New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Sőt, DoM is nyugodtan alhat most már, Cole is kivágva.tomi-tomi
Lehetett egy nyugodt éjszakája, mert most visszajött Josh Kline helyett 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
(Sikerült behúznom párat az AFC East legjobb elkapóiból) Fogalmam sincs melyik 2-t kéne beraknom.Petikievak01
Miért nem az NFC East legjobb elkapóit preferáltad? Akkor lenne fogalmad, hogy ki(ke)t tegyél be. Vagy olvass utána. Vagy spekulálj. Szóval, játsszál a saját véleményed, döntésed alapján. (No offense!)
Btw sutianapra és peterk2005-re véletlenül se hallgass! Az egyik Steelers-fan - persze, hogy Wallace-t mondja, a másik Colts szurkoló P. Manning fixációval súlyosbítva - kész csoda, hogy nem Harrison-t és Wayne-t javasolta (rajtuk kívül úgyse ismer egy WR-t sem).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
New Fantasy Patriots

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem messze Thompkins a favorit a 5-6 fő közül , preseason alapján legalább is , persze erre is rálehet mondani hogy az semmit se jelent , de mégiscsak eléggé megvolt az összhang Brady és közte. Illetve ha nem túl off kérdezném , ti kit kezdetnétek ebből a négyesből? Mike Wallace (Mia), Kenbrell Thompkins (NE) Mike Williams (TB) Steve Johnson (BUF)Petikievak01
Én Steve Johnson-t kezdetném ezek közül. Az utóbbi 3 évben 1000 yard és 8TD fölött termelt. Az tehet neki be esetleg, ha a E.J. Manuel nagy bust lesz.

A Patriots játékosok közül meg szvsz Thomkins a kanyarban sincs ahhoz, hogy ő legyen a favorit. Ha Gronk egészséges, akkor egyértelműen ő, ha nem, akkor pedig Amendola. A preseason alapján, ha nem sérül le, Welker-i számokat hozhat. A nagy kérdés, hogy bírja-e a gyűrődést?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem messze Thompkins a favorit a 5-6 fő közül , preseason alapján legalább is , persze erre is rálehet mondani hogy az semmit se jelent , de mégiscsak eléggé megvolt az összhang Brady és közte. Illetve ha nem túl off kérdezném , ti kit kezdetnétek ebből a négyesből? Mike Wallace (Mia), Kenbrell Thompkins (NE) Mike Williams (TB) Steve Johnson (BUF) (Sikerült behúznom párat az AFC East legjobb elkapóiból) Fogalmam sincs melyik 2-t kéne beraknom.Petikievak01
Valasz-Sztivi
gyühet a lincselés........... 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Szerintem messze Thompkins a favorit a 5-6 fő közül , preseason alapján legalább is , persze erre is rálehet mondani hogy az semmit se jelent , de mégiscsak eléggé megvolt az összhang Brady és közte. Illetve ha nem túl off kérdezném , ti kit kezdetnétek ebből a négyesből? Mike Wallace (Mia), Kenbrell Thompkins (NE) Mike Williams (TB) Steve Johnson (BUF) (Sikerült behúznom párat az AFC East legjobb elkapóiból) Fogalmam sincs melyik 2-t kéne beraknom.

több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Fantasy szempontból kérdezném hogy Thompkins kezdő játékos e? Csak mert preseasonban eléggé úgy jött le nekem azonban a hivatalos oldalon nem kezdőnek írják a depth charton.Petikievak01
"At this point, it will be a surprise if anyone but receiver Kenbrell Thompkins is the No. 2 receiver for the New England Patriots come Week 1. "

Igen.FearTomi
Én is arra számítok, 3-ból 3 fantasy ligában elkelt a srác. Az egyikben konkrétan nekem sikerült megszereznem egy 6. körös pickért.

Az egyetlen gond vele, uaz, mint az összes patriótával, TB bárkinek passzolhat a listáról akiben bízik, így nagyon következetlen lehet az értéke. ---> Thompkins egy a kb. 5-6 fő közül, aki felé meccsenként 4-5 passz mehet, amelyből 1-2 TD-t érhet. Emiatt viszont nehéz igazi No. 2 WR-nek nevezni.
(Amendola, Gronk, Thompkins, Dobson, Boyce, Edelman --> közülük bárki lehet az idei év nagy durránása, éppúgy mint nagy csalódása is)
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Fantasy szempontból kérdezném hogy Thompkins kezdő játékos e? Csak mert preseasonban eléggé úgy jött le nekem azonban a hivatalos oldalon nem kezdőnek írják a depth charton.Petikievak01
"At this point, it will be a surprise if anyone but receiver Kenbrell Thompkins is the No. 2 receiver for the New England Patriots come Week 1. "

Igen.

több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Fantasy szempontból kérdezném hogy Thompkins kezdő játékos e? Csak mert preseasonban eléggé úgy jött le nekem azonban a hivatalos oldalon nem kezdőnek írják a depth charton.

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
de mitől sérültek le? mint ahogy wilson is? ezeket az IR-eket egyszerűen nem tudom felfogni! mert ugye mindig az van hangsúlyozva hogy oda csak komoly indokkal kerülhetnek. Ráfognak valami köszvényt ami állandóan kiújult vagy mi a túrót??mascherano
Bradynek 14 éve van papíron valami lejelentett vállsérülése vagy mi. Lehet, hogy van egy anyajegye és arra mondják, hogy időnként fáj neki. A lényeg, hogy olyan, hogy eégszséges NFL játékos, nem létezik, csak játékra kész. Mindegyik fel tud mutatni valami dagadó bokát, fájó derekat, terhelésre fájdalmat produkáló műtéti heget, ami ott van, megmutatható, és ha kell akkor fáj, ha meg nem kell akkor nem fáj. Akinek meg véletlenül semmi ilyenje sincs, az is mondhatja, hogy reggelente migrénnel ébred, a fej miatt az NFL úgyis frászban van. 😊

Szóval ezek a játékosok jelentős részben egyszerűen tarcsiba vannak rakva úgy, hogy más ne vihesse el őket. Némelyikük tényleg sérült is, de előfordul, hogy csak így dugják el mások elől őket. A játékos meg belemegy, mert a PS-el ellentétben az IR-en kapja az NFL alapfizut, azaz pénzügyileg jobban jár. A klubház területére is bejárhat, edzeni ugyan nem edzhet együtt a csapattal, de "rehabilitációs programban részt vehet", így például ha a klub úgy gondolja, hogy fizikailag erősödnie kell, akkor a játékosnak van egy éve izmot pakolnia magára.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Love-ot kirakta a Jax. Próbát megérne ?kolok1972
Az alapján, hogy milyen körülmények között távozott - kétlem, hogy visszahoznák, és igazából értelme se lenne. A Pats DT depth szégyene, hogy kezdőjátékos lehetett Foxboróban. Locker room gondokat is írtak vele kapcsolatban elküldését követően, még tartaléknak is kár lenne.
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Love-ot kirakta a Jax. Próbát megérne ?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Hát el tudtam volna képzelni combosabb erősítést is ide 😊Wyatt
Most olvasom, hogy Francis olyan egyetemi csapatból jön (Maryland), amelyik 4-3-ról állt át 3-4-re és Francis mindkét rendszerben jól nyomta. Ez elég fontos lehet BB szemében, btw Vellano szintén zenész.
Persze Francis valószínűleg sokat fog beszélgetni a JMD-TB duóval is.😉 😊tomi-tomi
Ezen ponton ennél komolyabb erősítés már nem igazán tud érkezni, max ha cserél a csapat. Ismertebb név nyilván jöhetett volna, de a jövőbeli hasznosságot tekintve annak nincs jelentősége.
Elég pozitív a visszhangja Francis érkezésének más fórumokon. A Miami a gyakorlócsapatban akarta tartani, mert a DL így is nagyon mély náluk. Inkább pass rusher DT. Mike Wright is hasonlóan kezdte. 😉

Some nice play by Francis on the series starting at 12:30 of the second quarter against the Saints. Gets a real push off the snap, blows up one run and pushes the pocket on a pass out of the end zone.
Meskó-Allen témában is sok helyen olvasom, hogy dehát Allen még NFL szinten semmit sem bizonyított, micsoda felelőtlenség volt ez a "csere" Belichicktől. Egyszer mindenki volt újonc/relatív ismeretlen játékos.

Cole távozásának is örülök, igaz ezzel csak 4 cornerback maradt (plusz McCourty), de legalább kaphat esélyt később olyan is, akiben még ott lesz a lehetősége, hogy ne csak special teams játékos tudjon lenni.

Ha wiki rosterének meg hinni lehet, akkor Cunningham és Francis is IR-re került a Patsnél (Chris McDonald szintén).DoM
de mitől sérültek le? mint ahogy wilson is? ezeket az IR-eket egyszerűen nem tudom felfogni! mert ugye mindig az van hangsúlyozva hogy oda csak komoly indokkal kerülhetnek. Ráfognak valami köszvényt ami állandóan kiújult vagy mi a túrót??

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hát el tudtam volna képzelni combosabb erősítést is ide 😊Wyatt
Most olvasom, hogy Francis olyan egyetemi csapatból jön (Maryland), amelyik 4-3-ról állt át 3-4-re és Francis mindkét rendszerben jól nyomta. Ez elég fontos lehet BB szemében, btw Vellano szintén zenész.
Persze Francis valószínűleg sokat fog beszélgetni a JMD-TB duóval is.😉 😊tomi-tomi
Ezen ponton ennél komolyabb erősítés már nem igazán tud érkezni, max ha cserél a csapat. Ismertebb név nyilván jöhetett volna, de a jövőbeli hasznosságot tekintve annak nincs jelentősége.
Elég pozitív a visszhangja Francis érkezésének más fórumokon. A Miami a gyakorlócsapatban akarta tartani, mert a DL így is nagyon mély náluk. Inkább pass rusher DT. Mike Wright is hasonlóan kezdte. 😉

Some nice play by Francis on the series starting at 12:30 of the second quarter against the Saints. Gets a real push off the snap, blows up one run and pushes the pocket on a pass out of the end zone.
Meskó-Allen témában is sok helyen olvasom, hogy dehát Allen még NFL szinten semmit sem bizonyított, micsoda felelőtlenség volt ez a "csere" Belichicktől. Egyszer mindenki volt újonc/relatív ismeretlen játékos.

Cole távozásának is örülök, igaz ezzel csak 4 cornerback maradt (plusz McCourty), de legalább kaphat esélyt később olyan is, akiben még ott lesz a lehetősége, hogy ne csak special teams játékos tudjon lenni.

Ha wiki rosterének meg hinni lehet, akkor Cunningham és Francis is IR-re került a Patsnél (Chris McDonald szintén).
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát el tudtam volna képzelni combosabb erősítést is ide 😊Wyatt
Most olvasom, hogy Francis olyan egyetemi csapatból jön (Maryland), amelyik 4-3-ról állt át 3-4-re és Francis mindkét rendszerben jól nyomta. Ez elég fontos lehet BB szemében, btw Vellano szintén zenész.
Persze Francis valószínűleg sokat fog beszélgetni a JMD-TB duóval is.😉 😊

Adtunk be claim--et Rutgers CB-re😀 , de más vitte.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A Chiefs elküldte Jerrel Powe-t, szerintem megérne egy próbát a DL backup részébe.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Juliaaaan

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Leon Washington cut?Gogo
Sőt, DoM is nyugodtan alhat most már, Cole is kivágva. =>Dennard megússza ejnye-bejnyével. Wyatt elégedettsége érdekében Julian lesz az 5. CB.
Ma nem edzett Washington, Cole és ... Svitek. Figyelembe véve, hogy ma érkezett két OL játékos, szerintem Sviteknek is harangoztak.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Leon Washington cut?Gogo
AP NFL @AP_NFL
RT @DWAZ73: The #Patriots have cut RB-KR Leon Washington, per source. Should get lots of looks elsewhere. #Jets #Seahawks


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Sorban jönnek az OL játékosok:

"One more roster move to add for the Patriots: A source confirms they have claimed OL Chris Barker"

(Yates, twitter)

(szerk, nem vettem észre elsőre, hogy zinedine már beírta a Cave claimet)

Leon Washington cut?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Patriots claimed C Braxston Cave off waivers from the Browns.zinedine5
Na, ennek viszont most eléggé örülök, csak maradjon is meg 😊

több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Hát el tudtam volna képzelni combosabb erősítést is ide 😊Wyatt
Hát, ja. Asszem a Giants kirakta Austint (DT)és Ojomo-t (DE) is.Megnéztem volna őket nálunk.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Patriots claimed C Braxston Cave off waivers from the Browns.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát el tudtam volna képzelni combosabb erősítést is ide 😊

több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Jött egy negyedik DT:
"The Patriots have claimed DT AJ Francis off of waivers, per a league source. UDFA for Miami this year. Roster now at 52. 4 DT's on roster." (Yates, twitter)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."