New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Kikaptunk, benne volt a pakliban, kellene a rokkant és agyonterhelt D-től a momentum, mert az utóbbi időben szinte "csak" az ST szerez labdákat.
Írtam a héten, hogy a steelers verni fogja a bengals-t (köszi) és a texans majd a denver-t. Eddig egyből-egy😀
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Sajnálom srácok, tegnap egy kicsit elszalad a gyógyszerem mikor a saints-es srác bejött kárörvendeni..Mi minden héten 31 csapat ellen "játszunk" lassan megszokom én is. 6 évig csak read üzemmódban követtem a bowl-t, aztán pár éve a tippjáték miatt regeltem, de lehet, hogy lassan visszatérek a read-hez újra mert saját magamat is lejáratom ha belemegyek ilyen konfliktusokba.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
1-2 idegeskedő beíráson kívül egész idő alatt baráti volt a hangulat az eredménykövetőben, nyilván mindenki szurkolt a sajátjának, de tök kulturáltan. Néha még röhögtem is bria-ék egyik-másik beírásán. Biztos vagyok benne, hogy a Dolphins szurkerek már unják a mi sikereinket és duplán örülnek ha bennünket megvernek, szerencsére ritkán van rá alkalmuk, hát élvezzék ki😊 A gond a végén beíró "külsősökkel" volt, ott egy picit eldurvult a dolog. Az egy picit gusztustalan volt.
De mi törődjünk a mieinkkel, javítsuk ki a hibáinkat, Hoembert építsük be jobban, a 2 sérült wr-ünk épüljön fel és akkor brutális O-nk lesz. A D, az D. Ha talán több labdát szereznének nyugodtabbak lennénk. Elég régen nem nyertük meg a TO csatát, asszem a denveri őrült meccs volt az utsó.

Ami a legdurvább: ha jövőhéten nem nyerünk, a PO-ért játszunk a Buffalo ellen, mert ha úgy alakulnak az eredmények, lehet nem lesz PO!NB2
A PO meglesz. Szerintem a B'more jelenleg verhetőbb is a Finsnél (persze ettől még egyáltalán nem biztos, hogy nyerünk is). A védelmünk sajnos számottevően nem lesz jobb, bár titkon azért reménykedem, hogy Arringtont azért hagyjuk bénázni ilyen sokáig, hogy Talibot tehermentesítsük, plusz talán a futás elleni D is jobb lett mint az előző pár meccsen, most, hogy többet rotálnak középen.
TO-ra nem lehet alapozni egy védelmet, ezt már többször is megtapasztalhattuk.

(Az eredménykövetőben nem is volt különösebb probléma, inkább az előző heti Fins fórum teljesítmény volt számomra néha nevetséges/szánalmas/felháborító/érthetetlen.)
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A Steelers remélem nem rontja már el innen, és tesz nekünk egy nagy szívességetWyatt
Nem rontotta el és megtette 😀
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én azt mondom amit a Denver-verés után is mondtam, ez csak egy alapszakasz meccs, és a végén az utolsó 3(4) meccset kell nyerni.Sobri Jóska
Igazad van, valóban a vége számít igazán. Node mi értelme lenne a szezonnak a Pats, Saints, Broncos, Niners, Seattle, stb. csapat szurkolói részére, ha ásítva hátradőlnénk négy hónapig, hogy úgyse számít, hiszen a csapat 99%, hogy playoffba jut? Az ember vár hét hónapot a focira, ki kell élvezni minden percét, a számolgatósdi, esélylatolgatósdi részét is. És minden egyes győzelmet, minden egyes izgalmas meccset, hiszen a végén csak egy nyerhet. Tulajdonképpen irigylésre méltó az idényetek, mert ennyi izgalmat, fordulatot kevés csapat szurkolói élhetnek meg egy szezonban.

Apropó, Vereen-el mi a csuda történt, lesérült vagy mi? (A meccset nem néztem, csak a fantasy eredményét látom. Pontosabban az eredménytelenségét.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Steelers remélem nem rontja már el innen, és tesz nekünk egy nagy szívességet

több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem kifejezetten normalisnak tunt a hangulat a legveget kiveve. Ez azert lehetett volna sokkal rosszabb is szerintem.

A meccs viszont oriasi volt.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Én azt mondom amit a Denver-verés után is mondtam, ez csak egy alapszakasz meccs, és a végén az utolsó 3(4) meccset kell nyerni.
Így lényegében mindegy az első 16 eredménye, ha a PO meg van.
Az meg meg van.

több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Valszeg Boyce is megsérült 😕(( " He was spotted after the game walking gingerly with no shoe on his right foot. " Foxborough - kórház a város szélén...
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
1-2 idegeskedő beíráson kívül egész idő alatt baráti volt a hangulat az eredménykövetőben, nyilván mindenki szurkolt a sajátjának, de tök kulturáltan. Néha még röhögtem is bria-ék egyik-másik beírásán. Biztos vagyok benne, hogy a Dolphins szurkerek már unják a mi sikereinket és duplán örülnek ha bennünket megvernek, szerencsére ritkán van rá alkalmuk, hát élvezzék ki😊 A gond a végén beíró "külsősökkel" volt, ott egy picit eldurvult a dolog. Az egy picit gusztustalan volt.
De mi törődjünk a mieinkkel, javítsuk ki a hibáinkat, Hoembert építsük be jobban, a 2 sérült wr-ünk épüljön fel és akkor brutális O-nk lesz. A D, az D. Ha talán több labdát szereznének nyugodtabbak lennénk. Elég régen nem nyertük meg a TO csatát, asszem a denveri őrült meccs volt az utsó.

Ami a legdurvább: ha jövőhéten nem nyerünk, a PO-ért játszunk a Buffalo ellen, mert ha úgy alakulnak az eredmények, lehet nem lesz PO!
több mint 10 éve
Sztyopa 306
PS.: Az meg hogy egy harmadik csapat szurkolója elkezdi basztatni a vesztes csapat szurkolóit...szánalom.zinedine5
Ezen a fórumon ezért külön dicséret jár, különösen ha épp pats fanekbe lehet belerúgni... aztán ha elküldesz egyet kapálni, még a te kommentedet törli gsn, szóval kurvamind1😊Gyulus
Nagyon sok ember(??) csak azért néz meccset, hogy lássanak egy csapatot veszíteni. Főleg minket. És ők szurkolónak nevezik magukat.

Why so serious?
több mint 10 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
PS.: Ezen a héten egy igazán ellenszenves szurkolótábort ismertem meg. (Természetesen tisztelet a kivetélnek.)
PS.: Az meg hogy egy harmadik csapat szurkolója elkezdi basztatni a vesztes csapat szurkolóit...szánalom.zinedine5
Sajnos kötekedők, haterek vannak mindkét(minden) oldalon. Egyébként az esetek 90%-ban békésen zajlik az eredménykövetőzésünk. Most egy kicsivel több volt mindenkiben a feszkó, bennetek is. Szóval szerintem mindkét oldalnak magába kell(ene) nézni, hogy miért volt olyan a légkör amilyen. Azt a legkönnyebb mondani, hogy a másik szurkolótábor az oka.

Jó éjt! Pacsi
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
PS.: Az meg hogy egy harmadik csapat szurkolója elkezdi basztatni a vesztes csapat szurkolóit...szánalom.zinedine5
Ezen a fórumon ezért külön dicséret jár, különösen ha épp pats fanekbe lehet belerúgni... aztán ha elküldesz egyet kapálni, még a te kommentedet törli gsn, szóval kurvamind1😊Gyulus
az a baj, hogy a szurkolótársaid olyanok mint a család, nem tudod kiválasztani, vannak és kész. idióták mindenütt vannak, nem kell belemenni a csatákba, akkor ők is megunják.

több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
PS.: Az meg hogy egy harmadik csapat szurkolója elkezdi basztatni a vesztes csapat szurkolóit...szánalom.zinedine5
Ezen a fórumon ezért külön dicséret jár, különösen ha épp pats fanekbe lehet belerúgni... aztán ha elküldesz egyet kapálni, még a te kommentedet törli gsn, szóval kurvamind1😊
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Sajnos most nem volt szerencsénk a végén, ellentétben az előző meccsekkel. Ez van. De nem is baj, hogy kikaptunk, mert ennyi mákkal nem lehet végtelenségig nyerni. Plusz elég jó ez a Fins, ha nincs ennyi sérültjük a secben lehet korábban eldöl ez.

A sérültjeinkhez képest a D többé-kevésbé helytállt. (=megadták az O-nak az esélyt)
Viszont a coaching staff megint balfasz volt.
A D-ben érthetetlen dolgok vannak.
Ahogy előttem írták az a 3rd and 17-re prevent D egy ordas nagy baromság volt. Az, hogy ez a második negyedben belefér az ok, de 3 perccel a vége előtt jó eséllyel neki fognak menni egy 4 és beláthatóra. SITUATIONAL FOOTBALL, nem is tudom ki szokta ezt papolni !?!

Arringtonról (4 év 16 millió) meg kurvára nem érdekel milyen slotban, mert nem ott játszik. WHY? Megkapta Wallacet. Ez kinek az agyament ötlete lehetett?

Az, hogy egyébként nyeljük a yardokat, sajnos ennyi sérülttel benne van.

JMD meg elmehet a büdös picsába. 55 passz-22 futás. Úgy, hogy 4 yard felett átlagoltunk. Gratulálok.

PS.: Ezen a héten egy igazán ellenszenves szurkolótábort ismertem meg. (Természetesen tisztelet a kivetélnek.)
PS.: Az meg hogy egy harmadik csapat szurkolója elkezdi basztatni a vesztes csapat szurkolóit...szánalom.
több mint 10 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 595 — Patriot
Ennyi sérülttel így megy ez. Ebben a csapatban van tartás, csak lassan egészséges játékos nincs 😕Boston
Megmérettünk Gronk nélkül és könnyűnek találtattunk.
Burkus
Azért a könnyűnek találtattunk kicsit erős. 4&5-nél 1 yardonVereen játékai hiányoztak. Ha az rendbe lesz, akkor megnyerjük az ilyen meccseket.
Folyamatosan nagyon szoros utolsó perces, hosszabításos meccseket játszunk. Nyilván nem jöhet össze minden meccsen.

Viszont jó eséllyel kijelenthetjük, hogy ez volt idén az utolsó nem fagypont körüli hőmérsékleten játszottt meccsünk.
Winter is coming.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Köszönjük meg T.J. Wardnak is ezt az L-t 😕ThundersNFL
Köszöni, jól van, ellenünk volt egy 51 yardos fumble return TD-je is......csi77
Neki az egész hátralévő szezont - pontosabban annak várhatóan rövid voltát - köszönhetjük. (Persze ezzel a D-el semmiképpen sem vagyunk SB contenderek.)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ennyi sérülttel így megy ez. Ebben a csapatban van tartás, csak lassan egészséges játékos nincs 😕Boston
Ez nagyon pontos összefoglalása a jelenlegi helyzetnek. Megmérettünk Gronk nélkül és könnyűnek találtattunk. A mi meccseink normál esetben nem 20 pontos offense-ről szólnak. 24 kapott ponttal nyerni kéne Bradyvel, egy egészséges WR-TE corps-al és egy egészséges fallal. Edelman hihetetlent játszott, érik a nagy szerződés, sajna nem nálunk szerintem... Amendola most bizonyította másodszor, hogy miért is igazolták. Vereent nem értem, hogy hogyan tudták ennyire levenni, talán sérült? Nekem Ridley futásai más minőséget képviselnek, mint Blount "nekimegyek a falnak vagy sikerül vagy két yard" típusú támadásai. És ezen a meccen Hómanó elkapása nem volt benne az elvárhatóban, anélkül még 4 ponttal lejjebb lennénk.

Sérült alapjátékosok nélkül, szedett-vedett offense-el - hol volt Boyce még a szezon elején is a kezdőtől??? - ez is nagy teljesítmény. De ebben a csapatban most körülbelül ennyi van. Ja és Brady Gronk nélkül 85,7 QBR.

A 4&5 viszont fájni fog legalább egy hétig...Burkus
Ha nincs az utolsó int, akkor 94.985
Ha nem verik ki Amendola kezéből 107.69
Ez a 85.7 nem olyan 85.7 azért, ami vállalhatatlan játék miatt alakult így, sőt

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Köszönjük meg T.J. Wardnak is ezt az L-t 😕ThundersNFL
Köszöni, jól van, ellenünk volt egy 51 yardos fumble return TD-je is......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ennyi sérülttel így megy ez. Ebben a csapatban van tartás, csak lassan egészséges játékos nincs 😕Boston
Ez nagyon pontos összefoglalása a jelenlegi helyzetnek. Megmérettünk Gronk nélkül és könnyűnek találtattunk. A mi meccseink normál esetben nem 20 pontos offense-ről szólnak. 24 kapott ponttal nyerni kéne Bradyvel, egy egészséges WR-TE corps-al és egy egészséges fallal. Edelman hihetetlent játszott, érik a nagy szerződés, sajna nem nálunk szerintem... Amendola most bizonyította másodszor, hogy miért is igazolták. Vereent nem értem, hogy hogyan tudták ennyire levenni, talán sérült? Nekem Ridley futásai más minőséget képviselnek, mint Blount "nekimegyek a falnak vagy sikerül vagy két yard" típusú támadásai. És ezen a meccen Hómanó elkapása nem volt benne az elvárhatóban, anélkül még 4 ponttal lejjebb lennénk.

Sérült alapjátékosok nélkül, szedett-vedett offense-el - hol volt Boyce még a szezon elején is a kezdőtől??? - ez is nagy teljesítmény. De ebben a csapatban most körülbelül ennyi van. Ja és Brady Gronk nélkül 85,7 QBR.

A 4&5 viszont fájni fog legalább egy hétig...
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
Köszönjük meg T.J. Wardnak is ezt az L-t 😕

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
igazából reális esély a 1st seedre, szerintem alapból nem volt, elég megnézné milyen sorsolás van az utolsó pár meccsre....másrészt pedig Baltimore-ban azért nem hiszem hogy nagyon nyernénk, de hát ez kiderülhetett volna. Mostani meccsről csak annyi hogy Ghost eléggé elszúrta, de viszont a 3& longnál a preventív play call egy rakat fos volt, ott bltizelni kellett volna Tanny arcába, ehelyett lett egy 4&5 amit össze is hoztak...na mind1 mindig nem jöhet össze a comeback 😊
csak az a baj hogy lassan egészséges játékos nem marad a rosteren, elfogy a keretünk a PO-ra ha ez így megy tovább....manuszka86
Valszeg úgy voltak vele, hogy van három időkérésük, egy csomó idő, egy valószínűleg nagyon szar mezőnypozíció a punt után, tuti puntolnak 4.-re. Ehelyett egy negatív játék helyett 1.st down, és a Panthers meccs ismétlése

több mint 10 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
És ha majd megveritek a Baltimoret, dupla ajándékot adtatok a Miaminek így a végefelé... kemény az élet azért...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Mondjuk Magastornyot múltkor senki sem dicsérte, amikor rohadt jó volt. Az, hogy ő van az RB-n, nem Fletcher vagy Collinst, azt nem is értem...Wyatt
Jó, de akkor mit is kéne csinálnia? Mert Spikes sokkal jobban tömi a lyukakat középen, Dane sokkal jobban mozog coverben, szal nekem mind1 csak találjunk ki valamit amihez ért...Boston
Ráadásul Dane sokkal agresszívabbnak , erőteljesebbnek tűnik mint HT! Próbálnánk ki END-be hátha bevállik mint McC safty poszton..

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Mondjuk Magastornyot múltkor senki sem dicsérte, amikor rohadt jó volt. Az, hogy ő van az RB-n, nem Fletcher vagy Collinst, azt nem is értem...Wyatt
sztem alapvetően passzt vártatok, de mivel Thigpen kb szökőévente szerepel az offense-ben, max decoyként számítottatok rá, arra jó volt hightower, atletikusabb védők meg figyeltek clay hartline wallace hármasra