New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Az egy dolog, hogy kikapott a Broncos, ez megadja az esélyt, és remélem extra motivációt is jelent. Viszont piszok nehéz két meccsünk lesz, mert a Dolphinsnak és a Ravensnek is élet-halál kérdés a meccs, nemcsak egymásra kell figyelniük, a Chargers is visszajött a képbe. Nincs mese, itt már végig jól kell játszani, nem lehet továbbra is bealudni félidőket.lucas
Egyetértek.
Amikor reggel megláttam, h kikapott a Broncos, egyből arra gondoltam, h nehogy mentálisan rosszul jöjjön ez a váratlan fordulat.
Nekünk - de legalább is a játékosoknak és az edzői stábnak😊 - a Finsre, jövőhéten, a Ravensre, utána pedig a Billsre kell koncentrálnunk.
Nem pedig arra, h mi történik Coloradóban.
Egyáltalán nem vagyok benne biztos, h jókor jött ez a Broncos L, mivel azt a látszatot keltheti, h most már minden magától megy a 1st seedig. Holott minden pont uolyan nehéz mint eddig.
A Bengals ráadásul a nyakunkban lohol. Jobban örülnék, ha egy hét pihenés után - akár ők, akár más - jönne Foxboro-ba, mintha egy kőkemény wild car meccs után mi mehetnénk Cincinattibe.
több mint 10 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Az egy dolog, hogy kikapott a Broncos, ez megadja az esélyt, és remélem extra motivációt is jelent. Viszont piszok nehéz két meccsünk lesz, mert a Dolphinsnak és a Ravensnek is élet-halál kérdés a meccs, nemcsak egymásra kell figyelniük, a Chargers is visszajött a képbe. Nincs mese, itt már végig jól kell játszani, nem lehet továbbra is bealudni félidőket.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A Denver mai zakójával meglehet a 1st seed, ha mindhárom meccset hozzuk. Nem bánnám, mert a home field jól jönne, különösen egy Denver elleni meccs esetén.

Ez most arról szólt, hogy Manning nem bírja a hideget? Bár elsősorban a futásukat ölték meg. (Asszem 18 yard). Meg megint kijött, hogy nyomás alatt Manning hibázik (a végén dobta az INT-t.)

Ha Welker távollétében nem is, de a hidegben és a stresszben lehet bízni, ha összekerülünk velük otthon.Burkus
először verjük meg a delfineket, mert ha így folytatjuk akkor a PO ban Edelman-nek kell T-t játszania...😀
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Hát igen..Nagy a sansz rá..Élni kellene vele..Jobban örülnék én is, ha mi lennénk az első kiemelt..De szerintem a Denver nem fog főcsoport döntőt játszani..Most már majdnem minden csapat látja, hogy mi a méregfoguk..A PO-ban pedig egyik sem kutyaütő csapat..A Colts, a Bengals és a Chiefs is képes legyőzni őket szerintem..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A Denver mai zakójával meglehet a 1st seed, ha mindhárom meccset hozzuk. Nem bánnám, mert a home field jól jönne, különösen egy Denver elleni meccs esetén.

Ez most arról szólt, hogy Manning nem bírja a hideget? Bár elsősorban a futásukat ölték meg. (Asszem 18 yard). Meg megint kijött, hogy nyomás alatt Manning hibázik (a végén dobta az INT-t.)

Ha Welker távollétében nem is, de a hidegben és a stresszben lehet bízni, ha összekerülünk velük otthon.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
A Patsnek mostanában ez a stratégiája, ezt gyakorolják. Hány pontos hátrányból lehet visszajönni a lehető legkevesebb idő alatt. Szép kis játék, főleg a szurkolók idegeire nagyon jó hatással van. A játékosok állítólag nem izgulnak (ezt nyilatkozzák), és ez látszik is. Szóval készüljünk a legjobbakra Miamiban, 😊lucas
Akkor az a kérdés, hogy Kraft úr fizeti-e a rehabilitációnkat, mert hogy az egészségünk károsodik, az fix😊
több mint 10 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
A Patsnek mostanában ez a stratégiája, ezt gyakorolják. Hány pontos hátrányból lehet visszajönni a lehető legkevesebb idő alatt. Szép kis játék, főleg a szurkolók idegeire nagyon jó hatással van. A játékosok állítólag nem izgulnak (ezt nyilatkozzák), és ez látszik is. Szóval készüljünk a legjobbakra Miamiban, 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Gyorsan felejtessz! 😉 Najó, mi felraktunk 17 pontot az első félidőben, de aztán azt csinált a Pats O amit akart.Geeri
Nem felejtek, csak az Bostonban volt😊 Azért 0-17-nél nem kellemes úgy játszani, hogy közben még 70e ember fújol is!
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Kicsit úgy érzem a gyenge első félidők annak is betudhatók, hogy nem lehet előre tudni az adott meccsen mi/ki fog működni. Mivel ez nagyon nem egy összeszokott társaság ebben a formában.Kollega
Nehezen hiszem, hogy Miamiban (és Baltimoreban) megvárják majd, hogy felébredjünk a 3. negyedre😊
NB2
Gyorsan felejtessz! 😉 Najó, mi felraktunk 17 pontot az első félidőben, de aztán azt csinált a Pats O amit akart.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Sanszosan ezt fogja adni a Sport tv.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
16. héten a Pats-Ravens meccs 22.25-re került!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért durva, hogy minden általános statisztikai mutatóban gyengébbek vagyunk, mint tavaly:

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4755009/stat-check-patriots-at-dolphins

Kíváncsi lennék, hogy a CHFF fontosabb statisztikái (PRD) hogy álltak tavaly ilyenkor, de emlékeim szerint valamivel jobban.LordTamas
Mindenben (sokkal) jobbak voltunk, a DPR-t kivéve, de az is folyamatosan gyengül a tavalyihoz. Most 80-on állunk, tavaly 90 környékéről sikerült a végére 87-re csökkenteni.
Itt szemezgethetsz:  www.coldhardfootballfacts.com/stats/2012tomi-tomi
És mégis ebben a szezonban leszünk bajnokok 😛

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azért durva, hogy minden általános statisztikai mutatóban gyengébbek vagyunk, mint tavaly:

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4755009/stat-check-patriots-at-dolphins

Kíváncsi lennék, hogy a CHFF fontosabb statisztikái (PRD) hogy álltak tavaly ilyenkor, de emlékeim szerint valamivel jobban.LordTamas
Mindenben (sokkal) jobbak voltunk, a DPR-t kivéve, de az is folyamatosan gyengül a tavalyihoz. Most 80-on állunk, tavaly 90 környékéről sikerült a végére 87-re csökkenteni.
Itt szemezgethetsz:  www.coldhardfootballfacts.com/stats/2012

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Azért durva, hogy minden általános statisztikai mutatóban gyengébbek vagyunk, mint tavaly:

 espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4755009/stat-check-patriots-at-dolphins

Kíváncsi lennék, hogy a CHFF fontosabb statisztikái (PRD) hogy álltak tavaly ilyenkor, de emlékeim szerint valamivel jobban.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Kicsit úgy érzem a gyenge első félidők annak is betudhatók, hogy nem lehet előre tudni az adott meccsen mi/ki fog működni. Mivel ez nagyon nem egy összeszokott társaság ebben a formában.Kollega
Nehezen hiszem, hogy Miamiban (és Baltimoreban) megvárják majd, hogy felébredjünk a 3. negyedre😊

Onside: az is hozzátartozik a sikertelenséghez, hogy nagyon ritkán kell hozzá nyúlnunk, nincs mikor élesben gyakorolni😊
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Stephen Gostkowski, K

A onside kick megszerzése.

„Az egy olyan dolog, amit hosszú évek óta gyakorlok, de eddig csak pár alkalommal csináltam. Koncentrálnod kell és segíteni a csapatodat. Elég kis százalékkal sikerülnek ezek. Az én feladatom, hogy meg legyen a 10 yard. Izgatott voltam és boldog, hogy sikerült.”

Hányszor sikerült a csapatodnak megszereznie a labdát, bármilyen szinten?

„Az egyetemen sikerült.”

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Nekem két dolog tűnt fel a meccsen: Egyrészt Talib már megint meg akarta mutatni,hogy ő a jobb játékos ,mint Gordon és hát lássuk be ez nem nagyon sikerült,néhányszor nagyon hülyét csináltak belőle.Sokkal jobban örülnék ha a játékra koncentrálna,mint a szezon elején és bulldog módjára játszana,mint ez az emberkedés.A másik,hogy Boyce is mutatott most már bíztató jeleket,így viszont már KT,Dropson és Boyce is használhatónak tűnt már külön-külön.
DoMhoz kapcsolódva,Siliga nekem is masszívabbnak tűnt ,mint Szopóálarc,csak nem tudtam eldönteni,h ez a Browns gyengébb futásblokkolásának köszönhető vagy sem. Gronknak jobbulást,reméljük jobb lesz a rehabja mint Ballardé.kolok1972
Azért Aqib barátunk szépen "tornázza" lefelé az árát.zinedine5
Ha megy is lefelé, az a sérülékenysége miatt van. Josh Gordont szerintem mostani formájában senki nem tudja lefogni a ligából. Ha jól emlékszem, mindenki el volt ájulva, ahogy Grahamet kivette a játékból és a Broncos ellen is volt legalább 2 kulcsfontosságú védekezése Thomason. Sérült csípővel nem lehet könnyű követni egy fordulékony WR-t. Az utolsó két meccsen nem játszott jól, de amióta nálunk van és játszik, egyszerűen "fazont ad" a secondarynek, sokkal összeszedettebb volt a játékuk, mintha megnyugtatná a többieket, hogy Talib is játszik. Én örülnék, ha maradna és a mostani formáját nézve reális, hogy ne kapjon olyan ajánlatot, amit ne tudnánk matchelni. Ryan nem játszik ezen szinten (remélem, hogy majd fog).Burkus
Én nem mondtam, hogy nem a legjobb CB-nk, csak a kezdeti igények a játéka és természetesen a sérülések hatására is csökkenőben van.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nekem két dolog tűnt fel a meccsen: Egyrészt Talib már megint meg akarta mutatni,hogy ő a jobb játékos ,mint Gordon és hát lássuk be ez nem nagyon sikerült,néhányszor nagyon hülyét csináltak belőle.Sokkal jobban örülnék ha a játékra koncentrálna,mint a szezon elején és bulldog módjára játszana,mint ez az emberkedés.A másik,hogy Boyce is mutatott most már bíztató jeleket,így viszont már KT,Dropson és Boyce is használhatónak tűnt már külön-külön.
DoMhoz kapcsolódva,Siliga nekem is masszívabbnak tűnt ,mint Szopóálarc,csak nem tudtam eldönteni,h ez a Browns gyengébb futásblokkolásának köszönhető vagy sem. Gronknak jobbulást,reméljük jobb lesz a rehabja mint Ballardé.kolok1972
Azért Aqib barátunk szépen "tornázza" lefelé az árát.zinedine5
Ha megy is lefelé, az a sérülékenysége miatt van. Josh Gordont szerintem mostani formájában senki nem tudja lefogni a ligából. Ha jól emlékszem, mindenki el volt ájulva, ahogy Grahamet kivette a játékból és a Broncos ellen is volt legalább 2 kulcsfontosságú védekezése Thomason. Sérült csípővel nem lehet könnyű követni egy fordulékony WR-t. Az utolsó két meccsen nem játszott jól, de amióta nálunk van és játszik, egyszerűen "fazont ad" a secondarynek, sokkal összeszedettebb volt a játékuk, mintha megnyugtatná a többieket, hogy Talib is játszik. Én örülnék, ha maradna és a mostani formáját nézve reális, hogy ne kapjon olyan ajánlatot, amit ne tudnánk matchelni. Ryan nem játszik ezen szinten (remélem, hogy majd fog).
több mint 10 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Kicsit úgy érzem a gyenge első félidők annak is betudhatók, hogy nem lehet előre tudni az adott meccsen mi/ki fog működni. Mivel ez nagyon nem egy összeszokott társaság ebben a formában.

We are all PATRIOTS!
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Nekem két dolog tűnt fel a meccsen: Egyrészt Talib már megint meg akarta mutatni,hogy ő a jobb játékos ,mint Gordon és hát lássuk be ez nem nagyon sikerült,néhányszor nagyon hülyét csináltak belőle.Sokkal jobban örülnék ha a játékra koncentrálna,mint a szezon elején és bulldog módjára játszana,mint ez az emberkedés.A másik,hogy Boyce is mutatott most már bíztató jeleket,így viszont már KT,Dropson és Boyce is használhatónak tűnt már külön-külön.
DoMhoz kapcsolódva,Siliga nekem is masszívabbnak tűnt ,mint Szopóálarc,csak nem tudtam eldönteni,h ez a Browns gyengébb futásblokkolásának köszönhető vagy sem. Gronknak jobbulást,reméljük jobb lesz a rehabja mint Ballardé.kolok1972
Azért Aqib barátunk szépen "tornázza" lefelé az árát.
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nekem két dolog tűnt fel a meccsen: Egyrészt Talib már megint meg akarta mutatni,hogy ő a jobb játékos ,mint Gordon és hát lássuk be ez nem nagyon sikerült,néhányszor nagyon hülyét csináltak belőle.Sokkal jobban örülnék ha a játékra koncentrálna,mint a szezon elején és bulldog módjára játszana,mint ez az emberkedés.A másik,hogy Boyce is mutatott most már bíztató jeleket,így viszont már KT,Dropson és Boyce is használhatónak tűnt már külön-külön.
DoMhoz kapcsolódva,Siliga nekem is masszívabbnak tűnt ,mint Szopóálarc,csak nem tudtam eldönteni,h ez a Browns gyengébb futásblokkolásának köszönhető vagy sem. Gronknak jobbulást,reméljük jobb lesz a rehabja mint Ballardé.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Várjuk meg a következő 3-4 meccset és akkor tudunk levonni valamit is a Dola projektről..Amennyiben hasonló játékokat mutat be, mint az elmúlt 2 meccsen, akkor engem megvett a jövő évre is..De ha nem, akkor sem esek kétségbe, mert akkora a roster mögötte tehetséges WR-ekből, hogy az ő pótlása nem olyan nehéz, mint Gronké..De mivel nagyon kedvelem, s több mint tehetséges játékosnak tartom az első opciónak jobban örülnék..
Gronk megkerülhetetlen..Tényleg a legmeghatározóbb TE a ligában..Mindenki tudja, hogy milyen számokat és eredményességet hozunk vele és nélküle..Bármennyire is kedveljem, de nem építenék rá csapatot a jövőben...4. éve nálunk, s ebből a 3. IR-en a szezon második felében, amikor tényleg igazából jelentős és fontos lenne a jelenléte..Remélem, hogy jövő szeptemberre tényleg 100 %-osan rendbe jön, s régi fényében tündököl..De erre esély csak a fiatal kora miatt van..Reméljük, hogy jobban regenerálódik, s a csodadokik mindent megtesznek érte. Ő pedig kicsit jobban odafigyelve készül fel a rehabilitációra..Mindenképpen megtartanám, de nem lenne nálam annyira hangsúlyos az ő TE játéka mint eddig..Persze mentsvár a lehetetlen helyzetekben, s benne bízik legjobban Brady..De akkor is a 2014-es drafton az első körökben egy hozzá hasonló kaliberű, magas, tömeges, de elkapásokra képes TE-t választanék ki..Akiben nincs ennyi egészségügyi kockázat a sérülésekkel kapcsolatban...
A következő hetek fogják megmutatni, hogy mire jutunk a slot elkapókkal, az újonc szélső WR-ekkel, és az elkapásokra is képes RB tandemmel..S végre JMD megmutathatja, hogy tud írni játékokat közepes TE és FB-ekre..
Mert a következő meccseket úgy tudjuk csak hozni, ha meglepjük az ellent, s olyan játékosokat is bevonunk a játékba akikre nem számítanak annyira..
Szerintem megoldható feladat..Bármennyire is írnak le minket most annyira..Mert mentálisan sokkal erősebb ez a csapat, mint az elmúlt években..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Itt inkább az a kérdés, hogy mekkora rizikót jelent komplett támadójátékot építeni egy olyan játékosra, aki nem bír egészséges maradni. Felépítesz a stratégiát, és kulcsposztra helyezel benne valakit, aki 8-10 meccset hoz le egészségesen szezononként? Persze lehet mondani, hogy nincs krónikus sérülése, mert eddig a karja volt rossz, most meg a térde, de ez eléggé hasonlít arra az érvrendszerre, amit Amendola igazolásakor írtatok itt többen, mondván, hogy neki se ugyanaz a testrésze sérült meg többször, hanem mindig valami más nyavalyája volt, ergo neki sincs krónikus gondja. Ja, az eddigi könyök, váll, lábsérülések mellé jött az agyrázkódás meg a lágyéksérülés. Egyszerűen sajnos vannak olyan játékosok, akik sérülékenyebbek az átlagnál.

Visszakanyarodva az eredeti kérdéshez: szerződések és egészségesen mutatott játék alapján jövőre a Gronkowski-Amendola párosra kellene építeni a passzjátékot. Lehet Super Bowl-esélyes támadójátékot összerakni két ekkora rizikófaktor játékosra építve, akik bármikor kieshetnek 1-2-sok meccsre? Érdemes ekkora kockázatot bevállalni?somoskovig
A felépített stratégiánk megdőlt Hernandez sajnálatos ügyével épp ezért mondanám azt, hogy hozni kell egy inkább elkapó TE-t vagy a draft-ról vagy az FA piacról(nyilván ez cap kérdés)Develin-t hoztuk dehát nem válhat be minden UDFA.
És, hogy melyik WR-re lehet hosszútávon stratégiát építeni az az elkövetkezendő hetekből kiderül.Tehetséges az állomány, sőt azt mondom sosem volt egyszerre még ennyi tehetséges wr egyszerre a csapatban.(KThompkins, Dobson, Boyce, TJ Moe, Harrison, Dola, mind élő szerződéssel)
Én idéntől azt vártam , hogy visszatérünk az alapokhoz és elkezdünk kőkeményen futni, láthatólag a fal is így lett felépítve, van végre FB és 5 RB volt a roster-en( igaz Washington már kuka)dehát Ridley fumble-jai és Vereen sérülése egyenlőre keresztbe tesz nekünk és az sem lenne baj ha nem kellene folyamatosan az eredmény után futnunk..gordon
Nem az a kérdés, hogy mennyi tehetség van vagy nincs a csapatban, hanem az, hogy a két húzóneved mindenképp kiemelt szerepet kell kapjon a tervezésnél, felkészülésnél. Olyan nincs, hogy az edzőtáborban a 1. számú irányító mind a 6 WR-rel és 4 TE-del ugyanannyit gyakorol, ugyanolyan chemistry alakul ki, ugyanolyan playeket gyakorolnak be, stb. Olyan sincs nagyon, hogy van minden posztra 2-3 ugyanolyan képességű, adottságú játékos, nincs a rosteren egy Gronk 2.0 és egy Amendola 2.0, hogy ha kiesik az 1.0, akkor változtatás nélkül tudjon tovább üzemelni a komplett rendszer. Viszont mivel ha kiesik 1-2 kulcsjátékos, úgyis változtatni kell, ezért nagy kérdés, hogy felépítesz-e egy olyan rendszert, ahol a kulcsjátékosok "kiesési valószínűsége" alaphelyzetben is elég magas.somoskovig
Nyilván.Egyetértünk.😊 Én is ezt mondom, ezért írtam, hogy "És, hogy melyik WR-re lehet hosszútávon stratégiát építeni az az elkövetkezendő hetekből kiderül" -ha Amendola lehúzza a hátralévő meccseket sérülés nélkül nagy terhelés mellett akkor bevállalható, ha nem akkor alapjaiban kell átgondolni az egész stratégiát.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Itt inkább az a kérdés, hogy mekkora rizikót jelent komplett támadójátékot építeni egy olyan játékosra, aki nem bír egészséges maradni. Felépítesz a stratégiát, és kulcsposztra helyezel benne valakit, aki 8-10 meccset hoz le egészségesen szezononként? Persze lehet mondani, hogy nincs krónikus sérülése, mert eddig a karja volt rossz, most meg a térde, de ez eléggé hasonlít arra az érvrendszerre, amit Amendola igazolásakor írtatok itt többen, mondván, hogy neki se ugyanaz a testrésze sérült meg többször, hanem mindig valami más nyavalyája volt, ergo neki sincs krónikus gondja. Ja, az eddigi könyök, váll, lábsérülések mellé jött az agyrázkódás meg a lágyéksérülés. Egyszerűen sajnos vannak olyan játékosok, akik sérülékenyebbek az átlagnál.

Visszakanyarodva az eredeti kérdéshez: szerződések és egészségesen mutatott játék alapján jövőre a Gronkowski-Amendola párosra kellene építeni a passzjátékot. Lehet Super Bowl-esélyes támadójátékot összerakni két ekkora rizikófaktor játékosra építve, akik bármikor kieshetnek 1-2-sok meccsre? Érdemes ekkora kockázatot bevállalni?somoskovig
A felépített stratégiánk megdőlt Hernandez sajnálatos ügyével épp ezért mondanám azt, hogy hozni kell egy inkább elkapó TE-t vagy a draft-ról vagy az FA piacról(nyilván ez cap kérdés)Develin-t hoztuk dehát nem válhat be minden UDFA.
És, hogy melyik WR-re lehet hosszútávon stratégiát építeni az az elkövetkezendő hetekből kiderül.Tehetséges az állomány, sőt azt mondom sosem volt egyszerre még ennyi tehetséges wr egyszerre a csapatban.(KThompkins, Dobson, Boyce, TJ Moe, Harrison, Dola, mind élő szerződéssel)
Én idéntől azt vártam , hogy visszatérünk az alapokhoz és elkezdünk kőkeményen futni, láthatólag a fal is így lett felépítve, van végre FB és 5 RB volt a roster-en( igaz Washington már kuka)dehát Ridley fumble-jai és Vereen sérülése egyenlőre keresztbe tesz nekünk és az sem lenne baj ha nem kellene folyamatosan az eredmény után futnunk..gordon
Nem az a kérdés, hogy mennyi tehetség van vagy nincs a csapatban, hanem az, hogy a két húzóneved mindenképp kiemelt szerepet kell kapjon a tervezésnél, felkészülésnél. Olyan nincs, hogy az edzőtáborban a 1. számú irányító mind a 6 WR-rel és 4 TE-del ugyanannyit gyakorol, ugyanolyan chemistry alakul ki, ugyanolyan playeket gyakorolnak be, stb. Olyan sincs nagyon, hogy van minden posztra 2-3 ugyanolyan képességű, adottságú játékos, nincs a rosteren egy Gronk 2.0 és egy Amendola 2.0, hogy ha kiesik az 1.0, akkor változtatás nélkül tudjon tovább üzemelni a komplett rendszer. Viszont mivel ha kiesik 1-2 kulcsjátékos, úgyis változtatni kell, ezért nagy kérdés, hogy felépítesz-e egy olyan rendszert, ahol a kulcsjátékosok "kiesési valószínűsége" alaphelyzetben is elég magas.

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Itt inkább az a kérdés, hogy mekkora rizikót jelent komplett támadójátékot építeni egy olyan játékosra, aki nem bír egészséges maradni. Felépítesz a stratégiát, és kulcsposztra helyezel benne valakit, aki 8-10 meccset hoz le egészségesen szezononként? Persze lehet mondani, hogy nincs krónikus sérülése, mert eddig a karja volt rossz, most meg a térde, de ez eléggé hasonlít arra az érvrendszerre, amit Amendola igazolásakor írtatok itt többen, mondván, hogy neki se ugyanaz a testrésze sérült meg többször, hanem mindig valami más nyavalyája volt, ergo neki sincs krónikus gondja. Ja, az eddigi könyök, váll, lábsérülések mellé jött az agyrázkódás meg a lágyéksérülés. Egyszerűen sajnos vannak olyan játékosok, akik sérülékenyebbek az átlagnál.

Visszakanyarodva az eredeti kérdéshez: szerződések és egészségesen mutatott játék alapján jövőre a Gronkowski-Amendola párosra kellene építeni a passzjátékot. Lehet Super Bowl-esélyes támadójátékot összerakni két ekkora rizikófaktor játékosra építve, akik bármikor kieshetnek 1-2-sok meccsre? Érdemes ekkora kockázatot bevállalni?somoskovig
A felépített stratégiánk megdőlt Hernandez sajnálatos ügyével épp ezért mondanám azt, hogy hozni kell egy inkább elkapó TE-t vagy a draft-ról vagy az FA piacról(nyilván ez cap kérdés)Develin-t hoztuk dehát nem válhat be minden UDFA.
És, hogy melyik WR-re lehet hosszútávon stratégiát építeni az az elkövetkezendő hetekből kiderül.Tehetséges az állomány, sőt azt mondom sosem volt egyszerre még ennyi tehetséges wr egyszerre a csapatban.(KThompkins, Dobson, Boyce, TJ Moe, Harrison, Dola, mind élő szerződéssel)
Én idéntől azt vártam , hogy visszatérünk az alapokhoz és elkezdünk kőkeményen futni, láthatólag a fal is így lett felépítve, van végre FB és 5 RB volt a roster-en( igaz Washington már kuka)dehát Ridley fumble-jai és Vereen sérülése egyenlőre keresztbe tesz nekünk és az sem lenne baj ha nem kellene folyamatosan az eredmény után futnunk..