New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyertünk, juhhéj, de megint sérültekkel...
Amúgy a franc tudja, hogy ha nem 20-0 a meccs állása, lehet jobban törjük magunkat.

Ami engem kiakasztott az a bírók: nyílván voltak vicces call-ok ide is, oda is, de az, hogy hisztire, meg visszajátszásra döntést módosítsanak, az már vicc.

Megyek visszaolvasom az eredménykövetőt, gondolom az utsó TD-ért kapjuk az ívet😊NB2
Nem hibáztatom Wilsont, neki minden momentum kell, ha akar még valamit az NFL-ben
Persze kérdés, hogy egy szemétidős TD mennyit javít, de még mindig jobb, ha ez van, mint egy TD róla

több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
hát a második félidős teljesítmény eléggé gyengus volt, az O nagyon kevés volt, de mondjuk amikor kellett a pár inchekért nagyot küzdött Ridley és Blount is....viszont azt ne feledjük hogy szerencsénk is volt, na meg ez most nem a hollók napja volt sokat hibáztak van ez így, de attól még nem szívesen akarok velük esetleg újra találkozni a PO-ban 😊

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Nyertünk, juhhéj, de megint sérültekkel...
Amúgy a franc tudja, hogy ha nem 20-0 a meccs állása, lehet jobban törjük magunkat.

Ami engem kiakasztott az a bírók: nyílván voltak vicces call-ok ide is, oda is, de az, hogy hisztire, meg visszajátszásra döntést módosítsanak, az már vicc.

Megyek visszaolvasom az eredménykövetőt, gondolom az utsó TD-ért kapjuk az ívet😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A vége már vicc volt
Ne szálljunk el, nem volt ez ilyen jó meccs
A Denver tavaly ugyanígy szétkapta a Ravenst, aztán mi lett a végén...

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A D ennyi sérülttel is nagyszerű volt, bár Flacco sem volt egészséges, szal ezt most ne fogjuk rá
A második félidőben a végét vártuk a meccsnek, szerencsére nem bosszulta meg magát
Ridleynek voltak végre szép momentumai, Ryan pedig zseniális
Tegyük hozzá, ilyen pechet, amit a Ravens összehozott, nem fog mégegyszer

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Anélkül szted lehet ilyen rekordokat dönteni? Amugy a Broncos sokkal kisebb mértékben csinálta mint ti.shady
Bizonyára nem. Csak akkor nem kell rinyálni másnál sem. Ezt próbáltam meg jelezni az imént.Boston
Ezen szerintem semmi nem fog már változtatni. Mi mindig köcsög bírócsapat leszünk, akik futtatják a pontokat, ha más csinálja, akkor meg ez a játék

több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Anélkül szted lehet ilyen rekordokat dönteni? Amugy a Broncos sokkal kisebb mértékben csinálta mint ti.shady
Bizonyára nem. Csak akkor nem kell rinyálni másnál sem. Ezt próbáltam meg jelezni az imént.

Do your job
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
minden Bills fan őszinte sajnálatára, a PO-ban már nem tudunk segíteni....
😛
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Anélkül szted lehet ilyen rekordokat dönteni? Amugy a Broncos sokkal kisebb mértékben csinálta mint ti.shady
Így van, mert a védelem miatt PM-nek játszania kellett. Nekünk egy csomószor a szünetre eldőlt. Jobb csapat volt a 2007-es Pats, mint a 2013-as Broncos, támadósorban kb egál, grat PM-nek, mi meg nyerjük meg a Super Bowlt

több mint 10 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Anélkül szted lehet ilyen rekordokat dönteni? Amugy a Broncos sokkal kisebb mértékben csinálta mint ti.
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
2013 AFC EAST BAJNOK!

Zsinórban 5-ször nyertük meg a csoportot!
Jöhet a #2 seed-ért az "örömjáték".



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
PO-ban vagyunk
Manning csúcsot döntött eddig 32/51-es stattal, nekem abnormális ennyit dobniNB2
Gratulálok, mert tényleg megérdemli. Csak ne lett volna az állandó ránningápdöszkórozás 2007-ben amikor TB tette ugyanezt...

Do your job
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A PO a lényeg, meg, ha lehet, legyen meg a hazai pálya

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
PO-ban vagyunk
Manning csúcsot döntött eddig 32/51-es stattal, nekem abnormális ennyit dobni
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Schaub szakadjon meg, de komolyan, ekkora egy címeres faszt...
Na mindegy, így legalább bajnokok leszünk 😀

több mint 10 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 594 — Patriot
Kösz Bills!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Max egy Graham? 😊 Sok nezopontbol szemlelheto ez a dolog, szerintem eleg sokan szeretnenek lenni max egy Grahemek.Gronko komplexebb az teny, de ha megkerdezel egy Saints szurkolot, akkor o azt fogja mondani inkabb valaszt egy stabilan 1000+ os TE-et WR-t aki kepes vegigjatszani egy idenyt.
Izlesek, de foleg pofonok 😊Delonso_
Rengeteg ezeryardos elkapó van, nálunk is meglesz ez remélhetőleg Juliannek 😊Wyatt
Hát ja. Edelman is tudja az 1000 yardot, csak ő fű alatt csinálja. 😀

Amúgy irigylem a problémáitokat. Grahem vagy Gordon, yeah. A Coltsból vasárnap csak az oline-ból hiányozni fog Linkenbach, Thornton, Reitz, Brown, Jean-Francois, Hughes. Satele meg questionable. Thomas meg már szeptember óta IR-en van. Lényegében a kezdő plusz csere fal. A végén Lucknak magának kell adnia a snapet és blokkolni maga előtt. 😀 Ja, és ez csak az oline....

Még ti panaszkodtok, hogy kórházcsapat lettetek. 😀peterk2005
Jean-Francois mióta OL?
Amúgy nem szeretnék egy Colts-szurker lelkébe sem hatolni, de ettől a névsortól finoman szólva sem esem hasra. Nálunk van egy elit OT Vollmer, aki már nem léphet pályára, egy kimagaslóan jó LT, aki agyrázkódásokat szenved, és helyette tolhatja mondjuk Mankins a szélen. A belső hármas úgy, ahogy egészséges, igaz, ebben a szezonban ebben sok köszönet nem volt. Fél védelem kiesett nálatok, mondod. Van egy ligaelit DT (Wilfork), egy ligaelit LB (Mayo) IR-en nálunk. Van nálatok ilyen szintű kieső? Aligha... És akkor még nem is beszéltem arról, hogy a szezont csodásan kezdő Talib kb a 6. hét óta sérült, bár ő legalább néha játszik. Ryan és Dennard jó, de még mindig inkább a jövő emberei, Arringtont pedig az összes ellenfelünk a szélen szeretné látni. Olyan apróságról, hogy a szezont szintén faszán kezdő másik DT-nk (Kelly) is IR-en landolt, és ezt követően két idei kukázott újonc játszott 90+ százalékban, már nem is szólva. WR-ben tényleg nincs akkora kieső, mint Wayne, ez egyértelmű, na de nálunk sem volt még két egymást követő meccs, ahol kb ugyanazok lettek volna az elkapók, Amendola, Dobson, Thompkins, Boyce, mindegyik volt már rendesen sérült. Allen rohadt jó persze, de még messze nem Gronko, szal az, hogy a TE ott is kiesett, annyira nem hat meg, pláne, hogy nálunk Hernike sittezik... Futóban tényleg elkerültek minket a sérülések, ez azért pozitív, ja nem, Vereen nyolc hétig nem játszhatott, a 260 fontos returner csodánk viszont legalább hasít helyette... Ridley fantasztikus játékos, csak a labda zavarja, ti meg hoztatok egy 1/3-as futót, aki azóta többet megy hátra, mint előre. Persze mi a bohóc AFC Eastben vagyunk, ahonnan a Dolpins jelenleg 8–6-tal áll a második helyen, nem a bitang AFC Southban, ahol a második csapatnak pontosan annyi győzelme van, mint nálunk az utolsónak. Mondjuk, amikor egyben volt a Colts, rohadt jó meccseik voltak, tényleg le a kalappal. Broncos, 49ers, Seahawks. Simán elhittem, hogy bye-ra is mentek. Luck is nagyon fasza, tényleg, nem akarom kisebbíteni az érdemeit véletlenül sem. De azért ne bagatellizáljuk már el azt, ami itt történt gyakorlatilag az offseason eleje óta. És így is a 2. helyen állunk jelenleg, ennél többet aligha kell mondani....


(Persze a TE classt nem ismerem így lehet nincs is ilyen TE idén)tamasboldizsar
Eleg jo a TE class, ajanlom figyelmedbe Eric Ebront, sokak szerint az utobbi idok legjobb drafterett TE-je. Nem eleg hogy nagyon jol kap el, meg a sebessege is egy WR-e.
Es Jace Amaro sem sokkal gyengebb.Delonso_
Blokkolni tudnak? A TE játék felértékelődése miatt nem hinném, hogy valamelyik bent lenne még a 32. helyen😛

Wyatt, miért nem jó egy nagytestű, gyors TE elkapni ha van mellette egy blokkoló TE és egy RB is? Nyilván valamilyen szinten kiismerhető a játékhívás de Megatron-t és Gordon-t is ismerik mégis szinte garantált évente az 1500+ yard.
És nem mellesleg egyenlőre egy elit TE kb feleannyiba kerül, mint egy elit WR.gordon
Nekem teljesen jó, sőt. Csak volt a felvetés, hogy Gronk mellé egy univerzális, fasza TE kéne. Na én erre írtam Delonsónak (akinek azért köszönet jár, hogy írogatott szépen lehetőségeket), hogy csak attól, mert valaki jól kap el, és kurva gyors, még nem feltétlenül ilyen TE
Wyatt, miért nem jó egy nagytestű, gyors TE elkapni ha van mellette egy blokkoló TE és egy RB is? Nyilván valamilyen szinten kiismerhető a játékhívás de Megatron-t és Gordon-t is ismerik mégis szinte garantált évente az 1500+ yard. És nem mellesleg egyenlőre egy elit TE kb feleannyiba kerül, mint egy elit WR.gordon
Jó az, csak Bostonban fanyalogni illik rá, mert van egy korszakos klasszikus TE-je a csapatnak. 😀

Viccet félretéve, veled értek egyet. Manapság a TE poszt ugyanúgy átalakulóban van, mint az RB poszt. Ahogy egy Vereen az elkapó képessége miatt legalább annyira értékes tud lenni, mint egy Ridley (jól játszó Ridley) - akkor is, ha futni nem tud annyira -, úgy egy Graham típusú TE is rendkívül hasznos, még ha blokkolni nem is tud. Persze az ideális a Gronk típusú, csak abból generációnként van egy, amikor meg van, akkor folyamatosan sérült...peterk2005
Nincs is ezzel baj, látszik, mi mindent ki lehet hozni belőle, örülnék, ha nálunk is lenne egy ilyen játékos (Hernivel is elég faszán mentek a dolgok, nálam ő egy valamivel gyengébb Grahamnek felel meg, amit a mérete miatt bukik a csapat, azt kompenzálta azzal, hogy FB-ként, és HB-ként is tudott játszani)


Esti meccsel kapcsolatban: pár napja fasza kis esőzést mondtak, nem tudom, ez változott-e, de ha nem fog menni a futás (annyira azért nem szar a Ravens DL), akkor a jó kis dropok, Doom+Suggs (remélem, hogy valahogy kivesszük a kis puncit a játékból 😛), hát. Hosszú este lehet

több mint 10 éve
Guggenheim 38
Egyébként az évszakhoz képest nagyon meleg az időjárás a keleti parton. Este is simán 15-16 celsius lesz a hőmérséklet, közepesen élénk széllel, esetleges esővel. Az időjárás tehát most kevésbé lesz faktor.

Csúszós, nyálkás időjárás miatt azért aggódom, hogy megint a kelleténél többet droppolunk majd.
több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Solder és KT nem utazott el a csapattal.Sinisa
Ez kezd reménytelennek tűnni. 😕 Ilyenkor szokott jönni a csoda.Burkus
Bizony. :-/ Kezdek barátkozni a 10-5 - ös mérleggel.
Persze a meccs még nincs lejátszva. De most rossz érzésem van.polonic
Ez jó jel, ilyenkor szoktak jönni a jó játékkal, szépen megnyert meccsek 😊
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wyatt, miért nem jó egy nagytestű, gyors TE elkapni ha van mellette egy blokkoló TE és egy RB is? Nyilván valamilyen szinten kiismerhető a játékhívás de Megatron-t és Gordon-t is ismerik mégis szinte garantált évente az 1500+ yard. És nem mellesleg egyenlőre egy elit TE kb feleannyiba kerül, mint egy elit WR.gordon
Jó az, csak Bostonban fanyalogni illik rá, mert van egy korszakos klasszikus TE-je a csapatnak. 😀

Viccet félretéve, veled értek egyet. Manapság a TE poszt ugyanúgy átalakulóban van, mint az RB poszt. Ahogy egy Vereen az elkapó képessége miatt legalább annyira értékes tud lenni, mint egy Ridley (jól játszó Ridley) - akkor is, ha futni nem tud annyira -, úgy egy Graham típusú TE is rendkívül hasznos, még ha blokkolni nem is tud. Persze az ideális a Gronk típusú, csak abból generációnként van egy, amikor meg van, akkor folyamatosan sérült...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Solder és KT nem utazott el a csapattal.Sinisa
Ez kezd reménytelennek tűnni. 😕 Ilyenkor szokott jönni a csoda.Burkus
Bizony. :-/ Kezdek barátkozni a 10-5 - ös mérleggel.
Persze a meccs még nincs lejátszva. De most rossz érzésem van.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 10 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
(Persze a TE classt nem ismerem így lehet nincs is ilyen TE idén)tamasboldizsar
Eleg jo a TE class, ajanlom figyelmedbe Eric Ebront, sokak szerint az utobbi idok legjobb drafterett TE-je. Nem eleg hogy nagyon jol kap el, meg a sebessege is egy WR-e.
Es Jace Amaro sem sokkal gyengebb.Delonso_
Blokkolni tudnak? A TE játék felértékelődése miatt nem hinném, hogy valamelyik bent lenne még a 32. helyen😛

Wyatt, miért nem jó egy nagytestű, gyors TE elkapni ha van mellette egy blokkoló TE és egy RB is? Nyilván valamilyen szinten kiismerhető a játékhívás de Megatron-t és Gordon-t is ismerik mégis szinte garantált évente az 1500+ yard.
És nem mellesleg egyenlőre egy elit TE kb feleannyiba kerül, mint egy elit WR.
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A két jól blokkoló-elkapó TE a fal szélén nem rossz gondolat, én annak is örülnék, ha a drafton mindkét falba jönne érezhető erősítés.
(Nálam legalábbis ez lenne a prioritás, és valószínűleg a komplex TE nem fér össze az impact DL-man-nel - hacsak nincs feltrade az első körbe, abból meg Hightower sem jött ki valami fényesen. Várhatóan BB persze valami teljesen más elgondolást fog futtatni az offseason-ban...)Gogo
Nálam az első körben egyértelmű h OG/C jöjjön.Sinisa
Szerintem ha nem lesz nagy run, ráér a második körre. Bár nem tudom, milyen mély lesz a draft ezen a poszton.
(Például Warfordot tavaly a 3/3-ra vitte el a Lions. Lehet, hogy az csak mázli volt.)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Solder és KT nem utazott el a csapattal.Sinisa
Ez kezd reménytelennek tűnni. 😕 Ilyenkor szokott jönni a csoda.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 998 — nabege2@yahoo.com
Én ma csak annyit kérek, hogy ne sérüljön meg senki, minden többi csak ajándék😊