New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szépen kötünk vele majd egy újat. Ha normális pénzt adunk neki, remélem nem megy sehová, jó neki Bradyvel 😊

több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
És sajnos ilyen számokkal Edelmant se tudjuk megtartani jövőre. Ezért se tetszett már nyáron se az egy éves szerződése.tamasboldizsar
1.) komoly sérülésből jött vissza.
2.) a FO Amendolat szánta erre a szerepkörre, nem Edelmant
FO szempontjából szerintem logikus húzás volt.

így most Amendola kapja azt a pénzt, ami Minitronnak járna, Minitron pedig épp egy olyan szerződést teljesít, amit a sérülési faktora és teljesítménye alapján Dolának járna.

nem jött be az FO számítása, de nem hinném h hibáztak volna. ez az üzleti kockázat része szerintem...
több mint 10 éve
triangle 1 283
"With Gronkowski and Edelman taking center stage, the Patriots lead the NFL with 35.75 points and 473.25 yards per game over the past five weeks.

For comparison's sake, Peyton Manning's vaunted Broncos offense is averaging 30.25 points and 442.75 over that span. Drew Brees' Saints aren't even in the neighborhood at 23.2 points and 396.2 yards."

tudtuk, reméltük az év elején, hogy az O működni fog -meg is érkeztek novemberre...és hasított a D is , aztán megint eljutottunk arra a szintre, hogy az O-tól minden meccsen kell a 30+pont ha nyerni akarunk. Neverending story...gordon
az a baj, a FO teljesen elcseszte az offseasont, ilyen elkapógárdával semmire sem megyünk, meg is sínyli a mérlegünk...-_-
több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
És sajnos ilyen számokkal Edelmant se tudjuk megtartani jövőre. Ezért se tetszett már nyáron se az egy éves szerződése.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
"With Gronkowski and Edelman taking center stage, the Patriots lead the NFL with 35.75 points and 473.25 yards per game over the past five weeks.

For comparison's sake, Peyton Manning's vaunted Broncos offense is averaging 30.25 points and 442.75 over that span. Drew Brees' Saints aren't even in the neighborhood at 23.2 points and 396.2 yards."

tudtuk, reméltük az év elején, hogy az O működni fog -meg is érkeztek novemberre...és hasított a D is , aztán megint eljutottunk arra a szintre, hogy az O-tól minden meccsen kell a 30+pont ha nyerni akarunk. Neverending story...
több mint 10 éve
triangle 1 283
mai press conf:
Belichick, who coached the Browns from 1991-95, was asked if he still had any affinity for the organization due to his time spent there. After all, it was his first head coaching gig, though it came to a close when the organization moved to Baltimore.
"I was there for five years," Belichick said. "It was five important years in my life, for myself, my family and all that. Obviously, we've all moved on, and I have a job to do here and that's where my loyalty is, is to Robert (Kraft), the Patriots organization and this football team. So it's no different than how I feel, honestly, about the Colts, or the Lions or the Broncos. I feel differently about the Jets. We won't put them in that category.😊
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
tegnapi kisfilm Vinceről

 www.nfl.com/videos/new-england-patriots/0ap2000000292453/NFL-Films-Presents-New-England-s-versatile-big-manwinston
hát ez a videó nagyoon jóóó 😊manuszka86
mennyire látszik, hogy mi hiányzik onnan középről😊
mindentől függetlenül ha jövőre nem megy bele a paycut-ba, BB-ékből kinézem, hogy cut-olják..de sztem belemegy majd.
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
tegnapi kisfilm Vinceről

 www.nfl.com/videos/new-england-patriots/0ap2000000292453/NFL-Films-Presents-New-England-s-versatile-big-manwinston
hát ez a videó nagyoon jóóó 😊

több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
tegnapi kisfilm Vinceről

 www.nfl.com/videos/new-england-patriots/0ap2000000292453/NFL-Films-Presents-New-England-s-versatile-big-man
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Valami NT féleség nincs FA piacon? Egy próbát megérne Vellano helyére szinte akárki, mert pass ellen hiába jó a két DT ha futás ellen szinte teljesen súlytalanok.tamasboldizsar
Jerrel Powe?


Gogo
leigazolta a kansas..
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A.J. Francis megszerzése kapott szeptemberben pozitív visszhangot, de nem került fel a nagy kerethez, ki tudja miért. Azóta már leigazolta (visszaigazolta) a gyakorlócsapatból a Miami. Nekünk marad egy nagy mi lett volna ha felkiáltás. Forstontól én semmi extrát nem várnék el. Azzal, hogy Siligával is próbálkoztak a Texans ellen, sokat elmond az esélyeiről, képességeiről és fejlődéséről.DoM
Köszönöm, a gyors választ! Úgy emlékeztem, hogy ez a srác is tetszett neked.. Francis-re emlékszem. Hiba is volt elengedni. 😀
Futás ellen valami javulási perspektívát látsz???

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Van nálunk a gyakorló csapatban egy Marcus Forston nevű tehetséges DT..Amikor sikerült megcsípnünk a Miami-tól akkor DoM szinte ódákat zengett róla..A leírások alapján nem az a tipikus, tömeges DT, aki futások ellen tud dominálni, de a főiskolai videóit visszanézve nem ügyetlen gyerek..Nekem egy nagyra nőtt fizikális DE-nek néz ki. Passzok ellen kifejezetten dinamikus, keményen támadja a QB-t, s csak nehézségek árán tudják megállítani..Futás ellen pedig gyakran kettőzniük kellet, simán kivett két embert az ellen OL-ból.. Nem érne meg egy esélyt próbálkozni vele középen?? Már csak azért is, hogy az újonc DT párosunkról terhet vegyen le? Működhetne vele jobban a run D?kyobalu
A.J. Francis megszerzése kapott szeptemberben pozitív visszhangot, de nem került fel a nagy kerethez, ki tudja miért. Azóta már leigazolta (visszaigazolta) a gyakorlócsapatból a Miami. Nekünk marad egy nagy mi lett volna ha felkiáltás. Forstontól én semmi extrát nem várnék el. Azzal, hogy Siligával is próbálkoztak a Texans ellen, sokat elmond az esélyeiről, képességeiről és fejlődéséről.
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Amennyiben Dennard rendbe jön, s kevesebbet kell fent lennie Talibnak, "gyógyítgathatják", akkor szerintem a sec rendben lesz 2-4 hét múlva..Szerintem a sec Gregory-Harmon-DMC-Ryan-Arrington, majd később Dennard-Talib tengelyben rendben lesz..Én biztos, hogy pihentettem volna Talibot és Dennardot amíg nem lesznek 100%-osak, s a szezon hátralevő részére leszerződtettem volna Asomougha-t veterán minimumért..Kifejezetten jobban örülnék annak, ha inkább Ryan vele védené a széleket, a klasszikus CB poszton, mint Arringtonnal és Cole-al.. Egy esélyt azért megérne..
De ami miatt jobban aggódok az a D line, főleg DT poszton..Vellano és Jones horror snap számokat kapnak..Kopnak ezerrel..Passz ellen a rushban még csak-csak működnek, de futás ellen teljesen súlytalanok..Azt hittem, hogy Sopoaga a futások ellen dominálni fog, s több snapet kap..De nem..Most is csak 21 snapet volt fent az 59-ből..Gondolom ez kondicionális probléma miatt lehet, vagy kisebb sérülés befolyásolhatja..
Kérdésem az öregekhez:
Van nálunk a gyakorló csapatban egy Marcus Forston nevű tehetséges DT..Amikor sikerült megcsípnünk a Miami-tól akkor DoM szinte ódákat zengett róla..A leírások alapján nem az a tipikus, tömeges DT, aki futások ellen tud dominálni, de a főiskolai videóit visszanézve nem ügyetlen gyerek..Nekem egy nagyra nőtt fizikális DE-nek néz ki. Passzok ellen kifejezetten dinamikus, keményen támadja a QB-t, s csak nehézségek árán tudják megállítani..Futás ellen pedig gyakran kettőzniük kellet, simán kivett két embert az ellen OL-ból.. Nem érne meg egy esélyt próbálkozni vele középen?? Már csak azért is, hogy az újonc DT párosunkról terhet vegyen le? Működhetne vele jobban a run D?

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Gregory volt pályán most is.
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szép javulás. Kár,hogy a védelem kb. ugyanennyit esett vissza.tamasboldizsar
Épüljön fel mindenki a rájátszásra, és akkor szerintem nem lesz olyan vészes. Meg persze az sem árt, ha nem adjuk el sokszor a labdátWyatt
Pont ez a vészes, hogy sajnos mindenki nem tud, sőt, elég fontos emberek pont nem tudnak. Mert pl Harmon szerintem nem sokkal rosszabb mint Gregory. Dennard és Talib mondjuk jó lesz, ha teljesen egészségesek lesznek.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szép javulás. Kár,hogy a védelem kb. ugyanennyit esett vissza.tamasboldizsar
Épüljön fel mindenki a rájátszásra, és akkor szerintem nem lesz olyan vészes. Meg persze az sem árt, ha nem adjuk el sokszor a labdát

több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Szép javulás. Kár,hogy a védelem kb. ugyanennyit esett vissza.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
171/307 55,70% 1824 5,94 9 6 74,88
115/164 70,12% 1443 8,79 10 2 112,42

több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Azért nagy poén lett volna a meccs alatt ahogy állt Ridley a labdával a kezében valamelyik D-játékos kiverte volna a kezéből a labdát, aztán csinálhatta volna a fekvőtámaszt vagy a pálya körül a büntetőkört futott voln xD

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Min változtattak a félidőben?

„Maradtunk a terveknél, csak most végre is hajtottuk őket.”

Hát ezen felröhögtem, de amúgy valahol jogos 😊Wyatt
Én ezen röhögtem fel:

Miért nehéz egy veterán irányítónak idegenben játszani?

„Nem tudom.”

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Min változtattak a félidőben?

„Maradtunk a terveknél, csak most végre is hajtottuk őket.”

Hát ezen felröhögtem, de amúgy valahol jogos 😊

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Próbálom a látottakat valami rendszerbe összerakni. (Az 100%, hogy BB rendszerben gondolkodik.)tomi-tomi
Fontos kiemelni a játékkörnyezetet, a passzjátékot támogató szabályváltozásokat, amikor a védelemről beszélünk, hiszen itt csapatot építünk és a passz happy légkör NFL-szerte dilemma elé állítja a GM-eket és védő koordinátorokat is: mit lehet kezdeni ebben a helyzetben? A két irány, megközelítés adott: támadók/védők. Az előbbivel most nem foglalkozok, mert túl messzire vezetne, de röviden leírható "a legyen nagyobb kalapácsom" hozzáállással, vagyis maximálisan használjuk ki a szabályok adta lehetőséget.

Ha a védelemmel akarnak megfelelni a kihívásoknak, akkor még mindig adja magát a kérdés, hogy back7 vagy front7 oldaláról közelítsenek hozzá? Mennyit nyer a csapat, ha még mindig futásközpontú védelmet épít? Még ezzel a módszerrel is lehet kiegyensúlyozott csapatrészt összehozni?

A Pats a csapatépítés során azt mondhatta, hogy legyen hangsúly a secondaryn, ezen belül is feltűnő a sok mini cornerback után, hogy előtérbe kerültek a 6 láb körüli, fizikális játékosok. Minél nagyobb mozgástér a coverage területén és ezt nem feltétlenül egy dinamikus front7-nel támogatjuk meg, hanem próbálunk megőrizni valamit a futásközpontúságból (nagy emberek, 2 gap), amire a Fairbanks Bulloght kitalálták. Az ellenfél támadóira a nyomást pedig közvetve Brady & co. révén próbálják helyezni. A nickel és dime felállások térnyerése is ezt az elképzelést erősítette.

Ha jól számoltam 35 játékost választott a Pats 2005-2013 között a top100-ban, köztük egyetlen egy 5T, 3T játékos sem volt és nagy DL játékos is csak egyedül Brace.

Rugalmas, az aktuális ellenfél erősségéhez alkalmazkodni képes védelmet a legegyszerűbb egy mély védőfallal megalapozni. A rosterlimit miatt itt van rá leginkább mozgástér, plusz nem elhanyagolható a fáradtság tényező, amit a védelem szintén ezen a poszton érez meg leggyorsabban, vagyis van komolyabb hatása a rotációnak az eredményességre.

Az biztos, hogy rendszerbe illeszkedő játékosok nélkül nem működik egyetlen séma sem. A Pats nem akart univerzális 3T/5T játékos keresésével bajlódni, úgy találták/érezték, hogy a back7 sokoldalú játékosaival jobban járnak, nagyobb, jobban beazonosítható a tehetség pool és jobban tanítható, egyszerűbben NFL-be illeszthető az egyetemi játékos.

Nem fog már kiderülni, hogy mit sikerült volna elérni, ha 2008-at követően is a DL marad a fókuszban és számít prioritásnak a védelemben.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Én pont azt akartam kérdezni a Denver meccs után ,amit DoM érintett,h a meccsen direkt figyeltem es a DT-k es a LB-k egyszerűen képtelenek voltak lejönni a blokkokról,ott futottak el mellettük a RB-ek fél méterre es képtelenek voltak bármit is csinálni .kolok1972
Kevesebb 2-gap játék talán ezt némileg tudná palástolni, de inkább túlterheltség és minőség problémáról van szó a DT poszton jelenleg. Nem szabad elfelejteni, hogy például a tavalyi AFC döntőn, amikor kiesett Love és egyedül Deaderick maradt Wilfork mellett, egyből észrevehető módon instabillá vált a teljes futás elleni védelem.

Itt egy nagyon jó informatív videó a 2gap játékról Chip Kelly tolmácsolásában:  www.philadelphiaeagles.com/multimedia/videos/Game-Plan-Kelly-Displays-Two-Gapping/bf1d4002-15b6-4bde-92e7-666a0cfd069c

Fletcher Cox mennyire beváltotta a hozzáfűzött reményeket ebben a szerepben is! Nagy Pats nation favorit volt a draft előtt 2012-ben.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Eljátszottam a gondolattal, hogy mennyit segítene az LB-sornak, ha 4-3 felállásban Ninkot visszahoznánk SLB-nek, helyére Carter, rotációval... Ninko-Spikes-Collins (esetleg utóbbi helyett valaki más) valamivel jobban hangzik. Az a gond, hogy az SLB (Ninko, Hightower, sőt akár Spikes), MLB (Spikes, Fletcher) poszttal el lehet variálni, de tisztességes WLB gyakorlatilag nem maradt a csapatnál, Mayo sérült Collins meg rohadtul rookie még...

Mostanság nem ritkán 3-4 az alapfelállás, ami Chandler Jonesnak és Ninkonak bejön, mindenki mást szarráblokkolnak, a DT-ink nevetségesen kevesek előlre és Hightower még a 3-4 "ted" szerepkört is képtelen lenyomni tisztességel, pedig az tényleg nem agysebészet..Gyulus
Ha most alapvédekezéssel játszunk el, akkor ebből a játékosanyagból kb. ezeket a variációkat lehet pályára küldeni:

34-ben Vellano, Sopoaga, Chris Jones DL - Ninkovich és Chandler Jones OLB, Spikes és Hightower/Fletcher ILB.

43 underben is öt védő áll fenn a LOS-nál Cha. Jones (RDE) Chr. Jones (3T) Sopoaga (1T) Carter (LDE), Ninkovich (SAM) - Spikes/Fletcher, Collins. Esetleg itt lehetne SAM Hightower is, talán az egyedüli szerepkör, amiben még kaphatna esélyt, csak ezzel Ninkovich vagy kikerül a csapatból, vagy LDE poszton kellene 2gapet játszania Carter helyén, ahova nincs meg tömege szerintem. Ebben a base-ben sajnos nincs ideális LDE, Carter sztem 10-15 snapnél többet nem bír.

43 over az, amit még használ idén a csapat: Jones, Jones, Vellano/Sopoaga, Ninkovich DL és mögöttük egy vonalban a Hightower, Spikes, Collins trió.

Ezek közül nem tudom, melyik a kisebbik rossz.

Talán el kellene gondolkodni Chandler Jones mozgatásán formációtól függően Ty Warren, Jarvis Green szerepkörbe. Csak hát ki piszkálná meg a csapat legjobb pass rusherét:

43 under: RE Ninkovich, 3T Chris Jones, 1T Sopoaga, 5T/LE Chandler Jones, SLB Hightower lenne a védővonal, a két (off) linebacker szerepére meg lehetne variálni a Fletch, Spikes, Collins triót.

34 base: RE Chandler Jones, 0T Sopoaga, LE Chris Jones/Vellano/Carter --- ROLB Ninko (Collins), Fletcher (Mike), Spikes (Ted), Hightower LOLB (Ninko, ha Collins az ROLB).
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Chris Jones 58, Vellano 49 snap az 59-ből. Abnormális számok két rookienak,Szopóálarc közben 21 snap. Őt nem azért hoztuk,hogy javuljon a runD? Én pont azt akartam kérdezni a Denver meccs után ,amit DoM érintett,h a meccsen direkt figyeltem es a DT-k es a LB-k egyszerűen képtelenek voltak lejönni a blokkokról,ott futottak el mellettük a RB-ek fél méterre es képtelenek voltak bármit is csinálni .

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.