New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Hát őszintén én nem nagyon biztam a második félidő alapján abban, hogy ezt megforditjuk. Különösen látva a második félidei játékot, és mikor a 4. negyedben cca. 8 perccel a vége előtt puntoltunk egy szépet (előtte a Bills vezetett egy egész pofás kis driveot sok futással...).
De szép stop volt a D-től és jöhetett az izgalom és a W.
Azért jó volt látni TB arcát, ahogy a play előtt idegesen üvöltözik Amendolával és ahogy lesajnálóan-szenvedve nézi Thompkinst egy sikertelen passz után...Eléggé feltüzelte magát a meccs végére.
Érdekes lesz, hogyan fejldőik a WR corps, többször mondták a kommentátorok is, hogy nem lehet mindig Edelmannek és Amendolának passzolni, mert annak csúnya vége lesz..
Tippjátékban 4 pont...Hát elég szerény... 😊
Csak engem lepett meg ennyire a játékunk a Bills ellen?Witchdoctor
Nem csak téged lepett meg. Meglepődött itt sok mindeki.
Én is úgy meglepődtem, hogy nekem is 4 pontom lett. 😀
Átértékeltem a csapattal kapcsolatos elvárásomat: AFC döntő helyett valahogy legyen meg a PO.
több mint 10 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hát őszintén én nem nagyon biztam a második félidő alapján abban, hogy ezt megforditjuk. Különösen látva a második félidei játékot, és mikor a 4. negyedben cca. 8 perccel a vége előtt puntoltunk egy szépet (előtte a Bills vezetett egy egész pofás kis driveot sok futással...).
De szép stop volt a D-től és jöhetett az izgalom és a W.
Azért jó volt látni TB arcát, ahogy a play előtt idegesen üvöltözik Amendolával és ahogy lesajnálóan-szenvedve nézi Thompkinst egy sikertelen passz után...Eléggé feltüzelte magát a meccs végére.
Érdekes lesz, hogyan fejldőik a WR corps, többször mondták a kommentátorok is, hogy nem lehet mindig Edelmannek és Amendolának passzolni, mert annak csúnya vége lesz..
Tippjátékban 4 pont...Hát elég szerény... 😊
Csak engem lepett meg ennyire a játékunk a Bills ellen?

több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Nemcsak, hogy szoros meccset nyert a csapat, hanem az utolsó pillanatban, utolsó drive-val fordítottunk. Itt nincs akkora jelentősége az ellenfél erősségnek, ez inkább lelkileg fontos.
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Amendolának olyan elkapásai voltak a meccs végén, amiről Welker csak álmodik. Sokkal jobban használható mélységben Dola. DoM
Ezzel teljesen egyetértek. Ugyanakkor simán a pályára férne Wes is, ő lenne a slot, Amendola meg menne Thomkins/Edelman helyére. Tudom, hogy az eredeti koncepcióban ment volna tovább a 2 TE felállás, és akkor Amendolával tényleg fejlődtünk volna, bár X WR még mindig nincs. Na mindegy, utólag könnyű okosnak lenni, nekem Welker elengedése, érzelmi alapokon is, hiba.

Csak a játék kedvéért, milyen szép kezdő all-white offense alakulhatott volna: Amendola, Welker, Edelman, Gronk, Woodhead. Riley Cooper könyörgött volna a trade-ért, jönne ingyen játszani 😊.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
-Amendola állat volt, Welker 2.0, csak maradjon egészséges, mert nélküle (és Gronk nélkül) végünk.

-Vereen megmentette a meccset, a hideg kirázott az utolsó futásánál, ha megállítják negatívon... de nagyon szépen játszott.
LordTamas
Amendolának olyan elkapásai voltak a meccs végén, amiről Welker csak álmodik. Sokkal jobban használható mélységben Dola. Vereen utolsó futása rém buta playcall volt. Ilyet behívni éppen a FG range határán... JMD-nek sokkal jobban kellett volna bíznia Vereen középső (between tackles) futásaiban és nem kellett volna ennyit izgulni. Bármit próbált JMD a pálya szélességében hívni (screen, toss play, off tackle futás) folyamatosan megölte a Bills védelme. Kiábrándító. Az egész meccsen mindig sikerült visszanyúlni a kályhához.

Arról nem is beszélve, hogy Gilmore nélkül ezt a Bills secondaryt darabokra kellett volna szedni. Ha jól láttam McKelvin volt végig Thompkinsszal szemben. Rejtély, hogy miért oda erőltették a passzokat, miért nem a deoth charton csak No.3-4 CB-ket támadták folyamatosan?

A meccs lényege a győzelem, hogy szoros meccset tudott nyerni a csapat. A többire majd október elején visszatérünk, hogy milyen tendenciák lesznek a játékban, mert most nagyon korai lenne különösen az újoncok játékáról messzemenő következtetést levonni.
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Sziasztok, pár szubjektív gondolat a tegnapi meccsel kapcsolatban:

Pozitívumok:
-Amendola állat volt, Welker 2.0, csak maradjon egészséges, mert nélküle (és Gronk nélkül) végünk.
-Edelman szintén, Welker 0.9, látszik , hogy bízik benne Brady.
-Vereen megmentette a meccset, a hideg kirázott az utolsó futásánál, ha megállítják negatívon... de nagyon szépen játszott.
-és a VÉDELEM csupa nagybetűvel. Évek óta szídom ezt a csapatrészt, most viszont le a kalappal. Végre nem a bend-but-not-break, meg a "majd csak hibázik az ellenfél" stratégia volt, hanem szépen kimentek, szájba verték akit szájba kellett, majd 0-1-2 first down után le is jöttek. Persze helyén kell kezelni a dolgot, egy rookie irányító ellen játszottak, aki a fél előszezont kihagyta, szerintem Fitzpatrick jobban megszórta volna a csapatot. De összességében a tegnapi teljesítményre lehet építkezni.
-Brady csak lehozta a GW drive-ot, Gost meg berugta mind a 3 FG-t.

Negatívumok:
-Fal teljesítménye az első félidőben. Nem tudom, hogy a Bills frontja tényleg ilyen erős lett, de eléggé uralták a vonalat.
-Gameplan-half time adjusment-playhívások. Bár rengeteg egyéni hibával játszottak a támadók, de alig egy hosszú passz, vagy trükkös játék nem volt egy rookie edző és egy félig sérült secondary ellen. Ugyanazt a dink and dunk offense-t játszuk mint az elmúlt években, annyi "apró" különbséggel, hogy nincs TE aki el tud kapni egy labdát is. A második félidőben sikerült kemény 6 pontot felraknunk, megint jól kielemezték az edzők az ellenfél védelmének gyengeségeit a szünetben. Azt meg nem tudom, hogy Brady vagy JMD hibája, de könnyes lett a szemem, mikor 10-edszerre is belehívtuk a futást arra a területre, ahol a BIlls védelem 90% volt.
-Rookiek. Hát nagyon-nagyon látszik, hogy újoncok, főleg a sokat istenített Thomkins játszott teljesen elveszetten. Fogalma sem volt, hogy merre kéne indulnia a route végén, nem tudott elszakadni senkitől. A teljes rookie elkapó társaság mérlege (Thomkins, Boyce, Sudfeld, Dobson-sérült): 4 elkapás 42 yard 1 ellenfélnek odaadott labda.
-Blount mit keres itt? Értem én, hogy Ridley-t büntetjük, de minden játék, amit Blount fut helyette, pazarlás.


Következtetés:
-Nagyon korai még bármit levonni, de a nagyra tartott újonc WR corps és Sudfeld még messze áll az NFL kezdő szinttől. Évek óta vesszőparipám, hogy Belichick, amellett, hogy a legjobb HC a ligában, átlag alatti GM. Welker elengedése (szerintem Amendola mellett is meg kellett volna tartani ennyiért, bár az igaz, hogy a balf*sz Hernandez jövőjét (talán) nem lehetett látni), egy normális külső WR vagy back-up TE idehozatalának/draftolásának/megtartásának hiánya, a draft bakik, a secondary kezelése, mind-mind Brady egy-egy évébe kerültek, kerülhetnek.
-A jelenlegi támadóegységet egy közepes csapat, közepes-gyenge gameplan-el leveszi a pályáról. Nem kell itt a Steelers vagy a Seahawks, csak védeni a pálya közepét a rövid passzoktól, meg kettőzni Amendolát, és helló.
-Remény van, ha Thomkins és Sudfeld nagyon gyorsan tanulnak, Dobsonról kiderült, hogy jóval több, mint amit a pre-seasonban mutatott, Amendola egészséges marad és Gronk hamar bevethető teljesértékűen.. Ha nem, akkor nagyon hosszú és keserves szezonnak nézünk elébe.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Hát az O botrányos volt, röhejes ezt leirni, de ők hozták meccsbe a Billst. Ha nem töketlenkednek kb 30-10 lett volna a meccs. Én a D-t nem bántom, azért ne várjunk már mindig 123outokat😊 Nálam ők egy TD-t nyaltak be, ennyit lehet.
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Izgalmas és szoros meccs volt, de a lényeg a győzelem, pláne a csoportban és a W, a végén sima Ghost Fg-vel, onnan azért kötelező munka volt berúgni.
De sokat kell javulni minden téren, lesz munka az O# fallal is Scarnak, a védelemben furcsa is leírni, de Arrington és Kelly pozitív volt,
Vereen, Edelman és Amendola nagyszerűen játszottak, remélem utóbbi a szezon végéig bírni fogja ezeket az ütéseket és rám cáfol, hogy nem lesz porcelán. Intő jel volt rögtön az az ágyéksérülés, de szerencsére a 2. félidőben nyoma sem volt a játékán..
Ridley buta elejtett labdái és hibái ellenére nálam továbbra is első számú futó, csak szerezze vissza az önbizalmát, ennél ő sokkal jobb.
Azért szükségünk lenne Thompkinsre és további Wr-ek bevonására meg a TE játékra, ami nincs, mert ez a kétpólusú támadójáték borzasztó kiszámítható és kiismerhető.
De fiatal a csapat idő van az összecsiszolódásra, de végre elkezdődött a szezon számunkra is.

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Első meccsnek jó volt.😊 Ridley faszán kijátszotta magát a kezdőből.Imitheking
mondjuk azt alapba nem értem személy szerint, hogy miért Ridley az első számú futónk, oké hogy tavalyi szezonban nagyot repesztett, viszont Vereen passz játékban is nagyon hatékony, futásban sem hinném hogy kevesebbet hozna ha kapja a carryt...jah és kevésbé van fublicitisze 😛

több mint 10 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Első meccsnek jó volt.😊 Ridley faszán kijátszotta magát a kezdőből.
több mint 10 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
erre mondják azt hogy lesz még mit gyakorolni!
TE-ket elfelejtettük??

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
lényeg hogy a W megvan 😀
de hát totál leizzadt az ember gatyáig kb....hát erőteljesen kell javulni minden csapatrészben azért. Amendola és Julian egy állat volt ezen a meccsen. Vereen hát kemény volt amit ma tolt nincsenek rá szavak 101 yard földön és még 58 yardot el is kapott hát le a kalappal. TE játékunk na az ami nincs, volt egy kemény 5 yardunk belőle, hát ettől már szerintem minden fan elszokott 😊
Döcögött ez az O rendesen passzoknál, futásunk az nagyon jó volt. D azért meccsben tartott minket, javulni azért ott sem árt. De a lényeg a W főleg az első meccsen, innen csak javulni lehet, igaz legközelebb ne akarjuk magunkat ennyire lábon lőni 😀

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Washington leigazoltuk (360 signing bonus), kibasztuk, újraszerződtetjük, inaktív. ?zinedine5
Már teljesen garantált fizetéssel, ugye. Szabály, az szabály. Mindenesetre bátor dolog 3 DT-vel nekiállni egy mérkőzésnek.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Washington leigazoltuk (360 signing bonus), kibasztuk, újraszerződtetjük, inaktív. ?
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Belichick lépéseit nem mindig lehet megmagyarázni. 😀

Ilyent produkálhat az élet egyébként mondjuk egy sérülés miatt. De az is lehet, hogy - mivel ha jól tudom waiverről szedtétek föl az egyiket -, kipróbálva a gyereket úgy döntöttetek, hogy a PS-be küldött másik gyerek mégiscsak jobb.

De akár az is lehet, hogy kiderült, hogy a gyereken Bristol Bloods Gang tetkó van, és Belichick sikítófrászt kapott. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Azt árulja el valaki, hogy két csere o-line közül mi dönti el, hogy ki kerül rosterre vagy PS-be? Mert az, hogy a PS ember első héten rosterre kerül, a roster ember pedig inaktív lesz nekem értelmezhetetlen. Ha a PS emberbe bízunk jobban, akkor miért nem ő maradt, lett az 53-ban eredetileg?zinedine5
Lehet ő is sérült egy picit. Vagy az utóbbi már többet gyakorolt a többiekkel és jobban össze van velük szokva.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Azt árulja el valaki, hogy két csere o-line közül mi dönti el, hogy ki kerül rosterre vagy PS-be? Mert az, hogy a PS ember első héten rosterre kerül, a roster ember pedig inaktív lesz nekem értelmezhetetlen. Ha a PS emberbe bízunk jobban, akkor miért nem ő maradt, lett az 53-ban eredetileg?
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Cunninghamet és Justin Francist elengedte a csapat az IR-ről. Kíváncsi vagyok, hogy október végére vajon meggyógyulnak el és valaki tesz velük egy próbát.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
talán stafford is képes rá Megarton miattJanek
Stafford így is minden passzt Megatronnak ad, és a meccsenkénti 1-es átlagot se érik el. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
talán stafford is képes rá Megarton miatt

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért lesznek védelmek is, meg szar idő, mindenki erre készül, meg etc. Nem hiszem, hogy meglesz bárkinekWyatt
Én se. Nyerni akar mindegyik, és úgy sokszor fontosabb egy killed clock mint eg plusz TD-ért feleslegesen kovkáztatni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Nem állt jól Wesnek ez a narancssárga fos...
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért lesznek védelmek is, meg szar idő, mindenki erre készül, meg etc. Nem hiszem, hogy meglesz bárkinek

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem ez nem tudás kérdése, bármelyik tudná tartani a 3-as átlagot a PM-TB-DB-AR négyesből. Azon múlik, hogy mikor kezd el a csapat futni is. Amíg 20 yardról veszélyesebbek, mint 5 yardról, addig sok TD-t fog dobni. Ha Montee felveszi a tempót, akkor kevesebbet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem fog ettől függetlenül szerintem senki, még PM sem, bár kurva jól kezdett
15 meccsen kéne még 44 TD, a 3-as átlagot pedig nem fogja tartani szerintem
PM megy viszont 😉