New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
April Wine New England Patriots 256
Kendricks is el van tiltva, igaz csak 1 meccsre.
Boldennek 2 m garantált pénze van, szerintem vele azért komolyabban számol a csapat. Mike Reiss rosterét néztem pár napja, ott 5 futó van + Develin. Igaz nála csak 7 OLine ember marad, amit nem hiszek hogy megkockáztatnánk.
Eddig én is arra hajlottam, hogy három irányító lesz, de most, hogy Hoyer megint nem kapott egy snapet sem, valószínűbbnek látom hogy kettő marad.
Ja, és igen, aki lekerült a PUP-ról, az nem kerülhet rá vissza.

Szerkesztette: April Wine
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ELTILTOTT
TE: Ben Watson (4)

Wyatt
Miért van eltiltva?
Sobri Jóska
Miután visszavonult, orvosai tanácsára elkezdett egy orvosi kezelést, hogy felépüljön rendesen. Ebben viszont olyan anyag is van, ami az NFL-ben nem engedélyezett. A Pats ezek után megkereste, hogy ugyan már ne vonuljon mégse vissza, jöjjön ide labdákat kapdosni. Ő meg mondta, hogy oké, viszont ő ilyen kezelésen esett át, és mivel ellenőrök jártak is nála a kúra során, ő bizony eltiltással kezdi majd az évet, ha mégis játszik. A Pats így ennek tudatában adott neki szerződést, és majd az 5. fordulótól játszhat
Wyatt
Köszi.
Kedvenc Pats játékosom all-time. 😊

Végülis holtszezon van, hátha mást is megihlet:
All time kedvenc 3 Pats játékos:
Ben Watson
Kevin Faulk
Tim Tebow 😛
Sobri Jóska
Igen, tudom, közös a kedvenc játékunk is 😊

több mint 4 éve
batyu New England Patriots 630
ELTILTOTT
TE: Ben Watson (4)

Wyatt
Miért van eltiltva?
Sobri Jóska
Roger Goodell példát statuált! Berágott, mert az utóbbi időben egy rakás pénzt adott bele a nyugdíjazási ajándékokba, oszt nem sokkal később a kvázi nyugdíjas meggondolta magát, és persze a gazdag ajándékot meg nem küldte vissza.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
ELTILTOTT
TE: Ben Watson (4)

Wyatt
Miért van eltiltva?
Sobri Jóska
Miután visszavonult, orvosai tanácsára elkezdett egy orvosi kezelést, hogy felépüljön rendesen. Ebben viszont olyan anyag is van, ami az NFL-ben nem engedélyezett. A Pats ezek után megkereste, hogy ugyan már ne vonuljon mégse vissza, jöjjön ide labdákat kapdosni. Ő meg mondta, hogy oké, viszont ő ilyen kezelésen esett át, és mivel ellenőrök jártak is nála a kúra során, ő bizony eltiltással kezdi majd az évet, ha mégis játszik. A Pats így ennek tudatában adott neki szerződést, és majd az 5. fordulótól játszhat
Wyatt
Köszi.
Kedvenc Pats játékosom all-time. 😊

Végülis holtszezon van, hátha mást is megihlet:
All time kedvenc 3 Pats játékos:
Ben Watson
Kevin Faulk
Tim Tebow 😛

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ELTILTOTT
TE: Ben Watson (4)

Wyatt
Miért van eltiltva?
Sobri Jóska
Miután visszavonult, orvosai tanácsára elkezdett egy orvosi kezelést, hogy felépüljön rendesen. Ebben viszont olyan anyag is van, ami az NFL-ben nem engedélyezett. A Pats ezek után megkereste, hogy ugyan már ne vonuljon mégse vissza, jöjjön ide labdákat kapdosni. Ő meg mondta, hogy oké, viszont ő ilyen kezelésen esett át, és mivel ellenőrök jártak is nála a kúra során, ő bizony eltiltással kezdi majd az évet, ha mégis játszik. A Pats így ennek tudatában adott neki szerződést, és majd az 5. fordulótól játszhat

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
ELTILTOTT
TE: Ben Watson (4)

Wyatt
Miért van eltiltva?

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
akkor legyen 3 irányító 😊
Bőrfej-- Bolden szerintem ST miatt utóbbi
Gordon vagy DT PUP on kezd-- addig Dorsett
Többivel egyetértünk, az OL re nagyon kíváncsi leszek.
gordon
Mintha már lekerültek volna a listákról az elkapók, utána meg elvileg már nem lehet visszarakni őket, de ez lehet, hogy nincs így, csak valahol ezt láttam 😊

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
akkor legyen 3 irányító 😊
Bőrfej-- Bolden szerintem ST miatt utóbbi
Gordon vagy DT PUP on kezd-- addig Dorsett
Többivel egyetértünk, az OL re nagyon kíváncsi leszek.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy hét múlva idényrajt, összeszedtem megint a magam kis gondolatait előtte.

A Super Bowl utáni áttekintőben két dolgot szerettem volna mindenképpen: Gronk maradását és Flowers hosszabbítását. Hát ez egy 0/2 lett, mégsem volt rossz holt szezon ez 😊

Elsőre igyekeztem kicsit kritikusabb lenni helyenként, hogy ne legyen 60 ember a rosteren, végül 52 jött ki, így mindenki szabadon választhat egyet az Eric Saubert/Lance Kendricks, Phillip Dorsett (én őt mondanám az opciósak közül amúgy leginkább, úgyhogy őt is írtam be végül), Derek Rivers, Keion Crossen sorból – úgyis Brandon Bolden lesz a befutó 😀


Brady hosszabbított, Gordon visszatérhet a pályára, Gronk nélkül ez óriási hír

TÁMADÓK

QB: Tom Brady, Brian Hoyer, Jarrett Stidham (3) – Brady hosszabbított is meg nem is, a lényeg, hogy ha bírja még, akkor marad, akár három idényt is, ez pedig alapból tökéletessé teszi a holt szezont. Danny Etlingtől megváltunk, amúgy is kb az egy nagy futás rémlik tőle, WR-nek ő speciel nem vált be. Stidham nagy húzásnak tűnik, az előszezon egyik legjobb irányítóteljesítményét nyújtotta az egész ligában, két-három év múlva lehet Garoppolo-remake, de akkor már Brady nem lesz előtte túl sokáig. Viszont azt tartom, hogy még rengeteg hibája van, ezek közül a legfeltűnőbb a külső szemlélőnek, hogy nem érzi mindig jól a nyomást, ebből jönnek labdavesztések, amiket mi annyira nem igazán szeretünk, illetve hogy hiába viszi szépen előre a láncot Meyersszel, ha öt-hat nagy támadásból csak három pont jön össze (még ha Gost ront is közben), az kevés. Ő még kevés ahhoz, hogy nekünk győzelmeket hozzon. Hoyer nem, ő szerintem a tökéletes csere nekünk, ha valami van Bradyvel, be tud ugrani, és vele is jönnek a győzelmek addig is. Egész éves IR-nél más a helyzet, de a PO vele akkor is elérhető még, én meg a csapatnak szoktam szurkolni és nem azért, hogy jobb legyen a draftpozi, ahogyan tettem ezt 2008-ban is.

FB: James Develin (4) – a liga talán legjobbja, még két évig szerződéssel. Blokkolásban is jó, elkapásban is hasznos, gyakorlatilag TE poszton is bevethető

RB: Sony Michel, James White, Damien Harris, Rex Burkhead (8) – ide olyan embert láttam még jönni, aki a rövid yardos szituációkkal könnyebben boldogul, ehhez képest Harris elkapásban is jó lehet még, ligaszinten is nagyon erős ez a sor, Burkhead négydownos hozzáadott értéke is kevés lesz szerintem, bár Boldennel szemben még mindig inkább őt vinném. De Boldent fogjuk.


Nagy az űr Gronk visszavonulásával

TE: Matt LaCosse,, Eric Saubert/Lance Kendricks, Ryan Izzo (11) – oké, itt hivatalosan is fogalmam sincs, mit kellene csinálni. Gronk visszavonulása után van egy rakat totál közepes játékos, bármelyik lehet jó, bármelyik lehet ugyanolyan vacak, mint korábban. Watson helyzetét javítja, hogy 4 meccsről eltiltott, így neki nem kell hely most még az 53-ban. Itt felírtam egy tipp-hopp sort, ezzel a résszel egyelőre nem tudok komolyan foglalkozni, itt lesz három ember mondjuk, de hogy kik, egyszerűen nem érintenek meg jelenleg. Talán csak annyit, hogy tudjon blokkolni. Jó vacak a helyzet, de lejjebb látjuk, hogy ez nem jelent majd semmit.

WR: Josh Gordon, Julian Edelman, Demaryius Thomas, Phillip Dorsett, N’Keal Harry, Jakobi Meyers, Matthew Slater (18) – na itt konkrétan 1.5 komolyan vehető ember volt a Super Bowl-győzelem idején, ez pedig tűrhetetlen volt, szerencsére remekül alakultak itt a dolgok, mert oké, így is megnyertük a bajnokságot, de még egy olyan döntő aligha lesz, amin ekkorát alakít a védelem. A Dorsett, Hogan, Patterson hármas finoman szólva is mókás volt Edelman mögött, de jött ide Demaryius Thomas (egészségesen kb a 2. legjobb elkapó a keretben, úgyhogy én mindenképpen vinném, aztán meglátjuk, mennyit tud hozzáadni, Harrisekhez képest biztosan többet), aztán Gordon visszatérhet a pályára, ez meg kb a legjobb hír a holt szezonban. Nem hiszem, hogy ma játszana este, de nem zavarna az sem, ha kapna egy-két passzt, hadd jöjjön le róla a rozsda. Edelman sérülésből jön vissza, de talán vele sem lesz gond, amúgy az első háromnál mind kérdés, mikor rázódnak bele a kihagyások után, én úgy vélem, hogy a 3-4. forduló körülre legkésőbb ligaelit WR-sorunk lesz. Már csak azért is, mert a draft előtt nagyon szerettem volna egy nagydarab, jó kezű WR-t, ezt pedig megkaptam N’Keal Harry személyében (a sorminta kedvéért ő is sérülésből jön), mellettük pedig az előszezon nagy durranása, Meyers is ott van, és akkor a PS-be még mehet Braxton Berrios is. Na és akkor most beszélhetünk ismét Dorsettről, aki akár kezdő is lehet még, de ennyi kiemelkedő célpont mellett nem feltétlenül lesz rá szükség, és mégis lehet hasznos célpont. Ez igen pöpecül fest.


Andrews kiesése nagy érvágás lehet

OT: Isaiah Wynn, Marcus Cannon, Korey Cunningham (21) – Brownt ennyi pénzért egyértelmű volt, hogy elengedjük, Wynn szépen fokozatosan be lett építve, reménykedem benne, hogy jó lesz. Cannonnal együtt egészségügyi kockázatok azért, itt azt hittem a biztatóan játszó Dan Skipper lesz még, de a tegnapi 6. körös cserével én inkább Korey Cunninghamet mondanám, aki a minősíthetetlen Cardinals-falban időnként kifejezetten ígéretesnek tűnt hátsókörös újoncként, remek fizikai paraméterekkel és felmérővel érkezett az NFL-be, nagyon jó kis projekt lehet, pláne Scarnál, ez a trade nagyon, nagyon bejön. LT és RT is lehet, így szerintem ez a hármas lesz itt a befutó. Cajuste-ben nagy reményeim vannak, ő sérültlistán van.

OG: Joe Thuney, Shaq Mason, Hjalte Froholdt (24) – a liga egyik legjobb OG-párosa, Mason konkrétan talán a legjobb RG volt tavaly, Karras is jó volt, de ő eggyel beljebb mozog majd – sajnos. Jött tegnap Jermaine Eluemunor, de szerintem ő érte max akkor megy pick, ha keretben lesz, erre pedig egyáltalán nem vennék mérget, én egyáltalán nem mondanék le a 4. körös újoncunkról miatta. Pláne a két hozzászólással előbb említett karakterproblémák miatt sem.

C: Ted Karras, James Ferentz (26) – Andrews sajnos betegséggel küszködik, remélem, le tudja gyűrni. Addig is Karras megfelelő helyettes lehet, harmadik center remélhetőleg nem kell, de Thuney lehet center is (Wynn játszhat OG-t is, de Froholdt is akár, előbbinél Cunningham lehet OT addig, van opció itt bőven, de azért inkább nyolc OL-t írok, amiből legalább egy ténylegesen is C).

A tight endek bevonása lesz a legérdekesebb, de szerintem nem lesz összességében para, mert csomó nagy testű WR-ünk van, akikkel akár a move TE poszt ki is váltható. Az elkapó- és a futószekció ligaszinten is élmezőny lehet, a fal pöpec szokott lenni és szerintem Karras beugrásával sem lesz rossz, de itt minden egységben elkellhet egy-két meccs, mire elkezd működni, úgyhogy az első három fordulóban még nem sopánkodnék, ha nem megy majd valami flottul. Ja igen, Brady irányít, szóval az sem egy rossz opció.

Winovich remélhetőleg hamar átveheti Vrabel és Ninkovich örökségét

VÉDŐK
EDGE: Michael Bennett, Deatrich Wise, , Chase Winovich, John Simon (30) – Flowers ment, szomorú, de lesz más. Például Bennett egy-két évre jó megoldás lehet, ugyanúgy pöpec ÚT-ként is a passzkísérleteknél, sok Winovich-akcióban reménykedem. A Clayborn–Simon helyzet a vártnak megfelelően alakult, Rivers nem tudom, kap-e még esélyt. Nem a legerősebb egység, de úgyis széjjel blitzeljük az ellenfeleket majd az LB-kkel. És igen, simán lehet, hogy 3–4 lesz, akkor mondjuk Guy, Shelton, Bennett – Winovich, Collins, Hightower, Van Noy féle felállást is el tudok képzelni. Van itt opció bőven.

DI: Lawrence Guy, Adam Butler, Danny Shelton, Byron Cowart (34) – meglepett a kukázott Pennel-projekt, de volt már ennél meglepőbb dolog is a csapatnál az elmúlt x évben. Shelton visszatért végül, a draftról is jött egy futás elleni malac. Shelton/Butler között vacilláltam, de Guy marha jó futás ellen, Butler meg lényegesen többet ad a pass rushhoz, mint Shelton. De úgy is jó lenne.


Collins nagyobb szerepet kaphat a védelemben, mint gondoltuk a szerződtetésekor

LB: Kyle Van Noy, Dont’a Hightower, Jamie Collins Elandon Roberts, Ja’Whaun Bentley (39) – amennyire sok kritikát kaptunk itt hosszú ideig, kifejezetten pöpec kis sor alakult itt ki. Innen gyakorlatilag minden kezdő „gyilkos” blitzelésben, simán el tudok képzelni olyan forgatókönyvet, hogy Hightower, Van Noy és a visszatérő Collins is egyszerre megy fel, és Winovich lép pl vissza. Itt rengeteg potenciál van, futás ellen Bentley és Roberts is kiemelkedő, szerintem Christian Samről sem kell lemondani, de lehet, hogy helyette Munson lesz majd PS-ben.

CB: Stephon Gilmore, J. C. Jackson, Jonathan Jones, Jason McCourty, Joejuan Williams, Duke Dawson/Keion Crossen (45) – Jason McCourty is visszajött, szerintem Gilmore a fix első számú, de mellette van három azonos szintű (jó) CB2, úgyis sokat állunk majd fel nickelben és dime-ban, gyakorlatilag ebből a hármasból bárki lehet kezdő. Szerintem az újoncunkat meg kéne próbálni majd TE-kre pakolászgatni, de nagyon jó lenne, ha legalább McCourtyt hamar le tudná nyomni a rangsorban. Két ígéretes fiatalból az egyik maradhat még, Dawsont a drafthelye mentheti meg.

S: Devin McCourty, Duron Harmon,, Patrick Chung(?), Obi Melifonwu/Terrence Brooks, Nate Ebner (50) – nálam DMC és Chung kezdene, de nem tudom, a kokós hepöningből most mi lesz, lehet, hogy eltiltják. Harmon bőven kezdő szint, úgyhogy így sincs probléma, Ebner ST-emberke, Chung eltiltásától függően Melifonwu vagy Brooks is jöhet a keretbe, de amúgy sem árt, ha Ebnernek nem kell a pályán lenni védelemben. Alternatív megoldásként megpróbálnám itt Joejuant, ha úgy van, legalább több szerepet kaphat.

Az előszezonból nem szabad messzemenő következtetéseket levonni, de úgy tűnik, a pass rush így is jó lehet, az LB-sor nagyon mély, rendkívül jó kis felállásokat lehet ide kitalálni mindenhol. Szerintem minden poszton erősek vagyunk, nem véletlen volt az a rájátszásbeli remeklés, azóta pedig mélyültünk rendesen. Rég látott mélység van egyébként minden poszton, ez rendkívül sokat érhet majd az idény végén


Új punter a csapatban

SPECIÁLIS EGYSÉG
K: Stephen Gostkowski (51) – visszajött, kb azon a határon, amit még elfogadtam volna (4 helyett 4.25-ös átlag), de amit az előszezonban nyújtott, az elég hurka volt. Na mindegy, a ligában még így is jó opció, majd szerződtetjük jövőre Carli Lloydot.

P: Jake Bailey (52) – Ryan Allen egy hót középszerű rúgó volt, Bailey ígéretesen kezdett, kell még kicsit javítania a kiegyensúlyozottságán, és remek lehet. Aztán négy év múlva őt is lecseréljük, mert az évi 64 rúgásra nem kell sokmilliós emberke.
LS: Joe Cardona (53) – van, nem rossz, éljen.

Az ST nálunk mindig kiemelt fontosságú, nem félek tőle, hogy meccsek mennek majd el az egységen. Visszahordásban jó lenne, ha Edelmannek nem kellene túl sokat szerepelnie azért, bár csak ezért nem hoznám fel a keretbe még Olszewskit.

GYAKORLÓ CSAPAT
RB: Nick Brossette
WR: Braxton Berrios
WR/PR: Gunner Olszewski
OT: Dan Skipper
OT/OG: Cole Croston
EDGE: Derek Rivers
LB: Christian Sam
CB: Keion Crossen

ELTILTOTT
TE: Ben Watson (4)

SÉRÜLTLISTÁS
C: David Andrews
OT: Yodny Cajuste
WR: Cameron Meredith
EDGE: Keionta Davis

Jó, akkor ezzel meg is vagyunk, és látom én is, hogy fér még a PS-be ember, de annak a végét már tippelni sem tervezem. Jöjjön akkor az idény. A 27. legnehezebb sorsolásunk van elvileg, ez úgyis alakul, de azért jónak tűnik.


Szerintem visszavágunk a Steelersnek

Sorsolás
09.08.
PIT – a Steelers szerintem nagyon sokakat meg fog lepni majd, elhúztak a primadonnák végre, most már jöhet a kemény játék. Nekünk az elején kérdéses, mennyire áll össze a sztori, lehet, hogy döcögni fog a gépezet, ráadásul tavaly pocsék teljesítménnyel (és azért egy masszív hazai pályával) ki is kaptunk Pittsburghben. Mindettől függetlenül ellenük legendásan jól szokott menni az esetek döntő többségében, most még csak nem is élet-halál harc ez a Steelersnek, mint tavaly év végén, és az idénynyitókra azért BB elég jól fel szokott készülni. Csakazértis W, 1–0
09.15.
@MIA – itt mindig képesek vagyunk kinyalni, bármikor játszunk, de főleg az idény elején, amikor 500 fok van, és a végén, amikor nálunk már mínuszok, itt meg 20+. És bármilyen brainfart dologgal, mint egy x-lateralos 69 yardos TD 0:00-nál, Gronkkal safetyben… De ha most ettől a Miamitól kikapunk, akkor az már olyan bunda, hogy na. W, 2–0
09.22.
NYJ – itthon ellenük jók szoktunk lenni, inkább idegenben szenvedünk. Kérdés, mennyire áll össze a játék erre a pontra, de én most itt is győzelmet mondok. W, 3–0
09.29.
@BUF – ellenük meg mindig bármilyen módon nyerni tudunk. Úgyis van mindig egy totál érthetetlen vereségünk az elején, úgyhogy most minden trenddel szembemenve jósolok nagy napot a Bills védelmének és bejinxelek ide egy zacsit. L, 3–1
10.06.
@WAS – itt már lehet, hogy nem Keenum lesz, a védelem lehet jó, de ez a Redskins eléggé bottom 5-nek néz ki most. W, 4–1
10.10.
NYG – hát ellenük mindig tudunk szenvedni, de azért az elmúlt két évben nem voltak olyan jók. Hátha elbúcsúztathatjuk Elishát. W, 5–1
10.21.
@NYJ – itt mindig meg tudunk szenvedni, és miért pont a szülinapomat (10.22.) rontanánk el? L, 5–2
10.27.
CLE – én még nem hiszek a hype-nak annyira. Szenvedtünk ellenük is sokszor, de otthon ez meglesz. W, 6–2
11.03.
@BAL – ha Lemar passzokkal megver minket, akkor nagyon rossz állapotban leszünk novemberre. Inkább ilyenekre nem is gondolok. W, 7–2
11.10
PIHENŐ – végre egy könnyebb hét, szerintem nem kapunk itt ki.


Az Eagles ellen rendre elromlik valami

11.17.
@PHI – itt viszont igen, mert mindig képesek vagyunk az Eagles ellen valahogy elcseszni a dolgokat. Persze inkább itt. L, 7–3
11.24.
DAL – jó lehet ez a védelem, és érdekesnek tűnő a támadósor. Vagy jön a kétévente érkező visszaesés. Inkább utóbbit várom. W, 8–3
12.01.
@HOU – róluk valahogy BoB-bal nem tudom elhinni, hogy meg tudnak verni minket. Nem azért, mert ne lennének jók. Hanem mert a Houston az Indy-átkán sem tudott soha átlépni, és ellenünk is valahogy úgy mennek fel a pályára mindig, hogy kikapnak. W, 9–3
12.08.
KC – ez az a pont, ahol már olyan csapatot szeretnék látni, amelyik megnyerheti a bajnoki címet. A hazai pályáról is dönthet ez a meccs, így bár bőven benne van a vereség, ezt nyerni kellene. W, 10–3
12.15.
@CIN – nem írom túl, ezt meg kell nyerni. W, 11–3
12.22.
BUF – ezt dettó. W, 12–3
12.29
MIA – ez sem szabad, hogy kérdésesnek legyen. W, 13–3

Az elején reálisan nézve a Steelers tűnik a legnehezebb feladatnak, de a két másik AFC North-csapat ellen is benne lehet egy vereség. Mégis zavarna, ha kettőnél több zakó lenne november közepéig, mert ott marha nehéz menet jön. Ha a pihenő utáni négy hetet lehozzuk 3–1-gyel, akkor már remek helyzetben leszünk, mert az utolsó három hét a jelen állás szerint leginkább a pihenőhétről/kiemelésről dönthet. Jó lenne felpörögni már az elején, de persze most is inkább az alapszakaszban nézegessük a dolgokat, és ott jöjjön egy-két váratlan pofon, mint a rájátszásban. Jelenleg minket várnak favoritnak több fogadóirodánál is, és jelenleg én sem tudom, melyik csapatot tudnám esélyesebbnek mondani a végső sikerre. Az AFC-ben a Chiefs és a Chargers emelkedik még ki, előbbi idén kis híján megtréfált minket, utóbbit én jobb csapatnak tartom (de legalábbis jóval jobban kedvelem), de ott meg mindig ott van a houstoniaknál is említett szindróma. Valahogy ellenünk sosem tudnak nyerni. A Steelers szerintem lenyomja a hype traint, még a Texanst várom csoportgyőztesnek, aztán majd kiderül. Szerintem itt a legveszélyesebb most is a Chiefs, és nagyon, nagyon, nagyon jó lenne, ha a szokásos forgatókönyv (első félidőben bucira verés, második félidőre felborítják velünk a pályát) helyett ezúttal a nagyszünet után BB nem lenne lemeccselve a pályáról.

Az NFC érdekesebb már, a döntőben meg bármi lehet, simán el tudok képzelni innen 5-6 csapatot (Eagles, Saints, a Northból három is mehet akár sokáig, Rams, Seahawks) is döntősnek. De ha ott leszünk, akkor igazából én már örülni fogok 😀

[/color]

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez akkor jól fog illeszkedni az érvelésembe
| #we'rehalfwaythere |

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Jött még Jermaine Eluemunor is a Ravenstől, guard pozícióba. Mélyítünk rendesen
Wyatt
PatsPultion ezt irtak kommentben rola:

"Guy lived in UK, came to game in late teens. Did OK at A&M, but then nothing. Showed up this spring overweight, failed Ravens’ conditioning test. Inconsistent technique and questionable dedication. "

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Jött még Jermaine Eluemunor is a Ravenstől, guard pozícióba. Mélyítünk rendesen
Wyatt
nem jött be a draft?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jött még Jermaine Eluemunor is a Ravenstől, guard pozícióba. Mélyítünk rendesen

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Korey Cunningham érkezik Arizonából.
6.kört adott érte a Pats
Klaci79
Csak hozza az embereimet BB 😀

több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Korey Cunningham érkezik Arizonából.
6.kört adott érte a Pats
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó eséllyel. De majd ha eljutok az 53+10 végére, lehet hogy meggyőzöm magam az ellenkezőjéről #staytuned

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Alig várom Wyatt 53-át...
Tuti így kezdődik
QB: TB, BH, JS....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
...
Értem amit mondasz és tisztában vagyok a cap managment--el és egyes posztok értékével.
Akkor sem értem , hogy a szarkasztikus kommented mire volt jó..na mindegy, elengedem.
gordon
Arra, hogy érzékeltessem, hogy az átlagos Pats szurkoló érzelmi görbéje a februári istenkirályok vagyunktól (vagy majdnem), a következő októberig eléri a mindmeghalunk, mindmeghalunk, világvége van állapotot. Én csak kb. 15 éve követem ezt a sportot, de ez minden évben megismétlődik. És ez szerintem nagyon vicces, még akkor is, ha téged most történetesen megbántott, amit nagyon sajnálok. Őszintén!
Kollega
Semmi gond, együtt szoktuk nézni az sb-t 😊
Én sosem járok a felhők felett és soha sem vagyok letargikus állapotban. Ez csak egy játék.
Wyatt el vitázok Hoyer kivágásáról.
Szombaton kiderül mit találtak ki BB ék.
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Értem amit mondasz és tisztában vagyok a cap managment--el és egyes posztok értékével.
Akkor sem értem , hogy a szarkasztikus kommented mire volt jó..na mindegy, elengedem.
gordon
Arra, hogy érzékeltessem, hogy az átlagos Pats szurkoló érzelmi görbéje a februári istenkirályok vagyunktól (vagy majdnem), a következő októberig eléri a mindmeghalunk, mindmeghalunk, világvége van állapotot. Én csak kb. 15 éve követem ezt a sportot, de ez minden évben megismétlődik. És ez szerintem nagyon vicces, még akkor is, ha téged most történetesen megbántott, amit nagyon sajnálok. Őszintén!

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
...
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
Általában így szokott lenni. Októberre minden értelmes játékos kivágva, elcserélve, sérült listán. 3-3-as mérleggel állunk és mindenki eltemeti a csapatot jó mélyre.

Aztán egyszer csak megint ott vagyunk a döntőben. Ki érti ezt?

PS: Mielőtt elfelejtem! Brady pedig túl öreg és már rég kiégett.
Kollega
Ezt pont nem jó embernek írod de lényegtelen. Megfogtad és kiemelted a lényeget, gratulálok...
A mondandóm arról szólt, hogy én vittem volna Harris-t az 53 ba és DT PUP-ra tettem volna valamint és 2 irányítóval vágnék neki a szezonnak.
gordon
Te se igazán értetted, hogy én mire gondoltam. Leragadtál a tartalom nélküli viccelődésnél. A roster felépítése egyfajta közgazdasági kérdés, ahol a játékos ár/érték arányán túl a poszt értéke is számít, illetve beleszámít, hogy milyen jövőbeli eseményekre van és milyenekre nincs kihatásunk. Többek között.

Hogy példát is mondjak, van az, amikor a top TE-del kötsz egy új szerződést, és a rendőrség egy hét múlva elviszi emberölés miatt. A liga nem engedi el az utána maradt dead moneyt, így következő 3 évre úgy lesz a költségvetésed mínuszos, hogy ezt pont nem láttad jönni. És nem meglepő módon ha olykor egy hajszállal is, de lemaradunk a döntőről.

A Patriots stábja ebben a fajta tervezésben (is) zseniálisat alakít 20 éve. De persze hibákat is vétenek.

Abban a kérdésben én nem is vitatkoztam veled, hogy kellene-e helyet szorítani Harrisnek, vagy sem. Ehhez én nem értek eléggé. Én csak arra a jelenségre világítottam rá, hogy ezek a jelenségek minden évben megismétlődnek a keret szűkítésekor.
Kollega
Értem amit mondasz és tisztában vagyok a cap managment--el és egyes posztok értékével.
Akkor sem értem , hogy a szarkasztikus kommented mire volt jó..na mindegy, elengedem.
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
Általában így szokott lenni. Októberre minden értelmes játékos kivágva, elcserélve, sérült listán. 3-3-as mérleggel állunk és mindenki eltemeti a csapatot jó mélyre.

Aztán egyszer csak megint ott vagyunk a döntőben. Ki érti ezt?

PS: Mielőtt elfelejtem! Brady pedig túl öreg és már rég kiégett.
Kollega
Ezt pont nem jó embernek írod de lényegtelen. Megfogtad és kiemelted a lényeget, gratulálok...
A mondandóm arról szólt, hogy én vittem volna Harris-t az 53 ba és DT PUP-ra tettem volna valamint és 2 irányítóval vágnék neki a szezonnak.
gordon
Te se igazán értetted, hogy én mire gondoltam. Leragadtál a tartalom nélküli viccelődésnél. A roster felépítése egyfajta közgazdasági kérdés, ahol a játékos ár/érték arányán túl a poszt értéke is számít, illetve beleszámít, hogy milyen jövőbeli eseményekre van és milyenekre nincs kihatásunk. Többek között.

Hogy példát is mondjak, van az, amikor a top TE-del kötsz egy új szerződést, és a rendőrség egy hét múlva elviszi emberölés miatt. A liga nem engedi el az utána maradt dead moneyt, így következő 3 évre úgy lesz a költségvetésed mínuszos, hogy ezt pont nem láttad jönni. És nem meglepő módon ha olykor egy hajszállal is, de lemaradunk a döntőről.

A Patriots stábja ebben a fajta tervezésben (is) zseniálisat alakít 20 éve. De persze hibákat is vétenek.

Abban a kérdésben én nem is vitatkoztam veled, hogy kellene-e helyet szorítani Harrisnek, vagy sem. Ehhez én nem értek eléggé. Én csak arra a jelenségre világítottam rá, hogy ezek a jelenségek minden évben megismétlődnek a keret szűkítésekor.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
...
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
Általában így szokott lenni. Októberre minden értelmes játékos kivágva, elcserélve, sérült listán. 3-3-as mérleggel állunk és mindenki eltemeti a csapatot jó mélyre.

Aztán egyszer csak megint ott vagyunk a döntőben. Ki érti ezt?

PS: Mielőtt elfelejtem! Brady pedig túl öreg és már rég kiégett.
Kollega
Ezt pont nem jó embernek írod de lényegtelen. Megfogtad és kiemelted a lényeget, gratulálok...
A mondandóm arról szólt, hogy én vittem volna Harris-t az 53 ba és DT PUP-ra tettem volna valamint és 2 irányítóval vágnék neki a szezonnak.
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Simán úgy járhatunk, mint tavaly, hogy októberre 3 normális elkapó lesz a rosteren de ne legyen igazam..
gordon
Általában így szokott lenni. Októberre minden értelmes játékos kivágva, elcserélve, sérült listán. 3-3-as mérleggel állunk és mindenki eltemeti a csapatot jó mélyre.

Aztán egyszer csak megint ott vagyunk a döntőben. Ki érti ezt?

PS: Mielőtt elfelejtem! Brady pedig túl öreg és már rég kiégett.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Ez a Pennel projekt sem jött be, voltak jelek, de akkor is az első meglepő húzás
ZERO_L
Pedig én nagyon bíztam benne,dehát ez van. Andrewsnak jobbulást,Karras nem tudom hogy tudja-e majd pótolni.
kolok1972
Pennel nem volt egyébként rossz, de Shelton és Cowart is akkorát lépett előre, hogy nem maradt neki hely a rosteren.

Karras amikor pályára került korábban centerként, akkor teljesen jó volt, én amiatt nem aggódnék, inkább a depth, vagyis inkább annak a hiánya zavar.
cspeti98
Mélyítésnek majd jön a keretszűkítés után a szokásos kukázás
több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Ez a Pennel projekt sem jött be, voltak jelek, de akkor is az első meglepő húzás
ZERO_L
Pedig én nagyon bíztam benne,dehát ez van. Andrewsnak jobbulást,Karras nem tudom hogy tudja-e majd pótolni.
kolok1972
Pennel nem volt egyébként rossz, de Shelton és Cowart is akkorát lépett előre, hogy nem maradt neki hely a rosteren.

Karras amikor pályára került korábban centerként, akkor teljesen jó volt, én amiatt nem aggódnék, inkább a depth, vagyis inkább annak a hiánya zavar.