New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Amikor nem Tebowról van szó, hanem statokról, én is egyet tudok érteni Sobrival. Engem is totál hidegen hagynak, az olyasmi statok, mint például: A Patriots nagyon ritkán veszít két mérkőzésen egymás után, vagy hogy a bye után jó a mérlegük - persze ezek is épülnek valamire, de ettől még a következő mérkőzés akkor is 50-50% (ezen maximum a pillanatnyi helyzet, sérülések, időjárás, jelenlegi keret/edzők erőssége változtat).
Ugyanakkor abban is hiszek, hogy ha az NFL-t mondjuk ezer évig játszanák, akkor valahol, ekkora mintából az jönne ki, hogy minden csapat nagyjából egyenlően áll.
A tegnapi meccs pedig atom volt, sajnos csak ma fejeztem be. Persze ha ezen túl csak Bolden fog futkározni, akkor bajban leszünk azért.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Egyébként abban teljesen egyetértek Sobrival, hogy azért ne felejtsük el, hogy a PO az más kávéház. Bár szerintem ez már egy kicsit közelített ahhoz. De mindenképp jó alapot tud adni hozzá, hogy egy ilyen kiélezett rangadót meg tudunk nyerni. Megtudunk nyerni úgy, hogy az első félidőben gyakorlatilag minden ami rossz összejött és ebből fel tudtunk állni. Régebben azért egy ilyen kezdés után a folytatás sem sikerült túl jól.
Én inkább azért aggódok, hogy Ridley folyamatosan azokon a meccseken hozza a fumblikat amik kiélezett rangadó és PO-hoz közeli hangulatú és felfokozott hangulatú. Ezt valahogy ki kéne küszöbölni nála. Az nem biztos, hogy jó megoldás, hogy ilyen alkalmakkor leültetjük, mert ez fejben benne marad, hogy jaj csak ne hibázzak mert akkor jön a padozás.
Kellettek a DEF megmozdulások is amik nélkül nem lett volna meg a meccs.
Ezzel a 2xx futott yarddal szintén kezdeni kell valamit, bár ekkora sérüléshullámmal valahol várható is lett. Persze lehet ez volt a terv, hogy hagyjuk futni őket viszont PM ne nagyon dobálgasson. Ez össze is jött.
Szóval én nem vártam győzelmet ezen az estén és igazán nagy meglepetés volt. A hogyan pedig pláne!!mascherano
Wilfork és Kelly kieséses után egyértelmű volt, hogy a középső futásokkal nagy gondok lesznek. (Mondjuk a mostani szitu tükrében lehet értékelni DoM egyik kedvenc vesszőparipáját Wilfork túlértékeltségéről.) Sopoaga a második félidőben nem játszott, nem tudni milyen okból, Vellano és Chris Jones pedig nem tényezők futás ellen. Fogalmam sincs, van-e erre megoldás, de ez a 280 yard iszonyú sok és recept lehet bármelyik csapat számára a továbbiakban. A 3-4-et mondták mint lehetséges formát azzal, hogy ha Hightower OLB-t játszana, az sokkal jobban feküdne neki.
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én inkább azért aggódok, hogy Ridley folyamatosan azokon a meccseken hozza a fumblikat amik kiélezett rangadó és PO-hoz közeli hangulatú és felfokozott hangulatú. Ezt valahogy ki kéne küszöbölni nála. Az nem biztos, hogy jó megoldás, hogy ilyen alkalmakkor leültetjük, mert ez fejben benne marad, hogy jaj csak ne hibázzak mert akkor jön a padozás.mascherano
Egyetértek. Üljön egy-két drive-ot, gondolja át a dolgokat, majd jöjjön vissza kijavítani a hibáját. De az nem megoldás, hogy a legjobb futónkat ültetjük egy hiba miatt, és biztosan neki sem tesz jót az hogy ezen rágódik folyamatosan. TB sem lesz lecserélve egy INT után, egy védő sem egy missed tackle után, nem tudom, hogy a futóknál miért kell máshogy hozzáállni ehhez.

több mint 10 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Egyébként abban teljesen egyetértek Sobrival, hogy azért ne felejtsük el, hogy a PO az más kávéház. Bár szerintem ez már egy kicsit közelített ahhoz. De mindenképp jó alapot tud adni hozzá, hogy egy ilyen kiélezett rangadót meg tudunk nyerni. Megtudunk nyerni úgy, hogy az első félidőben gyakorlatilag minden ami rossz összejött és ebből fel tudtunk állni. Régebben azért egy ilyen kezdés után a folytatás sem sikerült túl jól.
Én inkább azért aggódok, hogy Ridley folyamatosan azokon a meccseken hozza a fumblikat amik kiélezett rangadó és PO-hoz közeli hangulatú és felfokozott hangulatú. Ezt valahogy ki kéne küszöbölni nála. Az nem biztos, hogy jó megoldás, hogy ilyen alkalmakkor leültetjük, mert ez fejben benne marad, hogy jaj csak ne hibázzak mert akkor jön a padozás.
Kellettek a DEF megmozdulások is amik nélkül nem lett volna meg a meccs.
Ezzel a 2xx futott yarddal szintén kezdeni kell valamit, bár ekkora sérüléshullámmal valahol várható is lett. Persze lehet ez volt a terv, hogy hagyjuk futni őket viszont PM ne nagyon dobálgasson. Ez össze is jött.
Szóval én nem vártam győzelmet ezen az estén és igazán nagy meglepetés volt. A hogyan pedig pláne!!

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Űűű még mindig ég 😉
sutianap
Alapszakasz bébi, alapszakasz.
Egy -valójában- tét nélküli meccsen.

Statisztika pedig:
Eddig a Pats az összes meccsét elvesztette, amikor a félidőben 24 vagy több ponttal égett. Mindegyiket.
Most nem.Sobri Jóska
Ra se rants, Sobri! Tevedtel mar parszor, van ez igy, ezt az utobbit (ha a "tetnelkuliseget" most nem veszem figyelembe) elnevezheted #6669nek es lephetunk is tovabb! 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Űűű még mindig ég 😉
sutianap
Alapszakasz bébi, alapszakasz.
Egy -valójában- tét nélküli meccsen.

Statisztika pedig:
Eddig a Pats az összes meccsét elvesztette, amikor a félidőben 24 vagy több ponttal égett. Mindegyiket.
Most nem.Sobri Jóska
A kedvenc (?) csapatod -24 pontról ,hatalmas küzdelemben ,hosszabbításban legyőzte a liga egyik legjobb ,ha nem a legjobb csapatát! Valóban semmi okod az örömre Sobri...kolok1972
Tényleg abbahagyhatnád a trollkodást és rontsd mások örömét máshol.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Űűű még mindig ég 😉
sutianap
Alapszakasz bébi, alapszakasz.
Egy -valójában- tét nélküli meccsen.

Statisztika pedig:
Eddig a Pats az összes meccsét elvesztette, amikor a félidőben 24 vagy több ponttal égett. Mindegyiket.
Most nem.Sobri Jóska
Örülünk, hogy itt vagy nekünk, komolyan, mindenki. Nélküled fekete és fehér lenne a világ számunkra, te mutatod meg, hogy valójában mennyire színes.Köszönjük, hogy itt vagy nekünk és köszönjük, hogy realista szemléleteddel vissza-visszarántasz bennünket gyarló Patriots szurkolókat (akiket feldob egy holmi Denver legyőzése) a valóság komor és buktatókkal teli mezejére.
Elvesznénk nélküled, köszönjük, hogy eme nehéz , vereségekkel átitatott szezonban is fogod a kezünket.
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Űűű még mindig ég 😉
sutianap
Alapszakasz bébi, alapszakasz.
Egy -valójában- tét nélküli meccsen.

Statisztika pedig:
Eddig a Pats az összes meccsét elvesztette, amikor a félidőben 24 vagy több ponttal égett. Mindegyiket.
Most nem.Sobri Jóska
A kedvenc (?) csapatod -24 pontról ,hatalmas küzdelemben ,hosszabbításban legyőzte a liga egyik legjobb ,ha nem a legjobb csapatát! Valóban semmi okod az örömre Sobri...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Űűű még mindig ég 😉
sutianap
Alapszakasz bébi, alapszakasz.
Egy -valójában- tét nélküli meccsen.

Statisztika pedig:
Eddig a Pats az összes meccsét elvesztette, amikor a félidőben 24 vagy több ponttal égett. Mindegyiket.
Most nem.

több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
hát ez hihetetlen egy meccs volt, a kezdés tényleg a Ravens elleni PO zakóra hasonlított, sok eladott laszti, akkor Rice futotta szét az agyát ellenünk most meg Moreno, de most vissza tudtunk kapaszkodni és nyerni. Canont sajnáltam nagyon, amióta beállt Vollmer helyére jól nyomta, de amit az OL művelt az valami katasztrófa volt főleg Solderből csinált hülyét Miller állandóan....azért voltak megkérdőjelezendő döntések a meccs során ( nemcsak a bírókra gondolok), de JMD playhívásai a meccs vége felé azért eléggé gyengére sikeredtek, OT-ben volt egy 3&4 erre dobat Bradyvel egy hosszú passzt az oldalvonal melllé?! Hát meg BB is miket zsugázott hogy nekik adtuk a lasztit először meg stb, hát lerágtam a körmöm az egyszer tuti...azért megnézném ezt a pats D-t egészségesen mire lenne képes, mert így ezer sebből vérezve is egész jók vagyunk, mondjuk a futás ellen not so much, de jöttek a big playek azért szépen tőlük és a stoppok is. fúúú életem egyik legjobb NFL meccse volt az tuti! 😊

több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 832 — Keep pounding
Gratulálok, mindenkinek jobb hogy most nyertetek, nem pedig a múlt héten 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Űűű még mindig ég 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nagyon remélem, hogy Ridley-t nem jegeljük, pont a fumble-je miatt, sem, mert az nem csak az ő hibája volt, hanem az addig is gyengén teljesítő O# falból Connolly nem blokkolt, így tevékenyen kivette a részét, hogy ott érintés nélkül jött át Woodyard, aki egy kiváló Lb. Ideje se volt rendesen magához szorítani a disznóbőrt.
Ennyiből Blount-ot is jegelhetnénk, mert ő is hibázott.
Ridley tehetség, sebesség, képesség szerint is a legjobb Rb-nk hozzá párosul Vereen a kulcs 3rd downoknál. Rájuk kell építenünk a futójátékot.
Ridley remélhetőleg a következő meccseken vissza tudja szerezni az önbizalmát, különösen fontos a PO-hoz közeledve, mert most is látszott, hogy mennyire bosszantja és frusztrált ettől, nem hiába repült a sisak, szóval be kell még rúgnia az ellen ajtókat. 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
seal New England Patriots 222
Mindenki nyugodjon le a picsába!

Meg fogjuk nyerni!
.tomi-tomi
Drew Magaryt idézve: "Throw it deep the Edeltron." 😀

több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
A sérülések ellenére az idei csapatunkat többre tartom, mint 2007 óta bármelyik keretünket!!!

Tavaly mindenki ekézett minket, hogy csak a gyengék ellen tudunk nyerni, idén az erősebb csapatokkal szoros meccseket játszunk és sikerül is nyerni egyiken-másikon 😉

Pedig szünetben majdnem elmentem aludni, de azt gondoltam, hogy adok a csapatnak még egy drive-ot és milyen jól tettem!!!!!!!!!!!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
seal New England Patriots 222
A győzelem a csapat lelki ereje és küzdeni tudása miatt nagyon bíztató, de nekem személy szerint a mutatott játék alapján a Panthers elleni meccs erősebb volt, annak ellenére, hogy ott kikaptunk.
Támadó oldalon nagyon aggasztó ez a sok turnover, amit nem szoktunk meg a csapattól. Ridleyt valószínűleg most jegelik pár meccsig, de az is lehet, hogy idén már nem nagyon kap komoly szerepet 😕.
Számomra a legfrusztrálóbb az volt, hogy a a védelem nem tudta megállítani a szinte végig ugyanabból a formációból hívott (gun, half gun) futásokat. Denver részéről furcsa volt, hogy no huddle offense-t toltak még 17 és 24 pontos vezetésnél is sokszor. Szerintem Manning közel sem volt 100%-os, a futás-passz arány irreálisan nagy volt és a dobásainál, illetve az arcán is lehetett látni, hogy valami nincs rendben, fáj neki valami (talán a nyaka, de ez már csak a következő meccseken fog kiderülni talán).
Nekem a meccs hőse egyértelműen Edelman, a negatív hős pedig Solder és az OL. (habár a 2. félidőre nagyjából összekapták magukat).

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mindenki nyugodjon le a picsába!

Meg fogjuk nyerni!

A Ravens ilyen kezdés után szétkapott minket 2009-ben, mint Floki a lábtörlőt. Az idei Pats más csapat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ninkovich 13 tackle, de mind assziszt, az mi komoly...

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elmentek ti a jó... 😉 mire felébredtem és bekapcsoltam nézem 24-0 na innen nincs felállás inkább alszom pedig gondolkodtam hátha mégse kéne............ nembaj az ismétlésnek is úgyis csak a második érdemi 😛 felét fogom tudni megnézni kíváncsi vagyok hogy hoztátok össze 😀
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hidegben Manning nem szeret játszani, a Patriots pedig ritkán kap ki kétszer egymás után 😊
Pedig az elején tényleg mindent megtettünk ennek érdekében... 😊

több mint 10 éve
Sztyopa 306
Na ezert nezunk vegig minden szenvedest. Ez nem volt semmi. Wooow!!

Why so serious?
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Injuries to monitor: Third-year right tackle Marcus Cannon, who has been elevated to the top unit after starter Sebastian Vollmer sustained a season-ending leg injury Oct. 27, left the game in the first quarter with an ankle injry and did not return. ... No announcement was made during the game, but Blount might have sustained a concussion on the hit in which he fumbled. ... Starting cornerback Alfonzo Dennard left the game in the second quarter and did not return. He entered the day questionable with a knee injury ... Receiver Aaron Dobson didn't play on the final five drives but it was unclear if that was injury-related. ... Veteran defensive tackle Isaac Sopoaga didnt play in the second half, although it was unclear if that was because of injury.

Ez besz..ás. Nem tudom, meddig lehet tartani ezt a színvonalat ezzel sérüléshullámmal.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Állat meccs! Szabin vagyok, de most nem tudok elaludni! A futás védelem katasztrófa, de ez a meccs, ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!
Mondjuk nem tudom mi történ a 4. negyedben, mert a 3. negyedben voltunk nagyon dominánsak.
DE, kész vagyok, ekkora meccset!!!
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Just win, baby!

Mi vagyunk a legnagyobbak!
Mentalitás, erő, szív, hit, zsenik a pályán belül és kívül és a lehetőségek kihasználása, óriási győzelem, de annál sokkal több, hazai pályán!

Szép volt Fiúk!
Maximális Tisztelet!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
klassz! életemben először bealudtam a félidőben, még tavaly a 49ers ellen sem tettem meg. de jó erre kelni 😊