Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 14 éve
jah... felvetődött itt már minden. stadion felújítás, mez és logó csere, csatadal újítás 😀Venturajaa az ilyen kavarodás után törvényszerű lenne minimum egy playoff 😊 (vagy nem?!)

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
Miller saját fiunk.... Jól jött, én többet látok benne mint Thomasban. Anno a GM drafton erősen nézegettem a futókat, Thomast majdnem behúztam, de nem tettem, mert a nagy teste ellenére nagyon hamar lement contact után. Persze ha draftoltuk, akkor már szurkoltam neki, kíváncsian várom a második évét, de nekem Miller sokkal jobban bejön Bush mellett.
több mint 14 éve
jah... felvetődött itt már minden. stadion felújítás, mez és logó csere, csatadal újítás 😀persze, hogy idegesek - hisz mindenki mást várt, mást akart volna vagy egyszerűen más posztot gondolt.
millernek is már örülök holott kijelentettem, hogy nem akarok RB picket - mert úgy gondoltam, hogy a 3 kanadaiból egy táncsak beválik.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Mondtam én, hogy várjátok meg a Draftot.. nem lesz itt világvége 😀 Utólag visszagondoltok, hogy mennyire el voltatok kenődve azért nem lehet, hogy a "média" aránytalanul rossz képet festett rólunk? Mondjuk most nagyon rivalda fényben leszünk... Rossék láthatóan el akarják adni a jegyeket.. 😊
több mint 14 éve
Kezdetben én is ferde szemmel néztem ezt a draftot, de jobban megnézve-utánanézve és átgondolva már azt mondtam én is: nem is olyan rossz ez.http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-iden-a-bengals-volt-a-legkivalobb-valaszto-2139875 Dolphins a 4. 😊Kissvégre... erre vártam már az első cikk megjelenése óta 😊
meglepő helyen szereplők 😊Ventura
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-iden-a-bengals-volt-a-legkivalobb-valaszto-2139875 Dolphins a 4. 😊Kissvégre... erre vártam már az első cikk megjelenése óta 😊
meglepő helyen szereplők 😊
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-draftelemzes-iden-a-bengals-volt-a-legkivalobb-valaszto-2139875 Dolphins a 4. 😊

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
Többek szerint az alábbi videó nagy hatással lehetett Ocho döntéshozatalában 😀 (meg tudnám érteni 😊 )
http://www.youtube.com/watch?v=FIfbghHdG1sChad 85 Johnson
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Többek szerint az alábbi videó nagy hatással lehetett Ocho döntéshozatalában 😀 (meg tudnám érteni 😊 )ezzel a videóval bárki eltudna csábítani a Dolphins 😉
http://www.youtube.com/watch?v=FIfbghHdG1sChad 85 Johnson
(Brees remélem nem látta 😀)

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
chris chambers interjú. beszél karrierjéről, a miami jelenlegi csapatáról, az elkapó gárdáról. http://blogs.palmbeachpost.com/thedailydolphin/2012/06/14/qa-former-miami-dolphins-wr-chris-chambers-talks-about-his-transition-from-nfl-to-personal-trainer/
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Többek szerint az alábbi videó nagy hatással lehetett Ocho döntéshozatalában 😀 (meg tudnám érteni 😊 )http://www.youtube.com/watch?v=FIfbghHdG1s
több mint 14 éve
Ocho új beceneve, ahogy ismerejük a mentalitását lehetne: Hópihe, esetleg Ventura 😂
Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 14 éve
Úgy látszik más csapatnak szurkoló (de Ocho rajongó) fan jobban örül, mint mi. Persze nem azt mondom, hogy nem örülnénk (vagy én ne örülnék) csak jön a sok visszajelzés, hogy Ocho itt fog játszani nálunk. Valószínűleg 1 évet lehúz itt és vége v. esetleg továbbáll. 5-6 éve volt ő csúcsformában, ne várjunk tőle nagy csodákat, bár R. Bush is kivirágzott nálunk (bár ő azért jóval fiatalabb). Ocho miami-i gyerek (itt született), ide járt középsuliba + szerintem mindig is akart a Dolphins-ban játszani.
Most bizonyíthat.
Én nagy várakozással nézek a játéka elé, de nagy dolgokat nem várok. De egy jó erős középszintű játéknak már örülnék.
Mindenesetre többet lesz nálunk használva mint a Pats-ban.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 14 éve
Örülök,hogy Ocho hozzátok ment. Asszem' több Dolphins meccset fogok nézni 😊
több mint 14 éve
Added on Tuesday was fullback Ryan Mahaffey, who spent his rookie season in 2011 with the Indianapolis Colts after being signed off the Baltimore Ravens practice squad.Mahaffey becomes the second fullback signed in the last two weeks, following former Texas A&M scoring machine Jorvorskie Lane.
To stay at the 90-player roster limit after the signing of Ochocinco, the Dolphins released center Terence Brown. Let go to make room for Mahaffey was former Penn State wide receiver Derek Moye, like Brown an undrafted rookie free agent.
The 90-man roster limit remains in effect until Aug. 28, at which time teams must get down to 75 players. Three days later, following the last preseason game, teams must set their 53-man roster.
több mint 14 éve
The Miami Dolphins signed free-agent FB Ryan Mahaffey (Colts) to an undisclosed deal Tuesday, June 12.Még egy FB...már meg sem lepődök.....
több mint 14 éve
"Dolphins owner Ross wants to change uniform, stadium"http://www.nfl.com/news/story/09000d5d829c1d06/article/dolphins-owner-ross-wants-to-change-uniform-stadium
az ülőhelyek felett tető? ideje lenne...
a mez meg szerintem továbbra is f*sza. nem kéne belebuzerálni, mint most a sewhawks-nak.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
mindegy, csak ne Tannehill kezdjen
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
bush szerint pedig tannehill vezeti a derbit 😀nem okoz gondot ha garrard van előnyben, de jobban szeretném látni moore-t, hogy mit tud felmutatni tavaly után. de még nagyon sok idő van, hiszen még mutathat valamit a preseasonban is.
+
derek moye áldozatul esett
szerintem:
elsőszámúak: hartline, bess, ochocino
4. és 5. helyre: fuller, cunningham
KR: gates
PS: moore, wallace
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
nem tudom mennyire lesz megnyugtató amit most olvastam, de állítólag Garrard áll a legjobban a QB-k terén.
több mint 14 éve
na megnyugodhatunk - nagyjából ki van pipálva az offense. ocho ebben az évben csimnálhat magának még egy remek ajánlólevelet, hisz nincs párja nálunk (bár ne így lenne) 😊a fanok is örülhetnek az utóbbi időben, hisz ross-ék lépései az offseason elején nem volt menő.
+
bush-nak elég pozitiv kijelentései vannak tannehillről.
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 14 éve
Schefter papa állítása alapján 1 éves szerződést kötött a csapat 85-elnfl.comon "The Miami Dolphins announced Monday night that they signed Chad Ochocinco to a one-year contract, four days after the veteran WR was released by the New England Patriots."
'As OCNN reported, WR Chad @ochocinco signed a one-year deal with the Miami Dolphins.'Double B
akkor már ide is be linkelem http://www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/09000d5d829ae9c3/Top-10-Chad-Johnson-Ochocinco-moments Chad top 10 😀 állat...

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
Van meg egy szurkolotok legalabb egy evre szemelyemben. Najo legalabb a training camp idejeig aztan meglatjuk 😊

I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 14 éve
Schefter papa állítása alapján 1 éves szerződést kötött a csapat 85-elÉn örülök neki. Hátha beválik. Ha meg nem akkor sem veszítünk sokat!
'As OCNN reported, WR Chad @ochocinco signed a one-year deal with the Miami Dolphins.'Double B
Miami Dolphins Fan