New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azért két gyenge offenseről beszélünk, két rookie QBvel.
Inkább Tebow utóhatása érezhető a csapaton. Ők sem tudják miért pattant feléjük többször a labda kulcshelyzetben, vagy hogyan alakult megint ilyen jól a vége, de nyertek, és erről kell beszélni, a többiről inkább ne. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ha az elmúlt három évben fele ilyen védelmünk lett volna...
több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Én nem emlékszem rá,hogy 13 szerzett ponttal nyertünk-e Bradyvel valaha meccset,most igen és ez mindenképpen pozitív !

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tavalyi védelemmel most 0-2 lenne. Sokat ér, hogy Kelly kivételével a komplett tavalyi kezdő itt van. A LB-sornak kellene még javulni és akkor ez a védelem meg fogja oldani, hogy ne kelljen Brady-éknek állandóan nagy előnyt összehozni és 30 pontokat szerezni.
Rég láttunk olyat, hogy az ellenfél nyugodtan ráállhatott a futás elleni védekezésre és engedhette jó eséllyel a Pats passzjátékot. Nagyon jól fog jönni Brady-éknek, hogy most 10 napig tudnak készülni.
Gronk és Amendola visszatérése után az újoncoknak is könnyebb dolguk lesz, iszonyú nyomás van most rajtuk, még csak TE passzjáték se segíti őket.. Kíváncsi vagyok, hogy JMD kitalál-e olyan gameplan-eket, ahol Julian és Amendola sok időt van fenn a pályán egyszerre.
A Tampa ellen hasonló meccs várható. Remélem, érezhető javulás lesz támadóoldalon. A nagy teszt a Falcons ellen lesz a védelem számára.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cseszheti a 10-15 pontot, ha szarok 😀
Btw, ennyiből egy-kettő belefér, amúgy jó volt

több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Allen pro bowler punter lesz az idény végére az tuuti! xD Meccsenkénti 10-15 punttal...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Hát mondjatok mazónak, de nekem ez is bejöttWyatt
te tuti látens Steelers fan vagydavemayer
Na, ilyenkor szerencséd, hogy nem vagyok moderátor 😀
Ilyennel sem gyanúsítottak meg még soha 😀Wyatt
hát de...hát de most... komolyan...! 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát mondjatok mazónak, de nekem ez is bejöttWyatt
te tuti látens Steelers fan vagydavemayer
Na, ilyenkor szerencséd, hogy nem vagyok moderátor 😀
Ilyennel sem gyanúsítottak meg még soha 😀

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Hát mondjatok mazónak, de nekem ez is bejöttWyatt
te tuti látens Steelers fan vagy

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
A Bills után ismét egy sima W. 😊
2-0 a a csoporton belül és persze W a lényeg.
Tanulság a meccs után Tomnak és az O#-nek, hogy szépen meghívja Baby Vincéket kajálni, piálni, ez a minimum, mert megmentették a seggüket, becsülettel, küzdve.
Kalap le a D# előtt.
Öröm volt nézni a D#-ben Ninkót, Jonest, a feljavult secondaryt, Gregoryvel és Talibbal.
Az O#-ben Dobson bemutatkozó Td-jén kívül iszonyat impotens volt, pedig a fal jól dolgozott, Edelmanon kívül rendkívül sokat hibáztak az újonc elkapók. Ráadásul a futójátékunk Ridleyvel is gyenge volt.

Szerencsére most lesz idő felkészülni a Tampa ellen, mert ennél jóval több kell majd O# fronton.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát mondjatok mazónak, de nekem ez is bejött. Küzdöttünk, hajtottunk, drophegyek, támadásban nem ment semmit, Julian azért összehozott 150 yardot, de a védelem tartotta magát
4 sack, 7 TFL, 9 hit, 5 PD, 4 TO, Talib 2 INT, 1 FF, Dennard int
És végre éreztem, hogy a D nem enged több pontot, és megállítja a végén az ellent
Ha lesz célpontunk, nem lesz ennyi drop, akkor nem kell ekkorát küzdeni talán, de a W megvan

több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Azért ahhoz képest, hogy Wes 3 meccset hiányzott 2004 óta, Amendola a sikeres debütálása után, 21-et a 34-ből ezzel a Jets ellenivel ez nem túl biztató a jövőre nézve, főleg, hogy most 2-6 hetes kihagyást jósolnak neki.
De a lényeg, hogy a PO-ra egészséges legyen az elkapósor Gronkkal kiegészülve, a többit meglátjuk, a csoportot a hiányzók ellenére is hozni kell.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Gost most jó volt, úgyhogy nem bántom, pedig reflexből már mondaná az ember, hogy megvan a franchise rúgó 😀

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy gondolom nem kérdezem meg, hogy a képnek melyik fele állat. Inkább eldöntöttem. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állat 😀

több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Fantasyba segítség kéne. Edelman kezdőbe? Ha már Amendola valószínű offosStylee
Bizony. Ez itt OFF. A fantasy foci kérdéseknek már van külön topikja.DoM
Köszi a választ. Elnézést az offért.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Fantasyba segítség kéne. Edelman kezdőbe? Ha már Amendola valószínű offosStylee
Bizony. Ez itt OFF. A fantasy foci kérdéseknek már van külön topikja.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi ez a Gronk játszik-nem játszik téma? Már az első fordulóban is hír volt, hogy végül nem nevezték. Mintha day-to-day lenne. Én úgy tudtam, hogy a tervezett visszatérése október eleje-közepe, vagy nem?

peterk2005
BB ugye egy árva szót nem mond az állapotáról, így mindenki kedvére jósolgathat. tomi-tomi
Én úgy emlékszem, azt olvastam Reiss blogján kb. 3 hete, BB nyilatkozta azt, h Gronk day-to-day.
Az öreg nagyon profi, h segítse a sajtót, az ellenfél felkészülését és kellő informáicióval szolgáljon a szurkolók számára.
Szal szerintem ez a day-to-day pletyka BB mestertől származik😊Rule
Én úgy emlékszem, hogy azt mondta, hogy napról napra jobb az állapota, minden nap javul, majd meglátjuk mi lesz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van fantasy topic 😊
Én berakom, bár ez az én parádés helyzetemet is mutatja, meg én amúgy is bírom a csókát 😀
De egy 1x pontot remélem csak hoz

több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Fantasyba segítség kéne. Edelman kezdőbe? Ha már Amendola valószínű offos
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engem tegnap teljesen sokkolt, hogy még csak egy hete kezdődött a szezon 😀 A három éjszakázás után úgy egybefolytak a napok, hogy pénteken majdnem kivittem a kukát, mert azt hittem, hogy már hétfő van (kell vasárnaponként is olyan sokáig játszani 😀)

több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Ébren maradniWyatt
Én is inkább megpróbálok felkelni. Bár akkor holnap melóban kicsit használhatatlan leszek. De valamit valamiért 😀

több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Mi ez a Gronk játszik-nem játszik téma? Már az első fordulóban is hír volt, hogy végül nem nevezték. Mintha day-to-day lenne. Én úgy tudtam, hogy a tervezett visszatérése október eleje-közepe, vagy nem?

peterk2005
BB ugye egy árva szót nem mond az állapotáról, így mindenki kedvére jósolgathat. tomi-tomi
Én úgy emlékszem, azt olvastam Reiss blogján kb. 3 hete, BB nyilatkozta azt, h Gronk day-to-day.
Az öreg nagyon profi, h segítse a sajtót, az ellenfél felkészülését és kellő informáicióval szolgáljon a szurkolók számára.
Szal szerintem ez a day-to-day pletyka BB mestertől származik😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végül sikerült felszedni DT Chris Jones-t, akit már két hete is akartunk, de akkor a Tampa tudta elvinni. OL Kline került ki az 53-as keretből.tomi-tomi
Éljen 😊

Nem nagy meglepetés, hogy Rapoportnak lett igaza Amendola sérülését illetően, de azért jó volt pár napig bizakodni. A játéka doubtful, kétséges vagyis szinte biztosan nem játszik (akárcsak Gronk).DoM
Nagyon nehéz lesz így éjjel!!! Elkapó RB-ünk ma nem lesz, se TE :[]
Nagy szerep fog hárulni a védelemre, mert attól tartok, hogy Rexi D-je keményen fogja terrorizálni Brady-t és az újonc elkapókat...
Ennek ellenére kötelező felkelni!!!Egon
Ébren maradni

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi ez a Gronk játszik-nem játszik téma? Már az első fordulóban is hír volt, hogy végül nem nevezték. Mintha day-to-day lenne. Én úgy tudtam, hogy a tervezett visszatérése október eleje-közepe, vagy nem?

Mindenesetre, nem lenne jó, ha sietnének a visszatérésével. A divízió így is meglesz, akkor meg minek. A sietség csak azt jelezné, hogy valaki a keze ügyében tartja a panic button-t az FO környékén...

(Amúgy tőlem jöhet akár jövő héten is, két fantasy csapatomban is ücsörög a padon, bevetésre készen. 😊)peterk2005
Ha a tényeket nézzük, akkor nincs itt semmi látnivaló.
Normál rehab mellett azt várták, hogy augusztus végén-szeptember elején edzésbe állhat. Ez megtörtént. Logikus lépésként nem ment PUP-ra - járhat edzésekre és nem kell feltétlen november elejéig várni a játékára. Ekkor kezdődtek a spekulációk, hogy mikor fog játszani. BB ugye egy árva szót nem mond az állapotáról, így mindenki kedvére jósolgathat. Amendola, Vereen és Sudfeld sérülése csak olaj a tűzre. Így nem nagyon számít, hogy most is doubtful a sérülésjelentésben (múlt héten is az volt), és a kevésbé szenzációhajhász oldalakon leginkább szeptember végére várják a visszatérését.


Végül sikerült felszedni DT Chris Jones-t, akit már két hete is akartunk, de akkor a Tampa tudta elvinni. OL Kline került ki az 53-as keretből.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)