New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Kurva életbe nem tudunk mi sosem rámenni arra a kibaszott egy yardra..... faszomat már komolyan, underdogok vagyunk, PO 7. helyéért izomzunk mi a faszom múlna ha néha rámennénk ezekre

A kibaszott világtalan texans rámegy, de mi fosunk

(Azaz egy hibát leszámítva minden jó volt támadadó oldalon, erre jön megint ez a teligatya call)

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, az első negyed alapján ha 50 pont alatt maradunk az remek.
Wyatt
Adott vagy kapott? 😊 Jones előtt le a kalappal.
Burkus
Kapott, szerencsére volt egy labdaszerzes belőle, de ha az elvett td után ugyanott vagyunk

több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Hát, az első negyed alapján ha 50 pont alatt maradunk az remek.
Wyatt
Adott vagy kapott? 😊 Jones előtt le a kalappal.
Burkus
Ha csóri túléli ezt a meccset. Mit kapot szerencsétlen bmeg

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hát, az első negyed alapján ha 50 pont alatt maradunk az remek.
Wyatt
Adott vagy kapott? 😊 Jones előtt le a kalappal.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, az első negyed alapján ha 50 pont alatt maradunk az remek.

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát az még sokba kerülhet igen, viszont ha így folytatja a Dolphins, a végén nyerhetünk Floridában, és igazából itt úgyis 1–1-gyel számol az ember 😀

A nagyobb kár, hogy a Dallast nem fogjuk úgy szétfutni, ahogyan reméltem
Wyatt
Én a Tampa ellen is nagy zakótól féltem és nem lett, remélem, most is csalódni fogok a várakozásaimban.
Burkus
Én ott nem féltem semmitől, itt azért karcosabb, ha jó az idő. Gilmore-ral még csak csak lehetne valamit kezdeni az elkapókkal, így azért sok lesz

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hát az még sokba kerülhet igen, viszont ha így folytatja a Dolphins, a végén nyerhetünk Floridában, és igazából itt úgyis 1–1-gyel számol az ember 😀

A nagyobb kár, hogy a Dallast nem fogjuk úgy szétfutni, ahogyan reméltem
Wyatt
Én a Tampa ellen is nagy zakótól féltem és nem lett, remélem, most is csalódni fogok a várakozásaimban.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát az még sokba kerülhet igen, viszont ha így folytatja a Dolphins, a végén nyerhetünk Floridában, és igazából itt úgyis 1–1-gyel számol az ember 😀

A nagyobb kár, hogy a Dallast nem fogjuk úgy szétfutni, ahogyan reméltem

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Elnézve a Miamit a Jags ellen, egyre jobban fáj az a vereség a nyitómeccsen. A
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
The Inside Story of Tom Brady’s Departure From New England

 www.si.com/nfl/2021/10/14/tom-brady-seth-wickersham-book-excerpt-daily-cover

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Nem tudom már hol, de hallottam valahol, hogy Barmore csalódás.... hm ok
ZERO_L
Ez inkább a Patriots falról mond többet (hogy áll fel, rotálnak-e a játékosok, stb.), mint magáról a játékosról. A Colts falban pl. Grover Stewart jóval többször kap double teamet, mint Deforest Buckner. Nyilván nem a két játékos teljesítményének szól ez, hanem annak, hogy hol játszanak, stb.
peterk2005
Hú de nem sikerült értelmezni a leírtakat 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nem tudom már hol, de hallottam valahol, hogy Barmore csalódás.... hm ok
ZERO_L
Ez inkább a Patriots falról mond többet (hogy áll fel, rotálnak-e a játékosok, stb.), mint magáról a játékosról. A Colts falban pl. Grover Stewart jóval többször kap double teamet, mint Deforest Buckner. Nyilván nem a két játékos teljesítményének szól ez, hanem annak, hogy hol játszanak, stb.
peterk2005
Ettől függetlenül szerintem Barmore biztatóan játszik,jobbnak tűnik mint az utóbbi évek DT huzasai.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom már hol, de hallottam valahol, hogy Barmore csalódás.... hm ok
ZERO_L
Ez inkább a Patriots falról mond többet (hogy áll fel, rotálnak-e a játékosok, stb.), mint magáról a játékosról. A Colts falban pl. Grover Stewart jóval többször kap double teamet, mint Deforest Buckner. Nyilván nem a két játékos teljesítményének szól ez, hanem annak, hogy hol játszanak, stb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Meglátjuk, mindenesetre szkeptikus vagyok. Ha bejön számon lehet rajtam kérni egy mea culpát.
empty taxi
 twitter.com/BenFennell_NFL/status/1449042981839900676?t=QpQqEOHYflMSC7wOpmkcAw&s=19

JMD egyelore nem erolteti ezt..
topin


Valószínű nem akarják átalakítani az egész playbookot ezekért a játékokért vagy most nem fogják beépíteni, majd ha már az alapjátékokat tudják.

Esetleg ködösítenek...

több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Meglátjuk, mindenesetre szkeptikus vagyok. Ha bejön számon lehet rajtam kérni egy mea culpát.
empty taxi
 twitter.com/BenFennell_NFL/status/1449042981839900676?t=QpQqEOHYflMSC7wOpmkcAw&s=19

JMD egyelore nem erolteti ezt..
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Nem tudom már hol, de hallottam valahol, hogy Barmore csalódás.... hm ok




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azért jó csapat ez a Texans. Ha a meccsek 40 percesek lennének, ott lennének a bajnokesélyesek között 😉
Kollega
Ezt nem tudtam eldönteni,hogy viccelsz-e...
kolok1972
Kicsit próbáltam szatírikus lenni. De azért én úgy látom, hogy kb. 40 percig elég komoly ellenállást fejtettek ki, utána viszont öszzedőltek, mint a kártyavár a hurrikánban.

Történetesen a nálunk azért erősebb Buffalo ellen is elég viszonylag jól tartották magukat. Bár esélyük addig se volt, de a negyedik negyedben azért benyaltak még 3 TD-t.

Én azért már láttam ilyet. Sőt, pont ebben a stadionban, hogy 40 percig a műfű alatt közlekedünk és agyon vagyunk verve. Aztán hirtelen elfogy a szusz és kis hosszabítás után mégis mi nyerünk.

We are all PATRIOTS!
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Azért jó csapat ez a Texans. Ha a meccsek 40 percesek lennének, ott lennének a bajnokesélyesek között 😉
Kollega
Ezt nem tudtam eldönteni,hogy viccelsz-e...

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Meki javul blitz ellen. (ok, kis minta)




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azért jó csapat ez a Texans. Ha a meccsek 40 percesek lennének, ott lennének a bajnokesélyesek között 😉

We are all PATRIOTS!
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Én azt láttam, hogy a 4man rush volt az öreg alapkoncepciója. De volt ahol csak 2-3 emberrel próbáltunk nyomást generálni, főleg 3. és 4.downokon.

Azzal számoltunk, hogy verjen meg minket Mills, ha tud. De amíg nem ment a blitz, addig alig volt nyomás rajta és cserébe DMC teljesen vakon volt az első 3 negyedben.

Aztán amint végre hajlandóak voltunk belátni, hogy ez a D játékterv nem jó és menjen a nyomás az újoncra, abban a pillanatban elkezdtek puntolgatni és Mills kidobálta, pontatlan lett, zavarban volt és sackelve lett.

Nem értettem miért ennyire a másik végét próbáltuk megfogni a védekezésnek, ami láthatóan nem működött. Itt most minden adott volt egy agresszív felfogáshoz, az ellenfél támadófala mellett az újonc QB, a gyenge elkapósor. Ehhez képest ebből az első két faktort kapásból nem támadtuk a kellő intenzitással. Már a 2.negyedben, de a 3.negyedben mindenképp vártam volna a váltást. És amikor végre 5 emberrel mentünk, akkor gyakorlatilag jó passza sem volt Millsnek már.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Elképesztő volt, hogy mit csinált velünk a texans az első félidőben. Egészen szánalmas és röhejes. Davis Mills? 300 yard? Komolyan?

Egészen biztosan nagy mellénnyel mentek fel a meccsre és azért ezen a szinten ez nem fér bele.

Ebben a csapatban nincsenek elit, blue chip játékosok. Végignézve a DC-t, nincsenek benne impact playerek. Max Judon. Talán. Így azért kurva nehéz jó csapatot építeni.

Csak remélni tudom, hogy a fiatalok vagy az FA-k feljavulnak, mert ez egyelőre nagyon kevés. (ennek persze része a vesszőparipám a draft)
zinedine5
Szerintem ide egy nr1 CB nagyon kelleni fog.

Anno próbáltuk nélküle, nem ment, aztán jött Talib-Revis-Gilmore és igazolva lett, hogy nem lehet ezt sémával meg mélységgel kompenzálni.

Jelenleg nincs ilyen játékosunk, szóval vagy FA-ről vagy draftról de szinte azonnal kell szerezni. Remélem ezt a kérdést nem gondoljuk túl és nem akarjuk feltalálni a melegvízet.

Én a frontban még bízok, hogy a passrush össze fog állni de Wino snapszámai tényleg nagyon aggasztóak 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Sok gyenge meccset láttunk az utóbbi években is, de olyanra nem emlékszem, hogy Davis kibaszott Mills szintű újonc irányító ennyire taknyosra szopassa a védelmünket, Chris who the fuck is that Moore-ral...

Jonesnak voltak hülye dobásai és az INT-je is most csak az ő hülyesége volt(lehetett volna több is), de nem tudom hibáztatni, ezeket el kell neki követnie. Az kéne, hogy a harmadik évében már sokkal kevesebb rossz dobása és így INT-je legyen... Ez az amit soha nem fogsz a padon megtanulni.

Védelem meg jövőhéten a ‘boys ellen megmutathatja, hogy ez a mai csak egy “very bad day at the office” volt, mert ezt a videóanyagot Bill bá jó sokáig fogja mutogatni a srácoknak.

Btw, az Ofal semmivel sem volt rosszabb mint a korábbi hetekben, oké ez csak a texans de hát akkor is...
ZERO_L
Az első 100 yard feletti meccse volt a karrierje során…
kolok1972
De faszom, eddig még 50et sem tudott összekaparni. (két éve nem kapott el egy labdát sem🤣)

Mostantól minden Christ duplázni/triplázni kell, legyen az pro-bowler vagy tegnap született csecsemő
#chrismatthewsing



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Elképesztő volt, hogy mit csinált velünk a texans az első félidőben. Egészen szánalmas és röhejes. Davis Mills? 300 yard? Komolyan?

Egészen biztosan nagy mellénnyel mentek fel a meccsre és azért ezen a szinten ez nem fér bele.

Ebben a csapatban nincsenek elit, blue chip játékosok. Végignézve a DC-t, nincsenek benne impact playerek. Max Judon. Talán. Így azért kurva nehéz jó csapatot építeni.

Csak remélni tudom, hogy a fiatalok vagy az FA-k feljavulnak, mert ez egyelőre nagyon kevés. (ennek persze része a vesszőparipám a draft)
több mint 2 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Sok gyenge meccset láttunk az utóbbi években is, de olyanra nem emlékszem, hogy Davis kibaszott Mills szintű újonc irányító ennyire taknyosra szopassa a védelmünket, Chris who the fuck is that Moore-ral...

Jonesnak voltak hülye dobásai és az INT-je is most csak az ő hülyesége volt(lehetett volna több is), de nem tudom hibáztatni, ezeket el kell neki követnie. Az kéne, hogy a harmadik évében már sokkal kevesebb rossz dobása és így INT-je legyen... Ez az amit soha nem fogsz a padon megtanulni.

Védelem meg jövőhéten a ‘boys ellen megmutathatja, hogy ez a mai csak egy “very bad day at the office” volt, mert ezt a videóanyagot Bill bá jó sokáig fogja mutogatni a srácoknak.

Btw, az Ofal semmivel sem volt rosszabb mint a korábbi hetekben, oké ez csak a texans de hát akkor is...
ZERO_L
Az első 100 yard feletti meccse volt a karrierje során…
kolok1972
Az sem kizárt, hogy az utolsó is...

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!