NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jó statok a PFT-ről

Brady 15 meccset nyert a New Era Fielden (korábban Ralph Wilson Stadium) 2001 óta. Egy Bills-irányító sem nyert többet otthon 2001 óta 😊

Drew Bledsoe és Tyrod Taylor 14-ig jutott, Ryan Fitzpatrick 13-at nyert, Trent Edwards hetet, J.P. Losman hatot. Josh Allen ötnél jár.

Brady évente kétszer játszik a Bills ellen, mégis több Super Bowl MVP-címe van (4), mint veresége a Buffalo ellen (3)

30–3 a mérlegünk a Bills ellen az irányításával, az brutális 😮

Az irányítómutató viszont nem kiemelkedő (jó, de nem annyira jó, mint amit az ember talán várna egy ilyen mérlegnél)
694/1082 (64.14%) 8248 yard (7.6), 69 TD, 24 int 99.3-as mutató, 62 sack

Szerintem most sem lesz könnyű meccse, már csak a fal miatt sem.


Mindenhol azt látom, hogy Michel kiugró meccse lehet, de nem látom, hogy miért. Még akkor sem, ha tömni fogjuk labdákkal, mert a Bills ellen nehéz futni, nekünk pedig ebben az idényben ez a fal miatt sem megy túl jól. Én sokkal inkább látom, hogy White-nak dobálunk egy csomót az LB-sor elé, meg Edelmannek.
Wyatt
Ha játszik Edelman egyáltalán.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó statok a PFT-ről

Brady 15 meccset nyert a New Era Fielden (korábban Ralph Wilson Stadium) 2001 óta. Egy Bills-irányító sem nyert többet otthon 2001 óta 😊

Drew Bledsoe és Tyrod Taylor 14-ig jutott, Ryan Fitzpatrick 13-at nyert, Trent Edwards hetet, J.P. Losman hatot. Josh Allen ötnél jár.

Brady évente kétszer játszik a Bills ellen, mégis több Super Bowl MVP-címe van (4), mint veresége a Buffalo ellen (3)

30–3 a mérlegünk a Bills ellen az irányításával, az brutális 😮

Az irányítómutató viszont nem kiemelkedő (jó, de nem annyira jó, mint amit az ember talán várna egy ilyen mérlegnél)
694/1082 (64.14%) 8248 yard (7.6), 69 TD, 24 int 99.3-as mutató, 62 sack

Szerintem most sem lesz könnyű meccse, már csak a fal miatt sem.


Mindenhol azt látom, hogy Michel kiugró meccse lehet, de nem látom, hogy miért. Még akkor sem, ha tömni fogjuk labdákkal, mert a Bills ellen nehéz futni, nekünk pedig ebben az idényben ez a fal miatt sem megy túl jól. Én sokkal inkább látom, hogy White-nak dobálunk egy csomót az LB-sor elé, meg Edelmannek.

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 358 — situational football


a rekord zsebben, ne tessék baszogatni az újoncokat 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, a változatosság kedvéért most Newhouse eshet ki az OL-ből, bár nem tudom, milyen betegsége van, lehet, hogy már most is játszhat, ha csak taknyos. Pedig jó lenne, ha megpróbálnánk csak mondjuk úgy 2-3 meccset azonos felállásban játszani, hátha a végén még tudnánk futni is.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
LOL, a mostani Bills Patriots meccs előtt arra is lehet fogadni hogy dobnak e be műbrokit a pályára meccs közben 😁

 dailysnark.com/money-line-on-if-dildo-will-get-thrown-on-field-during-bills-patriots-game-currently-at-140/?fbclid=IwAR3pftS-narslhmVNmAiKrx3VHpc60KfpUPvhOganTRDMKLcetuuM2UEL_E


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
www.youtube.com/watch?v=ERUzmy33E_s

Azért nem volt szép kihagyni a 10 pontosok közül a Seahawks–Patriots 24–14-es részt, pláne, hogy az nem is az első negyedben volt 😕

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Julian is rendben, ez még jobb hír^^

Egy kis érdekesség a PFF-től:
Az előző idényben ezen a ponton minden egyes védelem engedett legalább négy darab, legalább 10 yardos futást. Ebben a kiírásban a Patriots védelme egyet sem engedett, és ez még akkor is remek mutató, ha megnézzük az ellenfeleket (hiszen egy 10 yardos játék azért kb véletlenül is becsúszhat meccsenként). A Dolphins ellen 20 ilyen játék volt már, de az meg megint értelmetlen összehasonlítás. Viszont, ha így toljuk a Bills ellen is, akkor fasza lehet

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
White-éknál nem tudom, megvolt-e a szülés és játszik-e, de ő itt meccsnyerő ember lehet.

Wyatt
Megvolt..
topin
Na szuper hír, örülök nekik. Akkor most jöhet vissza a pályára is majd alkotni .)

több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 955
White-éknál nem tudom, megvolt-e a szülés és játszik-e, de ő itt meccsnyerő ember lehet.

Wyatt
Megvolt..
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Schefternél olvastam..de nagy manővereket én sem gondoltam mögötte
topin
Ilyenre mondjuk simán jó lehet, szeretjük ezeket lemodellezni, hogy könnyebb legyen majd élesben.

Amúgy én az idény előtt ezt a meccset éreztem neccesnek (L-nek is írtam), a Bills pedig 3–0-val kezdett, szóval igazából még a mérleg is adja. De azért az a menetrend (Jets, Giants, Bengals) sem volt erőteljes, és két meccset igencsak karcosan húztak be, ez ellenünk szerintem még a várhatóan gyengélkedő támadósor mellett sem fix, hogy meglesz.

Azért azt nem várom, hogy ezen a meccsen remekelni fog az offense, pláne, ha Edelman nem játszik. Nagyon jó az a DL, secondary is erős, talán az LB-soron nyerhetjük meg a párharcot, White-éknál nem tudom, megvolt-e a szülés és játszik-e, de ő itt meccsnyerő ember lehet.

A másikon ha ugyanúgy fogjuk a futást, ahogy eddig, akkor igazából szerintem nagy gond nem lehet, passzokkal azért csak nem ver meg minket Allen, pláne, hogy most igen combosnak tűnik a secondary is.

Ami még para lehet, az a broken playekből történő QB-futások, amiket sokszor nyaltunk be korábban. Gondolom Kessler erre jöhet. Én amúgy Hightowert állítanám spynak rá, aztán akkor a többiek oldják meg a többit. Van Noy és Collins is jól blitzel, coverbe is jól mennek, szóval itt sem kellene, hogy nagy gond legyen.

Collins konkrétan a PFF-nél a liga legjobb LB-je eddig, ő óriási erősítés és remek ár-érték arányú pick up

több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 955
Schefternél olvastam..de nagy manővereket én sem gondoltam mögötte
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cody Kessler hmmm
topin
Nekem egy találatot adott ki, az egy errorra vezet. De tavaly 85 passzkísérletére jutott 19 futás, gondolom gyakorolni jön Allenre, aztán megy is. Szoktunk ilyet csinálni, hogy „hasonmásokat” hozunk gyakorolni az adott hétre

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 955
Cody Kessler hmmm
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 955
A hétvégén folytatódik egy Végtelen háború a szintén veretlen Bills ellen:



Szerkesztette: topin
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
😀😀😀
 twitter.com/thedubbleb/status/1175142812297437184


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ilyet talatam a Drol:
*Points Per Game: 5.6, 1st
*Yards Per Game: 162, 1st
*Yards Per Play: 3.5, 1st
*Rushing Yards Per Attempt: 2.3, 1st
*Touchdowns: 0, 1st
*1st Downs: 32, 1st (SF is a distant 2nd with 46)
*Interceptions: 6, 1st
*Passes Defensed: 16, 1st
*Sacks: 13, 1st
*QB Hits: 25: 2nd
*Net Yards Per Pass Attempt: 4.0, 1st
*Average Yards Per Pass Attempt: 2.7, 1st
ELIT!
rokaur
És ha nincs Olszewski és Stidham, akkor az első sor 1.0 😊
Amúgy tényleg jó, de az előző két offense komolytalan kategória volt, és az idénybeli három meccsünk is. A Bills már érdesebb lesz, hogy ha a támadóknak nem megy a játék, a védelem elég-e ahhoz, hogy önmagában nyerjen

több mint 4 éve
rokaur 864
Ilyet talatam a Drol:
*Points Per Game: 5.6, 1st
*Yards Per Game: 162, 1st
*Yards Per Play: 3.5, 1st
*Rushing Yards Per Attempt: 2.3, 1st
*Touchdowns: 0, 1st
*1st Downs: 32, 1st (SF is a distant 2nd with 46)
*Interceptions: 6, 1st
*Passes Defensed: 16, 1st
*Sacks: 13, 1st
*QB Hits: 25: 2nd
*Net Yards Per Pass Attempt: 4.0, 1st
*Average Yards Per Pass Attempt: 2.7, 1st
ELIT!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
* szubjektív megállapítások, nem néztem a PFF rating-et
Sinisa
Dupla lájk

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Az öregnek vmit majd villantania kell O oldalon mert egyre vékonyabb a jég. Nincs futàsblokkolàs, plussz a passzblokk sem éppen életbiztosìtàs. Lépni kéne vmit. A Def. nem lesz mindig elég ràadàsul Bradyre is kéne vigyàzzni
ParadSEC
Néztem, hogy Michel kb képtelen előre haladni futáskor.
Egy offseason alatt nem hiszem, hogy elfelejtett focizni.
A falban (is) keresném a hibát.
Bazzani
Többnyire már a LoS mögött / közvetlenül a “vonalon” odaérnek hozza, szerintem ez full a fal felelőssége.

A tavalyi fal 2/5 hiányzik, plussz a 2 OG:
Thuney - szerintem sérülten játszik, és jóval gyengébb mint tavaly
Mason - kifejezetten gyenge (nyilván a saját tavalyi teljesítményéhez mérten)

* szubjektív megállapítások, nem néztem a PFF rating-et

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 752 — Keep pounding
Még a Pats fal is megérzi, ha elfogy a fele sérülések miatt...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az öregnek vmit majd villantania kell O oldalon mert egyre vékonyabb a jég. Nincs futàsblokkolàs, plussz a passzblokk sem éppen életbiztosìtàs. Lépni kéne vmit. A Def. nem lesz mindig elég ràadàsul Bradyre is kéne vigyàzzni
ParadSEC
Néztem, hogy Michel kb képtelen előre haladni futáskor.
Egy offseason alatt nem hiszem, hogy elfelejtett focizni.
A falban (is) keresném a hibát.

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 003 — Patriots fan
Az öregnek vmit majd villantania kell O oldalon mert egyre vékonyabb a jég. Nincs futàsblokkolàs, plussz a passzblokk sem éppen életbiztosìtàs. Lépni kéne vmit. A Def. nem lesz mindig elég ràadàsul Bradyre is kéne vigyàzzni

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 940 — nabege2@yahoo.com
Develin IR,újabb szar hír a futás feljavításához
kolok1972
Nah ez viszont nagy baj...
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 431 — Pats fan
Develin IR,újabb szar hír a futás feljavításához

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem tudom mennyire érdekel itt bárkit is, de AB neki ment a csapatnak, hogy megkapja a garantált lóvét.
Amadeus
Mire alapozza?
ThundersNFL
Albert Breer bemásolta a szerződés megfelelő oldalát a Twitterre: If Brown "takes any action that materially undermines the public’s respect for, or is materially critical of, the Club, Player’s teammates or the club’s ownership, coaches, management, operations or policies then, upon election of the Club, the guarantees set forth in this Section 27 will be null and void, whether or not any such guarantee otherwise had been earned in accordance with the terms thereof.”

Ennek alapján semmire. Bár mint tudjuk, az amerikai jogszolgáltatásban inkább bármi megtörténhet, mint nem....

Szerkesztette: Burkus