New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
KT-t szerintem pihentették. Valószínűleg nem volt vele semmi különösebb baj, csak neki tavasz óta minden egyes percben bizonyítania kellett. Kapott 2-3 hetet, hogy kifújja magát. Mentálisan is erőt próbáló időszak lehetett neki. (Az is lehet, hogy a Saints meccs után egy picit elszállt és visszahúzták a földre. Sokkal problémásabb serdülő volt, mint Hernandez. Nagyon oda kell rá figyelni, hogy meg tudjon maradni a helyes úton.)tomi-tomi
Valahogy az ő sztorija eddig kimaradt. Nem egyszerű útja volt az NFL-ig.
több mint 10 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Nekem két villámkérdésem lenne:

- Az utóbbi két meccs első félidejében (meg a Pit. ellen teljes egészében...) miért jegeli JMD Thompkinst? Múlt héten és a mostani meccsen nekem nagyon úgy tűnt, hogy amint pályára lépett, rögtön kereste is Brady (vagy csak előtte azért nem tűnt fel a pályánléte, mert nem kereste?)... Mindenesetre nekem az jön le, hogy mostanában már bízik benne TB és KT él is ezzel a bizalommal.
- A másik dolog amire kíváncsi vagyok, és ami miatt nem alszom két napja (😀), hogy most amikor TB a ST TO-ja után az OT-ben a FG előtt térdel kettőt akkor ő most újabb GW drive-ot vezetett? 😊😀

U.i.: ha jól látom DT A.J. Francis-t "visszaszipkázta" a Dolphins a rosterére, ő sem fog már beépülni a DT rotációba...Csabiii
És a válasz: IGEN! GWD volt tényleg statisztika szerint! Ráadásul az two-minute drill-ben! 😊Burkus
Aki tud, az tud!😀

KT-t szerintem pihentették. Valószínűleg nem volt vele semmi különösebb baj, csak neki tavasz óta minden egyes percben bizonyítania kellett. Kapott 2-3 hetet, hogy kifújja magát. Mentálisan is erőt próbáló időszak lehetett neki. (Az is lehet, hogy a Saints meccs után egy picit elszállt és visszahúzták a földre. Sokkal problémásabb serdülő volt, mint Hernandez. Nagyon oda kell rá figyelni, hogy meg tudjon maradni a helyes úton.)tomi-tomi
Amíg KT pihent ott volt Dobson, aki szépen hozta a yardokat meg a TD-ket. Jó látni, hogy Brady egyre jobban összeszokik a rookiekkal 😊
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Én csak azt kérdem, ha 2007-ben nem menekül ki Eli és 2011-ben Welker elkapja azt a rohadt lasztit akkor is elszúrtunk volna valami Sobri szerint? Én még mindig röhögök, hogy tavaly a hollók nyerték meg az SB-t, elnézve az évad közepén nyújtott teljesítményüket.
Nyílván ha kikapunk SB-n baromi dühös leszek, de azért aludva rá 2-3 napot büszke is leszek, hogy SB-t játszottunk. Emberek milyen lehet jaguárnak lenni? És Atlanta szurkolónak? Tényleg baromira el vagyunk kényeztetve😊NB2
Nem tudom te mivel foglalkozol egyébiránt, de ha neked 2 bukott SB az elkényeztetettséget jelenti, akkor asszem más világban élünk.
Ez olyan logika, és igyekszem finoman interpretálni, hogy elmegy veled álmaid nője randizni, fel is hív magához, neki is kezd vetkőzni, majd megmutatja az új melltartóját, megköszöni, hogy felugrottál, és elbúcsúzik, és már nyitja is neked az ajtót.
Nekem ez nem a kényeztetés csimborasszója, valami még hiányzik a végéről.
Vagy ha elvégzel egy melót, egész hónapban tolod ezerrel, azért csak jó ha a végén ott a markodban a profit, és nem elég a tudat, hogy milyen nagyszerű melót végeztél, csak épp tök ingyen.
De mint mondtam, úgy tűnik más világban élünk.
A nyitó kérdésedre meg az a válasz, hogy: de nem így történt dadus.

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nekem két villámkérdésem lenne:

- Az utóbbi két meccs első félidejében (meg a Pit. ellen teljes egészében...) miért jegeli JMD Thompkinst? Múlt héten és a mostani meccsen nekem nagyon úgy tűnt, hogy amint pályára lépett, rögtön kereste is Brady (vagy csak előtte azért nem tűnt fel a pályánléte, mert nem kereste?)... Mindenesetre nekem az jön le, hogy mostanában már bízik benne TB és KT él is ezzel a bizalommal.
- A másik dolog amire kíváncsi vagyok, és ami miatt nem alszom két napja (😀), hogy most amikor TB a ST TO-ja után az OT-ben a FG előtt térdel kettőt akkor ő most újabb GW drive-ot vezetett? 😊😀

U.i.: ha jól látom DT A.J. Francis-t "visszaszipkázta" a Dolphins a rosterére, ő sem fog már beépülni a DT rotációba...Csabiii
És a válasz: IGEN! GWD volt tényleg statisztika szerint! Ráadásul az two-minute drill-ben! 😊Burkus
Aki tud, az tud!😀

KT-t szerintem pihentették. Valószínűleg nem volt vele semmi különösebb baj, csak neki tavasz óta minden egyes percben bizonyítania kellett. Kapott 2-3 hetet, hogy kifújja magát. Mentálisan is erőt próbáló időszak lehetett neki. (Az is lehet, hogy a Saints meccs után egy picit elszállt és visszahúzták a földre. Sokkal problémásabb serdülő volt, mint Hernandez. Nagyon oda kell rá figyelni, hogy meg tudjon maradni a helyes úton.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engem akkor is zavarna, ha 6-7 körül átlagolna, és ettől függetlenül a célterület előtt rendszeresen elvesztené. Mert pontot ugyanúgy nem tudunk szerezni miatta

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Senkit sem érdekelne a 33 cipelésenként elhagyná egyszer a zsugát ha átlagolna 7-8yard-ot[/quote]A 7-8 yardos átlag irreális elvárás, Adrian Peterson (idén eddig 4,4 yard/att) vagy Jamaal Charles (idén eddig 4,6 yard/att) szintű futókkal is (idén eddig LeSean McCoy 4,7 yard/att, Alfred Morris 5 yard/att, Matt Forte 4,5 yard/att).


köszi a kimerítő statisztikát, a 7-8 yard-os mondatomat íronikusan gondoltam, képzeld oda a végére a lemaradt smile-t 😊
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nekem két villámkérdésem lenne:

- Az utóbbi két meccs első félidejében (meg a Pit. ellen teljes egészében...) miért jegeli JMD Thompkinst? Múlt héten és a mostani meccsen nekem nagyon úgy tűnt, hogy amint pályára lépett, rögtön kereste is Brady (vagy csak előtte azért nem tűnt fel a pályánléte, mert nem kereste?)... Mindenesetre nekem az jön le, hogy mostanában már bízik benne TB és KT él is ezzel a bizalommal.
- A másik dolog amire kíváncsi vagyok, és ami miatt nem alszom két napja (😀), hogy most amikor TB a ST TO-ja után az OT-ben a FG előtt térdel kettőt akkor ő most újabb GW drive-ot vezetett? 😊😀

U.i.: ha jól látom DT A.J. Francis-t "visszaszipkázta" a Dolphins a rosterére, ő sem fog már beépülni a DT rotációba...Csabiii
És a válasz: IGEN! GWD volt tényleg statisztika szerint! Ráadásul az two-minute drill-ben! 😊
több mint 10 éve
Csabiii New England Patriots 198
Nekem két villámkérdésem lenne:

- Az utóbbi két meccs első félidejében (meg a Pit. ellen teljes egészében...) miért jegeli JMD Thompkinst? Múlt héten és a mostani meccsen nekem nagyon úgy tűnt, hogy amint pályára lépett, rögtön kereste is Brady (vagy csak előtte azért nem tűnt fel a pályánléte, mert nem kereste?)... Mindenesetre nekem az jön le, hogy mostanában már bízik benne TB és KT él is ezzel a bizalommal.
- A másik dolog amire kíváncsi vagyok, és ami miatt nem alszom két napja (😀), hogy most amikor TB a ST TO-ja után az OT-ben a FG előtt térdel kettőt akkor ő most újabb GW drive-ot vezetett? 😊😀

U.i.: ha jól látom DT A.J. Francis-t "visszaszipkázta" a Dolphins a rosterére, ő sem fog már beépülni a DT rotációba...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont ezért sem kell messzemenő következtetéseket levonni a rengeteg engedett futott yardból

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Moreno fusson vagy Manning passzoljon?



Egyértelmű, hogy mit választott BB.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jól érzem egyébként, hogy Ghost eddig all-pro idényt fut?Schleck
Csak baszogatnom kellett, de nem merem dicsérni, nehogy elkezdjen megint pöcsölni 😀

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jól érzem egyébként, hogy Ghost eddig all-pro idényt fut?

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, leszerződtettük D. J. Williamset, anno 5. körös TE volt, Herni-klónnak tartották, nem jött be. De a GM-ben nálam van, szal meg kellett ezt húzni 😀Wyatt
Ki került ki a rosterről? Vagy volt még szabad hely? És minek?

Welkert szépen ekézi az nfl.com, nem a puntért, hanem előtte a third-down drop miatt. "Tell you what, though: Welker cost that team. Forget the indecision on the punt. If Welker catches that third-down ball on the Broncos' previous possession, Denver wouldn't have punted the ball back to New England in the first place. " Mintha a 2011 SB utáni véleményeket olvasnám.Burkus
Patriots No. 2 TE Michael Hoomanawanui injured knee Nov. 18. No. 3 TE Matthew Mulligan more of pure blocker. Williams more of a pass-catcher
Ezért kellett

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na, leszerződtettük D. J. Williamset, anno 5. körös TE volt, Herni-klónnak tartották, nem jött be. De a GM-ben nálam van, szal meg kellett ezt húzni 😀Wyatt
Ki került ki a rosterről? Vagy volt még szabad hely? És minek?

Welkert szépen ekézi az nfl.com, nem a puntért, hanem előtte a third-down drop miatt. "Tell you what, though: Welker cost that team. Forget the indecision on the punt. If Welker catches that third-down ball on the Broncos' previous possession, Denver wouldn't have punted the ball back to New England in the first place. " Mintha a 2011 SB utáni véleményeket olvasnám.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, leszerződtettük D. J. Williamset, anno 5. körös TE volt, Herni-klónnak tartották, nem jött be. De a GM-ben nálam van, szal meg kellett ezt húzni 😀

több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Még egész jól állunk 😊
Wyatt
A Broncos elleni meccsen sem volt sok:
"Not a game for missed tackles. Denver missed just four and the Patriots just five." (PFF)
Csak volt egy kisebb bökkenő:
"The Broncos' offensive line gave Moreno room to run as he gained 145 yards before contact. Only DeMarco Murray has more yards before contact in a game this season (149 vs. Rams)." (ESPN)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Fredo 205
Nem hiszem hogy van olyan másik csoport az NFL-ben ahol tizenév alatt sem sikerült más csapatnak kinőni a "nagy" árnyékából.
Megnéznék egy statisztikát a Bills v. a Miami ellen mondjuk 10 évre vetítve. Szerintem azért így könnyebb elől végezni a konferenciában, hogy csoporton belül kb. 5-1 az éves mérleg és nem kell recegni riválistól.Fredo
Azért nem annyira gyenge ez a csoport, mint ahogy az tűnik. Az tény, h nekünk nagyon jól megy a csoportriválisok ellen, de ellentétes statisztikákat is fel lehet mutatni, sokat:
1.)
2.)
Ha azt nézzük, - h a csoport első helyezettjeit leszámítva- a csoport többi tagja mit ért el az elmúlt 5 évben ott sem tűnik gyengének az AFC East, nagy NFL átlag a produkció:
2013. (állás) 14 győzelem (NYJ, MIA, BUF) ezzel holtversenyben 3. a csoport
2012. 6. holtversenyben 19 győzelemmel (a legerősebb csoportnak 24 győzelme volt)
2011. 5. holtversenyben 20 győzelemmel (a legerősebb csoportnak 23 győzelme volt)
2010. 2. hármas holtversenyben 22 győzelemmel (a legerősebb csoportnak 23 győzelme volt)
2009. (Brady visszatérése) 4. helyezett, (a legerősebb csoportnak 24 győzelme volt).

Ez a táblázat tehát reálisabb olyan szempontból, h a Pats nélküli eredményeket vettem figyelembe és értelemszerűen a többi csoportgyőztes is kimaradt. 1-1 csapat kiemelkedő teljesítménye tehát nem húzza fel aránytalan egy csoport teljesítményét.Rule
Az 1.) stat nem túl jó mert benne van a Pats is ami torzít.
A 2. stat 2012-es és 2011-es eredménye a holtversenyben 6 és 5 hely a 8 csoportból szerintem inkább az én igazamat bizonyítja.
Legutóbb 2010-ben volt pluszos csoportellenfele a Pats-nek. Nagy valószínűséggel idén se lesz...
Szóval szerintem adva vagyon három permanensen (10 éves távlatban számolva) maximum középszerű, de inkább gyenge csapat ellenfélnek.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még egész jól állunk 😊

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
BB OT-s húzása zseniális volt, ezt több szaki is kiemelte. Nem csak azért adta oda Manningnek a labdát, mert bízott a D#-ben, hanem így ő választott oldalt, és Manningnek széllel szembe kellett hugyoznia haladnia. Ez ugye a passzjátékot is nagy mértékben nehezíti, illetve nem véletlen, hogy nem merték bevállalni a FG-t 40+ -ról, hanem elpuntolták.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nyilván ritka egy olyan labdabiztos játékos mint BJGE volt, és a játékát sem hasonlítanám össze Ridleyvel, de összeségében Ridley jó játékos lenne, ha nem átlag 33(!) yardonként csinálna egy labdavesztést. És lehet hogy abban igazad van, hogy Tommy is veszít labdákat mégsem padoztatják, de a vasárnapi meccsből kiindulva Ridley-t gameplan szempontból tudtuk pótolni, Tom-ot valszeg nem tudtuk volna. És az NFL nem az az iskolai bajnokság, ahol lélekápolás címszó alatt a hibázó játékosokat és a béna Ödönkét továbbjátszatják, mert ő is befizette a tagdíjat.vpi
BJGE egy tipikus 3-4 yardra elegendő, leszegem a fejem, s előre futok mindenbe bele, szem nélküli RB..Hülyeség is összehasonlítani vele.
Ridley nem jó játékos lenne, hanem jó játékos..Jelen idő.. 10 éve nem volt ilyen eredményes futónk!!! Vannak hülyeségei, saját hibáiból, főleg az irányváltások miatt elkövetett, kósza kézmozdulatai, ami miatt nagyobb valószínűséggel kiüthetik a kezéből a bőrt..Ez orvosolható, javítható.. Persze vannak mögötte, mellette a rosteren futók, de egyik sem az ő szintje..Csak azért ültethetik, mert vannak mellette..De meg is látszik a másik futó(k) egysíkúsága ilyenkor a futásainkkor..Abban igazad van, hogy az NFL nem leánynevelde, nem lélekápoló szakkör, de bizonyos döntések még a kifejezetten tehetséges, nagy játékosokat is taccsra tudják tenni..De furcsa, hogy AP, Rice, MJD-k is játszhatnak néha Ödönkét..Mégis bízik bennük a csapat és az edző is...Mert nem lesznek rosszabb játékosok attól, hogy néha (akár 33 labdacipelés után is..) labdát ejtenek.. De le is zártam a témát a részemről...Nem szeretném, ha Ridley ügyvédjének nézne itt valaki..kyobalu
Ridley sztem is a legjobb futó a négy közül (Vereen már inkább Faulk szerepkörét játssza, ). Ha nem játszik, kiszámíthatóvá válik megint a játékunk.
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Nem hiszem hogy van olyan másik csoport az NFL-ben ahol tizenév alatt sem sikerült más csapatnak kinőni a "nagy" árnyékából.
Megnéznék egy statisztikát a Bills v. a Miami ellen mondjuk 10 évre vetítve. Szerintem azért így könnyebb elől végezni a konferenciában, hogy csoporton belül kb. 5-1 az éves mérleg és nem kell recegni riválistól.Fredo
Azért nem annyira gyenge ez a csoport, mint ahogy az tűnik. Az tény, h nekünk nagyon jól megy a csoportriválisok ellen, de ellentétes statisztikákat is fel lehet mutatni, sokat:

1.) idén holtversenyben a 3. helyen áll az AFC East a szerzett győzelmek számában:
összesen 15 győzelmet szerzett divízión kívüli mérkőzéseken az AFC East
1.) NFC West 23
2.) AFC West 21
3.) AFC East és NFC South 15-15
5.) AFC North 13
8.) AFC South 6

Ebből a Pats és a Fins is 5-5 győzelmet szerzett csoporton kívül.
A KC, ARI 8-at, a DEN, NO, CAR 6-ot, a SEA 7-et.

2.)
Ha azt nézzük, - h a csoport első helyezettjeit leszámítva- a csoport többi tagja mit ért el az elmúlt 5 évben ott sem tűnik gyengének az AFC East, nagy NFL átlag a produkció:
2013. (állás) 14 győzelem (NYJ, MIA, BUF) ezzel holtversenyben 3. a csoport
2012. 6. holtversenyben 19 győzelemmel (a legerősebb csoportnak 24 győzelme volt)
2011. 5. holtversenyben 20 győzelemmel (a legerősebb csoportnak 23 győzelme volt)
2010. 2. hármas holtversenyben 22 győzelemmel (a legerősebb csoportnak 23 győzelme volt)
2009. (Brady visszatérése) 4. helyezett, (a legerősebb csoportnak 24 győzelme volt).

Ez a táblázat tehát reálisabb olyan szempontból, h a Pats nélküli eredményeket vettem figyelembe és értelemszerűen a többi csoportgyőztes is kimaradt. 1-1 csapat kiemelkedő teljesítménye tehát nem húzza fel aránytalan egy csoport teljesítményét.
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
azért TB intjeit és Ridley fumble-jait ne hasonlítsuk már össze.
a futás alapból biztonsági játék és ennek a kikötések nem tud megfelelni Ridley aki tehetséges futó de ha nem javít a technikáján és továbbra is felelőtlenül lóbálja a lasztit akkor BB élve eltemeti..2 és fél éve tanul vigyázni a labdára és egyenlőre nem látni a fényt az alagút végén..
Elit futókkal történő összehasonlítás pedig teljesen felesleges mert Ridley nem az, fele annyi yard-ot hoz kb ugyanannyi fumble-el, ez a baj. Senkit sem érdekelne a 33 cipelésenként elhagyná egyszer a zsugát ha átlagolna 7-8yard-otgordon
A 7-8 yardos átlag irreális elvárás, Adrian Peterson (idén eddig 4,4 yard/att) vagy Jamaal Charles (idén eddig 4,6 yard/att) szintű futókkal is (idén eddig LeSean McCoy 4,7 yard/att, Alfred Morris 5 yard/att, Matt Forte 4,5 yard/att).

Talán Soldados írta egyszer, hogy a 4 yard/att jelenti futásnál a jó szint alját (mert így átlagban "üzembiztosan" jönnek a first down-ok három próbálkozásra).

A Patriots futói mind 4 yard/att átlag fölött eddig idén:
Vereen: 5,6 yard/att (25 futás), 0 TD, 0 fumble, 5 first down,
2 db 20+ yardos futás, a leghosszabb: 21 yard
Bolden: 5,2 yard/att (51 futás), 3 TD, 0 fumble, 14 first down,
2 db 20+ yardos futás, a leghosszabb: 46 yard
Blount: 4,3 yard/att (82 futás), 2TD, 2 fumble, 14 first down,
3 db 20+ yardos futás, a leghosszabb: 47 yard
Ridley 4,3 yard/att (135 futás), 7 TD, 3 fumble, 29 first down,
2 db 20+ yardos futás, a leghosszabb: 23 yard
(Washingtont nem számolom, 1 futásból 1 yardot termelt.)

Ha már szóbakerült, hogy kinek hány futásra esik egy fumble:

Csapaton belüli arányok:
rush attempts / fumble:
Bolden: 51 / 0
Vereen: 25 / 0
Blount: 41 att / fumble
Ridley: 45 att / fumble

yard / fumble:
Bolden: 263 yard / 0
Vereen: 139 yard / 0
Ridley: 192 yard / fumble
Blount: 187 yard / fumble

Csapaton belül Blount sem teljesít arányaiban véve jobban, mint Ridley.

De ez a minta nem valami széles, nézzünk másokat is.

A legtöbb yardot futottak közül, akik szintén 3 fumble-t vétettek idén:
Adrian Peterson: 332 yard / fumble, 75 att / fumble
Marshawn Lynch: 308 yard / fumble, 69 att / fumble
Jamaal Charles: 306 yard / fumble, 67 att / fumble
Reggie Bush: 246 yard / fumble, 53 att / fumble

Akik körülbelül Ridley szintjén termeltek:
Rashad Jennings: 0 fumble, 553 yard, 109 att (egyébként 5,1 yard / att)
Arian Foster: 0 fumble, 542 yard, 121 att, (4,5 yard / att)
DeAngelo Williams: 1 fumble, 610 yard / fumble, 151 att / fumble (4 yard / att)
Ben-Jarvus Green-Ellis: 1 fumble, 522 yard / fumble, 156 att / fumble (3,3 yard / att)
Fred Jackson: 2 fumble, 290 yard / fumble, 70 att / fumble (4,2 yard / att)
C. J. Spiller: 3 fumble, 169 yard / fumble, 41 att / fumble (4,1 yard / att)

Közbevetve Ridley career stat-jai:
előző két szezon: 5 fumble, 75 att / fumble, 341 yard / fumble (ez azért jobban néz ki)
az idei szezonnal együtt: 8 fumble, 64 att / fumble, 285 yard / fumble

Az idén húsz legtöbb yardot futott RB között öten állnak 3, hatan 2, hatan 1 és hárman 0 fumble-lal. Igaz, hogy Ridley futásszámához inkább passzolna az 1-2 darab, de itt elég nagy a torzulás 1-1 plusz esetnél.

Szerintem az látszik, hogy nincs az elit szintjén Ridley (ezt tudtuk) és a maga kategóriájában inkább a kevésbé megbízhatók közé tartozik (szintén), de abszolútértékben nem kirívóan rossz. Átlagát nézve a Patriots keretéből nem lóg ki lefelé. (Bár lehet, hogy ez sovány vigasz...)
Ami az aggasztóbb, hogy egyelőre romló tendenciát mutat, főleg azzal, hogy az idei három fumble-t az utolsó három meccsen sikerült összehoznia. Ez nem nagyon passzol a technika javításához...

(Statisztikák innen ESPN)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
De furcsa, hogy ha Brady intet dob, az is labdavesztés, mégsem ekézi senki érte..Ültetni sem ültetik..Vagy, ha bármelyik falember elnézi az emberét, leválnak róla, s földbe döngölik Tom apót, aki kiejti az ütközéstől a labdát a kezéből..Labdavesztés ugyanúgy..Ekézi bárki az irányítót, vagy a falembert??? Senki...Ültetnek érte bárkit? Nem..Mert tudják, hogy hülyeséget csináltak, de megkapják az esélyt a javításra..

azért TB intjeit és Ridley fumble-jait ne hasonlítsuk már össze.
a futás alapból biztonsági játék és ennek a kikötések nem tud megfelelni Ridley aki tehetséges futó de ha nem javít a technikáján és továbbra is felelőtlenül lóbálja a lasztit akkor BB élve eltemeti..2 és fél éve tanul vigyázni a labdára és egyenlőre nem látni a fényt az alagút végén..
Elit futókkal történő összehasonlítás pedig teljesen felesleges mert Ridley nem az, fele annyi yard-ot hoz kb ugyanannyi fumble-el, ez a baj. Senkit sem érdekelne a 33 cipelésenként elhagyná egyszer a zsugát ha átlagolna 7-8yard-ot
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ha az egyik WR lenne lecserélve pár játékra egy ilyen, fel sem tűnne szerintem senkinek 😊
Futó poszton elég sok jó játékosunk van, ott nem vesztünk akkora minőséget, mintha egy Mankinst (aki a futásoknál még mindig olyan folyosókat tud nyitni, hogy tényleg megél belőle egy közepesnél gyengébb futó is simán), vagy Bradyt ültetnénk le. A futóknál amúgy is előfordul a rotálás egy meccsen, Bolden pedig utána nem játszott rosszul azért. Én remélem, hogy összeszedi magát, mert tényleg rohadt jó Ridley, csak figyeljen már a bogyeszra rendesen 😊

több mint 10 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 600 — Patriot
Nyilván ritka egy olyan labdabiztos játékos mint BJGE volt, és a játékát sem hasonlítanám össze Ridleyvel, de összeségében Ridley jó játékos lenne, ha nem átlag 33(!) yardonként csinálna egy labdavesztést. vpi
Azért ez a 33 elég érdekes, nem tudom hogy jött ki. Inkább carry-re gondoltál szerintem.

Nagyon kár lenne Ridley-ért, ha nem tudna fejlődni a labdabiztonságban, mert tényleg magasan a legjobb RB Dillon óta.LordTamas
Igazad van, benéztem, carry az.