New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Na kezdődik, Nugent 3/9 volt 48+-os rúgásoknál. 45 felett szerintem meg se fogjuk próbálni a FG-t, nekimegyünk vagy punt.
cspeti98
Tudtommal más idén a holder..

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 22 086 — nabege2@yahoo.com
Nézem a sorolást, hát idén nem mi leszünk a legtöbbet utazó csapat😊
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Azt hittem, így hogy Burkhead inaktív, Damien Harrisnek végre jut egy kis szerep, de továbbra sem került be az aktívok közé.
April Wine
Bolden beelőzte
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Na kezdődik, Nugent 3/9 volt 48+-os rúgásoknál. 45 felett szerintem meg se fogjuk próbálni a FG-t, nekimegyünk vagy punt.

több mint 4 éve
April Wine New England Patriots 256
Azt hittem, így hogy Burkhead inaktív, Damien Harrisnek végre jut egy kis szerep, de továbbra sem került be az aktívok közé.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Rapoport szerint Jonathan Jones ütközését megvizsgálta a liga és teljesen szabályosnak minősítette, még pénzbüntetést sem kapott.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Ráhangolódtam a meccsre:

több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Nyilván, az idei játékát még lehet Nugent is összehozza, idén tényleg katasztrófa volt. Szerintem itt inkább arról van szó, hogy a 2015-ös AFC-döntő óta nagyon sokan rúgócserét akarnak látni, mert Gost szar. Csak nehogy visszasírjuk Gost “szar” éveit, amikor Nugent mindent mellérúg 40 felett, és egy 4&10 megcsinálásának is nagyobb esélye lesz.
cspeti98
Biztosan visszasírjuk..de az idei Gost se volt életbiztosítás, hogy a "szar" éveinek a közelébe ér. Mivel már nem lesz a szezonban, így ezt sose tudjuk meg..
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Pótolhatónak tűnik, de nem az, mert top5 rúgó nem lesz FA a szezonnak ebben a szakaszában. Az FA ilyenkor, aki nem kell a 32 csapat egyikének sem. Nem kérdés, hogy hátrébb léptünk a minőségben Nugenttel, (hacsak meg nem táltosodik úgy, mint Collins).

Burkus
miféle top5?
30.helyen, 33-ból FG gradeben (33,1-es grade)
14/41 kick off gradeben (69,7-es grade)
FG gradenél egyszer volt pályafutása alatt 68 alatt, akkor 54-t kapott..Ehhez képest idén..semmiféle top5 nincs idén, és ez a lényeg, amikor az IDEI teljesítménye alapján pótolhatónak tűnik..vagyis, hogy ennél a teljesítménynél rosszabbat aligha kaphatunk! Nem a teljes pályafutására nézve, nem egy átlagos évére nézve, hanem kizárólag az ideire..ami elég gyengére sikerült. Ha a sérülés miatt, akkor azért, ha formahanyatlás, akkor meg azért. Ezt a szintet hozza kb bárki..
topin
Nyilván, az idei játékát még lehet Nugent is összehozza, idén tényleg katasztrófa volt. Szerintem itt inkább arról van szó, hogy a 2015-ös AFC-döntő óta nagyon sokan rúgócserét akarnak látni, mert Gost szar. Csak nehogy visszasírjuk Gost “szar” éveit, amikor Nugent mindent mellérúg 40 felett, és egy 4&10 megcsinálásának is nagyobb esélye lesz.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Chung, Burkhead és Ebner sem játszik, Ben Watson sem most tér vissza. Viszont az elkapóknál nem látok limitálást, ez mindenképpen jó.

Ehh, de Edelmanen egy másik helyen igen. Jó lenne, ha rendesen felépülne lassan, akkor inkább hagyja ki ezt a meccset

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Pótolhatónak tűnik, de nem az, mert top5 rúgó nem lesz FA a szezonnak ebben a szakaszában. Az FA ilyenkor, aki nem kell a 32 csapat egyikének sem. Nem kérdés, hogy hátrébb léptünk a minőségben Nugenttel, (hacsak meg nem táltosodik úgy, mint Collins).

Burkus
miféle top5?
30.helyen, 33-ból FG gradeben (33,1-es grade)
14/41 kick off gradeben (69,7-es grade)
FG gradenél egyszer volt pályafutása alatt 68 alatt, akkor 54-t kapott..Ehhez képest idén..semmiféle top5 nincs idén, és ez a lényeg, amikor az IDEI teljesítménye alapján pótolhatónak tűnik..vagyis, hogy ennél a teljesítménynél rosszabbat aligha kaphatunk! Nem a teljes pályafutására nézve, nem egy átlagos évére nézve, hanem kizárólag az ideire..ami elég gyengére sikerült. Ha a sérülés miatt, akkor azért, ha formahanyatlás, akkor meg azért. Ezt a szintet hozza kb bárki..

Szerkesztette: topin
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nyilván, akik helyén kezelik baromira sajnálják, hogy lesérült és komoly veszteségnek élik meg, akik meg alulértékelik azok meg magabiztosan hangoztatják, hogy "bármikor tudjuk pótolni" (duh..)
ZERO_L
Én is baromira sajnálom, de ettől még az idei Gost pótolhatónak tűnik..És nem értékelem alul. Egyszerűen azért, mert bár kiváló volt egy időszakot tekintve, a jelene messze nem az..
topin
Pótolhatónak tűnik, de nem az, mert top5 rúgó nem lesz FA a szezonnak ebben a szakaszában. Az FA ilyenkor, aki nem kell a 32 csapat egyikének sem. Nem kérdés, hogy hátrébb léptünk a minőségben Nugenttel, (hacsak meg nem táltosodik úgy, mint Collins).

Egyetértek azzal, hogy tökmindegy, hogy milyen korszakos játékosról van szó milyen korszakos statisztikákkal, abból nem lehet megélni, ha a soron következő meccseken nem tudja belőni a FG-t vagy az XP-ot. A múlt dicsőségéből nem lehet meccset nyerni. Rodney Harrison korszakos játékos, Hall of Famer, mégsem tudta megakadályozni a Helmet Catchet, ahol a korszakos játékos Vrabel és társai az odavezető passzt, a korszakos játékos Seymour (future Hall of Famer) nem csinálta meg a sacket és azzal elment a SB, a perfect season. (Szándékosan nem Samuelt emlegettem, mert ő nem volt korszakos játékos.) Harrison egész pályafutását, összes sikerét a kalapja mellé tűzhette a csapat abban a pillanatban, ahogy mi, szurkolók is. Elismerem Ghost minden eredményét, hozzájárulását a sikerhez, de a placekicker olyan mint a kapus a soccerben, ahol a nagy védést mindenki ünnepli kicsit, de természetesnek tartja és továbblép, viszont egy-egy potyagólt akár évtizedekig emlegetnek.

Gostkowski valóban kivételes képességű rúgó, de az idei éve nem volt sikeres. A sérülést illetően bennem még mindig bújkál a kisördög, hogy ti. ez egy régebbi sérülés és ennek ürügyén kerülték el a cutot vagy tényleg most sérült meg, mindenesetre jól jött, mert nem tudom, hogy a csapat hogy élte meg belül a sok hibát, de a Mester nem az a típus, aki sokáig tolerálja a nem maximális teljesítményt. Így most (látszólag) konfrontáció nélkül oldódott meg az ügy: nem tudom, mi lett volna a megoldás, ha marad, de a teljesítménye nem javul.

Szerkesztette: Burkus
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Nyilván, akik helyén kezelik baromira sajnálják, hogy lesérült és komoly veszteségnek élik meg, akik meg alulértékelik azok meg magabiztosan hangoztatják, hogy "bármikor tudjuk pótolni" (duh..)
ZERO_L
Én is baromira sajnálom, de ettől még az idei Gost pótolhatónak tűnik..És nem értékelem alul. Egyszerűen azért, mert bár kiváló volt egy időszakot tekintve, a jelene messze nem az..
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 657 — balazs.t85@gmail.com
Nem semmi hangulat lehetett Buffalóban, nem véletlenül említi meg mindig Brady, hogy ide nem szívesen járunk játszani 😊

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Azért ne tegyünk úgy mintha a denveri kihagyott xp óta ne lenne szinte minden offseason-ben előhozva a kicker kérdés vagy egy pár nem tökéletes meccs után felhánytorgatva ez az AFCCG meccs és az addig rontott kísérletei...

Baromira nem arról van szó, hogy az idei (önmagához képest) gyenge teljesítménye miatt lett kikezdve, ez évek óta tart, hol erősebb hangon, hol csak úgy megjegyezve a pár negatív teljesítmény mellett.

A rekordot is csak azért tettem be, hogy rámutassak összességében milyen képességű, kaliberű játékosról van szó történelmi távlatban. Mégis ha neki van egy rossz sorozata/meccse, akkor fel sem merül, hogy esetleg ez csak egy apró gödör, amiből majd kilábal. Nem, jönnek az "ennyi pénzért ne hibázzon ilyeneket", "ezt a teljesítményt bárki hozza az utcáról" stb hangok.
(Nem látok különbséget eközött és anno a KC ellen meccs utáni Brady eltemetése között.)



"Ha alulértékelt lenne, akkor nem lett volna siránkozás, hogy lesérült."
Nyilván, akik helyén kezelik baromira sajnálják, hogy lesérült és komoly veszteségnek élik meg, akik meg alulértékelik azok meg magabiztosan hangoztatják, hogy "bármikor tudjuk pótolni" (duh..)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Gostnál illetve a csapatnál ez a statisztika lényegtelen. Ugyanis az hogy 2006-ban vagy 2010-ben hogy rúgott lényegtelen a mostani formákat összevetve. Csak az idei számokat van értelme összehasonlítani bármivel is..Vagy annak is nagyobb teteje van, hogy évenként különvesszük és úgy megyünk végig, hogy mennyit változik a teljesítménye a mezőnyhöz képest..

Ahogy Burkus is írta, ezért a 10+ évért járt neki a top fizu..ezt már nem kell hasonlítgatni semmivel, max az idei mutatóival..Ha alulértékelt lenne, akkor nem lett volna siránkozás, hogy lesérült. Az idei formája miatt volt pár megjegyzés, hogy ilyet találunk..Ettől még a legjobb rúgók között volt az elmúlt bő évtizedben. Viszont az utóbbi években nagyon fontos szitukban rontott, azt se szabad feledni..
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 445
Én értem, hogy a múltból nem lehet megélni, Brady se azért kezdjen vasárnap mert nyert 6 gyűrűt, de azért úgy érzem Ghost hihetetlenül alul van értékelve (főleg) a saját szurkolói körében

 twitter.com/jerrythornton1/status/1179563047674925057
ZERO_L
Az idei számai hogy néztek ki? %-osan?

Szvsz. nem arról folyt a vita, hogy Ghost az elmúlt években top teljesítményt nyújtott - ezért is kapott placekicker top fizut - hanem hogy idén valamiért nem ment neki. Ha pedig annak az oka a kora okán bekövetkező formahanyatlás lett volna - tudom, hogy rúgónál nem számít öregnek Gostkowski, de hogy kinél mikor jön el az élsportolás vége, az egyéntől függ - akkor erre lépni kellett volna a csapatnak.

Hozzáteszem, Ghost már az előszezonban is pontatlan volt. Lehet, hogy akkor is megvolt már a sérülése, de a fáma arról szól, hogy a legutolsó meccsen egy szerelésnél szedte össze. Ha ez így van, akkor a csípősérülés nem magyarázza a közel nyolc meccsen át nyújtott gyengébb formát. (Ezért volt az első tippem, hogy az IR olyan kamu, mint amikor tehetséges rookiekat egy évre IR-re teszünk, hogy ne vegyék fel őket a waiverről. Adunk neki a mentális és fizikai recoveryre egy plusz évet.)

Annyi máshol leírt játékos táltosodott meg nálunk, miért pont Nugent ne járna így 😊

Andrews, Harry, Wynn, Develin, Ghost IR, Thuney, Gordon, Edelman is sérüléssel játszik. Ez lassan a komplett kezdő. Tudom, hogy sérülés a foci része, de milyen szép szezon lett volna...
Burkus
A tény az, hogy sok dolgot nem tudnunk, hogy ki hogyan áll.
Azt meg azért őszintén bevallhatjuk, hogy mi pontosan látjuk azt, hogy miként játszanak a top játékosaink sérülten...szarul...önmagukhoz képest persze és még így is viszik előre a csapatot.

A rúgó posztnál meg így is mindig arra mentünk, hogy a 30 yardos környékén legyen a rúgás, ergo ahol a legbiztosabb. Ha ez nem jön össze, akkor vagy 4. és valamennyi vagy punt jön. Utóbbi megoldható.

Nem vagyunk jó helyzetben, de pont mi tudjuk, hogy az jut tovább, az nyerheti a bajnokságot aki a legkomplettebb csapatot teszi össze.
A 2015-ös csapatból egy AFC döntőt nem néztem volna ki, nem hogy egy SB-t és mégis elmentek odáig, ráadásul még ekézték is őket. Az Eagles (sajnos) megérdemelten nyert, mert tökösek voltak és kockáztattak.

Az idei szezonból meg eddig lement 4 meccs, 4-0-val állunk, menetrend szerint szerintem 3-at még behúzunk BYE-ig, (Browns, Ravens vagy választott az bukó) aztán meg kezdődik az igazi foci.

Ha majd BYE után is végig szarok leszünk (Eagles, Cowboys, Texans, KC...), akkor ennyi volt, ha nem jutunk PO-ba, de addig nem idegeskedem, max aggódom.

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Én értem, hogy a múltból nem lehet megélni, Brady se azért kezdjen vasárnap mert nyert 6 gyűrűt, de azért úgy érzem Ghost hihetetlenül alul van értékelve (főleg) a saját szurkolói körében

 twitter.com/jerrythornton1/status/1179563047674925057
ZERO_L
Az idei számai hogy néztek ki? %-osan?

Szvsz. nem arról folyt a vita, hogy Ghost az elmúlt években top teljesítményt nyújtott - ezért is kapott placekicker top fizut - hanem hogy idén valamiért nem ment neki. Ha pedig annak az oka a kora okán bekövetkező formahanyatlás lett volna - tudom, hogy rúgónál nem számít öregnek Gostkowski, de hogy kinél mikor jön el az élsportolás vége, az egyéntől függ - akkor erre lépni kellett volna a csapatnak.

Hozzáteszem, Ghost már az előszezonban is pontatlan volt. Lehet, hogy akkor is megvolt már a sérülése, de a fáma arról szól, hogy a legutolsó meccsen egy szerelésnél szedte össze. Ha ez így van, akkor a csípősérülés nem magyarázza a közel nyolc meccsen át nyújtott gyengébb formát. (Ezért volt az első tippem, hogy az IR olyan kamu, mint amikor tehetséges rookiekat egy évre IR-re teszünk, hogy ne vegyék fel őket a waiverről. Adunk neki a mentális és fizikai recoveryre egy plusz évet.)

Annyi máshol leírt játékos táltosodott meg nálunk, miért pont Nugent ne járna így 😊

Andrews, Harry, Wynn, Develin, Ghost IR, Thuney, Gordon, Edelman is sérüléssel játszik. Ez lassan a komplett kezdő. Tudom, hogy sérülés a foci része, de milyen szép szezon lett volna...

Szerkesztette: Burkus
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Én értem, hogy a múltból nem lehet megélni, Brady se azért kezdjen vasárnap mert nyert 6 gyűrűt, de azért úgy érzem Ghost hihetetlenül alul van értékelve (főleg) a saját szurkolói körében

 twitter.com/jerrythornton1/status/1179563047674925057
ZERO_L
Tipikusan az az eset, hogy hozza vagyunk szokva a johoz es az a merce, a hibazas lehetosege meg elfogadhatatlan.

Teny es valo h Brady, Mahomes, Rodgers, Wilson, Brees, stb. jatekahoz kepest a tobbi QB nem ugyanaz a szinvonal, raadasul ha az edzoket meg a csapatot osszesegeben nezzuk foleg nem es van a 32-bol 6-8 csapat nagyon max, ami kompletten elvezheto jatekot nyujt, a tobbi meg csak reszlegesen.

Szoval mi hozza vagyunk szokva a maximumhoz, mikozben az NFL csapatok ketharmada neha-neha tudja csak elerni ezt a szintet.

Ha Gostkowskit nezzuk, meg ezzel a teljesitmennyel is a top5-ben benne van (asszem), de nekink ez se jo...
Solymi
Nugent majd megmutatja, hogy Gostkowski mennyire "gyenge", azért azon mindig jól szórakozom amikor páran előadják hogy ilyen kickert bármikor lehet szerezni az utcáról, csak az tudnám hogy a Tampa, a Chicago /bár most ott talán megoldódott a gond/, a Minnesota, a Chargers vagy Lambo előtt a Jags miért szenved annyit a rúgókkal

sajnos a nálunk járt összes rúgó közül sikerült kiválasztani a legrosszabbat - legalábbis az én véleményem szerint - de remélem kiderül hogy BB jobban tudja 😉
több mint 4 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azèrt èn nagyon kívàncsi lennèk, hogy egy csípő sèrülès mennyit ront egy rúgó teljesítmènyèn. Biztos, hogy nehezebb vele rúgni, ami talàn magyaràzat lehet az idei hibàira.
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 445
Én értem, hogy a múltból nem lehet megélni, Brady se azért kezdjen vasárnap mert nyert 6 gyűrűt, de azért úgy érzem Ghost hihetetlenül alul van értékelve (főleg) a saját szurkolói körében

 twitter.com/jerrythornton1/status/1179563047674925057
ZERO_L
Tipikusan az az eset, hogy hozza vagyunk szokva a johoz es az a merce, a hibazas lehetosege meg elfogadhatatlan.

Teny es valo h Brady, Mahomes, Rodgers, Wilson, Brees, stb. jatekahoz kepest a tobbi QB nem ugyanaz a szinvonal, raadasul ha az edzoket meg a csapatot osszesegeben nezzuk foleg nem es van a 32-bol 6-8 csapat nagyon max, ami kompletten elvezheto jatekot nyujt, a tobbi meg csak reszlegesen.

Szoval mi hozza vagyunk szokva a maximumhoz, mikozben az NFL csapatok ketharmada neha-neha tudja csak elerni ezt a szintet.

Ha Gostkowskit nezzuk, meg ezzel a teljesitmennyel is a top5-ben benne van (asszem), de nekink ez se jo...

több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Én értem, hogy a múltból nem lehet megélni, Brady se azért kezdjen vasárnap mert nyert 6 gyűrűt, de azért úgy érzem Ghost hihetetlenül alul van értékelve (főleg) a saját szurkolói körében

 twitter.com/jerrythornton1/status/1179563047674925057



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/72112229_2788662487847088_5975797266911330304_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=FafCQhOPTq8Q7kNvgEDR-Ex&_nc_oc=AdhKxa4zX9umZyA6ljT3z03VFaX2X5s-oIolg4hph7436MeNhHJIizIk_g2ybIwNqFo&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfCmU3I9AN5klL0nlcfEsGMe81g7MpXjtbIzuNqxCFEnKA&oe=66639545
NFL Memes
Kraft hoping that an asian Younghoe can bring him another happy ending

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Nem véletlenül írtam többször is, hogy nem kell ezeket túlreagálni, hiszen egy épülő Dolphins és egy fél keretét nélkülöző Jets is benne volt, ráadásul kb végig óriási előnyben voltunk^^
Wyatt
Oké, oké, épp ezért szerintem az igazán értékelhető adatok csak a Bills elleni meccsről valóak, a többiek hát nem igazán remekelnek....

Azon, amit én láttam, viszont nagyon impresszívek voltak, bár Allen és a z O faluk is segített, de ennyi turnover és sack után nem kell magyarázkodni egy ilyen, egyébként erős csapat ellen. Ha nem a Patsről lenne szó,még tetszene is ez a védelem....😀

Amúgy elég vicces, hogy a Pats D csinál ennyi TO-t meg sacket, a Denveré meg 0-át. Ahogy vártuk......😊
csi77
Szerintem a Big Bennel felálló Steelers elleni legalább annyit ért. De teljesen mindegy, ezek jöttek, ezeket kell szeretni 😊

Attól még a Chiefs, a Rams, a Steelers, a Dolphins és a Jets is 0 ponton állt a szünetben, pedig voltak itt jó csapatok 😊
Wyatt
A mondatod első részéhez még annyit, hogy tavalyi igen, az idei - engem is megdöbbentve - szerintem nem.

A második feléhez meg annyit, hogy mondtam, hogy ez a védelem már majdnem nekem is tetszik....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem véletlenül írtam többször is, hogy nem kell ezeket túlreagálni, hiszen egy épülő Dolphins és egy fél keretét nélkülöző Jets is benne volt, ráadásul kb végig óriási előnyben voltunk^^
Wyatt
Oké, oké, épp ezért szerintem az igazán értékelhető adatok csak a Bills elleni meccsről valóak, a többiek hát nem igazán remekelnek....

Azon, amit én láttam, viszont nagyon impresszívek voltak, bár Allen és a z O faluk is segített, de ennyi turnover és sack után nem kell magyarázkodni egy ilyen, egyébként erős csapat ellen. Ha nem a Patsről lenne szó,még tetszene is ez a védelem....😀

Amúgy elég vicces, hogy a Pats D csinál ennyi TO-t meg sacket, a Denveré meg 0-át. Ahogy vártuk......😊
csi77
Szerintem a Big Bennel felálló Steelers elleni legalább annyit ért. De teljesen mindegy, ezek jöttek, ezeket kell szeretni 😊

Attól még a Chiefs, a Rams, a Steelers, a Dolphins és a Jets is 0 ponton állt a szünetben, pedig voltak itt jó csapatok 😊