New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Most nem azért, de ez szerintem azért hülyeség. Most egy védő bárhogy majomkodhat, de egy ST-tag, vagy támadó nem?Wyatt
Az igaz, hogy ha valaki megérdemli a kifigurázást az Lewis, már csak egy kicsit sírnia kellett volna Blountnak, de ez már nem az a Ravens aki kiütött minket tavaly, meg alázni így akkor sem szép dolog. Az alázat szerintem szebb dolog. Lewis majomkodott, nem is bírtam..
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nem azért, de ez szerintem azért hülyeség. Most egy védő bárhogy majomkodhat, de egy ST-tag, vagy támadó nem?

több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szóval, hajlamos vagyok azt hinni, hogy ez a győzelem nagyon sokat jelent. A csapat számára is, ritkán hallani Patriots játékostól annyira egyértelmű nyilatkozatot meccs előtt, mint DMC-től. Blount Lewis tánc paródiája is sokat mondó volt.tomi-tomi
Bár én nagyon nem bírtam/bírom Lewis-t, főleg nem a felhajtást körülötte tavaly, de az a tánc akkor is elég illetlen volt szerintem. Bár azért megmosolyogtam én is 😊
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mennyi ideje van még a Mesternek és Bradynek a szerződéséből?polonic
BB szerződéséről kevesebbet tudni, mint a frigyláda hollétéről.
TB 2017 végéig írt alá, évi 14-15 milliós cap hit-tel. A szerződés szerkezete miatt legfeljebb 2016 után érdemes (lehet) kitenni.tomi-tomi
Ha jól emlékszem azt nyilatkozta 1-2 éve, hogy legalább 42 éves koráig akar játszani. Az 2019, szóval szerintem 2016 körül várható egy utolsó restruktúrálással egybekötött hosszabbítás. Feltéve persze, ha még bír menni. De elég jól kíméli magát, úgyhogy nem lehetetlen...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Többször visszanézve a felvételt én nem is értem, h miről lehet vitatkozni Wilson TD-jénél. A Ravens becsületesen kűzdött. Szépíteni akartak, gyakorolni akartak a csere irányítójukkal. TD-t akartak elérni. Wilson szerzett egy labdát mit csinált volna vele?Rule
Igazából az a muris, hogy utólag beleolvasva az eredménykövető topicba, meg ebbe is, én egyetlen egy nem Pats-es kommentet nem olvastam ami WIlson TD-jével kapcsolatos. Lényegében egymásnak bizonygatjátok, hogy az rendben volt. 😀

Megjegyzem ez a "minket mindenki utál" dolog is elég üldözési mániás. Basszus, messze a legnépszerűbb magyarországi NFL csapat vagytok, és megy a sírás, nem is értem, de komolyan. Ráadásul tegnap az sírt leginkább, aki utána kettővel "yess, így teljes az alázás", tartalmú postot nyom, Csak a sportszerűség kedvéért. 😀 Nem lepne meg, ha páraknak nem a Pats-el, hanem az ilyen postokkal lenne inkább problémája.

Legyetek kicsit pozitívabbak. 😊 Pl. kinek tűnt fel, hogy a borzalom kezdés után Brady immár ott tart, hogy a 2007 és a 2011/12 éveken kívüli legjobb karrier évet produkálja. Ez a valami, nem a Ricsi stílusa...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azt hiszem Flacco limitált teljesítménye miatt alul értékeljük ezt a győzelmet. Holott olyan erényeket csillogtatttunk, amelyekre a PO-ban is nagy szükség szokott lenni.

Nagyon jól futottunk. A liga TOP3 futás elleni védelmének torkán lenyomtunk 142 yard-ot és két TD-t. (Eddig meccsenként 102 yard-ot engedtek és összesen(!) 4 TD-t.) AFC North csapat ellen volt 26 passz kísérlet és 34 futás. Igazi smash mouth football-ban, a saját stílusukban voltunk jobbak. Az utolsó drive oktatófilm volt. Blount egyre jobb, Ridley küzdi vissza magát. (Sajnos, Vereen a sérülékeny játékos mintaképe.)
RZ hatékonyság, 3rd down-ok megoldása - ezekben is liga elit a Ravens Def - imponáló volt.
OL felforgatva is az egyik legjobb idei teljesítményét hozta, Dante ismét bizonyít. Mankins most már nem tűnik annyira túlfizetett játékosnak.😊
Julian egy állat.
Támadókban még mindig vannak tartalékok - Solder, Thompkins (esetleg Boyce) és remélhetőleg Vereen visszatérése hozhat még számottevő pluszt.

Kezd összeállni a lehetőségekhez képest ideális front 7. Vince pótlására Siliga a megoldás Sopoaga helyett, Collins egyre inkább ráérez a feladatára, Hightower most már külső szemlélőnek is feltűnően jó.
Ryan imponáló fejlődése végre megengedi, hogy Arrington slot-ban maradhasson (ahol nagyon jó), Talib meggyógyult, Harmon tökéletes backup (akár kezdhetne is) S.
Itt is van még lehetőség upgrade-re: DMC és Dennard egészségesen kiemelkedő Sec-t varázsolna, Fletcher kellő mélységet és variációs lehetőséget biztosítana.

ST ligaelit, BB ST fétise fizeti az osztalékot. A Ravens utolsó (nagyon veszélyes, playmaker) fegyverét hibátlanul hatástalanították.

Szóval, hajlamos vagyok azt hinni, hogy ez a győzelem nagyon sokat jelent. A csapat számára is, ritkán hallani Patriots játékostól annyira egyértelmű nyilatkozatot meccs előtt, mint DMC-től. Blount Lewis tánc paródiája is sokat mondó volt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mennyi ideje van még a Mesternek és Bradynek a szerződéséből?polonic
BB szerződéséről kevesebbet tudni, mint a frigyláda hollétéről.
TB 2017 végéig írt alá, évi 14-15 milliós cap hit-tel. A szerződés szerkezete miatt legfeljebb 2016 után érdemes (lehet) kitenni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Mennyi ideje van még a Mesternek és Bradynek a szerződéséből?

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Harmon játéka megint meglepően érett volt. Úgy tűnik Gregory szintjét már most tudja hozni és akkor a fejlődési lehetőség, a nagy második éves ugrás még simán benne van a kalapban. A sok sérülés mellett nagy pozitívum, hogy végre mindkét DB pick nagyon-nagyon biztatónak látszik. A draft után közröhej tárgya volt a Ryan és Harmon pick is a Rutgers kapcsolat miatt. Annyi betli után, csak sikerült Belichickéknek belenyúlni a tutiba.DoM
Inkább ellenére
Ryan szerintem simán jó volt 3. körben, inkább Harmon volt a meglepetés, meg hogy a 7. körben is onnan hoztunk. Na az már vicces volt 😊
Mondjuk, ha még Marcus Coopert is behúzzuk... 😊

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Harmon játéka megint meglepően érett volt. Úgy tűnik Gregory szintjét már most tudja hozni és akkor a fejlődési lehetőség, a nagy második éves ugrás még simán benne van a kalapban. A sok sérülés mellett nagy pozitívum, hogy végre mindkét DB pick nagyon-nagyon biztatónak látszik. A draft után közröhej tárgya volt a Ryan és Harmon pick is a Rutgers kapcsolat miatt. Annyi betli után, csak sikerült Belichickéknek belenyúlni a tutiba.
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Komolyan, ez a gyenge D jövőre a rookiek/másodévesek fejlődésével, a sérültek visszatérésével, Talib resignnal és egy jó drafttal (DT, akár kettő is) top5 lesz a ligában.
Gyulus
Mint a régi szép időkben top5 DEF...de jó is lenne.
Ez a D szerintem nem gyenge. Ha nem Wilfork és Mayo sérült volna meg, sokkal jobban mutatna most is. Ha nem is úgy mint a szezon elején, akkor is meghatározó lenne. Na meg persze Kelly, akinek a neve sokkal kevésbé hangzatos egy Pats drukker számára, de valójában nagyon hasznos munkát végzett szerintem Vince-szel.

Az összes többivel egyetértek egyébként.
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Also moving are Buffalo at New England and Tampa Bay at New Orleans to 4:25 p.m. ET.
Rule
Tavaly is így volt, amikor volt esélyünk az 1-3. helyre
Mi a baj a 22.25-ös meccsekkel? Előtte tudod nézni nyugodtan a meccsdömpinget, még nincs is későnWyatt
Későn van vége😛 Ha megvárom a végét - és jó eséllyel felpörgök rá -, akkor nehezen tudok elaludni. Úgyh választhatok, h vagy nem várom meg a végét és izgulok másnap reggel....
Vagy megvárom a végét, de akkor másnap nem bírok felkelni 6.00-kor.

Ez ugye egy 19.00 órás meccsnél nem fordul elő és ott hamarabb megtudom azt is, h megvan-e a 2nd seed vagy sem😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
... hiszen DMC (a secondary agya, s a megmaradt legjobb D játékos) kiesett...


A Ravens ellen - az én szememben - egyébként bármilyen "alázás" belefér, vannak korábbi fájó vereségek és Suggs lényegében az összes lehetséges módon beszólt már Bradynek, hadd tanuljon egy kis alázatot...
Gyulus
Plusz 1.

DMC-nek azért volt két nem elkapott int-je. Ezen a szinten ilyen hibákat nem szabadna véteni.zinedine5
Azt hittem, az elsőnél is volt, difi, így annyira nem ül, amit írni akartam
Nevezetesen, hogy okosan csinálta, mert az elsőnél 46-ról jöttünk volna, de a punt után Edelmannek köszönhetően szintén innen jöttünk, a másodiknál viszont a saját hatos helyett 19-ről jöhettünk, szal nyertünk velük 13 yardot azért 😀

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
... hiszen DMC (a secondary agya, s a megmaradt legjobb D játékos) kiesett...


A Ravens ellen - az én szememben - egyébként bármilyen "alázás" belefér, vannak korábbi fájó vereségek és Suggs lényegében az összes lehetséges módon beszólt már Bradynek, hadd tanuljon egy kis alázatot...
Gyulus
Plusz 1.

DMC-nek azért volt két nem elkapott int-je. Ezen a szinten ilyen hibákat nem szabadna véteni.
több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A tegnapi meccsbe szvsz nem szabad túlságosan sokat beleolvasni, az egyébként is hendikeppes Ravens O-t durván hazavágta Flacco "limitált" teljesítménye.
Ettől függetlenül értékelni kell a defensive stop-okat, amikor kellett, ott voltak a srácok. Ma elgondolkodtam azon, vajh mennyi szava lehet Patriciának. Egyedül hívja a playeket, BB csak felülbírál, esetenként utasít? Mert ha ez a helyzet, akkor egy egészen tökös DC-re tettünk szert, az Arrington-slotcb-blitz pl. szemet gyönyörködtető volt.
A D "újoncai": Ryan nagyot produkált, Collins érezhetően fejlődik (időnként egész jól fogta a TE-ket és fontos run stopokat hozott), tegnap Siliga is jó volt futás ellen (4th down goal line standnél két OL-t nyomott hátra) és Harmon nyomta DMC helyén...
Komolyan, ez a gyenge D jövőre a rookiek/másodévesek fejlődésével, a sérültek visszatérésével, Talib resignnal és egy jó drafttal (DT, akár kettő is) top5 lesz a ligában.

A magyar közvetítés szerintem rendjén volt annak tekintetében, hogy többször is hangsúlyozták, még nem lefutott a mérkőzés... 20-7nél én is síkideg voltam, hiszen DMC (a secondary agya, s a megmaradt legjobb D játékos) kiesett, az O pedig még egy életképes driveot sem vezetett a második félidőben.
A felkészületlenség azonban nevetséges. NEM észrevenni (s megemlíteni) azt, hogy a Ravens D, s Suggs ellen a passz prot. erősen problémás Mankins (egy karrier NFL-LG) játszik LT poszton, mellette meg egy UDFA LG játszik kezd életében először... a top4 OT-ből egyedül Cannon állt rendelkezésre, ő is frissen tért vissza egy sérülésből. A meccs előtt 10 percet olvasnák Reiss ESPN-blogját, már az is komoly "felkészülés" lenne ehhez képest.
Meglepő módon a játékosok/edzők nyilatkozatát követik...

Végül: a meccs végi 2 defensive TD részemről teljesen rendben volt, a Ravens O maga is elkezdhette volna a futkosást és ezzel véget vethettek volna a szenvedésüknek. Wilson pedig az NFL-ben maradásért küzd, kb. ebből a videóból áll eddig a karrier-highlightja.
A Ravens ellen - az én szememben - egyébként bármilyen "alázás" belefér, vannak korábbi fájó vereségek és Suggs lényegében az összes lehetséges módon beszólt már Bradynek, hadd tanuljon egy kis alázatot...

Jövőre nyugodtan hozhatunk egy 3rd down/passing down RB-t, Vereen non-contact sérüléseiből (most groin) totál elegem van és Bolden nem életképes opció.
több mint 10 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 874 — !SuPeR6BoWL!
Bocs srácok, hogy felhoztam a témát, igazándiból a meccs alatt mondtam (magamnak), hogy ha nem térdeltek, akkor bizony bevisszük. De abban a mp-ben a másik gondolat is bemászott a fejembe: nah ezért majd mit kapunk, hogy nem térdeltek😊
Más: azon filóztam, hogy ha a félidőben lecserélik Flakont, lehet hirtelen nem tudtunk volna mit kezdeni ezzel a rohangáló csókával😊NB2
Majd Spikes meg Magastorny megkergette volna KaMaZ-os hévvel 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
Bocs srácok, hogy felhoztam a témát, igazándiból a meccs alatt mondtam (magamnak), hogy ha nem térdeltek, akkor bizony bevisszük. De abban a mp-ben a másik gondolat is bemászott a fejembe: nah ezért majd mit kapunk, hogy nem térdeltek😊
Más: azon filóztam, hogy ha a félidőben lecserélik Flakont, lehet hirtelen nem tudtunk volna mit kezdeni ezzel a rohangáló csókával😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Also moving are Buffalo at New England and Tampa Bay at New Orleans to 4:25 p.m. ET.

A f....m kivan. Utálom a 22:25-ös meccseket. Mi a jó életnek kellett ezt későbbre tenni?!
Az világos, h a PHI @ DAL menjen főműsor időben. De a Bills at Pats kinek ártott???!!!!

Szívás:S:SRule
Tavaly is így volt, amikor volt esélyünk az 1-3. helyre
Mi a baj a 22.25-ös meccsekkel? Előtte tudod nézni nyugodtan a meccsdömpinget, még nincs is későn

több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Tavon Wilson egy köcsög. Simán letehette volna azt a labdát a goal line előtt 1 yarddal, majd jöhetett volna az O térdelgetni. Az kicsit sem megalázó. De esetleg futhatott volna az ellenkező irányba is a lasztival. Lassan megtanulok szelektíven olvasni itt a fórumon, bár nem mindig sikerül.
Tegnap azt is megtudtam, hogy van a picit sportszerűtlen statisztika hajhászás, meg van a nagyon sportszerűtlen.
A győzelemért grat a csapatnak, egy egészséges Flakonnal ez sokkal szorosabb lett volna. A Bills elleni meccsen pedig valós képet kaphatunk az OL állapotáról, mert lesz terror az biztos.

Do your job
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Also moving are Buffalo at New England and Tampa Bay at New Orleans to 4:25 p.m. ET.

A f....m kivan. Utálom a 22:25-ös meccseket. Mi a jó életnek kellett ezt későbbre tenni?!
Az világos, h a PHI @ DAL menjen főműsor időben. De a Bills at Pats kinek ártott???!!!!

Szívás:S:S
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Bírók valóban ultragázak voltak tegnap (is). Szerencsére azért semmi olyan ítélet nem volt, ami befolyásolta volna a mérkőzés kimenetelét.
GRAFI
Hacsak a végső döntéseket nézzük, akár egy átlag felett fújt meccsnek is nevezhető. A leginkább vitatható impact call az Edelman DPI volt: Pereira szerint simán bünti: [j]ust saw the DPI in New England -- bumped him twice before looking for the ball. It's interference.

Az odavezető út viszont egyszerűen nevetséges volt és már-már soccer bohózatra hasonlított.
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Bírók valóban ultragázak voltak tegnap (is). Szerencsére azért semmi olyan ítélet nem volt, ami befolyásolta volna a mérkőzés kimenetelét.
Szolidaritásból a Sport Tv-n néztem a meccset (na meg azért is, mert streamen meg a darts ment 😊 ) Sanyin már megfigyeltem, hogy mindig a fordulatos, kiegyenlített meccsért szurkol, ő még annyira nem volt gáz szerintem. Amit viszont Ricsi leművelt a második félidőben, az nálam túlment mindenen. Biztos elfogult is vagyok, de szerintem ultragáz volt, amit művelt. Jajongott minden egyes Ravens hibánál, úgy újongott mint egy kisgyerek minden egyes lehetőségnél.
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
a regnáló bajnokot hazai pályán 34 (rekord különbség) ponttal legyőző csapat topicjában járok?
Ne már gyerekek, azon vitáztok, hogy Wilson miért futott be? Egy cserejátékosról beszélünk könyörgöm aki bizonyítani akar, elvárható, hogy megtegyen mindent a pontszerzésért.
Ha valaki a szezon elején azt mondja, hogy a steelers ellen pontrekordot a ravens ellen pedig különbségrekordot döntünk a legkevesebb, hogy kiröhögöm😀
gordon
Többször visszanézve a felvételt én nem is értem, h miről lehet vitatkozni Wilson TD-jénél. A Ravens becsületesen kűzdött. Szépíteni akartak, gyakorolni akartak a csere irányítójukkal. TD-t akartak elérni. Wilson szerzett egy labdát mit csinált volna vele?!

Én elhittem volna a pontrekordot és a pontkülönbséget is, a 2010-es, 14-2-es szezon óta, ahol Pennsylvaniában sikerült hülyére verni a betonvédelemmel felálló Steelerst 39-26-ra, majd 45-3-ra a papíron sokkal erősebb, papírforma szerint sokkal esélyebb Jets-t. Hozzáteszem, mindkét esetben 1 pontos különbségnek is örültünk volna...

Azóta is hányszor volt ilyen pl. tavaly a Texans elleni nagy különbségű siker az alapszakaszban.

Szal BB-nél minden lehet, nagyon meg tudja tréfálni a kőkemény ellenfeleket is.

Sajnos ennek a fordítottja is igaz volt néhányszor, amikor viszont nagyon kellett volna a TD, sokszor nagyon nem ment és jó néhány 3 & outba mentek bele Bradyék.
Úgyh én mindent elhiszek és mindennek az ellenkezőjét😊
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Anélkül szted lehet ilyen rekordokat dönteni? Amugy a Broncos sokkal kisebb mértékben csinálta mint ti.shady
Egyértelmű. Gonosz Pecc mindenre képes, hogy megalázza a többieket. Pfúj....
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
a regnáló bajnokot hazai pályán 34 (rekord különbség) ponttal legyőző csapat topicjában járok?
Ne már gyerekek, azon vitáztok, hogy Wilson miért futott be? Egy cserejátékosról beszélünk könyörgöm aki bizonyítani akar, elvárható, hogy megtegyen mindent a pontszerzésért.
Ha valaki a szezon elején azt mondja, hogy a steelers ellen pontrekordot a ravens ellen pedig különbségrekordot döntünk a legkevesebb, hogy kiröhögöm😀

Srácok, van minek örülni! 😊