Minnesota Vikings

38 feliratkozó

több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Ajj olyan negatív vagy! 😃😃
Miért ne húzhatnánk most egy korszakunkat felvirágoztató OL-t, CB-t, WR-t?? 😳🙄
PatrickSKOL
Én WR / OT-t húznék első körben.
WR:
Tier 1 WR nem lesz bent már
Tier2-ből Mimms / Aiyuk is tetszik nekem.
Justin Jefferson is jöhetne, de ő már lehet nem lesz bent.
OT:
Josh Jones ha lecsuszna jó lenne, a többi meg lehet reach első körben.
CB:
Passz, hozzájuk még annyira se értek.

Minden más poszt szerintem pazarlás , de várok meglepetést.
Ha a top 4 WR - top 4-5 OL-ből bent van valaki akár feltradenek is látom értelmét.
több mint 4 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Ajj olyan negatív vagy! 😃😃
Miért ne húzhatnánk most egy korszakunkat felvirágoztató OL-t, CB-t, WR-t?? 😳🙄
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Olvastam Cook nyilatkozatát...
"Liga legjobb RB-je? Mindent tudok, amit egy futónak tudnia kell??" 🙄

Nem sok ez egy kicsit még tőle? Ilyen rövid pályafutással és ennyi kihagyott meccsel a háta mögött?

Én világ életemben csapatban játszottam, talán emiatt nagyon unszimpatikusak ezek a megnyilvánulások. Pláne, hogy a kedvenc csapatomról van szó, és egy olyan játékos mondja ezt, akit egyébként nagyon szeretek és valóban nagyon hasznos tagja a csapatunknak!
De ilyeneket nem lehet nyilatkozni, ez széthúzza a brigádot mentálisan minimum.. Mintha eléggé nem lennénk szét így is.

Cook borzasztó jó futó, véleményem szerint kétség nem fér hozzá, hogy minimum liga top5-6!

Ezzel most megint ott a teher a vezetőségen, hogy mit kezdünk vele a jövőben, mennyi pénzt adunk neki stb.. Márpedig nem lehet futót szétfizetni, szerintem sem.. És rengeteget a hiányposzt.

Én nálunk egy baromi jó közösséget akarok látni, mert csak úgy van esély végre valahára arra a hően áhított SB-re, valamikor.
PatrickSKOL
Sose értettem miért baj ha egy játékos aki top 5 a posztján azt mondja, hogy ő mindent tud amit kell.
Amíg alázatosan végzi a munkáját ezzel nincs gond. Cook azért elkapoként is tud üzemelni ami nagy előny manapság.

Kirk meg érdekes kérdés, neki fal kell. Flacco vagy Foles sem jobb irányító mint Kirk csak nekik volt egy elit faluk.
Toca
Sok esetben az ilyesfajta kijelentés és az alázat nincs egymás mellett nálam. Ezért írtam le félve, amit írtam.
De Cooky nagy kedvenc! Csak legyen egészséges... Nagyon nagy szükségünk lesz rá.

Kirk pedig, ha minden adottságot számba veszek és azt a kiemelkedő SB-runt leveszem az ominózus 2 QB-tól, akkor nálam jobb irányító egyértelműen Cousins..
Elfogultság nélkül gondolom. Csak be kellene már bizonyítani..
PatrickSKOL
Sose felejtsd el ezek nem agysebész emberek. Semmiből jöttek, egyetem alatt még fegyverekkel játszottak az utcán most meg a top3-as NFL idényt hozott egy komoly sérülés után. Nyilván úgy érzi ő most a legjobb. Amíg ezt nem úgy akarja megtartani mint AB hogy csak pofázik hanem teszi a dolgát csinálja.
Amúgy támadó fal kell, nem Cook és Kirken ment el és várhatóan nem is rajtuk fog a következő idény se.
Toca
Teljesen igazad van. Én sem vagyok agysebész, csak majdnem. 😃😅

Kicsit túlspiráztam.. aminek tényleg az az oka, hogy lassan 12 év a Vikingek oldalán nem kevés, már nekem sem.
Aztán annyira szeretném, hogy ne azon filózzunk, vajon bejutunk-e a play-offba vagy sem, hanem ott legyünk abban a 4-5 csapatban akivel komolyam számolni kell a szezon "legvégéig".

Mit gondoltok tudunk olyan "tökös" csávót igazolni, aki a rookie évében egyből segítség lehet a csapatnak? Ki lehet ilyen, aki akár egyből a kezdőben tud a segítségünkre lenni?

A Kubiak offense sokban lesz más, mint eddig a Stef-féle?
Én azt gondolom, hogy óriási köze volt már tavaly is a játékunkban az ő jelenlétének, talán a play hívásokban is?!
PatrickSKOL
Várhatóan húzunk egy falembert aki a megváltó lesz majd mégse. Egy CBt aki hoz egy közepes szezont, meg egy WR-t aki kurva jónak néz ki, csak NFL szinten mondjuk nem tud elszakadni.
Na jó kicsit negatív lett 😀
OBJ kedvenc WR-em, kedvenc csapatomban. Annyira adnám és szerintem Kubiak tudna is használni. Csak hat a primadonnasága... mondjuk 2+5-ért jöhetne , de ezt még a Brownsból se nézem ki.
Rendszer szintű változás nem várható az offensben. Nem is kene, csak annyi hogy a fal tovább kitartson.

Szerkesztette: Toca
több mint 4 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Láttok vmi realitást az OBJ pletykában?
steelwolf
Én egy nagyon jó kvalitású, és borzasztó jó kezű elkapónak tartom.

VISZONT:
Őszintén szólva nekem - annak ellenére, hogy imádtam és nagyon sokat tett értünk - kezdett elegem lenni a Diggs-féle kirohanásokból, ami nem lenne kevesebb OBJ esetében, sőt... Nála már nagyobb az arc is, ami az elmúlt év(ek) teljesítménye láttán hááát...
A zsozsóról nem is beszélve.

Összeségében:
Ha a forró buksiját leszámítanám, és megelőlegeznék egy Kirk-Thielen-OBJ felhők felett 33 méterrel elképzelt triumvirátust (ami azért b.szott jól hangzik), a 2. és 5. kör szerintem nem lenne sok érte és még azt mondom, hogy akár egy + futballista sem.
Hajlamos vagyok arra, hogy a problémássága egy játékosnak nagyon sokat vegyen el az értékéből nálam.

Szerintem amúgy nem fog jönni és kacsa a dolog.
A draft pickekre amúgy is nagyon nagy szükségünk lenne, számszaki értelemben (is). Pláne az első 5-re... Sokat várok tőlük. 🙄
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Láttok vmi realitást az OBJ pletykában?
több mint 4 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Olvastam Cook nyilatkozatát...
"Liga legjobb RB-je? Mindent tudok, amit egy futónak tudnia kell??" 🙄

Nem sok ez egy kicsit még tőle? Ilyen rövid pályafutással és ennyi kihagyott meccsel a háta mögött?

Én világ életemben csapatban játszottam, talán emiatt nagyon unszimpatikusak ezek a megnyilvánulások. Pláne, hogy a kedvenc csapatomról van szó, és egy olyan játékos mondja ezt, akit egyébként nagyon szeretek és valóban nagyon hasznos tagja a csapatunknak!
De ilyeneket nem lehet nyilatkozni, ez széthúzza a brigádot mentálisan minimum.. Mintha eléggé nem lennénk szét így is.

Cook borzasztó jó futó, véleményem szerint kétség nem fér hozzá, hogy minimum liga top5-6!

Ezzel most megint ott a teher a vezetőségen, hogy mit kezdünk vele a jövőben, mennyi pénzt adunk neki stb.. Márpedig nem lehet futót szétfizetni, szerintem sem.. És rengeteget a hiányposzt.

Én nálunk egy baromi jó közösséget akarok látni, mert csak úgy van esély végre valahára arra a hően áhított SB-re, valamikor.
PatrickSKOL
Sose értettem miért baj ha egy játékos aki top 5 a posztján azt mondja, hogy ő mindent tud amit kell.
Amíg alázatosan végzi a munkáját ezzel nincs gond. Cook azért elkapoként is tud üzemelni ami nagy előny manapság.

Kirk meg érdekes kérdés, neki fal kell. Flacco vagy Foles sem jobb irányító mint Kirk csak nekik volt egy elit faluk.
Toca
Sok esetben az ilyesfajta kijelentés és az alázat nincs egymás mellett nálam. Ezért írtam le félve, amit írtam.
De Cooky nagy kedvenc! Csak legyen egészséges... Nagyon nagy szükségünk lesz rá.

Kirk pedig, ha minden adottságot számba veszek és azt a kiemelkedő SB-runt leveszem az ominózus 2 QB-tól, akkor nálam jobb irányító egyértelműen Cousins..
Elfogultság nélkül gondolom. Csak be kellene már bizonyítani..
PatrickSKOL
Sose felejtsd el ezek nem agysebész emberek. Semmiből jöttek, egyetem alatt még fegyverekkel játszottak az utcán most meg a top3-as NFL idényt hozott egy komoly sérülés után. Nyilván úgy érzi ő most a legjobb. Amíg ezt nem úgy akarja megtartani mint AB hogy csak pofázik hanem teszi a dolgát csinálja.
Amúgy támadó fal kell, nem Cook és Kirken ment el és várhatóan nem is rajtuk fog a következő idény se.
Toca
Teljesen igazad van. Én sem vagyok agysebész, csak majdnem. 😃😅

Kicsit túlspiráztam.. aminek tényleg az az oka, hogy lassan 12 év a Vikingek oldalán nem kevés, már nekem sem.
Aztán annyira szeretném, hogy ne azon filózzunk, vajon bejutunk-e a play-offba vagy sem, hanem ott legyünk abban a 4-5 csapatban akivel komolyam számolni kell a szezon "legvégéig".

Mit gondoltok tudunk olyan "tökös" csávót igazolni, aki a rookie évében egyből segítség lehet a csapatnak? Ki lehet ilyen, aki akár egyből a kezdőben tud a segítségünkre lenni?

A Kubiak offense sokban lesz más, mint eddig a Stef-féle?
Én azt gondolom, hogy óriási köze volt már tavaly is a játékunkban az ő jelenlétének, talán a play hívásokban is?!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Olvastam Cook nyilatkozatát...
"Liga legjobb RB-je? Mindent tudok, amit egy futónak tudnia kell??" 🙄

Nem sok ez egy kicsit még tőle? Ilyen rövid pályafutással és ennyi kihagyott meccsel a háta mögött?

Én világ életemben csapatban játszottam, talán emiatt nagyon unszimpatikusak ezek a megnyilvánulások. Pláne, hogy a kedvenc csapatomról van szó, és egy olyan játékos mondja ezt, akit egyébként nagyon szeretek és valóban nagyon hasznos tagja a csapatunknak!
De ilyeneket nem lehet nyilatkozni, ez széthúzza a brigádot mentálisan minimum.. Mintha eléggé nem lennénk szét így is.

Cook borzasztó jó futó, véleményem szerint kétség nem fér hozzá, hogy minimum liga top5-6!

Ezzel most megint ott a teher a vezetőségen, hogy mit kezdünk vele a jövőben, mennyi pénzt adunk neki stb.. Márpedig nem lehet futót szétfizetni, szerintem sem.. És rengeteget a hiányposzt.

Én nálunk egy baromi jó közösséget akarok látni, mert csak úgy van esély végre valahára arra a hően áhított SB-re, valamikor.
PatrickSKOL
Sose értettem miért baj ha egy játékos aki top 5 a posztján azt mondja, hogy ő mindent tud amit kell.
Amíg alázatosan végzi a munkáját ezzel nincs gond. Cook azért elkapoként is tud üzemelni ami nagy előny manapság.

Kirk meg érdekes kérdés, neki fal kell. Flacco vagy Foles sem jobb irányító mint Kirk csak nekik volt egy elit faluk.
Toca
Sok esetben az ilyesfajta kijelentés és az alázat nincs egymás mellett nálam. Ezért írtam le félve, amit írtam.
De Cooky nagy kedvenc! Csak legyen egészséges... Nagyon nagy szükségünk lesz rá.

Kirk pedig, ha minden adottságot számba veszek és azt a kiemelkedő SB-runt leveszem az ominózus 2 QB-tól, akkor nálam jobb irányító egyértelműen Cousins..
Elfogultság nélkül gondolom. Csak be kellene már bizonyítani..
PatrickSKOL
Sose felejtsd el ezek nem agysebész emberek. Semmiből jöttek, egyetem alatt még fegyverekkel játszottak az utcán most meg a top3-as NFL idényt hozott egy komoly sérülés után. Nyilván úgy érzi ő most a legjobb. Amíg ezt nem úgy akarja megtartani mint AB hogy csak pofázik hanem teszi a dolgát csinálja.
Amúgy támadó fal kell, nem Cook és Kirken ment el és várhatóan nem is rajtuk fog a következő idény se.
több mint 4 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Olvastam Cook nyilatkozatát...
"Liga legjobb RB-je? Mindent tudok, amit egy futónak tudnia kell??" 🙄

Nem sok ez egy kicsit még tőle? Ilyen rövid pályafutással és ennyi kihagyott meccsel a háta mögött?

Én világ életemben csapatban játszottam, talán emiatt nagyon unszimpatikusak ezek a megnyilvánulások. Pláne, hogy a kedvenc csapatomról van szó, és egy olyan játékos mondja ezt, akit egyébként nagyon szeretek és valóban nagyon hasznos tagja a csapatunknak!
De ilyeneket nem lehet nyilatkozni, ez széthúzza a brigádot mentálisan minimum.. Mintha eléggé nem lennénk szét így is.

Cook borzasztó jó futó, véleményem szerint kétség nem fér hozzá, hogy minimum liga top5-6!

Ezzel most megint ott a teher a vezetőségen, hogy mit kezdünk vele a jövőben, mennyi pénzt adunk neki stb.. Márpedig nem lehet futót szétfizetni, szerintem sem.. És rengeteget a hiányposzt.

Én nálunk egy baromi jó közösséget akarok látni, mert csak úgy van esély végre valahára arra a hően áhított SB-re, valamikor.
PatrickSKOL
Sose értettem miért baj ha egy játékos aki top 5 a posztján azt mondja, hogy ő mindent tud amit kell.
Amíg alázatosan végzi a munkáját ezzel nincs gond. Cook azért elkapoként is tud üzemelni ami nagy előny manapság.

Kirk meg érdekes kérdés, neki fal kell. Flacco vagy Foles sem jobb irányító mint Kirk csak nekik volt egy elit faluk.
Toca
Sok esetben az ilyesfajta kijelentés és az alázat nincs egymás mellett nálam. Ezért írtam le félve, amit írtam.
De Cooky nagy kedvenc! Csak legyen egészséges... Nagyon nagy szükségünk lesz rá.

Kirk pedig, ha minden adottságot számba veszek és azt a kiemelkedő SB-runt leveszem az ominózus 2 QB-tól, akkor nálam jobb irányító egyértelműen Cousins..
Elfogultság nélkül gondolom. Csak be kellene már bizonyítani..
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Olvastam Cook nyilatkozatát...
"Liga legjobb RB-je? Mindent tudok, amit egy futónak tudnia kell??" 🙄

Nem sok ez egy kicsit még tőle? Ilyen rövid pályafutással és ennyi kihagyott meccsel a háta mögött?

Én világ életemben csapatban játszottam, talán emiatt nagyon unszimpatikusak ezek a megnyilvánulások. Pláne, hogy a kedvenc csapatomról van szó, és egy olyan játékos mondja ezt, akit egyébként nagyon szeretek és valóban nagyon hasznos tagja a csapatunknak!
De ilyeneket nem lehet nyilatkozni, ez széthúzza a brigádot mentálisan minimum.. Mintha eléggé nem lennénk szét így is.

Cook borzasztó jó futó, véleményem szerint kétség nem fér hozzá, hogy minimum liga top5-6!

Ezzel most megint ott a teher a vezetőségen, hogy mit kezdünk vele a jövőben, mennyi pénzt adunk neki stb.. Márpedig nem lehet futót szétfizetni, szerintem sem.. És rengeteget a hiányposzt.

Én nálunk egy baromi jó közösséget akarok látni, mert csak úgy van esély végre valahára arra a hően áhított SB-re, valamikor.
PatrickSKOL
Sose értettem miért baj ha egy játékos aki top 5 a posztján azt mondja, hogy ő mindent tud amit kell.
Amíg alázatosan végzi a munkáját ezzel nincs gond. Cook azért elkapoként is tud üzemelni ami nagy előny manapság.

Kirk meg érdekes kérdés, neki fal kell. Flacco vagy Foles sem jobb irányító mint Kirk csak nekik volt egy elit faluk.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Olvastam Cook nyilatkozatát...
"Liga legjobb RB-je? Mindent tudok, amit egy futónak tudnia kell??" 🙄

Nem sok ez egy kicsit még tőle? Ilyen rövid pályafutással és ennyi kihagyott meccsel a háta mögött?

Én világ életemben csapatban játszottam, talán emiatt nagyon unszimpatikusak ezek a megnyilvánulások. Pláne, hogy a kedvenc csapatomról van szó, és egy olyan játékos mondja ezt, akit egyébként nagyon szeretek és valóban nagyon hasznos tagja a csapatunknak!
De ilyeneket nem lehet nyilatkozni, ez széthúzza a brigádot mentálisan minimum.. Mintha eléggé nem lennénk szét így is.

Cook borzasztó jó futó, véleményem szerint kétség nem fér hozzá, hogy minimum liga top5-6!

Ezzel most megint ott a teher a vezetőségen, hogy mit kezdünk vele a jövőben, mennyi pénzt adunk neki stb.. Márpedig nem lehet futót szétfizetni, szerintem sem.. És rengeteget a hiányposzt.

Én nálunk egy baromi jó közösséget akarok látni, mert csak úgy van esély végre valahára arra a hően áhított SB-re, valamikor.
PatrickSKOL
Ha simán kvalitásokat nézek semmi injury history, semmi off field baromságok tényleg csupán a játéka, akkor nálam Cook sima top3 és ha össze kéne szednem egy csaptot akkor ő lenne az RB.
Persze ez a tényen nem változtat, hogy RB-t sose fizetnék meg. 😀

De ti futó csapat vagytok és szerintem fog is kapni majd tőletek Cook jó pénzt.
alatriste
Nagyon szeretném, ha vele terveznénk az elkövetkezendő kb. 5-6 évben futó poszton. Csak én sem akarom, hogy egy valag pénzt nyomjunk neki oda, úgy hogy fal nélkül egyszerűen nem tudunk előrelépni.
Ja és egészségesnek kellene maradnia. 😑

Mondja ezt az, aki sokakkal ellentétben Kuzinszt sem fikázná állandóan. Szerintem ő sem lenne rossz QB.. Nyilván jöhet most, hogy fontos meccseken stb stb..

Benne mennyit láttok még? Igen tudom sokmindentől függ az ő szereplése, ja nem csak egytől úgy híjják Ofal. 😃🤣😪
PatrickSKOL
Cousins nálam egy jó irányító. Nem sztár de nem is szar.
Nem pakoltam most össze fejben a sorrendemet de valahol tényleg ott a 15-18 körül lehet. Igazából pár fiatal is max azért van előtte még mert ugye a potenciál.
Ha nincs QB-d akkor Cousins leigazolása egy logikus lépés, hogy ennek a Vikingsnak 1 QB kellett a contenderséghez. Amikor jött Kirk lehetett volna választani:
A piacon elhozzák a legjobb qb-t aki elérhető vagy feladnak 1-2 akár 3 év draftját és felmentek egy top tehetségért a drafton ahogy felment az Eagles pl Wentzért. A csapat egy csere szintű QB-val is képes volt POba jutni jó rendszerben (2017 - Keenum), szóval az esélytelen volt, hogy önerőből olyan magasan húzzatok, hogy top qb leessen. A keret kész volt csak QB kellett. Így a sok draft value beáldozása helyett inkább elhoztátok az adott év legjobb FA-n lévő QB-ját.

Eddig szerintem a dolog bőven védhető.
Az már más kérdés, hogy 2 év után még mindig úgy gondolják, hogy ez a keret kész és a legnagyobb esély akkor van, ha Kirk vezeti a csapatot. 2 év alatt 18-13-1-as mérleg 1 PO szereplés 1 PO győzelem.
Cousinsban továbbra se látom, hogy akár egy újabb top rosterrel SB-ba vinne csapatot, de annyira azért van jó, hogy a PO inkább összejöjjön mint nem.
Szóval az idei újraszerződés nálam már talán kevésbé védhető pontosan amiatt mert 2 év alatt látszott, hogy ugyan a terv jó volt, de az igazi siker nem túl valószinű, hogy összejön. Persze bárki elkaphat 3 olyan meccset mint Flacco vagy Foles anno. Róluk se gondolta előzetesen senki. Csupán csak nem az a valószinű.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Olvastam Cook nyilatkozatát...
"Liga legjobb RB-je? Mindent tudok, amit egy futónak tudnia kell??" 🙄

Nem sok ez egy kicsit még tőle? Ilyen rövid pályafutással és ennyi kihagyott meccsel a háta mögött?

Én világ életemben csapatban játszottam, talán emiatt nagyon unszimpatikusak ezek a megnyilvánulások. Pláne, hogy a kedvenc csapatomról van szó, és egy olyan játékos mondja ezt, akit egyébként nagyon szeretek és valóban nagyon hasznos tagja a csapatunknak!
De ilyeneket nem lehet nyilatkozni, ez széthúzza a brigádot mentálisan minimum.. Mintha eléggé nem lennénk szét így is.

Cook borzasztó jó futó, véleményem szerint kétség nem fér hozzá, hogy minimum liga top5-6!

Ezzel most megint ott a teher a vezetőségen, hogy mit kezdünk vele a jövőben, mennyi pénzt adunk neki stb.. Márpedig nem lehet futót szétfizetni, szerintem sem.. És rengeteget a hiányposzt.

Én nálunk egy baromi jó közösséget akarok látni, mert csak úgy van esély végre valahára arra a hően áhított SB-re, valamikor.
PatrickSKOL
Ha simán kvalitásokat nézek semmi injury history, semmi off field baromságok tényleg csupán a játéka, akkor nálam Cook sima top3 és ha össze kéne szednem egy csaptot akkor ő lenne az RB.
Persze ez a tényen nem változtat, hogy RB-t sose fizetnék meg. 😀

De ti futó csapat vagytok és szerintem fog is kapni majd tőletek Cook jó pénzt.
alatriste
Nagyon szeretném, ha vele terveznénk az elkövetkezendő kb. 5-6 évben futó poszton. Csak én sem akarom, hogy egy valag pénzt nyomjunk neki oda, úgy hogy fal nélkül egyszerűen nem tudunk előrelépni.
Ja és egészségesnek kellene maradnia. 😑

Mondja ezt az, aki sokakkal ellentétben Kuzinszt sem fikázná állandóan. Szerintem ő sem lenne rossz QB.. Nyilván jöhet most, hogy fontos meccseken stb stb..

Benne mennyit láttok még? Igen tudom sokmindentől függ az ő szereplése, ja nem csak egytől úgy híjják Ofal. 😃🤣😪
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Olvastam Cook nyilatkozatát...
"Liga legjobb RB-je? Mindent tudok, amit egy futónak tudnia kell??" 🙄

Nem sok ez egy kicsit még tőle? Ilyen rövid pályafutással és ennyi kihagyott meccsel a háta mögött?

Én világ életemben csapatban játszottam, talán emiatt nagyon unszimpatikusak ezek a megnyilvánulások. Pláne, hogy a kedvenc csapatomról van szó, és egy olyan játékos mondja ezt, akit egyébként nagyon szeretek és valóban nagyon hasznos tagja a csapatunknak!
De ilyeneket nem lehet nyilatkozni, ez széthúzza a brigádot mentálisan minimum.. Mintha eléggé nem lennénk szét így is.

Cook borzasztó jó futó, véleményem szerint kétség nem fér hozzá, hogy minimum liga top5-6!

Ezzel most megint ott a teher a vezetőségen, hogy mit kezdünk vele a jövőben, mennyi pénzt adunk neki stb.. Márpedig nem lehet futót szétfizetni, szerintem sem.. És rengeteget a hiányposzt.

Én nálunk egy baromi jó közösséget akarok látni, mert csak úgy van esély végre valahára arra a hően áhított SB-re, valamikor.
PatrickSKOL
Ha simán kvalitásokat nézek semmi injury history, semmi off field baromságok tényleg csupán a játéka, akkor nálam Cook sima top3 és ha össze kéne szednem egy csaptot akkor ő lenne az RB.
Persze ez a tényen nem változtat, hogy RB-t sose fizetnék meg. 😀

De ti futó csapat vagytok és szerintem fog is kapni majd tőletek Cook jó pénzt.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Olvastam Cook nyilatkozatát...
"Liga legjobb RB-je? Mindent tudok, amit egy futónak tudnia kell??" 🙄

Nem sok ez egy kicsit még tőle? Ilyen rövid pályafutással és ennyi kihagyott meccsel a háta mögött?

Én világ életemben csapatban játszottam, talán emiatt nagyon unszimpatikusak ezek a megnyilvánulások. Pláne, hogy a kedvenc csapatomról van szó, és egy olyan játékos mondja ezt, akit egyébként nagyon szeretek és valóban nagyon hasznos tagja a csapatunknak!
De ilyeneket nem lehet nyilatkozni, ez széthúzza a brigádot mentálisan minimum.. Mintha eléggé nem lennénk szét így is.

Cook borzasztó jó futó, véleményem szerint kétség nem fér hozzá, hogy minimum liga top5-6!

Ezzel most megint ott a teher a vezetőségen, hogy mit kezdünk vele a jövőben, mennyi pénzt adunk neki stb.. Márpedig nem lehet futót szétfizetni, szerintem sem.. És rengeteget a hiányposzt.

Én nálunk egy baromi jó közösséget akarok látni, mert csak úgy van esély végre valahára arra a hően áhított SB-re, valamikor.
több mint 4 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Ez ám a részletes, mindenre IS kiterjedt tájékoztatás.

Köszönöm szépen, reméljük a legjobbakat!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Magyarázat a mock-hoz:

Első körben hatalmas lehetőségetek van a dupla pickkel, amik egymáshoz közel vannak, mert 22-25. között még érdemi, korszakot meghatározni képes játékosokat lehet húzni. Ha jó kezekbe kerülnek. Holott egyébként úgy gondolom, hogy tiszta tehetségből kb összesen 15-18 van a mostani drafton és pont előttetek teljesen kiürülnek a superstar kaliberű playerek.

A helyetekben én WR, OT, EDGE kombinációban gondolkodnék, de én éppen tackle-k és elkapók tekintetében várok nagyobb rush-t.

Volt olyan kombináció, hogy Higgins és Jefferson is elérhetők voltak, illetve Andrew Thomas is csúszott, a linkelt verzióban ők mind kimentek.

Mims-ben én látom, hogy nagy területeket fog bejátszani, a gyereknek olyan elkapási rádiusza van, hogy beszarsz. Diggs elmenetelével nem maradt ilyen playmaker akármilyen jó is Thielen, kell neki egy pár. -Sztem Mims amúgy ő pure tehetségben egyébként jobb Stefon Diggsnél. RZ célpontnak sem utolsó, amivel Kirk Kapitány rendre szenvedett.

Diggs helyett Diggs, hogy ne szomorkodjatok! Cornerhiány egyértelmű, Rhodes hanyatlott, Hughes visszaesett. Nálam ő a negyedik legjobb corner, de nekem Zimmer sémájába valahogy Terrellnél (6'1, 190 lbs) jobban illeszkedik (6'2, 207 font), sokkal verekedősebb és jobb az intuíciója, Talibra hajaz nekem valahogy.

Volt olyan mock verzióm is, hogy helyette Chaissont szedtem ki, amiben én nagyobb rációt látok, mert összességében ő készebb játékos.

Szóval két első körnél: Higgins (WR) és Chaisson (EDGE) lenne az álomverzió, Wirfs/Thomas (OT), Diggs vagy Gladney (CB) és talán Blacklock (DL).

A második körben egyértelmű, hogy needre kell húznotok: a fenti négy posztból arra, amire előtte nem jött ember. Greenard és Okwara között hezitáltam pass rusher poszton, azért vettem előbbit, mert ő erőteljesebb, jobb az inside rushban. Okwara-nál pont az erőkifejtés az egyik leggyengébb képesség, futás ellen is nehezen válik le a blokkról (ő 3-4 OLB inkább, mint 4-3 LEO). Greenard meg megeszi a blokkot.

3. körben a legjobb elérhető guardot hoztam, mert a fallal valamit kötelező kezdeni. Hozzá kapcsolódott Ruiz a negyedik körben, ami a valóságban egy vicc lenne, mert akármennyire "csak egy center", a legjobb, legképzettebb IOL a drafton. Mindketten 320-330 fontosak, futásblokkhoz ideálisak. Ruiz amúgy univerzális, mindenben jó, Lewis inkább gap blockingra alkalmas.

A DL turbózása mindig szükséges, főleg, hogy Linval Joseph elment, Jaleel Johnsonnak kell a kihívó. Davon Hamilton meg második körös tehetség, aki a gap-et a végtelenségig tudja tartani és keresztbe lenyeli a futókat. Buckeye frontból jön, ami képzési szempontból nem utolsó. Nem biztos, hogy IRL ő harmadik kör végén még elérhető lesz.

Cephus és Dorn igazából hiányposztokra jönnének, előbbi 4. számú WR-nek, utóbbi S depthnek, de itt kényszerpályán mozogtam, mert jobb nem volt. 150. hely környékén értelmes ember még Muti (IOL) Zuniga (EDGE) és Strand (LB) voltak benn, azonos posztra pedig mondjuk Gabriel Davis (WR) és Shyheim Carter (S). Utóbbi mellett egy korszakos tehetségű McKinney nyomta, ráadásul CB-ből lett átképezve, ezért köszi nem kérem. Jaylinn Hawkins (South Car) és Khaleke Hudson (Michigan) voltak még benn: előbbi nem szeret ütközni, utóbbi igen, de segghülye. Dorn hiperagresszív, nem sokat hibázik, sztem ő egy sleeper-esélyes.

OT-ből sincs sok használható a kereten, de ha nem első körökben húztok, akkor hátul már elég veszett fejsze nyele, mert az öt-hat után (Josh Jones és Lucas Niang) nagy a szakadék. McKivitz egy projekt, de ideális méretei vannak (6'6, 304 lbs) és még fér rá izom és a lábmunkáját sok szakértő kiemeli, úgyhogy egész jó a floorja.

A hetedik körben igazából lövöldöztem depth-re: LB-ben Mata'afa és Cameron Smith kiszorítása nem ördöngösség, pass rusherből sosem elég, Patrick Taylor pedig a rövid yardokra tökéletes, ami a legnagyobb erőssége (asszem a draft class mezőnyben a legjobb hatékonysággal oldja meg) és a láncot mozgatni jó lenne.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Nagy a csend.
Várom nagyon a draftot... Illetve a szezont. 😃 Nagyon ínséges idő ez, pláne jelen világunkban.
Kíváncsi vagyok nagyon, hogy kit és hogyan fogunk tudni beletenni ebbe a Kubiak-féle Offense-be és a Zimmer-fémjelezte eddig azért inkább acélos védelembe.
Nagyon elkélne egyből az erősítés!!!

Remélem ki tudjuk szurkolni az olyan emberek érkezését, akik egyből erősítést jelenthetnek és meghatározó Vikingek lesznek majd belőlük. (pl. Hunter, Kendricks, Smith)
A védelembe nagyon kellenének a CB-k, most konkrétan nincs ilyenünk.
Hughes mondjuk nekem anno nagyon tetszett, aztán jött a sérülés.
Benne láttok fantáziát?

Az állandó OL kérdés... Bitang kíváncsi vagyok rá.
WR posztról nem is beszélve.

Draftig csend lesz, nem várható semmi a házunk táján?

Kiket tippeltek hozzánk az első körökben?
PatrickSKOL
Mockoltam nektek egyet:

22: R1P22
WR DENZEL MIMS
BAYLOR
25: R1P25
CB TREVON DIGGS
ALABAMA
58: R2P26
EDGE JONATHAN GREENARD
FLORIDA
89: R3P25
G DAMIEN LEWIS
LSU
105: R3P41
DL DAVON HAMILTON
OHIO STATE
132: R4P26
C CESAR RUIZ
MICHIGAN
155: R5P9
WR QUINTEZ CEPHUS
WISCONSIN
201: R6P22
S MYLES DORN
NORTH CAROLINA
205: R6P26
OT COLTON MCKIVITZ
WEST VIRGINIA
219: R7P5
EDGE TREVON HILL
MIAMI
249: R7P35
LB KEANDRE JONES
MARYLAND
253: R7P39
RB PATRICK TAYLOR JR.
MEMPHIS


TEAM DRAFT ASSESSMENT
WR
DENZEL MIMS
BAYLOR
CB
TREVON DIGGS
ALABAMA
OT
COLTON MCKIVITZ
WEST VIRGINIA
EDGE
JONATHAN GREENARD
FLORIDA
WR
QUINTEZ CEPHUS
WISCONSIN
G
DAMIEN LEWIS
LSU
DL
DAVON HAMILTON
OHIO STATE
QB NONE DRAFTED
S
MYLES DORN
NORTH CAROLINA

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Nagy a csend.
Várom nagyon a draftot... Illetve a szezont. 😃 Nagyon ínséges idő ez, pláne jelen világunkban.
Kíváncsi vagyok nagyon, hogy kit és hogyan fogunk tudni beletenni ebbe a Kubiak-féle Offense-be és a Zimmer-fémjelezte eddig azért inkább acélos védelembe.
Nagyon elkélne egyből az erősítés!!!

Remélem ki tudjuk szurkolni az olyan emberek érkezését, akik egyből erősítést jelenthetnek és meghatározó Vikingek lesznek majd belőlük. (pl. Hunter, Kendricks, Smith)
A védelembe nagyon kellenének a CB-k, most konkrétan nincs ilyenünk.
Hughes mondjuk nekem anno nagyon tetszett, aztán jött a sérülés.
Benne láttok fantáziát?

Az állandó OL kérdés... Bitang kíváncsi vagyok rá.
WR posztról nem is beszélve.

Draftig csend lesz, nem várható semmi a házunk táján?

Kiket tippeltek hozzánk az első körökben?

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 4 éve
zsírosbödön Minnesota Vikings 7
Egyébként szerintem egyáltalán nem lenne baj azzal, hogy egyes csapatrészeink gyengék, hiszen értelemszerűen nem lehet mindenhol erős egy csapat. DE. Szerintem mind az offenseben, mind a defenseben olyan kulcsfontosságú hiányposztjaink vannak, amiket egy rookie nagyon ritkán tud megfelelően betölteni, gondolok itt a Ol-re, WR-re és a CB-re, míg a kevésbé fontos poszton, mint a safety ketten is agyon vannak fizetve, és bár imádom Harrist és Smith- t is egyértelmű, hogy nem kellene megtartani mindkettőjüket.
zsírosbödön
Most mit csináljunk ha az összes CB draftunk elhasalt. Jobb lenne ha Rhodest fizetjük túl akinek egy használható éve volt?
Amúgy amilyen erős a WR és az OL sereg az idei drafton azt még be is lehet tömni .
Azért WR simán lehet azonnal impact, OL-nál neccesebb azért. CB draftunk meg minden kurva jó az első hétig 😀
Toca
Igen, teljesen igazad van, szerintem is lenne abban ráció, ha elengednénk a cb draftot, és a maradék pénzünket egy szolid FA-re költenénk pl. Logan Ryan
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Egyébként szerintem egyáltalán nem lenne baj azzal, hogy egyes csapatrészeink gyengék, hiszen értelemszerűen nem lehet mindenhol erős egy csapat. DE. Szerintem mind az offenseben, mind a defenseben olyan kulcsfontosságú hiányposztjaink vannak, amiket egy rookie nagyon ritkán tud megfelelően betölteni, gondolok itt a Ol-re, WR-re és a CB-re, míg a kevésbé fontos poszton, mint a safety ketten is agyon vannak fizetve, és bár imádom Harrist és Smith- t is egyértelmű, hogy nem kellene megtartani mindkettőjüket.
zsírosbödön
Most mit csináljunk ha az összes CB draftunk elhasalt. Jobb lenne ha Rhodest fizetjük túl akinek egy használható éve volt?
Amúgy amilyen erős a WR és az OL sereg az idei drafton azt még be is lehet tömni .
Azért WR simán lehet azonnal impact, OL-nál neccesebb azért. CB draftunk meg minden kurva jó az első hétig 😀
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Egyébként szerintem egyáltalán nem lenne baj azzal, hogy egyes csapatrészeink gyengék, hiszen értelemszerűen nem lehet mindenhol erős egy csapat. DE. Szerintem mind az offenseben, mind a defenseben olyan kulcsfontosságú hiányposztjaink vannak, amiket egy rookie nagyon ritkán tud megfelelően betölteni, gondolok itt a Ol-re, WR-re és a CB-re, míg a kevésbé fontos poszton, mint a safety ketten is agyon vannak fizetve, és bár imádom Harrist és Smith- t is egyértelmű, hogy nem kellene megtartani mindkettőjüket.
zsírosbödön
Igazad van. Egy rookie azért csak rookie. Csak olyan jól néz ki az az 5 pick az első 3 körben... 🙄 Bízom benne nagyon, hogy tényleg a több sebből vérző OL, CB, WR posztra hátha sikerülne megoldást találni, legalább 1-2 egységet jó volna erősíteni draftról... Mégha nem is a megváltást remélni. Igazat megvallva, azt várom már nagyon, hogy végre tényleg tartsanak tőlünk a csapatok... Ne is egy, és ne is kettő.
Végre azt merjük és tudjuk is mondani, hogy PO a "minimum" elvárás. Onnan pedig tudjuk, hogy bárki bármikor megverhet bárkit.

Agyonfizetett safetyk:
Harris brutál... Smith pedig a védelem központi figurája (Hunter, Kendricks mellett nálam), merem a csapat egyik vezérének is nevezni, aki szerintem szintén nagyon jól teljesít még mindig... És látok, látni szeretnék még benne jó pár lila évet!

Nehéz... 😔 De hát mikor volt könnyű lilának lenni?
PatrickSKOL
És még Duchatelet is egy geci!!!
több mint 4 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 381
Egyébként szerintem egyáltalán nem lenne baj azzal, hogy egyes csapatrészeink gyengék, hiszen értelemszerűen nem lehet mindenhol erős egy csapat. DE. Szerintem mind az offenseben, mind a defenseben olyan kulcsfontosságú hiányposztjaink vannak, amiket egy rookie nagyon ritkán tud megfelelően betölteni, gondolok itt a Ol-re, WR-re és a CB-re, míg a kevésbé fontos poszton, mint a safety ketten is agyon vannak fizetve, és bár imádom Harrist és Smith- t is egyértelmű, hogy nem kellene megtartani mindkettőjüket.
zsírosbödön
Igazad van. Egy rookie azért csak rookie. Csak olyan jól néz ki az az 5 pick az első 3 körben... 🙄 Bízom benne nagyon, hogy tényleg a több sebből vérző OL, CB, WR posztra hátha sikerülne megoldást találni, legalább 1-2 egységet jó volna erősíteni draftról... Mégha nem is a megváltást remélni. Igazat megvallva, azt várom már nagyon, hogy végre tényleg tartsanak tőlünk a csapatok... Ne is egy, és ne is kettő.
Végre azt merjük és tudjuk is mondani, hogy PO a "minimum" elvárás. Onnan pedig tudjuk, hogy bárki bármikor megverhet bárkit.

Agyonfizetett safetyk:
Harris brutál... Smith pedig a védelem központi figurája (Hunter, Kendricks mellett nálam), merem a csapat egyik vezérének is nevezni, aki szerintem szintén nagyon jól teljesít még mindig... És látok, látni szeretnék még benne jó pár lila évet!

Nehéz... 😔 De hát mikor volt könnyű lilának lenni?
több mint 4 éve
zsírosbödön Minnesota Vikings 7
Egyébként szerintem egyáltalán nem lenne baj azzal, hogy egyes csapatrészeink gyengék, hiszen értelemszerűen nem lehet mindenhol erős egy csapat. DE. Szerintem mind az offenseben, mind a defenseben olyan kulcsfontosságú hiányposztjaink vannak, amiket egy rookie nagyon ritkán tud megfelelően betölteni, gondolok itt a Ol-re, WR-re és a CB-re, míg a kevésbé fontos poszton, mint a safety ketten is agyon vannak fizetve, és bár imádom Harrist és Smith- t is egyértelmű, hogy nem kellene megtartani mindkettőjüket.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dakota Dozier is visszajött.
 twitter.com/TomPelissero/status/1243679402069762055
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ameer Abdullah visszajött 1 évre
 twitter.com/TomPelissero/status/1243576902289416195
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 965
Nem egy nagy név, de látok benne potenciát. Ezzel szerintem egyértelművé lett téve hogy nem fogunk wr-t húzni az első három körben. Talán jól van így, egy veterán cb azért még érkezhet, de a Joe Thuney-s álmaim kezdenek szertefoszlani, mivel egyszerűen nem tudjuk elcserélni Harrist.
zsírosbödön
Egyértelmű?

Én azért azt gondolom, hogy Thielen mögött egyelőre nagy a harc... De a Bisi Johnson, Chad Beebe, és az érkező Sharpe szerintem egyik sem NO2. WR megoldás...
Talán Bisi Johnson-ban látom a legnagyobb esélyt, hogy felnőjjön 2. számúnak, de egyelőre szerintem 3. számú WR párharc maximum ez a 3 játékos...

Tény, hogy CB-nk konkrétan nincs. OL konkrétan nincs. És a DL sem acélos...
Sajnálom Linval Jóskát nagyon, szerettem . Ő a posztján véleményem szerint mindenképp a közepes és az elit szint között van.
PatrickSKOL
Szinte biztos hogy az első 2 körben jön 1 WR. Olyan mély a class és eddig egyik igazolás sem tűnik vérbeli no2-nak
Tomcsik
Ha marad az 5 Pick az első 3 körben - úgy gondolom maradni fog és nem fogunk feljebb menni esetleg senkiért - akkor abból 1 biztos hogy WR lesz, szerintem is.
A maradék 4 választásnál pedig CB, OL, DL posztra várom az érkezőket.

CB-kel, OL-kel hogy állunk a classban?
Nem igazán követem az egyetemi focit. Nagyobb nevekkel vagyok tisztában adott éveket illetően.
PatrickSKOL
OT a WR után a legmélyebb idén. Simán van vagy 6 első körös tehetség. IOL már kevésbé. CB Okudah után van egy nagy szakadék elég meh az idei DB class...