New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Úgy gondolom nem kérdezem meg, hogy a képnek melyik fele állat. Inkább eldöntöttem. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Állat 😀

több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Fantasyba segítség kéne. Edelman kezdőbe? Ha már Amendola valószínű offosStylee
Bizony. Ez itt OFF. A fantasy foci kérdéseknek már van külön topikja.DoM
Köszi a választ. Elnézést az offért.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Fantasyba segítség kéne. Edelman kezdőbe? Ha már Amendola valószínű offosStylee
Bizony. Ez itt OFF. A fantasy foci kérdéseknek már van külön topikja.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi ez a Gronk játszik-nem játszik téma? Már az első fordulóban is hír volt, hogy végül nem nevezték. Mintha day-to-day lenne. Én úgy tudtam, hogy a tervezett visszatérése október eleje-közepe, vagy nem?

peterk2005
BB ugye egy árva szót nem mond az állapotáról, így mindenki kedvére jósolgathat. tomi-tomi
Én úgy emlékszem, azt olvastam Reiss blogján kb. 3 hete, BB nyilatkozta azt, h Gronk day-to-day.
Az öreg nagyon profi, h segítse a sajtót, az ellenfél felkészülését és kellő informáicióval szolgáljon a szurkolók számára.
Szal szerintem ez a day-to-day pletyka BB mestertől származik😊Rule
Én úgy emlékszem, hogy azt mondta, hogy napról napra jobb az állapota, minden nap javul, majd meglátjuk mi lesz.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van fantasy topic 😊
Én berakom, bár ez az én parádés helyzetemet is mutatja, meg én amúgy is bírom a csókát 😀
De egy 1x pontot remélem csak hoz

több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
Fantasyba segítség kéne. Edelman kezdőbe? Ha már Amendola valószínű offos
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Engem tegnap teljesen sokkolt, hogy még csak egy hete kezdődött a szezon 😀 A három éjszakázás után úgy egybefolytak a napok, hogy pénteken majdnem kivittem a kukát, mert azt hittem, hogy már hétfő van (kell vasárnaponként is olyan sokáig játszani 😀)

több mint 10 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
Ébren maradniWyatt
Én is inkább megpróbálok felkelni. Bár akkor holnap melóban kicsit használhatatlan leszek. De valamit valamiért 😀

több mint 10 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Mi ez a Gronk játszik-nem játszik téma? Már az első fordulóban is hír volt, hogy végül nem nevezték. Mintha day-to-day lenne. Én úgy tudtam, hogy a tervezett visszatérése október eleje-közepe, vagy nem?

peterk2005
BB ugye egy árva szót nem mond az állapotáról, így mindenki kedvére jósolgathat. tomi-tomi
Én úgy emlékszem, azt olvastam Reiss blogján kb. 3 hete, BB nyilatkozta azt, h Gronk day-to-day.
Az öreg nagyon profi, h segítse a sajtót, az ellenfél felkészülését és kellő informáicióval szolgáljon a szurkolók számára.
Szal szerintem ez a day-to-day pletyka BB mestertől származik😊
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Végül sikerült felszedni DT Chris Jones-t, akit már két hete is akartunk, de akkor a Tampa tudta elvinni. OL Kline került ki az 53-as keretből.tomi-tomi
Éljen 😊

Nem nagy meglepetés, hogy Rapoportnak lett igaza Amendola sérülését illetően, de azért jó volt pár napig bizakodni. A játéka doubtful, kétséges vagyis szinte biztosan nem játszik (akárcsak Gronk).DoM
Nagyon nehéz lesz így éjjel!!! Elkapó RB-ünk ma nem lesz, se TE :[]
Nagy szerep fog hárulni a védelemre, mert attól tartok, hogy Rexi D-je keményen fogja terrorizálni Brady-t és az újonc elkapókat...
Ennek ellenére kötelező felkelni!!!Egon
Ébren maradni

több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mi ez a Gronk játszik-nem játszik téma? Már az első fordulóban is hír volt, hogy végül nem nevezték. Mintha day-to-day lenne. Én úgy tudtam, hogy a tervezett visszatérése október eleje-közepe, vagy nem?

Mindenesetre, nem lenne jó, ha sietnének a visszatérésével. A divízió így is meglesz, akkor meg minek. A sietség csak azt jelezné, hogy valaki a keze ügyében tartja a panic button-t az FO környékén...

(Amúgy tőlem jöhet akár jövő héten is, két fantasy csapatomban is ücsörög a padon, bevetésre készen. 😊)peterk2005
Ha a tényeket nézzük, akkor nincs itt semmi látnivaló.
Normál rehab mellett azt várták, hogy augusztus végén-szeptember elején edzésbe állhat. Ez megtörtént. Logikus lépésként nem ment PUP-ra - járhat edzésekre és nem kell feltétlen november elejéig várni a játékára. Ekkor kezdődtek a spekulációk, hogy mikor fog játszani. BB ugye egy árva szót nem mond az állapotáról, így mindenki kedvére jósolgathat. Amendola, Vereen és Sudfeld sérülése csak olaj a tűzre. Így nem nagyon számít, hogy most is doubtful a sérülésjelentésben (múlt héten is az volt), és a kevésbé szenzációhajhász oldalakon leginkább szeptember végére várják a visszatérését.


Végül sikerült felszedni DT Chris Jones-t, akit már két hete is akartunk, de akkor a Tampa tudta elvinni. OL Kline került ki az 53-as keretből.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Nem nagy meglepetés, hogy Rapoportnak lett igaza Amendola sérülését illetően, de azért jó volt pár napig bizakodni. A játéka doubtful, kétséges vagyis szinte biztosan nem játszik (akárcsak Gronk).DoM
Nagyon nehéz lesz így éjjel!!! Elkapó RB-ünk ma nem lesz, se TE :[]
Nagy szerep fog hárulni a védelemre, mert attól tartok, hogy Rexi D-je keményen fogja terrorizálni Brady-t és az újonc elkapókat...
Ennek ellenére kötelező felkelni!!!

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi ez a Gronk játszik-nem játszik téma? Már az első fordulóban is hír volt, hogy végül nem nevezték. Mintha day-to-day lenne. Én úgy tudtam, hogy a tervezett visszatérése október eleje-közepe, vagy nem?

Mindenesetre, nem lenne jó, ha sietnének a visszatérésével. A divízió így is meglesz, akkor meg minek. A sietség csak azt jelezné, hogy valaki a keze ügyében tartja a panic button-t az FO környékén...

(Amúgy tőlem jöhet akár jövő héten is, két fantasy csapatomban is ücsörög a padon, bevetésre készen. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem nagy meglepetés, hogy Rapoportnak lett igaza Amendola sérülését illetően, de azért jó volt pár napig bizakodni. A játéka doubtful, kétséges vagyis szinte biztosan nem játszik (akárcsak Gronk).
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ESPN power ranking "értékelés" :

A near loss in Buffalo wasn't pretty, but Danny Amendola looked good. Amendola had nine catches for first downs, a total Wes Welker reached twice in 77 games since 2008.

(egyébként 5. helyen vagyunk ott;túlságosan magasan)HanSolo
Azért egy snapcountra kíváncsi lennék, mennyit töltött fenn Welker úgy,hogy nem volt Gronk,Hernandez, és tapasztalt-legitim no.1. WR 😊
Úgy lehet kicsit árnyaltabb lenne.undisputedly
Hát,ezt csak tomi-tomi vagy DoM tudná kideríteni. 😀HanSolo
Olyan sosem volt, hogy Gronkandezből mindkettő hiányzott; nulla a jó válasz. Viszont tapasztalt-legitm no.1. WR sosem volt Moss után.
De az egésznek nincs jelentősége, Wes nagy formátumú, fantasztikus slot WR-ünk volt, semmiféle hasonlítgatás nem tudja ezt elvenni tőle. Amendola picit(?) más és reményeink szerint picit több is lesz. A Bills ellen megmutatta, hogy mit tud ő.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
ESPN power ranking "értékelés" :

A near loss in Buffalo wasn't pretty, but Danny Amendola looked good. Amendola had nine catches for first downs, a total Wes Welker reached twice in 77 games since 2008.

(egyébként 5. helyen vagyunk ott;túlságosan magasan)HanSolo
Azért egy snapcountra kíváncsi lennék, mennyit töltött fenn Welker úgy,hogy nem volt Gronk,Hernandez, és tapasztalt-legitim no.1. WR 😊
Úgy lehet kicsit árnyaltabb lenne.undisputedly
Hát,ezt csak tomi-tomi vagy DoM tudná kideríteni. 😀
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
ESPN power ranking "értékelés" :

A near loss in Buffalo wasn't pretty, but Danny Amendola looked good. Amendola had nine catches for first downs, a total Wes Welker reached twice in 77 games since 2008.

(egyébként 5. helyen vagyunk ott;túlságosan magasan)HanSolo
Azért egy snapcountra kíváncsi lennék, mennyit töltött fenn Welker úgy,hogy nem volt Gronk,Hernandez, és tapasztalt-legitim no.1. WR 😊
Úgy lehet kicsit árnyaltabb lenne.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Valami azt súgja, hogy nem Te fogod megalapítani a We love Love szurkolói csoportot. 😀

Hej, az a Chung cover! Szegény semmit nem fejlődött.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Reiss hétről-hétre már tavaly is követte, hogy az előző évben még a Patriots játékosai hogyan teljesítenek új csapatuk színeiben. Donald Thomas kivételével minőséget nem vesztett a csapat. Viszont Kyle Love nevét nagyítóval sem lehet megtalálni. Úgy tűnik mégsem a managementjének volt igaza, hogy a Pats milyen gonosz módon kibabrált vele a diabetes miatt pedig micsoda remek kondiban volt stb. Most meg haknizhat a 25 carrier starttal.
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
ESPN power ranking "értékelés" :

A near loss in Buffalo wasn't pretty, but Danny Amendola looked good. Amendola had nine catches for first downs, a total Wes Welker reached twice in 77 games since 2008.

(egyébként 5. helyen vagyunk ott;túlságosan magasan)
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Hali!
Most mi a helyzet nálatok, Vereen 11. hétig nem lesz mi? Blount veszi át a helyét ugyi? (őszintén szólva fantasyhoz kell 😀 )Eazzy
Vereen szerepét senki nem fogja átvenni (passzjáték szempontjából egészen biztos), mert nincs olyan játékos a keretben. Ameddig Bolden nem jön rendbe így Blount lesz Ridley tehermentesítője, de a Bills ellen pokoli lassúnak tűnt. A LOS-ig komoly gondjai voltak az előrejutással. Ridley mellett fantasy szempontból nincs értékelhető Pats futó. Én biztosan más irányba nézelődnék a waiveren.

Igen, Vereen a Carolina ellen játszhat legkorábban.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyon remélem, hogy nem

több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 462 — No one likes us, cause no one like us
Hali!
Most mi a helyzet nálatok, Vereen 11. hétig nem lesz mi? Blount veszi át a helyét ugyi? (őszintén szólva fantasyhoz kell 😀 )

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Most néztem, hogy a negatív TO mutatóval rendelkező csapatok közül csak mi győztünk. 😀HanSolo
Az semmi, de annak ellenére nyert a Pats, hogy a védelem 105-ös DPR hatékonysággal "védekezett", amit Brady oldaláról 76.4 OPR "ellensúlyozott".
DoM
A QBR vakfoltja. EJ kevés passzkísérletből, viszonylag nagy pontossággal passzolt INT nélkül két TD-vel díszítve. Nem látja (felülértékeli), hogy a passzok döntő többsége 2-5 yard-os volt.tomi-tomi
Megnéztem alaposabban. EJ-nek négy "értelmetlen", de jó passza volt. Háromszor dobott complete-et 3rd down-ra úgy, hogy utána punt következett és az utolsó játéknak sem volt jelentősége. (Btw csak ez a 12 yardos passz 5 pontot javít a rating-jén.) Így néz ki a 3rd down lőlapja: 6/11 50 yard, tök jó. De ugye ebből csak három lett 1st down. 3/11 38 yard másként mutat és jobban visszaadja a pályán történteket.
Ha úgy tekintem, hogy ez a 4 passz incomplete, (hiszen a végeredmény szempontjából ugyanazt jelentette), akkor a QBR 89,4. S EJ-TB különbsége pontosan abból az INT-ből adódik, amely a mínuszos TO mutatót is kiadja.tomi-tomi
Ez így alapos elemzés. Az int 10 ponttal csökkentette Brady ratingjét. Mindkét irányító 5.5 y/att ért el, ami közelebb áll a valósághoz, ha értékelni kellene a passzjátékot. Ezt mutatja a te szűrésed is.