New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Hivatalosan vádat emeltek Hernandez ellen gyilkosság vádjával.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ez mi flood már, aztakurvaWyatt
Nyugi, neked nem írtam volna ilyent, téged nem kell kérni, hogy hozzászólj. 😀peterk2005
Te már alighanem nem láttad, de BIG DADDY mind a 32 topicba befloodolt egy NFL-fantasys felhívástWyatt
Ja, értem.

(Na bmeg, 1 post helyett csináltunk 4-et miatta. 😀 )peterk2005
És ha én is válaszolnék valamit, akkor ötöt!

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez mi flood már, aztakurvaWyatt
Nyugi, neked nem írtam volna ilyent, téged nem kell kérni, hogy hozzászólj. 😀peterk2005
Te már alighanem nem láttad, de BIG DADDY mind a 32 topicba befloodolt egy NFL-fantasys felhívástWyatt
Ja, értem.

(Na bmeg, 1 post helyett csináltunk 4-et miatta. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez mi flood már, aztakurvaWyatt
Nyugi, neked nem írtam volna ilyent, téged nem kell kérni, hogy hozzászólj. 😀peterk2005
Te már alighanem nem láttad, de BIG DADDY mind a 32 topicba befloodolt egy NFL-fantasys felhívást

több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez mi flood már, aztakurvaWyatt
Nyugi, neked nem írtam volna ilyent, téged nem kell kérni, hogy hozzászólj. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez mi flood már, aztakurva

több mint 10 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mondjuk én, aki ritkán szólalok meg ebben a fórumban (tekintve, hogy hogy itt olyan tudás van, ami nekem nincsen).Kollega
Ha már megszólaltál, akkor engedd meg, hogy arra bíztassalak, hogy szólj hozzá többet. Persze, csak ha
...
magadnak. 😉

u.i.:
Mindezt nem a Tebow témával kapcsolatban írtam, ami tényleg százszorosan túl lett beszélve.peterk2005
No, no Sir! Nekem pont megfelel ez a topic, tényleg érdemes titeket olvasni! Ritkán van olyan mondanivalóm, amit érdemes megosztani. Én tényleg nem akarom megmondani, miről legyen szó és miről ne. Csak arra akartam emlékeztetni a résztvevőket, hogy sok olyan ember is olvassa őket, akiket nem látnak naponta, mert nem írnak, csak olvasnak. Szeretném, hogy ez egyfajta felelősségérzetet jelentene a hozzászólóknak.

A Patriots.hu-t is olvasom, és mivel van összefüggés, és talán nem mondjuk elégszer: Hihetetlenül hálás vagyok azért a munkáért, amit a szerkesztők végeznek!

Még egyszer köszönöm a figyelmet! Arra kérném, aki a fentieket szeretné velem megvitatni, mivel ez erősen offtopic, tegyük ezt magánban!

We are all PATRIOTS!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
Hátha ettől páran megszeretik 😉 😕)



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Közben elég felkapott lett Gronkowski is, Schefter szerint nem reális, hogy az első héten játsszon, a Boston Herald szerint a legjobb esetben a 3. hét körül lehet játékra kész, akkor viszont az aktív rosteren maradhat (a sorsolást elnézve ez nem kizárt opció: 4. hét - Falcons, 5. hét - Bengals, 6. hét - Saints).Gogo
Gronkra a PO-ban van szükség, nem az idény első felének jelentéktelen meccsein az NFC csapatok ellen. Nagyon remélem, hogy Belichickék tanultak a Texans elleni meccsből.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak legyen már végre százszázalékos. Akkor nem érdekel, ha az első hat fordulóban nélküle kell játszani

több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A. J. Edds, Scott Vallone és R. J. Mattes elküldve.

Közben elég felkapott lett Gronkowski is, Schefter szerint nem reális, hogy az első héten játsszon, a Boston Herald szerint a legjobb esetben a 3. hét körül lehet játékra kész, akkor viszont az aktív rosteren maradhat (a sorsolást elnézve ez nem kizárt opció: 4. hét - Falcons, 5. hét - Bengals, 6. hét - Saints).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk én, aki ritkán szólalok meg ebben a fórumban (tekintve, hogy hogy itt olyan tudás van, ami nekem nincsen).Kollega
Ha már megszólaltál, akkor engedd meg, hogy arra bíztassalak, hogy szólj hozzá többet. Persze, csak ha kedved van hozzá. A lényeg, hogy semmiképpen se tartson vissza az, hogy esetleg úgy gondolod, hogy mások jobban értenek a focihoz. Messzire vezet, és nem is akarok belemenni, de sajnos a történelem belénk verte a szervilizmusnak azt a szerencsétlen formáját, hogy hajlamosak vagyunk az élet minden területén arra, hogy vannak a de jure okosak és a többieknek kuss. Mindig felbosszant, ha ilyennel találkozom, mert rengeteget árt. Úgyhogy hajrá, hadd halljuk a véleményedet, és ha valakinek ez nem tetszik, akkor kérd ki magadnak. 😉

u.i.:
Mindezt nem a Tebow témával kapcsolatban írtam, ami tényleg százszorosan túl lett beszélve.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
John Madden twitteréről: 😀
"Bill Belichick says Tim Tebow is showing signs of improvement as this morning Tebow nailed Belichick's complicated Starbucks order."
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Ha most sem lesz Tebow cut akkor nem tudom mikor -1 yard több mint botrány!ParadSEC
Nem azért tartjuk Tebowt, hogy jól játsszon a preseason-ben, hanem azért, hogy SB-t nyerjen nekünk...Imitheking
Örülök, hogy nem nekem kellett beírni.
Tebow mindig éles helyzetben volt jó, nem ilyen nyilvános edzéseken.
Minusz 1 yard több, mint elég volt a győzelemhez, most mit eröltetni a 0 yardot, vagy a hatot egy edzésen?Sobri Jóska
Gondolom akkor a -1 yard csak ködösítés! Tud ő csak nem akar minket fárasztani a fantasztikus tudásával a preseason alatt mivel tartogatja magát a Superbowlra,( bár nem tudom hogy a lelátóról hogy fog segíteni Bradyéknek) ! Motivácíós trénernek kiváló meg a pálya melletti sekrestyében frankó misét adhat de ennyi van a srácban!ParadSEC
Szerinted.
Szerintem pedig kicsit több, ahogy le is írtam.
És mégiscsak itt van a Patriots-ban. 😉

több mint 10 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Ha most sem lesz Tebow cut akkor nem tudom mikor -1 yard több mint botrány!ParadSEC
Nem azért tartjuk Tebowt, hogy jól játsszon a preseason-ben, hanem azért, hogy SB-t nyerjen nekünk...Imitheking
Örülök, hogy nem nekem kellett beírni.
Tebow mindig éles helyzetben volt jó, nem ilyen nyilvános edzéseken.
Minusz 1 yard több, mint elég volt a győzelemhez, most mit eröltetni a 0 yardot, vagy a hatot egy edzésen?Sobri Jóska
Gondolom akkor a -1 yard csak ködösítés! Tud ő csak nem akar minket fárasztani a fantasztikus tudásával a preseason alatt mivel tartogatja magát a Superbowlra,( bár nem tudom hogy a lelátóról hogy fog segíteni Bradyéknek) ! Motivácíós trénernek kiváló meg a pálya melletti sekrestyében frankó misét adhat de ennyi van a srácban!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.facebook.com/photo.php?fbid=10151793888741941&l=eaf00e7e30

Grat! 😊Stylee
Legnagyobb baromság ez a szurkolótáborosdi...

több mint 10 éve
Stylee New York Jets 480
 www.facebook.com/photo.php?fbid=10151793888741941&l=eaf00e7e30

Grat! 😊
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 932
volt már ennél komolyabb személyeskedés ezen a fórumon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Tebow mérlege a Denver kezdő irányítójaként: 9-7 (0.562) - a PO-ban 1-1 (0.500). PO veresége során 5 gamewinning drive-re volt a győzelemtől.DoM
És mégis jobban bízok benne.
Akkor most mi legyen?Sobri Jóska
Szólj valakinek, hogy nyisson egy Tebow-topicot és ott tali. Mert ez kezd nagyon nevetséges lenni.
több mint 10 éve
Egon bá New England Patriots 1 100 — Saints GM
Ha valaki ennyire erősködne Giants topic-ban, hogy egy másik játékosra cseréljék le Eli-t, én egy idő után szerintem itt hagynám fórumot. Asbee
Férfias és egyben konstruktív megoldás lenne részedről. 😉
Azért remélem az életben kissé kitartóbb vagy, ha az igazadról/véleményedről/érdekérvényesítésről van szó. Vagy ott is inkább hazamész?Sobri Jóska
Ha valaki párszor leírja egy témában amit gondol az vélemény, ha pedig több százszor az RÖGESZME!!!

Igen, mondhatod úgy is, hogy az emberek megfutamodnak a vita elől, de egy példával szeretném neked megvilágítani a helyzetet:

Tegyük fel, hogy van egy kedvenc éttermem, ahol jól főznek, udvariasan szolgálnak ki és nagyon jól érzem magam. Egyszer egy szép napon betéved egy olyan ember aki még elsőre szimpatikus is és leül az asztalomhoz. Bemutatkozik és csak egy mondatot ismételget. Először vicces, majd bosszantó, végül idegesítő. És ez így megy nap-nap után! Szerinted szívesen mennék újra abba az étterembe???

Tudom, hogy létezik már a fórumon az a szolgáltatás, hogy valakinek letiltom a hozzászólásait, de veled azért nem teszem meg, mert ha nem Tibiről van szó akkor szívesen hallgatlak meg, mert néha vicces vagy, néha elgondolkodtató és tényleg értékes embernek tartalak. Kérlek, hogy ne rontsd el mások kikapcsolódását, legalább ebbe az egy topicba ne. Köszönöm!


Mondjuk engem az jobban érdekelne, hogy ki-mit gondol a játékosok jelenlegi felkészültségéről, a csapategységről, végleges keretről.Kollega
Szerintem Bradynek nagyon jót tett Wes eligazolása! Egyrészt eddig amit láttam Amendolából az megnyugtat, tudja majd helyettesíteni Welkert, másrészt tetszik a fiatal elkapógárda Sudfeldestől együtt. Látszik, hogy Tom nem ragad le egyetlen célponton, így több embernek is megy a passz.
A kezdő front7 eddig nagyon meggyőző, már csak valami varázslattal el kéne érni, hogy ne legyen sérülés 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Egyébként meg ott van a pats.hu , ott mindig találsz friss infókat, amiket nem kell kihámoznod a nagy szájkarate csaták közül. Persze ott is előfordulnak parttalan viták és hatalmas blődségek, de azok a hozzászólások közt vannak, amit nem kell elolvasni, ha nem akarsz. (Tudom Jóska itt sem kell elolvasni, csak arra utaltam, hogy ha érdemi infót akarsz, ott enélkül is megtalálod, nem kell a sorok között kukázni 😊 )
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Általában a 3. előszezonmérkőzésen vannak a legtöbbet a pályán a kezdők, a 4.-en meg szinte semmit már, szóval most még azért lesz látnivaló a kezdőkből is 😊
Azért volt mindkét meccs után bőven vélemény a jelenlegi állapotokról, DoMtól például olvashattál biztosan okos dolgokat 😊

több mint 10 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mondjuk én, aki ritkán szólalok meg ebben a fórumban (tekintve, hogy hogy itt olyan tudás van, ami nekem nincsen). Azért egy-két ember még emlékszik talán, hogy 2003 óta elég kevés Pats mecset hagytam ki, kettőt volt szerencsém élőben is látni. Én például szívesen olvasom ezt a fórumot, mert friss hírek, infók jönnek. Nagyszerű elemzések, olyanok amikhez sok angol szöveget kellene átböngésznem, amire nincs időm.
Hát mondjuk ahhoz képest, hogy volt egy Brady sérülés, utána egy edzőmeccs, amit megnyertünk, ebből a fórumból az utóbbi két napban sok újat nem tudtam meg. Mondjuk a Tampa elleni meccs azért is fontos kérdés, mert ezután már kevés szerepet kapnak az alapemberek (ha jól tudom), inkább a keretszűkítés a téma. Mondjuk engem az jobban érdekelne, hogy ki-mit gondol a játékosok jelenlegi felkészültségéről, a csapategységről, végleges keretről. Helyette tök más a téma.

Namost: tőlem semmi ne álljon távolabb, minthogy én mondjam meg, miről lehet beszélni és miről nem. Csak felvetődött ez a dolog, és tudom, hogy van még pár tucat ember, akik nem szoktak írogatni, csak olvasni és ők talán egyetértenek velem.

Köszönöm a figyelmet!

We are all PATRIOTS!
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megmondom a frankót, én k*ra szorítok, hogy JMD tartsa bent a keretben Tebow-t, aztán csak úgy vagányságból, rakja be kezdőbe. Lehetőleg a postseason-ban a Colts vagy a Broncos ellen. 😀peterk2005
Hát őőő, az nem lesz könnyű, tekintve ez a két csikócsapat el sem jut addig 😀