New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
peterk2005
Értem a véleményed.. 😉
Döcögősnek az első 4-5 meccset értettem..S igenis tudtam(uk) hogy így is lesz..
BB úgy gondolta, hogy Welker már nem az aki 2-3 éve volt..Hozott helyette, egy fiatalabb, biztoskezűbb, gyorsabb, talán több pozícióban is bevethető minőségi slot WR-t..Ha egészséges jó váltás lehet..Meglátjuk, hogy is akadályoz az a lágyék az évadban..(Engem megvett magának az első meccsen..)
Azért a Gronkandez tengely ligaszinten is több mint erős volt..Senki sem láthatta előre Hörni baromságát..
Fafej helyét 1az1ben átvehette Vereen..A RB corps nem rossz, Ridley a fumble hülyeségeit leszámítva, a tavalyi éve alapján top 5 futó..Bolden biztonsági erőfutó, aki elkapásokra is képes..Az újonc elkapók (Dobson,Thomkpkins, Sudfeld) az edzőtáborok alapján azzal kecsegtettek, hogy a szélső játékok, hosszú passzok is mehetnek..

BB elképzelése nem volt rossz..Ha egyben van a csapat, s összeszokik, nem rosszabb támadóegység ez, mint bármelyik első 6 csapaté..
Csak hát nem gondoltak a pech szériára..
Értem én, hogy a sérülések mindenhol benne vannak, s minden csapatot sújtanak..Értem a felsorolásod..De általában egyszerre az O-ból, vagy a D-ből nem szokott kiesni a három legmeghatározóbb játékos sehol..Nálunk meg most ez történt..Ezt próbáltuk kicsit görcsösen megoldani..
A Tampa elleni meccs második félidejében éreztem én is azt, amire Te utaltál..Hogy végre megvan a fonal, s annyira már nem is kell aggódni..Nagyobb a bizalom, olajozottabban működik minden, s talán nem lesz olyan nehéz ez az összeszokósdi, s mindenki előrébb lép egyet, hogy pótolja a hiányzókat..

Elhiszem, hogy neked most komplettebbnek, egészebbnek tűnik a Miami..
De az évad közepén, végén nem hiszem, hogy így lesz..
A támadók oldalán most egy kicsit kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb játék jön, jöhet...Nemcsak Dola @ Gronk miatt..Hanem azért mert megértették, hogy mindenkinek előrébb kell lépnie..
Nem volt Dola előrébb lépett Edelman..(Superman 😉 ) Nincs TE (Gronk) játék, ezért erőltetjük a magas újonc WR-eket, sőt szerintem Hóember is meglepetés lehet a jövőben Gronk mellett..Kieset Vereen, erre tök jól játszott Bolden..
Zörög, kicsit rozsdás még az egész, ebben igazad van, de jobb lesz ez..
Novemberre én 30-40 pontokat várok ettől az O-tól is..

S reméljük, hogy így is lesz..s akkor a te véleményed is változik.. 😉
Mert látjuk, hogy titokban Te is Pats fan vagy.. 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Értem az állásfoglalásodat...
Mindenkinek kicsit meglepő a csapatunk döcögős rajtja, s aki figyelte a nyári híreket, az gondolhatta is, hogy nem lesznek az első meccsek pontzuhatagok, liga első offense munkával.kyobalu
Állásfoglalás? Nem vagyok én politikus, hogy a zsebemben hordanám a bölcsek kövét. 😊 Amit írtam az csak egy szerény vélemény. Egyébként nem a rajt a döcögős, hanem a játék. A rajt az szárnyaló, azzal nincs semmi gond. 😊

Gronk nincs..Csak nagyon reméljük, hogy tényleg 100 %osan jön vissza..kyobalu
Az okokat tudom, offseasonban agyonbeszéltük, nem kritikának szántam a véleményemet. (Pontosítok: szerintem BB azért ludas a történtekben, akármennyire is nagy coatch egyébként.)

Egyszerűen, a problémák ellenére is jobb indulásra számítottam. Úgy gondoltam, hogy a csikorgás azt jelenti majd, hogy azért megy az offense, csak éppen több lesz az eladott labda, rossz passz, gyengébb lesz az RZ mutató, ilyesmi. De az első két meccsen (és a harmadikban is az első félidőben) nem ez volt, hanem lényegében ledobta a vasmacskát az offense. Azaz haladni se nagyon tudott. A harmadik meccs második félideje volt eddig egyedül ahhoz hasonló, amit előre vártam. De nem tudom, mennyi köze volt ehhez a TB (nem a Tom Brady, hanem a Tampa Bay 😊) fejreállásának, és mennyi annak, hogy az O kezd valamelyest ritmust találni. Pillanatnyilag nem érzem ezt a ritmust.

Mindegyik csapat a ligában (a Colts és Broncos is) padlóra kerülne, s keresné a vészmegoldásokat hasonló helyzetben..Csak elképzelem a Broncost, hogy kiesik Decker, Welker, Moreno egyszerre..Vagy nálatok a Coltsnál: Bradshaw, Wayne, Hilton..Egyből nem pörögne úgy a gépezet senkinél..kyobalu
Persze, de azért nem ugyanaz a kettő. A sérülések miatti kiesés a játék része. Ha tavaly esik ki a fél offense tőletek (pl. Gronk lesérülése), az pech, de része a játéknak. Itt viszont alapvetően nem sérülésről van szó, hanem egy teljes elkapó reboot-ról, aminek az okait jórészt nem értem, mert nem érzem, hogy szükség lett volna rá. Egy Welker-Amendola cserét önmagában megértenék. Egy #1 WR cserét is megértenék önmagában, stb. De ezt a teljes reboot-ot nem tudom hova tenni sem cap, sem más indokátt nem látom. Egyedül Hörni kiesése érthető, ilyenre senki nem készülhet fel előre.

A sérülések pedig másokat is érintenek. A Broncosból - ha már őket hoztad példaként - még offseason-ban kiesett az első, a második és a harmadik számú center (Walden, Koppen, majd Lilja), kiesett Kuper, múlt héten kiesett Ryan Clady, sérült Champ Bailey, nem játszhat Von Miller, sérült Dreessen (#1 TE) hogy csak pár nevet mondjak. Ez van. A Colts-ból - a másik említett csapat - az elmúlt két héten három fontos kezdő ment IR-re: Dwayne Allen - aki ugyanannyira fontos TE a Coltsnak, mint Gronk a Pats-nek -, a #1 guard Thomas, és a #1 futó Vick Ballard (miatta jött Richardson). De sérült Satele (kezdő C), Angerer (kezdő ILB), Laron Landry, stb. Nélkülük nyertünk a Niners ellen vasárnap.

Szóval ezek benne vannak a kalapban, ahogy a Pats-nél is. De nem amiatt érzem a Miami-t jelenleg esélyesebbnek, mert Amendola éppen nem játszhat, hanem úgy ránézésre az egész csapat állapota miatt. Aztán persze ki tudja, lehet, hogy két hét múlva már egészen mást gondolok.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Hát ezzel egy kicsit megleptél!! Nem gondoltam volna, hogy a Miamit gondolod csoportgyőztesnek az AFC Eastben..Még akkor is ha, az első két meccsét picit nyögvenyelősen hozta a Patriots.kyobalu
Az idény előtt nem is a Miamit tippeltem, de három hét után - látva mind a Pats mind a Miami mindhárom meccsét - megváltozott a véleményem. De erről inkább a Pats topicban, ha érdekel miért.peterk2005
OK! Fejtsd majd ki ott.. 😉kyobalu
Áthoztam ide a Colts topicból, mert Pats téma.

Szóval miért gondolom így? Az első 3 meccs nekem csalódás volt, hiába a 3:0. Szurkolóként nyilván nem ugyanaz 3:0-val állni, mint 0:3-al, de rám, semleges érdeklődőre inkább a látott játék hat. Az nem lepett meg, hogy nem a tavalyi pontcsúcsokat döntögető offense-t látom, számítottam arra, hogy csikorogni fognak a kerekek, de amit láttam az nem egyszerű kerékcsigorgás, hanem szenvedés. Erről nem javulgatni kéne, hanem szintet ugrani, márpedig Amendola ehhez nem lesz elég, mert az első fordulóban is jó volt és ettől az egész csapat nem volt sokkal jobb. Gronk egy zseni, nyilván rengeteget fog számítani ha visszatér, de mégiscsak egy TE. Ha az említett fogaskerék csikorgást láttam volna, akkor amondó lennék, hogy elég, ha ő visszatér. De ezt a támadósort nem tudom, hogy képes-e egy TE - legyen akármilyen elit - új szintre emelni. Márpedig az kéne, mert az amúgy jól alakulgató védelemben nincs depth, ha lesérülgetés jön, cserélgetni kell az embereket, akkor nem tudom mennyire lehet arra számítani, hogy majd ők megfognak olyan csapatokat, mint a Falcons, Saints, Broncos. De még a Miami is. Az első 3 ellenfél offense-ét sikerült megfogni, node 2 éretlen rookie, és egy gyengus "csere" QB megfogása - akiknek ráadásul elkapógárdájuk se nagyon volt -, azért nem egy bravúr. Azt pedig nem érzem, hogy ha a védelem majd kap 25+ pontot - ami szvsz szinte garantálható az Atlanta, Saints, Denver, de még a Cincy ellen is -, akkor ez az offense lesz olyan jó Gronkkal is, hogy képes többet termelni. (Tavalyhoz képest ugye nem csak Gronk hiányzik. Welker utódja van csak meg egyedül Amendola-ban, de Veeren sérülésével Woody posztja - elkapó RB - igazából nincs megoldva, #1 WR nincs, és Hörni utódja sincs. Azaz Gronkkal együtt is legalább 2, de inkább 3 elkapó poszt hiányzik még.)

Nem ragozom, tudjátok ezt úgyis, nálam jobban is. Ami miatt ebben a pillanatban a Miami-t tippeltem (erre vonatkozott úgy is a kérdés), az egyszerűen az, hogy láttam mindhárom meccsüket, és ők viszont nagyon együt vannak. Komoly védelem, kerek roster, és Tannehill rengeteget fejlődött tavalyhoz képest. És célpontjai is vannak. Az előző két fordulóban a védelem megfogta Luck-ot és Ryan-t is a meccs végén, Tannehill meg mindkétszer megcsinálta a győztes drive-ot. Impresszív. Szóval azt továbbra is úgy gondolom, hogy a Pats-nak egy 10-6 - de akár 11-5 is - így is simán meglesz. Ami miatt elbizonytalanodtam, az az, hogy szerintem a Miami-nak is. (Erre nem tippeltem idény előtt.) És akkor a H&H számíthat, és most inkább a Miami-t látom esélyesebbnek.

Az pedig külön probléma - nem csak nektek, de nekünk is a Colts-nál -, hogy korábban úgy gondoltam, hogy ha nincs is meg a divízió, egy korrekt 9-7, 10-6 mérleggel az AFC-ből simán wild cardba lehet majd jutni. Na, ez se lesz így várhatóan. Eddig az AFC lényegében sz*rrá veri az NFC-t, ráadásul nem az AFC elit veri az NFC végét, hanem szinte fordítva, az AFC "közepe/alja" veri az NFC elejét/közepét. Így a wild card sem lesz könnyű, mert mindegyik csoportból a második komolyan pályázik rá. Ravens/Cincy, Texans/Colts (sőt Titans), Broncos/Chiefs (de még akár Chargers), és Pats/Dolphins mindegyik párharsz vesztese összehozhat 10-6-ot simán, úgy, hogy közben nem nyeri a divíziót. Szóval keményebb a meccs, mint amilyennek idény előtt tűnt.peterk2005
Értem az állásfoglalásodat...
Mindenkinek kicsit meglepő a csapatunk döcögős rajtja, s aki figyelte a nyári híreket, az gondolhatta is, hogy nem lesznek az első meccsek pontzuhatagok, liga első offense munkával..
Gronk nincs..Csak nagyon reméljük, hogy tényleg 100 %osan jön vissza..De ha visszajön, bármennyire is "csak" TE, a liga legjobbja, biztos célpont, s a mi játékunkra jellemző screen paszokat 8-12 yardért bármikor tudja hozni, a liga 90%ának a védelme ellen..Welker ment, helyette jött Dola..Dola első meccsén nagyot játszott, kifejezetten erős célpont, de rásérült a lágyékára..Vereen, akiben kifejezetten nagy potenciál van, első meccsén csuklóját törte, de így is iszonyat számokat hozott..Mindenki, aki ismeri egy kicsit a csapatunkat, tudta, hogy a három legmeghatározóbb emberünk a támadósorban ők lesznek idén..Mindhárom kiesett..Brady pedig építi a kémiát az újoncokkal..
Mindegyik csapat a ligában (a Colts és Broncos is) padlóra kerülne, s keresné a vészmegoldásokat hasonló helyzetben..Csak elképzelem a Broncost, hogy kiesik Decker, Welker, Moreno egyszerre..Vagy nálatok a Coltsnál: Bradshaw, Wayne, Hilton..Egyből nem pörögne úgy a gépezet senkinél..
Nálunk mindenki tudta, hogy az első 4-5 meccs nyögvenyelős lesz..Persze, mi sem gondoltuk, hogy ennyire..Amennyiben egészséges lesz Gronk, Dola, Vereen trió, akkor lényegesen nagyobb terhet vesznek le az újonc elkapóinkról..Dobson és Thompkins is kifejezetten tehetséges WRek..S ráadásul újítást is tudnak hozni a rendszerünkbe..Végre nem csak a pálya középső részét tudjuk megjátszani, hanem a széleket is, s végre mehetnek a hosszú passzok is, mert szépen mozognak, s eredményesen vállnak le a védőikről..
Láttam én is a Miamit..Nem mondom, hogy rosszak..nagy bevásárlás volt náluk a tavasszal, nyáron..Tannehill tavalyhoz képest fejlődött, de szerintem ahhoz nem volt nehéz..Van 1 sztár elkapójuk, aki néha primadonnáskodik..A védelmük erősen túlértékelt..Nem hiszem, hogy egy teljes Patriotsnál jobban egyben lennének.. De abban igazad van, hogy a csoportban jelenleg ők a riválisaink, nem mutatnak csúnya játékot..

A csapatunknak most jönnek majd az igazán értékmérő meccsek..A Falcons, Bengals, Saints azért más erőt képvisel, mint akikkel eddig játszottunk..De nem hiszem, hogy félnünk, vagy tartanunk kellene annyira..A D jobb mint tavaly..Nagyobb nyomást helyeznek az ellen irányítójára, erősebb, komplettebb a front 7...A secondary pedig kezd összeszokni..Talib, Dennard jól működik...DMC biztonságot nyújt..Gregory meglepően érettebb játékot mutat..Arrington pedig szerintem a posztján nickelben az egyik legjobb a ligában..Lehet, hogy nincs akkora mélység, de úgy tűnik, hogy összeállt a védelem egy kicsit jobban, mert lényegesen agresszívabbak, érettebbek, mint eddig..Végre le tudják húzni a rolót, ha muszáj..Ilyen azért az emúlt években nem volt jellemző.. 😉
Az O pedig átalakuláson megy át..Azért 5 meghatározó játékos kiesett..Új rendszert kell kiépíteni, szinte mindegyiket újoncokból..Idén nem lesz a Pats O a legerősebb a ligában, de november végére, decemberre összeszoknak, akkor fog igazán működni a gépezet..Csak maradjon mindenki egészséges..A következő meccseken Brady picit nyugodtabban játszhat, több célpontja lehet..S ahogy látom a futóinkat, több játékba vonjuk be, mint ahogy előzetesen gondoltam..Azért a TB védelme ligaelit volt tavaly, s most sem rosszak..A futóinkkal szét szívattuk őket, s Bradybe és az újoncokba bennmaradt legalább 2 TD, ami simán meglehetett volna..A következő 3 csapat védelmei közül engem inkább a Bengalsé aggaszt a legjobban..
A jelenlegi meccsek alapján tartom a jóslásomat..
Divizió győztesek: Patriots, Bengals, Colts, Broncos...Wild Card helyért harcol: Miami, Ravens,Texans, Chiefs..
De bármi történhet..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ezzel egy kicsit megleptél!! Nem gondoltam volna, hogy a Miamit gondolod csoportgyőztesnek az AFC Eastben..Még akkor is ha, az első két meccsét picit nyögvenyelősen hozta a Patriots.kyobalu
Az idény előtt nem is a Miamit tippeltem, de három hét után - látva mind a Pats mind a Miami mindhárom meccsét - megváltozott a véleményem. De erről inkább a Pats topicban, ha érdekel miért.peterk2005
OK! Fejtsd majd ki ott.. 😉kyobalu
Áthoztam ide a Colts topicból, mert Pats téma.

Szóval miért gondolom így? Az első 3 meccs nekem csalódás volt, hiába a 3:0. Szurkolóként nyilván nem ugyanaz 3:0-val állni, mint 0:3-al, de rám, semleges érdeklődőre inkább a látott játék hat. Az nem lepett meg, hogy nem a tavalyi pontcsúcsokat döntögető offense-t látom, számítottam arra, hogy csikorogni fognak a kerekek, de amit láttam az nem egyszerű kerékcsigorgás, hanem szenvedés. Erről nem javulgatni kéne, hanem szintet ugrani, márpedig Amendola ehhez nem lesz elég, mert az első fordulóban is jó volt és ettől az egész csapat nem volt sokkal jobb. Gronk egy zseni, nyilván rengeteget fog számítani ha visszatér, de mégiscsak egy TE. Ha az említett fogaskerék csikorgást láttam volna, akkor amondó lennék, hogy elég, ha ő visszatér. De ezt a támadósort nem tudom, hogy képes-e egy TE - legyen akármilyen elit - új szintre emelni. Márpedig az kéne, mert az amúgy jól alakulgató védelemben nincs depth, ha lesérülgetés jön, cserélgetni kell az embereket, akkor nem tudom mennyire lehet arra számítani, hogy majd ők megfognak olyan csapatokat, mint a Falcons, Saints, Broncos. De még a Miami is. Az első 3 ellenfél offense-ét sikerült megfogni, node 2 éretlen rookie, és egy gyengus "csere" QB megfogása - akiknek ráadásul elkapógárdájuk se nagyon volt -, azért nem egy bravúr. Azt pedig nem érzem, hogy ha a védelem majd kap 25+ pontot - ami szvsz szinte garantálható az Atlanta, Saints, Denver, de még a Cincy ellen is -, akkor ez az offense lesz olyan jó Gronkkal is, hogy képes többet termelni. (Tavalyhoz képest ugye nem csak Gronk hiányzik. Welker utódja van csak meg egyedül Amendola-ban, de Veeren sérülésével Woody posztja - elkapó RB - igazából nincs megoldva, #1 WR nincs, és Hörni utódja sincs. Azaz Gronkkal együtt is legalább 2, de inkább 3 elkapó poszt hiányzik még.)

Nem ragozom, tudjátok ezt úgyis, nálam jobban is. Ami miatt ebben a pillanatban a Miami-t tippeltem (erre vonatkozott úgy is a kérdés), az egyszerűen az, hogy láttam mindhárom meccsüket, és ők viszont nagyon együt vannak. Komoly védelem, kerek roster, és Tannehill rengeteget fejlődött tavalyhoz képest. És célpontjai is vannak. Az előző két fordulóban a védelem megfogta Luck-ot és Ryan-t is a meccs végén, Tannehill meg mindkétszer megcsinálta a győztes drive-ot. Impresszív. Szóval azt továbbra is úgy gondolom, hogy a Pats-nak egy 10-6 - de akár 11-5 is - így is simán meglesz. Ami miatt elbizonytalanodtam, az az, hogy szerintem a Miami-nak is. (Erre nem tippeltem idény előtt.) És akkor a H&H számíthat, és most inkább a Miami-t látom esélyesebbnek.

Az pedig külön probléma - nem csak nektek, de nekünk is a Colts-nál -, hogy korábban úgy gondoltam, hogy ha nincs is meg a divízió, egy korrekt 9-7, 10-6 mérleggel az AFC-ből simán wild cardba lehet majd jutni. Na, ez se lesz így várhatóan. Eddig az AFC lényegében sz*rrá veri az NFC-t, ráadásul nem az AFC elit veri az NFC végét, hanem szinte fordítva, az AFC "közepe/alja" veri az NFC elejét/közepét. Így a wild card sem lesz könnyű, mert mindegyik csoportból a második komolyan pályázik rá. Ravens/Cincy, Texans/Colts (sőt Titans), Broncos/Chiefs (de még akár Chargers), és Pats/Dolphins mindegyik párharsz vesztese összehozhat 10-6-ot simán, úgy, hogy közben nem nyeri a divíziót. Szóval keményebb a meccs, mint amilyennek idény előtt tűnt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Tom Brady First QB In NFL History With 100 More Wins Than Losses

Here's the other reality: whether playing on teams with solid defenses and third-rate receiving crews, as Brady did in 2001, 2003, 2004, 2006 and now again in 2013; on teams with bad defenses and bad receiving crews, as Brady did in 2005; or playing with talented offensive teams with questionable defenses, the way Brady did from from 2009 to 2012, there is one constant: the Patriots win at a greater clip than any team in the history of football.
 www.coldhardfootballfacts.com/content/tom-brady-first-qb-nfl-history-with-100-more-wins-than-losses/25233/
több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000249741/article/bill-belichick-being-bill-belichick
csak a szokásos BB 😀bogec7
Köszi a linket, megtaláltam az újabb idézetet az aláírásomhoz, a régi Tim Tebow-s már nem aktuális.
😀😀😀
A legjobb, h a cikk szerzője is, már csak poénként fogja fel, és hiányolna fogja BB-t, ha visszavonul.
😀
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Újra látunk 34 base felállást a védelemtől, nekem úgy tűnik Hightower eddigi legjobb posztját sikerült ezzel megtalálni Jones (RDE) mellett fent a LOS-nál (ROLB). Itt nem tud elveszni a forgalomban a futójáték ellen, amire számos példa volt tavaly egész évben, viszont kijön a fizikális játéka a védővonal szélének megtartása közben és az, hogy mozgékonyabb, dinamikusabb mint Spikes.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000249741/article/bill-belichick-being-bill-belichick
csak a szokásos BB 😀bogec7
ez a pali 😀 látni a kis halvány mosolyt az arcán, nagyon élvezi szerintem... 😀nDRo
Az persze nincs linkelve az nfl.comon amikor a Jets meccs után percekig mesélt a bal és jobblábas punterek történetéről vagy éppen a holder szerepének specializálódásáról és ált. a kicker, punter, long snapper önállósodásáról.

Q: You have a history with left-footed punters. Why do you like them so much?

BB: You know, I’ve been asked about that before. I think it’s a coincidence really. I don’t go into it with an attitude like, ‘We have to have a left-footed punter.’ I know it’s been that way. Lee Johnson was here when I got here. We had Tom Tupa at Cleveland. Tom didn’t punt in the NFL, he punted in college and we brought him in and he became our punter. Of course he punted for us here when I was at New England in ’96. He was an excellent right-footed punter. I coached Dave Jennings at the Giants and he’s one of the best punters that ever punted in the NFL. I had a long relationship with Sean Landetta as well; that’s another good right-footed punter. I don’t really have any preference toward left-footed punters. I know it’s worked out that way, I can’t deny it. But, I’ve also had the opportunity to coach and be with a lot of good right-footed punters too and I was more than happy with them. I loved Tupa, loved Jennings, loved Landetta. Even going all the way back to when I was involved with the special teams at Baltimore, with David Lee and at the Lions with [Herman] Weaver and John Stufflebeem who we brought in who ended up with a long career in the Navy and didn’t play professionally other than in training camp. They were all good right-footed punters too. I would say coincidence.
Q: Is there any reason why you prefer punters to be holders in the field goal operation?

BB: You want your best holder to be the holder. I think that the key thing in the NFL now is just with the opportunity of your specialist. Again, the game has evolved from when I came into the league. Most teams had kicker, most of the punters played another position and I would say all of the long snappers played another position, either center or linebacker or tight end or whatever it was. Then punters became pretty much specialized so every team carried a kicker and a punter. Occasionally you had a guy who could do both but that was more the exception than the rule. Eventually, teams started going to just pure long snappers. Like Steve DeOssie, who came into the league as a linebacker/snapper, kind of ended as a snapper and was one of the best snappers in the league. He was part of that transition and in that era where teams went and committed fully to a long snapper that played no other position. You’ve also seen that now in college. Most college teams have a pure snapper as well as a pure kicker and a pure punter. I just think that when you have that situation, if your punter can hold, then the amount of snaps and time that those guys get to practice together, work together, meet together, watch film together, watch slow-motions films, concentrate on the technique as opposed to the backup quarterback or somebody like that who has a lot of other responsibilities. It’s just a time – if your holder can be your punter, then the amount of practice time, consistency, preparation time that those guys have together just so out-weighs what it would be with any other player – receivers have been holders. Then you go through the whole thing, if it’s a position player like a defensive back or like it was back in the ‘60s, a Jimmy Patton or a receiver and something happens to them, now whose your backup player because those guys are regular players. Not only do you have to replace them at their offensive or defensive position, you have to replace them in the kicking game so it just cuts into your depth. Back when you had 36, 37 players, that was a whole different ballgame. Everybody doubled up in one way or another. I think that’s the way it is on most teams. Most teams punters are the holder and the snappers are the snappers and kickers are the kickers. That’s the way it is in college so we’re recruiting players that are in that very specialized phase themselves.
Q: Has it always been like that since you’ve been at the Patriots?

BB: Yeah, I think even going back to, not the Giants because Dave [Jennings] didn’t hold and Sean [Landetta] didn’t hold but ever since then, [Tom] Tupa held at Cleveland and so I’d say from somewhere in the early-‘90s that that was more the norm. Prior to that, some did, some didn’t. Danny White held for Dallas for years and so forth. There was kind of that transition there from maybe ’85 to the early-‘90s. I’d say by around ’95 or so, it was pretty much one snapper, one kicker, one punter on every team. Also as the roster numbers have creeped up as well, that’s made it affordable. When you’re down in the 30s then it’s a lot tougher to carry one of each of those; that slices into your roster pretty good. The rules have made it much easier to do.
több mint 10 éve
nDRo New England Patriots 1 593
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000249741/article/bill-belichick-being-bill-belichick
csak a szokásos BB 😀bogec7
ez a pali 😀 látni a kis halvány mosolyt az arcán, nagyon élvezi szerintem... 😀
több mint 10 éve
bogjosi New England Patriots 1 180
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ksqhvvgehc9zkqzbgaax
Bill Belichick being Bill Belichick
Bill Belichick does not suffer fools gladly. And he is not going to give you information about Rob Gronkowski and Danny Amendola, no matter how many times you ask.

csak a szokásos BB 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 10 éve
seal New England Patriots 222

😊seal
klasszikus:  www.youtube.com/watch?v=sWyV0gcjfPo 😊winston
A kedvencem, mikor mondják, h Carmazzi jelenleg a hegyekben él, jóga oktató....van 5 kecskéje 😀

Ja meg: "The next Joe Montana was on the field that day. He just happened to play for the other team." Ennél a mondatnál mindig kiráz a hideg 😊

több mint 10 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag

😊seal
klasszikus:  www.youtube.com/watch?v=sWyV0gcjfPo 😊
több mint 10 éve
seal New England Patriots 222

😊

több mint 10 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Nah Miami megint bemákolta, múlt héten is ha jól emlékszem a végén fordítottak...NB2
azért remélem egyszer legépelünk titeket 😉 😛Ventura
Ha most nem, akkor soha😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, három meccsen 34 kapott pont, ez nagyon tetszetős 😊
Mondjuk a nagyszünet után 6 negyed 12 pont már kevésbé, de hát a D hozza a vártat :d

több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 882 — megbékéltem tom bradyvel
Nah Miami megint bemákolta, múlt héten is ha jól emlékszem a végén fordítottak...NB2
azért remélem egyszer legépelünk titeket 😉 😛

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Nah Miami megint bemákolta, múlt héten is ha jól emlékszem a végén fordítottak...NB2
jah, mekkora gecik vagyunk 😛

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 978 — nabege2@yahoo.com
Nah Miami megint bemákolta, múlt héten is ha jól emlékszem a végén fordítottak...
több mint 10 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ez jó volt. Az első negyedben megint elkezdem temetni magamban az O-t, aztán magukra találtak. Gost hibátlan. A védelem ismét jó volt, bár eléggé gyenge volt a Bucs. Jövő hét az igazi értékmérő.

Ami nem tetszett:
-Wilfork. Tuti van valami baja, megint sokszor fogták meg 1-1-ben.
-Blount. A végén volt pár szép futása, de addig szinte semmi. Bolden sokkal jobbnak tűnt. Visszahordásban meg mit várnak Blounttól, nem értem...
-A második félidőben megint sikerült kemény 6 pontot szerezni. Igaz ez jobb volt, mint az elmúlt pár meccsen, meg Brady is hibázott egy nagyot.
-Brady pár más dobást is eléggé elnézett.

Ami viszont nagyon jó, Ninko szerződése. Lassan a védelem legjobbjává vált, Vrabel 2.

3-0, úgy hogy Gronk és Amendola még hiányzik eléggé. Csak javulhatunk innen is. Most jön 3 nagyon kemény meccs, 1-et legalább hozni kéne. Utána meg teljes fegyverzetben lehet ismét a csapat.
több mint 10 éve
seal New England Patriots 222
Sudfeld azért eléggé balszerencsés, ha jól emlékszem csak 2 passz ment feléje ebben a szezonban és mindkettő INT.

több mint 10 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Végre egy sima W, a 2. negyedben feljavult az O# az egész meccsen remeklő D# mellé. Az O# fal munkája, Brady, Thompkins, Dobson, Ridley mellett kiemelten dicsérhető Tálib és Dennard meg persze megérdemelt új szerződéssel Ninko - Jones duó és Ghost is.
A 2. félidő formalitás volt, mivel kétszer is megállítottuk 4. kísérletre a Bucs-ot, amit rögtön kíméletlenül Td-vel büntettünk.
Jövő héten a Falcons ellen hasonló kell minden téren, főleg a D# előtt adott a feladat Ryanék ellen.

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Parádés 😊)
Nagyon megérdemli az új szerződét 😊
Én nem kérek tőle 3.5-et, „megelégszem” azzal, ha továbbra is kiemelkedően jó lesz futás ellen, és összegereblyézik mellé még szezononként egy 8-10 sacket 😊

több mint 10 éve
seal New England Patriots 222
Ez a hét legjobb híre eddig, amellett, hogy Gronk (még) nem kezd. Go Ninko, GO Pats! 😊

több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na ez jó hír remélem a mai meccsen meghálálja 3.5 sackkel! 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ninkovich új szerződést (2016 végéig) kapott a Patstől . :cool: