New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/PFF_Moo/status/1277557392658640896?s=19

Kinek fog majd dobalni Cam? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mennyi mokamiki van itt, muhaha.

Nullara fit, de JMD arra kapja a fizeteset, hogy megoldja. Ha Newtonra nem tudna tamadojatekot irni, akkor nem hoztuk volna el. Es azt sem gondolnam, hogy tarcsinak, mert arra ertelmetlen, vagy nehany playre meccsenkent, mert arra meg luxus.

Ez persze nem jelenti azt, hogy nem Stidham a jovo, max azt, hogy nem a kozeljovo. 4. koros jatekoskent egy ev padozassal nem is biztos, hogy baj, ha meg egy evet tanul elobb
Wyatt
Nyilván nem sokat tudunk Stidham jelenlegi állapotáról, de simán megtörténhetik, hogy egyszer csak őt találjuk a labda mögött. Nem hiszem, hogy az Öregnek Cam leigazolása többet jelent, mint azt, hogy legyen egy kis verseny a táborban. Cam olcsón jött és ha Stidham lenyomja, az jó a csapatnak. Ha pedig Cam nyomja le a rookiet, az is jó a csapatnak. Mi innen azt gondoljuk, hogy Newtonban több a craft, de valójában meg a fene se tudja. Majd látjuk a szerződése részleteit, de úgy érzem senki se garantált neki kezdő pozíciót.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cam első üzenete Pats QB-ként.

BB imádni fogja. És talán az új csapattársai is annyira, mint a régiek.
 twitter.com/PSchrags/status/1277427801331838991
iktriad
Hol tanultál írni tesa? 🤣
steelwolf
Inka skandináv.

A telefonja azóta felrobbant amúgy. 😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mennyi mokamiki van itt, muhaha.

Nullara fit, de JMD arra kapja a fizeteset, hogy megoldja. Ha Newtonra nem tudna tamadojatekot irni, akkor nem hoztuk volna el. Es azt sem gondolnam, hogy tarcsinak, mert arra ertelmetlen, vagy nehany playre meccsenkent, mert arra meg luxus.

Ez persze nem jelenti azt, hogy nem Stidham a jovo, max azt, hogy nem a kozeljovo. 4. koros jatekoskent egy ev padozassal nem is biztos, hogy baj, ha meg egy evet tanul elobb

több mint 3 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Az életben minden változik, talán ez is összejön...

alatriste
Csak én hittem először a képre azt, hogy ez a Fábry? Pont az Ilonka nénis figurája ugrott be róla 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything


Na igen 😀
Borbinho
Na igen, de hol a talented QB?
kapitnono
A Bucsban? Vagy ez valami olyan humor, amit én nem értek?

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life


Na igen 😀
Borbinho
Na igen, de hol a talented QB?
kapitnono
hát nem egy 6-körös jöttment az biztos 😀

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 108 — WHO DAT!!!!


Na igen 😀
Borbinho
Na igen, de hol a talented QB?


több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
amúgy kezdő a terv v inkább vmi subpackage?

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az életben minden változik, talán ez is összejön...


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Kap még elérhető backupnak, játékstílusra jobban hasonlít Newtonhoz mint Stidham (bár ő meg legalább Auburnos volt mint Cam) ^^

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Bonuszban a Bengalsos botrány miatt egy 3 . pick oda plusz 1 milla , nagyon megérte 😂😂😂

Szerkesztette: Hightower94
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mint tudjátok, általánosságban kevésbé érdekelnek más csapatok irányítói. De valamiért Camnek mindig szurkoltam, hogy ki tudja magából hozni az állatot a pályán.
Mostantól meg már okom is van rá, hogy szorítsak neki.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Mr. Primadonna.... Faszoooom
ThundersNFL
Tudom hogy ennek nincs értelme, de bele megyek.

Mitől primadonna? Hogy ugy öltözik mint Wily Wonka, vagy mert bohóckodik TD után. Szerintem tipikusan olyanoktól jön ez a komment akik látták 3 percet játszani meg a SB utáni “nem nyilatkozatát”.

Én életembe nem láttam hisztizni a pályán, sose kente másra a vereséget, nem kiabált az edzőjével nem ho.-olt nagyobb pénzért, vagy veszekedett a sporival pályáról lejövet stb stb...

Lehet hogy nincs egy komplett stábja arra hogy eladjon egy egy CN1 brandet és minden mozanatát ennek rendelje alá a pályán kívűl.
Épp úgy oda teszi magát mint bárki más, és egyáltalán nem érzi magát mindenki felett állónak.

Szóval primadonáskodásba Russel Wilson, vagy Rivers messze jobbak.
Az meg hogy hogy áll a haja, milyen betűtípust használ,mit vesz fel, nem hiszem hogy az emberi vagy sportolói értékéből bárkinek levonna.

Inkább mondjátok hogy nem tetszik ez a kalap, de nem kell mellé semmit kitalálni.
TSzabi
Vele csak az hogy amilyen szépen indult a karrierje olyan gyorsan épült le. Már nem vezér tìpus mint amilyen az elején volt . Ez a gond vele meg az hogy identitás zavarban szenved. Ha végre eldönti hogy Ő ki valójában szerintem csak nyerhetünk vele

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Nem lesz gond vele ha kihúzza a saját seggéból a péniszét.. Magára talál jó lesz Cam. Sok sok futás lesz ebből és read option hegyek. Mcdönci már dörzsöli a tenyerét
ParadSEC
Hát ,ha már Ninko az aláírásod,sztem Ninko és Newton a két ellentétes vége a sportemberi skálának.
kolok1972
Nem is szeretem Newtont😁, de attól még beválhat!

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nincs itt semmi meglepő, csak lett zárva a kör.

Tom Brady: Patriots -> Bucs.
Jameis Winston: Bucs -> Saints
Teddy Bridgewater: Saints -> Panthers
Cam Newton: Panthers -> Patriots.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 875 — !SuPeR6BoWL!
Mr. Primadonna.... Faszoooom
ThundersNFL
Tudom hogy ennek nincs értelme, de bele megyek.

Mitől primadonna? Hogy ugy öltözik mint Wily Wonka, vagy mert bohóckodik TD után. Szerintem tipikusan olyanoktól jön ez a komment akik látták 3 percet játszani meg a SB utáni “nem nyilatkozatát”.

Én életembe nem láttam hisztizni a pályán, sose kente másra a vereséget, nem kiabált az edzőjével nem ho.-olt nagyobb pénzért, vagy veszekedett a sporival pályáról lejövet stb stb...

Lehet hogy nincs egy komplett stábja arra hogy eladjon egy egy CN1 brandet és minden mozanatát ennek rendelje alá a pályán kívűl.
Épp úgy oda teszi magát mint bárki más, és egyáltalán nem érzi magát mindenki felett állónak.

Szóval primadonáskodásba Russel Wilson, vagy Rivers messze jobbak.
Az meg hogy hogy áll a haja, milyen betűtípust használ,mit vesz fel, nem hiszem hogy az emberi vagy sportolói értékéből bárkinek levonna.

Inkább mondjátok hogy nem tetszik ez a kalap, de nem kell mellé semmit kitalálni.
TSzabi
A leírtakkal egyetértek, de nekem akkor sem szimpi a csávó... Na jó ha nyer egy SB-t nekünk akkor rendben 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Mr. Primadonna.... Faszoooom
ThundersNFL
Tudom hogy ennek nincs értelme, de bele megyek.

Mitől primadonna? Hogy ugy öltözik mint Wily Wonka, vagy mert bohóckodik TD után. Szerintem tipikusan olyanoktól jön ez a komment akik látták 3 percet játszani meg a SB utáni “nem nyilatkozatát”.

Én életembe nem láttam hisztizni a pályán, sose kente másra a vereséget, nem kiabált az edzőjével nem ho.-olt nagyobb pénzért, vagy veszekedett a sporival pályáról lejövet stb stb...

Lehet hogy nincs egy komplett stábja arra hogy eladjon egy egy CN1 brandet és minden mozanatát ennek rendelje alá a pályán kívűl.
Épp úgy oda teszi magát mint bárki más, és egyáltalán nem érzi magát mindenki felett állónak.

Szóval primadonáskodásba Russel Wilson, vagy Rivers messze jobbak.
Az meg hogy hogy áll a haja, milyen betűtípust használ,mit vesz fel, nem hiszem hogy az emberi vagy sportolói értékéből bárkinek levonna.

Inkább mondjátok hogy nem tetszik ez a kalap, de nem kell mellé semmit kitalálni.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


Na igen 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
csodálkozom h eddig vártatok, kiváncsi leszek 😊

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
#kurvaanyadgoodell

 twitter.com/adamschefter/status/1277394412411260930



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Cam első üzenete Pats QB-ként.

BB imádni fogja. És talán az új csapattársai is annyira, mint a régiek.
 twitter.com/PSchrags/status/1277427801331838991
iktriad
Hol tanultál írni tesa? 🤣
több mint 3 éve
manuszka86 New England Patriots 2 060 — Patriots fan
wow meglepő húzás a mestertől. Hát nem a tipikus Pats irányító mintapéldány az biztos, alapvetően Cammel sincs bajom, csak nem látom mennyire system fit (JMD kreatív lehet viszont). Cam is tisztában van azzal, hogy ha egészséges itt a nagy lehetőség hogy bizonyítson és legyen még esélye az NFL-ben kezdő irányítónak lenni ill. BB majd gatyába rázza ha nem úgy viselkedik 😀
Én azt mondom 1 próbát megér, aztán ha nem válik be úgyis kirakja a mester....fúúú csak legyen szezon, mert ez baromira érdekesnek ígérkezik sok szempontból is 😊

Szerkesztette: manuszka86

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Nem lesz gond vele ha kihúzza a saját seggéból a péniszét.. Magára talál jó lesz Cam. Sok sok futás lesz ebből és read option hegyek. Mcdönci már dörzsöli a tenyerét
ParadSEC
Hát ,ha már Ninko az aláírásod,sztem Ninko és Newton a két ellentétes vége a sportemberi skálának.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Nem lesz gond vele ha kihúzza a saját seggéból a péniszét.. Magára talál jó lesz Cam. Sok sok futás lesz ebből és read option hegyek. Mcdönci már dörzsöli a tenyerét

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich