New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 873 — !SuPeR6BoWL!
Slater is...
ThundersNFL
Slater szerencsére nem.
 twitter.com/bostonherald/status/1288877896015249408
kd13
Na akko benéztem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Slater is...
ThundersNFL
Slater szerencsére nem.
 twitter.com/bostonherald/status/1288877896015249408
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 873 — !SuPeR6BoWL!
Slater is...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Valószínűnek tartom, hogy BB megkért mindenkit, hogy aki ki szeretné ülni a szezont az minél előbb jelezze , hogy reagálni tudjon a helyzetre, ezért van nálunk ennyi játékos már.
Ami meglep , hogy Andrews nincs közöttük egyelőre.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
itt a kérdés számomra h pl Pats szervezettebb-e és ezért van már meg a névsor és határidőig átlagban minden csapatban ennyi opt-outolo lesz, vagy játszik e olyan h sok veteránnak ebben a bizonytalan szezonban nincs kedve még a rebuildinggel is szivnia
briareos
Tehat HT lemondott a rebuild miatt 10 milliorol,hatha jovore 1 evvel oregebben elcsereli az oreg a ligautolsohoz? Az tenyleg agysebesz dontes lenne.. 😉
topin
1 évvel öregebben, de kipihenve, valszeg egészségesebben mint bármikor az elmúlt 10 évben, egy teljes értékű offseasonnal a háta mögött.
HA elcserélik akkor is megkapja a pénzét.
Van már 3 gyűrűje.

Nem azt mondom hogy mindenki menekül, de biztos vagyok benne, hogy az első év TB nélkül is egyike a sok faktornak (medical history lásd cannon, családi állapotok lásd chung, és még ki tudja mi mellett).

Plusz Hightower nem volt Rhodes scholarshipes, miért várjak tőle agysebész döntést?... 😉
briareos
Ehhez csak az utóbbihoz írnék ennyit
 twitter.com/ColeyMick/status/1288081954580176898

több mint 3 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
HT elrakott már több mint 40 millió dollárt, megnyert annyi címet, amit kevés ember a világon. Innen az tűnik logikusnak, ha kiüli a szezont.

We are all PATRIOTS!
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/MikeGiardi/status/1288498288057090050
Beki
Teljesen érthető. Hogy őszinte legyek, én inkább akkor furcsállnám az álláspontját, ha azt mondaná, terhes a feleségem, a másik pici gyerekem rizikó csoportba tartozik, az apám 75 éves, de a foci és a pénz fontosabb. Mert ha nem skippelné az évet, lényegében ezt mondaná, ha nem is mondaná ki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
itt a kérdés számomra h pl Pats szervezettebb-e és ezért van már meg a névsor és határidőig átlagban minden csapatban ennyi opt-outolo lesz, vagy játszik e olyan h sok veteránnak ebben a bizonytalan szezonban nincs kedve még a rebuildinggel is szivnia
briareos
Tehat HT lemondott a rebuild miatt 10 milliorol,hatha jovore 1 evvel oregebben elcsereli az oreg a ligautolsohoz? Az tenyleg agysebesz dontes lenne.. 😉
topin
1 évvel öregebben, de kipihenve, valszeg egészségesebben mint bármikor az elmúlt 10 évben, egy teljes értékű offseasonnal a háta mögött.
HA elcserélik akkor is megkapja a pénzét.
Van már 3 gyűrűje.

Nem azt mondom hogy mindenki menekül, de biztos vagyok benne, hogy az első év TB nélkül is egyike a sok faktornak (medical history lásd cannon, családi állapotok lásd chung, és még ki tudja mi mellett).

Plusz Hightower nem volt Rhodes scholarshipes, miért várjak tőle agysebész döntést?... 😉

több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
itt a kérdés számomra h pl Pats szervezettebb-e és ezért van már meg a névsor és határidőig átlagban minden csapatban ennyi opt-outolo lesz, vagy játszik e olyan h sok veteránnak ebben a bizonytalan szezonban nincs kedve még a rebuildinggel is szivnia
briareos
Tehat HT lemondott a rebuild miatt 10 milliorol,hatha jovore 1 evvel oregebben elcsereli az oreg a ligautolsohoz? Az tenyleg agysebesz dontes lenne.. 😉
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/MikeGiardi/status/1288498288057090050
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
itt a kérdés számomra h pl Pats szervezettebb-e és ezért van már meg a névsor és határidőig átlagban minden csapatban ennyi opt-outolo lesz, vagy játszik e olyan h sok veteránnak ebben a bizonytalan szezonban nincs kedve még a rebuildinggel is szivnia
briareos
Szerintem egy picivel szervezettebb a csapat vagy BB adott nekik határidőt ill. bátorította is őket.
Neki is egyszerűbb ha hamarabb tud akár csak pár nappal is elkezdeni azon ügyködni, hogy miként álljon fel a csapat, ha lesz szezon.

Egyébként meg nála tényleg a család és az ember az első, utána következik a sport.
Hányszor volt olyan, hogy fontos meccsek előtt elengedte a játékost, mert gyereke született vagy valami volt a családjával...majd megoldják nélküle, next man up.

Szigorú, megkövetel dolgokat, de emberséges.

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
itt a kérdés számomra h pl Pats szervezettebb-e és ezért van már meg a névsor és határidőig átlagban minden csapatban ennyi opt-outolo lesz, vagy játszik e olyan h sok veteránnak ebben a bizonytalan szezonban nincs kedve még a rebuildinggel is szivnia

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
BB eleve megmondta regen a tutit. Az edzok nem rugnak ki senkit. A jatekosok rugatjak ki magukat. Neki ez az elve. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
topin New England Patriots 1 956
Amúgy az szerintem is érdekes kérdés, hogy alapos indok nélkül BB rendszerében magadtól kimaradni elég lutri. Hirtelen megjelenik egy Butler vagy más valaki, aztán jövőre megkapja a cut-ot a covid félő drágaság.
vpi
Kinek nem lesz alapos indoka? Vagy ki az aki ezt merlegre teszi, mi szamit annak?

Ezek a jatekosok penzekrol mondanak le, amiert maskor harcolnak, hogy tobb jusson. Mar csak emiatt is biztos, hogy senki nem akarja, csak ugy hobbibol kiulni. A feltetelezest se ertem. Mindenkinek alapos oka lesz erre, mas kerdes hogy lesznek olyan szurkolok, aki szerint gyavasagbol, vagy lustasagbol tortenik majd ez. Mondjuk a gyavasag is alapos indok lenne, hiszen a tulajdonos elfogadja minden tovabbi nelkul.
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Erre az opt-outra mindig volt lehetőség vagy csak a covid miatt lehet?
vpi
Ebben a formában, hogy pár száz ezer dollárt így is kapnak, csak a covid miatt. De egyébként persze, előfordult már nem is egyszer. Akár holdout formában, akár Gordon féle megpróbálok kivakaródni a drogból féle okból. Végső lehetőségnek ott van a visszavonulás is. Bejelenti, aztán 1 évvel később bejelenti, hogy mégse, és a szerződése megy tovább.
peterk2005
Igen, de ezek egyszer-egyszer előfordultak, de nem 6 fő csak egy csapatból.
De most olvastam, hoy hétfőig van erre lehetősége a játékosnak bejelenteni, és kap 150.000 USD-t a ligától, és automatikusan hosszabbodik a szerződés.

Amúgy az szerintem is érdekes kérdés, hogy alapos indok nélkül BB rendszerében magadtól kimaradni elég lutri. Hirtelen megjelenik egy Butler vagy más valaki, aztán jövőre megkapja a cut-ot a covid félő drágaság.
vpi
én pont fordítva gondolom. nem trollkodás, de tényleg az első ami az eszembe jutott amikor olvastam h sorra skippelik a Pats játékosok a szezont az volt, h BB elmondta, h ez csak egy sport/játék, mindenki tegyen belátása szerint, akiknek meg pre existing condition-ja van azt kb bátorította is az opt-outra.

Mathis tett utalást,h BB megint ütyködik, de szvsz elég ártalmas ilyenen "poénkodni". Bármekkora kópé is az öreg, már csak amiatt is, h a saját fiával is együtt dolgozik nap mint nap, sztem elég fontos szerepet tölt be nála a család. És ezért nem is várja el a játékosaitól, h kockáztassanak idén.

az meg teljességgel kizárt, hogy bárkit is elővennének emiatt jövőre (kivéve ha vki idióta és mondjuk végigbulizza az évet v más módon növeli a vírus elkapásának kockázatát úgy, h amúgy skippelte az évet).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 624 — Patriot
Erre az opt-outra mindig volt lehetőség vagy csak a covid miatt lehet?
vpi
Ebben a formában, hogy pár száz ezer dollárt így is kapnak, csak a covid miatt. De egyébként persze, előfordult már nem is egyszer. Akár holdout formában, akár Gordon féle megpróbálok kivakaródni a drogból féle okból. Végső lehetőségnek ott van a visszavonulás is. Bejelenti, aztán 1 évvel később bejelenti, hogy mégse, és a szerződése megy tovább.
peterk2005
Igen, de ezek egyszer-egyszer előfordultak, de nem 6 fő csak egy csapatból.
De most olvastam, hoy hétfőig van erre lehetősége a játékosnak bejelenteni, és kap 150.000 USD-t a ligától, és automatikusan hosszabbodik a szerződés.

Amúgy az szerintem is érdekes kérdés, hogy alapos indok nélkül BB rendszerében magadtól kimaradni elég lutri. Hirtelen megjelenik egy Butler vagy más valaki, aztán jövőre megkapja a cut-ot a covid félő drágaság.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Erre az opt-outra mindig volt lehetőség vagy csak a covid miatt lehet?
vpi
Ebben a formában, hogy pár száz ezer dollárt így is kapnak, csak a covid miatt. De egyébként persze, előfordult már nem is egyszer. Akár holdout formában, akár Gordon féle megpróbálok kivakaródni a drogból féle okból. Végső lehetőségnek ott van a visszavonulás is. Bejelenti, aztán 1 évvel később bejelenti, hogy mégse, és a szerződése megy tovább.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Mondjuk BB-vel nem kell tartani az 1/1-től, de kifejezetten nehéz dolga lesz, az tuti (ha lesz szezon, mert sajnos most már egyre kevésbé esélyes)
Wyatt
Sobri te vagy az? 😊
iktriad
Hát az, hogy egy csapatból már hatan kiléptek egy nap alatt és még nincsenek meg a kezdők tesztjei... Nekem rohadtul szükségem van arra, hogy legyen idény, szóval én abban bízok, hogy lesz...
Wyatt

Önző vagy...esetleg felraktad asszonyt, házat mindent a szezonra még januárban és félsz, hogy jönnek a behajtók? 😀
Solymi
Van kapcsolat a dolgok között
Wyatt
Szóval fogadtatok? 😀
Ugyan már, max. elkezdesz bézbózt nézni, sokkal több meccs van, bármikor belemenekülhetsz ha ennyire nem akarsz az asszonyba menekülni...
Solymi
nyomasd tavalyi meccseket gamepassról, nem tudja megkülönböztetni

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Mondjuk BB-vel nem kell tartani az 1/1-től, de kifejezetten nehéz dolga lesz, az tuti (ha lesz szezon, mert sajnos most már egyre kevésbé esélyes)
Wyatt
Sobri te vagy az? 😊
iktriad
Hát az, hogy egy csapatból már hatan kiléptek egy nap alatt és még nincsenek meg a kezdők tesztjei... Nekem rohadtul szükségem van arra, hogy legyen idény, szóval én abban bízok, hogy lesz...
Wyatt

Önző vagy...esetleg felraktad asszonyt, házat mindent a szezonra még januárban és félsz, hogy jönnek a behajtók? 😀
Solymi
Van kapcsolat a dolgok között
Wyatt
Szóval fogadtatok? 😀
Ugyan már, max. elkezdesz bézbózt nézni, sokkal több meccs van, bármikor belemenekülhetsz ha ennyire nem akarsz az asszonyba menekülni...

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk BB-vel nem kell tartani az 1/1-től, de kifejezetten nehéz dolga lesz, az tuti (ha lesz szezon, mert sajnos most már egyre kevésbé esélyes)
Wyatt
Sobri te vagy az? 😊
iktriad
Hát az, hogy egy csapatból már hatan kiléptek egy nap alatt és még nincsenek meg a kezdők tesztjei... Nekem rohadtul szükségem van arra, hogy legyen idény, szóval én abban bízok, hogy lesz...
Wyatt

Önző vagy...esetleg felraktad asszonyt, házat mindent a szezonra még januárban és félsz, hogy jönnek a behajtók? 😀
Solymi
Van kapcsolat a dolgok között

több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468
Mondjuk BB-vel nem kell tartani az 1/1-től, de kifejezetten nehéz dolga lesz, az tuti (ha lesz szezon, mert sajnos most már egyre kevésbé esélyes)
Wyatt
Sobri te vagy az? 😊
iktriad
Hát az, hogy egy csapatból már hatan kiléptek egy nap alatt és még nincsenek meg a kezdők tesztjei... Nekem rohadtul szükségem van arra, hogy legyen idény, szóval én abban bízok, hogy lesz...
Wyatt

Önző vagy...esetleg felraktad asszonyt, házat mindent a szezonra még januárban és félsz, hogy jönnek a behajtók? 😀

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk BB-vel nem kell tartani az 1/1-től, de kifejezetten nehéz dolga lesz, az tuti (ha lesz szezon, mert sajnos most már egyre kevésbé esélyes)
Wyatt
Sobri te vagy az? 😊
iktriad
Hát az, hogy egy csapatból már hatan kiléptek egy nap alatt és még nincsenek meg a kezdők tesztjei... Nekem rohadtul szükségem van arra, hogy legyen idény, szóval én abban bízok, hogy lesz...

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk BB-vel nem kell tartani az 1/1-től, de kifejezetten nehéz dolga lesz, az tuti (ha lesz szezon, mert sajnos most már egyre kevésbé esélyes)
Wyatt
Sobri te vagy az? 😊
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Az lesz szép, ha Newton opt out-ol