Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
The Miami Dolphins announced several roster moves today, including the return of safety Jonathon Amaya. In addition to Amaya, the team also signed linebacker Mike Rivera, while waiving tackle Ray Feinga and safety Troy Nolan.Csabee13
Kezdődik. Ezzel egyet előreléptünk és egyet vissza.

Kedden próbajátékon járt nálunk Alphonso Smith, Aaron Berry és Morgan Trent. Látszik, hogy megy az erőlködés ezerrel a secondary rendbetételére, de ezt nem most kellett volna kitalálni. Smith azért pár labdát már elcsent a WR-ek orra elől, de csinált már nagy blamákat is (pl: a tavalyi hálaadás meccsen a Pats ellen ; Branch hülyét csinált belőle). Hullámzó teljesítmény, de viszont alacsony egy CB. Akkor már inkább Trent, de ő állítólag valami sérüléssel bajlódik. Mindegy mert úgy sem lesz semmi ezekből az ügyletekből, csak feldobják a neveket és annyiban marad. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Olyan jó ezt olvasni, attól függetlenül, hogy nem megy a szekér - ismét.

"Despite experiencing a few hardships in two losses the Miami Dolphins possess one of the NFL's best defenses..."

folytatás:  www.sun-sentinel.com/sports/miami-dolphins/dolphins-blog/sfl-miami-dolphins-defense-by-the-numbers-week-4-20120926,0,3987713.story

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
thomas vs miller (elemzés + videó)
 www.phinfever.com/newsite/index.php?option=com_content&task=view&id=865Ventura
Jól kivesézték amit már mi is tudtunk! Jók a videók abból a szögből!

Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
thomas vs miller (elemzés + videó)
 www.phinfever.com/newsite/index.php?option=com_content&task=view&id=865

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
The Miami Dolphins announced several roster moves today, including the return of safety Jonathon Amaya. In addition to Amaya, the team also signed linebacker Mike Rivera, while waiving tackle Ray Feinga and safety Troy Nolan.
több mint 13 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Mike Sherman interjú!
 dolphinsmedia.tumblr.com/post/32219094727/miami-dolphins-quotes-mike-sherman-9-24-12

Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
én is azt kerestem/kérdeztem a multkor. az a jelenet igazán megérdemel egy gif-et!

hajjaj. hogy a halál f*szába nem ismerik fel, hogy thomas nem tudja azt nyújtani amire szükségünk lenne?
miller: 5.9 / thomas: 3.6 + fumble-k.
imádkozzunk, hogy kifogjon olyan napot/napokat mint tavaly az első két játéknapon csinált.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Majd valaki legyen már oly szíves, és feltenni ide egy kis videót v. gifet Burnett airplane defense munkájáról, amit Greene ellen hajtott végre? Én sehol nem találtam. Előre is köszönöm.
Egyik kedvenc jelenetem a legutóbbi Jets elleni meccsről. Kőkemény munka volt 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Új hírek szerint RB sorrendben Thomas, Miller előtt marad. Így ha esetleg Bush nem kezdene az Arizona ellen, akkor baj van.
WR elosztásban annyi változott, hogy a kezdő páros természetesen a Hartline-Bess duó, de 2. számúnak Naanee és Moore számít a hétvégén.

Azért Tanny is kiemelte a meccs után, hogy az OL jól működött (csak két hit volt felé, sack nulla), főleg Martin és Jerry, akik jól össze is dolgoztak. Incognito elmondta, hogy sokat kell dolgozni a jó futás blokkolásokért, de elsődleges feladat a passzoló megvédése. Igazából nem is lehetett észrevenni őket a pályán, most teljesen jól együtt játszottak. Snap-hez kapcsolódóan csak Jerry-nek volt egy false start (Marshall egymaga 3 penality-t szedett össze; összehasonlításként).

Azért még külön kiemelném az idei draft 3. körében választott Vernon teljesítményét. Nagyon keményen és pontosan, tisztán csinálja meg a tackle-ket. Inkább mint ST tag számolnak vele, de fokozatosan építik be a def-be. Ó jó húzásnak bizonyult a drafton szerintem.

Through three weeks, Cameron Wake is the highest-rated 4-3 defensive end in the entire NFL. Teljesen megérdemelten.
Csak egy pár sack kellene még. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Kritikán aluli Shermann munkája eddig nálam... DM13
Ezt aláírom... De egyébként is sz@rból várat? :-/


Marshallal az INT ellenére is csinálni kell valamit. Többet árt mint használ.Delonso_
Nagyon hullámzó a játéka.. De Smith is legalább annyi hosszú passzt benézett már. Viszont Clemons meg Johns eddig átlagos tőlük vártam a sz@rabb performancet.Csabee13
A büntetésein vagyok kiakadva, rengeteg van neki.Delonso_
Nem láttam sajnos még az eheti meccset ezért nem tudtam, mire gondolsz de ezek szerint akkor rendszert csinál belőle.. Amúgy alapból is rettentő sok büntink volt az első 2 meccsen.

Pass rush alakult valamit? Azzal lehetne kompenzálni a trágya secet valamelyest de eddig az sem ment.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Marshallal az INT ellenére is csinálni kell valamit. Többet árt mint használ.Delonso_
Rengetek bünti ellene, rossz helyezkedés, elváltások, elcsúszik stb. Sokkal többet vártam volna tőle.
Évek óta ez a rohadt secondary a probléma, erre több játékos megy el onnan, mint minőségi jönne. Nem igaz, hogy nem veszik észre, hogy ez itt a probléma és minden csapat erre játszik, hogy szétzilálja a hátsó alakzatot. Kicsit mélyebben a zsebbe kellene nyúlni és hozni min. 1 sztár S-t v. CB-t (de inkább kettőt). De ez a hülye Ross + Ireland, csak spórolgat azon a részen, ahol igazán meg kellene erősíteni a csapatot.
És az offense-ben ilyen Armstrong, meg Naanee (rossz szó vicc, de a neve is jelzi, hogy nem kell) félékkel nem sokat érünk. Érik már Matthews játékba invitálása, de félek, hogy ő sem fog sok vizet zavarni. Csak a második meccsen volt nevezve, de ott is csak a ST-ben játszott pár play-t.

Bush-nak meg mielőbbi gyógyulást, mert ő nagyon-nagy kulcsfigura.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Marshallal az INT ellenére is csinálni kell valamit. Többet árt mint használ.Delonso_
Nekem ilyesmi a véleményem, főleg az elit WR-ek ellen.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kritikán aluli Shermann munkája eddig nálam... DM13
Ezt aláírom... De egyébként is sz@rból várat? :-/


Marshallal az INT ellenére is csinálni kell valamit. Többet árt mint használ.Delonso_
Nagyon hullámzó a játéka.. De Smith is legalább annyi hosszú passzt benézett már. Viszont Clemons meg Johns eddig átlagos tőlük vártam a sz@rabb performancet.Csabee13
A büntetésein vagyok kiakadva, rengeteg van neki.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Kritikán aluli Shermann munkája eddig nálam... DM13
Ezt aláírom... De egyébként is sz@rból várat? :-/


Marshallal az INT ellenére is csinálni kell valamit. Többet árt mint használ.Delonso_
Nagyon hullámzó a játéka.. De Smith is legalább annyi hosszú passzt benézett már. Viszont Clemons meg Johns eddig átlagos tőlük vártam a sz@rabb performancet.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Revist sajnálom, elég komoly játékos.

Bush
Én is olvastam olyat is hogy nem IR de pár hét meg olyat is hogy akár a következő meccsen is játszhat, kiderül az edzéseken.Delonso_
1-2 hét múlva műtik, ACL szakadás.Beki
Ahh rosszul írtam. Kihagytam a nevet, két órát aludtam kissé dekoncentrált vagyok és ma sem fogok többet 😊
Revisnek azonban a legjobbakat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Revist sajnálom, elég komoly játékos.
Én is olvastam olyat is hogy nem IR de pár hét meg olyat is hogy akár a következő meccsen is játszhat, kiderül az edzéseken.Delonso_
1-2 hét múlva műtik, ACL szakadás.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Marshallal az INT ellenére is csinálni kell valamit. Többet árt mint használ.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Revist sajnálom, elég komoly játékos.
Én is olvastam olyat is hogy nem IR de pár hét meg olyat is hogy akár a következő meccsen is játszhat, kiderül az edzéseken.
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
ettől tartottunk 😕 hogy lesz így rekorder?

silent: eddig is látható, hogy egyszerű elmenedzselgető feladatokat kap. továbbra sem hiszem, hogy ráépítenénk, de bizonyára a későbbi meccsen/meccseken meglepetést okozhat ha nem futásra építenénk - mert mindenki arra készülne.
remélem miller fog kezdeni.Ventura
Nincs komoly gáz a térdével.. Ha minden jól alakul lehet már vasárnap játszhat. Szóval nem tragikus 😊

@AdamSchefter
An MRI showed Reggie Bush did not suffer any structural damage to his left knee and he could play Sunday at Arizona.Csabee13
Olyant is olvastam, h már játszik...de olyant is , 7. hétig pihizik.... time will tell 😕
Revis viszont nem volt ilyen szerencsés. ACL thorn, csórikámnak... DM13
@reggie_bush
Received some great news today! Praise the Lord!

Szerintem reménykedhetünk! 😊
több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Kritikán aluli Shermann munkája eddig nálam...

több mint 13 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
ettől tartottunk 😕 hogy lesz így rekorder?

silent: eddig is látható, hogy egyszerű elmenedzselgető feladatokat kap. továbbra sem hiszem, hogy ráépítenénk, de bizonyára a későbbi meccsen/meccseken meglepetést okozhat ha nem futásra építenénk - mert mindenki arra készülne.
remélem miller fog kezdeni.Ventura
Nincs komoly gáz a térdével.. Ha minden jól alakul lehet már vasárnap játszhat. Szóval nem tragikus 😊

@AdamSchefter
An MRI showed Reggie Bush did not suffer any structural damage to his left knee and he could play Sunday at Arizona.Csabee13
Olyant is olvastam, h már játszik...de olyant is , 7. hétig pihizik.... time will tell 😕
Revis viszont nem volt ilyen szerencsés. ACL thorn, csórikámnak...

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
ettől tartottunk 😕 hogy lesz így rekorder?

silent: eddig is látható, hogy egyszerű elmenedzselgető feladatokat kap. továbbra sem hiszem, hogy ráépítenénk, de bizonyára a későbbi meccsen/meccseken meglepetést okozhat ha nem futásra építenénk - mert mindenki arra készülne.
remélem miller fog kezdeni.Ventura
Nincs komoly gáz a térdével.. Ha minden jól alakul lehet már vasárnap játszhat. Szóval nem tragikus 😊

@AdamSchefter
An MRI showed Reggie Bush did not suffer any structural damage to his left knee and he could play Sunday at Arizona.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
ettől tartottunk 😕 hogy lesz így rekorder?

silent: eddig is látható, hogy egyszerű elmenedzselgető feladatokat kap. továbbra sem hiszem, hogy ráépítenénk, de bizonyára a későbbi meccsen/meccseken meglepetést okozhat ha nem futásra építenénk - mert mindenki arra készülne.
remélem miller fog kezdeni.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 083 — Whoops, looks like something went wrong.
Bushnak állítólag pár hetet ki kell hagynia, de nem dőlt ki egész szezonra.

több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Hétvégén találkozunk 😊
Remélem Tanne nem most fog HOF ALLPRO MVP formában játszani 😊