New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ilyet talatam a Drol:
*Points Per Game: 5.6, 1st
*Yards Per Game: 162, 1st
*Yards Per Play: 3.5, 1st
*Rushing Yards Per Attempt: 2.3, 1st
*Touchdowns: 0, 1st
*1st Downs: 32, 1st (SF is a distant 2nd with 46)
*Interceptions: 6, 1st
*Passes Defensed: 16, 1st
*Sacks: 13, 1st
*QB Hits: 25: 2nd
*Net Yards Per Pass Attempt: 4.0, 1st
*Average Yards Per Pass Attempt: 2.7, 1st
ELIT!
rokaur
És ha nincs Olszewski és Stidham, akkor az első sor 1.0 😊
Amúgy tényleg jó, de az előző két offense komolytalan kategória volt, és az idénybeli három meccsünk is. A Bills már érdesebb lesz, hogy ha a támadóknak nem megy a játék, a védelem elég-e ahhoz, hogy önmagában nyerjen

több mint 4 éve
rokaur 864
Ilyet talatam a Drol:
*Points Per Game: 5.6, 1st
*Yards Per Game: 162, 1st
*Yards Per Play: 3.5, 1st
*Rushing Yards Per Attempt: 2.3, 1st
*Touchdowns: 0, 1st
*1st Downs: 32, 1st (SF is a distant 2nd with 46)
*Interceptions: 6, 1st
*Passes Defensed: 16, 1st
*Sacks: 13, 1st
*QB Hits: 25: 2nd
*Net Yards Per Pass Attempt: 4.0, 1st
*Average Yards Per Pass Attempt: 2.7, 1st
ELIT!
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
* szubjektív megállapítások, nem néztem a PFF rating-et
Sinisa
Dupla lájk

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Az öregnek vmit majd villantania kell O oldalon mert egyre vékonyabb a jég. Nincs futàsblokkolàs, plussz a passzblokk sem éppen életbiztosìtàs. Lépni kéne vmit. A Def. nem lesz mindig elég ràadàsul Bradyre is kéne vigyàzzni
ParadSEC
Néztem, hogy Michel kb képtelen előre haladni futáskor.
Egy offseason alatt nem hiszem, hogy elfelejtett focizni.
A falban (is) keresném a hibát.
Bazzani
Többnyire már a LoS mögött / közvetlenül a “vonalon” odaérnek hozza, szerintem ez full a fal felelőssége.

A tavalyi fal 2/5 hiányzik, plussz a 2 OG:
Thuney - szerintem sérülten játszik, és jóval gyengébb mint tavaly
Mason - kifejezetten gyenge (nyilván a saját tavalyi teljesítményéhez mérten)

* szubjektív megállapítások, nem néztem a PFF rating-et

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 758 — Keep pounding
Még a Pats fal is megérzi, ha elfogy a fele sérülések miatt...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az öregnek vmit majd villantania kell O oldalon mert egyre vékonyabb a jég. Nincs futàsblokkolàs, plussz a passzblokk sem éppen életbiztosìtàs. Lépni kéne vmit. A Def. nem lesz mindig elég ràadàsul Bradyre is kéne vigyàzzni
ParadSEC
Néztem, hogy Michel kb képtelen előre haladni futáskor.
Egy offseason alatt nem hiszem, hogy elfelejtett focizni.
A falban (is) keresném a hibát.

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 003 — Patriots fan
Az öregnek vmit majd villantania kell O oldalon mert egyre vékonyabb a jég. Nincs futàsblokkolàs, plussz a passzblokk sem éppen életbiztosìtàs. Lépni kéne vmit. A Def. nem lesz mindig elég ràadàsul Bradyre is kéne vigyàzzni

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Develin IR,újabb szar hír a futás feljavításához
kolok1972
Nah ez viszont nagy baj...
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 433 — Pats fan
Develin IR,újabb szar hír a futás feljavításához

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem tudom mennyire érdekel itt bárkit is, de AB neki ment a csapatnak, hogy megkapja a garantált lóvét.
Amadeus
Mire alapozza?
ThundersNFL
Albert Breer bemásolta a szerződés megfelelő oldalát a Twitterre: If Brown "takes any action that materially undermines the public’s respect for, or is materially critical of, the Club, Player’s teammates or the club’s ownership, coaches, management, operations or policies then, upon election of the Club, the guarantees set forth in this Section 27 will be null and void, whether or not any such guarantee otherwise had been earned in accordance with the terms thereof.”

Ennek alapján semmire. Bár mint tudjuk, az amerikai jogszolgáltatásban inkább bármi megtörténhet, mint nem....

Szerkesztette: Burkus
több mint 4 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Nem tudom mennyire érdekel itt bárkit is, de AB neki ment a csapatnak, hogy megkapja a garantált lóvét.
Amadeus
Mire alapozza?
ThundersNFL
nincs pénze, arra
gedam
Az elég erős érv
Jan
Mondjuk nem emiatt fognak farhátot vacsorázni Krafték hálaadáskor. AB gondolom abból indul ki, hogy Lucktól sem kérték vissza, akkor tőle miért.
Persze ha nem érti, nem érti.
több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 930 — Steelers fan
Nem tudom mennyire érdekel itt bárkit is, de AB neki ment a csapatnak, hogy megkapja a garantált lóvét.
Amadeus
Mire alapozza?
ThundersNFL
nincs pénze, arra
gedam
Az elég erős érv
több mint 4 éve
gedam 5 696
Nem tudom mennyire érdekel itt bárkit is, de AB neki ment a csapatnak, hogy megkapja a garantált lóvét.
Amadeus
Mire alapozza?
ThundersNFL
nincs pénze, arra
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Nem tudom mennyire érdekel itt bárkit is, de AB neki ment a csapatnak, hogy megkapja a garantált lóvét.
Amadeus
Mire alapozza?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem tudom mennyire érdekel itt bárkit is, de AB neki ment a csapatnak, hogy megkapja a garantált lóvét.
Amadeus
Engem kevéssé, és úgysem kapja meg

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem tudom mennyire érdekel itt bárkit is, de AB neki ment a csapatnak, hogy megkapja a garantált lóvét.
Amadeus
business is boomin`


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Nem tudom mennyire érdekel itt bárkit is, de AB neki ment a csapatnak, hogy megkapja a garantált lóvét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
En annyira nen ekeznem Gunnert a fumblija miatt. Edelmannak is volt egy hasonloja 1-3 eve, raadasul o se az a nyugisabb fajta visszahordo volt aki nem ment bele az utkozesekbe.

Gunner meg majd megtanulja idovel h mit erdemes es mit nem csinalni.

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Gunner úgy viselkedik a pályán, mint egy elmebeteg. Már a múlt héten is benne volt egy labdavesztés.

Az edző mindig 60 perc focit kér a csapattól. Ez most tegnap maximum 20 perc foci volt. A védelem persze állat volt, de az ellenfél O fala kedvesen asszisztált azért hozzá. Azt nem merném kimondani, hogy ennyi egy komolyabb csapat ellen nem lesz elég. De, hogy ebből a meccsből se tudtuk meg, hogy mi vagyunk ennyire kiválóak, vagy ilyen jó a sorsolásunk, azt azért megkockáztatom 😊

De amikor épp unalomba fulladt volna a meccs, Gordon bemutatott egy parádés elkapást. Majd amikor ismét majdnem elkapcsoltam, Slater mutatott be elképesztő játékot.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Gunny kiváncsi vagyok milyen fejmosast kap a héten.
Talán a múlt heti meccs alatt mondtak, hogy már többször szóltak Neki az edzők, hogy nem muszáj rommá törtnie magát minden 0 yardos PR-rel.
Erre most a fumble is.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na és akkor most egy kis önmérséklet. A jövő heti ellenfelünknek (Bills 3–0) hárommal több győzelme van három fordulót követően, mint az eddigi ellenfeleinknek összesen (Steelers, Dolphins, Jets 0–9). De, ettől függetlenül a D minden dicséretet megérdemel, kíváncsi vagyok hogy ez ellen a védelem ellen mire megyünk (pláne, ha Edelman nem tud játszani). Nagyon jó lenne, ha meglenne az első rontásom

több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 028 — Ajmo Vatreni
Azérrt azt ne felejtsük el, hogy mennyire nehéz 100 %-osan (vagy akár 90) koncentrálni egy olyan ellenféllel szemben akinél ennyivel jobb a csapat. Az első három drive után 20-0 volt az állás és az ellenfél semmit sem tudott kezdeni.
Ez persze nem menti fel Gunnert (akiben folyamatosan benne van a labdavesztés szerintem), meg Stidhamet, de az O játéka inkább a koncentráció hiányára vezethető vissza.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lassan kieg a Pats, egyre szorosabbak a meccsek.
Stez
A védelem mondjuk szarban lesz, ha a másik két csapategység szerzi az ellenfél helyett a pontokat

több mint 4 éve
batyu New England Patriots 630
Lassan kieg a Pats, egyre szorosabbak a meccsek.
Stez
Jaja, még 16 meccs és vége

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan kieg a Pats, egyre szorosabbak a meccsek.