New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A Ravens megy Denverbe... a mai játékukat nézve talán még valamennyi esélyük is lesz PM-ék ellen.

Az első 3 WC meccsen a vesztesek összesen(!) két TD-t szereztek. Nekem valahogy alacsony a színvonal.Gyulus
A Ravens megy Denverbe... a mai játékukat nézve talán még valamennyi esélyük is lesz PM-ék ellen.

Az első 3 WC meccsen a vesztesek összesen(!) két TD-t szereztek. Nekem valahogy alacsony a színvonal.Gyulus
Igen. Kevés pont, gyakorlatilag a kezdéstől esélytelen vesztesek ... nem ez volt az elmúlt évekből a tapasztalat. És a Seahawks köztudottan nem jó idegenben...

De nekünk sztem jól sikerült a hétvége eddig. A Ravens ezzel a védelemmel megverheti a Broncos-t és akkor otthon játszhatnánk a főcsoportdöntőt. A Colts-nak annyi esélye lett volna Manningék ellen, mintha kb. a pats.hu drukkerei álltak volna ki...Burkus
Hát, azért a Bengalsnak a végén is volt lehetősége, egy TD-vel megnyerni a meccset, és a Colts sem állt sokáig szarul, az első három negyedben 30 percet támadva csak egy possession hátrányban voltak Luckék, szal ezzel nem értek egyet
A Ravens védelmétől sajna messze nem vagyok elájulva, de legyen jogos az öröm, ejtsék csak ki a Broncost :dWyatt
A Bengalsnak elméleti lehetősége volt. De egy offense TD-t sem értek el az egész meccs alatt.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Osztom Wyatt véleményét, ha Luck egy évvel idősebb simán verték volna a Hollókat. Becumiztak 3 bigplayt és ennyi. Félek a Denver lesimázza őket.NB2
A redzone környékén a Colts nem tudott mit kezdeni a Ravens védelemmel. Pedig A Colts ma 152 yardot futott, sztem Moreno nem fog ennyit.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Osztom Wyatt véleményét, ha Luck egy évvel idősebb simán verték volna a Hollókat. Becumiztak 3 bigplayt és ennyi. Félek a Denver lesimázza őket.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A Ravens megy Denverbe... a mai játékukat nézve talán még valamennyi esélyük is lesz PM-ék ellen.

Az első 3 WC meccsen a vesztesek összesen(!) két TD-t szereztek. Nekem valahogy alacsony a színvonal.Gyulus
A Ravens esélyeit illetően erős kétségeim vannak (simán verik őket, a Broncos támadófalat nem fogják így szétszedni), de a színvonal valóban rém alacsony.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Ravens megy Denverbe... a mai játékukat nézve talán még valamennyi esélyük is lesz PM-ék ellen.

Az első 3 WC meccsen a vesztesek összesen(!) két TD-t szereztek. Nekem valahogy alacsony a színvonal.Gyulus
A Ravens megy Denverbe... a mai játékukat nézve talán még valamennyi esélyük is lesz PM-ék ellen.

Az első 3 WC meccsen a vesztesek összesen(!) két TD-t szereztek. Nekem valahogy alacsony a színvonal.Gyulus
Igen. Kevés pont, gyakorlatilag a kezdéstől esélytelen vesztesek ... nem ez volt az elmúlt évekből a tapasztalat. És a Seahawks köztudottan nem jó idegenben...

De nekünk sztem jól sikerült a hétvége eddig. A Ravens ezzel a védelemmel megverheti a Broncos-t és akkor otthon játszhatnánk a főcsoportdöntőt. A Colts-nak annyi esélye lett volna Manningék ellen, mintha kb. a pats.hu drukkerei álltak volna ki...Burkus
Hát, azért a Bengalsnak a végén is volt lehetősége, egy TD-vel megnyerni a meccset, és a Colts sem állt sokáig szarul, az első három negyedben 30 percet támadva csak egy possession hátrányban voltak Luckék, szal ezzel nem értek egyet
A Ravens védelmétől sajna messze nem vagyok elájulva, de legyen jogos az öröm, ejtsék csak ki a Broncost :d

több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A Ravens megy Denverbe... a mai játékukat nézve talán még valamennyi esélyük is lesz PM-ék ellen.

Az első 3 WC meccsen a vesztesek összesen(!) két TD-t szereztek. Nekem valahogy alacsony a színvonal.Gyulus
A Ravens megy Denverbe... a mai játékukat nézve talán még valamennyi esélyük is lesz PM-ék ellen.

Az első 3 WC meccsen a vesztesek összesen(!) két TD-t szereztek. Nekem valahogy alacsony a színvonal.Gyulus
Igen. Kevés pont, gyakorlatilag a kezdéstől esélytelen vesztesek ... nem ez volt az elmúlt évekből a tapasztalat. És a Seahawks köztudottan nem jó idegenben...

De nekünk sztem jól sikerült a hétvége eddig. A Ravens ezzel a védelemmel megverheti a Broncos-t és akkor otthon játszhatnánk a főcsoportdöntőt. A Colts-nak annyi esélye lett volna Manningék ellen, mintha kb. a pats.hu drukkerei álltak volna ki...
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A Ravens megy Denverbe... a mai játékukat nézve talán még valamennyi esélyük is lesz PM-ék ellen.

Az első 3 WC meccsen a vesztesek összesen(!) két TD-t szereztek. Nekem valahogy alacsony a színvonal.
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Gresham fasza TE, Dalton játszott szarul. Képtelen nyomás alatt jó döntést hozni, és az esetek nagy többségében Greshamet vagy Greent keresi a labdával, és le is szokott náluk ragadni.
nDRo
A teljesen lesérült Texans belső LB-k miatt Gruden azt találta ki, hogy Greshamet tömi labdával. Ezzel lendületet nyer a támadóegység és szépen nyílhat ki a playbook. Elég hamar kiderült, hogy ez nem működik, mert Quin mindenhova követte Greshamet, akinek egy perc nyugta nem volt. Egy félidőn keresztül nem változtatott Gruden. Annak ellenére, hogy amikor A. Smith nem aludt el Watt mellett röhejes módon, BJGE annyit futott, amennyit akart. Később is, amikor első downra megvan az öt yard, Gruden azonnal ment a passzjátékhoz, ami sosem működött.

A meccs végi harmadik és 11 playhívás is megkérdőjelezhető, hogy egyből TD-re ment. Dobott volna inkább egy közepes passzt, mint negyedikre eggyel játékkal később és lett volna esélye managable negyedik downnal. Ezt a meccset Dalton gyenge karján, nem létező pocket presence-én és rossz döntései mellett Gruden baltázta el a gameplannel. Katasztrófa volt végig.

szerk.: ha a Pats nem adja fel túl korán a futást, még szoros meccset is a kontroll alatt tudnak tartani a mostani Texansszal szemben.

Még egyszer olyan meccskezdésre nem lehet alapozni, mint az alapszakasz meccsen, hogy redzone labdaszerzés 7-0-nál és három támadás 3 TD, míg a másik oldalon semmi sem jött össze. 21-0 olyan szinten befolyásolja egy meccs alakulását, hogy a többi részéről beszélni sem érdemes, amikor arról okoskodunk, hogy vajon mi történhet a hétvégén.DoM
Inkább arra céloztam, hogy ezek Dalton hibái úgy általánosságban, nem sok Bengals meccset láttam, de ezek voltak a legfeltűnőbbek. Mondjuk érthető, hogy bízik bennük, de hosszútávon kiszámíthatóvá válik a játékuk.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gondolom tudod miért fordul elő időnként, hogy az a csapat amelyik az idényben alapos ruhát kapott, a playoffban megvicceli a legyőzőjét? Nyilván, mert tanult a meccsből. És, ha egy szurkolónak eszébe jut ilyesmi, kétlem, hogy egy évtizedes múlttal rendelkező, elismert defense guru ne gondolna rá. 😀

Szvsz a Houston fő baja, hogy rosszul időzítettek formát. Az év elején peak-eltek, és 4-5 hete lejtőn vannak. És ezen az isten taktikája sem segít, csak a szerencse...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Érdekes észrevétel a Texans elleni meccshez:

The more I think about this game, the more I think the Texans have to do one thing to even have a chance, something they haven't really done this season. They need to play with a nickel defense.

The Texans usually play in their base defense when there are two WRs, but go straight to their dime with there are three receivers, with 207-pound Quin playing in a linebacker role. This creates two huge problems for the Texans.

First, the Pats can go with Lloyd, Welker, Gronkowski, Hernandez, and Woodhead, and the Texans would, based on their tendencies, match that with their base defense. The Texans also don't like putting their WRs on an island, which would basically force them to go with LBs on Gronk, Hernandez, and Woodhead. That's begging to be picked apart.

Second, the Pats can go three wide with Lloyd, Branch, and Welker, plus Gronkowski and Ridley. The Texans, so far this season, have matched 3-wide with their dime. In the box, the Pats would have five offensive linemen and Gronk (assuming he can block) to go against two 3-4 DEs, two 3-4 OLBs, an ILB, and a safety playing LB. That's 6 on 6 with a huge size advantage to the Pats. Yeah, one of the guys is JJ Watt, but he didn't stop the Pats from going for 4.4 YPC without Gronk last time. And once the Pats get the run going against the dime, they can start passing, namely with playaction. We saw it work really well against the Texans last time, and I don't see why that'd change now.

So I'm going to go with two ways the Texans win this game. Either they do what Pittsburgh did last year and completely abandon all of their tendencies so far this season, namely by playing in the nickel, or the Pats shoot themselves in the foot with at least three total turnovers or botched ST plays. And since we're talking about the Texans, it probably won't be the ST plays.Sciz
 www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=509847&start=30
több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
A Bangals D-nek? Az tartotta egyáltalán meccsben őket. Öt RZ támadásból 4-et FG-re mentettek, és csináltak egy pick6-et is, úgy hogy a meccs zömében ők voltak a pályán. Mit kellett volna még tenniük? 😊 A Bengals #O volt ultrasz*r, de annyira, hogy ilyen rosszul én még nem is láttam őket játszani.
peterk2005
A Texans folyamatosan tudott haladni ellenük gyakorlatilag csak az RZ-be fogyott el a tudomány és ez a Texans O egyáltalán nem elit még közepesnek se nevezhető. A DL egyáltalán nem dominált úgy, mint szokott. Atkinsnak köze nem volt ahhoz a játékhoz ahogy játszani szokott. Gyakorlatilag egy Foster teljesen hülyét csinált belőlük. Maualuga oldalán kb. bármit megtudott csinálni a Texans, ment a futás és a pass is rajta. Ami dicsérhető csak a secondary. (Persze a szar napot magukhoz képest értem.)

Más: A kommentátorok tegnap nagyon dícsérték a Texans secondaryt. Én egyáltalán nem láttam őket se olyan hűde jónak. Ha Dalton jobban dob AJ-nek van két sima TD-je+ sokszor volt üresen ember, de Dalton nem vette észre.

Hogy BJGE miért nem futott többet azt meg nem értem. 5 fölötti átlagot hozott és ő csak BJGE. Ha így fogják fogni a futás akkor Ridleynek nagy napja lesz ha JMD is úgy akarja.

Amitől egyedül félek, hogy túl akarjuk bonyolítani és elkezdünk hosszú játékokat hívni Lloyd-ra. Amikor simán elég lenne a rövid és közepes passzok a két TE-nek + Welkernek és a futás.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Örüljünk-e vagy sem, nem tudom. Nem verhetetlen, főleg nem félelmetes a Texans, de azért vigyázni kell velük. Viszont elnézve a tegnapi meccseket két dolog jutott eszembe.
Két bivaly D, ocska O-val és mindketten kiestek. Nálunk van egy ocska D, egy jó O-val és többre visszük (ált.).zinedine5
Háát, ez igaz, csak aztán ott van az a tény is, hogy a Pats utoljára akkor nyert SB-t, amikor még "bivaly" #D-je volt. Azóta sz*rrá nyeri magát az alapszakaszban, de kb. annyira sikeres a plyaoffban, mint a Colt, amelyik ugyanerről volt "híres" Manning éveiben.

Én vagyok az egyik legnagyobb kritikusa a Soldi által is folyton hangoztatott "védelem nyeri a bajnokságot" közhelynek. Soldi imádja a védelmet, így neki "megbocsájtható", de ettől még persze közhely, és nem is igaz. De az se igaz, hogy elég egy kiváló #O és meg vannak oldva a dolgok. A mostani playoffban se fogtok sokra menni, ha az a #D valóban "ócska" lesz, legyen az #O akármilyen jó. Az a szerencsétek, hogy egyáltalán nem olyan ócska az. Pedig én nem bánnám, ha az lenne. 😊peterk2005
Igazából nem is csak ránk akartam célozni, hanem az elvre. Az utobbi időben nyert SB-t a GB, NO, IND, mikőzben egyik sem egy védekező csapat. A Pats "személyes" tragédiája, hogy az utolsó két SB-jében egy olyan csapattal találkozott, aminek az erőssége pont a NE achilles-ína volt.


Ezt a meccset Dalton gyenge karján, nem létező pocket presence-én és rossz döntései mellett Gruden baltázta el a gameplannel. Katasztrófa volt végig.
DoM
Eddig is meglepő volt amikor emlegették, mint lehetséges HC jelöltet, ezután röhejes lesz.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Az az alapszakasz meccs nagyon a mi szánk íze szerint zajlott, minden labda a kezünkbe esett, pattogott. Viszont a Texans nincs olyan jó formában mint akkor, ha Fostert megfogjuk, nagy baj nem lehet. Illetve vigyázni a labdára!
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Gresham fasza TE, Dalton játszott szarul. Képtelen nyomás alatt jó döntést hozni, és az esetek nagy többségében Greshamet vagy Greent keresi a labdával, és le is szokott náluk ragadni.
nDRo
A teljesen lesérült Texans belső LB-k miatt Gruden azt találta ki, hogy Greshamet tömi labdával. Ezzel lendületet nyer a támadóegység és szépen nyílhat ki a playbook. Elég hamar kiderült, hogy ez nem működik, mert Quin mindenhova követte Greshamet, akinek egy perc nyugta nem volt. Egy félidőn keresztül nem változtatott Gruden. Annak ellenére, hogy amikor A. Smith nem aludt el Watt mellett röhejes módon, BJGE annyit futott, amennyit akart. Később is, amikor első downra megvan az öt yard, Gruden azonnal ment a passzjátékhoz, ami sosem működött.

A meccs végi harmadik és 11 playhívás is megkérdőjelezhető, hogy egyből TD-re ment. Dobott volna inkább egy közepes passzt, mint negyedikre eggyel játékkal később és lett volna esélye managable negyedik downnal. Ezt a meccset Dalton gyenge karján, nem létező pocket presence-én és rossz döntései mellett Gruden baltázta el a gameplannel. Katasztrófa volt végig.

szerk.: ha a Pats nem adja fel túl korán a futást, még szoros meccset is a kontroll alatt tudnak tartani a mostani Texansszal szemben.

Még egyszer olyan meccskezdésre nem lehet alapozni, mint az alapszakasz meccsen, hogy redzone labdaszerzés 7-0-nál és három támadás 3 TD, míg a másik oldalon semmi sem jött össze. 21-0 olyan szinten befolyásolja egy meccs alakulását, hogy a többi részéről beszélni sem érdemes, amikor arról okoskodunk, hogy vajon mi történhet a hétvégén.
több mint 11 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Örüljünk-e vagy sem, nem tudom. Nem verhetetlen, főleg nem félelmetes a Texans, de azért vigyázni kell velük. Viszont elnézve a tegnapi meccseket két dolog jutott eszembe.

Két bivaly D, ocska O-val és mindketten kiestek. Nálunk van egy ocska D, egy jó O-val és többre visszük (ált.).

A másik, nem döltem be a Hoyer-hypenak és nem voltam odaáig érte, de nézve a Vikingsos Webb-et nehezen tudom elképzelni, hogy nála szarabbul játszon. Ezért érdekes, hogy milyen back-upoknak van helyük egyes csapatok kereteiben, más játékosok meg még az 53-at sem élik meg.zinedine5
Szerintem örüljünk. A Ravens-t mostani formájában is jobb csapatnak tartom, mint ezt a Texans-t, arról nem beszélve, hogy egy Ravens meccsnél biztos benne lenne a srácokban a legutolsó két Ravens PO meccsünk miatti görcs.

Az nagy kérdés lesz, hogy mi is meg tudjuk-e fogni úgy a Texans elkapóit, mint tette a Bengals secondary. Viszont a futás elleni védelmünk jobb, Foster tuti nem fog úgy fickándozni. De ilyen ajándékot mint Dalton tegnapi kritikán aluli játéka, ritkán kap egy csapat a PO-ban! 😊

Nem az volt a hír anno, hogy a 2010-es draft TE class három tehetséget rejt: Gronk, Hörni és Gresham? Mert úgy látom, hogy ez az ő esetében nem igazolódott be. (Olyan siker mint a mi DB pickjeink.)Burkus
Gresham fasza TE, Dalton játszott szarul. Képtelen nyomás alatt jó döntést hozni, és az esetek nagy többségében Greshamet vagy Greent keresi a labdával, és le is szokott náluk ragadni.
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Örüljünk-e vagy sem, nem tudom. Nem verhetetlen, főleg nem félelmetes a Texans, de azért vigyázni kell velük. Viszont elnézve a tegnapi meccseket két dolog jutott eszembe.

Két bivaly D, ocska O-val és mindketten kiestek. Nálunk van egy ocska D, egy jó O-val és többre visszük (ált.).

A másik, nem döltem be a Hoyer-hypenak és nem voltam odaáig érte, de nézve a Vikingsos Webb-et nehezen tudom elképzelni, hogy nála szarabbul játszon. Ezért érdekes, hogy milyen back-upoknak van helyük egyes csapatok kereteiben, más játékosok meg még az 53-at sem élik meg.zinedine5
Szerintem örüljünk. A Ravens-t mostani formájában is jobb csapatnak tartom, mint ezt a Texans-t, arról nem beszélve, hogy egy Ravens meccsnél biztos benne lenne a srácokban a legutolsó két Ravens PO meccsünk miatti görcs.

Az nagy kérdés lesz, hogy mi is meg tudjuk-e fogni úgy a Texans elkapóit, mint tette a Bengals secondary. Viszont a futás elleni védelmünk jobb, Foster tuti nem fog úgy fickándozni. De ilyen ajándékot mint Dalton tegnapi kritikán aluli játéka, ritkán kap egy csapat a PO-ban! 😊

Nem az volt a hír anno, hogy a 2010-es draft TE class három tehetséget rejt: Gronk, Hörni és Gresham? Mert úgy látom, hogy ez az ő esetében nem igazolódott be. (Olyan siker mint a mi DB pickjeink.)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Örüljünk-e vagy sem, nem tudom. Nem verhetetlen, főleg nem félelmetes a Texans, de azért vigyázni kell velük. Viszont elnézve a tegnapi meccseket két dolog jutott eszembe.
Két bivaly D, ocska O-val és mindketten kiestek. Nálunk van egy ocska D, egy jó O-val és többre visszük (ált.).zinedine5
Háát, ez igaz, csak aztán ott van az a tény is, hogy a Pats utoljára akkor nyert SB-t, amikor még "bivaly" #D-je volt. Azóta sz*rrá nyeri magát az alapszakaszban, de kb. annyira sikeres a plyaoffban, mint a Colt, amelyik ugyanerről volt "híres" Manning éveiben.

Én vagyok az egyik legnagyobb kritikusa a Soldi által is folyton hangoztatott "védelem nyeri a bajnokságot" közhelynek. Soldi imádja a védelmet, így neki "megbocsájtható", de ettől még persze közhely, és nem is igaz. De az se igaz, hogy elég egy kiváló #O és meg vannak oldva a dolgok. A mostani playoffban se fogtok sokra menni, ha az a #D valóban "ócska" lesz, legyen az #O akármilyen jó. Az a szerencsétek, hogy egyáltalán nem olyan ócska az. Pedig én nem bánnám, ha az lenne. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Örüljünk-e vagy sem, nem tudom. Nem verhetetlen, főleg nem félelmetes a Texans, de azért vigyázni kell velük. Viszont elnézve a tegnapi meccseket két dolog jutott eszembe.

Két bivaly D, ocska O-val és mindketten kiestek. Nálunk van egy ocska D, egy jó O-val és többre visszük (ált.).

A másik, nem döltem be a Hoyer-hypenak és nem voltam odaáig érte, de nézve a Vikingsos Webb-et nehezen tudom elképzelni, hogy nála szarabbul játszon. Ezért érdekes, hogy milyen back-upoknak van helyük egyes csapatok kereteiben, más játékosok meg még az 53-at sem élik meg.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Bangals D-nek? Az tartotta egyáltalán meccsben őket. Öt RZ támadásból 4-et FG-re mentettek, és csináltak egy pick6-et is, úgy hogy a meccs zömében ők voltak a pályán. Mit kellett volna még tenniük? 😊 A Bengals #O volt ultrasz*r, de annyira, hogy ilyen rosszul én még nem is láttam őket játszani.

A Texans elleni meccsetek nyilván más lesz, mint a pár héttel ezelőtti, de a tegnapi (és már egy ideje tartó) teljesítményük alapján nem hiszem, hogy össze kéne csinálni a gatyát a félelemtől. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Hát ha a Texans így játszik ellenünk is akkor simán tovább kell menni. 19 pontot szereztek pedig ritka szar napja volt a Bengals D-nek.
Ennél a Colts vagy a Ravens csak nehezebb lenne.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
A végén már szurkoltam, hogy ne legyen Bengals TD, mert mondom ezeket a Denver bucira veri. Végülis behúzta a Texans. Fostert és Watt-ot ki kell kapcsolni és akkor nem lehet gond, illetve vigyázni a labdára. Sajnos nekünk van több veszítenivalónk, az elején el kell húzni, azt kész.
Azért PO meccsen rossz volt nézni, hogy egy csapat nem képes egy 3rd down-t sikeresen megcsinálni...
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
nah hát akkor ismét jöhet a Texans vendégeskedni, a mai teljesítményüket is elnézve azért egész jó esélyünk lehet a W-re, de azért nem lesz ez olyan sima mint alapszakaszban.

több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A PO-ba jutó 12 csapat edzői között 52 korábbi NFL játékos található. A Packsnél vannak a legtöbben (11) míg a Patsnél a legkevesebben (csak Pepper Johnson).DoM
Chris Simms coaching assistant vagy mi... hivatalosan nincs megnevezve, de tudtommal most is ott szédeleg az oldalvonalnál.Gyulus
Twitteren olvastam, elképzelhető, hogy csak pozíciós edzők szintjéig számoltak. Plusz azt se tudom, hogy mit értenek ex-NFL játékoson. Scott O'Brient is szerződtette 1979-ben a Packers, de lehet csak TC body volt, az meg nem ért NFL tapasztalatot.
több mint 11 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
A PO-ba jutó 12 csapat edzői között 52 korábbi NFL játékos található. A Packsnél vannak a legtöbben (11) míg a Patsnél a legkevesebben (csak Pepper Johnson).DoM
Chris Simms coaching assistant vagy mi... hivatalosan nincs megnevezve, de tudtommal most is ott szédeleg az oldalvonalnál.
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A PO-ba jutó 12 csapat edzői között 52 korábbi NFL játékos található. A Packsnél vannak a legtöbben (11) míg a Patsnél a legkevesebben (csak Pepper Johnson).