New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
https://bowl.hu/images/cache/uploads/b063f807f8651c9e42f4d0040d3a6733.jpg
8. New England Patriots | Bowl.hu
Lobog-e még a tűz?
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem szeretnék offolni, ezért csak ezt a részt említem meg:
A RollingStones magazin szentel pár hasábot a Hernandez-ügynek, és sok más egyéb mellett,azt is írják,hogy a rengeteg ellógott edzéssel, és az életvitelével kihívta maga llen BB haragját,és nem kellett volna sok,hogy cut legyen amúgy is.
 tracking.si.com/2013/08/27/aaron-hernandez-used-pcp/
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
ma is megmentettük nyócat a pokol tüzétől 😉sutianap
Itt egy ember(?) sorsán múlik a többi lelki üdve; nem mentettetek meg még senkit a gyehannától.😊tomi-tomi
megtibótalaníthatatlanságoskodásaitokért vezekeltek a főnöknél, Canesstenbe!sutianap
Azt a kurva!
Dislexia, mi?!!? Lebuktál! 😀tomi-tomi
recurrentis! 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ma is megmentettük nyócat a pokol tüzétől 😉sutianap
Itt egy ember(?) sorsán múlik a többi lelki üdve; nem mentettetek meg még senkit a gyehannától.😊tomi-tomi
megtibótalaníthatatlanságoskodásaitokért vezekeltek a főnöknél, Canesstenbe!sutianap
Azt a kurva!
Dislexia, mi?!!? Lebuktál! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
ma is megmentettük nyócat a pokol tüzétől 😉sutianap
Itt egy ember(?) sorsán múlik a többi lelki üdve; nem mentettetek meg még senkit a gyehannától.😊tomi-tomi
megtibótalaníthatatlanságoskodásaitokért vezekeltek a főnöknél, Canesstenbe!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ma is megmentettük nyócat a pokol tüzétől 😉sutianap
Itt egy ember(?) sorsán múlik a többi lelki üdve; nem mentettetek meg még senkit a gyehannától.😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
ma is megmentettük nyócat a pokol tüzétől 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Jogos, a PS kimaradt
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
csak tizennégyen


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Az a baj, hogy még 22-en vannak létszám fölött.
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Megvan a két létszámfölötti:
"Patriots announce that TE Evan Landi and DL Anthony Rashad White have been waived." (Reiss, twitter)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Szerintem nagy valószínűséggel kukázni fognak valaki(ket) a kivágottak közül, de hogy mennyire lesz használható...
A bevethető tartalék kérdéses, abban meg mennyire célszerű bízni, hogy a kezdők lehozzák sérülés nélkül a szezont?Gogo
Ha Connolly és Cannon mondjuk egy hónapon belül egészséges, játékra kész, az már eléggé megnyugtató lenne. Nem tudom mennyire pozitív a prognózis náluk. Annyira jó lenne végre stabilizálni az RG posztot. Idén nyáron, év közben legalább kiderült volna (remélhetőleg még ki is fog derülni), hogy Cannon megoldás-e oda, vagy tovább kell keresgélni.
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Könnyen elképzelhető, hogy szükség lesz kilenc támadó falemberre az 53-as keretben. Akkor kb. az a kérdés, hogy Stankiewitch mellett ki lesz a másik szerencsés? Kukáznak valakit? Ha kell 9. OLman, akkor melyik poszthoz nyúlnak hozná?DoM
Szerintem nagy valószínűséggel kukázni fognak valaki(ket) a kivágottak közül, de hogy mennyire lesz használható...
A bevethető tartalék kérdéses, abban meg mennyire célszerű bízni, hogy a kezdők lehozzák sérülés nélkül a szezont?

(Értem én, hogy nemcsak BB-ben, hanem Scarnecchia-ban is bízni kell, de azért lehet, hogy megért volna az elmúlt pár évben beforgatni egy komolyabb draftpicket egy birkózó-traktorkerékforgató redneck kölyökre, aki elblokkolgatná a védőket RG-ként, főleg, hogy Brady a szemből jövő nyomást utálja a legjobban.)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Injured reserve:
DL Cory Grissom
OL Markus Zusevics
Gogo
Ezzel a karrierjének kb. vége is. Két év alatt a második IR. A támadófal depth minimum kérdéses.

Solder, Mankins, Wendell, Svitek, Vollmer a kezdő ötös. Connolly még mindig lábadozik a vállműtétből, ha még most is ennyire óvatoskodnak vele, hogy egyetlen kontakt edzésen sem vett részt, az nem túl biztató. Cannon valami oknál fogva szintén emberemlékezet óta nem edzett. Ők ketten voltak a rutinos depth... úgyhogy Zusevicsnek iowai képzése és guard/tackle versatility miatt jól jött volna, ameddig nem tisztázódik velük a helyzet. Könnyen elképzelhető, hogy szükség lesz kilenc támadó falemberre az 53-as keretben. Akkor kb. az a kérdés, hogy Stankiewitch mellett ki lesz a másik szerencsés? Kukáznak valakit? Ha kell 9. OLman, akkor melyik poszthoz nyúlnak hozná?
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Szabadulunk a fura nevűektől. 😊
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Beindult a betonkeverő és megkezdődtek a rostermozgások (Reiss twittere alapján):

Release:
WR Kamar Aiken
CB Brandon Jones
LB Niko Koutouvides
CB LeQuan Lewis
LS Mike Zupancic

Injured reserve:
DL Cory Grissom
OL Markus Zusevics

Reserve/non-football illness list:
DL Armond Armstead
WR Mark Harrison

Sign:
CB Stephon Morris
DL Scott Vallone

Jelenleg 77 játékos van rosteren, még kettőt fognak elküldeni a keddi határidőig.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
2 napja nem írt ide senki, nem lehetünk utolsók! 😀

Eddig kiket cutoltunk? Szerintetek kiket fogunk még elengedni?
Ricky Stanzi-t kirakta a Chiefs érdemes lenne megszerezni?GhostLead
Jaja, kevés az egyetemi szinten sztár, NFL-ben semmit nem bizonyító QB a keretben úgy is 😀Wyatt
Beck-kel jobb lenne, hátha Istenfia erősítésre szorul 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
GhostLead New England Patriots 295
Gyorsan jött a válasz! oké nem mondj semmit! 😀 Közben megnéztem a Chiefs topicot már értem!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2 napja nem írt ide senki, nem lehetünk utolsók! 😀

Eddig kiket cutoltunk? Szerintetek kiket fogunk még elengedni?
Ricky Stanzi-t kirakta a Chiefs érdemes lenne megszerezni?GhostLead
Jaja, kevés az egyetemi szinten sztár, NFL-ben semmit nem bizonyító QB a keretben úgy is 😀

több mint 10 éve
GhostLead New England Patriots 295
2 napja nem írt ide senki, nem lehetünk utolsók! 😀

Eddig kiket cutoltunk? Szerintetek kiket fogunk még elengedni?
Ricky Stanzi-t kirakta a Chiefs érdemes lenne megszerezni?
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Látod, hogy még mindig veretlenek vagyunk, amikor ő pályára lépett, szóval továbbra sincs probléma

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Zárópoénnak a Lionsról egy érdekes adat:
2008-ban, amikor sikerült a 0-16-ot megalkotniuk, a preseasont 4-0-val zárták.Sobri Jóska
Máshol is példálóztak már ezzel, de leírom ide is.
(Nem megcáfolni akarom amit írsz csak árnyalni.)

Már azon a négy megnyert előszezon meccsen is látszott, hogy a Lions kezdősora nagyon gyenge. A meccseket a Stanton által irányított 3. számú offense nyerte meg minden esetben.
A tegnapi meccset is a helyén kell kezelni. Szerintem az elsőszámú védőegység Wilforkal kiegészülve jó lesz és imádkozni kell, hogy ne legyenek sérülések.
Olyan meg nincs, hogy a Pats offense valamilyen módon ne legyen jó.

És, hogy ON is legyek, tegnap zúgott a TEEEEE BOOW, TEEEEE BOOW:

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mit kéne ezen kielemezni? Húsz éve nem adtatok el egy meccsen 5 labdát, most meg igen. Na bumm. Nincs értelme csapatteljesítményt elemezgetni, mert nem erről szól a preseason meccs. Nem látok bele BB ill. JMD playbookjába, de aligha hinném, hogy nyerésre húztátok a playeket. Arra húztátok, hogy a játékosokat és esetleg csapategységeket ki lehessen értékelni. Ez meg is fog történni. Belichicknek sok problémát nem fog okozni az első roster cut. 😊 De ez tök mindegy is, úgyis ki kell vágni a zömét, akárhogy játszanak. Sokkal jobb, ha az UDFA seregből mindenki hóttszar, de sikerül egy gyémántot találni, mintha mindenki korrekt csere szintet nyújtana, amivel végigvernétek a preseason ellenfeleket, aztán ugyanúgy kivágnátok mindet.

Ami látszik, az Amendola nélkül is látszik: Dobson jó eséllyel nem fog ezer yard fölé kerülni idén, viszont Thompkins telitalálatnak tűnik. Blount valószínűreg rosterre ér. A secondary kezdő kimondottan jó, viszont mögöttük a cseresor nagyon ergya. Mondtam bármi újdonságot, amit a meccs előtt nem tudtál? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
„Reggel” erre ébredtem ahogy kavarogtak a gondolatok, de szerencsére depresszió sincs, meg tényleg bízom benne, hogy kielemezzük a hibákat, a rendes meccsekre felpörgünk.
Amendola és Wilfork visszatérésével azért jócskán erősödni fogunk mindkét oldalon, és remélem Dennard lesz a #2 CB, nem kell Arringtont bámulni a szélen (őt végül mégsem suvasztottam bele, meg a playcallingot is kiszedtem, bár Arrington segített volna a második sort kezdeni valahol 😀), akkor azért szebb dolgokat is láthatunk. Ettől még elég szenvedős volt az esti meccs, de a póker valamelyest segített rajta 😀

több mint 10 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Szép a reggel

Szar a támadósor, alig bírt haladni,
Amikor meg mégis, egyből jött a fumbli.
Remek kezdés…

Szerencsétlen first D, bár próbálta menteni,
A korai négy TO nagyon sok volt neki.
Ritkán lesz ilyen.

Szerelési készség, az mondjuk lehetne jobb,
Az azonnali stop helyett Bush nagyot futott.
Reggie.

Szpesöl tím az minek, a visszahordás nulla,
Akers legalább egyet, közelről mellé szúrt ma.
Reménytelen?

Szenvedett a támadófal, soknak tűnt a lyuk
Abuzálta Bradyt rendesen a Suh Jones.
Rettegés.

Szuper első félidőnk után jöhettek a cserék,
A szomorú, itt még rosszabbul festett a kép.
Rettenet.

Szegény Mallett legalább próbálkozott,
Az már más kérdés, hogy sokat ő sem alkotott
Ryan közlegényt nem mentik meg.

Szép is akadt azért, Thompkins egy állat,
Ami felé repült elkapta a srác, na.
Rookie.

Szomorkodni nem kell, ennél csak jobb lehet,
Az ellenfélnél sem mindig egy Kellen Moore repeszt…
Rossz lányok! Ó, rossz lányok! Azért nagy grat nektek! 😉Wyatt

Ó te szegény, azt tudom, hogy a legtöbb vers alapja a depresszió, de ennyire megviselt a hajnal? 😊 Mondjuk engem is. Nem elég, hogy virrasztottam, ráadásul ritka vacak egy meccs volt. Remélem az összes bénázást letudtuk egy időre.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!