New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
De én a SB-győzelmeket szeretem, az elvesztett SB és a 1/4-es draftcetli nekem pont ugyanannyit ér.
Meg lehet erről a véleményed, én mégis így gondolom.
Én a győzelmet élvezem, nem a második, vagy 29.helyet.Sobri Jóska
Hasonlóan látom én is. Azonban van valami az idei csapatban, amit már szeptember óta nem tudok kiverni a fejemből és hétről-hétre csak megerősítenek, hogy talán ez lesz a negyedik. Más lett a csapat szerkezete, felépítése az elmúlt évek "bukott" Patseihez képest. Komoly tartásuk lett. három idegenbeli meccs is lesz még az alapszakaszban, ott lehet edződni, még bizonyítani.

Bizakodó vagyok. Jó lenne idén végre megszabadulni ettől a nyomástól. Ki tudja, talán újabb sorozat is indulhatna még! 😉DoM
Brady nyer két SB-t és visszavonul mint Elway? 😊
több mint 10 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
A kedvenc (?) csapatod -24 pontról ,hatalmas küzdelemben ,hosszabbításban legyőzte a liga egyik legjobb ,ha nem a legjobb csapatát! Valóban semmi okod az örömre Sobri...kolok1972
Én belül örülök.
És majd akkor, ha nem nézek végig különböző parádés alapszakaszokat - bocs, hogy már 10+ éve vagyok Pats fan -, majd ezt követően atomcsőd PO-kat, mint kétszer a Giants, vagy a Ravens és a Jets ellen.
Senki örömét nem akarom én elvenni, csak egy ilyen tét nélküli meccset más nézőpontból látok. És én örülnék a legjobban, ha végre egy PO rámcáfolna, ahogy eddig nem tette.
Szívesen folytatom a disputát miután megint elchockerkedjük a PO-t, de sokkal szívesebben, ha valami csoda folytán idén mégsem.
Szerinted melyikre nagyobb a sansz?Sobri Jóska
"A boldogsághoz nem vezet út.
Az út maga a boldogság." - Buddha
Élvezd az SB-hez vezető utat Bro.
több mint 10 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
De én a SB-győzelmeket szeretem, az elvesztett SB és a 1/4-es draftcetli nekem pont ugyanannyit ér.
Meg lehet erről a véleményed, én mégis így gondolom.
Én a győzelmet élvezem, nem a második, vagy 29.helyet.Sobri Jóska
Hasonlóan látom én is. Azonban van valami az idei csapatban, amit már szeptember óta nem tudok kiverni a fejemből és hétről-hétre csak megerősítenek, hogy talán ez lesz a negyedik. Más lett a csapat szerkezete, felépítése az elmúlt évek "bukott" Patseihez képest. Komoly tartásuk lett. három idegenbeli meccs is lesz még az alapszakaszban, ott lehet edződni, még bizonyítani.

Bizakodó vagyok. Jó lenne idén végre megszabadulni ettől a nyomástól. Ki tudja, talán újabb sorozat is indulhatna még! 😉DoM
Komolyan nekem is van egy érzésem, hogy most valami más. Valami még lehet.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
De én a SB-győzelmeket szeretem, az elvesztett SB és a 1/4-es draftcetli nekem pont ugyanannyit ér.
Meg lehet erről a véleményed, én mégis így gondolom.
Én a győzelmet élvezem, nem a második, vagy 29.helyet.Sobri Jóska
Hasonlóan látom én is. Azonban van valami az idei csapatban, amit már szeptember óta nem tudok kiverni a fejemből és hétről-hétre csak megerősítenek, hogy talán ez lesz a negyedik. Más lett a csapat szerkezete, felépítése az elmúlt évek "bukott" Patseihez képest. Komoly tartásuk lett. három idegenbeli meccs is lesz még az alapszakaszban, ott lehet edződni, még bizonyítani.

Bizakodó vagyok. Jó lenne idén végre megszabadulni ettől a nyomástól. Ki tudja, talán újabb sorozat is indulhatna még! 😉
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
A kedvenc (?) csapatod -24 pontról ,hatalmas küzdelemben ,hosszabbításban legyőzte a liga egyik legjobb ,ha nem a legjobb csapatát! Valóban semmi okod az örömre Sobri...kolok1972
Én belül örülök.
És majd akkor, ha nem nézek végig különböző parádés alapszakaszokat - bocs, hogy már 10+ éve vagyok Pats fan -, majd ezt követően atomcsőd PO-kat, mint kétszer a Giants, vagy a Ravens és a Jets ellen.
Senki örömét nem akarom én elvenni, csak egy ilyen tét nélküli meccset más nézőpontból látok. És én örülnék a legjobban, ha végre egy PO rámcáfolna, ahogy eddig nem tette.
Szívesen folytatom a disputát miután megint elchockerkedjük a PO-t, de sokkal szívesebben, ha valami csoda folytán idén mégsem.
Szerinted melyikre nagyobb a sansz?Sobri Jóska
Ha 10+ éve vagy - állítólag - Pats fan, akkor végignéztél 3 SB győzelmet és 2 meg nem nyert SB-t és még két elvesztett főcsoportdöntőt. Ez 12 év alatt 7 főcsoportdöntő és 5 SB. Valóban, elég ócska PO szereplés. Ja és láthattad - ha nézted - a liga történetének eddigi legeredményesebb irányítóját a SB szerepléseket illetően.

Szerintem legyél egy pár évig Jags szurkoló és akkor meg fogod tudni becsülni ezeket az eredményeket is. 😊Burkus
Igen, ez is egy nézőpont.
De én a SB-győzelmeket szeretem, az elvesztett SB és a 1/4-es draftcetli nekem pont ugyanannyit ér.
Meg lehet erről a véleményed, én mégis így gondolom.
Én a győzelmet élvezem, nem a második, vagy 29.helyet.

És úgy gondolom, ha bizonyos döntéseket időben vagy helyesen meghoztak volna, akkor most nem csak 3 gyűrű lenne. Engem ez zavar, nem a 3 SB-győzelem. Bocs, ha félreérthetően fogalmaztam.
Valamint én úgy látom, hogy attól, hogy van 3 gyűrű, az nem oldoz fel senkit az alól amit évekkel késöbb elront.
Vagy szerinted a 3 gyűrű miatt BB már nem tud hibázni?
Vagy azért, mert a Jax-nek egy sincs?

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A kedvenc (?) csapatod -24 pontról ,hatalmas küzdelemben ,hosszabbításban legyőzte a liga egyik legjobb ,ha nem a legjobb csapatát! Valóban semmi okod az örömre Sobri...kolok1972
Én belül örülök.
És majd akkor, ha nem nézek végig különböző parádés alapszakaszokat - bocs, hogy már 10+ éve vagyok Pats fan -, majd ezt követően atomcsőd PO-kat, mint kétszer a Giants, vagy a Ravens és a Jets ellen.
Senki örömét nem akarom én elvenni, csak egy ilyen tét nélküli meccset más nézőpontból látok. És én örülnék a legjobban, ha végre egy PO rámcáfolna, ahogy eddig nem tette.
Szívesen folytatom a disputát miután megint elchockerkedjük a PO-t, de sokkal szívesebben, ha valami csoda folytán idén mégsem.
Szerinted melyikre nagyobb a sansz?Sobri Jóska
Ha 10+ éve vagy - állítólag - Pats fan, akkor végignéztél 3 SB győzelmet és 2 meg nem nyert SB-t és még két elvesztett főcsoportdöntőt. Ez 12 év alatt 7 főcsoportdöntő és 5 SB. Valóban, elég ócska PO szereplés. Ja és láthattad - ha nézted - a liga történetének eddigi legeredményesebb irányítóját a SB szerepléseket illetően.

Szerintem legyél egy pár évig Jags szurkoló és akkor meg fogod tudni becsülni ezeket az eredményeket is. 😊
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A PFF értékelése szerint:
"The three highest graded players were Von Miller (+11.4), Manny Ramirez (+7.7) and Tom Brady (+4.7)."
"The three lowest graded players were Joe Vellano (-5.9), Nate Solder (-4.4) and Chris Jones (-4.0)."

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
A kedvenc (?) csapatod -24 pontról ,hatalmas küzdelemben ,hosszabbításban legyőzte a liga egyik legjobb ,ha nem a legjobb csapatát! Valóban semmi okod az örömre Sobri...kolok1972
Én belül örülök.
És majd akkor, ha nem nézek végig különböző parádés alapszakaszokat - bocs, hogy már 10+ éve vagyok Pats fan -, majd ezt követően atomcsőd PO-kat, mint kétszer a Giants, vagy a Ravens és a Jets ellen.
Senki örömét nem akarom én elvenni, csak egy ilyen tét nélküli meccset más nézőpontból látok. És én örülnék a legjobban, ha végre egy PO rámcáfolna, ahogy eddig nem tette.
Szívesen folytatom a disputát miután megint elchockerkedjük a PO-t, de sokkal szívesebben, ha valami csoda folytán idén mégsem.
Szerinted melyikre nagyobb a sansz?

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ez a comeback... nem bíztam benne, de szerencsére rámcáfoltak.
Eddig nekem ez volt az év meccse.Gogo
kollegám egyben haverom a félidőben mérgesen lefeküdt.. reggel yoyozó szemmel ébredt 😀😀😀 nem volt semmi, gratula

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem csak fújnak de még szabályokat is kitalálnak, ha a fújás már nem segít. 😛Lecsó
Jaja, sőt a döntőben Hocsuli fogja bevinni a labdát 1 yardról az utolsó másodpercben

több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ez a comeback... nem bíztam benne, de szerencsére rámcáfoltak.
Eddig nekem ez volt az év meccse.

"The comeback from 24 points down is the largest deficit overcome to win a game in Patriots history. " (ESPN)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Nem csak fújnak de még szabályokat is kitalálnak, ha a fújás már nem segít. 😛
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
OFF:Nézem a Dallas-Giants meccs ismetleset...A 2. negyed legelején befújtak egy olyan DPI-t,hogy a labda kb. 3 méterrel a Wr után esett le. Ez nyilván elkapható volt.. Vhogy nekünk a fieldgoal előtti push flagje,meg a Gronk flag visszavonása is absz. a szabályoknak megfelelő volt,csak egyetlen másik meccsen sem fújják be az ilyet...kolok1972
Így is nekünk fújnak mocskos módon minden meccsen, szal peccesnek csitt 😊Wyatt
Így is van, nekünk minden pálya hazai 😊

Do your job
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
OFF:Nézem a Dallas-Giants meccs ismetleset...A 2. negyed legelején befújtak egy olyan DPI-t,hogy a labda kb. 3 méterrel a Wr után esett le. Ez nyilván elkapható volt.. Vhogy nekünk a fieldgoal előtti push flagje,meg a Gronk flag visszavonása is absz. a szabályoknak megfelelő volt,csak egyetlen másik meccsen sem fújják be az ilyet...kolok1972
Így is nekünk fújnak mocskos módon minden meccsen, szal peccesnek csitt 😊

több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
OFF:Nézem a Dallas-Giants meccs ismetleset...A 2. negyed legelején befújtak egy olyan DPI-t,hogy a labda kb. 3 méterrel a Wr után esett le. Ez nyilván elkapható volt.. Vhogy nekünk a fieldgoal előtti push flagje,meg a Gronk flag visszavonása is absz. a szabályoknak megfelelő volt,csak egyetlen másik meccsen sem fújják be az ilyet...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Álltunk fel 0–21-ről a Bills ellen, 0–17-ről és 3–17-ről a Dolphins ellen, és tavaly egy agyondominált meccsbe is visszajöttünk a 49ers ellen. Az mondjuk ettől függetlenül zacsi lett.
Sok labdaeladással valamit kezdeni kell: persze, de nagy tétben mernék fogadni, hogy nem mostanában lesz olyan, hogy az elején ennyire ne jöjjön össze semmi, szal emiatt nem aggódom.
Futás elleni védelem. Meg kell nézni újra, de valszeg azért volt, mert minden áron Manninget akartuk megfogni, kár, hogy ennek ellenére stabilan haladtak. Az elvesztett labdát és a jó futójáték miatt nem volt szükségük passzolni, de azért a kb 78 yard 1/1 td/in 31–24-ig rettenetesen brutális egy PM ellen. Hát, még ha Talib nem holdingol előtte 😊
De annak örülök, hogy kiderült, hogy megint undorító módon fújtak nekünk a bírók ( 😊 ), de ezzel ezúttal sem foglalkozom
Jó volt 😊 JA és
JuliaaaaaaaaaaaaaaaaaanWyatt
Jó lenne a FA előtt kötni vele valami értelmes szerződést. Fafej is nagyon hasít a Boltsnál, kár lenne Edelman-t is kiengedni a piacra.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A mostani körülmények között, amit "számon lehet kérni" a védelem játékán, az a második és nagyon sok ill. a harmadik és nagyon sok helyzetek során mutatott teljes impotencia, különösen, hogy checkdown és screen passzokkal szívatják őket folyamatosan.

A meccs legnagyobb pozitívuma Collins és Fletcher játéka illetve, hogy Hightowert végre padra ültették (hacsak nem sérülés volt az oka), ahol a helye. Döbbenet, hogy mennyire súlytalan, fogalmatlan a játéka. Teljes csőd. Csak eggyel kevesebben vannak vele a pályán.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
na mégegyszer😊
és ha ehhez hozzáveszitek, hogy milyen állapotban volt a sec még inkább logikusnak tűnik.
most állok neki megnézni, azzal, hogy reggel ránéztem az eredményre megspóroltam magamnak egy pár lábon kihordott szívinfarktus/agyvérzés kombót😊
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Persze lehet ez volt a terv, hogy hagyjuk futni őket viszont PM ne nagyon dobálgasson. Ez össze is jött.
Szóval én nem vártam győzelmet ezen az estén és igazán nagy meglepetés volt. A hogyan pedig pláne!!mascherano
ez a része logikusnak tűnik.

és ha ehhez hozzáveszitek, hogy milyen állapotban volt a sec még inkább logikusnak tűnikRule
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Ez a meccs volt a FUMBOWL.HanSolo
😀 😀 😀
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Viszont nem irigylem egyik edzői gárdát sem. Teljesen abnormális TO mutatók voltak a két félidőben. 10 éve nézek meccset, de hogy egy csapat 20 perc alatt 5 fumble-t csináljon, nem is emlékszem. Még egy meccsen is sok, nemhogy egyharmad meccsen. Most higgadt fejjel (amellett, hogy nagyon boldog vagyok, hogy PM-et levertük egy ilyen meccsen), ez egy nagyon x szagú meccs volt. Mi a 3. negyedben csináltunk szép dolgokat, de a 4. negyedre a Denvert összeszedettebbnek éreztem. Az FG után nekünk nem igazán jöttek a drive-ok össze, a vadlovak a hülye futásaikkal meg mindig hozták az első downokat.

Most, hogy 2nd seedek vagyunk jó lenne 5-0-val hozni a meccseket, de a Miami és a Baltimore meccstől félek!NB2
Ez a meccs volt a FUMBOWL.
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Persze lehet ez volt a terv, hogy hagyjuk futni őket viszont PM ne nagyon dobálgasson. Ez össze is jött.
Szóval én nem vártam győzelmet ezen az estén és igazán nagy meglepetés volt. A hogyan pedig pláne!!mascherano
Én simán el tudom képzelni, h BB boxtaktikája ez volt. Fussanak sokat, hagyjuk őket futni, de PM-nek ne lehessen lazán, szabadon dobálgatnia. Egy hozzáértő ezt jobban meg tudja mondani nem tartom kizártnak, h közel vagy az igazsághoz.
Az én összeesküvés elméletem:
PM átlagosan 357 yardot passzolt meccsenként a Pats előtt. A liga egy legjobb defensének, a Chiefs D-nek 323-at. Legrosszabb teljesítménye - meglepő módon -, a JAX ellen volt 295 yard.

Ez alapján logikusnak tűnhet, h BB azt mondta, ezt kell meggátolnunk és legyen több nyomás PM-en. Nem baj, ha közben feladunk némi területet Morenonak, mert még mindig kisebb bajt okozhat, mint PM. Azt már láttuk, h mire képes PM ha hagyják passzolni és ezt mi bizonyosan nem akarjuk.
Inkább a DEN futóival kelljen megkűzdeni a talajon, mint Peytonnak a levegőben.
Ha meg mégis passzol, akkor azt tegye extra nyomás alatt.
+ a rossz idő is nekünk kedvez, dobáljon csak...

ez a része logikusnak tűnik.

BB meg nem szívbajos nagy dolgokat húzni, ld. OT-ban inkább azt választotta, h melyik gólvonalat védjük ahelyett, h a normál esetben logikusnak tűnő visszahordást.
(én nem lepődtem meg rajta, a mérkőzés alakulásából ítélve kevés esélye volt, h akkor TD-t sikerüljön elérni. VISZONT, annak is kevés esélye volt, h Brady végig masírozzon a pályán még egyszer elsőre. Ha pedig így is - úgy is kap lehetőséget Manning, akkor viszont legyen nálunk a szél, mint 12 játékos által biztosított előny.)
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Viszont nem irigylem egyik edzői gárdát sem. Teljesen abnormális TO mutatók voltak a két félidőben. 10 éve nézek meccset, de hogy egy csapat 20 perc alatt 5 fumble-t csináljon, nem is emlékszem. Még egy meccsen is sok, nemhogy egyharmad meccsen. Most higgadt fejjel (amellett, hogy nagyon boldog vagyok, hogy PM-et levertük egy ilyen meccsen), ez egy nagyon x szagú meccs volt. Mi a 3. negyedben csináltunk szép dolgokat, de a 4. negyedre a Denvert összeszedettebbnek éreztem. Az FG után nekünk nem igazán jöttek a drive-ok össze, a vadlovak a hülye futásaikkal meg mindig hozták az első downokat.

Most, hogy 2nd seedek vagyunk jó lenne 5-0-val hozni a meccseket, de a Miami és a Baltimore meccstől félek!
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amikor nem Tebowról van szó, hanem statokról, én is egyet tudok érteni Sobrival. Engem is totál hidegen hagynak, az olyasmi statok, mint például: A Patriots nagyon ritkán veszít két mérkőzésen egymás után, vagy hogy a bye után jó a mérlegük - persze ezek is épülnek valamire, de ettől még a következő mérkőzés akkor is 50-50% (ezen maximum a pillanatnyi helyzet, sérülések, időjárás, jelenlegi keret/edzők erőssége változtat).
Ugyanakkor abban is hiszek, hogy ha az NFL-t mondjuk ezer évig játszanák, akkor valahol, ekkora mintából az jönne ki, hogy minden csapat nagyjából egyenlően áll.
A tegnapi meccs pedig atom volt, sajnos csak ma fejeztem be. Persze ha ezen túl csak Bolden fog futkározni, akkor bajban leszünk azért.winston
Már pedig ilyen állat akkor se létezik! - Józsi bácsi a zsiráf láttán.
Nem veszed észre, hogy Te is ugyanúgy (valószínűségi) esélyt mondasz? Mondjuk, nulla alappal. Így sokkal jobb.
S nem, nem nemesedik véleménnyé attól, hogy leírod. Marad az, ami.

____________________________________________


Szerintem van némi összefüggés PM kevés passzolt yard-ja és Moreno zseniális számai között. Nagy valószínűséggel folyamatosan nickel-ben és dime-ban állt fel a védelem, Fletcher és Collins nagyon sokat volt pályán. Nyert már így a PM vezette Colts, hogy szénné futottak egy könnyű súlyú védelmet. Biztos nem volt a terv része, hogy fussanak 280 yard-ot, de óhatatlan veszteségként számoltak BB-ék azzal, hogy sokat fognak futni. A Broncos kiegyenlítését hozó drive-ja bebizonyította, hogy bizonyára jobban jártunk ezzel, mint ha PM passzol egész meccsen.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Álltunk fel 0–21-ről a Bills ellen, 0–17-ről és 3–17-ről a Dolphins ellen, és tavaly egy agyondominált meccsbe is visszajöttünk a 49ers ellen. Az mondjuk ettől függetlenül zacsi lett.
Sok labdaeladással valamit kezdeni kell: persze, de nagy tétben mernék fogadni, hogy nem mostanában lesz olyan, hogy az elején ennyire ne jöjjön össze semmi, szal emiatt nem aggódom.
Futás elleni védelem. Meg kell nézni újra, de valszeg azért volt, mert minden áron Manninget akartuk megfogni, kár, hogy ennek ellenére stabilan haladtak. Az elvesztett labdát és a jó futójáték miatt nem volt szükségük passzolni, de azért a kb 78 yard 1/1 td/in 31–24-ig rettenetesen brutális egy PM ellen. Hát, még ha Talib nem holdingol előtte 😊
De annak örülök, hogy kiderült, hogy megint undorító módon fújtak nekünk a bírók ( 😊 ), de ezzel ezúttal sem foglalkozom
Jó volt 😊 JA és
Juliaaaaaaaaaaaaaaaaaan