New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Nincs Gronk. Ki van helyette? Kikkel milyen taktikát kell játszani? vpi
Ha meggyógyulnak a szélső elkapók, akkor a pálya közepét lehet támadni slot-ból (Minitron,Amendola, motionból Vereen), RB és FB passzokkal.

Jöhetnek a következő felállások:
2 WR, 1 TE, 1 RB, 1 FB
2 WR, 1 Slot, 1 RB
1 WR, 1 Slot, 1 TE, 1 RB, 1 FB
2 WR, 2 Slot, 1 TE

De ezt jobban tudja nálam a szakmai stáb. Esetleg érdemes leporolni a 2007-es playbook-ot 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
GhostLead New England Patriots 295
D.J. Williamset nem cutoltuk a múlt héten?
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
azért Hooman nem olyan rossz, csak nem használjuk...ghstzR
Mondjuk sérült ő is, szóval a listába optimizmusból vettem fel 😊.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Így gondoltuk: Gronkowski, Hernandez, Ballard.
Ez lett: Mulligan, Hooman, D.J. Williams.

A liga messze legerősebb TE egységéből a leggyengébbre váltottunk. JMD, Brady legyen a talpán, aki ezzel bárhová jut. A Brady korszak alatt soha nem volt ilyen gyenge a TE corps, mint lesz a szezon hátralévő részében.LordTamas
Frappáns megfogalmazás. És ez a TE corps játszon sikeresen egy Cincy/Chiefs védelem ellen, ha odajutnánk, mondjuk egy Seahawks védelem ellen. Ha ezt megcsinálják, Brady rögtön, aktív játékosként legyen HoF.
több mint 10 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1p Fordítás megtekintése
MRI on Rob Gronkowski confirmed torn ACL, torn MCL. Season done.Beki
Nagyon sajnálom, de ez van.
Szerintem jobb a helyzet, mint 2 éve, amikor minden nap jött a hír, hogy most akkor tényleg játszani fog az SB-n vagy sem, és rajtunk ill a csapaton volt egyfajta, ha játszhat nyerünk, ha nem, akkor kikapunk hangulat, végül 70%-osan játszott.
Most tisztább a helyzet. Van még 3 meccsünk a PO-ig, ezalatt visszaszokhatunk (chemistry meg minden) a szezon eleji csapathoz. Nincs Gronk. Ki van helyette? Kikkel milyen taktikát kell játszani? Do your job!!!
több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
azért Hooman nem olyan rossz, csak nem használjuk...


több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Így gondoltuk: Gronkowski, Hernandez, Ballard.
Ez lett: Mulligan, Hooman, D.J. Williams.

A liga messze legerősebb TE egységéből a leggyengébbre váltottunk. JMD, Brady legyen a talpán, aki ezzel bárhová jut. A Brady korszak alatt soha nem volt ilyen gyenge a TE corps, mint lesz a szezon hátralévő részében.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ouch... szegénynek nincs egy ép szezonja... pedig korszakos játékos... sajnálom.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Akkor szeptemberben restart...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1p Fordítás megtekintése
MRI on Rob Gronkowski confirmed torn ACL, torn MCL. Season done.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
van valakinek egy gif-je arról ahogy Boyce leülteti az egyik DB-t? Egész ügyesnek tűnik a srác, kiváló irányváltásai vannakgordon
 d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/826459905.gif?1386530715
több mint 10 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 624 — Rise My Nation!
Az ugyanúgy joga van a labda elkapására kitételt nem szűkíti le a (b) Playing through the back of a receiver in an attempt to make a play on the ball kiemelt példa, mint amire be kell dobni a zászlót?
DoM
De, leszűkíti egyértelműen-->

A védőnek joga van a labda elkapására, de kvázi csak szabályos technikákat használhat --> nem vonhatja el a passz elkapásának lehetőségét.

Ha felugrik ÉS a labdát próbálja elkapni ÉS eközben van kontakt az elkapóval - aki szintén a labdát próbálja behúzni -, akkor az egy no call. ---> mert nincs kiemelve az offense, h csak ők szerezhetik meg a lasztit. Valamennyi védőjátékos jogosult elkapó.

Ha a védő "keresztül játszik" az elkapón (playing through), vagyis a labdához képest a WR másik oldaláról nyúl a labdáért és eközben érintkezik a receiverrel, ami akadályozza az elkapásban az elkapót, az szabálytalan
--> a logika, h az egyik esetben mindketten szabályos technikával a labdát szeretnék és úgy zavarják egymást, a playing throughnál viszont a védő megmozdulásával már eleve meggátolja a támadót, h neki is legyen esélye/ lecsökkenti az esélyeit. Szerintem ez a különbség a kettő között.

A konkrét esetben a védő az elején nem a labdára figyelt. Amire ment a zászló, azoknál a mozdulatoknál viszont már maga elé nézett (hihetőbb h a labdát keresve), próbálta kerülni az olyan kontaktot ami zászlót érhet ÉS elütni a labdát. (Nem minden érintkezés szabálytalan, csak ami korlátozza az elkapót.)
SZERINTEM.Rule
Szerintem nezd meg megegyszer a visszajatszast, a vedo az elso pillanattol le volt maradva, es minden kezmozdulata arral iranyult, hogy az elkapot visszahuzza, mig az elkapo csak azert ert hozza, hogy a visszahuzast elharitsa.
A vedo soha egy pillanatra sem fordult a labda iranyaba.
Az elkapo kezebol/kezet erintve/ujhegyerol esett le a labda, amit boven elkaphatott volna, ha a vedo nem probal meg szabalytalankodni (mivel ez volt az egyertelmu celja nem a labda megszerzese) szoval egyertelmu TDt akadalyozott meg a vedo.
igy szerintem tok jogos volt, hogy az 1 yardosrol tamadhatott a pats...
több mint 10 éve
Spigo New England Patriots 1 110 — Patriots GM
 twitpic.com/do4dq8 😀
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Amúgy a korábbi szezonok tök jogos szidalmaihoz képest is meglepően kevés dicséretet kap Gostkowski. Jó, a Jets ellen volt egy csúnya rontása, de azon kívül csak egy 55 yardos kihagyott rúgása volt, megdöntötte az egyéni rekordját idén, és volt 5 sikeres legalább 50 yardos mezőnygólja is. Most meg ugye az onside kick 😊Wyatt
Jogos a kritika. Tavaly itt is mindenki a pokolra kívánta. Idén Pro Bowler szezont fut, egyértelműen.

Kíváncsi vagyok, ilyenkor mi változik meg az új szezonra. Javítanak a technikáján? Vagy inkább rendet rak/raknak a fejében?Burkus
De ha jól emlékszem még a preseasonben sem volt nagyágyú, bár erre lehet tényleg rosszul emlékszem.
De igen, tavaly ez a téma nagyon pörgött, hogy "még meddig tűrik ezt".. Én sem bíztam benne, kb rosszul voltam, ha FG-re kellett menni, sőt, szerintem a 4.nek is többször mentünk neki emiatt..
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amúgy a korábbi szezonok tök jogos szidalmaihoz képest is meglepően kevés dicséretet kap Gostkowski. Jó, a Jets ellen volt egy csúnya rontása, de azon kívül csak egy 55 yardos kihagyott rúgása volt, megdöntötte az egyéni rekordját idén, és volt 5 sikeres legalább 50 yardos mezőnygólja is. Most meg ugye az onside kick 😊Wyatt
Jogos a kritika. Tavaly itt is mindenki a pokolra kívánta. Idén Pro Bowler szezont fut, egyértelműen.

Kíváncsi vagyok, ilyenkor mi változik meg az új szezonra. Javítanak a technikáján? Vagy inkább rendet rak/raknak a fejében?
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy a korábbi szezonok tök jogos szidalmaihoz képest is meglepően kevés dicséretet kap Gostkowski. Jó, a Jets ellen volt egy csúnya rontása, de azon kívül csak egy 55 yardos kihagyott rúgása volt, megdöntötte az egyéni rekordját idén, és volt 5 sikeres legalább 50 yardos mezőnygólja is. Most meg ugye az onside kick 😊

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
van valakinek egy gif-je arról ahogy Boyce leülteti az egyik DB-t? Egész ügyesnek tűnik a srác, kiváló irányváltásai vannak
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ki parázott még rajtam kívül, amikor látta, hogy parádésan száll az az utolsó rúgás?Wyatt
Teljesen jónak tűnt és a nézőtér reakciója is erre utalt, amíg szállt a labda. Aztán már csak a bírókat figyeltem, hogy mit jeleznek, de meg voltam győződve, hogy jó lett 59-ről. Szép kis slusszpoén lett volna Cundiff miatt.DoM
Na igen, 20 körülről mellé, majd 59-ről csont sima
Nekem így is jó slusszpoén lett azért 😊Wyatt
Én is jónak láttam élőben és csak akkor nyugodtam meg, amikor a sporik jelezték, hogy nem 😉Egon
Én már bent láttam kb, de a kommentátor is mondta, hogy "short", még a bírók előtt. Innen már azért elég nagy bravúr berúgni, nem nagyon hasonlítható az AFC döntőhöz.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Sziasztok,
Nem tudtok segíteni abban, hogy szurkolói ajándéktárgyakat honnan tudnék beszerezni? Egy patriotsos kispárnát szeretnék venni, de egyszerűen sehol sem találok a neten, pedig korábban már láttam ilyet.
Köszi előre is!marmalade
 www.footballfanatics.com/NFL_New_England_Patriots/search/pillow

vagy ha nem vágysz officialra, akkor csináltasswinston
Köszönöm, igen a csináltatás lenne a legkézenfekvőbb, mert a héten szükségem lenne rá, ezért az official külföldről teljesen esélytelen.
Ha esetleg valaki rendelt már ilyet valahonnan, és meg volt elégedve nyugodtan írja meg 😊marmalade
Nézz körül vs. beszélj az usasportsfan.hu oldalon. Kispárnát nem láttam, de fogkefét (!) és strandtörülközőt igen. Szerintem ha felhívod az üzemeltetőt, biztos tud valahogy segíteni, hogy beszerezze Neked, amit kérsz. Neki meg nyilván bejáratott csatornái vannak. Én vettem nála már ezt-azt, mindig korrekt volt az ügy.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Én is jónak láttam élőben és csak akkor nyugodtam meg, amikor a sporik jelezték, hogy nem 😉Egon
Nálam is uaz volt a helyzet. Amíg a sporik nem mutatták a sikertelen jelet, levegőt sem mertem venni. Rövid lett egyébként?Rule
Nem. Jó volt, csak a bírók elcsalták.tomi-tomi
A visszajátszásnál Brady-t mutatták,inkább kérdezve, mint állítva mutatta a kezével, hogy nem jó a rúgás, ők sem látták tisztán a kispadról. Szerintem nagyon rövid lett, mert 2-3 yarddal esett le a bírók előtt, tehát legalább 8-10 yard hiányozhatott, hogy átmenjen a keresztléc fölött.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Én is jónak láttam élőben és csak akkor nyugodtam meg, amikor a sporik jelezték, hogy nem 😉Egon
Nálam is uaz volt a helyzet. Amíg a sporik nem mutatták a sikertelen jelet, levegőt sem mertem venni. Rövid lett egyébként?Rule
Nem. Jó volt, csak a bírók elcsalták.tomi-tomi
ROFL😀

én azt hittem mellérúgja simán, aztán mikor láttam, hogy jó az irány akkor dobáltam magamra a kereszteket bőszen és lestem a bírókat aztán jött a szokásos "ottvan b****tok meg"😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én is jónak láttam élőben és csak akkor nyugodtam meg, amikor a sporik jelezték, hogy nem 😉Egon
Nálam is uaz volt a helyzet. Amíg a sporik nem mutatták a sikertelen jelet, levegőt sem mertem venni. Rövid lett egyébként?Rule
Nem. Jó volt, csak a bírók elcsalták.tomi-tomi
Kiégtem 😀

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én is jónak láttam élőben és csak akkor nyugodtam meg, amikor a sporik jelezték, hogy nem 😉Egon
Nálam is uaz volt a helyzet. Amíg a sporik nem mutatták a sikertelen jelet, levegőt sem mertem venni. Rövid lett egyébként?Rule
Nem. Jó volt, csak a bírók elcsalták.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Én is jónak láttam élőben és csak akkor nyugodtam meg, amikor a sporik jelezték, hogy nem 😉Egon
Nálam is uaz volt a helyzet. Amíg a sporik nem mutatták a sikertelen jelet, levegőt sem mertem venni. Rövid lett egyébként?
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ki parázott még rajtam kívül, amikor látta, hogy parádésan száll az az utolsó rúgás?Wyatt
Teljesen jónak tűnt és a nézőtér reakciója is erre utalt, amíg szállt a labda. Aztán már csak a bírókat figyeltem, hogy mit jeleznek, de meg voltam győződve, hogy jó lett 59-ről. Szép kis slusszpoén lett volna Cundiff miatt.DoM
Na igen, 20 körülről mellé, majd 59-ről csont sima
Nekem így is jó slusszpoén lett azért 😊Wyatt
Én is jónak láttam élőben és csak akkor nyugodtam meg, amikor a sporik jelezték, hogy nem 😉Egon
Én már olyan katatón állapotban voltam, hogy alig láttam valamit... 😊