New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk javuló tendenciában vannak. Remélem, hogy az O nem hal meg a vörös zónában, és felteszünk egy 25-28 pontot legalább a táblára, akkor még idegenben is meg kell legyen a győzelem

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Hát erre hadd válaszoljak csak féligmeddig. A múltkor meghívásra jöttem és mondtam el a véleményem, és rám ugrott a fél topic miatta. Nem akarok ilyesmit a fejemre megint. 😊

Először is, Brady-nek elismerésem. PM mögött/mellett szerintem ő az aki idén a legtöbbet tett le a QB-k közül az asztalra. Ha nem futna PM ilyen brutális idényt, simán amondó lennék, ővé az MVP cím. A karrier-legrosszabb statok ellenére is.

A fent idézett yardos kommentem pedig igazából nem yardokról szólt, bár így beidézve ezt nehéz felfedezni. A vita tárgya az volt, hogy a sok célpontos, vagy az 1-2 elkapóra koncentráló offense lenne-e a jobb. Szerintem az idei idény sem azt mutatja, hogy az előbbi olyan hűde bevált volna. Akkor ment/megy sok felé a passz, amikor nincs Gronk/Edelman/Veeren. És akkor huszonakárhanyadik az offense. Amikor meg van Gronk/Edelman/Vereen, akkor nem megy sok felé a passz, és ötödik az offense. Ennél tovább hadd ne ragozzam, tényleg nem akarok a múlkorihoz hasonlóba kerülni.peterk2005
De nekem (s nem azért mert Pats fan vagyok!!) Brady sokkal nagyobb szezont fut..Mert ezzel az elkapó gárdával, s a sorozatos sérüléshullámmal, ami a WR, TE, RB frontot amortizálja idén nálunk, egyetlen NFL irányító sem tudott volna ilyen eredményt elérni..
kyobalu
De van sajnos, Aaron Rodgersnek hívják....... Szar fallal, sérültek tömegével picsáztak ki minket az NFC döntőből.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem lesz könnyű menet, de azért nem véletlenül tart most ott a Bóltimór, ahol.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azt azért figyeljük, hogy az egyik legjobb DL mit ert el a Ravens ellen... Ez ellenünk nem 6 fg lett volna, hanem 2-3 TD meg ennyi FG is. Ha nem lesz nyomás Flakonon, akkor a támadók sok időt nem kapnak, hogy lendületbe jöjjenek. És a D sem épp gyenge Baltimore-ban.

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Drukkoltam az oroszlánoknak, de valahol örülök is a Ravens győzelmének. Nem vehetjük félvállról a meccset. PO fíliiiing befigyel így egy picit már.
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
19 kevés, Tukker új csúcsot dönt, 21 pontot rúg 😀 😀 😀 22 kell minimum 😀

Mea Culpa, Bironas 8-at lőtt egy meccsen.... hm.... akkor a csapatrekordot állítja fel Tukker

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Hehhe... 20 pont fölé juttok nyertek 😉Collapo
Reméljük elég lesz 19 is.. Majd vasárnap meglátjuk.. 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Ez nem MVP, ez HoF tagság.undisputedly
Darab - darab. De egyébként jogos😊 Peterk és tomi-tomi hozzászólásából merítettem az MVP-t, kicsit összezavarodtam :cool: @) 🏈 O_O o_o
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
NFL analyst Brian Billick has insisted that Tom Brady should become a Hall of Famer if he manages to succeed with the New England Patriots this season.

Billick said that without Wes Welker, Brandon Lloyd, Rob Gronkowski and Aaron Hernandez, Brady will have to be at his best in order for the Patriots' offense to have any joy in 2013.

"If Tom Brady can pull this off and come anywhere close to that level of productivity, they ought to at the end of the season just slam dunk him into the Hall of Fame," Billick told NFL.com.Burkus
Annak adják az MVP címet akinek akarják, csak
1.) nyerjük meg a csoportot
2.) nyerjünk legalább egy meccset a rájátszásban
3.) ha kiesünk a PO-ban ne olyan fájó legyen, mint a Jets elleni PO vereség, a Giants elleni 2007-es SB loss, vagy a 2009-es Ravens elleni hazai felsülés.Rule
Ez nem MVP, ez HoF tagság.
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
NFL analyst Brian Billick has insisted that Tom Brady should become a Hall of Famer if he manages to succeed with the New England Patriots this season.

Billick said that without Wes Welker, Brandon Lloyd, Rob Gronkowski and Aaron Hernandez, Brady will have to be at his best in order for the Patriots' offense to have any joy in 2013.

"If Tom Brady can pull this off and come anywhere close to that level of productivity, they ought to at the end of the season just slam dunk him into the Hall of Fame," Billick told NFL.com.Burkus
Annak adják az MVP címet akinek akarják, csak
1.) nyerjük meg a csoportot
2.) nyerjünk legalább egy meccset a rájátszásban
3.) ha kiesünk a PO-ban ne olyan fájó legyen, mint a Jets elleni PO vereség, a Giants elleni 2007-es SB loss, vagy a 2009-es Ravens elleni hazai felsülés.
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ez a Postás győzelem viszont nagyon nem jött jókor, fel lesznek pörögve ellenünk és Flacco a szezonnak ebben a részében játszik jól.Burkus
Hehhe... 20 pont fölé juttok nyertek 😉Collapo
Simán ment a Miami ellen is... ja, nem. 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ez a Postás győzelem viszont nagyon nem jött jókor, fel lesznek pörögve ellenünk és Flacco a szezonnak ebben a részében játszik jól.Burkus
Hehhe... 20 pont fölé juttok nyertek 😉

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Már nem tudom, melyik amerikai szakíró írta szeptemberben, hogy amennyiben Brady idén ezzel a gárdával bejut a PO-ba, s véletlenül akár még AFC döntőt is játszik, akkor soron kívűl HOF-é kell nyilvánítani..
Amennyiben behúzzuk a következő 2 meccset, akkor meg is lehet hozzá a sansz..Saját kezünkben van a sorsunk, attól függetlenül, hogy a WC csapatok mindent megtesznek ez ellen..
De nem hiszem, hogy a Baltimore ellenünk 6 FG-al tudjon meccset nyerni..A Billst pedig otthon kötelező megvernünk az utolsó fordulóban..
Szerintem meglesz a 2. kiemelés..A PO-ban pedig már minden lehet..
Én kifejezetten örülnék egy Colts vs. Pats AFC döntőnek!
De egyetértek tomival..Nem kell ide meghívó..Gyere nyugodtan bármikor!!! 😀peterk2005
Brian Billick:

NFL analyst Brian Billick has insisted that Tom Brady should become a Hall of Famer if he manages to succeed with the New England Patriots this season.

Billick said that without Wes Welker, Brandon Lloyd, Rob Gronkowski and Aaron Hernandez, Brady will have to be at his best in order for the Patriots' offense to have any joy in 2013.

"If Tom Brady can pull this off and come anywhere close to that level of productivity, they ought to at the end of the season just slam dunk him into the Hall of Fame," Billick told NFL.com.

"Forget five years after he retires. Just do it at the end of the season. At the end of the day, this league has been, is now, and always will be about talent on the football field. [The Patriots have removed] Welker, Lloyd, Gronkowski and Hernandez."

Én is azt gondolom, hogy már az eddigi eredménye igazolta azt a feltevést, ami alapján már most HoF tag lehet.

Ez a Postás győzelem viszont nagyon nem jött jókor, fel lesznek pörögve ellenünk és Flacco a szezonnak ebben a részében játszik jól.kyobalu
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bocs fiúk ha múltkor erősen fogalmaztam az eredménykövetőben. Nem akarok mentegetőzni, csak jó volt látni, hogy a Dolphins 7 meccs után elverte a Pats-et. Nekem ez volt "A Döntő" (és minden évben az).
A megfelelő szó helyesen: megvertük a Pats-et.
Két haverom is Pats-es, őket is zrikálom néha. 😊danyly
Nem is veled volt a baj. Sőt egy Miami drukker se viselkedett szemét módon. Titeket megértelek, belőlem is ilyen érzést váltana ki, ha ilyen fontos meccsen elvernénk titeket. A gáz inkább a kívül álló drukkerekkel volt. Rohadt unalmas dolog, hogy minden héten 31 csapat szurkolói szurkolnak ellenünk. De ezzel még nem is lenne nagy baj, csak amikor elkezdik azt a hülyeségüket, hogy a Pats mindig csak csalással tud nyerni, na az kiborító.FViktor93
Csak 30
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Bocs fiúk ha múltkor erősen fogalmaztam az eredménykövetőben. Nem akarok mentegetőzni, csak jó volt látni, hogy a Dolphins 7 meccs után elverte a Pats-et. Nekem ez volt "A Döntő" (és minden évben az).
A megfelelő szó helyesen: megvertük a Pats-et.
Két haverom is Pats-es, őket is zrikálom néha. 😊danyly
Nem is veled volt a baj. Sőt egy Miami drukker se viselkedett szemét módon. Titeket megértelek, belőlem is ilyen érzést váltana ki, ha ilyen fontos meccsen elvernénk titeket. A gáz inkább a kívül álló drukkerekkel volt. Rohadt unalmas dolog, hogy minden héten 31 csapat szurkolói szurkolnak ellenünk. De ezzel még nem is lenne nagy baj, csak amikor elkezdik azt a hülyeségüket, hogy a Pats mindig csak csalással tud nyerni, na az kiborító.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bocs fiúk ha múltkor erősen fogalmaztam az eredménykövetőben. Nem akarok mentegetőzni, csak jó volt látni, hogy a Dolphins 7 meccs után elverte a Pats-et. Nekem ez volt "A Döntő" (és minden évben az).
A megfelelő szó helyesen: megvertük a Pats-et.
Két haverom is Pats-es, őket is zrikálom néha. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Hát erre hadd válaszoljak csak féligmeddig. A múltkor meghívásra jöttem és mondtam el a véleményem, és rám ugrott a fél topic miatta. Nem akarok ilyesmit a fejemre megint. 😊

Először is, Brady-nek elismerésem. PM mögött/mellett szerintem ő az aki idén a legtöbbet tett le a QB-k közül az asztalra. Ha nem futna PM ilyen brutális idényt, simán amondó lennék, ővé az MVP cím. A karrier-legrosszabb statok ellenére is.

A fent idézett yardos kommentem pedig igazából nem yardokról szólt, bár így beidézve ezt nehéz felfedezni. A vita tárgya az volt, hogy a sok célpontos, vagy az 1-2 elkapóra koncentráló offense lenne-e a jobb. Szerintem az idei idény sem azt mutatja, hogy az előbbi olyan hűde bevált volna. Akkor ment/megy sok felé a passz, amikor nincs Gronk/Edelman/Veeren. És akkor huszonakárhanyadik az offense. Amikor meg van Gronk/Edelman/Vereen, akkor nem megy sok felé a passz, és ötödik az offense. Ennél tovább hadd ne ragozzam, tényleg nem akarok a múlkorihoz hasonlóba kerülni.peterk2005
Velem polemizáltál ezen a témán korábban.S a "meghívás" is miattam volt, és "estek" neked 😀
Az eredeti felvetésben igazából tényleg nem Brady elérhető passzolt yard mennyiségének a számáról volt szó, hanem a több ember beépítésének lehetőségéről..
Igen azt jól látod, hogy egy egészséges Gronk, Vereen, Dola nélkül döcög az a szekér, s ilyenkor a pontgyártásban és a passzok által szerzett yardokban is a hátsó harmadban vagyunk..
De nem értek egyet azzal a felvetéseddel, hogy amennyiben Gronk,Julian és Vereen rendben van akkor csak nekik passzol Brady..
Nézd meg az elmúlt meccsek statisztikáit, s meglátod hogy minimum 6-8 ember kap passzt minden meccsen!!!Akkor is, ha van Gronkunk!!
S az igazi problémafelvető kérdés pont ez volt. Brady-nek sikerül-e a veteránokon kívül beépíteni új embereket is a passzjátékba..
S 14 meccs után bátra kijelenthető, hogy igen.
Persze az év elején döcögött a szekér, mi voltunk a drop királyok WR fronton, de lassan ez átfordul a másik oldalra..
Most is biztos Minitron, Dola és Vereen fog dominálni elkapásokban, de Brady sikeresen beépítette az általam várt Dobson-Boyce-Thompkins triót is a játékba..Sőt néha meglep Hóember-Develin-Mulligan trióval is..
Most is úgy gondolom, hogy a következő 2 (remélem 5) mérkőzés kulcsa pedig pontosan ez lesz..Meglepő hívásokat hívni az újoncokra, és a szürke eminenciásokra is..(reméljük, hogy az újoncok végre rendbe jönnek már..)
Manning űrszámokat hoz megint, nagy idényt megy, passzolt yardokban és TD számban is..Megemelem a kalapom előtte..
De nekem (s nem azért mert Pats fan vagyok!!) Brady sokkal nagyobb szezont fut..Mert ezzel az elkapó gárdával, s a sorozatos sérüléshullámmal, ami a WR, TE, RB frontot amortizálja idén nálunk, egyetlen NFL irányító sem tudott volna ilyen eredményt elérni..
Már nem tudom, melyik amerikai szakíró írta szeptemberben, hogy amennyiben Brady idén ezzel a gárdával bejut a PO-ba, s véletlenül akár még AFC döntőt is játszik, akkor soron kívűl HOF-é kell nyilvánítani..
Amennyiben behúzzuk a következő 2 meccset, akkor meg is lehet hozzá a sansz..Saját kezünkben van a sorsunk, attól függetlenül, hogy a WC csapatok mindent megtesznek ez ellen..
De nem hiszem, hogy a Baltimore ellenünk 6 FG-al tudjon meccset nyerni..A Billst pedig otthon kötelező megvernünk az utolsó fordulóban..
Szerintem meglesz a 2. kiemelés..A PO-ban pedig már minden lehet..
Én kifejezetten örülnék egy Colts vs. Pats AFC döntőnek!
De egyetértek tomival..Nem kell ide meghívó..Gyere nyugodtan bármikor!!! 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem rémlett már pontosan, mi volt a szezon előtti felvetésed, de megkerestem végül.Wyatt
Hát erre hadd válaszoljak csak féligmeddig. A múltkor meghívásra jöttem és mondtam el a véleményem, és rám ugrott a fél topic miatta. Nem akarok ilyesmit a fejemre megint. 😊

Először is, Brady-nek elismerésem. PM mögött/mellett szerintem ő az aki idén a legtöbbet tett le a QB-k közül az asztalra. Ha nem futna PM ilyen brutális idényt, simán amondó lennék, ővé az MVP cím. A karrier-legrosszabb statok ellenére is.

A fent idézett yardos kommentem pedig igazából nem yardokról szólt, bár így beidézve ezt nehéz felfedezni. A vita tárgya az volt, hogy a sok célpontos, vagy az 1-2 elkapóra koncentráló offense lenne-e a jobb. Szerintem az idei idény sem azt mutatja, hogy az előbbi olyan hűde bevált volna. Akkor ment/megy sok felé a passz, amikor nincs Gronk/Edelman/Veeren. És akkor huszonakárhanyadik az offense. Amikor meg van Gronk/Edelman/Vereen, akkor nem megy sok felé a passz, és ötödik az offense. Ennél tovább hadd ne ragozzam, tényleg nem akarok a múlkorihoz hasonlóba kerülni.peterk2005
A másodikra most nincs időm konkrétumokkal reagálni. (Szerintem hibás észlelés.)

Brady PM "brutális idényétől" függetlenül is jobban megérdemli az MVP címet. (Nem neki fogják adni.)

A véleményed miatt nem ugrott Rád a fél topic. Illetve: nem a véleményed miatt ugrottunk Rád. Gyere továbbra is, akár meghívó nélkül is!😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem rémlett már pontosan, mi volt a szezon előtti felvetésed, de megkerestem végül.Wyatt
Hát erre hadd válaszoljak csak féligmeddig. A múltkor meghívásra jöttem és mondtam el a véleményem, és rám ugrott a fél topic miatta. Nem akarok ilyesmit a fejemre megint. 😊

Először is, Brady-nek elismerésem. PM mögött/mellett szerintem ő az aki idén a legtöbbet tett le a QB-k közül az asztalra. Ha nem futna PM ilyen brutális idényt, simán amondó lennék, ővé az MVP cím. A karrier-legrosszabb statok ellenére is.

A fent idézett yardos kommentem pedig igazából nem yardokról szólt, bár így beidézve ezt nehéz felfedezni. A vita tárgya az volt, hogy a sok célpontos, vagy az 1-2 elkapóra koncentráló offense lenne-e a jobb. Szerintem az idei idény sem azt mutatja, hogy az előbbi olyan hűde bevált volna. Akkor ment/megy sok felé a passz, amikor nincs Gronk/Edelman/Veeren. És akkor huszonakárhanyadik az offense. Amikor meg van Gronk/Edelman/Vereen, akkor nem megy sok felé a passz, és ötödik az offense. Ennél tovább hadd ne ragozzam, tényleg nem akarok a múlkorihoz hasonlóba kerülni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem feltétlenül biztos, bár nem kizárt, hogy egy 500-zal jobban állna már Brady, de az lehet is, hogy csak Juliantől jönnének le 😊

több mint 10 éve
topin New England Patriots 1 956
Julian Edelman 89 914
Danny Amendola 51 579
Shane Vereen 43 381
Rob Gronkowski 39 592
Aaron Dobson 35 492
Kenbrell Thompkins 32 466
Brandon Bolden 19 136
Michael Hoomanawanui 11 127
Stevan Ridley 10 62
Josh Boyce 9 121
Austin Collie 6 63
James Develin 4 62
LeGarrette Blount 2 38
Matthew Mulligan 2 16Wyatt
És mindezek a számok úgy jöttek ki hogy Gronk,Vereen,Amendola trió több meccsen nem is volt..De Dobson és Thompkins is maródi egy ideje..ha egészséges marad a brigád végig, akkor nyilván még jobb számok is meglettek volna..
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valami miatt biztos vagyok benne, hogy idén a passzjátékok sokkal kiszámíthatatlanabbak lesznek..Sok a WR, s sokkal több fajta play lehet..A hagyományos 2 TE-es tengely már ismert, unásig játsszák már mások is, akik másolni akarnak..Tom mester akkor húz nagyot idén, ha Amendolán és a "középszerű" veteránok mellett, a kifejezetten tehetséges Dobson-Boyce-Thompkins triót is erősen bevonja a játékba..Szerintem idén több 3 WR-es felállás lesz..Erősen bízom benne, hogy idén lényegesen több embernek fog passzolni, mint az elmúlt években..Nekem bőven jó lenne, ha a 6-7 játékosnak lenne 600-700 yardja, mint 2-nek 2500.kyobalu
Pontosítsunk 😊 Nem 6-7-nek kéne 6-700, hanem vagy legalább 7-nek 650-700, vagy ennél többnek 600, vagy ha nincs 7, akkor kell 1000 yardos elkapó is, különben nincs meg a 4500yard körüli éves adag. Ha meg nincs meg, akkor minek brédi?

Szóval ki az a 7+ játékos, akinek meg lehet a 650-700 yard? Amendola, Gronk az 2. Jenkins jó esetben egy korrekt #2 WR, tőle talán még összejöhet ennyi, bár ennyit még sose csinált. De mondjuk Brédivel fog. Ez eddig 3. Ki van még? A rookie-k? A WR az nem RB, hogy daftolják aztán az első meccstől NFL tempóban tolja. Egy rookie WR-nek minimum 1 év kell, hogy beleszokjon az NFL-be, és ez igaz még egy Brady mellett is. Az adott évi rookie class legjobbjai szoktak 600-800 yardokat produkálni, ennél többet csak egy Megatron, A.J Green hoz össze. Ja, és persze csak akkor, ha 16 meccses kezdő. Szóval Dobson + Boyce közül, akkor is ha annyra beválnak, hogy a classuk elitjébe jutnak, akkor is max. az egyik fog 700 körüli yardig jutni. Ha a másik is játszik, akkor oszlanak a yardok. Szóval, optimistán, itt lesz még egy negyedik 700+ yardos emberke. Ez eddig 2800. Na jó, legyen 3000. És ki fogja elkapni a maradék 1500 yardot? Ha Veereen beválik mint elkapó, akkor fog hozni 400-500 körül. Marad még 1000 yard, és a #2 TE poszt. Kizárt...

Szóval, ha tényleg olyan jól eloszlik majd a laszti, ahogy írod, és ahogy számba vettük, akkor is kelleni fog valaki aki csinál 1100-1200 yardot, különben Brédi pajti marad 4000-en... Na, ki lesz az 1000+ yardos ebből a gárdából?peterk2005
Nem rémlett már pontosan, mi volt a szezon előtti felvetésed, de megkerestem végül
Még nem biztos, hogy meglesz a 4500 yard, bár két meccsel a vége előtt 4049-nél jár, a nagyon döcögős kezdés után, szerintem meglesz ez a mennyiség, és még az sem kizárt, hogy nem lesz 1000+os elkapó, bár azért remélem Juliannek meglesz. Szépen megoszlik 😊

Julian Edelman 89 914
Danny Amendola 51 579
Shane Vereen 43 381
Rob Gronkowski 39 592
Aaron Dobson 35 492
Kenbrell Thompkins 32 466
Brandon Bolden 19 136
Michael Hoomanawanui 11 127
Stevan Ridley 10 62
Josh Boyce 9 121
Austin Collie 6 63
James Develin 4 62
LeGarrette Blount 2 38
Matthew Mulligan 2 16

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A PFF-nél tegnap a védelemben két játékosunk kapott zöld (1.0+) értéket
Logan Ryan (1.8) és igen, Magastorony (2.2)

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én azt nem értettem, hogy miért nem futottunk többet. Futásokkal kezdtünk az elején, nem is eredménytelenül. Blount szinte ott ment át a falon, ahol akart. Aztán szépen félretettük, Annyira nem kellett futnunk az eredmény után, hogy csak a passzt erőltesük. És ez nyilván JMD sara.
D részről az egymás után beszopott ugyanolyan playek beszopása volt fájó. QB a zsebben, egyenes passz 8-10.12 yardért középre. És mindig megcsinálták. Volt, hogy egymás után többször is.
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ami a legdurvább: ha jövőhéten nem nyerünk, a PO-ért játszunk a Buffalo ellen, mert ha úgy alakulnak az eredmények, lehet nem lesz PO!NB2
Szerintem behúzzuk mindkét meccset ami még maradt. Ez a Ravens messze nem világverő csapat, náluk szerintem jobbak vagyunk. Utána meg ha nem verjük meg a Billst, akkor nincs miről beszélni PO szempontból. Innen már meg kéne tartni a 2nd seed-et, ha már volt olyan kedves a Steelers, hogy nyert hajnalban.

Ami viszont nagyon durva, hogy ez volt a csapat 11. olyan mérkőzése idén, amin 7 vagy kevesebb pont volt a két csapat között. Ezeken a mérleg 7-4. Van tartása a csapatnak.