New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
peterk2005
Amendola a 2014-es idényt követően már pozitív mérleggel elküldhető. 2014-re a Pats cap helyzete elsősorban a Hernandez dead money miatt egyáltalán nem ideális, ha jól emlékszem kb. annyi szabad helyük lesz a mostani állapot szerint, amit idénről át tudnak vinni (4 millió). Ez Gregory, Connolly kivágásával könnyen duplázható, de akár komolyabb igazoláshoz, akár komolyabb FA megtartásához Wilfork és Mankins szerződését - legalább az egyiket - biztosan meg kell piszkálni. Ha ez megtörténik, akkor biztosan lesz mozgástér Edelman újraigazolására is.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amire én akartam utalni az az,hogy Amendola ennek a gépzetnek kellett volna,hogy a húzó embere legyen, és ezért nem hasonlíthatjuk össze pusztán a számaikat, de tény,hogy túl sok filozofálás megy az Amendola & Welker kettős kapcsán 😊undisputedly
Most már szerintem nem az a kérdés, hogy Amendola pótolta-e Welkert, mert máshogy megoldották. Az offseason nagyobb kérdése az lesz, hogy mi legyen Edelmannel. Komolyabb pénzért - mert Edelman ilyen szezon után nem fog aprópénzért maradni, az elég valószínű, szóval - kérdőjeles, hogy érdemes-e két minitront-t tartani, akik tulajdonképpen egymás helyén a legjobbak. Persze ki lehet küldeni Amendola-t a szélre, de oda a Dobson félék jobbak, alkalmasabbak (ha beérnek). Namost, a kézenfekvő az lenne, hogy mivel Amendola-nak van hossszú távúja, Edelmannek szépen megköszönnék a '13-as szezont, és fájó szívvel búcsút intenének egymásnak. Igenám, de Amendola nem úgy néz ki, aki hosszabb távon 16 meccses szezonokat lenne képes letenni az asztalra. Akkor meg vagy kell egy pótlás - ami Edelman esetén nem lenne olcsó -, vagy talán Edelman maradása lenne hosszútávon a jobb. A fene tudja, de az biztos, hogy nem egyértelmű a válasz. Még az is lehet, hogy Belichick megint abrakadabrázik egyet, és kukázik valaki totál noname-et valahonnan.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ezeken a meccseken pedig olyan jól azért nem állunk
Geno 1–1
Tanne 1–1
És a Bills ellen is minden volt, csak sima nem, de a lényeg a W ugye 😊

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
Jaj de gonosz😊 Én azért várnék vasárnapig, nem szeretnék egy BUF vicceskedést átélni.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk ez a kép így erős azért, de a lényeg valóban az, hogy nagyszerű ajándékot kaptunk a csapattól 😊

több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Kellemes Ünnepeket mindenkinek!



forrás:  www.facebook.com/media/set/?set=a.562070977206202.1073741977.201561223257181&type=1
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nyilván ez egy többváltozós dolog pro és kontrában is. Hiszen ne feledjük, hogy a Denver majd 1000 yardal többet is passzolt, mint mi és azért annyiból könnyebb is többet elkapni még úgy is, hogy van két jobb képességű elkapó . Pl. Thomast ki is lehet venni a listáról, mert kb. annyit kapott el mint Gronk. Ráadásul Thomas és Decker elég más típusú, mint Welker így olyan sokat ebből a szempontból nem vettek el tőle.
Kb szerintem amennyi yardja elment a jobb képességű WR corps miatt azt kompenzálta az, hogy több yardot passzolt az offense. (Látszatra dropja is több volt, mint Dolának.)
De én nem azt akarom mondani, hogy Amendola>Welker idén hanem, hogy egyáltalán nem olyan egyértelmű, hogy rossz döntést hozott a vezetőség (sőt nem hozott rosszat), hogy elengedte Welkert, mint amit itt irkáltak sokan a szezon azon részén amikor Amendola sérült volt.tamasboldizsar
Amire én akartam utalni az az,hogy Amendola ennek a gépzetnek kellett volna,hogy a húzó embere legyen, és ezért nem hasonlíthatjuk össze pusztán a számaikat, de tény,hogy túl sok filozofálás megy az Amendola & Welker kettős kapcsán 😊

@gordon: Nyilván elkapó egységre gondoltam
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nézem Dola és Welker statjait és vicces, hogy év elején arról volt szó, hogy Dola milyen sérülékeny és milyen rossz döntést hozott a vezetőség, hogy elengedte Wes-t. Jelenleg pedig yardok számában úgy néz ki, hogy Wes 778, Dola 624 és még van egy meccs hátra ahol Welker nagy valószínűséggel nem játszik, Dola meg igen.
(TD-ben persze sokkal jobb Welker, de amikor elengedtük akkor red-zone célpontnak Gronkot és Hörnit gondoltuk)tamasboldizsar
Szvsz ez az összehasonlítás abszolút nem fair, hiszen Amendolának jóval nagyobb szerepet kellene kapnia ebben az O#-ban, ahol hiányzik az elit talent, mint Welkernek a Danver O#-ban, ahol viszont van egy Decker-D.Thomas-J.Thomas hármas akik kb a liga top3 elkapói lennének csak 3an maguk.undisputedly
Gordon, Megatron, AJ, Green, Graham, Gonzo, Marshall, Garcon... whoooo?😀
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Tökmindegy WW elmenetele, az O-nak a fal inkonzisztens játéka és Gronk hiánya a legfőbb problémája. Gronk-kal , rookie wr-ekkel, Ridley fumble-jaival is top3 lenne az O, láttuk a statokat.Top1 nem kell, volt már párszor, kitörölhettük vele.
Ha TB összepasszol 280yard-ot a bills ellen akkor 4500yard-os szezont fut. Welker, Lloyd, Hörni, Gronk nélkül, ezzel a fallal.
Lehet utána csinálni...😊
Na erre iszom egyet😀
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
(TD-ben persze sokkal jobb Welker, de amikor elengedtük akkor red-zone célpontnak Gronkot és Hörnit gondoltuk)undisputedly
Szvsz ez az összehasonlítás abszolút nem fair, hiszen Amendolának jóval nagyobb szerepet kellene kapnia ebben az O#-ban, ahol hiányzik az elit talent, mint Welkernek a Danver O#-ban, ahol viszont van egy Decker-D.Thomas-J.Thomas hármas akik kb a liga top3 elkapói lennének csak 3an maguk.FViktor93
Ez igaz, de azt is vegyük figyelembe, hogy a Denver offense, jóval többet is passzolt mint mi, így nyilván, több elkapott yard is jut. Az viszont látszik, hogy Welker pótlása sikerült.[/quote]Igen, Edelman-el.

Boldog karácsonyt minden NFL drukkernek!
több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
(TD-ben persze sokkal jobb Welker, de amikor elengedtük akkor red-zone célpontnak Gronkot és Hörnit gondoltuk)undisputedly
Szvsz ez az összehasonlítás abszolút nem fair, hiszen Amendolának jóval nagyobb szerepet kellene kapnia ebben az O#-ban, ahol hiányzik az elit talent, mint Welkernek a Danver O#-ban, ahol viszont van egy Decker-D.Thomas-J.Thomas hármas akik kb a liga top3 elkapói lennének csak 3an maguk.[/quote]Ez igaz, de azt is vegyük figyelembe, hogy a Denver offense, jóval többet is passzolt mint mi, így nyilván, több elkapott yard is jut. Az viszont látszik, hogy Welker pótlása sikerült.
több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Nyilván ez egy többváltozós dolog pro és kontrában is. Hiszen ne feledjük, hogy a Denver majd 1000 yardal többet is passzolt, mint mi és azért annyiból könnyebb is többet elkapni még úgy is, hogy van két jobb képességű elkapó . Pl. Thomast ki is lehet venni a listáról, mert kb. annyit kapott el mint Gronk. Ráadásul Thomas és Decker elég más típusú, mint Welker így olyan sokat ebből a szempontból nem vettek el tőle.
Kb szerintem amennyi yardja elment a jobb képességű WR corps miatt azt kompenzálta az, hogy több yardot passzolt az offense. (Látszatra dropja is több volt, mint Dolának.)
De én nem azt akarom mondani, hogy Amendola>Welker idén hanem, hogy egyáltalán nem olyan egyértelmű, hogy rossz döntést hozott a vezetőség (sőt nem hozott rosszat), hogy elengedte Welkert, mint amit itt irkáltak sokan a szezon azon részén amikor Amendola sérült volt.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nézem Dola és Welker statjait és vicces, hogy év elején arról volt szó, hogy Dola milyen sérülékeny és milyen rossz döntést hozott a vezetőség, hogy elengedte Wes-t. Jelenleg pedig yardok számában úgy néz ki, hogy Wes 778, Dola 624 és még van egy meccs hátra ahol Welker nagy valószínűséggel nem játszik, Dola meg igen.
(TD-ben persze sokkal jobb Welker, de amikor elengedtük akkor red-zone célpontnak Gronkot és Hörnit gondoltuk)tamasboldizsar
Szvsz ez az összehasonlítás abszolút nem fair, hiszen Amendolának jóval nagyobb szerepet kellene kapnia ebben az O#-ban, ahol hiányzik az elit talent, mint Welkernek a Danver O#-ban, ahol viszont van egy Decker-D.Thomas-J.Thomas hármas akik kb a liga top3 elkapói lennének csak 3an maguk.
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nézem Dola és Welker statjait és vicces, hogy év elején arról volt szó, hogy Dola milyen sérülékeny és milyen rossz döntést hozott a vezetőség, hogy elengedte Wes-t. Jelenleg pedig yardok számában úgy néz ki, hogy Wes 778, Dola 624 és még van egy meccs hátra ahol Welker nagy valószínűséggel nem játszik, Dola meg igen.
(TD-ben persze sokkal jobb Welker, de amikor elengedtük akkor red-zone célpontnak Gronkot és Hörnit gondoltuk)tamasboldizsar
Edelman 96/991/6 ő lépett egy(?) szintet feljebb.
több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Nézem Dola és Welker statjait és vicces, hogy év elején arról volt szó, hogy Dola milyen sérülékeny és milyen rossz döntést hozott a vezetőség, hogy elengedte Wes-t. Jelenleg pedig yardok számában úgy néz ki, hogy Wes 778, Dola 624 és még van egy meccs hátra ahol Welker nagy valószínűséggel nem játszik, Dola meg igen.
(TD-ben persze sokkal jobb Welker, de amikor elengedtük akkor red-zone célpontnak Gronkot és Hörnit gondoltuk)
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Kellemes ünnepeket mindenkinek !
több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Boldog Karácsonyt!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Logan Mankins, G


A külső szemlélők szerint a csapat nem fizikális.

„A szakértőknek mindenre meg van a válasza, emiatt is tudták előre, hogy ki fogja megnyerni a mérkőzést. Szóval amikor azt mondták, hogy nem vagyunk elég fizikálisak. Feltettem a kérdést: Megkérdezték már az ellenem felálló játékost, hogy mennyire vagyok fizikális?”

besza-behú😀gordon
Mankins gondolata képen:


"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nagyszerű meccs volt, végig vezetve magabiztosan, egy percig nem éreztem, hogy gond lehet.
Különösen, hogy a bajnok Ravens ellen megmutattuk idegenben mire képes a csapat ezzel az erődemonstrációval csak tovább fűszerezte az estét, hogy a Bills már kikaparta a gesztenyét a Fins ellen.
Mankins remekül megoldotta Solder helyén, Ridley-nek különösen örültem, szükségünk van rá a PO-ban és Ryannek is a feljavult secondary-ben, az O#-ben és a D#-ben is mindenki dicsérhető.
Bár JMD-nél voltak érdekes playhívások, amikor órafuttatás és időölés helyett inkább passzoltunk, de ennél rosszabb sose legyen.
A Bills elleni sikerrel cél továbbra is #2 seed elérése és a pihenőhét, ahogy vártam előzetesen.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
Nekem ez a legjobb😊

Peyton Manning megdöntötte a touchdown rekordját.

„Igen? Nem is tudtam. Az klassz.”
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Logan Mankins, G


A külső szemlélők szerint a csapat nem fizikális.

„A szakértőknek mindenre meg van a válasza, emiatt is tudták előre, hogy ki fogja megnyerni a mérkőzést. Szóval amikor azt mondták, hogy nem vagyunk elég fizikálisak. Feltettem a kérdést: Megkérdezték már az ellenem felálló játékost, hogy mennyire vagyok fizikális?”

besza-behú😀
több mint 10 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Komolyan, ez a gyenge D jövőre a rookiek/másodévesek fejlődésével, a sérültek visszatérésével, Talib resignnal és egy jó drafttal (DT, akár kettő is) top5 lesz a ligában.
Gyulus
Mint a régi szép időkben top5 DEF...de jó is lenne.
Ez a D szerintem nem gyenge. Ha nem Wilfork és Mayo sérült volna meg, sokkal jobban mutatna most is. Ha nem is úgy mint a szezon elején, akkor is meghatározó lenne. Na meg persze Kelly, akinek a neve sokkal kevésbé hangzatos egy Pats drukker számára, de valójában nagyon hasznos munkát végzett szerintem Vince-szel.

Az összes többivel egyetértek egyébként.Rule
A jelenlegi, sérülésekkel teli D-re értettem a "gyenge" kifejezést. Valóban azok, egy életképes, kevés hibát produkáló O szétszedi őket. A szezon elején, egészségesen szvsz már most top10 egység volt,
több mint 10 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Ahol szintén nem játszottunk ótvar szarul (jól se és így is ott volt Amendola kezében a W) csak mivel L lett így mindenki túlértékeli negatív szempontból.
Érdekes megnézni, hogy a W-k után milyen kevés komment születik, mintha az természetes lenne, ellenben egy L után mennyivel több és mennyire világvége hangulat van.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
Csak egy hete volt egy Miami meccs is😊
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Abszolút adom amit tomi-tomi írt pár sorral lejjebb, ez egy hatalmas győzelem volt.
Flacco sérült volt? És? TB is játszott sérült kézzel a panthers topic mégsem arról szólt a győzelmük után, hogy nem szabad túlértékelni a győzelmet mert TB keze sérült volt...
Blount pedig igenis örüljön (nem ő az első aki kifigurázta Ray táncát) lépjünk ki a "jófiú" szerepből végre..
 bleacherreport.com/articles/1898488-patriots-legarrette-blount-celebrates-td-with-the-ray-lewis-dance TB-nek is tetszett.
(egyébként Blount számomra az év egyik legkellemesebb meglepetése, Demps whoo? )

Azt látni kell, hogy BB a PO-ra újra felépíti ezt a védelmet mondhatni a hamvaiból..Örülni kell annak, hogy mentálisan erős a csapat és nem előre elkönyvelni a vereséget. Nem keresem vissza de lehangolóak a meccsek előtti "kezdek megbarátkozni a 10-5-el", esélytelenek vagyunk" kommentek..C'mon man😀

Igaza van peterk-nek, saját magunkat tesszük céltáblává a viselkedésünkkel és ahelyett, hogy annak örülnénk, hogy az ST és a D mekkorát játszott azon agyalunk, hogy ez biztos azért volt mert a ravens szar napot fogott ki, beszaráso_o