New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Sok gyenge meccset láttunk az utóbbi években is, de olyanra nem emlékszem, hogy Davis kibaszott Mills szintű újonc irányító ennyire taknyosra szopassa a védelmünket, Chris who the fuck is that Moore-ral...

Jonesnak voltak hülye dobásai és az INT-je is most csak az ő hülyesége volt(lehetett volna több is), de nem tudom hibáztatni, ezeket el kell neki követnie. Az kéne, hogy a harmadik évében már sokkal kevesebb rossz dobása és így INT-je legyen... Ez az amit soha nem fogsz a padon megtanulni.

Védelem meg jövőhéten a ‘boys ellen megmutathatja, hogy ez a mai csak egy “very bad day at the office” volt, mert ezt a videóanyagot Bill bá jó sokáig fogja mutogatni a srácoknak.

Btw, az Ofal semmivel sem volt rosszabb mint a korábbi hetekben, oké ez csak a texans de hát akkor is...
ZERO_L
Az első 100 yard feletti meccse volt a karrierje során…

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
Bezzeg ha kikapunk micsoda műsor lenne itt😊
Könnyebb meccsre számítottam, viszont meglepő volt, hogy az O fal viszonylag egyben volt. Sok a sérült és azért sok csapat ellen nem lehet egy félidőt átaludni!
NB2
Szerintem azért nincs, mert műsornak kellene lennie, de mégiscsak győztünk. De ez egy épülő csapattól is nagyon gyenge teljesítmény volt a meccs utolsó harmadáig és gyenge ellenfél ellen. Jones most már konzisztensen jó és ma jól dobta az itteni kollégák közül egyesek által hiányolt hosszabb passzokat, bár a második picket csak szerencsével kerülte el. Judon nagy igazolás volt, Henry ma bizonyította, hogy miért igazoltuk. Szerintem Harris hosszabb időre fog kidőlni.

A meccsen jogos felvetés volt, hogy az idei koncepció a GM QB, erős, futást támogató O-fal, erős RB corps és mindehhez az ellenfelet kevés ponton tartó bika védelem. Ehhez képest az O-fal átjáróház (ma egy árnyalatnyival kevésbé, de nem is J. J. Watt és Clowney rohamozott), a RB corps két sérülés és egy trade okán nagyon meggyengült, a secondary pedig ma botrányosan szerepelt, CB1 nélkül vagyunk.

De a win az win. Azért jó, hogy nem 1-4-en vagyunk, mert az jövő héten 1-35 lenne és az már a liga alja. Hogy lementünk középcsapatba - egyenlőre - azt úgy tudomásul vette az ember, a ligaalja besorolás azért fájna.
Burkus
Így-így.
Nem mondom, titkon azt reméltem, hogy ez a csapat hengerelni fog, de a valóság mást mutat.
Azért ilyen O-fallal kiállni a meccsre nem életbiztosítás, ráadásul úgy, hogy a top futód kidől az egész szezonra.

A védelem karcolhatott volna jobban is, de tavaly is hasonló játékkal szívattak szét minket, most meg a secondary is folyamatosan betlizett. A második félidőre azért meglett, hogy mit kell csinálni, de ha a Texans több pontot csinál, akkor ez egy bukó meccs.

Harris fumblit én nem varrnám teljesen a nyakába, elég szerencsétlen helyzet volt.
Az egyik védőről lepattanva vitte a lendület a célterület felé, nem tudta normálisan kontrollálni a mozgását, próbálta másik kézzel is megfogni a labdát, de a védő jó szögben állt, aztán kiütötte.

Jones jól dobálta a labdákat, azért a slant útvonalakat kiismerte a Texans, még jó, hogy csak 1 INT lett belőle, mert simán volt benne több is.

A Henrynek dobott TD meg nem tudom, hogy így volt-e felrajzolva, mert az elég necces volt.
BB is kérdezte JMD-től, hogy ezt így hogyyan...aztán ott mutatták a padon ülő Jonest, hogy nem épp boldog arccal ül JMD mellett. Lehet én látok bele többet, de sztem ez a saját magánakciója volt.

Judon nagyon nagy találat volt, Collins visszatérésének örülök, de nem tudom mennyire lehet köze a jelenlegi D teljesítményének és emiatt Gilmore elengedésének.

Gilmorerral kapcsolatban meg BB valszeg akart egy prove-it szerződést kötni, aztán ugye Gilinek ez nem tetszett.
Lehet, hogy nem jártunk jól, de nekem erről mindig az jut eszembe, hogy Revist se sikerült (szerencsére) megtartanunk, pedig BB akarta, aztán vagy a következő, vagy az utána lévő szezonra nagyon visszaesett a teljesítménye.

Szóval most minden szinten van egy toldozott-foldozott csapatunk, amelyiknek az egyik részre még tanulja a playbookot, másik része meg még mindig nem állt össze vagy ennyi van bennük.

Plusz azt ne feledjük el, hogy van aki azt rebesgeti, hogy ez a csapat nem Jonesra lett építve, hanem Newtonra, csak aztán a Covid mizéria és Jones jó teljesítménye miatt ő lett a kezdőbe betéve.

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Sok gyenge meccset láttunk az utóbbi években is, de olyanra nem emlékszem, hogy Davis kibaszott Mills szintű újonc irányító ennyire taknyosra szopassa a védelmünket, Chris who the fuck is that Moore-ral...

Jonesnak voltak hülye dobásai és az INT-je is most csak az ő hülyesége volt(lehetett volna több is), de nem tudom hibáztatni, ezeket el kell neki követnie. Az kéne, hogy a harmadik évében már sokkal kevesebb rossz dobása és így INT-je legyen... Ez az amit soha nem fogsz a padon megtanulni.

Védelem meg jövőhéten a ‘boys ellen megmutathatja, hogy ez a mai csak egy “very bad day at the office” volt, mert ezt a videóanyagot Bill bá jó sokáig fogja mutogatni a srácoknak.

Btw, az Ofal semmivel sem volt rosszabb mint a korábbi hetekben, oké ez csak a texans de hát akkor is...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Bezzeg ha kikapunk micsoda műsor lenne itt😊
Könnyebb meccsre számítottam, viszont meglepő volt, hogy az O fal viszonylag egyben volt. Sok a sérült és azért sok csapat ellen nem lehet egy félidőt átaludni!
NB2
Szerintem azért nincs, mert műsornak kellene lennie, de mégiscsak győztünk. De ez egy épülő csapattól is nagyon gyenge teljesítmény volt a meccs utolsó harmadáig és gyenge ellenfél ellen. Jones most már konzisztensen jó és ma jól dobta az itteni kollégák közül egyesek által hiányolt hosszabb passzokat, bár a második picket csak szerencsével kerülte el. Judon nagy igazolás volt, Henry ma bizonyította, hogy miért igazoltuk. Szerintem Harris hosszabb időre fog kidőlni.

A meccsen jogos felvetés volt, hogy az idei koncepció a GM QB, erős, futást támogató O-fal, erős RB corps és mindehhez az ellenfelet kevés ponton tartó bika védelem. Ehhez képest az O-fal átjáróház (ma egy árnyalatnyival kevésbé, de nem is J. J. Watt és Clowney rohamozott), a RB corps két sérülés és egy trade okán nagyon meggyengült, a secondary pedig ma botrányosan szerepelt, CB1 nélkül vagyunk.

De a win az win. Azért jó, hogy nem 1-4-en vagyunk, mert az jövő héten 1-5 lenne és az már a liga alja. Hogy lementünk középcsapatba - egyenlőre - azt úgy tudomásul vette az ember, a ligaalja besorolás azért fájna.

Szerkesztette: Burkus
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Bezzeg ha kikapunk micsoda műsor lenne itt😊
Könnyebb meccsre számítottam, viszont meglepő volt, hogy az O fal viszonylag egyben volt. Sok a sérült és azért sok csapat ellen nem lehet egy félidőt átaludni!
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szívesen. Megírtam havernak, hogy nagyot megy a csapat, abban a pillanatban blokkolt punt, után 16–0 ide és W 😀

Volt két inkább megnyert, de végül elveszített meccs, a szép vereségek után egy kevésbé szép győzelem is kellett már, szépen felállt a csapat, menni előre

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Köszönjük Káli bácsi!



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 882 — !SuPeR6BoWL!
Miért is nem kellett nekünk Gilmore???
NB2

Csak nem Józsi hanem Gilmore...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Negyedik és rövidre is rá lehet menni???


ZERO_L
Hát,ha olyan Def van a túloldalon mint a miénk,akkor feltétlen 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Negyedik és rövidre is rá lehet menni???




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Miért is nem kellett nekünk Gilmore???
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Meglátjuk, mindenesetre szkeptikus vagyok. Ha bejön számon lehet rajtam kérni egy mea culpát.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mac Jones-szal RPO-t játszani legalább annyira értelmes ötlet, mint mondjuk Roethlisbergerrel.
empty taxi
Hmm

 www.clnsmedia.com/lazar-adapting-offense-to-fit-mac-jones-wont-be-an-issue-for-patriots/?amp
topin
Nekem is rögtön ez ugrott be, hogy ezt tárgyalták vele kapcsolatban még az idény előtt (sőt, a draftolása környékén is 😊 )

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nagyon nem néz ki jól, de azért a D#ünknek illene feltörölnie a padlót az ellenféllel.

JMD-nek fel van adva a lecke, hogy olyan meccstervet rakjon össze, ami kompenzálja ezt a szinte full csere OL-t


ZERO_L
Csak egy átlagos meccsnap ebben az évben😁😁
ParadSEC
Csak meg ne sérüljön előbb-utóbb. Mert lassan BB, JMD és a segédszertáros alkot O-falat és eddig is úgy mentek át a falon a blitzek/úgy nyomták össze a zsebet, mint ha a tackle-ök ott sem lettek volna.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
Mac Jones-szal RPO-t játszani legalább annyira értelmes ötlet, mint mondjuk Roethlisbergerrel.
empty taxi
Hmm

 www.clnsmedia.com/lazar-adapting-offense-to-fit-mac-jones-wont-be-an-issue-for-patriots/?amp
topin
Nekem valamiért nem töltenek be a beágyazott videók, csak 2-3.

több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Nagyon nem néz ki jól, de azért a D#ünknek illene feltörölnie a padlót az ellenféllel.

JMD-nek fel van adva a lecke, hogy olyan meccstervet rakjon össze, ami kompenzálja ezt a szinte full csere OL-t


ZERO_L
Csak egy átlagos meccsnap ebben az évben😁😁

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
topin New England Patriots 1 956
Mac Jones-szal RPO-t játszani legalább annyira értelmes ötlet, mint mondjuk Roethlisbergerrel.
empty taxi
Hmm

 www.clnsmedia.com/lazar-adapting-offense-to-fit-mac-jones-wont-be-an-issue-for-patriots/?amp
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Mac Jones-szal RPO-t játszani legalább annyira értelmes ötlet, mint mondjuk Roethlisbergerrel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
Nagyon nem néz ki jól, de azért a D#ünknek illene feltörölnie a padlót az ellenféllel.

JMD-nek fel van adva a lecke, hogy olyan meccstervet rakjon össze, ami kompenzálja ezt a szinte full csere OL-t


ZERO_L
Mehetnek a rovid passzos jatekok, RPO-k, screenek, futasok szelre vagy akar a boxba is, hadd gyakoroljanak.

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Nagyon nem néz ki jól, de azért a D#ünknek illene feltörölnie a padlót az ellenféllel.

JMD-nek fel van adva a lecke, hogy olyan meccstervet rakjon össze, ami kompenzálja ezt a szinte full csere OL-t




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
Sziasztok, fantasy miatt érdeklődnék hogy Collins szerintetek mennyit lehet pályán már most hétvégén?
nasheem
Ha beáll az O falba akkor elég sokat 😀

Lehet BB megunja a szórakozást és előveszi a Bowlesi szisztémát és küldi a folyamatos blitzeket a QB-ra...
Szerintem a snapek 20%-án biztos fent lesz, ha nem több. Már ha játszhat.

több mint 2 éve
nasheem Cincinnati Bengals 4 385 — Bengals fan
Sziasztok, fantasy miatt érdeklődnék hogy Collins szerintetek mennyit lehet pályán már most hétvégén?

"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani."
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
Fene se igazodik ki a Pats szurkolókon...

Egy 4&3 nagyobb felhördülést váltott ki mint egy Gilmore trade 😛

Kb. ez volt a reakció:

Mert az egyik egy mindennapos dolog (nagyon sok ismeretlenes egyenlettel, ami azért benne volt a levegőben), a másik meg egy olyan dolog ami nagyon nem jellemző erre a franchise-ra, így amikor megtörténik, nyiván vitákat generál.
Solymi
Már akinél 😊
Wyatt
Jóvan, hát csak próbáltam viccelődni 😊

Amúgy érdekes, hogy a Pats Pulpiton milyen szinten szinten megy BB ekézése egy-két cikkíró vagy több kommentelő részéről a Gilmore trade miatt.
De gondolom ott is generálni kell a látogatottságot.ZERO_L

több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Fene se igazodik ki a Pats szurkolókon...

Egy 4&3 nagyobb felhördülést váltott ki mint egy Gilmore trade 😛

Kb. ez volt a reakció:


Solymi
Mert az egyik egy mindennapos dolog (nagyon sok ismeretlenes egyenlettel, ami azért benne volt a levegőben), a másik meg egy olyan dolog ami nagyon nem jellemző erre a franchise-ra, így amikor megtörténik, nyiván vitákat generál.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már akinél 😊