New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Engem két kérdés érdekel.

Egyrészt, hogy veszi ki magát, ha mondjuk jövőre egy játékos aki ezt az évet kihagyja holdoutolni akar, mert kevés a fizu?

Másrészt meg nem tartanak-e attól, hogy a helyettesűk beválik és cutolják őket? Mert egy év kihagyással egy évvel öregebben nem biztos, hogy megérnek majd egy nagyobb összeget. Ez Cannonra egyértelműen, de HT-ra is igaz lehet,
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
Lassan tényleg elhiszem, hogy tankolunk Lawrencért

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én még csak tizenvalahány éve követem ezt a sportot. Olyat láttam már, hogy egy csapat nem nevez meg DC-t egy szezonra, de olyat, hogy két O line edzője legyen, na olyat még nem.

Illetve olyat se nagyon, hogy valaki két fiát is kinevezze pozíciós edzőnek. De mondjuk a Belichick család esetében ebben senni kivetnivalót se látok én így.
Kollega
Shula-Miami viszonylatban volt ilyen, de nem egyszerre volt Phinsnél a két fia.
briareos
Köszönöm!

Az ő esetében nem izgat fel. Szerintem a nepotizmus fogalmát se ismeri. Plusz a kölkök is kétszer keményebben dolgoznak, mert sejtik, hogy a vacsoraasztalnál milyen hangulat lesz, ha valamit elcsesznek 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Én még csak tizenvalahány éve követem ezt a sportot. Olyat láttam már, hogy egy csapat nem nevez meg DC-t egy szezonra, de olyat, hogy két O line edzője legyen, na olyat még nem.

Illetve olyat se nagyon, hogy valaki két fiát is kinevezze pozíciós edzőnek. De mondjuk a Belichick család esetében ebben senni kivetnivalót se látok én így.
Kollega
Shula-Miami viszonylatban volt ilyen, de nem egyszerre volt Phinsnél a két fia.

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én még csak tizenvalahány éve követem ezt a sportot. Olyat láttam már, hogy egy csapat nem nevez meg DC-t egy szezonra, de olyat, hogy két O line edzője legyen, na olyat még nem.

Illetve olyat se nagyon, hogy valaki két fiát is kinevezze pozíciós edzőnek. De mondjuk a Belichick család esetében ebben senni kivetnivalót se látok én így.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 twitter.com/fieldyates/status/1288077441521549313?s=21

Ez de kurva kemény. És ha a defensive snapcountot nézed, akkor kiesett a 3., 4., 5. és 7. ember.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ebből vagy tankolás lesz. Vagy esetleg ez
 twitter.com/PFF/status/1288086855246925825
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Brandon Bolden sem játszik idén.
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 419
Cam beszél arról, hogy mik voltak a motiváló tényezők abban, hogy elfogadja Belichik ajánlatát. Közben hozza a Cam-et stílust is. 😊

 www.youtube.com/watch?v=1Twrf4YtMt0
peterk2005
Képtelen vagyok megszokni.... Mindegy,ahogy a volt tesitanárom mondta: egyéni szociális probléma .
kolok1972
 www.youtube.com/watch?v=2-2K4qOlbdY

teljes
Amadeus
Megnéztem, érdekes volt, többnyire Cam beszélt, de a többiek is mondtak jókat.

Viszont kiderült, hogy Cam riversi úton jár, ugyanis van 7 gyereke 😀

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Na Magastorony is nyom egy pihit. Jó lesz ez az idény... Inkább halasszák el. Ennek ìgy nem sok értelme leaz
ParadSEC
Ha jól olvasom, 2 hete született babájuk, ezért dönthetett így.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
BB ügyesen oldja meg ezt a Tank for Lawrence dolgot.
több mint 3 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Na Magastorony is nyom egy pihit. Jó lesz ez az idény... Inkább halasszák el. Ennek ìgy nem sok értelme leaz

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Marcus Cannon is kiüli a 2020-as szezont.
Beki
Papírforma, jól is teszi. Neki aztán tényleg felesleges itt ugrándoznia, remélhetőleg lemegy ez a szar idén, és jövőre már játszhat, baja ne legyen

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Marcus Cannon is kiüli a 2020-as szezont.
Beki
És ő veszélyeztetettként 350e-t kap 150e helyett


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Marcus Cannon is kiüli a 2020-as szezont.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Danny Vitale idén nem áll majd a Pats rendelkezésére.
 www.profootballrumors.com/2020/07/patriots-fb-danny-vitale-to-opt-out
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 813 — !SuPeR6BoWL!
Patriot Report: According to Jim McBride, the Patriots have trimmed their roster down to 80 players by releasing the following nine players:

J'Mar Smith, Quarterback
Brian Lewerke, Quarterback
Will Hastings, Wide Receiver
Sean Riley, Wide Receiver
Isaiah Zuber, Wide Receiver
Courtney Wallace, Defensive Tackle
Ky1ahva Tezino, Linebacker
Malik Gant, Safety
Adarius Pickett, Safety

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 005
Cam beszél arról, hogy mik voltak a motiváló tényezők abban, hogy elfogadja Belichik ajánlatát. Közben hozza a Cam-et stílust is. 😊

 www.youtube.com/watch?v=1Twrf4YtMt0
peterk2005
Képtelen vagyok megszokni.... Mindegy,ahogy a volt tesitanárom mondta: egyéni szociális probléma .
kolok1972


teljes

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cam beszél arról, hogy mik voltak a motiváló tényezők abban, hogy elfogadja Belichik ajánlatát. Közben hozza a Cam-et stílust is. 😊

 www.youtube.com/watch?v=1Twrf4YtMt0
peterk2005
Képtelen vagyok megszokni.... Mindegy,ahogy a volt tesitanárom mondta: egyéni szociális probléma .
kolok1972
Ennyi, nem is kell nekünk megszokni, egy dolog érdekel, a pályán dolgozza ki a belét, és tegyen meg mindent a sikerért. Ha ezt látom tőle, az sem érdekel, ha nem megy épp neki és zacsin lesz a csapat

több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
A csávó úgy néz ki, mint Rorschach a Watchmenből és a személyisége is egy Rohrschach teszt
több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Cam beszél arról, hogy mik voltak a motiváló tényezők abban, hogy elfogadja Belichik ajánlatát. Közben hozza a Cam-et stílust is. 😊

 www.youtube.com/watch?v=1Twrf4YtMt0
peterk2005
Képtelen vagyok megszokni.... Mindegy,ahogy a volt tesitanárom mondta: egyéni szociális probléma .

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 134 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött az új kezdő QB Bostonba.
több mint 3 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Igen, és sikerült kiemelni 9 éves karrierje egyetlen negatív pontját. Meg is kapta a büntetést érte, és még akkor is ronda a tette, ha őt aztán tényleg folyamatosan, sokszor alattomosan verték szét és állandóan bele is sérült.

Viszont nem akarok ebbe az irányba elmenni, úgyhogy én inkább csak ezeket rakom be

 www.youtube.com/watch?v=f27hF-FjDZc

 www.youtube.com/watch?v=LNf48GU4axk

 www.youtube.com/watch?v=HCaVUCg2W_A

És a meccs, ami után még a csapatot ki nem állhatók is azt írták, hogy GOAT
 www.youtube.com/watch?v=_B8sLoBXZk8
Wyatt
Én azt imádtam, amikor felment benne a pumpa és Sergio Brownt beledolgozta a műfűbe. Ott a visszajátszásban ltszott, hogy úgy fekszik ott Brown, mint aki leszámolt az életével. 😊 Azt is bírtam, hogy Belichicknek arca sem rezzent a történtekre.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó is hogy mondod Amendolát, neki is voltak olyan clutch elkapásai, hogy öröm volt nézni. Konkrétan minden fontos helyzetben (AFC-döntő, Super Bowl, mindent elkapott, amikor szarban volt a haza). Méltatlanul alul értékelt szereplője a bajnoki címeknek