New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 024 — nabege2@yahoo.com
Annak ellenére, hogy nagyot küzdöttek a srácok, rohadt dühös vagyok (ugyanúgy ahogy a Tampa meccs után is).
Bár szoros volt, de azért ez főleg köszönhető a Dallasnak és a védőinknek. Ha a támadóinkon múlik ez a meccs már a 3. negyedben eldőlt. És ő miattuk már nem maradt szufla a D-ben. Nyilván szép volt Mac TD-je, de már előtte 3 delayt megúszott előtte, a 4-et már nem és az ő hülyesége miatt kellett ott passzt behívni, mert magyarázott a támadónak mikor 3 mp volt vissza. Nem mondom, hogy 2&9-ről meglett volna a 1st down, de vagy elmegy a 3 ideje a Dallasnak, vagy egyenesen first down-t hozunk össze és akkor vége. Szóval azért ebben a zacsiban ő is benne volt. Van még meló ezzel a csapattal elég sok.
Jah az ST megint összehozott egy engedett blokkolt puntot és a kickoffoktól sem voltam elájulva.
A védelem kurva jó volt amíg bírták, az év védekezése nálam már megvan!

Szerkesztette: NB2
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hozzáteszem, a szezon harmada után nincs hazai győzelmünk. Oroszlánbarlang...😥
Burkus
Na ez viszont nekem is eszembe jutott már a meccs előtt is, hogy bőven benne van. Így pedig oké, hogy fasza meccsek vannak, elég rossz az összkép

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hozzáteszem, a szezon harmada után nincs hazai győzelmünk. Oroszlánbarlang...😥
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Ez van ha fosó taktikát alkalmazol, szépen lassan megdöglesz...
Úgy néz ki mi komolyan azt hittük, hogy ez ellen az offense ellen majd simán 3&outtal leküldüj őket még FG range előtt, de én biztos a cseh2t néztem 😊

Na sebaj, majd legközelebb talán akkor is focizunk mikor még előnyben vagyunk 😂



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Bosszantó és egyben bíztatók ezek a szoros vereségek, mert ezek kifjezetten jó csapatok voltak..De aggódom a sérültekért! Nehogy sokat fizessünk ezért..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez egy fasza meccs volt, kár, hogy az ilyeneket sorra bukjuk. Meg kár a 2. És 3. Negyedert, de ennyi azért volt a csapatok között.

Jones fasza lesz, a többi úgyis jön majd. Jövőre

több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Beszari edzői stáb.
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Megint holding volt. Előbb facemask. Ne sírjatok, hogy kinek fújnak a bírók.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Mind1 mi a vége, végre láttunk valamit Jonestól, ami nincs meg egy game-managerben

Erről beszéltem, hát ki nem szarja le a pick6-et, ha utána ilyen csodára képes.
Nagy pacsi Mekinek, meg az edzőknek, hogy nem a szokásos szar futást hívták be.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Judon tekintélyt teremtett.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most fújjuk le es köszönjük meg

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
1 negyed óta totál vakon vagyunk?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 024 — nabege2@yahoo.com
10 mp-ig 21-7 volt... és onnantól valami elszakadt
az O az kb 20 perce mintha a pályán se lenne (persze az Ofal az egyik fő oka) és a D sem fog 2021-ben 10 támadássorozatot kivédekezni
meglepő lenne ha innen nyernénk
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
ez mi a .... volt???
Burkus
Ezért nem megyünk neki a 4&1, mert ez a játék van felírva ha egy yard kell 🤣



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
ez mi a .... volt???
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Végén majd térjünk vissza erre a térdelésre. Valamitől nagyon fosunk, Meki nincs rendben?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Kurva életbe nem tudunk mi sosem rámenni arra a kibaszott egy yardra..... faszomat már komolyan, underdogok vagyunk, PO 7. helyéért izomzunk mi a faszom múlna ha néha rámennénk ezekre

A kibaszott világtalan texans rámegy, de mi fosunk

(Azaz egy hibát leszámítva minden jó volt támadadó oldalon, erre jön megint ez a teligatya call)
ZERO_L
Jogos. És a punt block után meg pláne. De a két RZ turnover azért tetszetős. A futás megállítása is.
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Azért a 2. punt blokk amit kapunk...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Kurva életbe nem tudunk mi sosem rámenni arra a kibaszott egy yardra..... faszomat már komolyan, underdogok vagyunk, PO 7. helyéért izomzunk mi a faszom múlna ha néha rámennénk ezekre

A kibaszott világtalan texans rámegy, de mi fosunk

(Azaz egy hibát leszámítva minden jó volt támadadó oldalon, erre jön megint ez a teligatya call)

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, az első negyed alapján ha 50 pont alatt maradunk az remek.
Wyatt
Adott vagy kapott? 😊 Jones előtt le a kalappal.
Burkus
Kapott, szerencsére volt egy labdaszerzes belőle, de ha az elvett td után ugyanott vagyunk

több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Hát, az első negyed alapján ha 50 pont alatt maradunk az remek.
Wyatt
Adott vagy kapott? 😊 Jones előtt le a kalappal.
Burkus
Ha csóri túléli ezt a meccset. Mit kapot szerencsétlen bmeg

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hát, az első negyed alapján ha 50 pont alatt maradunk az remek.
Wyatt
Adott vagy kapott? 😊 Jones előtt le a kalappal.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, az első negyed alapján ha 50 pont alatt maradunk az remek.

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát az még sokba kerülhet igen, viszont ha így folytatja a Dolphins, a végén nyerhetünk Floridában, és igazából itt úgyis 1–1-gyel számol az ember 😀

A nagyobb kár, hogy a Dallast nem fogjuk úgy szétfutni, ahogyan reméltem
Wyatt
Én a Tampa ellen is nagy zakótól féltem és nem lett, remélem, most is csalódni fogok a várakozásaimban.
Burkus
Én ott nem féltem semmitől, itt azért karcosabb, ha jó az idő. Gilmore-ral még csak csak lehetne valamit kezdeni az elkapókkal, így azért sok lesz

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hát az még sokba kerülhet igen, viszont ha így folytatja a Dolphins, a végén nyerhetünk Floridában, és igazából itt úgyis 1–1-gyel számol az ember 😀

A nagyobb kár, hogy a Dallast nem fogjuk úgy szétfutni, ahogyan reméltem
Wyatt
Én a Tampa ellen is nagy zakótól féltem és nem lett, remélem, most is csalódni fogok a várakozásaimban.