New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Es akkor most egy pillanatra gondoljunk bele, hogy 20 ev alatt ket HoF(kaliber)-iranyito egy bajnoki cimet nyert Indianapolisban, es ket halhatatlan kettonel jar Green Bayben. Kicsit szerencsesek vagyunk
Wyatt
Szó sincs szerencséről. A difi az, hogy itt nálatok nem csak a QB best evör...

iktriad
En azert ezt (legjobb edzo, egyik legjobb iranyito, 19 ev alatt egy sulyos serules es 42 evesen is elit jatek) az egyuttallast ugy ertekelem magamban, hogy szerencsesek vagyunk... Lehetett volna nalunk is egy vagy ket gyuru ket korszakos iranyitolegendaval, nekunk ehelyetf osszejott hat es meg harom donto. Szal en szerencsesnek erzem magam

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Na kitol kapta?

Btw, lassan uj csapatnev kell ennyi cuccossal
Wyatt
New England Drugiots?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Es akkor most egy pillanatra gondoljunk bele, hogy 20 ev alatt ket HoF(kaliber)-iranyito egy bajnoki cimet nyert Indianapolisban, es ket halhatatlan kettonel jar Green Bayben. Kicsit szerencsesek vagyunk
Wyatt
Szó sincs szerencséről. A difi az, hogy itt nálatok nem csak a QB best evör...

iktriad
Az öreg Frodo...

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Es akkor most egy pillanatra gondoljunk bele, hogy 20 ev alatt ket HoF(kaliber)-iranyito egy bajnoki cimet nyert Indianapolisban, es ket halhatatlan kettonel jar Green Bayben. Kicsit szerencsesek vagyunk
Wyatt
Szó sincs szerencséről. A difi az, hogy itt nálatok nem csak a QB best evör...
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Es akkor most egy pillanatra gondoljunk bele, hogy 20 ev alatt ket HoF(kaliber)-iranyito egy bajnoki cimet nyert Indianapolisban, es ket halhatatlan kettonel jar Green Bayben. Kicsit szerencsesek vagyunk

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na kitol kapta?

Btw, lassan uj csapatnev kell ennyi cuccossal

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Lance Kendricks 1 meccsre eltiltva.
ervinator
Az ok?
Burkus
Marihónalja

Gordon tartsd magad távol tőle!

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Lance Kendricks 1 meccsre eltiltva.
ervinator
Az ok?
több mint 4 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Lance Kendricks 1 meccsre eltiltva.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A marihuána nem fizikailag addiktív szer.
Kollega
De.
Fiatalon fogyasztva (24-26 év alatt) még szervi elváltozásokat, agyibéli, idegi rendellenességeket is okozhat.
Ezt fusd át bátran:
 www.emcdda.europa.eu/attachements.cfm/att_231231_EN_HU07_cannabis.pdf
Sobri Jóska
Akkor olvasd el még egyszer te is. A linkelt dokumentum így kezti függőségről illetve a kannabisz-megvonásról íródó szakaszt: "A kannabisz tartós, (csaknem) napi rendszeres fogyasztása szükséges, de nem elégséges feltétele a függőségnek!", "Habár a marihuána a leggyakrabban használt tiltott kábítószer az Egyesült Államokban, és használata igen gyakori más országokban is, még nem került megállapításra, hogy a krónikus használattól való megvonás klinikailag jelentős absztinencia-szindrómát eredményez-e."

Az egészségügy is vitázik azon, hogy van-e egyáltalán ilyen hatás. (Az általános pszichés megvonási tüneteken kívül, ami mindennel kapcsolatban jelentkezik. Kávéról, csokiról, ujj-tördelésről, cumizásról, körömrágásról való szeszokáskor is.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
A mai meccs után nem sok értelmét látom Hoyer-t a keretben tartani. Felesleges 3 QB -val nekimenni a szezonnak és +1 helyet elvenni az 53-ból mikor tele vagyunk tehetséges fiatalokkal mind támadó mind védőoldalon.
A legjobb a "visszavonul + kinevezzük QB v. Offense segédedzőnek" opció lenne.
gordon
Én is ezt várom, de csak jövőre.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
A marihuána nem fizikailag addiktív szer.
Kollega
De.
Fiatalon fogyasztva (24-26 év alatt) még szervi elváltozásokat, agyibéli, idegi rendellenességeket is okozhat.
Ezt fusd át bátran:
 www.emcdda.europa.eu/attachements.cfm/att_231231_EN_HU07_cannabis.pdf

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Harryre azért még nem mondanám hogy sérülékeny, most szimplán pechje van (egyetemen simán végigjátszotta szezont mind a 3 évben). Thomas nálam egyébként egy bazi nagy kérdőjel, hogy a 2 db achilles sérülés után milyen állapotban tud focizni még....
manuszka86
Évek óta fáj neki már mindene, már Denverben is arról szóltak a meccsnapok közötti hetek, hogy mikor mit pihentet éppen. De azért - bár a zenithez képest visszaesett a teljesítménye - így is jobb volt Denverben is és Houstonban is, mint egy mittudoménmilyen 4.-5. opció szokott lenni. Szóval hacsak nem jön neki is olyan fal, mint Andre Johnsonnak vagy Bryantnek jött néhány éve, akkor azért hasznos lehet, ha egyszer felépül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igaz Newton bele is sérült. Kíváncsi leszek, hogy ezek után ma hány csapat küldi fel a meccs elején az első sorát...
peterk2005
Edzésen, alapszakasz meccsen soha nem sérül meg senki?
gordon
Dehogynem, de ezt ne nekem mondjad, hanem a maradék kb. 20 csapat edzőinek, akik b*sznak felküldeni az első teamet egy snapre is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
5 WR? Ki a biztos keret? Gordon, Harry, Edelman, Meyers, Slater? Vagy Meyers helyett Thomas? És Dorsett? Ebből a keretből Edelman sérült, Harry már most látszik, hogy sérülékeny, Gordon bizonytalan mint a kutya vacsorája, Thomas sérülékeny, Slater csak ST. Szerintem is helye van hat elkapónak a rosteren, Hoyer kárára is.
Burkus
Harryre azért még nem mondanám hogy sérülékeny, most szimplán pechje van (egyetemen simán végigjátszotta szezont mind a 3 évben). Thomas nálam egyébként egy bazi nagy kérdőjel, hogy a 2 db achilles sérülés után milyen állapotban tud focizni még....

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hoyer tudja helyettesiteni Bradyt, akar egy fel idenyen keresztul, es tud olyan merleget hozni, hogy a po meglegyen. WR-t nem tudok mondani, tul sokat szeretek. De en egy x. ST ember karara siman Hoyert vinnem

több mint 4 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Szerintem ez a csapat Hoyerrel is szedne egy 9 gyozelmet, PO-ban meg barmi lehet (plane ha olyan serules, amibol vissza lehet terni). En nagyon rajta vagyok a Stidham vagonon, de latszik, hogy ujonc, rengeteg ilyen jellegu hibaja van, es hiaba biztato, nem tud meg befejezni rendesen. Es nem feltetlenul a kezdok ellen. Ott azert keves lehet, hogy meccsenkent hatszor megtalalja Meyerst. De ket ev, es lehet egy kezdo iranyito, ami eleg igeretes.

Hoyer most meg tobbet tud adni biztonsagi tartalekkent, mint egy 6. wr vagy cb, szal nalam siman harom qb lenne
Wyatt
Én csak összefoglalót láttam, de abból úgy tűnt, hogy Stidham még lassan olvassa a védelmet és nem tud gyorsan szabadulni a labdától, ha az elsődleges opció nem megjátszható, még nincs meg a megfelelő rutinja, hogy irányító legyen. Hoyernek nyilván igen.

De ha Brady megsérül, a szezonnak bármelyikkel lőttek (most még).

5 WR? Ki a biztos keret? Gordon, Harry, Edelman, Meyers, Slater? Vagy Meyers helyett Thomas? És Dorsett? Ebből a keretből Edelman sérült, Harry már most látszik, hogy sérülékeny, Gordon bizonytalan mint a kutya vacsorája, Thomas sérülékeny, Slater csak ST. Szerintem is helye van hat elkapónak a rosteren, Hoyer kárára is.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem ez a csapat Hoyerrel is szedne egy 9 gyozelmet, PO-ban meg barmi lehet (plane ha olyan serules, amibol vissza lehet terni). En nagyon rajta vagyok a Stidham vagonon, de latszik, hogy ujonc, rengeteg ilyen jellegu hibaja van, es hiaba biztato, nem tud meg befejezni rendesen. Es nem feltetlenul a kezdok ellen. Ott azert keves lehet, hogy meccsenkent hatszor megtalalja Meyerst. De ket ev, es lehet egy kezdo iranyito, ami eleg igeretes.

Hoyer most meg tobbet tud adni biztonsagi tartalekkent, mint egy 6. wr vagy cb, szal nalam siman harom qb lenne

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én szerintem egy olyan esetben, amire ne kerüljön sor, számíthatunk Hoyerre. Szerintem többre mennénk vele, mint a kezdő sráccal. Ettől még lehet megoldás, hogy visszavonul és a csapat mellett marad edzőként. Így is aktiválhatjuk egy szerencsétlen esetben.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A mai meccs után nem sok értelmét látom Hoyer-t a keretben tartani. Felesleges 3 QB -val nekimenni a szezonnak és +1 helyet elvenni az 53-ból mikor tele vagyunk tehetséges fiatalokkal mind támadó mind védőoldalon.
A legjobb a "visszavonul + kinevezzük QB v. Offense segédedzőnek" opció lenne.
gordon
Wow. En pedig pont azt mondtam este, hogy most mar fix a 3 qb, mert Stidham tuti nem maradna meg PS-ben, de latszik az is, hogy kell ide Hoyer, ha barmi tortenne
Wyatt
a felkészülésnél, elemzéseknél sokat segít a csapatnak ezt már többször olvastam az sb győzelem után is. Ha bármi történik TB vel akkor nem hinném, hogy eltudná vezetni a csapatot. Nyilván hozna győzelmet de azok csak a draftpozit rontanák 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A mai meccs után nem sok értelmét látom Hoyer-t a keretben tartani. Felesleges 3 QB -val nekimenni a szezonnak és +1 helyet elvenni az 53-ból mikor tele vagyunk tehetséges fiatalokkal mind támadó mind védőoldalon.
A legjobb a "visszavonul + kinevezzük QB v. Offense segédedzőnek" opció lenne.
gordon
Wow. En pedig pont azt mondtam este, hogy most mar fix a 3 qb, mert Stidham tuti nem maradna meg PS-ben, de latszik az is, hogy kell ide Hoyer, ha barmi tortenne

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Igaz Newton bele is sérült. Kíváncsi leszek, hogy ezek után ma hány csapat küldi fel a meccs elején az első sorát...
peterk2005
Edzésen, alapszakasz meccsen soha nem sérül meg senki?
több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A mai meccs után nem sok értelmét látom Hoyer-t a keretben tartani. Felesleges 3 QB -val nekimenni a szezonnak és +1 helyet elvenni az 53-ból mikor tele vagyunk tehetséges fiatalokkal mind támadó mind védőoldalon.
A legjobb a "visszavonul + kinevezzük QB v. Offense segédedzőnek" opció lenne.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Belichick meg Rivera böcsületére váljon, hogy elég szép időt adtak a kezdőknek. Legalább volt egy meccs aminek az első szűk félidejét érdemes volt megnézni.

Igaz Newton bele is sérült. Kíváncsi leszek, hogy ezek után ma hány csapat küldi fel a meccs elején az első sorát...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
oké hogy pre season meg minden, de azért Ghost eléggé szarul rúgja az FG-ket. Jó lesz ha szezonra kicsit összekapja magát...