New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Solder és KT nem utazott el a csapattal.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
A két jól blokkoló-elkapó TE a fal szélén nem rossz gondolat, én annak is örülnék, ha a drafton mindkét falba jönne érezhető erősítés.
(Nálam legalábbis ez lenne a prioritás, és valószínűleg a komplex TE nem fér össze az impact DL-man-nel - hacsak nincs feltrade az első körbe, abból meg Hightower sem jött ki valami fényesen. Várhatóan BB persze valami teljesen más elgondolást fog futtatni az offseason-ban...)Gogo
Nálam az első körben egyértelmű h OG/C jöjjön.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Btw, van egy jópofa Edelman-videointerjú az nfl.comon, de nem bírtam végignézni, mert a 100. you know körül már röhögnöm kellett 😀Wyatt
Először enyhe túlzásnak gondoltam a 100 junót, aztán megkerestem a videót. 😊
Nem számoltam meg, csak egy válasznál. Ott 11x hangzott el. 😀
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Rengeteg ezeryardos elkapó van, nálunk is meglesz ez remélhetőleg Juliannek 😊Wyatt
Hát ja. Edelman is tudja az 1000 yardot, csak ő fű alatt csinálja. 😀

Amúgy irigylem a problémáitokat. Grahem vagy Gordon, yeah. A Coltsból vasárnap csak az oline-ból hiányozni fog Linkenbach, Thornton, Reitz, Brown, Jean-Francois, Hughes. Satele meg questionable. Thomas meg már szeptember óta IR-en van. Lényegében a kezdő plusz csere fal. A végén Lucknak magának kell adnia a snapet és blokkolni maga előtt. 😀 Ja, és ez csak az oline....

Még ti panaszkodtok, hogy kórházcsapat lettetek. 😀peterk2005
Minden csapatnak megvan a maga gondja...

Ha futunk, akkor 7 fős OLine, ha passzolunk, akkor 4 WR. És közben le sem kell jönnie senkinek a pályáról.LordTamas
A két jól blokkoló-elkapó TE a fal szélén nem rossz gondolat, én annak is örülnék, ha a drafton mindkét falba jönne érezhető erősítés.
(Nálam legalábbis ez lenne a prioritás, és valószínűleg a komplex TE nem fér össze az impact DL-man-nel - hacsak nincs feltrade az első körbe, abból meg Hightower sem jött ki valami fényesen. Várhatóan BB persze valami teljesen más elgondolást fog futtatni az offseason-ban...)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Max egy Graham? 😊 Sok nezopontbol szemlelheto ez a dolog, szerintem eleg sokan szeretnenek lenni max egy Grahemek.Gronko komplexebb az teny, de ha megkerdezel egy Saints szurkolot, akkor o azt fogja mondani inkabb valaszt egy stabilan 1000+ os TE-et WR-t aki kepes vegigjatszani egy idenyt.
Izlesek, de foleg pofonok 😊Delonso_
Rengeteg ezeryardos elkapó van, nálunk is meglesz ez remélhetőleg Juliannek 😊Wyatt
Hát ja. Edelman is tudja az 1000 yardot, csak ő fű alatt csinálja. 😀

Amúgy irigylem a problémáitokat. Grahem vagy Gordon, yeah. A Coltsból vasárnap csak az oline-ból hiányozni fog Linkenbach, Thornton, Reitz, Brown, Jean-Francois, Hughes. Satele meg questionable. Thomas meg már szeptember óta IR-en van. Lényegében a kezdő plusz csere fal. A végén Lucknak magának kell adnia a snapet és blokkolni maga előtt. 😀 Ja, és ez csak az oline....

Még ti panaszkodtok, hogy kórházcsapat lettetek. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Max egy Graham? 😊 Sok nezopontbol szemlelheto ez a dolog, szerintem eleg sokan szeretnenek lenni max egy Grahemek.Gronko komplexebb az teny, de ha megkerdezel egy Saints szurkolot, akkor o azt fogja mondani inkabb valaszt egy stabilan 1000+ os TE-et WR-t aki kepes vegigjatszani egy idenyt.
Izlesek, de foleg pofonok 😊Delonso_
Rengeteg ezeryardos elkapó van, nálunk is meglesz ez remélhetőleg Juliannek 😊

több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Max egy Graham? 😊 Sok nezopontbol szemlelheto ez a dolog, szerintem eleg sokan szeretnenek lenni max egy Grahemek.Gronko komplexebb az teny, de ha megkerdezel egy Saints szurkolot, akkor o azt fogja mondani inkabb valaszt egy stabilan 1000+ os TE-et aki kepes vegigjatszani egy idenyt.
Izlesek, de foleg pofonok 😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hat eleg blod lenne osszehasonlitani egy draftolando jatekost a liga egyik legjobb TE-jevel...
De hogy oriasi tehetsegek az tuti.Delonso_
Nem értettél meg. Graham csak egy nagy WR. Attól, hogy valaki jól kap el, és gyors, még nem lesz egy Gronk, max egy Graham 😛

több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat eleg blod lenne osszehasonlitani egy draftolando jatekost a liga egyik legjobb TE-jevel...
De hogy oriasi tehetsegek az tuti.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
(Persze a TE classt nem ismerem így lehet nincs is ilyen TE idén)tamasboldizsar
Eleg jo a TE class, ajanlom figyelmedbe Eric Ebront, sokak szerint az utobbi idok legjobb drafterett TE-je. Nem eleg hogy nagyon jol kap el, meg a sebessege is egy WR-e.
Es Jace Amaro sem sokkal gyengebb.Delonso_
Na mondjuk csak ettől még nem jobb, mint egy Graham 😛

több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
(Persze a TE classt nem ismerem így lehet nincs is ilyen TE idén)tamasboldizsar
Eleg jo a TE class, ajanlom figyelmedbe Eric Ebront, sokak szerint az utobbi idok legjobb drafterett TE-je. Nem eleg hogy nagyon jol kap el, meg a sebessege is egy WR-e.
Es Jace Amaro sem sokkal gyengebb.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért valahogy megpróbálom túlélni ezt
Btw, van egy jópofa Edelman-videointerjú az nfl.comon, de nem bírtam végignézni, mert a 100. you know körül már röhögnöm kellett 😀

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Látom nektek sincsenek túlzó vágyaitok , Wyatt Gordon fétise már-már orvosi eset 😀
több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Azért nagyon is nagyon szomorú (csapatszempontból nézve) Hernandez, mert nem sokkal volt gyengébb elkapó TE, mint Graham. Ugyanakkor, ha én álmodoznék, akkor egy másik elit, Gronk jellegű TE-nek adnék nagy pénzt. Mondjuk Jason Witten és Gronk. Ha futunk, akkor 7 fős OLine, ha passzolunk, akkor 4 WR. És közben le sem kell jönnie senkinek a pályáról. Witten nyilván nem elérhető, de vannak fiatalabb nagy tehetségek. Szerintem osztályokkal többet érnek a komplett TE-k, mint az egydimenziósabb elkapók, akik nagyon látványos számokat produkálnak, de jóformán WR-ek.LordTamas
Én kb. Gronk visszatérése óta ezen agyaltam csak nem FA, hanem draft szempontjából, hogy az első körös pickel behúznék egy komplett TE-t akivel az offense problémája megoldódna teljesen. (A futásblokk iszonyat erős lenne továbbra is, ezáltal több lábon állna az offense, lenne RZ célpont, Edelmannel úgy se tudunk hosszabítani, de így a pálya középén is maradna elég célpont, a szélére meg Thompkins és Dobson személyében van használható WR) Igazi nagy needünk úgy sincs amit feltétlen első körből kellene orvosolni. Gronk sérülése óta pedig még erősebben bennem van ez a gondolat. Ráadásul évekig elég olcsó megoldás lenne. (Persze a TE classt nem ismerem így lehet nincs is ilyen TE idén)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehetőleg csapjunk hozzá még egy Megatron, AJ Green kettőst és én elégedett leszek. 😀FViktor93
Kéne valaki, aki sebességből is tud embereket verni. Én azt mondom, hogy Gordon elférne ebben a csapatban

több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Lehetőleg csapjunk hozzá még egy Megatron, AJ Green kettőst és én elégedett leszek. 😀
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De cuki, szerintem rohadt sokan megelégednének a Gronk+Graham párossal 😀

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Semmi esélye és teljesen elrugaszkodtál 😀
Nem fogunk ennyit adni egy elkapónak a helyzetünkben. Nevezzük most TE-nek a poén kedvéért. A két TE annyit vinne el a sapiból, amennyit még Gronkkal együtt sem érné meg
Egy csapatban megnézném őket, mert biztos, hogy brutális lenne, Graham rengeteget nyerne Gronkból, de fenntarthatatlan lenne 😊
Az aláírásodon viszont most felröhögtem 😀Wyatt
legalább fél napot adj, hogy álmodozzam😀

ha valamilyen oknál fogva megszabadulhatnánk Hernandez 7.5M-os dead jétől (jogerős bünti, nfl lobby...) akkor nem érezném, hogy pénz kérdése lenne/lehetne.Lehetne egy farnehéz szerződése amit TB visszavonulása utánra kellene időzíteni egy -valószínűleg- újonc QB szerződése mellett elférne a két TE , nem beszélve arról, hogy mennyivel egyszerűbb lenne akár Mallett-nek akár majd másnak ha két ilyen célpont segítené.
Nagyon kíváncsi leszek, hogy megtartják-e.gordon
Azért nagyon is nagyon szomorú (csapatszempontból nézve) Hernandez, mert nem sokkal volt gyengébb elkapó TE, mint Graham. Ugyanakkor, ha én álmodoznék, akkor egy másik elit, Gronk jellegű TE-nek adnék nagy pénzt. Mondjuk Jason Witten és Gronk. Ha futunk, akkor 7 fős OLine, ha passzolunk, akkor 4 WR. És közben le sem kell jönnie senkinek a pályáról. Witten nyilván nem elérhető, de vannak fiatalabb nagy tehetségek. Szerintem osztályokkal többet érnek a komplett TE-k, mint az egydimenziósabb elkapók, akik nagyon látványos számokat produkálnak, de jóformán WR-ek.LordTamas
Graham neve a cap helyzet és a lejáró szerződése miatt jött elő. Nyilván jó lenne egy Gronk 2.0 de én tökéletesen megelégednék egy Hóember/Gronk/Graham trióval is A pálya közepén, ahol van terület tudunk haladni a slot wr-ekkel nekünk RZ célpontok kellenek. Jelenleg a legrosszabb csapat is képes 300-400yard-okat megtenni egy-egy meccsen ami az elittől elválasztja őket az az RZ hatékonyság.

De hiába is agyalok/agyalunk tudjuk mi lesz a vége. BB kukáz majd 3-4 UDFA TE-t aztán vagy beválik valaki vagy nem.😛
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Semmi esélye és teljesen elrugaszkodtál 😀
Nem fogunk ennyit adni egy elkapónak a helyzetünkben. Nevezzük most TE-nek a poén kedvéért. A két TE annyit vinne el a sapiból, amennyit még Gronkkal együtt sem érné meg
Egy csapatban megnézném őket, mert biztos, hogy brutális lenne, Graham rengeteget nyerne Gronkból, de fenntarthatatlan lenne 😊
Az aláírásodon viszont most felröhögtem 😀Wyatt
legalább fél napot adj, hogy álmodozzam😀

ha valamilyen oknál fogva megszabadulhatnánk Hernandez 7.5M-os dead jétől (jogerős bünti, nfl lobby...) akkor nem érezném, hogy pénz kérdése lenne/lehetne.Lehetne egy farnehéz szerződése amit TB visszavonulása utánra kellene időzíteni egy -valószínűleg- újonc QB szerződése mellett elférne a két TE , nem beszélve arról, hogy mennyivel egyszerűbb lenne akár Mallett-nek akár majd másnak ha két ilyen célpont segítené.
Nagyon kíváncsi leszek, hogy megtartják-e.gordon
Azért nagyon is nagyon szomorú (csapatszempontból nézve) Hernandez, mert nem sokkal volt gyengébb elkapó TE, mint Graham. Ugyanakkor, ha én álmodoznék, akkor egy másik elit, Gronk jellegű TE-nek adnék nagy pénzt. Mondjuk Jason Witten és Gronk. Ha futunk, akkor 7 fős OLine, ha passzolunk, akkor 4 WR. És közben le sem kell jönnie senkinek a pályáról. Witten nyilván nem elérhető, de vannak fiatalabb nagy tehetségek. Szerintem osztályokkal többet érnek a komplett TE-k, mint az egydimenziósabb elkapók, akik nagyon látványos számokat produkálnak, de jóformán WR-ek.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Graham szerintem mindenképpen marad New Orleansban. Ha meg rámennénk nagy pénzért, az jó eséllyel azt jelentené, hogy Gronkóban nem bízunk már (bár valszeg ez csak belemagyarázás a részemről)
Mindegy, nagyon meglepne, ha jönne 😊
Viszont Gordonnak nagyon örülnék 😀

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Semmi esélye és teljesen elrugaszkodtál 😀
Nem fogunk ennyit adni egy elkapónak a helyzetünkben. Nevezzük most TE-nek a poén kedvéért. A két TE annyit vinne el a sapiból, amennyit még Gronkkal együtt sem érné meg
Egy csapatban megnézném őket, mert biztos, hogy brutális lenne, Graham rengeteget nyerne Gronkból, de fenntarthatatlan lenne 😊
Az aláírásodon viszont most felröhögtem 😀Wyatt
legalább fél napot adj, hogy álmodozzam😀

ha valamilyen oknál fogva megszabadulhatnánk Hernandez 7.5M-os dead jétől (jogerős bünti, nfl lobby...) akkor nem érezném, hogy pénz kérdése lenne/lehetne.Lehetne egy farnehéz szerződése amit TB visszavonulása utánra kellene időzíteni egy -valószínűleg- újonc QB szerződése mellett elférne a két TE , nem beszélve arról, hogy mennyivel egyszerűbb lenne akár Mallett-nek akár majd másnak ha két ilyen célpont segítené.
Nagyon kíváncsi leszek, hogy megtartják-e.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Semmi esélye és teljesen elrugaszkodtál 😀
Nem fogunk ennyit adni egy elkapónak a helyzetünkben. Nevezzük most TE-nek a poén kedvéért. A két TE annyit vinne el a sapiból, amennyit még Gronkkal együtt sem érné meg
Egy csapatban megnézném őket, mert biztos, hogy brutális lenne, Graham rengeteget nyerne Gronkból, de fenntarthatatlan lenne 😊
Az aláírásodon viszont most felröhögtem 😀

több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A legrosszabb Cap helyzetben lévő csapatok a következő idényre:
1. Dallas Cowboys 25.084.217 dollárral a cap felett
2. New Orleans Saints 16.653.767 dollárral a cap felett
3. Pittsburgh Steelers 10.528.419 dollárral a cap felett

A steelers topic ban nézegették a 2014-es cap alakulását , nekem pedig megakadt a szemem a szentek helyzetén.
Jövőre Jenkins, Vilma szerződése is lejár és Graham-é is. 6M jelenleg a FR tag a TE-knél.
Nyilván nem kérdés, hogy mindenképpen megszeretnék tartani ahhoz nem kevés játékossal kell megállapodni a fizucsökkentésről és kérdés, hogy sikerül-e, illetve megéri-e cut-olni pár játékost ezáltal gyengíteni más csapatrészt és reménykedni abban, hogy a draft-on sikerül 3-4 steal-t húzni.
Nem tudom van-e valamilyen opciója a csapatnak +1 évre Graham-el kapcsolatban.
Mi Mankins és Wilfork esetleges paycut-jával egész jó helyzetbe kerülnénk ahhoz, hogy megfizessünk egy elit TE-t aki újra liga első helyre repíthetné az offense-ünket.Látjuk mennyire rosszak vagyunk a RZ-ban elkapó TE/WR hibrid nélkül.
SB-t szeretnénk nyerni és ehhez TB alá jövőre pénzt, paripát, fegyvert kell tenni, az idő fogy a draft pedig lutri.
Szóval szerintetek ha lehetőség lenne rá meccselnünk kellene érte?
Mennyire rugaszkodtam el a földtől?😀
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 imgur.com/REDwvyC
Edelman 😀ParadSEC
Khmkhm... Juliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan

több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
 imgur.com/REDwvyC
Edelman 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich