New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Vereen-nek törése van, Ridley kesztyüjét remélem bekenik valami tuti ragasztóval, mert ha csütörtökön ha csak 1x is elejti BB megöli!NB2
Patriots placed RB Shane Vereen (wrist surgery) on injured reserve/designated to return.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
RZ gondok tavaly is ugyanúgy megvoltak Gronk hiányában. Azon Welker és Hernandez se segített semmit. Annyi különbség van a Colts akkori helyzete, és a mostani a Pats között, hogy itt a kukázás helyett kiforratlan, de alapvetően tehetséges, és NFL szinten átlagos, de inkább átlag feletti képességű újoncokról beszélünk. Ha ugyanaz lesz a játéka képe október közepén is az AFC csapatokkal szemben, akkor lehet aggódni, hogy mi sül ki ebből az évből.DoM
Milyen RZ gondokról is beszélsz? Tavaly liga harmadik RZ offense-etek volt, és mellesleg pontrekordot döntöttetek. Ilyen "gondokat" én az idei Colts számára simán bevállalnék. 😀

Tavaly volt egy Lloyd, akit nem bírtatok, de csak-csak egy méretes, 1000 yardos veterán volt, akire RZ-ben oda kellett figyelni. És Gronk mellé (a hiányában is) volt egy Hernandez. Plusz Welker. Plusz Woody a maga 7TD-jével. Így azért könnyebb volt Ridley-nek egy csokorban csinálni a futott TD-ket. 😊 Ha Gronk visszajön, akkor vele 12 (döntően RZ) TD fog visszajönni, az nagy változás lesz, de addig...peterk2005
Gronk hiányában - ez a kulcs. A sérülése után jelentősen visszaesett a RZ hatékonyság, ezt JMD általában no huddle-up tempo play hívással próbálta ellensúlyozni. A Texans védelem például imádta, de az öreg róka Ravens D nem ette meg egyszer sem, franc a sznob ízlésükbe.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
RZ gondok tavaly is ugyanúgy megvoltak Gronk hiányában. Azon Welker és Hernandez se segített semmit. Annyi különbség van a Colts akkori helyzete, és a mostani a Pats között, hogy itt a kukázás helyett kiforratlan, de alapvetően tehetséges, és NFL szinten átlagos, de inkább átlag feletti képességű újoncokról beszélünk. Ha ugyanaz lesz a játéka képe október közepén is az AFC csapatokkal szemben, akkor lehet aggódni, hogy mi sül ki ebből az évből.DoM
Milyen RZ gondokról is beszélsz? Tavaly liga harmadik RZ offense-etek volt, és mellesleg pontrekordot döntöttetek. Ilyen "gondokat" én az idei Colts számára simán bevállalnék. 😀

Tavaly volt egy Lloyd, akit nem bírtatok, de csak-csak egy méretes, 1000 yardos veterán volt, akire RZ-ben oda kellett figyelni. És Gronk mellé (a hiányában is) volt egy Hernandez. Plusz Welker. Plusz Woody a maga 7TD-jével. Így azért könnyebb volt Ridley-nek egy csokorban csinálni a futott TD-ket. 😊 Ha Gronk visszajön, akkor vele 12 (döntően RZ) TD fog visszajönni, az nagy változás lesz, de addig...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 099 — capitaine du château de Vienne 1487
DoM, egy kicsit átkérhetlek a Steelersbe? Az Air Coryell vs. Erhardt-Perkins átállás mennyi ideig tarthat? Illetve először EP volt Wiz alatt, aztán Ariansszal AC, Haleyvel vissza EP, akkor nyilatkozott a Lőcs, hogy eza kib. Rosetta Stone. Elképzelhető még, hogy ez okozza a döcögést? Köszi.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Valami hasonló helyzetet látok nálatok is, legalábbis addig amíg Gronk vissza nem tér. Brady azt még megoldja, hogy valahogy átmásszatok a pályán, de a RZ-ban hiányzik a quality célpont, arra a beszűkült területre 2 ember kevés. Főleg úgy, hogy egyik se fizikális, mindegyik az üresbe mozgásokból él, ami ugyen kis területen nehezebb. Kíváncsi vagyok, mit talál ki erre BB (vagy JMD, ha ő hív). Érdekes szakmai kihívás. peterk2005
RZ gondok tavaly is ugyanúgy megvoltak Gronk hiányában. Azon Welker és Hernandez se segített semmit. Annyi különbség van a Colts akkori helyzete, és a mostani a Pats között, hogy itt a kukázás helyett kiforratlan, de alapvetően tehetséges, és NFL szinten átlagos, de inkább átlag feletti képességű újoncokról beszélünk. Ha ugyanaz lesz a játéka képe október közepén is az AFC csapatokkal szemben, akkor lehet aggódni, hogy mi sül ki ebből az évből.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teljesen jó győzelem volt, simán jogos az előzés 😛
Btw, én kb 5-6. helyre tettem magunkat, ez most sem változott, szal nálam ez reális

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben az NFL power rankingon, a bravúros győzelemnek köszönhetően, 3 helyet előre ugorva feljöttetek az 5. helyre. Azt azért nem lehet mondani, hogy alulértékelt lenne a csapat. Ilyen bemutatkozás után megelőzni a Packers-t, a Bengals-t, a Falcons-t, nem semmi. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megmondom én mire leszek kíváncsi. Pár éve 2010-ben a Colts-nak volt egy olyan háromnegyed-idénye, hogy egész idényre lesérült a fél kezdő offense sklill pozíciókban. Garcon, Collie, Dallas Clark, Tamme, a teljes RB corp (a kanadai ligából kellett visszahozni Rhodest, hogy legyen futónk egyáltalán), stb. Volt egy szem Wayne, és mellettük utcáról hozott emberek, azóta se játszanak sehol. És ugyanaz volt akkor nálunk is, amit vasárnap nálatok láttam: a pályán még Manningből egész jól megéltünk, az offense yardban korrekten elkarisistolt, de ahogy RZ-ba értünk, jöttek a bajok. Nem volt passz célpont, mert a beszűkült területen a rúkikat, meg utcáról beeső pótembereket a közepes secondary-k is röhögve levették 1-1-ben, Wayne-t meg lekettőzték.

Valami hasonló helyzetet látok nálatok is, legalábbis addig amíg Gronk vissza nem tér. Brady azt még megoldja, hogy valahogy átmásszatok a pályán, de a RZ-ban hiányzik a quality célpont, arra a beszűkült területre 2 ember kevés. Főleg úgy, hogy egyik se fizikális, mindegyik az üresbe mozgásokból él, ami ugyen kis területen nehezebb. Kíváncsi vagyok, mit talál ki erre BB (vagy JMD, ha ő hív). Érdekes szakmai kihívás.

(Gronk visszatérése meg fogja duplázni a paybook vastagságát, onnan könnyebb lesz.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Helmut Zimmer
Üdv!

A meccsen a Pats problémái alapvetően két tőből fakadtak:

a) nem volt elég célpont a meccs egyik felében - Amendola kicsivel több mint a snappek felét töltötte a pályán. Nélküle eligible elkapóként olyan játékosok szerepeltek, akik semmilyen passzfenyegetést nem jelentettek és még csak mutatóba se vonta-e be őket McDaniels a játékba - Hooman tight endként végig a pályán; Develin fullback; Solder 2.számú tight end. Boyce irányába is azért lehetett volna 20-25 yard körülre legalább próbálkozni egyszer-kétszer.

b) JMD-nek megint rosszabbik napja volt. Ezt a sideline-to-sideline, kemény emberezést játszó védelmet a pálya szélességében akarta megverni, ami rendre kudarcot vallott (azoktól az idióta toss playektől az égnek állt a hajam, screen passzok is reménytelen próbálkozások sorát gyarapították csak). Az utolsó Vereen futásnál is a FG range szélén alig pár centi hiányzott a TFL-hez és akkor megint anticlutch lenne Brady. Ezzel szemben egész meccsen működött a két OT közötti területen a futójáték is. Főleg Vereennel, illetve a szépségdíjas passzok is ott röpködtek.

Még nyáron is a meglepetés csapatok közé soroltam a Billst. Ez most sem változott. Egy dolog lepett meg igazán, hogy a preseasonnal ellentétben jóval több volt a hosszabb dobáskísérlet Manueltől. Viszont Marrone-nak a negyedik negyedben előnyben talán nem kellene feltétlenül erőltetni a no huddle-t és a play választásnál is tekintettel lehetne az órára.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csütörtökön is kezd, ha mást nem ST-ben

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mindenki tudja, hogy Brady után Welker volt a kedvencem, de megkockáztatom, hogy ilyen elkapásai és irányváltásai még neki sem voltak fénykorában..Ráadásul mélységi passzokban is megjátszható, ami nagyon nem mindegy..Edelman-nal együtt a pályán tudják hülyíteni rendesen az ellen DB sorát, be is bizonyították párszor vasárnap.. Tedd be fantasy-be nyugodtan.. 😀kyobalu
Ezt a Welkah vs Amendola dolgot hagyjuk már.😊 Semmi jelentősége, hogy melyik miben jobb, mert nem egymás cseréi. 😊

Edelman jövő héten kezd. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
hagyjuk ezt az üvegből van Amendola mantrát.tomi-tomi
A Colts utolsó Manningos évei tele voltak azzal, hogy vártuk vissza sérülteket, mint a messiást, aztán játszottak két-három meccset, és megint várhattunk... Ezért tartok az ilyenektől már. Kívánom, hogy Amendola sose legyen sérült, de nem tudok optimista lenni, ha egy játékos lesérül egy idényre, majd megint lesérül másfél hónapra, majd a következő évben már TC-ben meghúzza magát, majd az első meccsen contact nélkül újra meghúzza magát. Megjegyzem, Gronk esetében is aggaszt ugyanez. Túl sok már ez a sérülés..

Egyébként én külön választom a rivalizálást és a játékosokat. Kb. ugyanannyira nem örülök, ha Amendola lesérül, mintha mondjuk Wayne sérülne le...Ráadásul Amendola-t még külön kedvelem is, a pár évvel ezelőtti Hard Knocks óta. (A rookie idényében a Dallas-nál forgatott a Hard Knocks, és Amendola volt az egyik fiatal undrafted rookie főszereplő. Akkor végül nem került a Dallas rosterre, de rendkívül szimpi volt a srác a filmben.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hali!

Itt az új év, remélem, hogy a Pats, és Bills fanok tradicionális jó viszonya továbbra is jellemezni fogja az évet. 😊
Helmut Zimmer
Helló. Pont a napokban jutottál eszembe, hogy jól eltűntél. Örülök, hogy visszataláltál. 😊
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Most néztem, hogy a negatív TO mutatóval rendelkező csapatok közül csak mi győztünk. 😀HanSolo
Az semmi, de annak ellenére nyert a Pats, hogy a védelem 105-ös DPR hatékonysággal "védekezett", amit Brady oldaláról 76.4 OPR "ellensúlyozott".
DoM
A QBR vakfoltja. EJ kevés passzkísérletből, viszonylag nagy pontossággal passzolt INT nélkül két TD-vel díszítve. Nem látja (felülértékeli), hogy a passzok döntő többsége 2-5 yard-os volt. Brady (szinte) mindenben az ellenkezője volt. Nagyon egyszerűen: minden elismerésem mellett önmagában én a Pats QB vasárnapi teljesítményét tartom magasabbnak. Minden héten ilyen módon elért 105-ös DPR jöhet.😊


peterk,

hagyjuk ezt az üvegből van Amendola mantrát. Wes az idény utolsó meccsén sérült meg (a térdén, kontakt nélkül), Amendola az idény első meccsén törte el a könyökét. Ha fordítva történik, akkor Wes van üvegből, mert kihagyott egy egész idényt egy rossz lépés miatt és Amendola a szívós? A második (btw életveszélyes) sérülése után az elvárt több hónap helyett egy hónapot hagyott ki.
Ezen a srácon egyáltalán nem látszik, hogy a két elkapás környékén szerzett komoly sérülése bármilyen nyomot hagyott volna benne. A Bills védői minden egyes elkapásánál lecsapták, nem sérült meg, nem droppolt. (Wes muffed punt?😊 Nálunk is voltak neki, csak mindig kipattant pályán kívülre.) Ha eltekintünk az érzelmi oldaltól(nagyon szeretem Wes játékát!), akkor jól járt a Pats, a Broncos. A Rams talán nem.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Danny Amendola unlikely for New England Patriots.

A meccsen is látott lágyéksérülése a probléma. Ez a srác tényleg üvegből van. 😕

Vereen és Amendola kiesésével Edelmannak csütörtökön tripla szerepben kell virítania. Betegyem fantasy-ba, vagy csütörtökre ő is lesérül? 😉peterk2005

Amendola játszani fog péntek hajnalban..
Azért egy ágyékhúzódás kifejezetten kellemetlen..Jóhogy limitáltan edz a héten vele..
De szerintem a meccs 2. félidejében eléggé bebizonyította, hogy nem üvegből van..Kapott rendesen, ütötték, verték, s mégis mindent elkapott...Mindenki tudja, hogy Brady után Welker volt a kedvencem, de megkockáztatom, hogy ilyen elkapásai és irányváltásai még neki sem voltak fénykorában..Ráadásul mélységi passzokban is megjátszható, ami nagyon nem mindegy..Edelman-nal együtt a pályán tudják hülyíteni rendesen az ellen DB sorát, be is bizonyították párszor vasárnap..
Tedd be fantasy-be nyugodtan.. 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Most néztem, hogy a negatív TO mutatóval rendelkező csapatok közül csak mi győztünk. 😀HanSolo
Az semmi, de annak ellenére nyert a Pats, hogy a védelem 105-ös DPR hatékonysággal "védekezett", amit Brady oldaláról 76.4 OPR "ellensúlyozott".

RE Amendola

Tegnap edzett, ma pihent. Mindkettő walkthrough volt. Ez egyelőre bármit jelenthet.
több mint 10 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 7 938 — Jó ötletnek tűnt!
Érdekes meccs lesz így, úgy érzem, hogy foghatóak vagytok, de Bradyben nem lehet bízni 😀

Lesz ez még így se!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Danny Amendola unlikely for New England Patriots.

A meccsen is látott lágyéksérülése a probléma. Ez a srác tényleg üvegből van. 😕

Vereen és Amendola kiesésével Edelmannak csütörtökön tripla szerepben kell virítania. Betegyem fantasy-ba, vagy csütörtökre ő is lesérül? 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Most néztem, hogy a negatív TO mutatóval rendelkező csapatok közül csak mi győztünk. 😀
több mint 10 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Hali!

Itt az új év, remélem, hogy a Pats, és Bills fanok tradicionális jó viszonya továbbra is jellemezni fogja az évet. 😊

Csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a Bills védelme deklaráltan nem labda ellen játszik, hanem ember ellen.
-Előnyeiről, hátrányairól szerintem DoM majd szól, ha érdekes a téma-.
Évek óta tudjuk, hogy a Patset nem nagyon könnyű gógyival megverni, de azt is megmutatta pár meccs, hogy a leplezetlen, nyers hidegrázós erőszak célravezető. Ebből tartott a Legion of Boooomm tavaly egy remek előadást. Én azt gondolom, hogy mindenki megpróbálja majd ezt ellenetek. Nyílván lesz, akinek ez menni fog, és lesz, akinek nem.
Ezért is fogalmaznék ovatosan a dropokkal. Egyetemi szinten 2 negyed alatt lehet valakinek elvenni a kedvét aznap a játéktól, ha az elkapás pillanatában azonnal kapja a büntit, pedig ott azért errre figyelnek erősen. NFL ben nyílván nem mehet el egy játékos kedve a játéktól, de hamar tanul mindenki, úgyhogy előbb jól körül fog nézni mielőtt elkapja a lasztit. Amint leveszi a szemét a labdáról, és fejben már cselez, az az elkapás nem lesz 100%-os (kétség ne legyen affelől, hogy, aki ide eljut, az laboratóriumi körülmények közt mindent elkap).

Szóval én külön kiemelném Amendolát, ráadásul ő egy olyan csoportból jön, ahol bevett szokás a fizikális erőszak, remek igazolás volt!

üdv.
H
több mint 10 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Én láttam Andre Cartert tavaly. Gyenge volt nagyon. A liga legrosszabb, szinte nem létező pass rusher sorából rúgták ki.ulpianus
Ez nem hangzik jól, köszi!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 797 — SuperLOL
Én láttam Andre Cartert tavaly. Gyenge volt nagyon. A liga legrosszabb, szinte nem létező pass rusher sorából rúgták ki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Andre Carter volt próbajátékon nálunk, látta őt valaki játszani tavaly? Ha még megvan a sebessége jó kis kiegészítő ember lehetne a kezdők mögött.
Más: a régi ismerős David Thomas (TE) nem jelenthetne kis segítséget amíg Gronk felépül? Róla tudunk valamit, hogy miért nincs csapata jelenleg (sérülés ilyesmi)?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha Bolden képes futáshoz hasonló mozgásra, akkor Bolden-Blount-Washington RB trió lesz a Jets ellen.😊 Öszvércsordák tanulnak csökönyösséget BB-től.tomi-tomi
Az előző heti edzésriportok alapján Bolden nem mostanában fog tétmeccsen labdával a kezében rohangálni.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arrington amúgy óriásit játszott jut eszembe, Dennard CB-ként nem volt rossz, de amikor elkezdte rángatni a pályán kívül is, 5 mp-cel az akció vége után az embert a 15 yardos büntiért, akkor azért elküldtem a csába... Ilyeneket minek kell... Mondjuk oké, nem vagyok ott, lehet, hogy folyamatosan szájaltak neki, de van talán jobb reakció is rá. Az is benne van persze, hogy nem baj, ha kicsit félnek tőle, de akkor azért, mert inteket fog, vagy az elkapóra akkora legális hitet tol, hogy arra sem akar nézni. De ne így már...
Btw, amilyen pechünk volt az intünknél, olyan mákja volt kétszer a Billsnek, hogy nem lett, aztán akkor nem ott van 2 TD/0 int, itt meg 2/1, meg a TO mutató is jobb. De persze ez már mindegy