New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én meg hogy él vele

több mint 10 éve
seal New England Patriots 222
Sudfeldről tudunk valamit? Remélem kap még esélyt a srác.

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Gronk Q státsuzt kapott a meccsre. Szerintem ott lesz beöltözve a pálya szélén, de nem fog játszani.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ne furcsálld, kipróbáltuk már, még sopánkodtatok is miattaWyatt
Akkor erről lemaradtam. Sajnálom szegényt, nagyon sz*r állapotban lehet, ha ennyire nem kellett sehol. Tényleg egy nagy tehetség volt. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Számomra a legérdekesebb név David Nelson WR.tomi-tomi
tud valamit Hernandezről, visszagyön Tibó, vagy egyszerűen leesett az alig gátőr-szint és ezzel kompenzáltok?sutianap
Nem, még tavasszal vetettem fel DoMnak, hogy mit szólna hozzá. Az ő jelöltje a másik Bills WR, D. Jones volt. Be is jött a választása. Most nagyon halványan felmerülhet egy kis önfényezés lehetősége.😊
Gátőr már alig maradt, egy hírmondónak. Szerintem idény végéig.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kicsit furcsállom, hogy Austin Collie-t még nem próbáltátok ki. Pedig az utóbbi években rendszeresen "rápróbáltok" az ex-Colts játékosokra. 😊

Collie nem kapott rostert San Francisco-ban, de oda nem is igen való. VIszont Brady-nek szerintem pont megfelelne, mert nagyon értelmes, pikk-pakk megtanulná a rendszert, ráadásul évekig dolgozott Manning "keze alatt", úgyhogy nem idegen neki egy elit QB. És kiváló, pontos route futó, tud slotban és szélen is játszani. Képességre simán lehetett volna akár #1 elkapó is, ha nem ütik agyon szegényt. Ráépíteni a szezont nem lehet, de ameddig bírja addig jó lehetne. Ha pár meccsig, akkor addig.peterk2005
Ne furcsálld, kipróbáltuk már, még sopánkodtatok is miatta

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kicsit furcsállom, hogy Austin Collie-t még nem próbáltátok ki. Pedig az utóbbi években rendszeresen "rápróbáltok" az ex-Colts játékosokra. 😊

Collie nem kapott rostert San Francisco-ban, de oda nem is igen való. VIszont Brady-nek szerintem pont megfelelne, mert nagyon értelmes, pikk-pakk megtanulná a rendszert, ráadásul évekig dolgozott Manning "keze alatt", úgyhogy nem idegen neki egy elit QB. És kiváló, pontos route futó, tud slotban és szélen is játszani. Képességre simán lehetett volna akár #1 elkapó is, ha nem ütik agyon szegényt. Ráépíteni a szezont nem lehet, de ameddig bírja addig jó lehetne. Ha pár meccsig, akkor addig.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Számomra a legérdekesebb név David Nelson WR.tomi-tomi
tud valamit Hernandezről, visszagyön Tibó, vagy egyszerűen leesett az alig gátőr-szint és ezzel kompenzáltok?sutianap
Á, skarlát lovag-mánia a legújabb fétis.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Számomra a legérdekesebb név David Nelson WR.tomi-tomi
tud valamit Hernandezről, visszagyön Tibó, vagy egyszerűen leesett az alig gátőr-szint és ezzel kompenzáltok?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pats worked out CBs Myron Lewis, DeQuan Menzie WR Terrence Toliver. -- Pats love them some former Lions.

Ennyire nem lehettek megszorulva... 😊Bazzani
Szokásos üzletmenet, rendszeresen hívnak work out-ra FA játékosokat, most éppen nyolcat. Négy WR-t és négy CB-t. Számomra a legérdekesebb név David Nelson WR.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pats worked out CBs Myron Lewis, DeQuan Menzie WR Terrence Toliver. -- Pats love them some former Lions.

Ennyire nem lehettek megszorulva... 😊

több mint 10 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Hoyer kezd vasárnap a Brownsban! Ennek örülök, szimpi volt a srác TB backupjaként, legalábbis Kevin O'Connellnél mindenképpen. Ő is hogy eltűnt, pedig sokan a jövő QBját látta benne, ha tanul TB mögött...
Pont mostanában gondolkodtam azon, hogy lassan 10 éve vagyok pats szrukoló... Pont az első Sport TV-s közvetités óta... 😊 De szerintem sokan vagyunk igy ezzel... 😊Witchdoctor
Idén Panthers-Patriots lesz az egyik mnf, majd ott lehet nosztalgiázni :pjjncaa
Bizom benne, hogy tényleg tudunk majd nosztalgiázni... 😀

Bár azt a védelmet visszahozni.... Én alapvetően az O miatt szerettem meg a csapatot, legalábbis elsőre az sokkal látványosabb volt, mint a D munkája. De most már nagyon tudnék értékelni egy Seymourt, Bruschit, Vrabelt, Lawt vagy Harrisont a védelemben... 😊Witchdoctor
Én akkor a D#-t is nagyon bírtam 😊
Szerencse,hogy arra az időre jutott a Brady-Manning párharc klasszikus fele.
Régi szép emlékek amikor hazai pályán Ty INT Manning ellen 😀

Amúgy én is a Patriots-Panthers SB-n találkoztam először a ligával komolyabban, viszont nem tudom,hogy emlékeztek-e még rá,de a SB előtti napon leadtak még egy Joe Montana doku filmet is, plusz egy szabálymagyarázó összevágást is.undisputedly
Engem is a Sport1 tett Pats szurkolóvá, pedig kifejezetten nem szerettem sem BB-t, sem TB-t ameddig német csatornákon néztem az NFL-.t. 😀 Csak amikor elkezdték adni a szezont, akkor két szakértő is kiverte nálam folyamatosan a biztosítékot(Árpa, Dámossy), az volt a fő gondjuk, hogy túl sok lesz Magyarországon a Pats-es, pedig ez egy kis csapat és egy-két év múlva vissza fog esni a negatív mérlegű csapatok közé. A csapat azóta sem csúszott negatívba, én pedig azt vettem észre magamon a Pats-Eagles SuperBowl-on, hogy a bostoniaknak szurkolók. 😊 Szóval köszönöm Faragóéknak, hogy Pats-essé tettek! 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hoyer kezd vasárnap a Brownsban! Ennek örülök, szimpi volt a srác TB backupjaként, legalábbis Kevin O'Connellnél mindenképpen. Ő is hogy eltűnt, pedig sokan a jövő QBját látta benne, ha tanul TB mögött...
Pont mostanában gondolkodtam azon, hogy lassan 10 éve vagyok pats szrukoló... Pont az első Sport TV-s közvetités óta... 😊 De szerintem sokan vagyunk igy ezzel... 😊Witchdoctor
Idén Panthers-Patriots lesz az egyik mnf, majd ott lehet nosztalgiázni :pjjncaa
Bizom benne, hogy tényleg tudunk majd nosztalgiázni... 😀

Bár azt a védelmet visszahozni.... Én alapvetően az O miatt szerettem meg a csapatot, legalábbis elsőre az sokkal látványosabb volt, mint a D munkája. De most már nagyon tudnék értékelni egy Seymourt, Bruschit, Vrabelt, Lawt vagy Harrisont a védelemben... 😊Witchdoctor
Én akkor a D#-t is nagyon bírtam 😊
Szerencse,hogy arra az időre jutott a Brady-Manning párharc klasszikus fele.
Régi szép emlékek amikor hazai pályán Ty INT Manning ellen 😀

Amúgy én is a Patriots-Panthers SB-n találkoztam először a ligával komolyabban, viszont nem tudom,hogy emlékeztek-e még rá,de a SB előtti napon leadtak még egy Joe Montana doku filmet is, plusz egy szabálymagyarázó összevágást is.
több mint 10 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hoyer kezd vasárnap a Brownsban! Ennek örülök, szimpi volt a srác TB backupjaként, legalábbis Kevin O'Connellnél mindenképpen. Ő is hogy eltűnt, pedig sokan a jövő QBját látta benne, ha tanul TB mögött...
Pont mostanában gondolkodtam azon, hogy lassan 10 éve vagyok pats szrukoló... Pont az első Sport TV-s közvetités óta... 😊 De szerintem sokan vagyunk igy ezzel... 😊Witchdoctor
Idén Panthers-Patriots lesz az egyik mnf, majd ott lehet nosztalgiázni :pjjncaa
Bizom benne, hogy tényleg tudunk majd nosztalgiázni... 😀

Bár azt a védelmet visszahozni.... Én alapvetően az O miatt szerettem meg a csapatot, legalábbis elsőre az sokkal látványosabb volt, mint a D munkája. De most már nagyon tudnék értékelni egy Seymourt, Bruschit, Vrabelt, Lawt vagy Harrisont a védelemben... 😊

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Vicces, mert tegnap a Michigan meccs közben jutott először valamiért a punterükről Hanson eszembe, és valahogy róla Hoyer. El is kezdtem magamban elmélkedni, hogy kiváncsi vagyok mi lehet velük. Erre pár óra múlva írja Reiss, hogy Hoyer kezd a Brownsban hétvégén. 😊
Most már csak Hansonról kellene valami infó. 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Hoyer kezd vasárnap a Brownsban! Ennek örülök, szimpi volt a srác TB backupjaként, legalábbis Kevin O'Connellnél mindenképpen. Ő is hogy eltűnt, pedig sokan a jövő QBját látta benne, ha tanul TB mögött...
Pont mostanában gondolkodtam azon, hogy lassan 10 éve vagyok pats szrukoló... Pont az első Sport TV-s közvetités óta... 😊 De szerintem sokan vagyunk igy ezzel... 😊Witchdoctor
Idén Panthers-Patriots lesz az egyik mnf, majd ott lehet nosztalgiázni :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hoyer kezd vasárnap a Brownsban! Ennek örülök, szimpi volt a srác TB backupjaként, legalábbis Kevin O'Connellnél mindenképpen. Ő is hogy eltűnt, pedig sokan a jövő QBját látta benne, ha tanul TB mögött...
Pont mostanában gondolkodtam azon, hogy lassan 10 éve vagyok pats szrukoló... Pont az első Sport TV-s közvetités óta... 😊 De szerintem sokan vagyunk igy ezzel... 😊

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha nem lesz Talib, akkor nem egyszerű a helyzet. Viszont Goldson-t eltiltották a meccsre, ez nekünk pont jól jön. Slater hiánya (4-6) hét a spec. teamet fogja visszavetni. Csak újabb nagy sérülés ne legyen. Ha így megy, a 10. hét környékére már a PS is kezdő lesz...Burkus
Talib:
"Important takeaway from Patriots practice this morning: CB Aqib Talib is here. Was not spotted Monday." (Reiss, twitter)

Goldson:
"NFL overturned one-game suspension of Bucs S Dashon Goldson, who now will play allowed to play Sunday vs. New England." (Schefter, twitter)Gogo
Köszi. Én is olvastam. Nem értem az NFL policy-t, ha tényleg védeni akarják a játékosokat. Azt hiszik, hogy a 100.000 USD meghatja? Majd kifizeti a csapat. A Tampa szedte össze eddig a legtöbb personal foul büntetést, terrorizálni próbálják az ellenfelet. Még egy-két sérülés hiányzik a csapatnak.Burkus
Nem teheti, a játékos fizetéséből kell kifizetni. (Az eltiltásnál is a meccs(ek)re eső fizetését nem kaphatja meg.) Goldson pedig nagyon fog vigyázni, ezek után egy personal foul miatt kinézhet neki akár egy négy meccses eltiltás is, ami nála 1 millió $ kiesés lenne.tomi-tomi
Meg lennék lepődve,ha nem lenne rá mód,hogy a büntetést a csapat fizesse 😊
Valamilyen módon biztosan visszacsurgatják neki 😊
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha nem lesz Talib, akkor nem egyszerű a helyzet. Viszont Goldson-t eltiltották a meccsre, ez nekünk pont jól jön. Slater hiánya (4-6) hét a spec. teamet fogja visszavetni. Csak újabb nagy sérülés ne legyen. Ha így megy, a 10. hét környékére már a PS is kezdő lesz...Burkus
Talib:
"Important takeaway from Patriots practice this morning: CB Aqib Talib is here. Was not spotted Monday." (Reiss, twitter)

Goldson:
"NFL overturned one-game suspension of Bucs S Dashon Goldson, who now will play allowed to play Sunday vs. New England." (Schefter, twitter)Gogo
Köszi. Én is olvastam. Nem értem az NFL policy-t, ha tényleg védeni akarják a játékosokat. Azt hiszik, hogy a 100.000 USD meghatja? Majd kifizeti a csapat. A Tampa szedte össze eddig a legtöbb personal foul büntetést, terrorizálni próbálják az ellenfelet. Még egy-két sérülés hiányzik a csapatnak.Burkus
Nem teheti, a játékos fizetéséből kell kifizetni. (Az eltiltásnál is a meccs(ek)re eső fizetését nem kaphatja meg.) Goldson pedig nagyon fog vigyázni, ezek után egy personal foul miatt kinézhet neki akár egy négy meccses eltiltás is, ami nála 1 millió $ kiesés lenne.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ha nem lesz Talib, akkor nem egyszerű a helyzet. Viszont Goldson-t eltiltották a meccsre, ez nekünk pont jól jön. Slater hiánya (4-6) hét a spec. teamet fogja visszavetni. Csak újabb nagy sérülés ne legyen. Ha így megy, a 10. hét környékére már a PS is kezdő lesz...Burkus
Talib:
"Important takeaway from Patriots practice this morning: CB Aqib Talib is here. Was not spotted Monday." (Reiss, twitter)

Goldson:
"NFL overturned one-game suspension of Bucs S Dashon Goldson, who now will play allowed to play Sunday vs. New England." (Schefter, twitter)Gogo
Köszi. Én is olvastam. Nem értem az NFL policy-t, ha tényleg védeni akarják a játékosokat. Azt hiszik, hogy a 100.000 USD meghatja? Majd kifizeti a csapat. A Tampa szedte össze eddig a legtöbb personal foul büntetést, terrorizálni próbálják az ellenfelet. Még egy-két sérülés hiányzik a csapatnak.
több mint 10 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
BB Gronkról: "We haven't practiced today. We've just been sitting in a meeting. He looks great sitting in a meeting," Belichick said. Szokásos óriási nyilatkozat.😊
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ha nem lesz Talib, akkor nem egyszerű a helyzet. Viszont Goldson-t eltiltották a meccsre, ez nekünk pont jól jön. Slater hiánya (4-6) hét a spec. teamet fogja visszavetni. Csak újabb nagy sérülés ne legyen. Ha így megy, a 10. hét környékére már a PS is kezdő lesz...Burkus
Talib:
"Important takeaway from Patriots practice this morning: CB Aqib Talib is here. Was not spotted Monday." (Reiss, twitter)

Goldson:
"NFL overturned one-game suspension of Bucs S Dashon Goldson, who now will play allowed to play Sunday vs. New England." (Schefter, twitter)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Brandon Lloyd (who they now want back), ...Burkus
That's not true according to NFL Media columnist Mike Silver, who reported Thursday that the Patriots "never called," and that a reunion with Lloyd is "not happening."

Ha egy játékost hozzáállás és öltözői problémák miatt kitesznek a csapatból, akkor miért akarnák visszahozni két meccs tapasztalata után, amelyek közül az egyik extrém rövid héten volt?DoM
A sajtó munkatársainak is meg kell élnie valamiből, ha csak azt írják le, ami biztos, sokkal kevesebben olvasnák őket. Másrészt mennyivel unalmasabb lenne az életünk😊
Pl. most nem tudnánk néhány gondolatot arra szánni, h
- vissza akarták-e hozni Lloyd-ot
- a "szorult helyzet" miatt, mennyiért lehetne visszahozni
- kellene-e egyáltalán
- Lloyd - a pénz miatt -, vissza akarna-e jönni egy olyan közegbe, ahol már egyszer megköszönték neki a közös munkát.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Brandon Lloyd (who they now want back), ...Burkus
That's not true according to NFL Media columnist Mike Silver, who reported Thursday that the Patriots "never called," and that a reunion with Lloyd is "not happening."

Ha egy játékost hozzáállás és öltözői problémák miatt kitesznek a csapatból, akkor miért akarnák visszahozni két meccs tapasztalata után, amelyek közül az egyik extrém rövid héten volt?
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
köszi JJ