New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Miért? Mert hisztis? Amikor leigazolta a raiders és a pats még senki sem tudott az erőszakról. Leigazoltak egy primadonnát, és? Hill most kapott hosszútávút , akkor milyen kockázatról beszélünk?gordon
Brown márciusban volt egy hisztis, amikor a Raiders leigazolta. Legalábbis a nyilvánosság előtt, mert egyébként NFL berkekben már voltak hírek arról, hogy a Steelers kva sokat falazott neki. De azt még el lehetett esetleg hinni hisztinek. Azóta viszont tolt egy olyan nyarat, amilyent NFL játékos még nem tolt amióta NFL az NFL. Amit a Raidersben művelt, arra nincs NFL precedens. És erre jöttek rá az erőszak ügyek. Ha Hill a gyerekverős sztori mellé egy ilyen nyarat adott volna elő, amilyent Brown, szerinted kapott volna hosszabbítást? Egészen biztos vagyok benne, hogy nem. Nem díjazom így sem, hogy kapott, de ilyen balhékkal társítva mint Browné biztos, hogy nem hosszabbítottak volna vele. Az se biztos, hogy lenne csapata. Sőt.

Btw én is úgy tudom, hogy hétfőn kapta volna meg a gari első részletét és novemberben a másodikat. Az alapfizetését kapja erre az egy meccsre.
gordon
Az, hogy mikor kapja vagy kapta volna meg a pénzt, irreleváns. Ha aláírsz egy munkaszerződést, amiben garantálva van neked 10 millió forint az aláírásodért, majd pár napra rá kirúgnak, akkor az a 10 millió jár neked, teljesen mindegy, hogy kifizették-e már vagy sem. Ha nem fizették ki és nem is akarják, akkor le tudod perelni a cégről a bíróságon. Meg fogják neked ítélni a pénzt. Akkor nem, hogy ha a szerződésben volt valami olyan kitétel, aminek a megtörténte esetén a garantáltság megszűnik. Brown szerződésében is egy ilyen kitételnek kell lennie, különben a 9 milliót meg fogja kapni.

(Másrészt a cash és a cap nem ugyanaz. Előfordulhat olyan scenario is, hogy egy csapat vissza tudja tartani a pénzt a játékostól, de a capből nem tudja leíratni grievance-al. Nem azt mondom, hogy Browné ilyen eset, csak azt, hogy a kettő között nincs automatikus egyenlőség jel, cap szempontból ez még egy külön menet lesz.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kicsit tul van ertekelve DT szerintem. Manning kiralyt csinalt belole, aztan megmutatta, hogy jo es nem elveszett, de evek ota csak keresi onmagat. Ha egeszseges volt, akkor sem tudott kitunni, plusz ugye egy ideje mar folyamatosan serult.

En orulnek, hogy o nincs, mert Gordon snapjeit vette volna el, mikozben kb mintha a klonja lenne stilusra. Akkor mar jatsszon Gordon sokat, fiatalabb, aztan ha sikerul osszeszednie magat fejben, stabilan lehet egy fasza elsoszamu elkapoja Torppapanak.
Stez
Hát én azért nem bánnék egy veterán receivert a Coltsban, aki sérülésekkel bajlódva is minden évben stabilan 1000+ yardot hoz... 😊 A legutolsó éve volt kicsit gyengébb, de tavaly már tényleg mindene fájt, aztán végig se játszotta a szezont. De még így is többet termelt, mint pl. Funchess, pedig neki se volt irányítója amíg Houstonba nem érkezett, ott meg ugye Hopkins elvitte a targetek zömét.

A 16 millás csúcs gázsiját már nyilván nem érte meg, a Houstont nem is értettem, hogy minek kell nekik olyan drágán. De ilyen árért amiért itt aláírt még mindig egy kva jó elkapó szerintem. Az mondjuk igaz, hogy az ACL után megsokszorozódtak a kérdések vele kapcsolatban, de benne aztán tényleg minimális volt a rizikó. Ha nem tud már játszani, nem vitt volna el szinte semmi pénzt. De ha iga, akkor sem Gordon helyét vette volna el - Gordon ha rendben van most már tényleg jobb -, hanem biztosíték lett volna arra az esetre, ha Gordon hirtelen megint eltűnik. Illetve meccsenként 15-20 snapre pótolta volna, amíg ő az oldalvonal mellett pihen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ha szerinted egy elit (top2) szezont hozo (merthogy 4.5 millio ehhez volt kotve) WR nem er meg 15 misit egy evre egyeves opcioval, akkor nem akcios. De sok nem lett volna akkor sem.Wyatt
Nem állítottam ezzel kapcsolatban semmit. Azt írtad, hogy 140K Brown egy meccséért bargain volt. Erre annyi volt a válaszom, hogy ha azt az egy meccset 10 emberrel, irányító nélkül is megnyertétek volna, akkor az nem bargain, az egy veszteség.

Az lehet vita tárgya, hogy ennyi kockázatot megért-e. Ezzel kapcsolatban is volt és van véleményem, de ez nem változtat azon a tényen, hogy a kockáztatás veszteséggel zárult. Ahogy a Steelersnél és a Brownsnál is. Remélem ebből tanul minden olyan csapat, amelyik egy ilyen játékossal kacérkodik a jövőben. Tudom, hogy messze nem ez az egyetlen negatív történés az NFL körül, de ez nem indok arra, hogy akkor szaporítsuk is az eseteket. Brown itt sem csinált több rosszat NFL szempontból, mint amit a Raiderssel megtett. A csapatoknak már akkor úgy kellett volna viselkedniük, ahogy - remélem - most fognak. Bottal se szabadott volna piszkálni a faszit.
peterk2005
Miért? Mert hisztis?
Amikor leigazolta a raiders és a pats még senki sem tudott az erőszakról. Leigazoltak egy primadonnát, és?
Hill most kapott hosszútávút , akkor milyen kockázatról beszélünk?
Btw én is úgy tudom, hogy hétfőn kapta volna meg a gari első részletét és novemberben a másodikat. Az alapfizetését kapja erre az egy meccsre.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit tul van ertekelve DT szerintem. Manning kiralyt csinalt belole, aztan megmutatta, hogy jo es nem elveszett, de evek ota csak keresi onmagat. Ha egeszseges volt, akkor sem tudott kitunni, plusz ugye egy ideje mar folyamatosan serult.

En orulnek, hogy o nincs, mert Gordon snapjeit vette volna el, mikozben kb mintha a klonja lenne stilusra. Akkor mar jatsszon Gordon sokat, fiatalabb, aztan ha sikerul osszeszednie magat fejben, stabilan lehet egy fasza elsoszamu elkapoja Torppapanak.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha szerinted egy elit (top2) szezont hozo (merthogy 4.5 millio ehhez volt kotve) WR nem er meg 15 misit egy evre egyeves opcioval, akkor nem akcios. De sok nem lett volna akkor sem.Wyatt
Nem állítottam ezzel kapcsolatban semmit. Azt írtad, hogy 140K Brown egy meccséért bargain volt. Erre annyi volt a válaszom, hogy ha azt az egy meccset 10 emberrel, irányító nélkül is megnyertétek volna, akkor az nem bargain, az egy veszteség.

Az lehet vita tárgya, hogy ennyi kockázatot megért-e. Ezzel kapcsolatban is volt és van véleményem, de ez nem változtat azon a tényen, hogy a kockáztatás veszteséggel zárult. Ahogy a Steelersnél és a Brownsnál is. Remélem ebből tanul minden olyan csapat, amelyik egy ilyen játékossal kacérkodik a jövőben. Tudom, hogy messze nem ez az egyetlen negatív történés az NFL körül, de ez nem indok arra, hogy akkor szaporítsuk is az eseteket. Brown itt sem csinált több rosszat NFL szempontból, mint amit a Raiderssel megtett. A csapatoknak már akkor úgy kellett volna viselkedniük, ahogy - remélem - most fognak. Bottal se szabadott volna piszkálni a faszit.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Figyi. Brown még elmegy egy meccsre a Chiefshez meg a két NFC-s favorithoz és szinte biztosan bajnok.
És még azt mondják, hogy hülye.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Cumback player of the year

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Kell majd egy link BB meccs előtti sajtótájékoztatójáról.
Epic lesz 😊
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Csak úgy játszásiból, Gilmore-t elcserélnétek Ramsey-re? (Minimális ellenértékkel természetesen, már ha 1az1 trade miatt nagyon húzza a száját a jags)
ZERO_L
Miért cserélnénk el a liga legjobb CB-jét? 😀

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem hát. De ettől még nem kell erőlködni, hogy bebizonyítsd, hogy érdemes volt felturbózni a Ferrarit a Trabant ellen. 😉

DT-t sajnálom én is leginkább. Nem voltam elájulva a tudattól, hogy a Patsben fejezi be, de neki személyesen örültem volna, hogy összejön még egy sikeres év, playoffal meg ami még esetleg rá jöhet.
peterk2005
De nem a trabi ellen turbóztunk, hanem a race-re..pech, hogy a kétséges gumi kilyukadt a trabi előzés után.
topin
A race-re nem akciós lett volna az ár. De szerintem ne fussunk ezen több kört, értjük egymást. 😊
peterk2005
Ha szerinted egy elit (top2) szezont hozo (merthogy 4.5 millio ehhez volt kotve) WR nem er meg 15 misit egy evre egyeves opcioval, akkor nem akcios. De sok nem lett volna akkor sem.

Ramseyre nincs szukseg, plane nem Gilmore vonatkozasaban

Thuneyt en is lattam, Newhouse lesz az LT. Az viszont mondjuk meglep, hogy o volt az elso szamu OT-opcionk az utcarol Cunningham helyett. Ez kevesse tetszik

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csorikam. Mondjuk en elviselnem, ha igy ossze lennek esve ^^
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/69620087_131876974773805_7864951487496379843_n.jpg?stp=c288.0.864.864a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=VC1A4uAp5dAQ7kNvgE2eCCK&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCJH1Sn_dWyGEWWSZ1kgFKvz_vuNHIplIFSQ-dvL2IYOQ&oe=66404286
Rob Gronkowski on Instagram: "A huge asset to Mr. Recovery is being pliable! 📸 cred @harryehrlich"
288K likes, 2,186 comments - gronk on September 20, 2019: "A huge asset to Mr. Recovery is being pliable! 📸 cred @harryehrlich".

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha jól értelmezem az innen-onnan olvasottakat akkor csak 1 meccspénzbe fájt AB?
ThundersNFL
Ott a spotrac tweet. Asszongyak: 5.5 millio dead cap idenre, 4.5 jovore (a honvedtol jaro alairasi bonusz es base salary). Illetve a kierdemelt 154 ezer fizetes, ami viszont apropenz.
ulpianus
De nem ezt mondjak meg mindig 😕

több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Csak úgy játszásiból, Gilmore-t elcserélnétek Ramsey-re? (Minimális ellenértékkel természetesen, már ha 1az1 trade miatt nagyon húzza a száját a jags)
ZERO_L
nincs azaz isten, meg miért is: hogy legyen valaki a csapatban aki a fizuja miatt hisztizik vagy összebalhézik az edzőkkel?
több mint 4 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
Csak úgy játszásiból, Gilmore-t elcserélnétek Ramsey-re? (Minimális ellenértékkel természetesen, már ha 1az1 trade miatt nagyon húzza a száját a jags)

Soha!
ZERO_L

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Csak úgy játszásiból, Gilmore-t elcserélnétek Ramsey-re? (Minimális ellenértékkel természetesen, már ha 1az1 trade miatt nagyon húzza a száját a jags)

Scar azt mondja Thuney marad a helyén
 twitter.com/MikeReiss/status/1175062293132001280
(aztán lehet hazudik 😊 )



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ha jól értelmezem az innen-onnan olvasottakat akkor csak 1 meccspénzbe fájt AB?
ThundersNFL
Ott a spotrac tweet. Asszongyak: 5.5 millio dead cap idenre, 4.5 jovore (a honvedtol jaro alairasi bonusz es base salary). Illetve a kierdemelt 154 ezer fizetes, ami viszont apropenz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 849 — !SuPeR6BoWL!
Ha jól értelmezem az innen-onnan olvasottakat akkor csak 1 meccspénzbe fájt AB?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
 twitter.com/spotrac/status/1175144562127441927?s=19
Amadeus
Nálatok mennyi ragadt benn, nem ott is valami 20M körül?
Jan
0, voidoltuk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
 twitter.com/spotrac/status/1175144562127441927?s=19
Amadeus
Nálatok mennyi ragadt benn, nem ott is valami 20M körül?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem hát. De ettől még nem kell erőlködni, hogy bebizonyítsd, hogy érdemes volt felturbózni a Ferrarit a Trabant ellen. 😉

DT-t sajnálom én is leginkább. Nem voltam elájulva a tudattól, hogy a Patsben fejezi be, de neki személyesen örültem volna, hogy összejön még egy sikeres év, playoffal meg ami még esetleg rá jöhet.
peterk2005
De nem a trabi ellen turbóztunk, hanem a race-re..pech, hogy a kétséges gumi kilyukadt a trabi előzés után.
topin
A race-re nem akciós lett volna az ár. De szerintem ne fussunk ezen több kört, értjük egymást. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt én sem értem, egy ideje balhézik AB, és akkor a Pats nem biztosította volna be magát? Na ne nevettessenek már. 😀 Kötve hiszem, hogy ennyi dead money lenne utána, az a 155K lehet a valós.
Hunreeth
Az lesz a kérdés, hogy mi volt az a biztosíték? A Spotrac is feltételez (gondolom azon az alapon logikázva, hogy pénzügyileg nem érte volna meg kirúgni, ha egyébként nincs erre vonatkozó language, azaz feltételezzük, hogy volt.)

Az teszi a dolgot kicsit érdekesebbé, hogy ugye a Pats elvileg nem is tudott semmit erről a nőügyről. Úgyhogy ezzel kapcsolatos direkt záradék aligha lehet a szerződésben. Valamilyen általánosabb szöveg lehet, ami erre is ráhúzható. Ha ráhúzható. Én még TÉNYT ezzel kapcsolatban nem olvastam, de szerintem pár napig nem is várható. Csak megbízhatóbb és kevésbé megbízható tippeket.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na ennek nagyon örülök mégis van igazság a földön 😊

+1 Harag nincs csak karma 😉
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Nem hát. De ettől még nem kell erőlködni, hogy bebizonyítsd, hogy érdemes volt felturbózni a Ferrarit a Trabant ellen. 😉

DT-t sajnálom én is leginkább. Nem voltam elájulva a tudattól, hogy a Patsben fejezi be, de neki személyesen örültem volna, hogy összejön még egy sikeres év, playoffal meg ami még esetleg rá jöhet.
peterk2005
De nem a trabi ellen turbóztunk, hanem a race-re..pech, hogy a kétséges gumi kilyukadt a trabi előzés után.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/spotrac/status/1175144562127441927?s=19
Amadeus
Te vagy már a második, de legalább látszik, hogy 154 ezerbe került a Dolphins elleni meccse, az eléggé akciós volt
Wyatt
Hát ja. Kölcsönöztetek a Ferrarira egy verseny-gumiszettet akciós áron, hogy legyűrjetek egy Trabantot. Fullra megérte. 😀
peterk2005
Vedd úgy, hogy igazoltunk egy 2.5 milliós embert, aki az első meccs után IR-re ment.
Nem mindegy?

Egyedül DT miatt kár, bár neki ez az éve eddig rettenetes. De itt van Edelman, Gordon és Dorsett. Ott van még Meyers, visszajöhet még Meredith és Harry, szal nem lesz ez rossz így sem
Wyatt
Nem hát. De ettől még nem kell erőlködni, hogy bebizonyítsd, hogy érdemes volt felturbózni a Ferrarit a Trabant ellen. 😉

DT-t sajnálom én is leginkább. Nem voltam elájulva a tudattól, hogy a Patsben fejezi be, de neki személyesen örültem volna, hogy összejön még egy sikeres év, playoffal meg ami még esetleg rá jöhet.
peterk2005
Hát persze, pláne, hogy így buktuk DT-t. Nyilván ez így szopó és úgy lett volna jó, ha végigtolja az évet. Szimplán csak azt mondom, hogy egyáltalán nincs itt olyan méretű bukó dolog semmilyen téren

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 twitter.com/spotrac/status/1175144562127441927?s=19
Amadeus
Te vagy már a második, de legalább látszik, hogy 154 ezerbe került a Dolphins elleni meccse, az eléggé akciós volt
Wyatt
Hát ja. Kölcsönöztetek a Ferrarira egy verseny-gumiszettet akciós áron, hogy legyűrjetek egy Trabantot. Fullra megérte. 😀
peterk2005
Vedd úgy, hogy igazoltunk egy 2.5 milliós embert, aki az első meccs után IR-re ment.
Nem mindegy?

Egyedül DT miatt kár, bár neki ez az éve eddig rettenetes. De itt van Edelman, Gordon és Dorsett. Ott van még Meyers, visszajöhet még Meredith és Harry, szal nem lesz ez rossz így sem
Wyatt
De azért más lett volna AB-nal, Gordonnal, Edelmannel és Dorsettel.