New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szép a reggelWyatt
Ha szarok lesztek idén, akkor legalább eposzian lesztek szarok. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Virágot az öltözőmbeWyatt
Mondták már, hogy komolyabban kellene foglalkoznod a versírással?somoskovig
És nem is véletlenül nem 😀Wyatt
A francba, nem futottál rá a csapdára... 😀

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Virágot az öltözőmbeWyatt
Mondták már, hogy komolyabban kellene foglalkoznod a versírással?somoskovig
És nem is véletlenül nem 😀

több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Virágot az öltözőmbeWyatt
Mondták már, hogy komolyabban kellene foglalkoznod a versírással?

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Virágot az öltözőmbe

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Szép is akadt azért, Thompkins egy állat,
Ami felé repült elkapta a srác, na.
Wyatt
Ez olyan szép lett hogy mindjárt sírok 😥

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szép a reggel

Szar a támadósor, alig bírt haladni,
Amikor meg mégis, egyből jött a fumbli.
Remek kezdés…

Szerencsétlen first D, bár próbálta menteni,
A korai négy TO nagyon sok volt neki.
Ritkán lesz ilyen.

Szerelési készség, az mondjuk lehetne jobb,
Az azonnali stop helyett Bush nagyot futott.
Reggie.

Szpesöl tím az minek, a visszahordás nulla,
Akers legalább egyet, közelről mellé szúrt ma.
Reménytelen?

Szenvedett a támadófal, soknak tűnt a lyuk
Abuzálta Bradyt rendesen a Suh Jones.
Rettegés.

Szuper első félidőnk után jöhettek a cserék,
A szomorú, itt még rosszabbul festett a kép.
Rettenet.

Szegény Mallett legalább próbálkozott,
Az már más kérdés, hogy sokat ő sem alkotott
Ryan közlegényt nem mentik meg.

Szép is akadt azért, Thompkins egy állat,
Ami felé repült elkapta a srác, na.
Rookie.

Szomorkodni nem kell, ennél csak jobb lehet,
Az ellenfélnél sem mindig egy Kellen Moore repeszt…
Rossz lányok! Ó, rossz lányok! Azért nagy grat nektek! 😉

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 369 — #NoStress
Emlékszik valaki mi volt pl. a Ravens tavalyi preseason meccsein?
(A Lionstól kikaptak)
Vagy 2011-ben a Giantsén?
(A Jetstől szívtak egy 3:17-et például.)
Vagy elötte a Green Bay?
(Ki tudtak kapni a Clevlandtől és a Kansas Citytől egyaránt.)
Nem is folytatom, inkább megkérdezem:
Eredmény szempontjából van aki azt hiszi számít egy gyakorlómeccs, vagy edzőmeccs?!
Vagy mondjam azt: persze, hogy kikaptunk, hisz Tebow nem játszott, Brady meg -1 yardot futott?
Van bármi jelentősége egy ilyen tét nélküli meccsen?
4 TO, és máris elhiszi bárki is, hogy Bardy képességei, vagy az Offense ereje megváltozott?

A csoportot 95% valószínűséggel behúzzuk, az érdekes szakasz majd januárban következik.
Ott meg nem a játékosok képességeinek összege dönt, hanem a PO-faktor, lásd csak a tavalyi Ravenset.
A PO-ba jutott 12 csapat PR-jén nem voltak top8-ban, de minden olyan szépen összeállt, hogy mégis ők lettek a bajnokok, csak náluk erősebbnek tűnő csapatokat legyőzve. (Ahogy 2007-ben pl. a Giants is.)
Ha valaki pesszimista mindig találhat okot a negatív gondolatokra, de attól még ami biztos:
- a csoportunk ergya, a PO könnyen elérhető
- visszajött JMD
- nálunk van Tebow
- van stabil futójáték, Blount vadállat lesz
- a védelem nem elit játékosokból áll, de szépen össze fog állni a 16 alapszakasz meccs alatt
- élesben biztos, hogy TO királyok leszünk, ahogy tavaly is
- úgyis az utolsó 3 meccset kell megnyerni a PO-ba, nem a preseasonben domborítani.

Zárópoénnak a Lionsról egy érdekes adat:
2008-ban, amikor sikerült a 0-16-ot megalkotniuk, a preseasont 4-0-val zárták.

több mint 10 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nyilván nem kell vészharangot kongatni,de nekem nagyon déja vu érzésem volt.A futás nulla,a passzjáték akadozik (drop v szeparációs gondok miatt),passrush nincs,az O-linet megeszik, a D meg nem tud életben tartani minket.A Lionsnak úgy látszik az a sorsa,hogy időről-időre rendesen elgyepál minket a ps-ban,de ez a meccs azért elég világosan megmutatta a hiányosságainkat.Azt néztem viszont,hogy legalább Beq 3+1 tackle-lel zárt.Ha Dennardot lesittelik,Talib pedig megsérül,akkor azért megint van baj,nem kicsi.Kedvencem Tavon W. meg sztem kuka.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 10 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Figyelve és jegyzetelve:

Az O-line-unkat kinyírta a Detroit D-line. Az O teljesítmény egyébként is értékelhetetlen volt. BB mondta szünetben, hogy elképesztő, hogy még meccsben vagyunk. 4 TO, ahogy Wyatt is írta ez az alja volt.

Nem tudom Amendola hiánya vagy játékból kiszedése, mennyire hozza majd ugyanazt a hatást mint Welkeré. (O teljesítmény rohamosan gyengül.)

Mallett soha nem fogjuk sehova sem elcserélni, sem második, de még egy 4-5 körért sem.

Nemigen értem miért gondolják a szakírok, hogy Leon Washington 53-ban lesz. Az O-ban 0, az St-nken meg nem segít semmit. Az ST továbbra is értékelhetetlen, semmi plusz nem tesznek hozzá a játékhoz.

A 1st D-nk az jó volt most is, főleg a front 7. cover LB-ben voltak gondok, mint a két első kapott TD is mutatja.

A. Wilson végig játszatása sem valami megnyugtató, főleg neki.

A 2nd D szerelési képessége botrányos.zinedine5
Korrekt összefoglaló, nincs mit hozzátenni.
több mint 10 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Figyelve és jegyzetelve:

Az O-line-unkat kinyírta a Detroit D-line. Az O teljesítmény egyébként is értékelhetetlen volt. BB mondta szünetben, hogy elképesztő, hogy még meccsben vagyunk. 4 TO, ahogy Wyatt is írta ez az alja volt.

Nem tudom Amendola hiánya vagy játékból kiszedése, mennyire hozza majd ugyanazt a hatást mint Welkeré. (O teljesítmény rohamosan gyengül.)

Mallett soha nem fogjuk sehova sem elcserélni, sem második, de még egy 4-5 körért sem.

Nemigen értem miért gondolják a szakírok, hogy Leon Washington 53-ban lesz. Az O-ban 0, az St-nken meg nem segít semmit. Az ST továbbra is értékelhetetlen, semmi plusz nem tesznek hozzá a játékhoz.

A 1st D-nk az jó volt most is, főleg a front 7. cover LB-ben voltak gondok, mint a két első kapott TD is mutatja.

A. Wilson végig játszatása sem valami megnyugtató, főleg neki.

A 2nd D szerelési képessége botrányos.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem a kezdő D#-etek nem volt rossz, a 4TO ellenére is meccsben tartotta a csapatot.
Thompkins egy igazi gyémánt lehet.

A csere védőegység viszont nagyon karcsú...

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja nem Thompkinst sajnos belevettem, ő kurva jó volt (meg valamit Ninko is mutatott, de olyanokba ne menjünk bele)

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nagyszerű meccs volt
A találkozó legjobbja szerintem én voltam, hogy végig itt voltam, bár ez kicsit önkínzás volt, de hát ilyenkor sem illik otthagyni a streamet. Túl sok elemezni való így elsőre nincs. Szar volt a kezdő, szar volt a cseresor. Szar volt a támadófal, szar volt a védőfal. Szarok voltak a futók, bár itt a fal is belejátszik, szarok voltak az LB-k, a DB-k, de úgy összességében mindenki, beleértve a helyenként brutálisan rossz playhívásokat is, szal BB-ék is kivették a részüket ebből a nem mindennapi zacsiból.

Egy dolog nyugtathat, ennél rosszabb aligha lesz. Remélhetőleg alaposan kielemezzük ezt, és sikerül fejlődni ott ahol kell, bár a meccs eleji 5 támadásból 4 TO+1 3 and out rendesen betett persze (az a csúnya, hogy a szünetre így is mehettünk volna 7–13-mal akár)

Mallett legalább akart, és Tebow-val továbbra is hibátlan a csapat 😊

több mint 10 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Első meccs amit látok, de Adrian Wilson az első kettőn is ilyen gyenge volt? Pedig azt hittem, az év igazolása nálunk 😕
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Lám, milyen egyszerű ez. Néhány játékost egyszerűen csak meg kell kérdezni, hogy mit gondolnak önmagukról, a tudásukról, a képességeikről, a sikerekhez hozzáadott szerepükről, és megadják a választ, jobban mint bármilyen elemző. Nem kell találgatni, hogy mennyire jók, ki vannak-e égve, ésatöbbi. Brady ilyen játékos.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Hivatalosan vádat emeltek Hernandez ellen gyilkosság vádjával.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 369 — #NoStress
Ez mi flood már, aztakurvaWyatt
Nyugi, neked nem írtam volna ilyent, téged nem kell kérni, hogy hozzászólj. 😀peterk2005
Te már alighanem nem láttad, de BIG DADDY mind a 32 topicba befloodolt egy NFL-fantasys felhívástWyatt
Ja, értem.

(Na bmeg, 1 post helyett csináltunk 4-et miatta. 😀 )peterk2005
És ha én is válaszolnék valamit, akkor ötöt!

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez mi flood már, aztakurvaWyatt
Nyugi, neked nem írtam volna ilyent, téged nem kell kérni, hogy hozzászólj. 😀peterk2005
Te már alighanem nem láttad, de BIG DADDY mind a 32 topicba befloodolt egy NFL-fantasys felhívástWyatt
Ja, értem.

(Na bmeg, 1 post helyett csináltunk 4-et miatta. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez mi flood már, aztakurvaWyatt
Nyugi, neked nem írtam volna ilyent, téged nem kell kérni, hogy hozzászólj. 😀peterk2005
Te már alighanem nem láttad, de BIG DADDY mind a 32 topicba befloodolt egy NFL-fantasys felhívást

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez mi flood már, aztakurvaWyatt
Nyugi, neked nem írtam volna ilyent, téged nem kell kérni, hogy hozzászólj. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez mi flood már, aztakurva

több mint 10 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mondjuk én, aki ritkán szólalok meg ebben a fórumban (tekintve, hogy hogy itt olyan tudás van, ami nekem nincsen).Kollega
Ha már megszólaltál, akkor engedd meg, hogy arra bíztassalak, hogy szólj hozzá többet. Persze, csak ha
...
magadnak. 😉

u.i.:
Mindezt nem a Tebow témával kapcsolatban írtam, ami tényleg százszorosan túl lett beszélve.peterk2005
No, no Sir! Nekem pont megfelel ez a topic, tényleg érdemes titeket olvasni! Ritkán van olyan mondanivalóm, amit érdemes megosztani. Én tényleg nem akarom megmondani, miről legyen szó és miről ne. Csak arra akartam emlékeztetni a résztvevőket, hogy sok olyan ember is olvassa őket, akiket nem látnak naponta, mert nem írnak, csak olvasnak. Szeretném, hogy ez egyfajta felelősségérzetet jelentene a hozzászólóknak.

A Patriots.hu-t is olvasom, és mivel van összefüggés, és talán nem mondjuk elégszer: Hihetetlenül hálás vagyok azért a munkáért, amit a szerkesztők végeznek!

Még egyszer köszönöm a figyelmet! Arra kérném, aki a fentieket szeretné velem megvitatni, mivel ez erősen offtopic, tegyük ezt magánban!

We are all PATRIOTS!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Hátha ettől páran megszeretik 😉 😕)



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.