New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Itt inkább az a kérdés, hogy mekkora rizikót jelent komplett támadójátékot építeni egy olyan játékosra, aki nem bír egészséges maradni. Felépítesz a stratégiát, és kulcsposztra helyezel benne valakit, aki 8-10 meccset hoz le egészségesen szezononként? Persze lehet mondani, hogy nincs krónikus sérülése, mert eddig a karja volt rossz, most meg a térde, de ez eléggé hasonlít arra az érvrendszerre, amit Amendola igazolásakor írtatok itt többen, mondván, hogy neki se ugyanaz a testrésze sérült meg többször, hanem mindig valami más nyavalyája volt, ergo neki sincs krónikus gondja. Ja, az eddigi könyök, váll, lábsérülések mellé jött az agyrázkódás meg a lágyéksérülés. Egyszerűen sajnos vannak olyan játékosok, akik sérülékenyebbek az átlagnál.

Visszakanyarodva az eredeti kérdéshez: szerződések és egészségesen mutatott játék alapján jövőre a Gronkowski-Amendola párosra kellene építeni a passzjátékot. Lehet Super Bowl-esélyes támadójátékot összerakni két ekkora rizikófaktor játékosra építve, akik bármikor kieshetnek 1-2-sok meccsre? Érdemes ekkora kockázatot bevállalni?

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Komolyan nem értem ezt a Gronk cut, trade témát, segítsetek. Elfelejtitek, hogy ligaelit blokkoló? Voltak/vannak statisztikák a futójátékunkról vele és nélküle , ég és föld...Mulligan, Williams kuka, Hóember újratöltve és draftról egy Hörni féle TE/WR hibrid és Gronk terhelését lehetne limitálni..az, hogy elszakad egy ilyen ütközés után az nem példa a sérülékenységére, a derekával tudtuk, hogy gondok vannak de megoldották a karját pedig elbaszták az orvosaink és BB a gyors visszahozatalával.
Nálam Talib és Amendola jelenti a sérülékeny játékost akik egy-egy húzódás miatt nem tudnak egészségesek lenni .
Gronk nál nyílván beszélhetünk majd paycut-ról ha csak limitáltan tudjuk használni de az jelenleg nem aktuális,
Gyógyúljon meg és zúzzon. ennyi.😊
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Szerencse a szerencsétlenségben, hogy Gronk jövőjéról igazából csak a 2016-os szezon előtt kell dönteni. Abban az offseasonben van egy 10 milliós option bonus-a és onnan nő meg radikálisan a kifizetett pénz mennyisége. Jövőre és azután 3,75 ill. 4,75 millióért van itt. (Nem kevés, de ennyiért nem fogják kirakni.)
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez már a meccsen is megjelent rögtön a sérülés után (vajon készült rá a tévé, tudtak valamit?😊 ) Elég sokkoló. Nyilván nem vagy nagyon nehezen lehet elérni, megtartani ezeket a helyezéseket Gronk nélkül. (A teljesség kedvéért: az offense tegnap Gronk sérülése után indult meg és neki 1 elkapása volt 11 yardért a sérülésig.) De ez nem tükrözi, hogy ez volt az időszak, amikor Amendola az első meccs után lesérült, Vereen lesérült, Dropson, Thompkins és Edelman egymást hívták ki "a liga legtöbbet droppoló WR-je " cím elnyeréséért folyó versenyben, Brady pedig még jobban bízott a visszavonult Randy Mossban is mint a saját WR corps-ában. Most meg azért sokkal összeszokottabb a csapat és Brady is ki tud lépni - úgy tűnik - az árnyékából és keresi a célpontot. 10 játékos kapott el a Browns meccsen, Boyce több fontos játéknál volt célpont ezen a meccsen is, holott vele aztán nem is volt mód összeszokni meccsen eddig.

DoM, gondolod, hogy több van a csapatban, mint a csoportgyőzelem - amit gyak. nem lehet elvenni és egy, max. két PO meccs? (A kettő akkor, ha az első meccsen olyan ellenfél jön, akinek nincs erős védelme.) Mert ha nincs benne több, akkor a szezon véget ért gyakorlatilag...Burkus
Egyrészt szigorúan statisztikailag volt a Gronk és Vereen nélküli, majd a velük kiegészült offense. Szinte biztos, hogy Gronk a nagyobb faktor, de Vereen hatása sem elhanyagolható. Sajnos, most valamennyire biztosabb képet kapunk.

Brady egy munkamániás állat, ha most Mulligan-ből és Hóemberből kell használható TE-et kreálni, ha most kell Blount-ot és Ridley-t bevonni a passzjátékba, ha a három újonc WR-ből most kell veteránnak tűnő elkapót varázsolni, akkor Brady ki fogja belőlük préselni. Ő volt a legjobban elkámpicsorodva Gronk sérülése után (a fumble szerintem ennek tudható be), de aztán magához tért és rögtön megmutatta, hogy mire számíthatunk. Ha a vizesfiút küldik fel, akkor ő is kapott volna passzt.

A védelem lesz inkább a kulcs vagy a szűk keresztmetszet, azon belül is a secondary. Siliga ha így tolja (nekem az tetszett a legjobban, amikor a centert betolta Cambell arcába, pedig legalább öt lépéses dropback volt), akkor mehet a 4-3; az LB sor variálhatóbb lesz, és DT-ben is lesz minimális rotáció. (Egy 6. körös és egy UDFA újonc és egy harmadéves, eddig 26 snap-et játszó UDFA plusz Sopoaga a DT depth.) Talib, Dennard, Arrington és Gregory sérülései lesznek a fő kérdések. Mikor tudnak végre 100%-osan játszani.

S van egy szürke terület, ahol nem számítanak a számok, az esélyek. Senki meg nem tudja mondani, hogyan fog reagálni a csapat az eddig történtekre. Egyelőre az látszik, hogy mentálisan rettentően erősek. De hogy ez a mentális fölény mennyire megalapozott, vagy éppen mennyire törékeny - ez fog kiderülni. Az edzői stáb legalább annyira lesz tesztelve, mint a játékosok. Jön két idegenbeli meccs két PO-ért kaparó csapat ellen, okosabbak leszünk utána.

Szerintem játszik még a Pats ebben az idényben New York-ban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Részletekben még volt, de elég durva így egyben ez a statisztika:

 espn.go.com/blog/statsinfo/post/_/id/80129/life-without-gronk

Összegezve: Gronkkal a ligaelit az offense, Gronk nélkül a hátsó felében vagyunk. Iszonyú nehéz lesz innen, de tény, hogy az elmúlt évek SB győztesei sehogy nem álltak a 12-ik játékhét környékén.LordTamas
Ez már a meccsen is megjelent rögtön a sérülés után (vajon készült rá a tévé, tudtak valamit?😊 ) Elég sokkoló. Nyilván nem vagy nagyon nehezen lehet elérni, megtartani ezeket a helyezéseket Gronk nélkül. (A teljesség kedvéért: az offense tegnap Gronk sérülése után indult meg és neki 1 elkapása volt 11 yardért a sérülésig.) De ez nem tükrözi, hogy ez volt az időszak, amikor Amendola az első meccs után lesérült, Vereen lesérült, Dropson, Thompkins és Edelman egymást hívták ki "a liga legtöbbet droppoló WR-je " cím elnyeréséért folyó versenyben, Brady pedig még jobban bízott a visszavonult Randy Mossban is mint a saját WR corps-ában. Most meg azért sokkal összeszokottabb a csapat és Brady is ki tud lépni - úgy tűnik - az árnyékából és keresi a célpontot. 10 játékos kapott el a Browns meccsen, Boyce több fontos játéknál volt célpont ezen a meccsen is, holott vele aztán nem is volt mód összeszokni meccsen eddig.

DoM, gondolod, hogy több van a csapatban, mint a csoportgyőzelem - amit gyak. nem lehet elvenni és egy, max. két PO meccs? (A kettő akkor, ha az első meccsen olyan ellenfél jön, akinek nincs erős védelme.) Mert ha nincs benne több, akkor a szezon véget ért gyakorlatilag...
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem semmit nem kell temetni Gronk kiesésével. Van most pár go-to-guy, akikre lehet számítani, a tegnapi meccs végén is nagyon ment az Offense nélküle (vele meg alig). Persze nagyon fontos játékos (ha nem a legfontosabb az offenseben), de biztos vagyok benne, hogy nem ezen fog múlni a szezon kimenetele, hanem inkább a kulcsmomentumok megragadásán, ami sokkal jobban megy mint tavaly. Tavaly egyszerűen nem bíztam a 4&5, 3&12 meg hasonló szituációknál a csapatban (sokszor odanézni sem bírtam inkább), most meg simán benne van, hogy ha tényleg kell, akkor megcsinálják ezeket. Mondjuk én inkább vagyok érzésre hagyatkozó fotelszurkoló, mint statelemző (azért szeretem őket), de nekem ez jön most le.

Remélem nem válnak meg tőle, mert sok sérülés ide vagy oda, azért nem lehet rápakolni a sérülékeny jelzőt, mert ahhoz képest, amennyire igénybe van véve.. durva dolgokból pattant már fel a földről. A törés meg ACL meg nem az a tipikus sérülékeny betegség, ott másnak is eltört volna a keze, vagy szakadt volna a szalagja.. Szerintem bőven van jövőre, 24 éves, nem súlyos a betegsége (már a szervezete szempontjából), gondolom az orvosi team is érti a dolgát, nem lesz gond vele.
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Részletekben még volt, de elég durva így egyben ez a statisztika:

 espn.go.com/blog/statsinfo/post/_/id/80129/life-without-gronk

Összegezve: Gronkkal a ligaelit az offense, Gronk nélkül a hátsó felében vagyunk. Iszonyú nehéz lesz innen, de tény, hogy az elmúlt évek SB győztesei sehogy nem álltak a 12-ik játékhét környékén.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
(Hmm, tényleg szűk a szmájli felhozatal.)peterk2005
Én a smileykat úgy értettem az előbb, hogy komolytalan a felvetésem a témában. Ha nem annak szólt, akkor sorry a válasz stílusáért.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem láttam a meccseitek többségét, de ennyire fújnak nektek a zebrák? 😀
Amúgy régi msn-es smile volt, de itt nincs olyasmi 😕Wyatt
Fújnak bizony, de még hogy. Még meg is indokolják utána. 😀
(Nekem a facepalm hiányzik, ha nem felejtjük el, majd szóljunk a megfelelő topicban.)

Most legfeljebb azon morfondírozhatunk, hogy mennyire szétesett a csapat, mert az FO hagyta elmenni Welkert és teljesen megfeledkezett a passzjáték fontosságáról, miközben ámulattal nézzük a helyes csapatépítési stratégiát követő csapatokat, hogy úgy is eredményesek tudnak maradni, ha elveszítenek egy-két kezdőjátékost. Álmainkban néha felrémlik: nekünk miért nem lehet ilyen?DoM
Köszönöm, megvilágosodtam. Sajnos nehezemre esik két hónapos témához ilyen nagyívűen visszakötni, ha nem rágják a számba. Mégegyszer elnézést. (Hmm, tényleg szűk a szmájli felhozatal.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szerencsére Gronk jövője, hosszútávú csapatépítési hatásai még offtopik kategóriába esik.DoM
Na ezzel megleptél. Csak nem tudsz már valamit? 😀 😀peterk2005
Még van matematikai esélye a csapatnak a PO-ra, ezzel együtt az SB győzelemre is. Sokadrangú kérdés most, hogy mi lesz Gronk jövője és a sérülékenysége is. Hetek, hónapok lesznek rá, hogy előbb még konkrétumok nélkül találgassunk (FA piac nyitását megelőzően), hogy milyen lesz a csapat 2014-ben és később, majd már pár resign, új igazolás és távozók fényében "készüljünk" a draftra, aztán nyáron megmagyarázzuk, hogy a 22. UDFA sign is miért lesz a csapat alapembere már ősszel és a csapat alapköve.

Most legfeljebb azon morfondírozhatunk, hogy mennyire szétesett a csapat, mert az FO hagyta elmenni Welkert és teljesen megfeledkezett a passzjáték fontosságáról, miközben ámulattal nézzük a helyes csapatépítési stratégiát követő csapatokat, hogy úgy is eredményesek tudnak maradni, ha elveszítenek egy-két kezdőjátékost. Álmainkban néha felrémlik: nekünk miért nem lehet ilyen?
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerencsére Gronk jövője, hosszútávú csapatépítési hatásai még offtopik kategóriába esik.DoM
Na ezzel megleptél. Csak nem tudsz már valamit? 😀 😀peterk2005
Bár a mi csoportunkban nem lehet negatív pontkülönbséggel már most PO-ban lenni, de azért csak meglesz nekünk is, innentől kezdve pedig még megy a szezon nekünk^^Wyatt
Ejj de szúrós hangulatban vagy ma. 😊

Amúgy jogos, van csapat, amelyik a riválisaitól kap segítséget ahhoz, hogy a fél kezdője kidőlése után is gond nélkül playoffba evezzen, és van csapat amelyik a zebráktól. 😀

(Az a ^^ mit jelent? Nem először írod le, biztos nem véletlen.)peterk2005
Nem láttam a meccseitek többségét, de ennyire fújnak nektek a zebrák? 😀
Amúgy régi msn-es smile volt, de itt nincs olyasmi 😕

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerencsére Gronk jövője, hosszútávú csapatépítési hatásai még offtopik kategóriába esik.DoM
Na ezzel megleptél. Csak nem tudsz már valamit? 😀 😀peterk2005
Bár a mi csoportunkban nem lehet negatív pontkülönbséggel már most PO-ban lenni, de azért csak meglesz nekünk is, innentől kezdve pedig még megy a szezon nekünk^^Wyatt
Ejj de szúrós hangulatban vagy ma. 😊

Amúgy jogos, van csapat, amelyik rá van szorulva a riválisait gyengeségére ahhoz, hogy a fél kezdője kidőlése után is gond nélkül playoffba evezzen, mert a zebrákra nem számíthat. 😀

(Az a ^^ mit jelent? Nem először írod le, biztos nem véletlen.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerencsére Gronk jövője, hosszútávú csapatépítési hatásai még offtopik kategóriába esik.DoM
Na ezzel megleptél. Csak nem tudsz már valamit? 😀 😀peterk2005
Bár a mi csoportunkban nem lehet negatív pontkülönbséggel már most PO-ban lenni, de azért csak meglesz nekünk is, innentől kezdve pedig még megy a szezon nekünk^^

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerencsére Gronk jövője, hosszútávú csapatépítési hatásai még offtopik kategóriába esik.DoM
Na ezzel megleptél. Csak nem tudsz már valamit? 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
peterk2005
Szerencsére Gronk jövője, hosszútávú csapatépítési hatásai még offtopik kategóriába esik. Én legalábbis ezzel most biztos nem foglalkozok. A sérülés pocsék dolog, különösen ha posztjának elit képességekkel és teljesítménnyel megáldott játékossal történik. Viszont ez most csak másodlagos probléma, mert az idénynek még nincs vége és az élet megy tovább. Túl kell lépni rajta, mert ha most a csapatban is az ő kiesésén kezdenek el aggódni és siránkozni, akkor annak olyan vége lesz, mint Welker sérülését követően a Ravens PO meccsnek.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A felvetés jogos. Azt azért vitatnám, hogy nincs ép porcikája. A kartörés ügyét elszúrták, de idén a játékában egyáltalán nem látszott és így most van 9 hónapja arra, hogy az még jobban regenerálódjon. A hátproblémája ismert volt a draftnál, sosem derült ki - legalábbis nekem - hogy mi volt pontosan, de ott is volt valami beavatkozás, nyilván előmozdítandó az állapotát. Ez a térdsérülés pedig súlyos, de jó néhányat láttunk már a ligában - csak nálunk Welker vagy Brady - és a játékosok utána teljes értékű teljesítményt tudtak nyújtani. Nem hiszem, hogy egy keresztszalag Peterson játékánál nagyobb erőkifejtésnek lenne kitéve és ő is sikeresen tért vissza. Nézd meg Edelman idei játékát, akivel rajtunk kívül senki nem akart szerződést sem kötni a tavalyi sérülése után. Persze kérdés, hogy ő hogyan gyógyul, hogy képes a szervezete regenerálódni, de alapvetően nincsenek rossz esélyei.Burkus
Nem a sérülés súlyosságára gondoltam, egy ACL manapság valóban majdhogynem "rutin ügy", annyian szenvedik el és térnek vissza. De más Welker esete - egy rossz ütközés, rossz mozdulat hoz egy kiesést, de amúgy a szervezete bírja a strapát - és más Gronk-é. Szerencsétlen egyik sérülés után a másikba esik, a négy évéből egyet tudott végigjátszani, a maradék háromban lesérült, egyre súlyosabban, egyre hosszabb időkre. Annak idején a Colts-ban ilyen volt Bob Sanders vagy Gonzales (WR). Volt egy nagyszerű évük, aztán jött az első sérülés - nem túl komoly -, felépültek, jött a második - nem túl komoly -, felépültek, jött a harmadik - komoly, de mások simán lejátszanak egy karriert utána -, stb., stb. És a vége az lett, hogy mindketten huszonévük elején-közepén visszavonultak, mert egyszerűen a szervezetük nem bírta a strapát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A PFF pozitívan nyilatkozik Siliga játékáról:

On a couple of occasions he had the beating of his man, tossing the blocker aside just a fraction too late to make a play on the running back coming past. This is the best I have seen any Patriots D-lineman play the run since the loss of Wilfork, and if the Patriots can start to lean on Siliga going forward then they may be able to start to readjust the rest of the defensive front to get more pass rush.
 www.profootballfocus.com/blog/2013/12/09/refo-browns-patriots-week-14/
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Még mindig nem tudom feldolgozni a tegnap történteket 😕

Do your job
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a nézés...
 boston.barstoolsports.com/random-thoughts/belichick-gives-tj-ward-a-death-stare/

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1p Fordítás megtekintése
MRI on Rob Gronkowski confirmed torn ACL, torn MCL. Season done.Beki
Nagyon sajnálom, de ez van. Szerintem jobb a helyzet, mint 2 éve, amikor minden nap jött a hír, hogy most akkor tényleg játszani fog az SB-n vagy sem, és rajtunk ill a csapaton volt egyfajta, ha játszhat nyerünk, ha nem, akkor kikapunk hangulat, végül 70%-osan játszott.vpi
Hát nem tudom, hogy ez a "rettentően kilúgozódott a roster, de majd csak valahogy nyerünk" hangulat mitől lenne jobb. 😀 Amúgy szvsz Gronk még 70%-osan is többet ért, mint a liga összes többi TE-je, 1-2-őt kivéve.

Igazából a nagy kérdés nem is az, hogy mi lesz nélküle idén - egyel több vagy kevesebb kulcsember, már észre se veszitek 😊 -, hanem, hogy egyáltalán, mi lesz vele? A valaha volt talán legnagyobb TE tehetség, de lassan nincs ép porcikája, pedig még csak 24 éves... Ez a negyedik éve a ligában, ebből a rookie évét tudta csak le sérülés nélkül, a második évében már nem ért el fitten a playoffig, a harmadikban már az alapszakasz harmadára se, és ez a negyedik év... És 2019-ig van szerződése. Mit kezd vele ezek után a csapat? Fél idényekre megtartani túl drága, de ki lehet rakni egy ilyen tehetséget? Nem könnyű dilemma Belichickéknek...peterk2005
A felvetés jogos. Azt azért vitatnám, hogy nincs ép porcikája. A kartörés ügyét elszúrták, de idén a játékában egyáltalán nem látszott és így most van 9 hónapja arra, hogy az még jobban regenerálódjon. A hátproblémája ismert volt a draftnál, sosem derült ki - legalábbis nekem - hogy mi volt pontosan, de ott is volt valami beavatkozás, nyilván előmozdítandó az állapotát. Ez a térdsérülés pedig súlyos, de jó néhányat láttunk már a ligában - csak nálunk Welker vagy Brady - és a játékosok utána teljes értékű teljesítményt tudtak nyújtani. Nem hiszem, hogy egy keresztszalag Peterson játékánál nagyobb erőkifejtésnek lenne kitéve és ő is sikeresen tért vissza. Nézd meg Edelman idei játékát, akivel rajtunk kívül senki nem akart szerződést sem kötni a tavalyi sérülése után. Persze kérdés, hogy ő hogyan gyógyul, hogy képes a szervezete regenerálódni, de alapvetően nincsenek rossz esélyei. Mindehhez egy olyan orvosi háttér, ami a játékosokat bármi áron csatasorba állítja és Gronk kimagasló egyénisége az egész ligának.

Én azt írtam korábban a pats.hu-n, hogy az élethez - és mindenhez - szerencse is kell és Gronk egyszerűen nem tűnik szerencsés embernek. Nekem is benne van a fejemben, hogy ha összerakják is, mikor jön a következő törés, szakadás, agyrázkódás... Minden elkapásánál aggódva néztem a képernyőt, hogy fel tud-e kelni. Lehet, hogy bármit is csinálnak, neki egyszerűen nem lesz elég szerencséje egy sikeres karrierhez. De azt kizártnak tartom, hogy kitegyék. Amit kinézek BB-ből viszont, az egy trade...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1p Fordítás megtekintése
MRI on Rob Gronkowski confirmed torn ACL, torn MCL. Season done.Beki
Nagyon sajnálom, de ez van. Szerintem jobb a helyzet, mint 2 éve, amikor minden nap jött a hír, hogy most akkor tényleg játszani fog az SB-n vagy sem, és rajtunk ill a csapaton volt egyfajta, ha játszhat nyerünk, ha nem, akkor kikapunk hangulat, végül 70%-osan játszott.vpi
Hát nem tudom, hogy ez a "rettentően kilúgozódott a roster, de majd csak valahogy nyerünk" hangulat mitől lenne jobb. 😀 peterk2005
Az nem baj, neked nem is kell mindent tudni

több mint 10 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1p Fordítás megtekintése
MRI on Rob Gronkowski confirmed torn ACL, torn MCL. Season done.Beki
Nagyon sajnálom, de ez van. Szerintem jobb a helyzet, mint 2 éve, amikor minden nap jött a hír, hogy most akkor tényleg játszani fog az SB-n vagy sem, és rajtunk ill a csapaton volt egyfajta, ha játszhat nyerünk, ha nem, akkor kikapunk hangulat, végül 70%-osan játszott.vpi
Hát nem tudom, hogy ez a "rettentően kilúgozódott a roster, de majd csak valahogy nyerünk" hangulat mitől lenne jobb. 😀 Amúgy szvsz Gronk még 70%-osan is többet ért, mint a liga összes többi TE-je, 1-2-őt kivéve.

Igazából a nagy kérdés nem is az, hogy mi lesz nélküle idén - egyel több vagy kevesebb kulcsember, már észre se veszitek 😊 -, hanem, hogy egyáltalán, mi lesz vele? A valaha volt talán legnagyobb TE tehetség, de lassan nincs ép porcikája, pedig még csak 24 éves... Ez a negyedik éve a ligában, ebből a rookie évét tudta csak le sérülés nélkül, a második évében már nem ért el fitten a playoffig, a harmadikban már az alapszakasz harmadára se, és ez a negyedik év... És 2019-ig van szerződése. Mit kezd vele ezek után a csapat? Fél idényekre megtartani túl drága, de ki lehet rakni egy ilyen tehetséget? Nem könnyű dilemma Belichickéknek...peterk2005
Én csak annyit mondok, hogy ebben az idényben nem az AFC 1 seedként vágunk bele a PO-ba (bár még összejöhet 😊) akitől mindenki SB-t vár, ezt a szerepet megkapta a Broncos, hanem most már mindenki úgy számol velünk, mint aki nem tényező, sőt most már lassan elindul a taktikázás, hogy velünk kerüljenek össze. Végre mi lehetünk az underdog-ok, élvezzük ki a PO minden pillanatát, és okozzunk meglepetést.

A 70%-os Gronk pedig tényleg jobb mint sok másik TE, de ha pályára lép 100%-ot várnak tőle, és akkor rosszabb a 70%. Mert ha mindig 2,90 magasra dobja a labdát Brady, hogy csak ő érhesse el, akkor most is úgy fogja dobni, de nem éri el. Vagy csak 2,60 magasra dobja, de akkor már a védő is odaér. Tehát szerintem pont visszafelé sül el a dolog. (nem tudom érthető voltam-e)

A Gronkkal mit kezdjen a csapat a jövőben kérdésben sajnos nagyon igazad van. Nagy dilemma.
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Kizártnak tartom, hogy kitegyék.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 1p Fordítás megtekintése
MRI on Rob Gronkowski confirmed torn ACL, torn MCL. Season done.Beki
Nagyon sajnálom, de ez van. Szerintem jobb a helyzet, mint 2 éve, amikor minden nap jött a hír, hogy most akkor tényleg játszani fog az SB-n vagy sem, és rajtunk ill a csapaton volt egyfajta, ha játszhat nyerünk, ha nem, akkor kikapunk hangulat, végül 70%-osan játszott.vpi
Hát nem tudom, hogy ez a "rettentően kilúgozódott a roster, de majd csak valahogy nyerünk" hangulat mitől lenne jobb. 😀 Amúgy szvsz Gronk még 70%-osan is többet ért, mint a liga összes többi TE-je, 1-2-őt kivéve.

Igazából a nagy kérdés nem is az, hogy mi lesz nélküle idén - egyel több vagy kevesebb kulcsember, már észre se veszitek 😊 -, hanem, hogy egyáltalán, mi lesz vele? A valaha volt talán legnagyobb TE tehetség, de lassan nincs ép porcikája, pedig még csak 24 éves... Ez a negyedik éve a ligában, ebből a rookie évét tudta csak le sérülés nélkül, a második évében már nem ért el fitten a playoffig, a harmadikban már az alapszakasz harmadára se, és ez a negyedik év... És 2019-ig van szerződése. Mit kezd vele ezek után a csapat? Fél idényekre megtartani túl drága, de ki lehet rakni egy ilyen tehetséget? Nem könnyű dilemma Belichickéknek...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
D.J. Williamset nem cutoltuk a múlt héten?GhostLead
De.

Most hozzuk vissza:  espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4754923/source-pats-will-re-sign-te-williams

Gronkkal kapcsolatban ami még szomorúbb: körülbelül egy éves gyógyulási idővel lehet számítani (minimum 9 hónap). Nagyon kár, hogy minden idők egyik legjobb TE-je ilyen peches a sérülések miatt.