New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
PM-nél gyakorlatilag biztos, hogy megdönti Brady rekordját. Legutóbb, amikor rekordot döntött, akkor a Patriots bajnok lett^^Wyatt
A sok vezérveszteséget (Wilfork, Mayo, Vollmer, Gronk...Hernandez) leszámítva minden jel arra utal, h idén SB győzelem lesz.
10 mérkőzésünk dőlt el kevesebb, mint egy TD-vel. 7-3 az aránya a Pats javára ezekben. Az AFC-ben ez a legjobb eredmény az ilyen szoros mérkőzéseken (a legrosszabb a HOU-é, nekik asszem 2-7 v. 2-8).

Ilyenekre a 2007 előtti korszakból emlékszem, amit ugye 3 SB ring fémjelzett.

Ettől függetlenül én már annak is örülök,ha a csoportot megnyerjük és nem sülünk fel kiábrándító játékkal a PO első meccsén hazai pályán. Ennyi sérüléssel más csapatok az 1/1-es draftpickre szoktak hajtani.(érdekes, h annó mi Brady sérülése után is 11-5-ös szezont nyomtunk...)
több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
A gurulós fociban azt tartom, hogy akkor igazán nagy egy csapat, ha szar játékkal is tud nyerni egy góllal, mert mindig nem lehet parádésan játszani.
Most van egy CSAPATUNK, aki ezer sebből vérzik, sokszor szarul játszik és mégis tud nyerni (erős ellenfelek ellen is). Ez nekem jobban tetszik, mint a lehengerlően játszó csapatunk, aki ha szorult a hurok akkor kipukkant.
Tudom, hogy milyen fontos láncszem Gronk és hogy mennyi kulcsjátékosunk sérült, de bármeddig jutunk is erre a csapatra sokkal büszkébb vagyok, mint az elmúlt 1-2 Patsére!!!
Más PO csapatokat sem fognak elkerülni a sérülések és minden csapatnak van/lesz szar meccse. A 6. helyen bejutott Steelers-t, vagy a 2007-es Giants-t, vagy a tavalyi Ravenst senki sem vette komolyan a PO előtt aztán mégis mi lett a vége. ENNEK A CSAPATNAK VAN TARTÁSA!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
PM-nél gyakorlatilag biztos, hogy megdönti Brady rekordját. Legutóbb, amikor rekordot döntött, akkor a Patriots bajnok lett^^

több mint 10 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Amikor egy sima, unalmas Patriots győzelemről beszéltem, nem pont erre gondoltam. Fogalmam sincs, miért adunk minden ellenfélnek ekkora handikepet.
Gronkot nagyon sajnálom, és úgy gondolom, nemcsak az ő szezonjának annyi. Nem nagyon szeretem, ha már is ilyenkor a következő szezonról, meg a draftról beszélünk, hiszen van arra egy nagyon hosszú offseason, de a PO esélyeinket illetően pesszimista vagyok. A mázlifaktor nem fog mindig működni.
Ilyen is ritkán van, győzött a Pats, de én szomorú vagyok 😕

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az első negyedes fumble recoveryről nincs ilyen szép videó, amikor a sporik indokolatlanul akasztották meg a játékot? Ha ott a fenekükön maradnak, akkor a Pats szerzi a meccs első TD-jét és a Browns sose érkezik meg a meccsbe, hogy elhiggyék, bármi keresnivalójuk van Foxboróban. Ha Panthers meccsen sikerült elővenni a szabálykönyv apróbetűjét és judgement callozni, akkor itt is.DoM
A videó arra jött, h. legrosszabb esetben is 8 yardról jöttetek volna.Joey Tribbiani
A zebrák a végén valóban nagyot tévedtek, de sztem nem itt. A 15 yardos büntetés jogtalan volt, mert vállal érte el a védő Edelmant, nem sisakkal. És az a 15 yard meghatározó volt az onside kick-es drive sikeréhez.

Egyszer hopp, másszor kopp. Mentális tartásból mindenképpen jeles a csapatnak.
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Az első negyedes fumble recoveryről nincs ilyen szép videó, amikor a sporik indokolatlanul akasztották meg a játékot? Ha ott a fenekükön maradnak, akkor a Pats szerzi a meccs első TD-jét és a Browns sose érkezik meg a meccsbe, hogy elhiggyék, bármi keresnivalójuk van Foxboróban. Ha Panthers meccsen sikerült elővenni a szabálykönyv apróbetűjét és judgement callozni, akkor itt is.DoM
A videó arra jött, h. legrosszabb esetben is 8 yardról jöttetek volna.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az első negyedes fumble recoveryről nincs ilyen szép videó, amikor a sporik indokolatlanul akasztották meg a játékot? Ha ott a fenekükön maradnak, akkor a Pats szerzi a meccs első TD-jét és a Browns sose érkezik meg a meccsbe, hogy elhiggyék, bármi keresnivalójuk van Foxboróban. Ha Panthers meccsen sikerült elővenni a szabálykönyv apróbetűjét és judgement callozni, akkor itt is.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Annyiból mindenképp, hogy nem az 1 yardról kellett volna jönni, hanem kb a 8 yardról. Felhype-olt hangulatban 4-ből 8-at talán hoztak volna, és akkor még a FG miatt sem kell izgulni, mert lemegy az óra.
vpi
ez a 8 hogy jött ki?

1-10-CLE 30 (:40) (No Huddle, Shotgun) 12-T.Brady pass incomplete deep right to 82-J.Boyce. PENALTY on CLE-29-L.McFadden, Defensive Pass Interference, 29 yards, enforced at CLE 30 - No Play.Joey Tribbiani
Ott kezdte el húzni, így nem az egyyardosról jött volna a play, hanem kb a 8 yardosrólWyatt
ilyen kiélezett helyzetben nekem maga a PI is gyanús volt. de mint a Browns-topikban is írtam, nekünk semmi nem múlt ezen, max. a becsület, szal ez van.Joey Tribbiani
Gronk sérülése utána, szerintem a Pats drukkereknek sem számított már a win 😕Nomac
Igen. Én is itthon ülök, nézem a Frisco-Seahawks meccset fél szemmel és ezen hezitálok, hogy miért vagyunk ilyen pechesek. Nem tudok örülni kellően egy egyébként - a szerencse mellett óriási tartásról tanúskodó győzelemnek. (Mert gondolom, a csapat is összetört a sérülés láttán.)

Október 20-án tért vissza Gronk. Előtte 22. volt a Pats offens point/game helyezésben, a mai meccs előtt a 7., Gronk előtt 30. a red zone efficiency, ma 11., pass per game 19, - ma 10., first downs per game 16. - ma 5. És a mostani átlagokban az ócska szezonkezdet is benne van, azaz kb. top 5-öt produkáltunk vele, nélküle meg a felsoroltakat. De még mindig lenne sansz, ha nem lenne a defense olyan állapotban, amilyen.

A PO meglesz sztem simán, de ott nem hiszem, hogy sokat fogunk tudni mutatni. Nagy kár, mert ha nem lenne ez a sok sérülés, most nagyon összeállt volna a csapat.
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Komolyan mondom, az idei szezon (nem csak a Patsnál) tapasztalatai alapján stratégiát váltanak majd a HC-k, és elkezdik pihentetni a fontosabb játékosokat az alapszakasz második felében, mikor a PO valószínű már. Nem emlékszem, hogy akár megközelítőleg láttam volna ennyi sérülést. Nem csak a térdek mennek szét, de általánosságban is nagyon sok IRen lévő játékos van. Lehet hiányzik a contact edzés a szezon előttről?

Az idei PO azon fog múlni, hogy kinél lesz kevesebb sérült kulcsjátékos.
több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Egyébként amit Edelman az utolsó előtti driveban bemutatott, annál szebb WW imitációt nem láttam 😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Annyiból mindenképp, hogy nem az 1 yardról kellett volna jönni, hanem kb a 8 yardról. Felhype-olt hangulatban 4-ből 8-at talán hoztak volna, és akkor még a FG miatt sem kell izgulni, mert lemegy az óra.
vpi
ez a 8 hogy jött ki?

1-10-CLE 30 (:40) (No Huddle, Shotgun) 12-T.Brady pass incomplete deep right to 82-J.Boyce. PENALTY on CLE-29-L.McFadden, Defensive Pass Interference, 29 yards, enforced at CLE 30 - No Play.Joey Tribbiani
Ott kezdte el húzni, így nem az egyyardosról jött volna a play, hanem kb a 8 yardosrólWyatt
ilyen kiélezett helyzetben nekem maga a PI is gyanús volt. de mint a Browns-topikban is írtam, nekünk semmi nem múlt ezen, max. a becsület, szal ez van.Joey Tribbiani
Gronk sérülése utána, szerintem a Pats drukkereknek sem számított már a win 😕Nomac
Patriots>Gronko

több mint 10 éve
Nomac New England Patriots 2 676 — balazs.t85@gmail.com
Annyiból mindenképp, hogy nem az 1 yardról kellett volna jönni, hanem kb a 8 yardról. Felhype-olt hangulatban 4-ből 8-at talán hoztak volna, és akkor még a FG miatt sem kell izgulni, mert lemegy az óra.
vpi
ez a 8 hogy jött ki?

1-10-CLE 30 (:40) (No Huddle, Shotgun) 12-T.Brady pass incomplete deep right to 82-J.Boyce. PENALTY on CLE-29-L.McFadden, Defensive Pass Interference, 29 yards, enforced at CLE 30 - No Play.Joey Tribbiani
Ott kezdte el húzni, így nem az egyyardosról jött volna a play, hanem kb a 8 yardosrólWyatt
ilyen kiélezett helyzetben nekem maga a PI is gyanús volt. de mint a Browns-topikban is írtam, nekünk semmi nem múlt ezen, max. a becsület, szal ez van.Joey Tribbiani
Gronk sérülése utána, szerintem a Pats drukkereknek sem számított már a win 😕
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Annyiból mindenképp, hogy nem az 1 yardról kellett volna jönni, hanem kb a 8 yardról. Felhype-olt hangulatban 4-ből 8-at talán hoztak volna, és akkor még a FG miatt sem kell izgulni, mert lemegy az óra.
vpi
ez a 8 hogy jött ki?

1-10-CLE 30 (:40) (No Huddle, Shotgun) 12-T.Brady pass incomplete deep right to 82-J.Boyce. PENALTY on CLE-29-L.McFadden, Defensive Pass Interference, 29 yards, enforced at CLE 30 - No Play.Joey Tribbiani
Ott kezdte el húzni, így nem az egyyardosról jött volna a play, hanem kb a 8 yardosrólWyatt
ilyen kiélezett helyzetben nekem maga a PI is gyanús volt. de mint a Browns-topikban is írtam, nekünk semmi nem múlt ezen, max. a becsület, szal ez van.Joey Tribbiani
Igen, 30 yardról meg utána cakkos, megvan-e 40 mp alatt. Abban a szituációban elsőre nekem is egyértelműnek tűnt (persze, annak is akartam, hogy tűnjön), aztán ott nincs lehetőség visszanézni ugye a zebrának

több mint 10 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
ha ellenünk itélnek a bírók akkor kuss a nevünk, ha nekünk tévednek, akkor aa fél bowl.hu minket csesztet 😊
több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Annyiból mindenképp, hogy nem az 1 yardról kellett volna jönni, hanem kb a 8 yardról. Felhype-olt hangulatban 4-ből 8-at talán hoztak volna, és akkor még a FG miatt sem kell izgulni, mert lemegy az óra.
vpi
ez a 8 hogy jött ki?

1-10-CLE 30 (:40) (No Huddle, Shotgun) 12-T.Brady pass incomplete deep right to 82-J.Boyce. PENALTY on CLE-29-L.McFadden, Defensive Pass Interference, 29 yards, enforced at CLE 30 - No Play.Joey Tribbiani
Ott kezdte el húzni, így nem az egyyardosról jött volna a play, hanem kb a 8 yardosrólWyatt
ilyen kiélezett helyzetben nekem maga a PI is gyanús volt. de mint a Browns-topikban is írtam, nekünk semmi nem múlt ezen, max. a becsület, szal ez van.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Annyiból mindenképp, hogy nem az 1 yardról kellett volna jönni, hanem kb a 8 yardról. Felhype-olt hangulatban 4-ből 8-at talán hoztak volna, és akkor még a FG miatt sem kell izgulni, mert lemegy az óra.
vpi
ez a 8 hogy jött ki?

1-10-CLE 30 (:40) (No Huddle, Shotgun) 12-T.Brady pass incomplete deep right to 82-J.Boyce. PENALTY on CLE-29-L.McFadden, Defensive Pass Interference, 29 yards, enforced at CLE 30 - No Play.Joey Tribbiani
Ott kezdte el húzni, így nem az egyyardosról jött volna a play, hanem kb a 8 yardosról

több mint 10 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 968 — Believelander
Annyiból mindenképp, hogy nem az 1 yardról kellett volna jönni, hanem kb a 8 yardról. Felhype-olt hangulatban 4-ből 8-at talán hoztak volna, és akkor még a FG miatt sem kell izgulni, mert lemegy az óra.
vpi
ez a 8 hogy jött ki?

1-10-CLE 30 (:40) (No Huddle, Shotgun) 12-T.Brady pass incomplete deep right to 82-J.Boyce. PENALTY on CLE-29-L.McFadden, Defensive Pass Interference, 29 yards, enforced at CLE 30 - No Play.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 10 éve
seal New England Patriots 222
Az egy nagy pozitívum viszont még mindig, hogy a csapatnak van lelki ereje és vissza tud jönni a meccsekbe Más kérdés, hogy mi ássuk magunknak a lyukat az első félidei impotenciával.

több mint 10 éve
bjarte90 New England Patriots 32
Gronknál ACL szakadásról írnak, holnap MRI.
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
azért Vereen milyen meccset tolt a mai nap folyamán.....le a kalappal előtte!

több mint 10 éve
seal New England Patriots 222
Most el kéne indítani egy GRONKÉRT kampányt és megnyerni az SBt, mint, ahogy a Ravens tette tavaly Ray Lewisal. 😀

több mint 10 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Szerintem meg megérdemeltük. Mert bár mindenki leírta őket, csak azért sem adták fel. Volt aki már Mallettért károgott, volt aki hazament, a Brownsosok már lepacsiztak, de egy meccs addig tart amíg az óra 00:00-t mutat és vége az aktuális játéknak. Szar itélet volt? Annyiból mindenképp, hogy nem az 1 yardról kellett volna jönni, hanem kb a 8 yardról. Felhype-olt hangulatban 4-ből 8-at talán hoztak volna, és akkor még a FG miatt sem kell izgulni, mert lemegy az óra.

Szóval szép volt fiúk.

És Gronk miatt még nyugodtan lehet SB 😊 😊 😊
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
.. és eddig még sztem egy PO meccset nem tudtunk játszani ahol 100%-os lett volna... 😕manuszka86
De tudtunk. Elvertük a Broncost 45-10-re, Gronk 145 yardot és 3 TD-t szerzett. 😊

Szerk: Reiss összefoglalója a győzelemről - What it means: Everything. Not the outcome of the game,which was another amazing Patriots comeback that was only solidified after Browns kicker Billy Cundiff was short with a 58-yard attempt at the final gun, but tight end Rob Gronkowski being carted off the field midway through the third quarter with a serious leg injury is a season-changer for New England. Gronkowski is that much of a difference-maker.

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots