New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szoval cegeny Gordon meghulyult a Brownsban, ezert bukott meg az egyetemen ot vagy hat drogteszten. Doki szolt Martynak, hogy a kibaszott almanachot ne adogassa oda mindenkinek, de valahogy megis sikerult eljuttatnia Joshnak, aki nem birta jozanul abban a tudatban elni, hogy 2-3 ev mulva a Clevelandben fog jatszani. 8(

több mint 4 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 427
Szerencsétlen Gordonnál kb azon menne a vita, hogy visszavonulásakor all time top 5, vagy csak top 10 számai lesznek, ha szegényemet engednék cigizni... Sok dolgot gyűlölök a ligával kapcsolatban, de az ehhez való hozzáállásuk nálam túltesz mindenen.
Nagyon jó képet sugall a liga azzal, hogy lehúzzák a karriered a wc-n, mert lazítani akarsz miután szétütnek a pályán. Az más kérdés, hogy emberünk, ha tehetné 0-24-be be lenne tépve, de inkább tépjen is be feküdjön le pihenjen egyet, minthogy agyonüsse az asszonyt meg a gyereket, ha füveznie kell, hogy jól érezze magát szívja nyugodtan, fasztudja hány államban legális aztán a liga úgy kezeli miatta meg olyan képet fest róla, mintha a hős utcába lőné magát mindennap herkával.
dr0725
Nem az a baj, hogy nem engedik a játékosokat füvezni. Profi sport, olyan szabályokat hoznak amilyeneket akarnak. A baj az, hogy nem következetes az alkalmazása.

(Gordon meg azért nem az a rekreációból, stresszoldóként pipázó eset. Ő sajnos szenvedélybeteg, amibe, ha nem sikerül leszoknia, konkrétan bele is halhat. Sőt, sajnos valószínű, hogy nem is feltételes módról van szó. Neki a jelenlegi állapotában a foci abban segít, hogy egyrész nem marad teljesen pénz nélkül, másrészt vannak körülötte, és rendszerességet csinálnak az életében, így van valami ami segít távol tartani magát a szertől. De amennyit róla olvastam az alapján sajnos neki mentális eredetű gondjai vannak, deptresszióra hajlamos, A szerre is emiatt akadt rajta annyira. Ezeken az eseteken sajnos nagyon nehéz segíteni. 😕 )
peterk2005
Ezzel egyreszt egyetertek, ugyanakkor a masodik fuves balhejara kapott egy evet majdnem, a harmadikra meg bo kettot, ami nonszensz, mikozben Hillek eltiltas nelkul szaladgalnak az NFL dicso berkein belul.Wyatt
A Gordon és Hill féle eset alma és körte, az egyik "doppingvétség", a másik meg etikai kódex megsértése. A liga nyugodtan dönthet úgy, hogy az egyiket bünteti, a másikat nem, szóval kár összevetni a kettő egymással. Az alma-alma ill. körte-körte eseteknél (értst "dopping" vs "dopping" illetve etikai eset vs etikai eset) persze egyetértek, ott nagyon nem jó a következetlenség.
peterk2005
Gordonnál valóban mentális problémák vannak, de nem is csodálom mikor a Brownsban kellett töltenie pár évet és neki kellett volna vinni a hátán a csapatot. A Patsnél azért látszódott, hogy huzamosabb ideig bírta a dolgot, de amint lehetősége volt rá, szerzett cuccot, remélhetőleg most rendbejött annyira, hogy legyen elég akaratereje, de még így is fejlődnie kell nap mint nap, önmagáért és kontrollálnia magát.

A Gordon vs. Hill vs. egyéb esetekben meg nem csak a liga szabályzata játszik közre, hanem az aktuális politikai és társadalmi hangulat.
A most felszínre kerülő problémák eddig is ott voltak, csak amíg nem jött a nyomás, addig nem foglalkoztak vele annyira. Lásd a különböző gyógyszerek, drog és fű használata, agyrázkódás, bandához tartozás, nő- és gyerekverés, szexuális zaklatás, stb.
És ezek egy része nem csak NFL szinten, de egyetemi és középiskolai szinten is eltusolásra kerülnek és nem csak ebben a sportágban.

Látni kell azt, hogy amíg a politika és társadalom nem helyez nyomást ezek kapcsán az NFL-re vagy akár önmagára, nem fog változni semmi.

Ez tipikusan olyan, hogy vannak azok a szurkolók akik szerint átment flagfociba az egész és milyen már, hogy nem mehet a sisak-sikak ütközés és a többi, miközben a szerencsétlen áldozat 30 éves korára meg tropa lesz és baszhatja a millióit meg az életét csak azért mert a szurkoló brutalitást akar látni. Erre a jön a "minek ment oda" szöveg, stb.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerencsétlen Gordonnál kb azon menne a vita, hogy visszavonulásakor all time top 5, vagy csak top 10 számai lesznek, ha szegényemet engednék cigizni... Sok dolgot gyűlölök a ligával kapcsolatban, de az ehhez való hozzáállásuk nálam túltesz mindenen.
Nagyon jó képet sugall a liga azzal, hogy lehúzzák a karriered a wc-n, mert lazítani akarsz miután szétütnek a pályán. Az más kérdés, hogy emberünk, ha tehetné 0-24-be be lenne tépve, de inkább tépjen is be feküdjön le pihenjen egyet, minthogy agyonüsse az asszonyt meg a gyereket, ha füveznie kell, hogy jól érezze magát szívja nyugodtan, fasztudja hány államban legális aztán a liga úgy kezeli miatta meg olyan képet fest róla, mintha a hős utcába lőné magát mindennap herkával.
dr0725
Nem az a baj, hogy nem engedik a játékosokat füvezni. Profi sport, olyan szabályokat hoznak amilyeneket akarnak. A baj az, hogy nem következetes az alkalmazása.

(Gordon meg azért nem az a rekreációból, stresszoldóként pipázó eset. Ő sajnos szenvedélybeteg, amibe, ha nem sikerül leszoknia, konkrétan bele is halhat. Sőt, sajnos valószínű, hogy nem is feltételes módról van szó. Neki a jelenlegi állapotában a foci abban segít, hogy egyrész nem marad teljesen pénz nélkül, másrészt vannak körülötte, és rendszerességet csinálnak az életében, így van valami ami segít távol tartani magát a szertől. De amennyit róla olvastam az alapján sajnos neki mentális eredetű gondjai vannak, deptresszióra hajlamos, A szerre is emiatt akadt rajta annyira. Ezeken az eseteken sajnos nagyon nehéz segíteni. 😕 )
peterk2005
Ezzel egyreszt egyetertek, ugyanakkor a masodik fuves balhejara kapott egy evet majdnem, a harmadikra meg bo kettot, ami nonszensz, mikozben Hillek eltiltas nelkul szaladgalnak az NFL dicso berkein belul.Wyatt
A Gordon és Hill féle eset alma és körte, az egyik "doppingvétség", a másik meg etikai kódex megsértése. A liga nyugodtan dönthet úgy, hogy az egyiket bünteti, a másikat nem, szóval kár összevetni a kettő egymással. Az alma-alma ill. körte-körte eseteknél (értst "dopping" vs "dopping" illetve etikai eset vs etikai eset) persze egyetértek, ott nagyon nem jó a következetlenség.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerencsétlen Gordonnál kb azon menne a vita, hogy visszavonulásakor all time top 5, vagy csak top 10 számai lesznek, ha szegényemet engednék cigizni... Sok dolgot gyűlölök a ligával kapcsolatban, de az ehhez való hozzáállásuk nálam túltesz mindenen.
Nagyon jó képet sugall a liga azzal, hogy lehúzzák a karriered a wc-n, mert lazítani akarsz miután szétütnek a pályán. Az más kérdés, hogy emberünk, ha tehetné 0-24-be be lenne tépve, de inkább tépjen is be feküdjön le pihenjen egyet, minthogy agyonüsse az asszonyt meg a gyereket, ha füveznie kell, hogy jól érezze magát szívja nyugodtan, fasztudja hány államban legális aztán a liga úgy kezeli miatta meg olyan képet fest róla, mintha a hős utcába lőné magát mindennap herkával.
dr0725
Nem az a baj, hogy nem engedik a játékosokat füvezni. Profi sport, olyan szabályokat hoznak amilyeneket akarnak. A baj az, hogy nem következetes az alkalmazása.

(Gordon meg azért nem az a rekreációból, stresszoldóként pipázó eset. Ő sajnos szenvedélybeteg, amibe, ha nem sikerül leszoknia, konkrétan bele is halhat. Sőt, sajnos valószínű, hogy nem is feltételes módról van szó. Neki a jelenlegi állapotában a foci abban segít, hogy egyrész nem marad teljesen pénz nélkül, másrészt vannak körülötte, és rendszerességet csinálnak az életében, így van valami ami segít távol tartani magát a szertől. De amennyit róla olvastam az alapján sajnos neki mentális eredetű gondjai vannak, deptresszióra hajlamos, A szerre is emiatt akadt rajta annyira. Ezeken az eseteken sajnos nagyon nehéz segíteni. 😕 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, inkabb a csapatot, az elbir ennyit siman, de egy embernek ez teljesen mas mertek

több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Épp elég meccset kihagyott, ha úgy vesszük. Nyilván teljesen megérdemelten. Gondolom a liga nem bemondásra adta vissza a játékjogát, hanem komoly bizonyítékokat tett le, hogy változtatott az életén. Én szurkolok neki.
Kollega
Lényegében 3 meccset. (Tavaly a 13. hét után "lépett le", és utána jött neki a határozatlan idejű eltiltása.) Ez a 3 meccs egy vicc ahhoz képest, hogy nála megszámolni se nagyon lehet már, hogy hányszor kapták el, mások pedig mit kapnak már elsőre (pl. Patrick Peterson először akadt fent, 6 meccs, David Irvinget másodszor kapták el marijuanas cigivel, 1 év. Vissza is vonult. Irving egyébként nem szenvedélybeteg, hanem ha jól tudom hisz a cannabisos gyógymódban, rekreációban, azért szívta.)

Szóval nincs ebben sem semmi következetesség, időnként még annyira se, mint amennyire a domestic ügyekben. Gordonnak már réges régen nem szabadna a liga környékén se lennie, mert az a képet sugallja sok millió fiatalnak, hogy nyugodtan tolhatod a szert, ha jó vagy, úgyis megúszod. De mindegy (nem mindegy, de ez van) ez az NFL balfaszsága. Ha már Gordon megkapott még egy esélyt, remélem annyi eredménye lesz, hogy most már sikerül végre valahogy kievickélnie a bajaiból. Nem lesz könnyű, de ha sikerül, akkor volt haszna a dolognak.
peterk2005
Ezzel egyreszt egyetertek, ugyanakkor a masodik fuves balhejara kapott egy evet majdnem, a harmadikra meg bo kettot, ami nonszensz, mikozben Hillek eltiltas nelkul szaladgalnak az NFL dicso berkein belul
Wyatt
Ha rászoksz a Demerolra, a kutyát nem érdekli. De mondjuk nézzük a másik oldalról, hogy következetlenek: Szerintem volt a ligának és Goodellnek épp elég barátságtalan lépése a csapat ellen. Ha most barátságosabb elbírálást kapunk és a liga értékeli, hogy a csapat ennyit tesz, hogy a játékos karrierje és az élete ne menjen a lecsóba, akkor szerintem ez most belefért.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Épp elég meccset kihagyott, ha úgy vesszük. Nyilván teljesen megérdemelten. Gondolom a liga nem bemondásra adta vissza a játékjogát, hanem komoly bizonyítékokat tett le, hogy változtatott az életén. Én szurkolok neki.
Kollega
Lényegében 3 meccset. (Tavaly a 13. hét után "lépett le", és utána jött neki a határozatlan idejű eltiltása.) Ez a 3 meccs egy vicc ahhoz képest, hogy nála megszámolni se nagyon lehet már, hogy hányszor kapták el, mások pedig mit kapnak már elsőre (pl. Patrick Peterson először akadt fent, 6 meccs, David Irvinget másodszor kapták el marijuanas cigivel, 1 év. Vissza is vonult. Irving egyébként nem szenvedélybeteg, hanem ha jól tudom hisz a cannabisos gyógymódban, rekreációban, azért szívta.)

Szóval nincs ebben sem semmi következetesség, időnként még annyira se, mint amennyire a domestic ügyekben. Gordonnak már réges régen nem szabadna a liga környékén se lennie, mert az a képet sugallja sok millió fiatalnak, hogy nyugodtan tolhatod a szert, ha jó vagy, úgyis megúszod. De mindegy (nem mindegy, de ez van) ez az NFL balfaszsága. Ha már Gordon megkapott még egy esélyt, remélem annyi eredménye lesz, hogy most már sikerül végre valahogy kievickélnie a bajaiból. Nem lesz könnyű, de ha sikerül, akkor volt haszna a dolognak.
peterk2005
Ezzel egyreszt egyetertek, ugyanakkor a masodik fuves balhejara kapott egy evet majdnem, a harmadikra meg bo kettot, ami nonszensz, mikozben Hillek eltiltas nelkul szaladgalnak az NFL dicso berkein belul

több mint 4 éve
dr0725 New England Patriots 467
Szerencsétlen Gordonnál kb azon menne a vita, hogy visszavonulásakor all time top 5, vagy csak top 10 számai lesznek, ha szegényemet engednék cigizni... Sok dolgot gyűlölök a ligával kapcsolatban, de az ehhez való hozzáállásuk nálam túltesz mindenen.
Nagyon jó képet sugall a liga azzal, hogy lehúzzák a karriered a wc-n, mert lazítani akarsz miután szétütnek a pályán. Az más kérdés, hogy emberünk, ha tehetné 0-24-be be lenne tépve, de inkább tépjen is be feküdjön le pihenjen egyet, minthogy agyonüsse az asszonyt meg a gyereket, ha füveznie kell, hogy jól érezze magát szívja nyugodtan, fasztudja hány államban legális aztán a liga úgy kezeli miatta meg olyan képet fest róla, mintha a hős utcába lőné magát mindennap herkával.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Épp elég meccset kihagyott, ha úgy vesszük. Nyilván teljesen megérdemelten. Gondolom a liga nem bemondásra adta vissza a játékjogát, hanem komoly bizonyítékokat tett le, hogy változtatott az életén. Én szurkolok neki.
Kollega
Lényegében 3 meccset. (Tavaly a 13. hét után "lépett le", és utána jött neki a határozatlan idejű eltiltása.) Ez a 3 meccs egy vicc ahhoz képest, hogy nála megszámolni se nagyon lehet már, hogy hányszor kapták el, mások pedig mit kapnak már elsőre (pl. Patrick Peterson először akadt fent, 6 meccs, David Irvinget másodszor kapták el marijuanas cigivel, 1 év. Vissza is vonult. Irving egyébként nem szenvedélybeteg, hanem ha jól tudom hisz a cannabisos gyógymódban, rekreációban, azért szívta.)

Szóval nincs ebben sem semmi következetesség, időnként még annyira se, mint amennyire a domestic ügyekben. Gordonnak már réges régen nem szabadna a liga környékén se lennie, mert az a képet sugallja sok millió fiatalnak, hogy nyugodtan tolhatod a szert, ha jó vagy, úgyis megúszod. De mindegy (nem mindegy, de ez van) ez az NFL balfaszsága. Ha már Gordon megkapott még egy esélyt, remélem annyi eredménye lesz, hogy most már sikerül végre valahogy kievickélnie a bajaiból. Nem lesz könnyű, de ha sikerül, akkor volt haszna a dolognak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Épp elég meccset kihagyott, ha úgy vesszük. Nyilván teljesen megérdemelten. Gondolom a liga nem bemondásra adta vissza a játékjogát, hanem komoly bizonyítékokat tett le, hogy változtatott az életén. Én szurkolok neki.

We are all PATRIOTS!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem azzal van a gond, hogy Gordon miket kapott, mert megbukott mar epp elegszer valamilyen teszten, hanem masoknak kellene rendes bunteteseket osztogatni, akik megerdemelnek. Attol meg Gordon is ugyanugy megerdemelte ezt a rengeteg elmeszelest, csak a kovetkezetesseg nulla a liganal.

Viszont ha most ot eltiltjak ismet (ugye ezt pedzegettek tavaly, hogy egyebkent is elmeszelnek, mert valamit megint alkotott), akkor nem is tudom, meguszhatja-e negy meccsel, annyiszor buntettek mar, hogy szerintem a szabalyzat szerint megvan, minimum mennyit kell kapnia. Bar hogy a korabbi eltiltasai kozul melyiket miert kapta, az kerdes, igy igazabol azt sem tudni, hogy ra epp melyik szabaly vonatkozik az eltiltas merteket illetoen.
Stez
Nem kap meccset

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem azzal van a gond, hogy Gordon miket kapott, mert megbukott mar epp elegszer valamilyen teszten, hanem masoknak kellene rendes bunteteseket osztogatni, akik megerdemelnek. Attol meg Gordon is ugyanugy megerdemelte ezt a rengeteg elmeszelest, csak a kovetkezetesseg nulla a liganal.

Viszont ha most ot eltiltjak ismet (ugye ezt pedzegettek tavaly, hogy egyebkent is elmeszelnek, mert valamit megint alkotott), akkor nem is tudom, meguszhatja-e negy meccsel, annyiszor buntettek mar, hogy szerintem a szabalyzat szerint megvan, minimum mennyit kell kapnia. Bar hogy a korabbi eltiltasai kozul melyiket miert kapta, az kerdes, igy igazabol azt sem tudni, hogy ra epp melyik szabaly vonatkozik az eltiltas merteket illetoen.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Helyes. Amikor a mindenféle dolgokat elkövető emberek nem kapnak semmit (hozzá képest), akkor azért vártam, hogy csak nem lesz végleg elmeszelve. Már csak az a kérdés, hány meccses kiülést kap majd (remélem, azért négynél többet nem adnak neki)

Én nagyon pozitív vagyok az elkapósorunkkal kapcsolatban, mert a gyakorlatilag újoncaink (Meyers, Harris, Berrios, Harry) remekül élnek a hirtelen jött eséllyel eddig, és Edelman visszatérésével már így is egészen korrekt sor lenne. Ha Thomas tud játszani még azon a szinten, mint a sérülése előtt, akkor már kifejezetten jók vagyunk, egy egészséges Gordonnal pedig ligaelit szint lehet mélységében is a poszton. De ezt még majd látjuk, mert Edelman is sérült, Thomas is, és Gordon visszatérése is kérdéses még. Viszont a 4-6. hét körültől, amikor elkezdenek összeállni a dolgok, akkor pöpec lesz

Ennek örömére a PFF feldolgozta a Gordon-anyagát (szigorúan kiemelve, hogy korábbi szerzemény, szóval a bevezető részein ne ráncoljátok nagyon a szemöldökötöket)

Vannak benne igen fényes dolgok a TB–JG kapcsolat ügyében (legjobb kísérletenkénti yardátlag, Gronkot és Mosst is lenyomva)


Játékstílusbeli extrák (a play action játékok során Gordonnal a pályán 10.3 yardot haladtunk, ami a liga legjobbja volt, nélküle 7.5-öt, ami a masszív középmezőny , konkrétan a 17.)


Illetve, hogy milyen remek külső opció volt


Ugyanakkor ezek többsége az én olvasatomban máshogyan néz ki, hiszen az első hetek szenvedéseiben óriási szerepe volt Edelman hiányának, Gronk lassult és annyira nem volt komolyan vehető célpont rajta kívül, hogy mindenki nyugodtan mehetett rá, Michel sérülésből jött vissza, neki is idő kellett, és úgy volt vacak ezek miatt a támadósor, ahogy volt. Ahogy jött Edelman, úgy gördültek tovább a megakadó drive-ok harmadik kísérleteknél, ahogy jött Gordon, úgy lett több helye Gronknak, ezek összegéből pedig egy elit támadósor lett.

Most a fiatalok beéréséhez nyilván még idő kell, nagy gond, hogy pont most sérült Thomas és Edelman, viszont a visszatérőkkel pöpec lesz ez a sor. Szerintem kevésbé volt akkora hatása csak Gordonnak a játékra, illetve kevesebb lesz most, mert nem a nullához képest lesz óriási +, hanem egy közepesen erősből lesz erős az ő visszatérésével.

Ettől függetlenül persze mindig előny, ha van egy igazi első számú célpontod, aki mérete és a sebessége miatt is tarthatatlan, és még jó kezei is vannak, úgyhogy én nagyon, nagyon örülök, hogy visszatérhet majd, és nagyon remélem, hogy kibírja innentől (off, de én az idény előtt kötöttem vele GM-játékban négyéves szerződést)

Egy olvasgatásnak jó a meccs elé

 www.pff.com/news/pro-what-josh-gordons-possible-return-means-for-tom-brady-and-the-new-england-patriots

több mint 4 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
na ennek a Gordon hírnek lehet örülni, csak jó lenne már ha összeszedné magát...vele tök frankó WR sorunk lehetne 😊

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Josh Gordon újratöltve 💪🙏😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elment a tight end poszt Ferrarija New Englandbol, hoztunk helyere egy Saubert
Wyatt
Ez jo volt, Doma.
Stez
Köfiiiii

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Elment a tight end poszt Ferrarija New Englandbol, hoztunk helyere egy Saubert
Wyatt
Ez jo volt, Doma.

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 060 — Titans fan
Ma és holnap a Titans vendégeként edz a Patriots, szombaton meg ugye meccs. Nyilván mindenki tudja, de gondoltam beírom. 😊

Music City Miracle
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elment a tight end poszt Ferrarija New Englandbol, hoztunk helyere egy Saubert

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyesek Eli Manningeznek, de mi tudjuk az igazságot!


több mint 4 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Elkészült a podcast 3. része is, ezúttal a LB-k, a DB-k és a ST lett kivesézve.


több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ugy tippeltem en is, de a ket kezdo (off, def) kb fullosnak tunt, max egy-ket ember nelkul. Az tetszett, hogy akkor jok voltunk, utana mar ertelmetlen volt

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hat... Jol indult nekem a meccs, miutan kiszenvedtem, hogy nagy nehezen ebren maradjak 1.20-ig, a kedves Microsoft ugy erezte, muszaj win10-et frissitenie, ami 4 oraig tartott

Innentol kezdve kb telon tudtam nezni, ugyhogy fingom sincs, meddig voltak fent a Lions kezdoi (azert kb Staffordot leszamitva marha sokan voltak fent az elejen, nalunk meg alapbol kb a cserek jatszottak), de masodik negyed elejen elkezdtem mas meccseket keresni, mert Stidham is ugy kapta szet a Lionst, hogy ertelmetlennek tunt az egesz meccs.

Onbizalomszerzesre jo lehetett, mert kb minden osszejott
Wyatt
 www.prideofdetroit.com/2019/8/9/20798591/detroit-lions-preseason-week-1-snap-counts-new-england-patriots

Fél kezdő egy snap-et sem a többiek is csak keveset.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hat... Jol indult nekem a meccs, miutan kiszenvedtem, hogy nagy nehezen ebren maradjak 1.20-ig, a kedves Microsoft ugy erezte, muszaj win10-et frissitenie, ami 4 oraig tartott

Innentol kezdve kb telon tudtam nezni, ugyhogy fingom sincs, meddig voltak fent a Lions kezdoi (azert kb Staffordot leszamitva marha sokan voltak fent az elejen, nalunk meg alapbol kb a cserek jatszottak), de masodik negyed elejen elkezdtem mas meccseket keresni, mert Stidham is ugy kapta szet a Lionst, hogy ertelmetlennek tunt az egesz meccs.

Onbizalomszerzesre jo lehetett, mert kb minden osszejott

több mint 4 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Mayo hívta játékokat?!