New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És még egy ekkora sztár
 twitter.com/RealAlexBarth/status/1179769088291299328

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 849 — !SuPeR6BoWL!
Nugent lett a kicker
FunHun
Na Nyutella...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Drága kenyér. Új ivósjátékra fel

több mint 4 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Nugent lett a kicker
több mint 4 éve
April Wine New England Patriots 256
Biztos ami biztos, a PS-be is hozunk egy kicker-t.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gostkowski -> IR
Beki
Ez most "a nem akarjuk kirúgni és a TC-ben kap még egy esélyt egy versenytárssal, hogy bizonyítson" eset vagy tényleg sérült? Hozzá sem értek egyetlen meccsen sem és a mozgásán sem látszott semmi.

Én az előbbire tippelek, így nincs rosteren, de a fizetését kapja és senki sem igazolja rögtön le, ahogy történne, ha cutolnánk.
Burkus
Fizetését miért kapná?
Wyatt
Ha IR-en van, akkor szerződéstől függően kaphat fizetést, úgy tudom. Vagy rosszul tudom? Kizárt, hogy kapja a base salaryt? (Amúgy az aláíráspénzt meg a roster bonust már megkapta.)
Burkus
A nem garantált - sima - fizetés nem jár a játékosnak sérülés esetén. Gost (alap)fizetése 2019-re garantált, így azt kapni fogja IR-n is. Viszont a spotrac szerint a roster bónusza (750K) nem garantált. Ha ez igaz, akkor annak csak a negyedét fogja megkapni. Illetve, ha már megkapta, akkor 3/4-et vissza kell fizetnie. Ha ez igaz, akkor úgy fél millát tud a csapat spórolni, és alig hiszem, hogy az új rúgó vetminnél többet kapna. Összességében szerintem minimális - 1-2 százezres - cap hatása lehet csak a váltásnak. Ennyi bőven befér a cap alá.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem véletlenül írtam többször is, hogy nem kell ezeket túlreagálni, hiszen egy épülő Dolphins és egy fél keretét nélkülöző Jets is benne volt, ráadásul kb végig óriási előnyben voltunk^^

több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 486 — Bears & Illinois fan
Wyatt! Szépen összeszedted a statokat, ment is a like, védelem szerelmeseként tetszik is ez a Pats D nekem, de azért ezt belinkelném. Beszédes, főként az alja.....

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fmisc_logos%2F500%2Fnfl.png
2023 NFL Offense Total Team Stat Leaders - ESPN
ESPN is the place for NFL stats! Find a list of the Offense Total team stat leaders for the 2023 NFL Regular Season.


Szerkesztette: csi77

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Várhatóan Nugent lesz az új kickeretek.
Beki
Erre csak egy reakció érkezhet
 www.youtube.com/watch?v=WYaeQ7d2Urs

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Várhatóan Nugent lesz az új kickeretek.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
https://external.xx.fbcdn.net/emg1/v/t13/16903963253526560077?url=https%3A%2F%2Fstatic.clubs.nfl.com%2Fimage%2Fprivate%2Ft_editorial_landscape_12_desktop%2Fpatriots%2Fgfkq7gzvvlypqi638u0o&fb_obo=1&utld=nfl.com&stp=c0.5000x0.5000f_dst-jpg_flffffff_p600x600_q75&ccb=13-1&oh=06_Q399twRn-g3otTfrO51WoLB-KI9r4ykbUmzF1uzpgBOflrE&oe=663DF6F9&_nc_sid=867500
New England Patriots
4⃣ games 4⃣ interceptions Congrats, Dmac!


A szeptemberben négy meccsen négy interceptiont szerző DMC lett a hónap védője 😊

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Van hír az új rúgóról? Egy trade Vináért? 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
TLDR LOL

De azért tényleg köszi!

Én azt vontam le, hogy ez egyébként az új értelmezése a hajlik, de nem törik filozófiának 😊
Kollega
Én meg tanultam legalább egy új kifejezést 😀

Btw, ki van boldolva minden lényeg 😊

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
TLDR LOL

De azért tényleg köszi!

Én azt vontam le, hogy ez egyébként az új értelmezése a hajlik, de nem törik filozófiának 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A világért sem szeretnék én semmi túlzót állítani a védelemről, már csak azért is, mert tényleg volt két edzőmeccsünk az idényben, én nem jövök korszakos teljesítményt emlegetni, viszont mivel az elmúlt években sokszor volt (sokszor jogosan) ekézve, ezért azért emlékezzünk meg, mennyire egyben van az egység január vége óta. Az egy dolog, hogy egy darab, centik híján fumble 4. és 1-es Josh Allen-TD-t engedett összesen, a konferenciadöntő óta egy darab (46 yardos) Bills-mezőnygólt kapott csupán a csapat az első félidőkben.

PONTOK

Ha nincs a Jets elleni két szerencsétlenkedés (O+ST), akkor a pontokat tekintve még brutálisabb adat lenne. De ez így is rendkívül szép, és persze így is első helyet ér.

PASSZ ELLENI VÉDEKEZÉS

MECCSENKÉNTI PASSZYARD

181.8 yarddal átlagosan a második legkevesebbet engedi az egység.

PASSZ-SZÁZALÉK

Alig több mint minden második kísérletből volt eddig elkapás ellenünk, az 52 százalékos mutató az első a ligában.

PASSZONKÉNTI YARDÁTLAG

Ahhoz képest, hogy a nagy előnyök miatt átlagosan a 9. legtöbb passzkísérlet van ellenünk meccsenként, ezekből átlagosan csupán 5.5 yardot haladnak az ellenfelek, ami a harmadik legjobb.

TOUCHDOWNOK

A ligában egyedül a Patriots védelme nem engedett touchdownt, így természetesen itt is első, a második legkevesebb a három.

INTERCEPTIONÖK

Az előzőhöz hasonlóan kiugró adat és első hely, a második helyen lévő csapatoknak öttel kevesebb interceptionjük van.

ELSŐ KÍSÉRLETEK


Csupán a 49ers engedett kevesebb first downt (egy meccsel kevesebb játszott a San Francisco de átlagban így is jobb picit), az itteni második helyet viszont a passzonkénti kísérletekből engedett first down százalékában már első a csapat.

NAGY JÁTÉKOK


Itt már nem annyira kiemelkedő a helyzet, de a 10 darab, legalább 20 yardos játék az ötödik legkevesebb (a Frisco átlaga itt is jobb),az egy darab 40 yard feletti pedig csak negyedik.

SACKEK

Idén eddig a pass rushra sem lehet panasz, a Panthersszel közösen a legjobb 18 sack, ha ezt a teljesítményt sikerülne az egész idényre kivetíteni, akkor 72 zsákolás jönne össze.

IRÁNYÍTÓMUTATÓ

Ezek alapján már aligha meglepő, hogy a Patriots védelme bír a legjobb engedett irányítómutatóval, az a 41-es mutató kifejezetten brutális, még a Bills 64.3-as mutatója is kiemelkedően jó, tavaly a Bills 72.9-cel volt első.

FUTÁS ELLENI VÉDEKEZÉS

MECCSENKÉNTI FUTÁSOK

A sok korai nagy előny miatt az ellenfelek általában passzra voltak kényszerítve, így nem meglepő, hogy ellenünk futottak átlagosan legkevesebbszer

FUTÁSONKÉNTI YARDÁTLAG

A Bills elleni meccs alaposan lerontotta ezt a részleget, de azért a 3.5-ös átlag még így sem para, a ligában ez az ötödik legjobb most.

MECCSENKÉNTI FUTOTT YARDOK

A kevés kísérletből nem is futnak túl sokat, a 61.2-es átlag a második legjobb mutató négy fordulót követően.

FUTOTT TOUCHDOWNOK

A már említett Allen-futás az egyetlen, ami összejött, csak a 49ers nem engedett talajon hatpontost, így itt a második helyen állunk

ELSŐ KÍSÉRLETEK


Ahogyan a passzoknál, itt is egy első és egy második helyünk van, itt darabra van a legkevesebb, százalékosan viszont a Bears egysége jobban teljesít.


Természetesen ezek az adatok azért ennyire kiemelkedők most, mert játszottunk a Dolphinsszal és a teljesen elfogyó Jetscel is, így nyilván mindenhol lesz romlás, de ezek akkor is olyan szép számok, hogy muszáj voltam megemlékezni róluk 😊

ELLENFÉLLESŐ

Ha meg már eljutottam idáig, legyen itt egy indokolatlanul hosszú szövegtenger.

A hétvégén a támadósornak lényegesen könnyebb meccse jön, mint legutóbb (Gordon ide vagy oda, persze én örülnék, ha játszana, de jelen állás szerint inkább ezen a meccsen épüljenek a sérültek, mint a Bills ellenin). A Redskins ellen meccsenként 31.5 futást hívnak (3. legtöbb), ebből 590 yardot haladtak (4.), meccsenként 147.5 yardot (4.) ami 4.7-es átlag (ez viszont csak a 11. legtöbb). Csupán három TD-t engedtek ugyanakkor, aminél csak 11 jobb csapat van. A 29 engedett first down a holt versenyben 9. legtöbb, és bár a minta kicsi, de az 5, legalább 20 yardos futás engedése ötös holtversenyben szintén a legtöbb, úgyhogy azért van esély nagy futójátékokra.

Mivel aránylag jól lehet futni a Rézbőrűek ellen, a meccsenként ellenük behívott 32.8 passzjáték a 9. legkevesebb, az engedett 1007 yard viszont már csak a 19. legjobb mutató, és a meccsenkénti 251.8 is csak a 18. helyen áll. Ebből látható már azért, hogy a 7.9-es passzkísérletenkénti yardátlag nem kiemelkedő (22.). Érdekesség, hogy míg inkább a földön erőltetik ellenük a játékot, a TD-ket inkább passzolják ellenük, az engedett 10-nél csak a Dolphins (12) áll rosszabbul. Viszont figyelni kell, mert a múlt héten Daniel Jones egymás követő két passzát is leszedték, ezzel már 4 interceptionnel áll a védelem, ami holtversenyben az ötödik jelenleg. Az 53 engedett passzolt first downnál csak 9 rosszabb csapat van, a passzkísérletekből pedig 40.5 százalékban lett első kísérlet, ez a liga negyedik legrosszabbja már. Engedett nagy játékokban a középmezőnyben van a csapat, az első heti két DeSean Jackson-touchdownt leszámítva pedig csak egy legalább 40 yardos passzt engedett, ami már nem rossz. Az engedett irányítómutató eddig 112.4, de Daniel Jonesnak már csak 78-as jött össze, szóval azért itt is van javulás.

A másik oldal sem tűnik rossznak, a Redskins általában nagy hátrányban van, így keveset fut (a 17 kísérlet a 32. helyre jó), azt sem jól (a 2.9-es átlag a 31.), így a meccsenkénti yardátlag is karcsú (49.8-cal a 31.). Az egy TD-nél csak a Dolphins, Jets, Jaguars hármas áll rosszabbul, de a 14 yardos leghosszabb játék már csak a 31. helyre elég. A 8 futott first down dettó, ahogyan a futások 11.8 százalékából összehozott first down arány is. Fumble-t viszont aligha szerzünk, ebben a Redskins jó (csak egy volt), mi meg nem (csak egy volt). A nagy hátrány miatt sokszor kell passzolni, a 38 kísérlet a 7. legtöbb, a 986 yard viszont már csak középmezőny, ahogyan a meccsenkénti 246.5 yard is (16.). A kísérletenként összehozott 7.1 yardnál csak 11 rosszabb van a ligában, a hét TD ugyanannyi, mint nálunk, viszont a hét interception holtversenyben a legrosszabb mutató, így okkal reménykedhetünk itt labdaszerzésben újra. A passzkísérletek 34.9 százalékából lett first down, ez a 14. legjobb, túl sok nagy játék itt sem jött össze, a 11 legalább 20 yardos haladásnál csak 8 rosszabb van, viszont a fal ennyi passzkísérlet ellenére sem vészes, a kilenc engedett sack a 17. A 83.1-es QB-rating a 25. helyezett, egyelőre nem látom, hogy ez ellenünk javulna majd.

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Diggs? Én örülnék neki
kolok1972
No perszeee...😀
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
ne viccelj már, hogy te komolyan azt gondolod, egy ha nem is élete formájában lévő de azért messze liga átlag felett teljesítő rugót csak úgy "poénból" IR-re teszünk...

most majd szépen kiderül, hogy tényleg olyan egyszerű az utcáról helyettesíteni Ghostot vagy azért még mindig fontos értéke a csapatnak

(btw, edzésen nem lehet összeszedni olyan sérülést ami miatt IR-re tud kerülni egy játékos?)
ZERO_L
Hol írta, hogy poénból? Konkrétan egy logikus felvetést írt le..a jelenlegi formájában egyáltalán nem lenne meglepő, ha nem lenne komolyabb sérülése. Így meg logikus, hogy jövőre is nálunk marad, de mégis lecseréljük idén..Sokkal gyengébb teljesítményt nem kaphatunk..

Nyilván nem nagyon fogják az orrunkra kötni hogy valós sérülés miatt van ez, vagy attól rúgott gyengébben, vagy kamu IR amivel jövőre megmentjük magunknak, de próbálunk stabilizálni a poszton.
topin
Légyszi az idézőjelet vedd észre 😉

Egyébként teljesen nonszensz, hogy BB csak trükközés miatt tenné IR-re. Ha nincs megelégedve a teljesítményével, akkor elcseréli (azért elég sok csapat kapkodna érte) vagy csak simán kiteszi.

Kicsit azt érzem, hogy a sok "rossz indulatú" farkaskiáltó veletek is kezdi elhitetni, BB tényleg bármilyen szemétségre képes lenne. Az utóbbi boszorkány üldözést követően szerintem kétszer is meggondolják Bostonban, hogy érintsenek bármilyen szürke zónát.

Erre a "Sokkal gyengébb teljesítményt nem kaphatunk.."-ra meg térjünk vissza szezon után, remélem neked lesz igazad 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Diggs? Én örülnék neki

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
BB ezt is megoldja.
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
És akkor hogy ne legyen elég bajunk,Gordon felkerült az injury reportra a térdével...

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
Schefter szerint csípősérülése van és operálni kell, azért neki elég jó infói szoktak lenni (kamu sérülést nehezen feltételeznék). Na de hogy az utcáról kit fog kukázni BB az érdekes lesz
manuszka86
Akkor választ kaptunk a gyengébb formára..
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
Schefter szerint csípősérülése van és operálni kell, azért neki elég jó infói szoktak lenni (kamu sérülést nehezen feltételeznék). Na de hogy az utcáról kit fog kukázni BB az érdekes lesz

Szerkesztette: manuszka86

több mint 4 éve
topin New England Patriots 1 956
ne viccelj már, hogy te komolyan azt gondolod, egy ha nem is élete formájában lévő de azért messze liga átlag felett teljesítő rugót csak úgy "poénból" IR-re teszünk...

most majd szépen kiderül, hogy tényleg olyan egyszerű az utcáról helyettesíteni Ghostot vagy azért még mindig fontos értéke a csapatnak

(btw, edzésen nem lehet összeszedni olyan sérülést ami miatt IR-re tud kerülni egy játékos?)
ZERO_L
Hol írta, hogy poénból? Konkrétan egy logikus felvetést írt le..a jelenlegi formájában egyáltalán nem lenne meglepő, ha nem lenne komolyabb sérülése. Így meg logikus, hogy jövőre is nálunk marad, de mégis lecseréljük idén..Sokkal gyengébb teljesítményt nem kaphatunk..

Nyilván nem nagyon fogják az orrunkra kötni hogy valós sérülés miatt van ez, vagy attól rúgott gyengébben, vagy kamu IR amivel jövőre megmentjük magunknak, de próbálunk stabilizálni a poszton.
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ennél valószínűbb, hogy olyan sérüléssel küszködik, ami befolyásolja a rúgás pontosságát. Most jött el a pillanat, amikor inkább hoznak valakit, amíg meggyógyul. Nem lehet tovább tolerálni a dolgot.

Biztos, hogy nem felejtett el rúgni, nincs abban a korban, amikor hanyatlik már a teljesítménye. Egy sérülés elfogadható magyarázat a kihagyott lövésekre.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Gostkowski -> IR
Beki
Ez most "a nem akarjuk kirúgni és a TC-ben kap még egy esélyt egy versenytárssal, hogy bizonyítson" eset vagy tényleg sérült? Hozzá sem értek egyetlen meccsen sem és a mozgásán sem látszott semmi.

Én az előbbire tippelek, így nincs rosteren, de a fizetését kapja és senki sem igazolja rögtön le, ahogy történne, ha cutolnánk.
Burkus
ne viccelj már, hogy te komolyan azt gondolod, egy ha nem is élete formájában lévő de azért messze liga átlag felett teljesítő rugót csak úgy "poénból" IR-re teszünk...

most majd szépen kiderül, hogy tényleg olyan egyszerű az utcáról helyettesíteni Ghostot vagy azért még mindig fontos értéke a csapatnak

(btw, edzésen nem lehet összeszedni olyan sérülést ami miatt IR-re tud kerülni egy játékos?)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/