Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 13 éve

hmmm megértettem az utolsó kérdés szükségességét 😛
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Tannehill interjú http://espn.go.com/nfl/story/_/id/8132713/ryan-tannehill-introduction-nfl-espn-magazine

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
jól látom? reggie bush itt van magyarországtól nem messze? elvileg most bécsben veri a brácsát 😀
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
catattack
3 520
Így abszurd kicsit. 😀szabaHagyjátok már Amadeust! Ez már tényleg sok! 😀
több mint 13 éve
Így abszurd kicsit. 😀85 megnősült.kettővel feljebb.kristof
most tette ki FacereAmadeus91
több mint 13 éve
85 megnősült.kettővel feljebb.
most tette ki FacereAmadeus91
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Ne mondja senki, hogy ez normális.
több mint 13 éve
A legfrissebb hírek szerint a Miami Dolphins kezdőirányító posztjáért folyó verseny mostanra kétszereplőssé vált. Az idei Draft első körében kiválasztott Ryan Tannehill az eddigi edzéseken olyan rosszul szerepelt, hogy kiesett a versenyből. A csapat új vezetőedzője Joe Philbin labdabiztossá akarja tenni a támadósort és erre még nem áll készen a fiatal irányító.nagyon helyes! legalább véletlen sem lesz bedobva rögtön a mély vízbe! bár ha belegondolok, henne sem volt beledobva, sőt még a második évében sem lett volna bedobva, ha pennington meg nem sérül. látjuk, hogy mi lett aztán 2 éven keresztül...
Így David Garrard és Matt Moore közt fog eldőlni a verseny a hónap végén kezdődő edzőtáborban. Ha Garrard ismét "fitt" állapotba kerül akkor nagy valószínűséggel Ő lesz a kezdő az alapszakasz első mérkőzésén. Az első körben négy irányítót választottak és az Andrew Luck, Robert Griffin III, Brandon Weeden trió kezdő lesz a saját csapatában. Tannehill helyzetén az sem javított, hogy korábbi edzője, Mike Sherman a Dolphins jelenlegi támadókoordinátora.Kiss
az, hogy a másik 3 csapatnak rookie irányítójuk a kezdő... nem akarok hülyeséget mondani (javítsatok ki ha tévedek), de úgy gondolom egyik csapatnál sincs ilyen qb választék. moore tavaly jól nyomta - kaphatott volna most is bizalmat, garrardról pedig csupa pozitiv híreket kapni!
van két fontos kérdés és szerintem egyben izgalmas csata is:
1.) WR sor alakulása
2 a.) moore vagy garrard?
b.)a két qb közül, amelyik elcsúszik a kezdő pozícióért folytatott küzdelemben, mi lesz a sorsa?
garrardnak szurkolok, hogy még nyomjon egy jóféle szezont, moore-nak pedig azért, mert ki tudja (tavaly után)
ha tannehill szar, moore-al jobban járnánk ha maradna, mert még fiatal, ellenben garrardal aki már 34 éves.
egyenlőre még mindig azt mondom és szeritnem ti is azt mondjátok, hogy barkleyért kellett volna beáldozni mindent. (attól függően természetesen, hogy hol végzünk)
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
HBO Hard Knocks: Training Camp with the Miami Dolphins Teasehttp://www.youtube.com/watch?v=4XWVSM6Z_8k
Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
Na még épp időben olvastam a postot! köszi!Kérdés hogy van e otthon Sport M?! :rolleyes:
Üdv Srácok!
Mivel nem biztos, hogy a "Filmek" off topikot sűrűn olvassátok, inkább ide írom be, mint közérdekű információt:
Sport M-en július 4-én, azaz most szerdán 19:45-től leadják a "30" című, első blikkre dokumentumfilmet Ricky Williams-ről.
Gondolom akadtok néhányan, akiket érdekel!
Bár szerintem nem csak én leszek vevő rá egyéb csapatok szurkolói közül sem... 😉N-Drew
Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
A legfrissebb hírek szerint a Miami Dolphins kezdőirányító posztjáért folyó verseny mostanra kétszereplőssé vált. Az idei Draft első körében kiválasztott Ryan Tannehill az eddigi edzéseken olyan rosszul szerepelt, hogy kiesett a versenyből. A csapat új vezetőedzője Joe Philbin labdabiztossá akarja tenni a támadósort és erre még nem áll készen a fiatal irányító.Így David Garrard és Matt Moore közt fog eldőlni a verseny a hónap végén kezdődő edzőtáborban. Ha Garrard ismét "fitt" állapotba kerül akkor nagy valószínűséggel Ő lesz a kezdő az alapszakasz első mérkőzésén. Az első körben négy irányítót választottak és az Andrew Luck, Robert Griffin III, Brandon Weeden trió kezdő lesz a saját csapatában. Tannehill helyzetén az sem javított, hogy korábbi edzője, Mike Sherman a Dolphins jelenlegi támadókoordinátora.

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
ezer köszönet! sport tv-t és annak tv műsorát, csak a seasonban nézem, így simán lemaradtam volna róla!VenturaPedig a 30-at megéri megnézni. Több jó doku volt már az NFL-ről, de más amerikai sportokról is, ha ilyesmi érdekel akkor ne hagyd ki, szokták ismételgetni.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
ezer köszönet! sport tv-t és annak tv műsorát, csak a seasonban nézem, így simán lemaradtam volna róla!
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Üdv Srácok!Mivel nem biztos, hogy a "Filmek" off topikot sűrűn olvassátok, inkább ide írom be, mint közérdekű információt:
Sport M-en július 4-én, azaz most szerdán 19:45-től leadják a "30" című, első blikkre dokumentumfilmet Ricky Williams-ről.
Gondolom akadtok néhányan, akiket érdekel!
Bár szerintem nem csak én leszek vevő rá egyéb csapatok szurkolói közül sem... 😉
több mint 13 éve
Mikortól lesz a Hard knox a tv-ben ?DM13Augusztus 7 azt hiszem
több mint 14 éve
sokan megszerettél szerintem a Dolphinst 😀Remélem nem volt még, egészségetekre! 😊Te vagy a 3. 😀 de nem baj.. nem lehet megunni. :rolleyes: :cool:Csabee13
http://www.youtube.com/watch?v=FIfbghHdG1sNewman

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
Remélem nem volt még, egészségetekre! 😊Te vagy a 3. 😀 de nem baj.. nem lehet megunni. :rolleyes: :cool:
http://www.youtube.com/watch?v=FIfbghHdG1sNewman
több mint 14 éve
ha ez igaz akkor jó lenne ha igazolnánk és akkor elvileg ilyen falunk még nem volt. persze egyenlőre még elméletben. a gyakorlatban majd kiderül, hogy például martin mit tud.Már másodszor jár nálunk , talán nem véletlenül...Szerintem a tavalyi szezon legjobb RG-je volt.
http://www.nfl.com/player/jakescott/2505954/profileDM13
Én már a draft előtt az FA piaci nyitáskor mondtam, hogy ő jó lenne ide.
Lehet Jerry nem válik be és Hicks is öregecske (vagy inkább T-ként használnák; bár kétlem)?danyly
remélem az offseason eleji bakijukat rossék, most bepótolják... :rolleyes:
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Már másodszor jár nálunk , talán nem véletlenül...Szerintem a tavalyi szezon legjobb RG-je volt.
http://www.nfl.com/player/jakescott/2505954/profileDM13
Én már a draft előtt az FA piaci nyitáskor mondtam, hogy ő jó lenne ide.
Lehet Jerry nem válik be és Hicks is öregecske (vagy inkább T-ként használnák; bár kétlem)?
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Már másodszor jár nálunk , talán nem véletlenül...http://www.nfl.com/player/jakescott/2505954/profile
több mint 14 éve
persze, igen. bush és miller parádét (látványosságot) hozhatnak a támadójátékba ami mindig nagyon jó szurkolói szempontból is.thomas ezzel szemben inkább bele a közepibe (szélső futások nem igazán megy nála) - nála kiemelten fontos az OL blokkolása.
bár tőlle a szezon elején láthattunk egy két meccsen igen szép lepörgést az ellenfélről. kíváncsiak leszünk rá.
az sosem probléma, csak elég nagyot szól és morálisan is jobban letöri mind a csapatot mind a szurkolókat, ha bukás van. élő példa az eagles 'dream team'-je. az elvárás minimum már egy konferencia döntő lett volna. még playoffba sem jutottak be.
inkább legyen csendesebb, mint 2008-ban. év végén mi volt már... jóó, következő év csalódás egy picit, de pennington sérülésével kezdődött szerintem.
ezért is óvatjával kell az 1/8-as tannehill-t kezelni.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------