New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Mi.
A.
Fasz.
?

több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sherman:
How many former League MVPs have had to sign for the min? (Asking for a friend.) just ridiculous. A transcendent talent and less talented QBs are getting 15/16m a year. Disgusting
ozibozi
Őt meg vajon ki kérdezte? Tudom, hogy etetni kell a követőket, mert abból is van zsozsó, de amúgy irreleváns a véleménye.
Kollega
Nyilván senki, de ez őt soha sem zavarta. Ez nem új.
Felelevenítenék egy beszélgetést Carroll és Sherman közt. Carroll mesélte:
S: -Miért csak a végén draftoltál le?
C: -Én legalább ledraftoltalak.

Amúgy meg mióta nem megy annyira a futás azóta máshova kerültek a hangsúlyok, szóval rétegzettebb a mondanivaló.
Helmut Zimmer
Erre gondoltam. Amúgy megint valaki, akit a játéka alapján tudnék tisztelni, de az arcmérete ellenszenvessé teszi.
Amúgy nyilván arra gondolt, hogy Cam ennél többet is megérdemelne, de hát pont most nem akarta megadni senki. Ő pedig pontosan tudja, hogy ezzel a csapattal még ebben az állapotban is lehet villantani és ha összejön egy tisztes szezon, jövőre lesz pénzünk őt megfizetni jobban is. Emberek ennél sokkal kevesebbért is kidolgozzák belüket, úgyhogy egész biztosan van annál rosszabb sors is, mint rongyos maximum 7.5 milláért kell megszakadnia.
Kollega
Mit jelent a villantas? A csoportgyozelem se nez ki tul simanak, foleg ha Tua teste birni fogja az NFL-t, de a Bills amugy is jonak tunik (+ en a Jetset se irnam le).
Sztem kb itt volt egyedul realis eselye a kezdore. Tavasszal mas lett volna a helyzet, de akkor meg fixen nem volt rendben a valla.

Plusz ugye Newtonrol jottek azok a hirek, h azert nem ir ala, es var akar oszig, mert csak olyan helyre ir ala ahol kezdhet.

Stidham egy full projekt QB volt, egy ev pad alatt nem hiszem h annyit fejlodott h eselye legyen a kezdore. A legtobb szakerto Hoyert varta kezdonek eddig is.

Cam korabbi 1/1 es MVP, akinek soha nem volt kiemelkedo elkaposora. Az itteni se az, de ha helyrejott a valla, akk az offseason moveja lehet.
Borbinho
Bármi lehet villantás, ami után úgy gondolja a Pats stábja, hogy itt tartanánk őt egy nagyobb fizetésért. Én nem hiszem, hogy a stábnak most lenne reális, győzelem számra lebontott elvárása a jelenlegi helyzetben. Az egész szezon körül rengeteg a bizonytalanság és a csapat körül is sok a kérdőjel.

De azért bevinni a csapatot a rájátszásba, az most elég jó kis villantásnak tűnik, nekem, a nem hozzáértőnek.

Newtonnak meg azért volt más alternatívája, mint aláírni ide, ehhez a csapathoz, pláne ennyiért. Például várhatott volna őszig, ahogy Te is írod. Belichicknek játszani, az sosem piknik. Páran tudnak erről beszélni.
Kollega
Inkabb arra gondoltam, hogy BBek kezdonek hoztak. Ha nem, akk vart volna ahogy eddig.

Vagy BB tudja mar h nem lesz szezon es csak trollkodott 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Sherman:
How many former League MVPs have had to sign for the min? (Asking for a friend.) just ridiculous. A transcendent talent and less talented QBs are getting 15/16m a year. Disgusting
ozibozi
Őt meg vajon ki kérdezte? Tudom, hogy etetni kell a követőket, mert abból is van zsozsó, de amúgy irreleváns a véleménye.
Kollega
Nyilván senki, de ez őt soha sem zavarta. Ez nem új.
Felelevenítenék egy beszélgetést Carroll és Sherman közt. Carroll mesélte:
S: -Miért csak a végén draftoltál le?
C: -Én legalább ledraftoltalak.

Amúgy meg mióta nem megy annyira a futás azóta máshova kerültek a hangsúlyok, szóval rétegzettebb a mondanivaló.
Helmut Zimmer
Erre gondoltam. Amúgy megint valaki, akit a játéka alapján tudnék tisztelni, de az arcmérete ellenszenvessé teszi.
Amúgy nyilván arra gondolt, hogy Cam ennél többet is megérdemelne, de hát pont most nem akarta megadni senki. Ő pedig pontosan tudja, hogy ezzel a csapattal még ebben az állapotban is lehet villantani és ha összejön egy tisztes szezon, jövőre lesz pénzünk őt megfizetni jobban is. Emberek ennél sokkal kevesebbért is kidolgozzák belüket, úgyhogy egész biztosan van annál rosszabb sors is, mint rongyos maximum 7.5 milláért kell megszakadnia.
Kollega
Mit jelent a villantas? A csoportgyozelem se nez ki tul simanak, foleg ha Tua teste birni fogja az NFL-t, de a Bills amugy is jonak tunik (+ en a Jetset se irnam le).
Sztem kb itt volt egyedul realis eselye a kezdore. Tavasszal mas lett volna a helyzet, de akkor meg fixen nem volt rendben a valla.

Plusz ugye Newtonrol jottek azok a hirek, h azert nem ir ala, es var akar oszig, mert csak olyan helyre ir ala ahol kezdhet.

Stidham egy full projekt QB volt, egy ev pad alatt nem hiszem h annyit fejlodott h eselye legyen a kezdore. A legtobb szakerto Hoyert varta kezdonek eddig is.

Cam korabbi 1/1 es MVP, akinek soha nem volt kiemelkedo elkaposora. Az itteni se az, de ha helyrejott a valla, akk az offseason moveja lehet.
Borbinho
Bármi lehet villantás, ami után úgy gondolja a Pats stábja, hogy itt tartanánk őt egy nagyobb fizetésért. Én nem hiszem, hogy a stábnak most lenne reális, győzelem számra lebontott elvárása a jelenlegi helyzetben. Az egész szezon körül rengeteg a bizonytalanság és a csapat körül is sok a kérdőjel.

De azért bevinni a csapatot a rájátszásba, az most elég jó kis villantásnak tűnik, nekem, a nem hozzáértőnek.

Newtonnak meg azért volt más alternatívája, mint aláírni ide, ehhez a csapathoz, pláne ennyiért. Például várhatott volna őszig, ahogy Te is írod. Belichicknek játszani, az sosem piknik. Páran tudnak erről beszélni.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szerintem kurva jó igazolás, pláne ennyiért.
Amadeus
Simán kinézem az itteni edzői stábból, hogy újraélesztik a karrierjét, mint anno Randy Mossét. Csak maradjon egészséges!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sherman:
How many former League MVPs have had to sign for the min? (Asking for a friend.) just ridiculous. A transcendent talent and less talented QBs are getting 15/16m a year. Disgusting
ozibozi
Őt meg vajon ki kérdezte? Tudom, hogy etetni kell a követőket, mert abból is van zsozsó, de amúgy irreleváns a véleménye.
Kollega
Nyilván senki, de ez őt soha sem zavarta. Ez nem új.
Felelevenítenék egy beszélgetést Carroll és Sherman közt. Carroll mesélte:
S: -Miért csak a végén draftoltál le?
C: -Én legalább ledraftoltalak.

Amúgy meg mióta nem megy annyira a futás azóta máshova kerültek a hangsúlyok, szóval rétegzettebb a mondanivaló.
Helmut Zimmer
Erre gondoltam. Amúgy megint valaki, akit a játéka alapján tudnék tisztelni, de az arcmérete ellenszenvessé teszi.
Amúgy nyilván arra gondolt, hogy Cam ennél többet is megérdemelne, de hát pont most nem akarta megadni senki. Ő pedig pontosan tudja, hogy ezzel a csapattal még ebben az állapotban is lehet villantani és ha összejön egy tisztes szezon, jövőre lesz pénzünk őt megfizetni jobban is. Emberek ennél sokkal kevesebbért is kidolgozzák belüket, úgyhogy egész biztosan van annál rosszabb sors is, mint rongyos maximum 7.5 milláért kell megszakadnia.
Kollega
Mit jelent a villantas? A csoportgyozelem se nez ki tul simanak, foleg ha Tua teste birni fogja az NFL-t, de a Bills amugy is jonak tunik (+ en a Jetset se irnam le). A KC/Baltimore duorol ne is beszeljunk.

Sztem kb itt volt egyedul realis eselye a kezdore. Tavasszal mas lett volna a helyzet, de akkor meg fixen nem volt rendben a valla.

Plusz ugye Newtonrol jottek azok a hirek, h azert nem ir ala, es var akar oszig, mert csak olyan helyre ir ala ahol kezdhet.

Stidham egy full projekt QB volt, egy ev pad alatt nem hiszem h annyit fejlodott h eselye legyen a kezdore. A legtobb szakerto Hoyert varta kezdonek eddig is.

Cam korabbi 1/1 es MVP, akinek soha nem volt kiemelkedo elkaposora. Az itteni se az, de ha helyrejott a valla, akk az offseason moveja lehet.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Sherman:
How many former League MVPs have had to sign for the min? (Asking for a friend.) just ridiculous. A transcendent talent and less talented QBs are getting 15/16m a year. Disgusting
ozibozi
Őt meg vajon ki kérdezte? Tudom, hogy etetni kell a követőket, mert abból is van zsozsó, de amúgy irreleváns a véleménye.
Kollega
Nyilván senki, de ez őt soha sem zavarta. Ez nem új.
Felelevenítenék egy beszélgetést Carroll és Sherman közt. Carroll mesélte:
S: -Miért csak a végén draftoltál le?
C: -Én legalább ledraftoltalak.

Amúgy meg mióta nem megy annyira a futás azóta máshova kerültek a hangsúlyok, szóval rétegzettebb a mondanivaló.
Helmut Zimmer
Erre gondoltam. Amúgy megint valaki, akit a játéka alapján tudnék tisztelni, de az arcmérete ellenszenvessé teszi.
Amúgy nyilván arra gondolt, hogy Cam ennél többet is megérdemelne, de hát pont most nem akarta megadni senki. Ő pedig pontosan tudja, hogy ezzel a csapattal még ebben az állapotban is lehet villantani és ha összejön egy tisztes szezon, jövőre lesz pénzünk őt megfizetni jobban is. Emberek ennél sokkal kevesebbért is kidolgozzák belüket, úgyhogy egész biztosan van annál rosszabb sors is, mint rongyos maximum 7.5 milláért kell megszakadnia.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
szerintem kurva jó igazolás, pláne ennyiért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Sherman:
How many former League MVPs have had to sign for the min? (Asking for a friend.) just ridiculous. A transcendent talent and less talented QBs are getting 15/16m a year. Disgusting
ozibozi
Őt meg vajon ki kérdezte? Tudom, hogy etetni kell a követőket, mert abból is van zsozsó, de amúgy irreleváns a véleménye.
Kollega
Nyilván senki, de ez őt soha sem zavarta. Ez nem új.
Felelevenítenék egy beszélgetést Carroll és Sherman közt. Carroll mesélte:
S: -Miért csak a végén draftoltál le?
C: -Én legalább ledraftoltalak.

Amúgy meg mióta nem megy annyira a futás azóta máshova kerültek a hangsúlyok, szóval rétegzettebb a mondanivaló.
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Alapvetően ott hibás a gondolata, hogy miért KELLENE valakinek aláírnia vetminért. Megtette, oka volt. Hogy mást ne mondjak, például az, hogy alapból nem fix a kezdő poszt, így van esélye kezdeni. Ha kezdő, akkor kereshet akár 7.5 milliót is. Ami még mindig nagyon kevés, de most ha itt hoz egy jó évet, jövőre kap valahol 30+ milliót, és már jobban jár, mintha valahova aláírna több évre 15-16 misis átlagért. Ha pedig nem tud itt kezdő lenni, akkor nem is nagyon érdemes vet minnél nagyobb ajánlaton gondolkodnia.

Nem kötelező aláírni a Patriotshoz, ha lett volna jobb ajánlata, valószínűleg odamegy, idén valószínűleg nem volt annyira nagy a piac körülötte, így jövőre lényegesen jobb lehet. A Patriotsnak pedig most ennyi fért bele. Ez lehet mindenkinek win-win (pláne, ha pl nem játszana többet Cam, mert nincs idén csapata, etc).

A legnagyobb kérdés persze viszont az, hogy mi köze ehhez Shermannek, de hát ő meg szereti megosztani a gondolatait
Wyatt
Schefter szerint nem volt más csapattól ajánlata.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, nagyon szomorú lennék, ha azt próbálná vele játszani a Pats, mint Bradyvel, szóval ilyen szempontból tuti nem lesz ilyen stílusegyezés. A pályán kívül bohóckodások egyrészt nem zavartak, másrészt általában itt kevesebb ilyen sztori van, kb Gronk 69-es poénjai meg egyéb okosságai merítették ki ennek a fogalmát. Ezzel sem lesz szerintem gond. A kérdés, hogy milyen állapotban lesz

több mint 3 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
#kurvaanyadgoodell

 twitter.com/adamschefter/status/1277394412411260930
ZERO_L
Ja, komoly inflagranti után jogos büntetés kb így néz ki, hiába gundelezel.
gyeek
Te tudod egyáltalán mi történt vagy a videó, pats szavakból összeraktad saját magadnak. Majd legközelebb is ilyen lelkes legyél, mikor hasonló dolgok után lófasz büntetést kapnak csapatok. Köszi.


Newton, ha megismered, hogy ad bele mindent a palyan es edzesen, mikepp vezeti a sracokat, ahogy mindig o megy legelol, o vallalja a legtobbet, mikepp nyilatkozik. Akkor rajohetsz, igazabol egy extravagans figura, akinek a foci az elete. Nem statok vagy dijak lehetsosege es halmaza vonnza. Imad focizni es nyerni. Ennek gyermeki orommel tud orulni, de mas baja nincs. Mar ha nem nezzuk a divatreformer torekveseit. 😀
Meg lehet szeretni, mert olyan figura, de foleg amilyen sportember. Aki utalja az ilyet, az persze soha. Annal kiveri a biztit minden nap. viszont a palyan sossem volt ra panasz.
ulpianus
Számomra inkább az a nagy kérdés, Newton fel tudja-e venni a patriots stílusát. Nekem van egy Ocho féle érzésem vele kapcsolatban. Amitől persze nem lesz rosszabb játékos.

De annak mindenféleképpen örülni tudok, hogy Stidham végre kapott egy komolyabb riválist és még nagyobb a potenciál is van ebben a projektben mint pl Daltonnal lett volna (papíron, a fotelből).



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Alapvetően ott hibás a gondolata, hogy miért KELLENE valakinek aláírnia vetminért. Megtette, oka volt. Hogy mást ne mondjak, például az, hogy alapból nem fix a kezdő poszt, így van esélye kezdeni. Ha kezdő, akkor kereshet akár 7.5 milliót is. Ami még mindig nagyon kevés, de most ha itt hoz egy jó évet, jövőre kap valahol 30+ milliót, és már jobban jár, mintha valahova aláírna több évre 15-16 misis átlagért. Ha pedig nem tud itt kezdő lenni, akkor nem is nagyon érdemes vet minnél nagyobb ajánlaton gondolkodnia.

Nem kötelező aláírni a Patriotshoz, ha lett volna jobb ajánlata, valószínűleg odamegy, idén valószínűleg nem volt annyira nagy a piac körülötte, így jövőre lényegesen jobb lehet. A Patriotsnak pedig most ennyi fért bele. Ez lehet mindenkinek win-win (pláne, ha pl nem játszana többet Cam, mert nincs idén csapata, etc).

A legnagyobb kérdés persze viszont az, hogy mi köze ehhez Shermannek, de hát ő meg szereti megosztani a gondolatait

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Sherman:
How many former League MVPs have had to sign for the min? (Asking for a friend.) just ridiculous. A transcendent talent and less talented QBs are getting 15/16m a year. Disgusting
ozibozi
Őt meg vajon ki kérdezte? Tudom, hogy etetni kell a követőket, mert abból is van zsozsó, de amúgy irreleváns a véleménye.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 553
Sherman:
How many former League MVPs have had to sign for the min? (Asking for a friend.) just ridiculous. A transcendent talent and less talented QBs are getting 15/16m a year. Disgusting
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 995 — Stromfeld Aurél fan
#kurvaanyadgoodell

 twitter.com/adamschefter/status/1277394412411260930
ZERO_L
Ja, komoly inflagranti után jogos büntetés kb így néz ki, hiába gundelezel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Jobban végiggondolva tipikus BB move. Kizárólag a befektetés-haszon elvet nézte gondolom,ennyi pénzért ilyen tudású QB-t messze nem kapsz,amikorBridgewaterekért ennek a többszörösét fizették. Jéghideg,professzionális logika. A többit meg gondolom leszarja,ha nem áll be a sorba úgyis kivágja a francba,de szerintem ilyen gond nem lesz.
kolok1972
Nekem sincs semmi bajom ezzel, tipikus low risk-high reward igazolás.
Camet lehet utálni, de adjuk meg neki az esélyt, hogy bizonyítson és megismerhessük közelebbről.
A vesztes SB utáni viselkedése rohadtul nem volt szimpatikus, de ez van, most megmutathatja, hogy tud éretten viselkedni a pályán kívül is.

Plusz, ha beválik, akkor nekünk csak jó, mert addig is fejlődhet Stidham, ha ő a jövő illetve Cammel is tudunk kalkulálni. Akár mint kezdő QB, akár mint csere opció.

Mostantól lesz érdekes, hogy lesz-e szezon 😊

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Jobban végiggondolva tipikus BB move. Kizárólag a befektetés-haszon elvet nézte gondolom,ennyi pénzért ilyen tudású QB-t messze nem kapsz,amikorBridgewaterekért ennek a többszörösét fizették. Jéghideg,professzionális logika. A többit meg gondolom leszarja,ha nem áll be a sorba úgyis kivágja a francba,de szerintem ilyen gond nem lesz.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Amúgy irányított valaha 1/1 es QB a Patsbe? 😀
Hightower94
Öhm... Bledsoe.

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Newton, ha megismered, hogy ad bele mindent a palyan es edzesen, mikepp vezeti a sracokat, ahogy mindig o megy legelol, o vallalja a legtobbet, mikepp nyilatkozik. Akkor rajohetsz, igazabol egy extravagans figura, akinek a foci az elete. Nem statok vagy dijak lehetsosege es halmaza vonnza. Imad focizni es nyerni. Ennek gyermeki orommel tud orulni, de mas baja nincs. Mar ha nem nezzuk a divatreformer torekveseit. 😀
Meg lehet szeretni, mert olyan figura, de foleg amilyen sportember. Aki utalja az ilyet, az persze soha. Annal kiveri a biztit minden nap. viszont a palyan sossem volt ra panasz.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Hightower94 Kansas City Chiefs Clemson Tigers 232
Amúgy irányított valaha 1/1 es QB a Patsbe? 😀
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/82831801_563358981021536_2799779594344519411_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=fH2sL0D1GtwQ7kNvgEbzAqA&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYAbiRjOONAgFrZgbx_OUaW6yLB1TqZHQ5E7QD4TrwigtA&oe=664D8B26
NFL on Instagram: "The @patriots’ new QB… @cameron1newton"
713K likes, 4,572 comments - nfl on June 29, 2020: "The @patriots’ new QB… @cameron1newton".
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez most egyszeruen tul tokeletes 😀
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/104920445_3458712267508770_4382474576659080445_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=gsoO3YQjfnIQ7kNvgEl80M5&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYCZo04uGsNcj7DCIeGaTfnXyVxlxOlAmyONq87mb-qKBg&oe=666F183F
NFL Memes
NFL Memes. Gefällt 4.075.895 Mal · 33.787 Personen sprechen darüber. The #1 NFL Memes page on Facebook, making your Sundays just that much better! Follow us on Twitter & Instagram! [Not affiliated...

több mint 3 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 979 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Mennyi mokamiki van itt, muhaha.

Nullara fit, de JMD arra kapja a fizeteset, hogy megoldja. Ha Newtonra nem tudna tamadojatekot irni, akkor nem hoztuk volna el. Es azt sem gondolnam, hogy tarcsinak, mert arra ertelmetlen, vagy nehany playre meccsenkent, mert arra meg luxus.

Ez persze nem jelenti azt, hogy nem Stidham a jovo, max azt, hogy nem a kozeljovo. 4. koros jatekoskent egy ev padozassal nem is biztos, hogy baj, ha meg egy evet tanul elobb
Wyatt
JMD draftolta Tebowt, szegény | -vallásos- | ember Cam Newtonát, szal egyáltalán nem gondolom, hogy ne illene JMD elképzeléseibe (max kiderül h eddig TB fogta vissza a kiteljesedésben 😀 )

szerk:
nem akarok spammelni egy új posztal, de ez túl jó h ne hagyjam itt:



Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 3 éve
gedam 5 702
Mr. Primadonna.... Faszoooom
ThundersNFL
Tudom hogy ennek nincs értelme, de bele megyek.

Mitől primadonna? Hogy ugy öltözik mint Wily Wonka, vagy mert bohóckodik TD után. Szerintem tipikusan olyanoktól jön ez a komment akik látták 3 percet játszani meg a SB utáni “nem nyilatkozatát”.

Én életembe nem láttam hisztizni a pályán, sose kente másra a vereséget, nem kiabált az edzőjével nem ho.-olt nagyobb pénzért, vagy veszekedett a sporival pályáról lejövet stb stb...

Lehet hogy nincs egy komplett stábja arra hogy eladjon egy egy CN1 brandet és minden mozanatát ennek rendelje alá a pályán kívűl.
Épp úgy oda teszi magát mint bárki más, és egyáltalán nem érzi magát mindenki felett állónak.

Szóval primadonáskodásba Russel Wilson, vagy Rivers messze jobbak.
Az meg hogy hogy áll a haja, milyen betűtípust használ,mit vesz fel, nem hiszem hogy az emberi vagy sportolói értékéből bárkinek levonna.

Inkább mondjátok hogy nem tetszik ez a kalap, de nem kell mellé semmit kitalálni.
TSzabi
a pályán pont az a baja, hogy nem primadonna és beleáll az ütésekbe.