New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a durva, hogy ezt egy éve írta mindenki, hogy majd 2020-ban visszavonul Brady, szar lesz a csapat, 1/1 és Lawrence. És milyen mókás, hogy tényleg nincs itt Brady. Ettől még nagyon messze lesz az 1/1

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.instagram.com/p/B-Fp1w7Ja8h/
steelwolf
A Panthers nagyon dolgozik azon, hogy ez ne történjen meg.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 914 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/90863871_3908724059145674_6047558927888357707_n.jpg?stp=c110.0.332.331a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=10JXOPC_JcgQ7kNvgG8_76p&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYAVxG0oXMxcVd13oZ3SeXixkskmqZwPKpOJceUDGukJyA&oe=664E6550
Sports culture🥷🏾 on Instagram: "Your battery % is the chance of this happening 🔋 - Follow @lithighlights for more‼️"
9,266 likes, 677 comments - lithighlights on March 23, 2020: "Your battery % is the chance of this happening 🔋 - Follow @lithighlights for more‼️".
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Stidham a PS-ben remek volt, kár, hogy az idény során meg pocsék. Az anti-Jimmy, de hátha egy év plusz rutin segít
Wyatt
Melyik idenyben? Azokat a meccseket nem láttam...
gordon
Nem baj, nézd vissza, most van időd bőven

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Lehet már vót Dorsett Seahawk lett
ThundersNFL
Nem baj

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 871 — !SuPeR6BoWL!
Lehet már vót Dorsett Seahawk lett

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Mondjuk Stidham a PS-ben remek volt, kár, hogy az idény során meg pocsék. Az anti-Jimmy, de hátha egy év plusz rutin segít
Wyatt
Melyik idenyben? Azokat a meccseket nem láttam...
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Fromm?
zinedine5
Tipik az a játékos, akit max 4. körben vinnék, de akkor már úgy sem lesz bent... És igazából annyi hiányposztunk van (és kurvára kéne még egy pick top60 ban), hogy lehet nem pazarolnék még egy negyedik kört sem erre a projektre, inkább jöjjön valami LB/DE projekt vagy bármelyik falba.

(nekem nagyon lesújtó véleményem van az idei QB classról)


Mondjuk Stidham a PS-ben remek volt, kár, hogy az idény során meg pocsék. Az anti-Jimmy, de hátha egy év plusz rutin segít
Wyatt
Ha idénynek nevezed azt a garbage time-ban engedett négy passzkísérletet...
Burkus
Nem idény, de muszáj relevánsnak venni abban a tekintetben mindenképp, hogy fejben nagyon nem volt kész.

Aztán az is sokat mondó, hogy az edzők nem bíztak benne "majd kihordja lábon" alapon, hanem rögtön visszaküldték Brady-t.

Reméljük tanul belőle, de szerintem Hoyer kevés mércének.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mondjuk Stidham a PS-ben remek volt, kár, hogy az idény során meg pocsék. Az anti-Jimmy, de hátha egy év plusz rutin segít
Wyatt
Ha idénynek nevezed azt a garbage time-ban engedett négy passzkísérletet...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Stidham a PS-ben remek volt, kár, hogy az idény során meg pocsék. Az anti-Jimmy, de hátha egy év plusz rutin segít

több mint 4 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
@Wyatt csak visszatért Hoyer hamár a Colts topikban mindig sztároltad 😊
Heisman Trophy
Wyatt most már boldog lehetsz, visszatért Hoyer, akit a Colts eltékozolt és nem érdemelt meg, de most itt a lehetőség, hogy megmutassa nálatok, ő az ász 😛
Rynald
Brissettnel es Stidhamnel boven jobb. Bar nem tul nagy a viszonyitasi alap ugyebar. De olyan mindegy mar az elmult het tortenesei utan ez...
Wyatt
Néhány komolyabb sérüléssel ezelőtt simán rá lehetett bízni egy csapatot szerintem. Bőven több volt benne, mint annak idején Matt Casselben, akivel alig maradtunk le a rájátszásról.
Kollega
Ezzel nem feltétlen értek egyet, de igazából ez most már irreleváns. Olyan veterán QB-t kellene/kellett volna hozni, aki komoly kihívás elé állítja majd Stidhamet. Le kell mérnünk mit tud a srác...

Erre szerintem nem Hoyer a megfelelő ember, viszont ha mentornak hozták, aki majd a videózások alatt, hétről hétre hozzá tud adni az újonc fejlődéséhez (és nem úgy áll hozzá mint egy Flacco), akkor abban lehet ráció, de ezt innen a fotelből nehéz megítélni.

Az utóbbi miatt látok csak benne logikát.


Jah és az első körös QB draftot még mindig felejtsük el, plíííz prííííti plíííííz
ZERO_L
Szerintem Hoyer mentor és biztonsági tartalék.
Stidham a QB1 és 3-5. körben jön még valaki a verseny miatt.
Sinisa
Így van! Stidham már tavaly IS megverte, megelőzte Hoyert az edzőtáborban és az előszezon meccseken. Hoyer csak biztonsági tartalék..A későbbi körökben majd jön egy prospect akibe BB Bradyt lát megint. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
@Wyatt csak visszatért Hoyer hamár a Colts topikban mindig sztároltad 😊
Heisman Trophy
Wyatt most már boldog lehetsz, visszatért Hoyer, akit a Colts eltékozolt és nem érdemelt meg, de most itt a lehetőség, hogy megmutassa nálatok, ő az ász 😛
Rynald
Brissettnel es Stidhamnel boven jobb. Bar nem tul nagy a viszonyitasi alap ugyebar. De olyan mindegy mar az elmult het tortenesei utan ez...
Wyatt
Néhány komolyabb sérüléssel ezelőtt simán rá lehetett bízni egy csapatot szerintem. Bőven több volt benne, mint annak idején Matt Casselben, akivel alig maradtunk le a rájátszásról.
Kollega
Ezzel nem feltétlen értek egyet, de igazából ez most már irreleváns. Olyan veterán QB-t kellene/kellett volna hozni, aki komoly kihívás elé állítja majd Stidhamet. Le kell mérnünk mit tud a srác...

Erre szerintem nem Hoyer a megfelelő ember, viszont ha mentornak hozták, aki majd a videózások alatt, hétről hétre hozzá tud adni az újonc fejlődéséhez (és nem úgy áll hozzá mint egy Flacco), akkor abban lehet ráció, de ezt innen a fotelből nehéz megítélni.

Az utóbbi miatt látok csak benne logikát.


Jah és az első körös QB draftot még mindig felejtsük el, plíííz prííííti plíííííz
ZERO_L
Szerintem Hoyer mentor és biztonsági tartalék.
Stidham a QB1 és 3-5. körben jön még valaki a verseny miatt.
Sinisa
Fromm?
zinedine5
Lazar is Őt mock-olja

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
@Wyatt csak visszatért Hoyer hamár a Colts topikban mindig sztároltad 😊
Heisman Trophy
Wyatt most már boldog lehetsz, visszatért Hoyer, akit a Colts eltékozolt és nem érdemelt meg, de most itt a lehetőség, hogy megmutassa nálatok, ő az ász 😛
Rynald
Brissettnel es Stidhamnel boven jobb. Bar nem tul nagy a viszonyitasi alap ugyebar. De olyan mindegy mar az elmult het tortenesei utan ez...
Wyatt
Néhány komolyabb sérüléssel ezelőtt simán rá lehetett bízni egy csapatot szerintem. Bőven több volt benne, mint annak idején Matt Casselben, akivel alig maradtunk le a rájátszásról.
Kollega
Ezzel nem feltétlen értek egyet, de igazából ez most már irreleváns. Olyan veterán QB-t kellene/kellett volna hozni, aki komoly kihívás elé állítja majd Stidhamet. Le kell mérnünk mit tud a srác...

Erre szerintem nem Hoyer a megfelelő ember, viszont ha mentornak hozták, aki majd a videózások alatt, hétről hétre hozzá tud adni az újonc fejlődéséhez (és nem úgy áll hozzá mint egy Flacco), akkor abban lehet ráció, de ezt innen a fotelből nehéz megítélni.

Az utóbbi miatt látok csak benne logikát.


Jah és az első körös QB draftot még mindig felejtsük el, plíííz prííííti plíííííz
ZERO_L
Szerintem Hoyer mentor és biztonsági tartalék.
Stidham a QB1 és 3-5. körben jön még valaki a verseny miatt.
Sinisa
Fromm?
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
@Wyatt csak visszatért Hoyer hamár a Colts topikban mindig sztároltad 😊
Heisman Trophy
Wyatt most már boldog lehetsz, visszatért Hoyer, akit a Colts eltékozolt és nem érdemelt meg, de most itt a lehetőség, hogy megmutassa nálatok, ő az ász 😛
Rynald
Brissettnel es Stidhamnel boven jobb. Bar nem tul nagy a viszonyitasi alap ugyebar. De olyan mindegy mar az elmult het tortenesei utan ez...
Wyatt
Néhány komolyabb sérüléssel ezelőtt simán rá lehetett bízni egy csapatot szerintem. Bőven több volt benne, mint annak idején Matt Casselben, akivel alig maradtunk le a rájátszásról.
Kollega
Ezzel nem feltétlen értek egyet, de igazából ez most már irreleváns. Olyan veterán QB-t kellene/kellett volna hozni, aki komoly kihívás elé állítja majd Stidhamet. Le kell mérnünk mit tud a srác...

Erre szerintem nem Hoyer a megfelelő ember, viszont ha mentornak hozták, aki majd a videózások alatt, hétről hétre hozzá tud adni az újonc fejlődéséhez (és nem úgy áll hozzá mint egy Flacco), akkor abban lehet ráció, de ezt innen a fotelből nehéz megítélni.

Az utóbbi miatt látok csak benne logikát.


Jah és az első körös QB draftot még mindig felejtsük el, plíííz prííííti plíííííz
ZERO_L
Szerintem Hoyer mentor és biztonsági tartalék.
Stidham a QB1 és 3-5. körben jön még valaki a verseny miatt.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
@Wyatt csak visszatért Hoyer hamár a Colts topikban mindig sztároltad 😊
Heisman Trophy
Wyatt most már boldog lehetsz, visszatért Hoyer, akit a Colts eltékozolt és nem érdemelt meg, de most itt a lehetőség, hogy megmutassa nálatok, ő az ász 😛
Rynald
Brissettnel es Stidhamnel boven jobb. Bar nem tul nagy a viszonyitasi alap ugyebar. De olyan mindegy mar az elmult het tortenesei utan ez...
Wyatt
Néhány komolyabb sérüléssel ezelőtt simán rá lehetett bízni egy csapatot szerintem. Bőven több volt benne, mint annak idején Matt Casselben, akivel alig maradtunk le a rájátszásról.
Kollega
Ezzel nem feltétlen értek egyet, de igazából ez most már irreleváns. Olyan veterán QB-t kellene/kellett volna hozni, aki komoly kihívás elé állítja majd Stidhamet. Le kell mérnünk mit tud a srác...

Erre szerintem nem Hoyer a megfelelő ember, viszont ha mentornak hozták, aki majd a videózások alatt, hétről hétre hozzá tud adni az újonc fejlődéséhez (és nem úgy áll hozzá mint egy Flacco), akkor abban lehet ráció, de ezt innen a fotelből nehéz megítélni.

Az utóbbi miatt látok csak benne logikát.


Jah és az első körös QB draftot még mindig felejtsük el, plíííz prííííti plíííííz



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
@Wyatt csak visszatért Hoyer hamár a Colts topikban mindig sztároltad 😊
Heisman Trophy
Wyatt most már boldog lehetsz, visszatért Hoyer, akit a Colts eltékozolt és nem érdemelt meg, de most itt a lehetőség, hogy megmutassa nálatok, ő az ász 😛
Rynald
Brissettnel es Stidhamnel boven jobb. Bar nem tul nagy a viszonyitasi alap ugyebar. De olyan mindegy mar az elmult het tortenesei utan ez...
Wyatt
Néhány komolyabb sérüléssel ezelőtt simán rá lehetett bízni egy csapatot szerintem. Bőven több volt benne, mint annak idején Matt Casselben, akivel alig maradtunk le a rájátszásról.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
 www.google.com/amp/s/www.boston.com/sports/new-england-patriots/2020/03/23/cody-davis-patriots-safety/amp

Szerencsére ismét jött egy 30 éves ST player.
zinedine5
Az uj iranyitonak minden spec.team yard aranyat er 😉
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
 www.google.com/amp/s/www.boston.com/sports/new-england-patriots/2020/03/23/cody-davis-patriots-safety/amp

Szerencsére ismét jött egy 30 éves ST player.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Ha mar JMC-nel nem talaltam el a cutot, legalabb Gostot igen..szepen lehetett sporolni rajta. Folk meg stabil volt..
több mint 4 éve
mirdal Kansas City Chiefs 574 — Chiefs fan
Nahát, megy az újraépítés...
Nekikezdtek egy új dinasztia létrehozásához?
Ha ez így folytatódik, hipp-hopp tele lesz a csapat lelkes újoncokkal, akiket a még jelen lévő veteránok fognak tanítani, akik jövőre kereshetnek új melót maguknak.
😊
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 twitter.com/globejimmcbride/status/1242169993942437889
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
@Wyatt csak visszatért Hoyer hamár a Colts topikban mindig sztároltad 😊
Heisman Trophy
Wyatt most már boldog lehetsz, visszatért Hoyer, akit a Colts eltékozolt és nem érdemelt meg, de most itt a lehetőség, hogy megmutassa nálatok, ő az ász 😛
Rynald
Brissettnel es Stidhamnel boven jobb. Bar nem tul nagy a viszonyitasi alap ugyebar. De olyan mindegy mar az elmult het tortenesei utan ez...

több mint 4 éve
Béczkó 1 264
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0321%2Fr681753_1296x729_16-9.jpg
How Brady became a Buc, and all the signs we missed along the way
It's finally official: Tom Brady will not be forever a Patriot. But in reality, the quarterback's split with New England can be traced back much further than this offseason.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Azt sose felejtsük el, hogy BB 20 éve mindennap látja edzeseken, meccseken. Mi meg csak nehány vasárnap..ha BB úgy érezte, hogy itt egy elit elkapó sem segítene akkor en hiszek neki.
Illetve sehol sem olvastam, hogy Cesario vagy JMD kardoskodott volna TB maradasa mellett ami azért elég érdekes.
gordon
Szerintem nem ez a helyzet, egyszerűen Bill fogta és patika mérlegre tette mit szeretne Brady (fizu, játékosok, bármi) és egyszerűen kijött a matekból, hogy ez így nem lesz jó. Ha azt hinné, hogy nem elég jó, akkor még szerződést sem ajánl neki, hanem simán elengedi. Millió és egyszer megcsinálta ezt már az elmúlt 20 évben és iszonyatosan kevés alkalom volt, amikor nem neki lett igaza... Csak sokan azt hitték, jó oké Wilforkkal, Welkerrel, Seymourral és még végtelenségig lehetne sorolni a listát megtette, de Brady más kategória, hát nem. Az ő szemében mindig is egy játékos volt az 53ból, ez kiderülhetett már a videózások közötti leoltógatásoknál/kritikáknál, de most lett mindenkinek nyilvánvaló.

Régen egy sajtájon mondta: "Thats what Mr. Kraft is paying me to do. And that's what I'm going to do. I'm going to make the descisions that I think are best for the football team. T-E-A-M, as in team."

Igazából egyik felet sem lehet megszólni (így ezért lesz ebből is egy parttalan vita), mert mindkettőjük pont úgy viselkedett, ahogy azt tőlük elvárható volt. Mindkettőnek igaza van a saját szemszögéből, csak most talán az elmúlt 20 évben úgy igazán először nem tudták ezt közös nevezőre hozni, nem akart senki engedni az igazából.

Akit viszont komolyan magasztalni lehet az talán Kraft, aki félretette szurkolói érzelmeit és nem nyúlt át GM/HC feje felett. Ez lehet a korábbi rossz döntéseiből (Parcells) okulva tette, de ezt meglépni komoly elismerést érdemel, mégse beszél róla senki. Lehet én ezt képtelen lettem volna megcsinálni.


És bármennyire is imádtuk ezt a párost, azért mindenkiben ott motoszkált, a "jó, de mire mennének egymás nélkül" kérdése, amire ha nem is kapunk most egy teljesen kielégítő választ, hisz 15-20 évvel ezelőtt kellett volna mindennek megtörténnie, mégis két évtizednyi sehol semmilyen (modern)sportágban nem látott dinasztia után úgy gondolom, hogy talán ennyi belefér.



Korábban itt szóba került a Butler padoztatása a SB-n:

Azt azért jegyezzük meg, már önmagában az is simán valid érv lenne, hogy úgy ítélték meg vele biztos bukó a meccs és ezért próbálták ki az alternatívát. Illetve arról se feledkezzünk meg egy renitens viselkedés figyelmen kívül hagyása milyen hatással lett volna az öltözőre, akár a meccs napján akár a következő év(ek)ben. BB lehet ott vesztette volna el azonnal a komplett öltözőt. Bármennyire is fájó, hogy egy abszolút megnyerhető nagy döntőn elpuskáztuk a duplázás (triplázás?) lehetőségét, de abban a helyzetben pontosan azt csinálta Bill, amit a filozófiája diktált és követte azokat az értékeket, amire az egész franchise az ő regnálása alatt épült.

És lehet mondani, hogy ez innentől hitkérdés, de amíg ehhez a filozófiához ragaszkodik és nem köpi szemen ezeket, addig teljesen mindegy a döntéseinek a kimenetele. Nyilván ő is hibázik, hisz ember és vannak hülyeségei amit képtelen levetkőzni mint pl. hogy sorra húzza a második körös bust DB-ket, de más meg totál középszer/szar játékosokat fizet túl és állítja lejtőre emiatt a csapatát, már az építkezés legelején...

Szóval új éra következik és én baromira kíváncsi vagyok, hogy pl egy GOAT edzőnek is olyan nehezére esik fr QB-t találnia/kinevelnie, mint azt annyian hangoztatják vagy ő erre is képes rácáfolni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 820 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
@Wyatt csak visszatért Hoyer hamár a Colts topikban mindig sztároltad 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz