New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
mindenesetre egy biztos a fal közepét be kell foltozni, sajnos én pesszimista vagyok és idén ez a run D nem lesz jobb, mivel nincs rá alkalmas ember aki ezt meg tudná valósítani Vellanóék nagyon kevesek ehhez sajnos (mi is tudnánk futni 5-6yardot mellettük)....jövőre kell egy jó kis DT draftról baby Vince mellé.manuszka86
elég mély lesz jövőre a DT rotáció, VW(paycut-al) Kelly, Amstead, Vellano, Chris Jones, Siliga..aktív szerződéssel rendelkeznek, Sopoaga is de ő cut-olva lesz mert rossz az ár/érték aránya..ha az első 3 ból 2 egészséges a többi egész jó backup lenne, nyilván sérülés miatt nem tarthatsz a keretben 10 DT-t..
G/C kell de ha olyan o line run lesz , mint idén akkor nehéz lesz kész játékost draft-olni hátul..főleg a 32.helyen(persze trade nélkül)😀
aztán DE (Jones&Ninko tehermentesítése megoldandó feladat hosszútávon)
DB (Talib-ot műteni kell szerintem a krónikus csipősérülése miatt, így kevés az esély rá, hogy nagy pénzt kap bárhol is, ha megyógyul és marad kb annyiért, mint most akkor itt lehet más posztra húzni, A.Wilson kuka)
bocs, hogy így előreszaladtam
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ilyen run D-vel kb. a szezon hátralévő része tökmindegy, mert az első csapat a POban kiver. Csak azt nem értem, hogy a Pantherst Newton menekülő futásait kivéve simán megfogtuk ezzel az állománnyal, pedig ott sincs rossz futás. Közben meg a pass D is széthullott teljesen, de legalább ott van remény a javulásra, ha Dennard visszatér, illetve ha Talib teljesen meggyógyul. A meccset csak félszemmel láttam, de akkor ez az új DT Silaga se váltotta meg a világot gondolom. Azt se értem, hogy Sopoaga miért nem javít valamennyit a Run D-n, mert elvileg ő az ellen jó.
Amit pozitívum az az, hogy az O összeállt illetve ez a Texans nem olyan rossz csapat se O se D oldalon, mint amit a mérlegük mutat és legalább megvertük őket.

Valami NT féleség nincs FA piacon? Egy próbát megérne Vellano helyére szinte akárki, mert pass ellen hiába jó a két DT ha futás ellen szinte teljesen súlytalanok.tamasboldizsar
a FA piacon nem volt ezért trade-eltünk, Sopoaga-t...illetve van a FA piacon: Seymour..de ő nem jön ide, tudjuk.
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Ilyen run D-vel kb. a szezon hátralévő része tökmindegy, mert az első csapat a POban kiver. Csak azt nem értem, hogy a Pantherst Newton menekülő futásait kivéve simán megfogtuk ezzel az állománnyal, pedig ott sincs rossz futás. quote]

Nem vagyok a téma szakértője, de mintha a www.patriots.hu oldal beharangozójában azt olvastam volna, h a Panthers nagy fegyvere offense oldalon a futás (beleértve Newtont is) és igazából összesen egy komoly elkapójuk van, akit ki kell kapcsolni a játékból (Talibnak lett volna a feladata) és a futásra koncentrálni. Egy ilyen O ellen könnyebb védekezni, mert több LB maradhat közel a LOS-hoz / több LB lehet a pályán.
Ahol sok/ több célpont van, ott a secondaryt kell megerősíteni plusz emberekkel (Dime, Nickel felállások) és sokkal jobban előjönnek a futójátéknál az 1-1 elleni harcok, mert kevesebben lesznek DEF oldalról.
Kb. 5 offense falemberre, egy TE/FB-ra és a RB-re jut, formációtól függően 5-6 DEF játékos, mivel a többiek zónáznak valahol.
Egy klasszikus felállásban (4-3, 3-4), ahol a front seven, valóban 7 emberből áll, ott könnyebb a lyukakat is betömni és besegíteni a társnak a tackle-ben, mivel a LB-ek is közelebb helyezkednek el.
Na most a Texansnak van egy elég ütős futás blokkoló egysége (forrás szintén a www.patriots.hu, egy sérült de még így is nagyon jó futóval (Ben Tate). A D-linehoz kellett volna a segítség, mivel nem Wilfork és Kelly van középen és nem Mayo ér oda szerelést csinálni. Ez hiányzott szerintem most is és a Broncos ellen is.
"szegényelsőkörösnagyreménység" Hightower szerepét szerintem már sokan kivesézték ezzel kapcsolatosan...tamasboldizsar
több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Ilyen run D-vel kb. a szezon hátralévő része tökmindegy, mert az első csapat a POban kiver. Csak azt nem értem, hogy a Pantherst Newton menekülő futásait kivéve simán megfogtuk ezzel az állománnyal, pedig ott sincs rossz futás. Közben meg a pass D is széthullott teljesen, de legalább ott van remény a javulásra, ha Dennard visszatér, illetve ha Talib teljesen meggyógyul. A meccset csak félszemmel láttam, de akkor ez az új DT Silaga se váltotta meg a világot gondolom. Azt se értem, hogy Sopoaga miért nem javít valamennyit a Run D-n, mert elvileg ő az ellen jó.
Amit pozitívum az az, hogy az O összeállt illetve ez a Texans nem olyan rossz csapat se O se D oldalon, mint amit a mérlegük mutat és legalább megvertük őket.

Valami NT féleség nincs FA piacon? Egy próbát megérne Vellano helyére szinte akárki, mert pass ellen hiába jó a két DT ha futás ellen szinte teljesen súlytalanok.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azért a futás ellen nagyon hiányzik a BabyVince középről. Az újoncok egész jók passz ellen, de egyetértek az előttem szólókkal, így baj lesz még az év hátralévő részében...

Szerk: igazából nem is tudom, hogy a DT-ken vagy a LB-ken megy el a futás. Lehet Mayo inkább a hiányzó láncszem.LordTamas
Az alapprobléma ugyanaz lett az év második felére, mint volt az elmúlt idényekben is, hogy nincs rotáció DT poszton bár most Sopoaga mellett még Siliaga is pályára került. A másik minőség gond is, ami lehet adottság, de részben a túlterheltség következménye is. Fizikálisan verik a fal közepét, amit az elmúlt meccseken nem tudott kompenzálni sem a védővonal széle, sem a futás elleni blitzek. Ha már lúd, legyen kövér, a nagy kergetőzésben rossz szöget vesznek a védők és jönnek a rontott földreviteli kísérletek.

Spikes és Hightower viszonylatban azt lehet mondani, hogy előbbi az, akit rendszeresen beküldenek a darálóba, hogy támadja a LOS-t. Ha a helyes lyukra küldik/választja, akkor ott az esély a TFL-re és a negatív yardra, vagy legalább lelassítja a futót és a pursuit meg tudja akadályozni a játék kibontakozását: ebből van feltűnően kevesebb mostanában [meglehetősen kiszámítható is ez a figura].

Ha a másik irányba megy a futás, mint ahol Spikes próbál áttörni, akkor meg az elmélet az, hogy ezzel "terelve" a futót a másik irányba, a védelem súlypontja felé, ahol bizony Hightowernek és az érkező safetyknek, esetleg CB-knek kell befejezni a piszkos munkát, ha az endnek sikerül újra befelé terelni a labdás embert. Ezen területen egyszerűen nincs pozitívum mondjuk az endek munkáján kívül. Az el kell ismerni, hogy ezeknek a védőknek nincs egyszerű dolga, ha gyakorlatilag blokkolatlanul esik rájuk a támadófal lendületből, de amit Hightower például a Texans ellen bemutatott, az botrány. Képtelen volt blokkokról leválni, azonnal kivette magát a játékból, és ami a legrosszabb, hogy a testbeszéde reakciói, mozgása a pályán teljesen letargikus. Mintha csak külső szemlélődő lenne. Nézelődik, korzózik egyet. Kár, hogy nincs zseb a mezen. "Úgysem érem már utol" logika, akkor minek erőlködjek.

Ha most készülne róla scouting report, akkor a "low effort" tuti az első között lenne megemlítve az ösztön hiányával együtt. Lassan, késve reagál.

A futás elleni szerencsétlenkedés mellett a passz elleni védelem komolyabb csalódás tudott lenni. Az első számú célpont semlegesítése egyáltalán nem sikerült. Úgy tűnt, hogy sokkal több zóna védekezés volt, mint idén bármikor. Nagyon csúnya elváltásokkal (~természetes velejárója lehet egy ilyen hirtelen váltásnak a sok emberezést követően), amit Keenum jól vett észre, szerencsére nem mindig.

Viszont pozitívum, hogy a Rutgers pickek úgy látszik végre működőképesek. Harmon és Ryan is legrosszabb esetben #3 helyet be tudja tölteni posztján, ami nagyon biztató újonc teljesítmény. Különösen a bebukott korai DB pickeket követően (Dowling, T. Wilson).
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Azért az O# teljesítményét mindenképp ki kell emelni. Bár voltak pillanatok, amikor Brady öregedett 1-2 évet, de azért a fal elég jól dolgozott most. A Gronk TD-nél a kávéját kihűlt volna, mire eldobta a labdát, annyi ideje volt..GRAFI
Én is visszanéztem többször azt a TD-t. Nem hittem a szememnek.
Nem tudom mit akartak a Texans pass rusher-jei, de konkrétan 4-ből 4 figura úgy próbálta Bradyt siettetni, h közben kb. 5-7 yardra voltak tőle!
Nem tudom mi volt a védelem elgondolása, de azért ilyen jeleneteket idén nem nagyon láttunk a Pats O-tól.
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
mindenesetre egy biztos a fal közepét be kell foltozni, sajnos én pesszimista vagyok és idén ez a run D nem lesz jobb, mivel nincs rá alkalmas ember aki ezt meg tudná valósítani Vellanóék nagyon kevesek ehhez sajnos (mi is tudnánk futni 5-6yardot mellettük)....jövőre kell egy jó kis DT draftról baby Vince mellé.

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Csak hogy kicsit adjam az optimista oldalt 😉

- bár valóban szörnyen nézett ki a futás elleni védelem, azért az éves átlag alatt tartotta a csapat a Texanst --> Houston futás idén 116 yrd/ game, tegnap 121 yard -- azaz "csak" hozták az átlagot ez ellen a szerintem holtfáradt front D ellen

- Ugyan Arrington azt a 66 yardos Hopkins elkapást nagyon benézte, de valszeg nem véletlen, hogy az volt az egyetlen dobás, ami Arrington felé ment

- ha a secondary teljes harcdíszben jelenik meg végre, akkor lehet blitzelni is (run & pass)

- Magastorony felé 3 labda ment, ebből egy elkapás lett 17 yardért és volt 7 szerelése is

- amikor nagyon kellett jött a stop a védelem részéről (meccs vége)

- Edelman a "Minitron" 😀

- nem az első feltámadásunk a második félidőben --> müxik a sokat hiányolt félidei adjustment

- mindettől függetlenül szarok voltunk tegnap 😀Spigo
Nagyon korrekt összefoglaló. Különösen a végső megállapítás 😊 Annyit tennék hozzá, hogy Gronk végre 100 % megint - a TD elkapása zseniális volt - és hogy Ridley kell a futóbrigádba. Blount erőfutó, Bolden szegény lepattant a védőfalról.Burkus
Én sokszor láttam Ridley-t is lepattani..Blount-ék jobb átlaggal futnak, de ettől függetlenül ha megtanul vigyázni a lasztira akkor jöhet, ezen a meccsen se fért volna bele még egy labdavesztés és ahogy a D visszaesik ez hatványozottan igaz lesz az elkövetkezőkben sajna..
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
BB ismét hatalmasat nyilatkozott. Imádom, ahogy le tudja szerelni a kiváncsiskodó újságírókat:
The reason behind Ridley being inactive, per Bill Belichick: "Because there were 46 players ahead of him that were active." 😀
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Tate idén semmit nem tett le az asztalra (tudom, nálam volt fantasyban. 😊 ), erre 100yard felett zár, 3TD-vel. Botrány.GRAFI
Sérülten.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azért az O# teljesítményét mindenképp ki kell emelni. Bár voltak pillanatok, amikor Brady öregedett 1-2 évet, de azért a fal elég jól dolgozott most. A Gronk TD-nél a kávéját kihűlt volna, mire eldobta a labdát, annyi ideje volt. És azért e Texans D# ellen Tom csak felrakott a táblára 371 yardot, és 2 TD-t. Az int inkább a túl rövidre sikerült passznak, mint a remek védelmi munkának köszönhető volt.
Ami elkeserítő volt, az tényleg a futás elleni védelem volt. Tate idén semmit nem tett le az asztalra (tudom, nálam volt fantasyban. 😊 ), erre 100yard felett zár, 3TD-vel. Botrány.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Csak hogy kicsit adjam az optimista oldalt 😉

- bár valóban szörnyen nézett ki a futás elleni védelem, azért az éves átlag alatt tartotta a csapat a Texanst --> Houston futás idén 116 yrd/ game, tegnap 121 yard -- azaz "csak" hozták az átlagot ez ellen a szerintem holtfáradt front D ellen

- Ugyan Arrington azt a 66 yardos Hopkins elkapást nagyon benézte, de valszeg nem véletlen, hogy az volt az egyetlen dobás, ami Arrington felé ment

- ha a secondary teljes harcdíszben jelenik meg végre, akkor lehet blitzelni is (run & pass)

- Magastorony felé 3 labda ment, ebből egy elkapás lett 17 yardért és volt 7 szerelése is

- amikor nagyon kellett jött a stop a védelem részéről (meccs vége)

- Edelman a "Minitron" 😀

- nem az első feltámadásunk a második félidőben --> müxik a sokat hiányolt félidei adjustment

- mindettől függetlenül szarok voltunk tegnap 😀Spigo
Nagyon korrekt összefoglaló. Különösen a végső megállapítás 😊 Annyit tennék hozzá, hogy Gronk végre 100 % megint - a TD elkapása zseniális volt - és hogy Ridley kell a futóbrigádba. Blount erőfutó, Bolden szegény lepattant a védőfalról.
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
a múlt hét ismeretében fura nézni, hogy passzolja szét Manning a KC secondaryt
soha sem értettem Manningnek mi szüksége van amúgy az RB-ire?😊))NB2
Hogy kicsit pihentesse a karját 😊mascherano
Blokkolni?!😊
kicsit az az érzésem, hogy a D kezd elfáradni fejben...a sok sérülés és a rotáció hiánya most kezd igazán megmutatkozni.gordon
pihent 8 meccset az O, most pihen 8-at a DEF. aztán majd 3 meccsen egyszerre adnak bele 100%-ot😀 (optimista forgatókönyv😉😉)
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
- Edelman a "Minitron" 😀
Spigo
Csak én láttam b...ott hatalmas nagy kick catch/fair catch interference-nek, amikor Edelmannek egy punt return során nekiszaladt a HOU 27-ese?
Szidtam is a sporikat rendesen, mert ha van fair catch, ha nincs fair catch a rúgás elkapásának a lehetőségét biztosítani kellett volna Edeltronnak😊
Konkrétan ott muffolta a labdát, ami kipatoggot az oldalvonal kívülre, így nem volt belőle vita. DE!!! ha nem pattan ki és nincs zászló, akkor az simán egy szabad labda, amit a HOU visszaszerezhetett volna a Pats 45 yardos vonalánál...na az nagyon nem lett volna mindegy.
Így sem .... mert abból a driveból FG-t értünk el, míg ha 15 yarddal előrébbről jövünk a bünti miatt, akkor simán lehet, h TD és nem rágom tövig a körmömet a végén...
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
a múlt hét ismeretében fura nézni, hogy passzolja szét Manning a KC secondaryt
soha sem értettem Manningnek mi szüksége van amúgy az RB-ire?😊))NB2
Hogy kicsit pihentesse a karját 😊mascherano
Blokkolni?!😊
kicsit az az érzésem, hogy a D kezd elfáradni fejben...a sok sérülés és a rotáció hiánya most kezd igazán megmutatkozni.
több mint 10 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
a múlt hét ismeretében fura nézni, hogy passzolja szét Manning a KC secondaryt
soha sem értettem Manningnek mi szüksége van amúgy az RB-ire?😊))NB2
Hogy kicsit pihentesse a karját 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 10 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
Csak hogy kicsit adjam az optimista oldalt 😉

- bár valóban szörnyen nézett ki a futás elleni védelem, azért az éves átlag alatt tartotta a csapat a Texanst --> Houston futás idén 116 yrd/ game, tegnap 121 yard -- azaz "csak" hozták az átlagot ez ellen a szerintem holtfáradt front D ellen

- Ugyan Arrington azt a 66 yardos Hopkins elkapást nagyon benézte, de valszeg nem véletlen, hogy az volt az egyetlen dobás, ami Arrington felé ment

- ha a secondary teljes harcdíszben jelenik meg végre, akkor lehet blitzelni is (run & pass)

- Magastorony felé 3 labda ment, ebből egy elkapás lett 17 yardért és volt 7 szerelése is

- amikor nagyon kellett jött a stop a védelem részéről (meccs vége)

- Edelman a "Minitron" 😀

- nem az első feltámadásunk a második félidőben --> müxik a sokat hiányolt félidei adjustment

- mindettől függetlenül szarok voltunk tegnap 😀
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
A D-line közepe iszonyú ergya. Vellanot csak az nem rakja félre aki nem akarja. Nem tudom mennyivel lenne rosszabb bárki mást kipróbálni a helyén, mert ez nagyon kevés. Olyan lyukak nyílnak, hogy egy Ifa is átférne rajtuk. Ez miatt (szvsz) túltöltjük a boxot, feljebb kerül a safety, gyakorlatilag egyedül maradnak a CB-k (pl Arrington szélen atyaég) és ilyen pass D lesz a vége. Természetesen, ha mindenki (aki nincs IR-en) egészséges lenne a DB-k közül (Talib, Gregory, Dennard), plusz a két hústorony LB-nek lenne fogalma a passzvédekezésről, akkor könnyebb lenne. BTW Spikes mutatott azért coverben tegnap szép dolgokat is.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
a múlt hét ismeretében fura nézni, hogy passzolja szét Manning a KC secondaryt
soha sem értettem Manningnek mi szüksége van amúgy az RB-ire?😊))
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Remény mindig van a javulásra, legalábbis ezért is szurkolunk hétről-hétre. 😊
A vezérek hiányoznak nagyon a D#-ből, Baby Vince, Mayo, még talán Gregory is.
De Kelly pótlását sem sikerült megoldani, az újoncok hullámzóan teljesítenek, kiemelten a run D# borzasztó, súlytalan középen hetek óta, előzetesen a Texansnál erre lehetett számítani, hogy inkább a "félig sérült" Tate-re bízzák, mint Keenumra az O#-t.
A PO-ra remélhetőleg Dennard, Gregory is visszatér meg az Lb sornak is fel kell javulnia, Spikes/Magastorony párossal az élen, és ahol szintén újonc Collins játszik, a fal mellett és persze a nekünk kedvező időjárás is ott lesz, de a cél a pihenőhét, mert plusz 1 hét is igen sokat számít majd.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
A meccs végén bemondták, hogy nem volt ellenünk sárga és nem volt fumble.
De ahogy az eredménykövetőben is irtam, a döntéssel baromira nem értek egyet!
Rossz nézni a védelmet, ti mit mondtok van remény a javulásra?
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
remélem azért az edzői stáb rájön arra hogy Ridleyt padoztatni mekkora nagy baromság.....manuszka86
Amúgy ezzel tényleg semmi pozitív hatást nem érnek el szerintem

több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
remélem azért az edzői stáb rájön arra hogy Ridleyt padoztatni mekkora nagy baromság.....

több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Azért a futás ellen nagyon hiányzik a BabyVince középről. Az újoncok egész jók passz ellen, de egyetértek az előttem szólókkal, így baj lesz még az év hátralévő részében...

Szerk: igazából nem is tudom, hogy a DT-ken vagy a LB-ken megy el a futás. Lehet Mayo inkább a hiányzó láncszem.
több mint 10 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Van nekünk Welker-ünk! Edelman-nak hivják!Proxi
Azért nem fogja mindig kihúzni a szarból a csapatot. A védelem megszűnt létezni, az a baj.polonic
Mint ahogy Welker sem! Erre vannak a többiek! 😉
Amúgy Ridley-vel mi volt? Sérülés vagy bünti? Nagy volt a kép ahogy tartotta a labdát a pálya szélén! 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test