NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
...a 2004-es idény döntője óta követem a csapatot, az igazi elmélyülést számomra a 2007-es kiírás hozta meg, itt már a hajnalozásokat sem akartam kihagyni. Nehéz szavakat találni arra a csapatra, és különösen arra a támadósorra, ami minden létező rekordot megdöntött. ...

...addig görcsösen akartam, hogy legyen már egy olyan bajnoki címünk, amit már elit irányítóként szerez Brady, miután ezt (a harmadik GW-drive-jával) megtette, már nyugodtabban tudtam nézni a Falcons elleni szenvedést, de aztán az is meglett. Viszont az Eagles elleni sem tört már össze, a Rams ellen pedig szerencsére nem is volt kérdés.
Wyatt
Dettó. Minden pontját ugyanígy, ugyanennyire szubjektíven, leírhattam volna én is.
zinedine5
Azért fáj mindegyikünknek a 2007-es SB mind a mai napig, dacára a három további gyűrűnek. Ma sem értem, hogy Manning hogy szabadul(hatot)t ki. A 2011-es vagy az Eagles elleni bennem sokkal kevésbé hagyott nyomot.
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
...a 2004-es idény döntője óta követem a csapatot, az igazi elmélyülést számomra a 2007-es kiírás hozta meg, itt már a hajnalozásokat sem akartam kihagyni. Nehéz szavakat találni arra a csapatra, és különösen arra a támadósorra, ami minden létező rekordot megdöntött. ...

...addig görcsösen akartam, hogy legyen már egy olyan bajnoki címünk, amit már elit irányítóként szerez Brady, miután ezt (a harmadik GW-drive-jával) megtette, már nyugodtabban tudtam nézni a Falcons elleni szenvedést, de aztán az is meglett. Viszont az Eagles elleni sem tört már össze, a Rams ellen pedig szerencsére nem is volt kérdés.
Wyatt
Dettó. Minden pontját ugyanígy, ugyanennyire szubjektíven, leírhattam volna én is.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megvan amúgy a top 100 play, van benne néhány szívünknek kedves, meg pár kevésbé az is persze. Először nem is nagyon gondoltam, hogy sokat írnék hozzájuk, de aztán egyre több gondolatot akartam megosztani velük kapcsolatban, szóval hosszú lesz^^

99. Buttfumble. Ehhez nem szükséges kommentár
https://i.ytimg.com/vi/82RIfy-gRa4/maxresdefault.jpg
The Butt Fumble! | NFL on Thanksgiving
It's been called the "butt fumble" and it's easily one of the worst plays in QB Mark Sanchez's career and in the history of the NFL. Subscribe to the NFL You...


85. Watson 120 yardot lohol, hogy megakadályozza a pick-sixet
Sokunk kedvenc jelenete. Valójában a következő play miatt az egyik legfeleslegesebb playnek tűnik, mégis. Ez mindennél jobban leírja Watson hozzáállását, és igazából az egész csapat mentalitását is. Azok a döbbent denveri arcok. 84? Egy tight end?! Nem véletlen az a rengeteg elképesztő fordítás sem. Amúgy meg touchback vót spori!


84. Randy Moss egykezese – Revis ellen
A liga legnagyobb párharca volt ez akkor, a legjobb elkapó az igazi shutdown corner ellen. Ezt Moss nyerte, de milyen elkapással :o
https://i.ytimg.com/vi/5HI3X1dUp-c/maxresdefault.jpg
#9 Randy Moss' One-Handed Catch on Darrelle Revis | Top 10 Greatest Catches of All Time | NFL Films
In Week 2 of the 2010 season Randy Moss burned Darrelle Revis and made a ridiculous one-handed catch for a TD.Subscribe to NFL Films: http://goo.gl/XJTggLSta...


79. William 'Refrigerator' Perry átfut rajtunk
Itt áldozati szerepben vagyunk, ilyen az, amikor egy 350 fontos DT/FB hibrid ( 😊 😊 ) átrongyol az egész védelmen. Persze, 37–3-nál már olyan mindegy volt. Végül 46–10-re kikaptunk a Bearstől a Super Bowlon


59. Barry Sanders hülyét csinál a védelemből
Nem véletlenül volt a valaha volt egyik legjobb futó. Itt a listában az utolsó (tehát a legszebb) jelenetnél kell keresni az ellenünk futott 39 yardos TD-jét. A legendák szerint Harlon Barnett azóta is forgolódik

https://i.ytimg.com/vi/GykaB6Fip8U/maxresdefault.jpg
Top 10 Barry Sanders Touchdowns of All Time | NFL Legend Highlights
We count down our 10 favorite plays of Barry Sanders' career with the Detroit Lions. Share with us some of your favorite Barry Sanders plays in the comments ...


42. Miami miracle
Jól van, hivatalosan is rászálltunk a szopórollerre. Viszonylag friss élmény, persze mindannyian tudtuk, hogy valahogy veszíteni fogunk Miamiban (a legutóbbi hat alkalomból ez volt az ötödik vereség), hiába vagyunk sokkal erősebbek. De azt, hogy 7 másodperccel a vége előtt 69 yardos TD-t szopunk két lateral után ötpontos előnyben. Azért az kicsit erős volt. Gronk safetybe küldése sem biztos, hogy az évszázad ötlete volt, de még mindig látom azt a röhögő fejet, amikor magyarázta később, hogy bár általában egy szerelőgép volt, ez most nem jött össze. Gronkot nem lehet nem imádni 😀 Most adtunk cserébe egy 43–0-t. Jee.



31. Manningham elkapása a Super Bowlon

És csak úgy suhanunk! Welkernek nem jött össze az elkapás, Manningham a következő drive-ban igen, kb ezzel össze is lehet foglalni a 46. Super Bowl végjátékát. A saját 12-esről jöhetett a Giants, hiába volt double cover, nem volt túl nagy a szeparáció és volt közel a pálya széle, ez egy szenzációs dobás és elkapás volt, sajnos ezt is buktuk. Edelmant én ezért szeretem jobban amúgy Welkernél, mert neki talán nincsenek olyan csilivili statjai az alapszakaszban, de a playoffban csak Rice a vetélytársa, az meg azért nem rossz társaság^^

https://i.ytimg.com/vi/_cXqbqMgNoE/maxresdefault.jpg
#15: Mario Manningham's Incredible Sideline Catch in Super Bowl XLVI | Top 50 Clutch SB Plays
With the Patriots up 17-15, the Giants took possession of the ball with 3:46 remaining at their own 12-yard line. On the first play of the drive, Giants quar...


22. Julian Edelman lehetetlen elkapása a Super Bowlon

Speaking of... Hát ezt a jelenetet úgy kell elképzelni, hogy a szünetben hazamentek hárman (köszi Stezéknek 😀 ), merthogy 21–3-nál ez már eldőlt. A 3. negyed után patses haver (vele voltam Londonban és Bostonban is) úgy érezte, hogy ő is inkább pihen. Én hiába mondtam, hogy most megfordul a játék... Szóval a végén már a macseknak kellett végignéznie azt a tombolást, amit lerendeztem a negyedik negyedben és a hosszabbításban. Tyree, Manningham, Kearse. Nagyon megérdemeltünk már egy ilyen játékot, itt már szabályosan zengett a ház. De, nem ezen múlt a meccs, tegyük tisztába. 1. és 10 volt, ha incomplete, akkor is megvan, mert egyszerűen szétesett már a Falcons teljesen. De azért ártani nem ártott persze...

https://i.ytimg.com/vi/4SiUNdkIwzQ/maxresdefault.jpg
Julian Edelman Makes Ridiculous Catch! | Patriots vs. Falcons | Super Bowl LI Highlights
New England Patriots receiver, Julian Edelman, makes ridiculous diving catch on the game-tying drive of Super Bowl LI!Subscribe to NFL: http://j.mp/1L0bVBuSt...


18. Vinatieri hosszabbítást érő mezőnygólja a tuck rule meccsen

Ahogy tanult kollégánk, Amadeus is megjegyezte: tuck rule gecik! Az egyik első nagy fordítás a comeback kidtől, az akkor remek Raiders ellen 3–13-ról, lehetetlen időjárási körülmények közepette felálltunk és hosszabbításban nyertünk clutch Vina rúgásával. Az idény végén meg is lett az első Super Bowl-győzelem, amit azóta még öt követett. Igen, mai szabályok szerint nézve is inkább volt ez fumble, mint bármi más, de tegyük tisztába, nem ezért lett itt dinasztia, erre a legjobb példa a tízéves szünet és a nagy fájó vereségek utáni újabb dinasztia. Ez így is, úgy is bekövetkezett volna, legfeljebb kevesebb bajnoki cím jön össze, de a pech és a szerencse kb kiegyenlítődött szerintem ebben a kilenc, SB-t hozó idényben.

 www.youtube.com/watch?v=JL-Sh-Da5q4

10. Philly special

Ez volt az a Super Bowl, ahol a védelem kb mintha nem is létezett volna. Hiába volt Bradyé minden idők talán legjobb döntőbeli teljesítménye, mégis arról beszélt mindenki, hogy neki nem jött össze az elkapás és hogy a végén elveszítette a labdát. A védelem dicséretére váljék, egy év múlva visszaadták a kölcsönt Bradynek, az Eaglestől pedig én őszintén a mai napig nem sajnálom a győzelmet. Nagyon érett már nekik nagyon sokszor, és igazán tökösek voltak végig, nem cseszekedtek 4. és 1-nél sem FG-vel, sem punttal, és minden kockáztatásuk bejött. Például ez is. Höritől kellemes emlékeztető volt, hogy a bajnoki avatónkon ebben a pólóban közvetített, de ennyi szurka szerintem belefér, okosan volt ez megcsinálva, na.



Itt jegyzem meg, hogy a következő (egyben utolsó) két jelenetnél egyaránt a sírás kerülgetett. Persze, aligha hiszem, hogy csak engem

5. Butler meccslezáró interceptionje a Seahawks elleni Super Bowlon

Malcolm, go! Még mindig tisztán emlékszem a jelenetre, amikor a gyakorlatilag 5. számú CB eldönti a bajnoki cím sorsát. Amikor Revis és Browner megszerzése után, Arringtonnal a slotban és Logan Ryan egy évvel korábbi berobbanása után Butlert szabadügynökként megszereztük, sokan nem értették, miért pont ide akart jönni. Az előszezonban már látszott, hogy bár nem ő a leggyorsabb, elképesztő esze van a játékhoz, és hogy missed tackle nála nem igen lesz. Arringtont „kicsit” szívatta a Seahawks a meccsen, úgyhogy cserére volt szükség itt, bejöhetett Butler, aki három nagy játékot is bemutatott, persze az utolsóra emlékszünk leginkább. A negyedik negyedben, 14–24-nél 3. és 14-nél, 10:58-cal a vége előtt nem voltak jó kilátásaink. Emlékszem, hogy a Facebookon azt írtam, hogy lássunk csodát. Láttunk, Edelman megcsinálta a nagy játékokat (khm), Brady minden idők legjobb irányítóteljesítményét nyújtotta negyedik negyedben, a történelem egyik legjobb védelme ellen és 28–24-re fordítottunk. De ez még önmagában nem lett volna elég, mert persze megint jött egy lehetetlen elkapás, ezúttal Kearse-től (ez hogy a bánatban nincs a top 100-ban? 😮 ) és rögvest az 1 yardosunkon volt a Seahawks. Nem akartam elhinni, hogy sorozatban a harmadik Super Bowlt is így veszítjük el, nem is annyira dühöngtem, mint amennyire mérhetetlenül szomorú voltam, hogy egyszerűen nem lehetünk ilyen kibaszott pechesek, hogy megint így. De szerencsére jött az utolsó játék a Seahawkstól, az amit már előtte többször is kielemeztünk, és Butler megcsinálta a legnagyobb játékot az este során. Itt végre megtört az átok, nagyon megérdemeltük ezt a sikert, három play alatt a pokolból a mennybe jutottunk az érzelmi hullámvasúton. Végre. 10 éve erre vártunk, és sikerült. Az egyik legkedvesebb emlékem ez a játék



3. Helmet catch

Ez pedig a szopóág elindítója. Ennél a jelenetnél biztos voltam benne, hogy kikapunk. Bár a 2004-es idény döntője óta követem a csapatot, az igazi elmélyülést számomra a 2007-es kiírás hozta meg, itt már a hajnalozásokat sem akartam kihagyni. Nehéz szavakat találni arra a csapatra, és különösen arra a támadósorra, ami minden létező rekordot megdöntött. A csapat a liga történetének egyetlen 16–0-s alapszakaszát hozta (bár azért a Ravens elleni meccs minimum karcos volt, persze a végén az is meglett), a Brady–Moss kapcsolat 23 TD-vel szintén új rekordot hozott, és bár a Chargers ellen kicsit döcögtünk, de bejutottunk a döntőbe. A 2006-os konferenciadöntőt szintén Stezékkel néztük, máig nem felejtem el, hogy agyonnyertük az első félidőt, majd szóltak a Champsben, hogy zárnának... Mire hazaértem, már közeledett a Colts, a végére pedig kikaptunk. Borzasztó érzés volt az a vereség, a kövi idényre viszont végre kapott értelmes célpontokat Brady (jött Moss mellett Welker és Stallworth is), és egyből úgy nézett ki, mint egy elit irányító. A döntőben viszont semmi sem akart sokáig bejönni, a támadófalat szétszedte a Giants védőfala (én kb azóta minden csapatomnál olyan DL-t próbálok összehozni GM-ben, egyszerűen akkora hatással volt az a játék), de így is meglett a fordítás Moss elkapásával és tomboltam, hogy végre, 14–10 ide, nem lesz rekord, bánatot nem érdekel, csak legyen meg a W. Erre Asante elejti a meccsnyerő interceptiont (a 2006-os és a 2007-es idényekben összesen 16-ot szerzett, nem volt túl rossz keze...), majd jött ez... Elisha kibújik a sackekből, Tyree sisakjához szorítva elkapja, Harrison sem tud akkorát ütni rajta, hogy ne legyen meg. Itt már biztos voltam benne, hogy ebből TD lesz, és aligha lesz elég időnk a fordításra. A kövi meccsen ráadásul Brady egész idényre kidőlt, így a csapatnak nem volt esélye megpróbálni újra. Hogy mennyire erősek voltunk akkor, jól jellemzi, hogy Cassellel 11–5-öt hoztunk. Biztos vagyok benne, ha nincs a sérülés, akkor a 2008-as bajnokságot megnyerjük. De innentől egy jó darabig újra a fájdalmas vereségek jöttek a fontos meccseken, egészen az előbbi jelenetig. Ott áttört egy gát, addig görcsösen akartam, hogy legyen már egy olyan bajnoki címünk, amit már elit irányítóként szerez Brady, miután ezt (a harmadik GW-drive-jával) megtette, már nyugodtabban tudtam nézni a Falcons elleni szenvedést, de aztán az is meglett. Viszont az Eagles elleni sem tört már össze, a Rams ellen pedig szerencsére nem is volt kérdés. Ettől a playtől indult a nagy szopóág, az előzővel ért véget. Jó kis visszatekintés volt az elmúlt éveinkre ez a lista 😊

https://i.ytimg.com/vi/qCAQsEwyCcg/maxresdefault.jpg
#1 David Tyree’s Helmet Catch | NFL | Top 10 Super Bowl Plays
David Tyree's helmet catch comes in at number one in this countdown of the Top 10 Super Bowl Plays.Subscribe to the NFL YouTube channel to see immediate in-g...


Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem tudom mennyire érezzük meg Develin blokkjainak hiányát, mindenesetre én azért egy videóval megemlékeztem róla:
topin
Ez jó lett. 😊 Oldschool pozícióhoz, oldschool stílusú clip, jó a 80-as évekbeli zene választás. Egy kis grain film effectet kellett volna még rátenned a képre és tökéletes lett volna. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudom mennyire érezzük meg Develin blokkjainak hiányát, mindenesetre én azért egy videóval megemlékeztem róla:

 www.youtube.com/watch?v=LenR7DAXfoE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2LgClL__hkLeRqvKBQ41XSL03bYccX4f_WP78XE3tW5K6R5qQtWDxiP0A
topin
Született Fb. Hihetetlen az ereje.
ParadSEC
James "THE BULLDOZER" Develin 💪💪💪

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 003 — Patriots fan
Nem tudom mennyire érezzük meg Develin blokkjainak hiányát, mindenesetre én azért egy videóval megemlékeztem róla:

 www.youtube.com/watch?v=LenR7DAXfoE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2LgClL__hkLeRqvKBQ41XSL03bYccX4f_WP78XE3tW5K6R5qQtWDxiP0A
topin
Született Fb. Hihetetlen az ereje.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rodgers és Watson? Wow 😮

Én tegnap ilyeneket néztem még este

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
senki nem beszélt itt vagyonról, ha van egy Kelce-d akit elcserélhetsz Gronkra, esetleg egy kisebb ellenértékért, az nálam no brainer húzás

állítólag két első kört kér a Jags, Gilmore értéke meg most lehet a legmagasabb ever pályafutás alatt, szóval ha nem is ér két első kört a statisztikailag "liga legjobb" CB-je, szerintem egy darab első kör végi picknél biztos többet ér
top100as picket nem adnék Gilmore mellé a cserében (na jó max talán egy 3. körös komp picket), az alatti értéknél meg már nem beszélünk vagyonrólZERO_L
Egyrészt Gilmore nem mozdítható. Ha eltradelnétek, akkor le kellene nyelni úgy 20 milla körüli DM-et. (A pontos számot most meg nem mondom fejből, de 2 év aláírási bónusz, plusz a tavalyi restructure maradéka valahova 20 körül, picit még fölé is jön ki.) Ennyit nem tud lenyelni a Pats. Másrészt nem is ér első kört. Egy 30. évéhez közeledő, top contract alatt álló játékos - még ha elit is - nem ér sokat a piacon. Lásd pl. a Niners egy ötödik kört adott Talibért. Gilmore valamivel fiatalabb, és ha fel is tételezzük, hogy most jobb, mint a két évvel ezelőtti Talib, akkor is mondjuk érhet úgy egy 3. kört. Maximum.

Szóval de. Nagyon drága lenne. Kalkuláld újra a fentiek alapján, és neked is ez fog kijönni. 😊
peterk2005
Én azt látom, hogy egy trade során három éven át évi 7 millió DM-et kéne benyelni, ami ha azt nézzük Ramsey még rookie+1év opciós szerződéssel lenne itt(csak harmadik évre kéne kifizetni, amikor már lehet Brady nem is lesz rosteren), abszolút nem tűnik vészesnek, ráadásul 3 év alatt 20 milliót is lehetne spórolni, szóval itt maximum az a kérdés a Jags CB cserén kívül mit szeretne még kapni...

Szerintem Gilmore abszolút ér első kört, most azért rendesen hypeolva van statok által, ráadásul sokkal biztosabb mint egy 1/30-as körüli húzás(top20asnál már nem biztos). És szerintem nagyon sántít Talibbal való összehasonlítás, ő 32 éves volt mikor a Ramshez került, a mi cornerünk meg három napja töltötte be a 29-et, bőven van benne 3 elit év és utána is lehet egy solid CB2 a 4.-5. évére. Talibban már nem volt potenciál, ha jól emlékszem már Denverben elkezdett lassan hanyatlani az utolsó évében abszolút nem lehetett elit CB-ként tekinteni rá.
ZERO_L
több dolog sántít abban amit írtál (kb minden) de csak pár dologra reagálnék.
Szerintem a Jags nem fogja elcserélni Ramsey-t.
Ha elcseréli akkor pick-ért fogja nem játékosért, mert nincs helye a sapka alatt.
Ramsey max 1 év múlva a liga legjobban kereső cb-je lesz (évi 17milla)
Gilmore után bizony 24 milla dead maradna amit le kellene könyvelni idén nem oszthatod el évekre.
Gilmore nálam jelenleg jobb, mint Ramsey aki előtt világ életében brutál front7 dolgozott.
Hozzáállásban , mentalitásban össze sem lehet őket hasonlítani.
Nem tudom mennyire követed a csapatot de az, hogy egy ilyen move beleillene a BB filozófiába hát, na... BB szezon közben top játékost csak max középső/hátsó körért hoz olyan csapatoktól ahol már elengedték a szezont.
Ezt a "feladni az sb-t mert hosszútávon többet hoz" dolgot nem is tudom értelmezi. Egy CB ről beszélgetünk.
Én 3 ember miatt áldoznék be egy SB-t a jelen helyzetben:
Rodgers, Mahomes, Watson.
De az egész felvetésed számomra annyira abszurd, hogy szinte követhetetlen.
Iszol Te rendesen ? 😊
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
senki nem beszélt itt vagyonról, ha van egy Kelce-d akit elcserélhetsz Gronkra, esetleg egy kisebb ellenértékért, az nálam no brainer húzás

állítólag két első kört kér a Jags, Gilmore értéke meg most lehet a legmagasabb ever pályafutás alatt, szóval ha nem is ér két első kört a statisztikailag "liga legjobb" CB-je, szerintem egy darab első kör végi picknél biztos többet ér
top100as picket nem adnék Gilmore mellé a cserében (na jó max talán egy 3. körös komp picket), az alatti értéknél meg már nem beszélünk vagyonrólZERO_L
Egyrészt Gilmore nem mozdítható. Ha eltradelnétek, akkor le kellene nyelni úgy 20 milla körüli DM-et. (A pontos számot most meg nem mondom fejből, de 2 év aláírási bónusz, plusz a tavalyi restructure maradéka valahova 20 körül, picit még fölé is jön ki.) Ennyit nem tud lenyelni a Pats. Másrészt nem is ér első kört. Egy 30. évéhez közeledő, top contract alatt álló játékos - még ha elit is - nem ér sokat a piacon. Lásd pl. a Niners egy ötödik kört adott Talibért. Gilmore valamivel fiatalabb, és ha fel is tételezzük, hogy most jobb, mint a két évvel ezelőtti Talib, akkor is mondjuk érhet úgy egy 3. kört. Maximum.

Szóval de. Nagyon drága lenne. Kalkuláld újra a fentiek alapján, és neked is ez fog kijönni. 😊
peterk2005
Én azt látom, hogy egy trade során három éven át évi 7 millió DM-et kéne benyelni, ami ha azt nézzük Ramsey még rookie+1év opciós szerződéssel lenne itt(csak harmadik évre kéne kifizetni, amikor már lehet Brady nem is lesz rosteren), abszolút nem tűnik vészesnek, ráadásul 3 év alatt 20 milliót is lehetne spórolni, szóval itt maximum az a kérdés a Jags CB cserén kívül mit szeretne még kapni...

Szerintem Gilmore abszolút ér első kört, most azért rendesen hypeolva van statok által, ráadásul sokkal biztosabb mint egy 1/30-as körüli húzás(top20asnál már nem biztos). És szerintem nagyon sántít Talibbal való összehasonlítás, ő 32 éves volt mikor a Ramshez került, a mi cornerünk meg három napja töltötte be a 29-et, bőven van benne 3 elit év és utána is lehet egy solid CB2 a 4.-5. évére. Talibban már nem volt potenciál, ha jól emlékszem már Denverben elkezdett lassan hanyatlani az utolsó évében abszolút nem lehetett elit CB-ként tekinteni rá.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 955
Nem tudom mennyire érezzük meg Develin blokkjainak hiányát, mindenesetre én azért egy videóval megemlékeztem róla:

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
senki nem beszélt itt vagyonról, ha van egy Kelce-d akit elcserélhetsz Gronkra, esetleg egy kisebb ellenértékért, az nálam no brainer húzás

állítólag két első kört kér a Jags, Gilmore értéke meg most lehet a legmagasabb ever pályafutás alatt, szóval ha nem is ér két első kört a statisztikailag "liga legjobb" CB-je, szerintem egy darab első kör végi picknél biztos többet ér
top100as picket nem adnék Gilmore mellé a cserében (na jó max talán egy 3. körös komp picket), az alatti értéknél meg már nem beszélünk vagyonrólZERO_L
Egyrészt Gilmore nem mozdítható. Ha eltradelnétek, akkor le kellene nyelni úgy 20 milla körüli DM-et. (A pontos számot most meg nem mondom fejből, de 2 év aláírási bónusz, plusz a tavalyi restructure maradéka valahova 20 körül, picit még fölé is jön ki.) Ennyit nem tud lenyelni a Pats. Másrészt nem is ér első kört. Egy 30. évéhez közeledő, top contract alatt álló játékos - még ha elit is - nem ér sokat a piacon. Lásd pl. a Niners egy ötödik kört adott Talibért. Gilmore valamivel fiatalabb, és ha fel is tételezzük, hogy most jobb, mint a két évvel ezelőtti Talib, akkor is mondjuk érhet úgy egy 3. kört. Maximum.

Szóval de. Nagyon drága lenne. Kalkuláld újra a fentiek alapján, és neked is ez fog kijönni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
Szerintem Ramsey is tudna "liga legjobb" CB-je lenni a rendszerünkben, az én szememben elit játékos és ha már rákérdeztél miért cserélném le, akkor pontosan azért mert 5 évvel fiatalabb Gilmorenál és fizikálisabb is a játéka. Két évig még szotyiért játszik utána meg lehet fizetni, ahogy Gilly-t sem féltünk látatlanban liga elit pénzzel kitömni.ZERO_L
Amit leírsz abban teljesen igazad van. Ramsey egy once in a decade tehetség. Ha csak így folytatja, ennél nem is lesz jobb, akkor is tükörsima HOF lesz, ha nem sérül le idő előtt. Gilmore nem ez a szint azért. De ez nem jelenti azt, hogy ez indokolna egy cserét. Ha van egy Gronkowski-d, akkor az a legjobb verzió, és lef*sod a bokádat az örömtől. De ha "csak" egy Kelce-d van, akkor nem fogsz elkölteni egy vagyont, hogy megszerezd Gronkowski-t. Azt a vagyont hatékonyabban is el lehet költeni.
peterk2005
senki nem beszélt itt vagyonról, ha van egy Kelce-d akit elcserélhetsz Gronkra, esetleg egy kisebb ellenértékért, az nálam no brainer húzás

állítólag két első kört kér a Jags, Gilmore értéke meg most lehet a legmagasabb ever pályafutás alatt, szóval ha nem is ér két első kört a statisztikailag "liga legjobb" CB-je, szerintem egy darab első kör végi picknél biztos többet ér
top100as picket nem adnék Gilmore mellé a cserében (na jó max talán egy 3. körös komp picket), az alatti értéknél meg már nem beszélünk vagyonról

A piacot meg nehéz beárazni, mikor vannak idióták, akik két első kört adnak Tunsilért, nyilván papíron nem mi tudnánk adni a legjobb csomagot, de valahogy nincs előttem, hogy egy Jags-nél szarabb csapat miért áldozna be Ramsey-ért két első körös picket, mikor náluk ugyan úgy szar védelem van/lesz és ugyan úgy elege lesz a sok L gyűjtögetéséből ergo nem fog ott hosszabb távon maradni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Jakob Johnson “felkerült” az 53-ba.
Kiváncsi leszek Rá holnap, a futó játékunk eddig is akadozott, a fel OL és a kezdő FB nélkül a Jets ellen sem lesz könnyű.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kérdem én az ember vagy emerek hol vannak egy Richard Sherman-hoz képest tudásban ?? Szerintem nagyon alatta..... Rózsa Sándor (betyár)
Ezt rosszul gondolod. 😊 Ami Sherman érdemeiből semmit nem von le persze.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Csak úgy játszásiból, Gilmore-t elcserélnétek Ramsey-re? (Minimális ellenértékkel természetesen, már ha 1az1 trade miatt nagyon húzza a száját a jags)
ZERO_L
Miért cserélnénk el a liga legjobb CB-jét? 😀
cspeti98
Nem gondoltam volna, hogy ennyire negatív reakciókat hoz ez a felvetés 😊

Természetesen működő és összeszokott rendszert, főleg azért mert ez az egész védelem most iszonyatosan hasít, nem biztos hogy jó megbontani, de úgy látom sokan alábecsülik Ramseyt csak azért mert nagypofájú, meg van áldva kellő önbizalommal és iszonyatos győzni akarás uralkodik benne, ami bizonyos esetekben negatív magatartást hoz magával.

Szerintem Ramsey is tudna "liga legjobb" CB-je lenni a rendszerünkben, az én szememben elit játékos és ha már rákérdeztél miért cserélném le, akkor pontosan azért mert 5 évvel fiatalabb Gilmorenál és fizikálisabb is a játéka. Két évig még szotyiért játszik utána meg lehet fizetni, ahogy Gilly-t sem féltünk látatlanban liga elit pénzzel kitömni.

Ráadásul nagyon ritka, hogy ilyen tehetség kikerült a trade piacra, Gilmore még meddig lesz elit, max 2-3 év lehet benne(Revis kb 31-32 évesen már jelentősen visszaesett), Ramseyben meg min 8-9 elit év van. A srácnak szerintem csak egy jó környezet kéne, egy csapat full profi mentalitással, ahol valós SB célért harcolhat, egy olyan stábbal amelyiket tud tisztelni. Abszolút látom benne a Sherman 2.0-t. Nem mondom, hogy nincs benne rizikó, de én hajlanék a megszerzésére.

Azt aláírom, hogy lehet egy ilyen move (és ezzel hozva a védelem összeszokatlanságát, ami PO-ra vagy megjavul vagy nem) akár az idei SB részvételbe kerülne, de hosszabb távon többet hozhatna a konyhára és hát ez a fajta gondolkodás elégé jellemző mifelénk.


(AB-t meg remélem minél hamarabb leigazolja egy csapat, hogy végre ne mindenki ide hányja aznap éppen milyen állagút szart ez a jómadár)
ZERO_L
Kérdem én az ember vagy emerek hol vannak egy Richard Sherman-hoz képest tudásban ??
Szerintem nagyon alatta..... Így felesleges a csere! Vagy tudsz sokkal jobbat vagy nem cserélsz egy karakter problémás személyre egy jól beváltat.De ez csak egy vélemény 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem Ramsey is tudna "liga legjobb" CB-je lenni a rendszerünkben, az én szememben elit játékos és ha már rákérdeztél miért cserélném le, akkor pontosan azért mert 5 évvel fiatalabb Gilmorenál és fizikálisabb is a játéka. Két évig még szotyiért játszik utána meg lehet fizetni, ahogy Gilly-t sem féltünk látatlanban liga elit pénzzel kitömni.ZERO_L
Amit leírsz abban teljesen igazad van. Ramsey egy once in a decade tehetség. Ha csak így folytatja, ennél nem is lesz jobb, akkor is tükörsima HOF lesz, ha nem sérül le idő előtt. Gilmore nem ez a szint azért. De ez nem jelenti azt, hogy ez indokolna egy cserét. Ha van egy Gronkowski-d, akkor az a legjobb verzió, és lef*sod a bokádat az örömtől. De ha "csak" egy Kelce-d van, akkor nem fogsz elkölteni egy vagyont, hogy megszerezd Gronkowski-t. Azt a vagyont hatékonyabban is el lehet költeni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
Csak úgy játszásiból, Gilmore-t elcserélnétek Ramsey-re? (Minimális ellenértékkel természetesen, már ha 1az1 trade miatt nagyon húzza a száját a jags)
ZERO_L
Miért cserélnénk el a liga legjobb CB-jét? 😀
cspeti98
Nem gondoltam volna, hogy ennyire negatív reakciókat hoz ez a felvetés 😊

Természetesen működő és összeszokott rendszert, főleg azért mert ez az egész védelem most iszonyatosan hasít, nem biztos hogy jó megbontani, de úgy látom sokan alábecsülik Ramseyt csak azért mert nagypofájú, meg van áldva kellő önbizalommal és iszonyatos győzni akarás uralkodik benne, ami bizonyos esetekben negatív magatartást hoz magával.

Szerintem Ramsey is tudna "liga legjobb" CB-je lenni a rendszerünkben, az én szememben elit játékos és ha már rákérdeztél miért cserélném le, akkor pontosan azért mert 5 évvel fiatalabb Gilmorenál és fizikálisabb is a játéka. Két évig még szotyiért játszik utána meg lehet fizetni, ahogy Gilly-t sem féltünk látatlanban liga elit pénzzel kitömni.

Ráadásul nagyon ritka, hogy ilyen tehetség kikerült a trade piacra, Gilmore még meddig lesz elit, max 2-3 év lehet benne(Revis kb 31-32 évesen már jelentősen visszaesett), Ramseyben meg min 8-9 elit év van. A srácnak szerintem csak egy jó környezet kéne, egy csapat full profi mentalitással, ahol valós SB célért harcolhat, egy olyan stábbal amelyiket tud tisztelni. Abszolút látom benne a Sherman 2.0-t. Nem mondom, hogy nincs benne rizikó, de én hajlanék a megszerzésére.

Azt aláírom, hogy lehet egy ilyen move (és ezzel hozva a védelem összeszokatlanságát, ami PO-ra vagy megjavul vagy nem) akár az idei SB részvételbe kerülne, de hosszabb távon többet hozhatna a konyhára és hát ez a fajta gondolkodás elégé jellemző mifelénk.


(AB-t meg remélem minél hamarabb leigazolja egy csapat, hogy végre ne mindenki ide hányja aznap éppen milyen állagút szart ez a jómadár)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Wittgensteintől a Tractatust vagy a Vizsgálódásokat kedveled jobban? Tényleg érdekel.
Tactful Cactus
Más-más műfaj a kettő. És Köztük filozófiai időben is világnyi különbség van. Másért jó ez a kettő, és ha úgy tetszik, másért nem elég jók. De én az analitikus filozófiát kedvelem, úgyhogy jobb lett volna, ha az elsőt folytatja.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megfigyeltétek, hogy Sobrit és Ötös műholdat nem látták még együtt soha, sehol? Mint Supermant és Clark Kentet. Nem állítok semmit, de gyanús.........😊
csi77
Az emberi fogalomvilágban a gyanú is tulajdonképpen "interpretált tények" halmaza. Szóval vigyázz, mert közel jársz ahhoz a határhoz, hogy értetlenné válj és olyan kis butaságokat beszélj. 😉

Egyébként az én gyenge lábakon álló interpretált tényeim alapján a mi Clark Kentünk valóság-leírása humán/filozofikus megközelítésű volt, viszont Sobritól Supermantól inkább természettudományos interpretációkat szoktunk meg. Utóbbi inkább úgy magyarázta volna el nekünk a világot, hogy az észlelés mindig befolyásolja a vizsgálat tárgyát, és ezért nem tudjuk meg sosem az abszolút valóságot. Szóval, ha az van amit nem állítasz, akkor inkább egy Dr. Jekyll és Mr. Hyde féle jelenséggel lehet dolgunk, amikor a személyiségjegyek is eltérnek.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 319 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megfigyeltétek, hogy Sobrit és Ötös műholdat nem látták még együtt soha, sehol? Mint Supermant és Clark Kentet. Nem állítok semmit, de gyanús.........😊
csi77
Értjük hogy mit nem állítasz 😊

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 003 — Patriots fan
Megfigyeltétek, hogy Sobrit és Ötös műholdat nem látták még együtt soha, sehol? Mint Supermant és Clark Kentet. Nem állítok semmit, de gyanús.........😊
csi77
😂😂😂😂

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Megfigyeltétek, hogy Sobrit és Ötös műholdat nem látták még együtt soha, sehol? Mint Supermant és Clark Kentet. Nem állítok semmit, de gyanús.........😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 977
Ja, hat amugy ezek nem tenyek, csak az altalad allitott dolgok, amiket te keszpenznek veszel, illetve annak allitod be. XD
Stez
Most mondok valamit, ami itt erősen offtocsik, éppen ezért (sem) magyarázom, csak elmondom. A világ összes ún. "ténye" csak "interpretált" tény. Ez azért van, mert a tények, bár a fizikai világ dolgaira, jelenségeire, és tárgyaira referálnak, de fogalmi jellegű konstrukciók. Másképpen szólva: másból áll a fizikai világ (alapvetően ugye atomokból, és sugárzásokból), és másból az az emberi "fogalomvilág" amelyen a fizikai világot ábrázoljuk, vagyis leírjuk a "tényeit". Emiatt minden tény -bár eltérő mértékben - összetett lesz.

Én tudom, hogy ez a legtöbbeteknek kínai, és nem is forszírozom, hogy jobban elmagyarázzam. Csak néha olyan értetlenek vagytok (vagy csak úgy tesztek?) és olyan kis butaságokat beszéltek. Nem mindenki! Némelyek.
ötös műhold
Wittgensteintől a Tractatust vagy a Vizsgálódásokat kedveled jobban? Tényleg érdekel.
Tactful Cactus
Gyűlöltem a Tractatust.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Ja, hat amugy ezek nem tenyek, csak az altalad allitott dolgok, amiket te keszpenznek veszel, illetve annak allitod be. XD
Stez
Most mondok valamit, ami itt erősen offtocsik, éppen ezért (sem) magyarázom, csak elmondom. A világ összes ún. "ténye" csak "interpretált" tény. Ez azért van, mert a tények, bár a fizikai világ dolgaira, jelenségeire, és tárgyaira referálnak, de fogalmi jellegű konstrukciók. Másképpen szólva: másból áll a fizikai világ (alapvetően ugye atomokból, és sugárzásokból), és másból az az emberi "fogalomvilág" amelyen a fizikai világot ábrázoljuk, vagyis leírjuk a "tényeit". Emiatt minden tény -bár eltérő mértékben - összetett lesz.

Én tudom, hogy ez a legtöbbeteknek kínai, és nem is forszírozom, hogy jobban elmagyarázzam. Csak néha olyan értetlenek vagytok (vagy csak úgy tesztek?) és olyan kis butaságokat beszéltek. Nem mindenki! Némelyek.
ötös műhold
Wittgensteintől a Tractatust vagy a Vizsgálódásokat kedveled jobban? Tényleg érdekel.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Mi van ezzel az emberrel (AB) ???
Hihetetlen amit megenged magának. . .
És tuti megint elviszi valamj barom csapat....