New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha az elmúlt három évben fele ilyen védelmünk lett volna...LordTamas
Jones belső pass rush momentumai kivételével (Buchanan és Ninko játékával szinkronban) én semmi olyat nem látok, ami már most olyan hű de nagy előrelépést mutatna.

Run D második meccse nem működik (Spikesnak remekül sikerült a felkészülés). Passz ellen ugyanúgy megvoltak a homály baklövések mindkét meccsen (szerencsére sikerült minimalizálni), plusz nem volt irányító, aki kihasználja. Mayonál úgy tűnik véletlen volt a tavalyi év. Döbbenet. A láthatatlan ember. Hightowernek végre volt egy okos megmozdulása. A meccs elején meg majdnem meg Vereenezte Powell az oldalvonal mellett. Ha Geno kinyitja a szemét dobás előtt még el is találhatta volna a futót, miközben Hightower éppen orra esni készült.

Gregory valószínűleg élete meccsét játszotta tegnap.

Ahogy a támadók temetése korai és túlreagálása két mérkőzésnek, a védelemre is ugyanez vonatkozik , csak fordított előjellel.

Ha valamit nagyon ki kellene emelni tegnapról, az a special teams (mínusz Gost). Különösen a coverage. Slater hihetetlen nagyot játszott. Allen puntjai jók voltak. Két hibát lehet kiemelni: Edelman nem kapja el a labdát a 10 yardos vonal környékén, így saját 5-ösön belülről kellett támadni; Aiken az utolsó Jets támadás előtt hagyja visszafelé pattogni a labdát - 5-7 yardot bukott vele a csapat.

szerk.: Gost lemaradt
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Cool Tom 😊

 l1.yimg.com/bt/api/res/1.2/nZu81zB8CcOZeaxEfxGIIA--/YXBwaWQ9eW5ld3M7cT04NTt3PTUwMA--/http://l.yimg.com/os/publish-images/sports/2013-09-12/4df8c6f0-e7fe-4039-a77a-98fd1816437c_angrybrady2.gif
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


Az irányítótok feleségétől kapta.laccoo74
Jaja, reggel már belinkeltem, de most új értelmet nyert:
Az impotens támadójátékot hivatott feljavítani 😀

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Az irányítótok feleségétől kapta.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
itt az új vírus, LSF | látens steelers fan | csíkos-alsó, pacemaker @)


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hosszú idő után nem voltam ideges azért, mert az offense nem tudta lezárni a meccset a végén. Egyszerűen biztos voltam benne, hogy a defense megfogja állítani a Jets-et. És ez nagyon tetszik 😊FViktor93
Na, ugyanarról beszélünk 😊

több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hosszú idő után nem voltam ideges azért, mert az offense nem tudta lezárni a meccset a végén. Egyszerűen biztos voltam benne, hogy a defense megfogja állítani a Jets-et. És ez nagyon tetszik 😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pár gondolat a hajnallal kapcsolatban:

-Jó a védelem. Érdekes, hogy pont a sokat dícsért LB corps gyengélkedik, de ha ők is magukra találnak, jó csapatokat is tudunk fogni.

-Nekem a legnagyobb gondom a következő: az elmúlt 3 tétmeccsének (Ravens, BIlls, Jets) 6 második félidős negyedében sikerült kemény 6 pontot feltenni. Ezzel az erővel én is elemezhetném a félidőben az ellenfél D-jét, sokkal rosszabb nem lenne.

-A szokásos "sobriskodásom": senki nem vonta kétségbe Amendola képességei a pályán, csak hiába zseni, ha nem tud játszani. Welker kb kevesebb meccset hiányzott az egész karrierje során, mint Danny fog az első nálunk töltött hónapban. Ezért volt hatalmas hiba Wes elengedése.

-Belichick GM: eddig jól "bejöttek" a támadókhoz történő draftolás, igazolás. Blountnál én gyorsabban futok, Washington "hatalmas" segítség az 1 yardjával Woodhead helyett, a rookie-k meg csak akkor tudnak elkapni, ha teljesen egyedül állnak a pályán. Az utóbbiaknál legalább van reális lehetőség, hogy fejlődjenek.

-Pánikra még nincs ok, most jön két elveszíthető meccs, de ha október közepén is hasonló képet mutatnak a támadók, nagy bajban leszünk.LordTamas
Arrol lehet tudni hogy Gronkowski tényleg vissza tud-e jönni 2-3 fordulón belül? Úgy gondolom hogy ha a rookie WR-ek már könnyebb helyzetben lennének hogy Ő és Edelman személyében lenne Brady-nek 2 biztos kezű elkapója és nekik csak kiegészítés képen kéne játszani. Amendolával ez persze még jobb lehet.
Ám az ilyen vért izzadó meccseken szerzett győzelmek nagy önbizalmat adhatnak a fiataloknak, hiába nem játszottak jól, a pozitív hangulat megmarad. Gyakorolni gyakorolni gyakorolni. Bradyvel ezt nagyon lehet, csak most már jönnek a jó csapatok (sok jó védelemmel rendelkező csapat)
A védelem pedig idén hatalmasat kell hogy segítsen Brady-nek, és majd most jönnek azok a meccsek amikor igazán próbára lesznek téve. Ninkovich mellé kell a front 7 fejlődése viszont, sokan voltak ma enyhén mondva szürkék.
Összegezve úgy gondolom, ha az elkapók visszatéréséig tudnak hozni egy pozitív, egál, enyhén negatív mérleg körüli arányt (ami ezzel a 2-0val jó alapokon fekszik) meglehet a rájátszás, de úgy gondolom a SB idén nem reális.balazs799
Ha támadósor nélkül nyerjük a meccseket, akkor a támadósorral bármi reálissá válhat 😊
Ugyanez igaz a második félidőkre, katasztrófa, hogy mennyire impotensek vagyunk a szünetben, ezen viszont nem tudom, tudunk-e javulni, évek óta visszatérő jelenség, csak amikor már 2x ponttal vezetünk, akkor sokkal jobb leolvadásokat lehet produkálni



Mondjuk Gost most jó volt, úgyhogy nem bántom, pedig reflexből már mondaná az ember, hogy megvan a franchise rúgó 😀Wyatt
Csak a meccs végét láttam, a statból annyit láttam, h kihagyott megint egy FG-t. Ettől függetlenül volt jó?Rule
Ha megnézed, még a meccs előtt írtam ezt, így az első fordulóra vonatkozott
Ettől függetlenül tartom az eredménykövetős hsz-t (pláne, hogy „belefért”), hogy inkább a meccs közben hagyjon ki egyet, mint egy utolsó mp-es GW FG-t, mint múlt héten

Ulpi: a Bills és a Jets támadósora mondjuk, hogy nem jó, viszont a védelem, főleg a DL mindkét oldalon brutális, ami a támadóinknak finoman szólva is szar. Pláne, ha a fél csapat hiányzik, innentől kezdve pedig ha van 10 drop, meg 11 punt, akkor a védelemnek egy közepesen szar támadósor ellen is óriásit kell küzdenie, hogy ne kapjon pontokat, és végre ezt megteszik, és ők zárják le a meccset. Nekem ez egyelőre több, mint örömhír 😊

Holmes 5 yardon belül rángatta kicsit, Jonest meg konkrétan földre vitték egyidőben, nem tudom melyik volt szabálytalanabb, de mindegy is

több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pár gondolat a hajnallal kapcsolatban:

-Jó a védelem. Érdekes, hogy pont a sokat dícsért LB corps gyengélkedik, de ha ők is magukra találnak, jó csapatokat is tudunk fogni.

-Nekem a legnagyobb gondom a következő: az elmúlt 3 tétmeccsének (Ravens, BIlls, Jets) 6 második félidős negyedében sikerült kemény 6 pontot feltenni. Ezzel az erővel én is elemezhetném a félidőben az ellenfél D-jét, sokkal rosszabb nem lenne.

-A szokásos "sobriskodásom": senki nem vonta kétségbe Amendola képességei a pályán, csak hiába zseni, ha nem tud játszani. Welker kb kevesebb meccset hiányzott az egész karrierje során, mint Danny fog az első nálunk töltött hónapban. Ezért volt hatalmas hiba Wes elengedése.

-Belichick GM: eddig jól "bejöttek" a támadókhoz történő draftolás, igazolás. Blountnál én gyorsabban futok, Washington "hatalmas" segítség az 1 yardjával Woodhead helyett, a rookie-k meg csak akkor tudnak elkapni, ha teljesen egyedül állnak a pályán. Az utóbbiaknál legalább van reális lehetőség, hogy fejlődjenek.

-Pánikra még nincs ok, most jön két elveszíthető meccs, de ha október közepén is hasonló képet mutatnak a támadók, nagy bajban leszünk.LordTamas
Arrol lehet tudni hogy Gronkowski tényleg vissza tud-e jönni 2-3 fordulón belül? Úgy gondolom hogy ha a rookie WR-ek már könnyebb helyzetben lennének hogy Ő és Edelman személyében lenne Brady-nek 2 biztos kezű elkapója és nekik csak kiegészítés képen kéne játszani. Amendolával ez persze még jobb lehet.
Ám az ilyen vért izzadó meccseken szerzett győzelmek nagy önbizalmat adhatnak a fiataloknak, hiába nem játszottak jól, a pozitív hangulat megmarad. Gyakorolni gyakorolni gyakorolni. Bradyvel ezt nagyon lehet, csak most már jönnek a jó csapatok (sok jó védelemmel rendelkező csapat)
A védelem pedig idén hatalmasat kell hogy segítsen Brady-nek, és majd most jönnek azok a meccsek amikor igazán próbára lesznek téve. Ninkovich mellé kell a front 7 fejlődése viszont, sokan voltak ma enyhén mondva szürkék.
Összegezve úgy gondolom, ha az elkapók visszatéréséig tudnak hozni egy pozitív, egál, enyhén negatív mérleg körüli arányt (ami ezzel a 2-0val jó alapokon fekszik) meglehet a rájátszás, de úgy gondolom a SB idén nem reális.


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pár gondolat a hajnallal kapcsolatban:

-Jó a védelem. Érdekes, hogy pont a sokat dícsért LB corps gyengélkedik, de ha ők is magukra találnak, jó csapatokat is tudunk fogni.

-Nekem a legnagyobb gondom a következő: az elmúlt 3 tétmeccsének (Ravens, BIlls, Jets) 6 második félidős negyedében sikerült kemény 6 pontot feltenni. Ezzel az erővel én is elemezhetném a félidőben az ellenfél D-jét, sokkal rosszabb nem lenne.

-A szokásos "sobriskodásom": senki nem vonta kétségbe Amendola képességei a pályán, csak hiába zseni, ha nem tud játszani. Welker kb kevesebb meccset hiányzott az egész karrierje során, mint Danny fog az első nálunk töltött hónapban. Ezért volt hatalmas hiba Wes elengedése.

-Belichick GM: eddig jól "bejöttek" a támadókhoz történő draftolás, igazolás. Blountnál én gyorsabban futok, Washington "hatalmas" segítség az 1 yardjával Woodhead helyett, a rookie-k meg csak akkor tudnak elkapni, ha teljesen egyedül állnak a pályán. Az utóbbiaknál legalább van reális lehetőség, hogy fejlődjenek.

-Pánikra még nincs ok, most jön két elveszíthető meccs, de ha október közepén is hasonló képet mutatnak a támadók, nagy bajban leszünk.LordTamas
Csak a BB-s részre: Washington nem Woodhead helyére jött, hanem Vereen (ő Woodhead szerepének átvevője) backup-jának és returner-nek.

Pesszimizmus rulez?😊


Jut eszembe, hogy a kiálltásoknak (Colon, Ferguson) van következménye?
(ejnye-bejnye, pénz bírság, felfüggesztett eltiltás, eltiltás)
Mondjuk én 1 meccses eltiltásra tippelnék, mint a gurulós fociban 😊HanSolo
Egyikőjüket bíró inzultálásért küldték le; neki esélyes az eltiltás. Másik várhatóan pénzért bunyózott. Goodell knows.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Jut eszembe, hogy a kiálltásoknak (Colon, Ferguson) van következménye?
(ejnye-bejnye, pénz bírság, felfüggesztett eltiltás, eltiltás)
Mondjuk én 1 meccses eltiltásra tippelnék, mint a gurulós fociban 😊
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Pár gondolat a hajnallal kapcsolatban:

-Jó a védelem. Érdekes, hogy pont a sokat dícsért LB corps gyengélkedik, de ha ők is magukra találnak, jó csapatokat is tudunk fogni.

-Nekem a legnagyobb gondom a következő: az elmúlt 3 tétmeccsének (Ravens, BIlls, Jets) 6 második félidős negyedében sikerült kemény 6 pontot feltenni. Ezzel az erővel én is elemezhetném a félidőben az ellenfél D-jét, sokkal rosszabb nem lenne.

-A szokásos "sobriskodásom": senki nem vonta kétségbe Amendola képességei a pályán, csak hiába zseni, ha nem tud játszani. Welker kb kevesebb meccset hiányzott az egész karrierje során, mint Danny fog az első nálunk töltött hónapban. Ezért volt hatalmas hiba Wes elengedése.

-Belichick GM: eddig jól "bejöttek" a támadókhoz történő draftolás, igazolás. Blountnál én gyorsabban futok, Washington "hatalmas" segítség az 1 yardjával Woodhead helyett, a rookie-k meg csak akkor tudnak elkapni, ha teljesen egyedül állnak a pályán. Az utóbbiaknál legalább van reális lehetőség, hogy fejlődjenek.

-Pánikra még nincs ok, most jön két elveszíthető meccs, de ha október közepén is hasonló képet mutatnak a támadók, nagy bajban leszünk.
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Azért elég szépen nyeltük a futást, ahhoz képest, hogy tavaly elég jól megfogtuk. Spikes teljesen el van tűnve. Az LB sor nyengén muzsikál, pedig a draft pickek szerint (1., 2., 1.kör) elitnek kellene lenni.
# A DL-ben Buchanant mikor beküldték kellemesen terrorizálta Dzsínót ;Jonesszal karöltve becsomagolták sárga zászlót érően, ill. volt egy sackje is. Használható back up DE lesz már első évében is.
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Jól láttad, szabálytalan volt. DE! Ezzel egyidőben Jones-on akkora holding volt, hogy ilyet NFL meccsen még nem láttam.HanSolo
Megnéztem amit írtál...hááát igen, szép kis take-down holdot nyomott rajta az OT. A spori nem állt a helyzet magaslatán, akinek ezeket kellett volna néznie szerintem. Konkrétan Talib védekezését senki nem látta, ill. azt sem, h a fal szélén nem éppen önszántából kerül a földre Jones. Ilyenkor azért maximálisan értem, h az NCAA-ben miért tesztelnek 8 játékvezetőt...

Ráadásul mindkettő szerintem kulcspozició, mert ezeken múlott az adott play ill. az adott mérkőzés sorsát is döntően befolyásolta.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A végén csak én láttam mázlinak Talib INT-je előtt az előző kisérlet kivédekezését?
Holmes nagyon reklamálta is a zászlót, a videót visszanézve, azért elég komoly illegal contact volt vele szemben... a HL ezt eléggé benézte szerintem.
Holmes elindult ha jól láttam bal oldalról kb. split end posztról, ott egyből volt némi kontakt, majd a passz eldobása még egy apró lökést is kapott (amire így egyszeri visszanézés után mintha rá is játszott volna...).
Úgyh van még mit csiszolni a védekezésen, de 3 INT és a 10 kapott pont egy olyan mérkőzésen, ahol azért elég sokat volt fent a DEF nem rossz a szezon elején.Rule
Jól láttad, szabálytalan volt. DE! Ezzel egyidőben Jones-on akkora holding volt, hogy ilyet NFL meccsen még nem láttam.HanSolo
... sárga zászló nélkül.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
A végén csak én láttam mázlinak Talib INT-je előtt az előző kisérlet kivédekezését?
Holmes nagyon reklamálta is a zászlót, a videót visszanézve, azért elég komoly illegal contact volt vele szemben... a HL ezt eléggé benézte szerintem.
Holmes elindult ha jól láttam bal oldalról kb. split end posztról, ott egyből volt némi kontakt, majd a passz eldobása még egy apró lökést is kapott (amire így egyszeri visszanézés után mintha rá is játszott volna...).
Úgyh van még mit csiszolni a védekezésen, de 3 INT és a 10 kapott pont egy olyan mérkőzésen, ahol azért elég sokat volt fent a DEF nem rossz a szezon elején.Rule
Jól láttad, szabálytalan volt. DE! Ezzel egyidőben Jones-on akkora holding volt, hogy ilyet NFL meccsen még nem láttam.
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
A végén csak én láttam mázlinak Talib INT-je előtt az előző kisérlet kivédekezését?
Holmes nagyon reklamálta is a zászlót, a videót visszanézve, azért elég komoly illegal contact volt vele szemben... a HL ezt eléggé benézte szerintem.
Holmes elindult ha jól láttam bal oldalról kb. split end posztról, ott egyből volt némi kontakt, majd a passz eldobása még egy apró lökést is kapott (amire így egyszeri visszanézés után mintha rá is játszott volna...).
Úgyh van még mit csiszolni a védekezésen, de 3 INT és a 10 kapott pont egy olyan mérkőzésen, ahol azért elég sokat volt fent a DEF nem rossz a szezon elején.
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Hát mondjatok mazónak, de nekem ez is bejött. Küzdöttünk, hajtottunk, drophegyek, támadásban nem ment semmit, Julian azért összehozott 150 yardot, de a védelem tartotta magát
4 sack, 7 TFL, 9 hit, 5 PD, 4 TO, Talib 2 INT, 1 FF, Dennard int
És végre éreztem, hogy a D nem enged több pontot, és megállítja a végén az ellent
Ha lesz célpontunk, nem lesz ennyi drop, akkor nem kell ekkorát küzdeni talán, de a W megvanWyatt
szoros meccset nyerni mindig izgalmasabb az biztos , Ti ezt még csak most tanuljátok!ha meg egy jó csapat ellen is menni fog akkor meg pláne! 😉
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mondjuk Gost most jó volt, úgyhogy nem bántom, pedig reflexből már mondaná az ember, hogy megvan a franchise rúgó 😀Wyatt
Csak a meccs végét láttam, a statból annyit láttam, h kihagyott megint egy FG-t. Ettől függetlenül volt jó?Rule
Kettő 30 yard alatti bement.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 109 — Saints GM
Végre focimeccseket játszunk!!! 😉
A támadósor lesz még sokkal jobb, ha felépülnek a sérültek (Gronk, Amendola, Vereen), a védelem pedig lesz ettől "rosszabb" is, amikor találkozunk combosabb támadóegységekkel.

DE most csak a W számít!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Mondjuk Gost most jó volt, úgyhogy nem bántom, pedig reflexből már mondaná az ember, hogy megvan a franchise rúgó 😀Wyatt
Csak a meccs végét láttam, a statból annyit láttam, h kihagyott megint egy FG-t. Ettől függetlenül volt jó?
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi ezt a védelmet jónak akarjuk látni. Egyéb szempontok most nem játszanak.😊tomi-tomi
Erről beszélek én is. 😊ulpianus
Tudom.😊 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mi ezt a védelmet jónak akarjuk látni. Egyéb szempontok most nem játszanak.😊tomi-tomi
Erről beszélek én is. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha az elmúlt három évben fele ilyen védelmünk lett volna...LordTamas
S ha a mostani védelem mellé pályára tudnánk tenni Gronkandezt... A csapatépítés szépségei.

Ja, Gostkowski lassan elindulhatna az édesanyja ... Low score meccseken 40+ yard-ról be kell rúgni.


Azért két gyenge offenseről beszélünk, két rookie QB ellen.ulpianus
Akiket az első hét után orrba-szájba dicsértek, hogy milyen jól teljesítettek.

Mi ezt a védelmet jónak akarjuk látni. Egyéb szempontok most nem játszanak.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Sztyopa 306
Just win, baby!
Az O-ban lesz munka, de ha egyszer minden és mindenki a helyére kerül, lesz bennünk potenciál. Szerencsénk van a sorsolással, van idő belerázódni.
( Valahol elfekvőben egy elégedetlen top 5 wr for 4th round pick? ^ ^ )

Why so serious?