New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 331 — dart@freestart.hu
Gronk nagyon hiányzik, főleg az ilyen mérkőzéseken. Minden téren.
A 12-esnek meg minden évben vannak ilyen meccsei. Nem ízlett a D, csúnyán meg is etették az int-nél, meg amúgy is full frusztrált volt. Az az idegből lebaszott labda, amikor nem értették meg egymást Sonyval... De lesz ez még jobb is. Tegnap olyan volt, mintha mindent első szándékból akart volna megoldani.
Le a kalappal a Bils D előtt, mert nagyon okosan és jól játszottak.
JMD meg tényleg elmagyarázhatná, hogy a túlélésen kívül mi volt a gameplan tegnapra.

Do your job
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azert ez a vedelem aggasztoan jo. Collins fonix madarat jatszik?
undisputedly
Így van, és Collins szenzációs idén. Az a legdurvább, hogy a spotrac szerint ha mindent teljesít a szerződéséből, akkor 2 millió helyett 3 milliót kereshet. Na most eddig a teljesítményével a 10 millió is bőven kedvezményes lenne...

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 718 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azert ez a vedelem aggasztoan jo. Collins fonix madarat jatszik?
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én úgy láttam, hogy roppant gyenge volt tegnap összhang a támadó fal és Brady között. Több elkapkodott játék is ennek a folyománya volt. De ilyet mintha láttunk volna már szeptemberben, aztán egyszer csak készen lett az is.

Korábban az ilyen meccseken jellemzően behúztuk az L-et. Most viszont a giga védelemnek hála még hátrányban sem voltunk egy pillanatig sem.

Én nem hiszem, hogy Bradynek bármi baja lenne, de ilyenkor kötelezően elkezdik temetni az úgynevezett szakírók. Minden esetre amikor Manning még épphogy elmenedzselte a Denvert és annyi volt az elvárás, hogy ne hibázzon nagyot, a védelem meg tolta őket, úgy emlékszem senki sem emelt kifogást.

Szigorúan véve persze nem lehet párhuzamot vonni, hiszen Manning a csodálatos pályafutása végén nagyon megérdemelt még egy gyűrűt. Bradynek meg van már hat, tehát égjen el a pokolban 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 408
Persze nyögvenyelős meccs, meg Bills idegenben, meg nyertünk, de azért magyarázzátok már meg, hogy TB olyan passzokat sem tudott megdobni amit máskor még csukott szemmel is. Tényleg örültem ha a D-t láthattam, mert bennük nagyobb potenciál volt a pontszerzésre mint az O-ban😊
NB2
Lehet meg kéne nézni még egyszer, de szerintem messze nem volt olyan szar Brady.

Az INT az ő sara azon nincs mit szépíteni, de ettől függetlenül inkább a play hívás volt néha totál érhetetlen, mikor meg volt egy-egy értelmes játék behívva, Karras(?) képtelen volt egy DB-t kiblokkolni és 10+ os futás helyet lett 2... plusz ezek a passzjátékok is amikkel próbálkoztunk, nem is értem

nem tudom mi volt a koncepció, de egyszerűen nem volt semmi ritmusa a támadásainknak sorra jöttek a 3&outok, én inkább az Ofalban keresném a hibát, amiért se a futójátékot, se a passzjátékot nem tudtuk elfogadható szinten hozni, egy kiemelkedő driveunk volt, amit Brady a végén nagyon elrontott

tipikusan olyan meccs volt mint tavalyi idegenbeliek, csak most van egy brutál D#ünk, ami már az első héttől kezdve iszonyatosan magas hőfokon pörög és így belefér az O#-től az ilyen teljesítmény

3 hete van összeszedni JMD-éknek a támadójátékot, aztán jönnek az igazi csemegék browns-ravens-phily-cowboys négyes ellen
ZERO_L
Brady INT-je amúgy egy szép Bills védőmunka eredménye, persze alaphelyzetből is rizikós volt a dobás.
Edelmannek ment a labda, aki tisztára játszotta magát a jobb felső csücsökben viszont a célterület alatt, az emberét elvivő Meyersről vált le és lépett vissza a védő aki látta, hogy TB mögé dob.

Szinte folyamatosan spy-olták Brady-t, a kevés minőségi elkapót sikerült levédekezni, plusz nagyon szép megmozdulásaik voltak.
El kell ismerni, hogy ellenünk nagyon jó ez a Bills D és valószínűleg jók a többi ellenfél ellen is.

több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 436 — Pats fan
Szerintetek mi az oka Harris teljes mellőzésének? Számomra nagyon meglepő,azt hittem sokkal nagyobb szerepet fog kapni,de még amikor White gyereke született akkor is inaktív volt.
A Def. értékelésénél azért vegyük figyelembe,hogy a meccs nagy részében egy totálisan inkompetens QB állt a túloldalon .

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
Persze nyögvenyelős meccs, meg Bills idegenben, meg nyertünk, de azért magyarázzátok már meg, hogy TB olyan passzokat sem tudott megdobni amit máskor még csukott szemmel is. Tényleg örültem ha a D-t láthattam, mert bennük nagyobb potenciál volt a pontszerzésre mint az O-ban😊
NB2
Lehet meg kéne nézni még egyszer, de szerintem messze nem volt olyan szar Brady.

Az INT az ő sara azon nincs mit szépíteni, de ettől függetlenül inkább a play hívás volt néha totál érhetetlen, mikor meg volt egy-egy értelmes játék behívva, Karras(?) képtelen volt egy DB-t kiblokkolni és 10+ os futás helyet lett 2... plusz ezek a passzjátékok is amikkel próbálkoztunk, nem is értem

nem tudom mi volt a koncepció, de egyszerűen nem volt semmi ritmusa a támadásainknak sorra jöttek a 3&outok, én inkább az Ofalban keresném a hibát, amiért se a futójátékot, se a passzjátékot nem tudtuk elfogadható szinten hozni, egy kiemelkedő driveunk volt, amit Brady a végén nagyon elrontott

tipikusan olyan meccs volt mint tavalyi idegenbeliek, csak most van egy brutál D#ünk, ami már az első héttől kezdve iszonyatosan magas hőfokon pörög és így belefér az O#-től az ilyen teljesítmény

3 hete van összeszedni JMD-éknek a támadójátékot, aztán jönnek az igazi csemegék browns-ravens-phily-cowboys négyes ellen



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Nem is értem ti hol voltatok az elmúlt években, ez egy tipikus Bills meccs volt, szar játék de a W megvan. Haladjunk!
Nomac
Az elmúlt 8 évben háromszor kaptunk ki tőlük, abból kétszer a Gillette-ben. De mindig nyögvenyelős volt, mondjuk ennyire nem...
Burkus
Na ja. Csak ez az utobbi 8 év legjobb bills-e.
Ha Barkley kezd kikapunk 😊
gordon
Ha a csajom/csajod kezd kb akkor is kikaptok. 😊 😊 😊
Csoportmeccs volt. Mi ismerünk Titeket, Ti ismertek minket. Túl mély következtetést nem vonnék le a jövőre vonatkozóan.

A többi ellenfélre csak annyi hatása van, hogy a kis kétfedelű D (amikor a lefelé press védekező helyére zónából kilép egy “helyetts” ), nem ízlik a Patsnek.... de ez kúrva lassan és nehezen építhető.
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
...

Ha nem javul fel az OL akkor el lehet felejteni a SB-t, szerencsénkre van még 3 hónap gatyába rázni őket.
ZERO_L
Várd már meg az októbert mielött megint eltemeted a csapatot 😉
vpi
meséld már el ki a faszom temeti a csapatot, ha szerinted ez az OL teljesítmény jó bármire is, nem neked való az NFL...

Ez lesz decemberben is? Több mint valószínű, hogy nem.
Ettől még azért engedtessék már meg hogy leírjam, ez a jelenlegi Ofal baromira messze van, attól amelyik zsebre rakta Donaldékat. És lehet mondani, hogy két csere játszik és még össze kell szokni, de Mason és Cannon is elég ergya teljesítményt nyújt, főleg nekik kéne megtalálniuk a formájukat.

ennyi, nem tudom ebből megint hogyan sikerült világvégét vizionálnod, add fel plz az egybites világnézetedet, thx


Ezek a játekhivasok megint mi a franc volt??? Sehol egy nohuddle(ne mondja már nekem senki hogy két új OL játékos miatt nem lehet alkalmazni) rövid passzos hívás...

De ez a vakon bedobom a másik oldalra(amit Zoli is kiemelt) ezt mégis hogy gondolta drága JMD, de oké próbáljuk meg 1-2szer, de a döntő driveban is amikor látszott hogy baromira nem megy ma ez, ez az ami igazán felbasz.
FB srác tetszett...

Ha nem javul fel az OL akkor el lehet felejteni a SB-t, szerencsénkre van még 3 hónap gatyába rázni őket.
ZERO_L
Hat igen, szar dolog lehet Pats-drukkernek lenni manapsag, gaz, hogy nem nyernek minden meccsen 30 ponttal ezek a rohadekok, csak havonta harmon. 8(

Reszvetem. Ja, es Brady kiegett.
Stez
Ezt ügye minden évben el kell játszanunk, de legyen ha már házhoz jössz a pofonért 😊 :

a korrekt játékhívás hiányát nehezményeztem, a kutya nem beszélt itt 30 pontos győzelemről, de neked megint túl kell tolnod a kretént, mert colts győzelem híján, számodra csak peccdrukker bashing maradt mára 😥

btw, majd ha olyan kishitű franchisenak a szurkolója leszek, aki AFC FINALIST bannert lógat a stadionjában, megelégszek azzal is ha 5-nél több first downt csinál a csapatom, de amíg értelmes edzők, értelmes játékosok alkotják a csapatot, számomra elvárás hogy eredménytől függetlenül(!!!!) ne kövessék el sorozatban(!) ugyan azokat a hülyeségeket...

(jah és húzz nyugodtan egy strigulát a "gópecces már megint a magas lóról kioktat" rubrikába, én is behúztam egyet a "Stez már megint behaluzva képzelt ellenségével vitatkozik"-hoz, így kvittek is vagyunk)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Persze nyögvenyelős meccs, meg Bills idegenben, meg nyertünk, de azért magyarázzátok már meg, hogy TB olyan passzokat sem tudott megdobni amit máskor még csukott szemmel is. Tényleg örültem ha a D-t láthattam, mert bennük nagyobb potenciál volt a pontszerzésre mint az O-ban😊
NB2
Volt két érdemi elkapónk, mert Brady Meyersnek akkor sem dob (egyenlőre), ha lélekegyedül áll (ahogy történt az INT-nél), Gordon pedig egyenlőre az egész szezonban indiszponált, közel sem hozza a tavalyi formát, ráadásul a No1 CB védekezik rajta segítséggel. Nem volt szeparálódás, slotban nem volt kit megjátszani, Edelmant láthatóan nem akarták nagyon bevonni a játékba. Rátértünk jó szokás szerint a RB passzokra, mondván, hogy az a legjobb matchup. Erre meg számítottak, White 10 volt target, abból 8x elkapta a passzt, de összesen 57 yardot csinált, ami 7,1-es átlag lenne, de ebből egy játék 26 yard, ha azt leveszem, alig több mint 4 yard az átlag, szóval ennek is megtalálták az ellenszerét. És itt elfogyott a tudomány. (Most Develin hiányát a futást illetően ne is említsük.) Ami meglepő, hogy a TE-ek felé még csak nem is próbálkozunk passzal, pedig Izzo múltkor szép játékot csinált meg.

Hozzáteszem, a Billsnek volt három QB hitje és nulla sackje, szóval a pass protection végül is megvolt, de nem volt kinek passzolni, mert annak a kivédekezésére álltak rá. Ezzel a taktikával a Giants két SB-t tudott megnyerni Brady ellen, hasonlóan alacsony pontszámon tartva az offense-t. (Ami ma konkrétan 9 pontot jelent...) Én már a Phins meccsnél is azt nézegettem, hogy mi lesz a futással, mert meg fogják találni az ellenszerét ennek a sokcélpontos passzfocinak is, csak azt nem gondoltam, hogy a Brown-Gordon-Thomas-Edelman-Dorsett-Meyers elkapósor + White+Burkhead+Michel RB elkapók mint opciók mindössze két hét alatt erre a mai választékra olvad le. Megértem, hogy Kraft a kuplerájos bukta után megtért és számára egy Brown-szerű figura elfogadhatatlan, de az események tükrében a Thomas trade és Brown cut összességében egy nagyon rossz döntés volt.

Hozzáteszem, nem lehet túl lelkesítő, hogy tudod, hogy a maximumot kell nyújtanod, mert a rúgód indiszponált. Szerintem Ghost inkonzisztens teljesítménye nagyon rossz az egész csapatmorálra nézve.

Bradynek ma rossz napja volt, olyan kb. mint 2014-ben a Kansas ellen. Ötévente belefér, pláne, hogy ma ki sem kaptunk. Mondjuk, ilyen egyéni hibából, rossz olvasásból csinált interceptionjére nem nagyon emlékszem. Remélem, hogy nem a karriervégi meltdown kezdődött meg.

4:0-al állunk, jövő héten megint edzőmeccs jön a Redskins ellen és a Pats franchise mindig tanul ezekből a meccsekből, hibákból. Szerintem előre fogunk lépni.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 949 — nabege2@yahoo.com
Persze nyögvenyelős meccs, meg Bills idegenben, meg nyertünk, de azért magyarázzátok már meg, hogy TB olyan passzokat sem tudott megdobni amit máskor még csukott szemmel is. Tényleg örültem ha a D-t láthattam, mert bennük nagyobb potenciál volt a pontszerzésre mint az O-ban😊
több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ezek a játekhivasok megint mi a franc volt??? Sehol egy nohuddle(ne mondja már nekem senki hogy két új OL játékos miatt nem lehet alkalmazni) rövid passzos hívás...

De ez a vakon bedobom a másik oldalra(amit Zoli is kiemelt) ezt mégis hogy gondolta drága JMD, de oké próbáljuk meg 1-2szer, de a döntő driveban is amikor látszott hogy baromira nem megy ma ez, ez az ami igazán felbasz.
FB srác tetszett...

Ha nem javul fel az OL akkor el lehet felejteni a SB-t, szerencsénkre van még 3 hónap gatyába rázni őket.
ZERO_L
Hat igen, szar dolog lehet Pats-drukkernek lenni manapsag, gaz, hogy nem nyernek minden meccsen 30 ponttal ezek a rohadekok, csak havonta harmon. 8(

Reszvetem. Ja, es Brady kiegett.
Stez
Te csak annak örülj inkább, hogy annyi szűkös évtized után végre van egy igazi frencsájz QB-tek 😊
Burkus
Nincs, mert feka.
Stez
Legbelül fehér😜

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ezek a játekhivasok megint mi a franc volt??? Sehol egy nohuddle(ne mondja már nekem senki hogy két új OL játékos miatt nem lehet alkalmazni) rövid passzos hívás...

De ez a vakon bedobom a másik oldalra(amit Zoli is kiemelt) ezt mégis hogy gondolta drága JMD, de oké próbáljuk meg 1-2szer, de a döntő driveban is amikor látszott hogy baromira nem megy ma ez, ez az ami igazán felbasz.
FB srác tetszett...

Ha nem javul fel az OL akkor el lehet felejteni a SB-t, szerencsénkre van még 3 hónap gatyába rázni őket.
ZERO_L
Hat igen, szar dolog lehet Pats-drukkernek lenni manapsag, gaz, hogy nem nyernek minden meccsen 30 ponttal ezek a rohadekok, csak havonta harmon. 8(

Reszvetem. Ja, es Brady kiegett.
Stez
Te csak annak örülj inkább, hogy annyi szűkös évtized után végre van egy igazi frencsájz QB-tek 😊
Burkus
Nincs, mert feka.
Stez
Az nem a Real Madridnál probléma?

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezek a játekhivasok megint mi a franc volt??? Sehol egy nohuddle(ne mondja már nekem senki hogy két új OL játékos miatt nem lehet alkalmazni) rövid passzos hívás...

De ez a vakon bedobom a másik oldalra(amit Zoli is kiemelt) ezt mégis hogy gondolta drága JMD, de oké próbáljuk meg 1-2szer, de a döntő driveban is amikor látszott hogy baromira nem megy ma ez, ez az ami igazán felbasz.
FB srác tetszett...

Ha nem javul fel az OL akkor el lehet felejteni a SB-t, szerencsénkre van még 3 hónap gatyába rázni őket.
ZERO_L
Hat igen, szar dolog lehet Pats-drukkernek lenni manapsag, gaz, hogy nem nyernek minden meccsen 30 ponttal ezek a rohadekok, csak havonta harmon. 8(

Reszvetem. Ja, es Brady kiegett.
Stez
Te csak annak örülj inkább, hogy annyi szűkös évtized után végre van egy igazi frencsájz QB-tek 😊
Burkus
Nincs, mert feka.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezek a játekhivasok megint mi a franc volt??? Sehol egy nohuddle(ne mondja már nekem senki hogy két új OL játékos miatt nem lehet alkalmazni) rövid passzos hívás...

De ez a vakon bedobom a másik oldalra(amit Zoli is kiemelt) ezt mégis hogy gondolta drága JMD, de oké próbáljuk meg 1-2szer, de a döntő driveban is amikor látszott hogy baromira nem megy ma ez, ez az ami igazán felbasz.
FB srác tetszett...

Ha nem javul fel az OL akkor el lehet felejteni a SB-t, szerencsénkre van még 3 hónap gatyába rázni őket.
ZERO_L
Hat igen, szar dolog lehet Pats-drukkernek lenni manapsag, gaz, hogy nem nyernek minden meccsen 30 ponttal ezek a rohadekok, csak havonta harmon. 8(

Reszvetem. Ja, es Brady kiegett.
Stez
Te csak annak örülj inkább, hogy annyi szűkös évtized után végre van egy igazi frencsájz QB-tek 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezek a játekhivasok megint mi a franc volt??? Sehol egy nohuddle(ne mondja már nekem senki hogy két új OL játékos miatt nem lehet alkalmazni) rövid passzos hívás...

De ez a vakon bedobom a másik oldalra(amit Zoli is kiemelt) ezt mégis hogy gondolta drága JMD, de oké próbáljuk meg 1-2szer, de a döntő driveban is amikor látszott hogy baromira nem megy ma ez, ez az ami igazán felbasz.
FB srác tetszett...

Ha nem javul fel az OL akkor el lehet felejteni a SB-t, szerencsénkre van még 3 hónap gatyába rázni őket.
ZERO_L
Hat igen, szar dolog lehet Pats-drukkernek lenni manapsag, gaz, hogy nem nyernek minden meccsen 30 ponttal ezek a rohadekok, csak havonta harmon. 8(

Reszvetem. Ja, es Brady kiegett.

több mint 4 éve
Egon bá New England Patriots 1 107 — Saints GM
Csodák nincsenek, OLine nélkül nem lehet sem futni, sem passzolni...
Örüljünk neki, hogy idén ilyen védelmünk van!!!

Szerkesztette: Egon bá

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
...

Ha nem javul fel az OL akkor el lehet felejteni a SB-t, szerencsénkre van még 3 hónap gatyába rázni őket.
ZERO_L
Várd már meg az októbert mielött megint eltemeted a csapatot 😉
vpi
Októberben már a szaksajtó fogja követelni, hogy Stidham kezdjen Brady helyett. És BB megint csak annyit mond az erre vonatkozó kérdésre, hogy "Jesus Christ..." (Nekem az elmúlt évek egyik legjobb jelenete volt, amikor 2014-ben ezzel égette az újságírót.)
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem is értem ti hol voltatok az elmúlt években, ez egy tipikus Bills meccs volt, szar játék de a W megvan. Haladjunk!
Nomac
Az elmúlt 8 évben háromszor kaptunk ki tőlük, abból kétszer a Gillette-ben. De mindig nyögvenyelős volt, mondjuk ennyire nem...
Burkus
Na ja. Csak ez az utobbi 8 év legjobb bills-e.
Ha Barkley kezd kikapunk 😊
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem is értem ti hol voltatok az elmúlt években, ez egy tipikus Bills meccs volt, szar játék de a W megvan. Haladjunk!
Nomac
Az elmúlt 8 évben háromszor kaptunk ki tőlük, abból kétszer a Gillette-ben. De mindig nyögvenyelős volt, mondjuk ennyire nem...
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
...

Ha nem javul fel az OL akkor el lehet felejteni a SB-t, szerencsénkre van még 3 hónap gatyába rázni őket.
ZERO_L
Várd már meg az októbert mielött megint eltemeted a csapatot 😉
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 632 — balazs.t85@gmail.com
Nem is értem ti hol voltatok az elmúlt években, ez egy tipikus Bills meccs volt, szar játék de a W megvan. Haladjunk!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
5sack 4 int. Hàt sìrok a büszkeségtől. Brady ùccsó éves gyengülést mutat
ParadSEC
Lol
Ez a mai baromi szar meccs volt a támadósortól, a védelem király volt
J. Jonest ki kellett volna küldenie a sporiknak, nagyon csúnya volt az az ütközés, jobbulást Allennek
Cuchulain82
Loooool
Gilmore ma felült a szopórollerre, de a D állat volt ma is 😀
Az O oldalon műbrokit mindenkinek.....2 értelmes drive volt (1 TD, INT) hát ez így no comment. Érdekes lesz majd hogy IR-ről kint hozunk vissza Wynn v. Harry?!
manuszka86
Mindkettőt
Szokásos szenvedés ment a Bills ellen, egyre jobbak lesznek, a védelmük meg nem fekszik nekünk, főleg ezzel a limitált O-fallal meg elkapósorral.
Solymi
Ennyi, mindenki tudta, hogy ez lesz, nem is értem ezt a sok nem is tudom, mit...

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Már kenik vazelinnel a műbrokikat Brady éy tsai részére

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Megkaptuk a vàlaszt. A vèdelem kèpes meccset nyerni. A többit hagyjuk.
FViktor93
Ami meglepő volt, hogy White-re is szépen adaptálódtak. (Nem hittem, hogy egy LB képes levenni a pályáról.) A futás eddig sem ment, csak ez nem volt olyan feltűnő a sok sikeres passz mellett.
Burkus
Jah igen, viszont ahhoz képest hogy szezon előtt úgy jöttek a hírek hogy Sony jobban be lesz vonva a passzjátékokba is, erre 1x sem próbáltunk passzolni rá 4 meccsen keresztül....