New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Csak a legnyilvánvalóbbakra 😊
Mr. 85, Lloyd, Amendola
Ocho szerintem egyértelmű.
Lloyd kb azt hozta (szerintem, most nem néztem statokat), mint Denverben és St. Louis-ban. De az biztos, hogy Brady nem csinált belőle ProBowl elkapót.
Amendola. Sokan várták tőle a WW féle berobbanást (azt mondtuk ezért hagyták elmenni Wes-t). Ezzel szemben a BUF ellen OK, de aztán... Persze megsérült, de elvileg most már teljes értékű harcos mégis csak pár elkapás/meccs. A PIT ellen volt egy nagy játéka, ha ezt kivesszük 50 yard/meccs. Többet vártam.
Mostanában nagyon sokszor elhangzik, hogy mennyire fontos Brady-nek a kémia. Ez valahogy nem volt probléma régebben. (És most véletlenül sem arra célzok, hogy Brady kiégett. Én még hiszek benne! 😊 )

De akkor Te is kíváncsivá tettél 😊 Kire gondoltál, akiből 2007 óta Brady sztárt csinált, aztán felsült?tamssss
Ocho??? Inkább nem írok semmit.
Azt írtad, hogy az érkező WR-ek nem hozták a korábbi szintjüket. Lloyd akkor szerinted sem jó példa. (Az enyhén bipoláris személyiségéről, a kurta-furcsa visszavonulásáról ne is beszéljünk.) Dola várható teljesítményéről a Jóisten sem tud mondani semmit, btw az ágyék sérülése még mindig megvan, pont annál a nagy elkapásánál látszódott, hogy nincs még meg az eredeti sebessége.

Innen nem távozott úgy egy WR vagy TE sem, hogy az itteni teljesítményének a közelébe jutott volna. Branch, Patten, Givens, Calldwell, Moss, Stallworth, Gaffney, Price, Tate, Fauria, Graham, Watson. Tényleg nem volt mindegyik ProBowler (költői túlzás), de Edelman miért lenne más? Welker az egyetlen ellenpélda, csak nála azért megfordul a GM-ek fejében, hogy PM nélkül is ellenpélda lenne-e.

Persze, a mi kutyánk kölyke; ő a legszebb, legokosabb, legügyesebb. Julian Brady egyik legjobb spanja idén baj esetén. Ha az ideális felállásban játszik az Off., akkor neki nem sok babér terem. (Dolphins-Steelers-Panthers ellen 6 elkapás, 45 yard.) Viszont eszméletlen jó backup. Imádjuk. Mégis, meg lennék lepődve és el is lennék keseredve, ha 6 millás szerződéssel kínálná meg a FO. Ha más csapat tenné ugyanezt, annak örülnék, mert Julian jól járna és egy konkurens feleslegesen költené a cap-jét.


Dennard kapott még 30 napot a márciusi nyaralásához.zinedine5
S még plusz 100 óra közmunkát.
De ha jól viseli magát, akkor 38 nap után mehet napozni.😊 Nem kell gondolkodnia, hogy mit csinál off season idején.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dennard kapott még 30 napot a márciusi nyaralásához.zinedine5
Csak aztán jöjjön meg az esze...

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Dennard kapott még 30 napot a márciusi nyaralásához.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én azért akkor is remélem, hogy itt marad jó kis mindenesnek 😊Wyatt
Reménykedni én is reménykedek. De WW maradásában hittem is 😕tamssss
Én kevésbé

több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Welker meg bizonyítja, hogy nem csak akkor jó, ha TB dobálja neki a labdát.Burkus
Hanem Payton Manning..winston
Hát igen picit romlott a színvonal , de mit lehet tenni szegény ember vízzel főz.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
tamssss 31
Én azért akkor is remélem, hogy itt marad jó kis mindenesnek 😊Wyatt
Reménykedni én is reménykedek. De WW maradásában hittem is 😕
több mint 10 éve
tamssss 31
Azért befizetek arra a 6 misire. Minden GM fejében ott fog járni Branch és a kis millió Pats WR esete, Brady-vel ProBowler WR, nélküle nem nagyon. Mai állapot alapján szerintem a Pats-től kap egy 3-4 éves 2,5-3 milliós ajánlatot, 4-6 millió garantálttal. (Elfelejtve, hogy Boyce roster-en lesz jövőre is.)Wyatt
Hát az utóbbi időkből nem jut eszembe olyan WR akiből Brady csinált ProBowler WR-t és utána máshol kutyaütő lett volna. Inkább az ellenkezője: még az előtte máshol bíztató/jó WR-ekkel sem sikerült az addigi szintet hozni.
Én szinte biztos vagyok benne, hogy lesz olyan csapat aki tesz jó ajánlotot Edelman-nak. 😕Burkus
Kíváncsivá tettél. Ki(k)re gondolsz?tomi-tomi
Csak a legnyilvánvalóbbakra 😊
Mr. 85, Lloyd, Amendola
Ocho szerintem egyértelmű.
Lloyd kb azt hozta (szerintem, most nem néztem statokat), mint Denverben és St. Louis-ban. De az biztos, hogy Brady nem csinált belőle ProBowl elkapót.
Amendola. Sokan várták tőle a WW féle berobbanást (azt mondtuk ezért hagyták elmenni Wes-t). Ezzel szemben a BUF ellen OK, de aztán... Persze megsérült, de elvileg most már teljes értékű harcos mégis csak pár elkapás/meccs. A PIT ellen volt egy nagy játéka, ha ezt kivesszük 50 yard/meccs. Többet vártam.
Mostanában nagyon sokszor elhangzik, hogy mennyire fontos Brady-nek a kémia. Ez valahogy nem volt probléma régebben. (És most véletlenül sem arra célzok, hogy Brady kiégett. Én még hiszek benne! 😊 )

De akkor Te is kíváncsivá tettél 😊 Kire gondoltál, akiből 2007 óta Brady sztárt csinált, aztán felsült?tamssss
tomi-tomi
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én azért akkor is remélem, hogy itt marad jó kis mindenesnek 😊

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szépen kötünk vele majd egy újat. Ha normális pénzt adunk neki, remélem nem megy sehová, jó neki Bradyvel 😊Wyatt
Ja, persze. Mint Welkerrel... 28 éves, most kötheti meg élete nagy szerződését és most bizonyítja, hogy ér annyit mint Welker. Welker meg bizonyítja, hogy nem csak akkor jó, ha TB dobálja neki a labdát.

Szvsz. minden olyan csapat, amelyik szeretne egy jó slot WR-t, kész lesz komoly ajánlatot tenni. A Welker szerződés alapján 6 misi minimum reális (és akkor még nem vettük figyelembe a punt return-ök során elért eredményeket.) És ahogy elnéztem a cap space-t, a Phins, a Bills vagy akár az Eagles is simán megadhatja neki már a mostani helyzet alapján is.Burkus
Nyáron körbejárta a piacot, a kutyának nem kellett. (Egyedül a Giants nézte meg komolyabban.) Teljesen normális, hogy ezek után kapott egy alacsony összegű, egy éves szerződést, komolyabb bónusszal (amit teljesített is).

Azért befizetek arra a 6 misire. Minden GM fejében ott fog járni Branch és a kis millió Pats WR esete, Brady-vel ProBowler WR, nélküle nem nagyon. Mai állapot alapján szerintem a Pats-től kap egy 3-4 éves 2,5-3 milliós ajánlatot, 4-6 millió garantálttal. (Elfelejtve, hogy Boyce roster-en lesz jövőre is.)tomi-tomi
Hát az utóbbi időkből nem jut eszembe olyan WR akiből Brady csinált ProBowler WR-t és utána máshol kutyaütő lett volna. Inkább az ellenkezője: még az előtte máshol bíztató/jó WR-ekkel sem sikerült az addigi szintet hozni.
Én szinte biztos vagyok benne, hogy lesz olyan csapat aki tesz jó ajánlotot Edelman-nak. 😕tamssss
Kíváncsivá tettél. Ki(k)re gondolsz?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
tamssss 31
Szépen kötünk vele majd egy újat. Ha normális pénzt adunk neki, remélem nem megy sehová, jó neki Bradyvel 😊Wyatt
Ja, persze. Mint Welkerrel... 28 éves, most kötheti meg élete nagy szerződését és most bizonyítja, hogy ér annyit mint Welker. Welker meg bizonyítja, hogy nem csak akkor jó, ha TB dobálja neki a labdát.

Szvsz. minden olyan csapat, amelyik szeretne egy jó slot WR-t, kész lesz komoly ajánlatot tenni. A Welker szerződés alapján 6 misi minimum reális (és akkor még nem vettük figyelembe a punt return-ök során elért eredményeket.) És ahogy elnéztem a cap space-t, a Phins, a Bills vagy akár az Eagles is simán megadhatja neki már a mostani helyzet alapján is.Burkus
Nyáron körbejárta a piacot, a kutyának nem kellett. (Egyedül a Giants nézte meg komolyabban.) Teljesen normális, hogy ezek után kapott egy alacsony összegű, egy éves szerződést, komolyabb bónusszal (amit teljesített is).

Azért befizetek arra a 6 misire. Minden GM fejében ott fog járni Branch és a kis millió Pats WR esete, Brady-vel ProBowler WR, nélküle nem nagyon. Mai állapot alapján szerintem a Pats-től kap egy 3-4 éves 2,5-3 milliós ajánlatot, 4-6 millió garantálttal. (Elfelejtve, hogy Boyce roster-en lesz jövőre is.)tomi-tomi
Hát az utóbbi időkből nem jut eszembe olyan WR akiből Brady csinált ProBowler WR-t és utána máshol kutyaütő lett volna. Inkább az ellenkezője: még az előtte máshol bíztató/jó WR-ekkel sem sikerült az addigi szintet hozni.
Én szinte biztos vagyok benne, hogy lesz olyan csapat aki tesz jó ajánlotot Edelman-nak. 😕
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Alfonzo Dennard will be sentenced today. Judge rejects request for continuance, per @LJSpilger.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szépen kötünk vele majd egy újat. Ha normális pénzt adunk neki, remélem nem megy sehová, jó neki Bradyvel 😊Wyatt
Ja, persze. Mint Welkerrel... 28 éves, most kötheti meg élete nagy szerződését és most bizonyítja, hogy ér annyit mint Welker. Welker meg bizonyítja, hogy nem csak akkor jó, ha TB dobálja neki a labdát.

Szvsz. minden olyan csapat, amelyik szeretne egy jó slot WR-t, kész lesz komoly ajánlatot tenni. A Welker szerződés alapján 6 misi minimum reális (és akkor még nem vettük figyelembe a punt return-ök során elért eredményeket.) És ahogy elnéztem a cap space-t, a Phins, a Bills vagy akár az Eagles is simán megadhatja neki már a mostani helyzet alapján is.Burkus
Nyáron körbejárta a piacot, a kutyának nem kellett. (Egyedül a Giants nézte meg komolyabban.) Teljesen normális, hogy ezek után kapott egy alacsony összegű, egy éves szerződést, komolyabb bónusszal (amit teljesített is).

Azért befizetek arra a 6 misire. Minden GM fejében ott fog járni Branch és a kis millió Pats WR esete, Brady-vel ProBowler WR, nélküle nem nagyon. Mai állapot alapján szerintem a Pats-től kap egy 3-4 éves 2,5-3 milliós ajánlatot, 4-6 millió garantálttal. (Elfelejtve, hogy Boyce roster-en lesz jövőre is.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Ha elmegy, hát elmegy, lesz más. Sajnos 10 évük van, hogy degeszre keressék magukat. Lehet, hogy sokaknak az SB nem annyira fontos mint a zsé!NB2
hacsak nem nyeri meg addig...😉
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 027 — nabege2@yahoo.com
Ha elmegy, hát elmegy, lesz más. Sajnos 10 évük van, hogy degeszre keressék magukat. Lehet, hogy sokaknak az SB nem annyira fontos mint a zsé!
több mint 10 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Szépen kötünk vele majd egy újat. Ha normális pénzt adunk neki, remélem nem megy sehová, jó neki Bradyvel 😊Wyatt
Ja, persze. Mint Welkerrel... 28 éves, most kötheti meg élete nagy szerződését és most bizonyítja, hogy ér annyit mint Welker. Welker meg bizonyítja, hogy nem csak akkor jó, ha TB dobálja neki a labdát.

Szvsz. minden olyan csapat, amelyik szeretne egy jó slot WR-t, kész lesz komoly ajánlatot tenni. A Welker szerződés alapján 6 misi minimum reális (és akkor még nem vettük figyelembe a punt return-ök során elért eredményeket.) És ahogy elnéztem a cap space-t, a Phins, a Bills vagy akár az Eagles is simán megadhatja neki már a mostani helyzet alapján is.Burkus
Remélem bele gondol hogy a fent említett csapatok közül melyikkel van valós esélye SB-be jutni. Már ha érdekli, nem csak a pénzre hajt, amit nagyon remélek.
Collie közbe re-sign.

több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Welker meg bizonyítja, hogy nem csak akkor jó, ha TB dobálja neki a labdát.Burkus
Hanem Payton Manning..
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szépen kötünk vele majd egy újat. Ha normális pénzt adunk neki, remélem nem megy sehová, jó neki Bradyvel 😊Wyatt
Ja, persze. Mint Welkerrel... 28 éves, most kötheti meg élete nagy szerződését és most bizonyítja, hogy ér annyit mint Welker. Welker meg bizonyítja, hogy nem csak akkor jó, ha TB dobálja neki a labdát.

Szvsz. minden olyan csapat, amelyik szeretne egy jó slot WR-t, kész lesz komoly ajánlatot tenni. A Welker szerződés alapján 6 misi minimum reális (és akkor még nem vettük figyelembe a punt return-ök során elért eredményeket.) És ahogy elnéztem a cap space-t, a Phins, a Bills vagy akár az Eagles is simán megadhatja neki már a mostani helyzet alapján is.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
És sajnos ilyen számokkal Edelmant se tudjuk megtartani jövőre. Ezért se tetszett már nyáron se az egy éves szerződése.tamasboldizsar
ezen már vitáztunk a patriots.hu-n is, Amendola féle bért fog kérni 3-4 milla/ év és abban a korban van amikor élete utolsó nagy szerződését megkötheti. biztos lesz olyan cap helyzetű csapat aki ezt meg is adja neki.
Viszont élő szerződése lesz: Dobson, Boyce, Dola, Thompkins , (Slater) és a két sérült TC menő: TJ Moe, Harrison szerintem megoldjuk a helyettesítését ha nem tudjuk mégsem megtartani, de jó lenne ha maradna
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szépen kötünk vele majd egy újat. Ha normális pénzt adunk neki, remélem nem megy sehová, jó neki Bradyvel 😊

több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
És sajnos ilyen számokkal Edelmant se tudjuk megtartani jövőre. Ezért se tetszett már nyáron se az egy éves szerződése.tamasboldizsar
1.) komoly sérülésből jött vissza.
2.) a FO Amendolat szánta erre a szerepkörre, nem Edelmant
FO szempontjából szerintem logikus húzás volt.

így most Amendola kapja azt a pénzt, ami Minitronnak járna, Minitron pedig épp egy olyan szerződést teljesít, amit a sérülési faktora és teljesítménye alapján Dolának járna.

nem jött be az FO számítása, de nem hinném h hibáztak volna. ez az üzleti kockázat része szerintem...
több mint 10 éve
triangle 1 283
"With Gronkowski and Edelman taking center stage, the Patriots lead the NFL with 35.75 points and 473.25 yards per game over the past five weeks.

For comparison's sake, Peyton Manning's vaunted Broncos offense is averaging 30.25 points and 442.75 over that span. Drew Brees' Saints aren't even in the neighborhood at 23.2 points and 396.2 yards."

tudtuk, reméltük az év elején, hogy az O működni fog -meg is érkeztek novemberre...és hasított a D is , aztán megint eljutottunk arra a szintre, hogy az O-tól minden meccsen kell a 30+pont ha nyerni akarunk. Neverending story...gordon
az a baj, a FO teljesen elcseszte az offseasont, ilyen elkapógárdával semmire sem megyünk, meg is sínyli a mérlegünk...-_-
több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
És sajnos ilyen számokkal Edelmant se tudjuk megtartani jövőre. Ezért se tetszett már nyáron se az egy éves szerződése.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
"With Gronkowski and Edelman taking center stage, the Patriots lead the NFL with 35.75 points and 473.25 yards per game over the past five weeks.

For comparison's sake, Peyton Manning's vaunted Broncos offense is averaging 30.25 points and 442.75 over that span. Drew Brees' Saints aren't even in the neighborhood at 23.2 points and 396.2 yards."

tudtuk, reméltük az év elején, hogy az O működni fog -meg is érkeztek novemberre...és hasított a D is , aztán megint eljutottunk arra a szintre, hogy az O-tól minden meccsen kell a 30+pont ha nyerni akarunk. Neverending story...
több mint 10 éve
triangle 1 283
mai press conf:
Belichick, who coached the Browns from 1991-95, was asked if he still had any affinity for the organization due to his time spent there. After all, it was his first head coaching gig, though it came to a close when the organization moved to Baltimore.
"I was there for five years," Belichick said. "It was five important years in my life, for myself, my family and all that. Obviously, we've all moved on, and I have a job to do here and that's where my loyalty is, is to Robert (Kraft), the Patriots organization and this football team. So it's no different than how I feel, honestly, about the Colts, or the Lions or the Broncos. I feel differently about the Jets. We won't put them in that category.😊
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
tegnapi kisfilm Vinceről

 www.nfl.com/videos/new-england-patriots/0ap2000000292453/NFL-Films-Presents-New-England-s-versatile-big-manwinston
hát ez a videó nagyoon jóóó 😊manuszka86
mennyire látszik, hogy mi hiányzik onnan középről😊
mindentől függetlenül ha jövőre nem megy bele a paycut-ba, BB-ékből kinézem, hogy cut-olják..de sztem belemegy majd.